Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A+ "Topoloveni & Pitești" - 08.07.2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de buzatu vasile Vezi post
    Alex prob ca nu-ti mai aduci aminte dar la incalzire am gasit la masa o minge care in prima faza mi-sa parut ca-i sparta avea un zgomot deranjant si o traiectorie ciudata si am verificat-o si at am vz ca-i Red& Black! Nici macar nu auzisem de marca asta! Ti-am spus ca-i o problema cu mingea si ai schimbat-o! Nu stiu in ce context a ajuns la antrenamentul dinaintea concursului insa sigur era acea marca. Confirm ca in timpul concursului s-a jucat cu mingii marca Kingnick! care sareau acceptabil! Probabil ca eu neavand experienta de jucat profesionist am av o problema cu mingea insa in tipul concursului de la Pitești un jucator de top fost profesionist din cate am inteles si din ce s-a vz la final, mi-a propus sa jucam cu alta minge de alta marca cu care am si fost de acord.
    Sincer nu mai tin minte Vasile insa te cred pe cuvant.Repet Red+Black =DHS (minge oficiala la turneele internationale). Eu tocmai am jucat cu o minge Red+Black care sare f bine. O sa ti o dau la concurs sambata Vasile sa dai cu ea . Si treaba cu experienta se rezolva ...in timp...cu rabdare si antrenament
    Pentru o viaţă sănătoasă evitaţi: prietenii falşi, minciuna şi excesul de ?ncredere.

    Comentariu

    Who has read this thread:
    Procesare...
    X