Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Vand Butterfly Schlager Carbon ST Fluture negru

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Vand Butterfly Schlager Carbon ST Fluture negru

    Este in stare f. buna, fara defecte, pret 800 lei. Detalii pe privat.

    Trimis de pe al meu SM-J500F folosind Tapatalk
    Blade: --Butterfly W. Schlager carbon ; --Forhand: Dignigs 05 ;-- Backhand: Dignigs 05

  • #2
    Frumos lucru!
    Spor la vânzare!

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de remy Vezi post
      Frumos lucru!
      Spor la vânzare!


      Un lemn ok, dar foarte scump pt unul care este cu serie ,nu am vazut pe nimeni sa ceara atat de mult pana acum,,,,,

      Ofer cu placere pe Lemn 500 lei. + banii pentru Transport cu Fan Curier verificare colet cu plata la mine.

      (cam asa face si dl. Adriano cand vrea sa cumpere ceva de la cineva negociaza pana la sange)....te zapaceste dar pana la urma nu mai cumpara nimic.
      Ultima editare de leo33; 23.iun.2017, 21:46.

      Comentariu


      • #4
        Aveti PM cu oferta mea !

        - - - Actualizat - - -

        Revin asupra ofertei...observ ceva discrepante in pozele de calitate foarte buna, facute acestui lemn...seria este J ceea ce inseamna an fabricatie 2009. Ultimele lemne cu fluture negru au fost scoase pe piata in 2007 ( seria H )...privind cu atentie poza cu sigla din capatul manerului, se observa urmele unui patrat sub sigla cu fluture negru ori toata lumea stie ca sigla argintie ce ar corespunde anului 2009, are aceasta forma patrata...ori doar mi se pare ceea ce inseamna ca lemnul e o raritate absoluta, ori sigla a fost inlocuita de un amator de bani multi ( Butterfly a gravat serii pe lemne tocmai pentru a preintampina eventualele fraude )...astept lamuriri suplimentare ! Multumesc !
        Ultima editare de danmihai; 23.iun.2017, 21:42.
        TRUST NO ONE !

        Comentariu


        • #5
          Sincer nu stiu, nu sant un expert al lemnelor, asa l-am cumparat de la cineva de pe forum.

          Trimis de pe al meu SM-J500F folosind Tapatalk
          Blade: --Butterfly W. Schlager carbon ; --Forhand: Dignigs 05 ;-- Backhand: Dignigs 05

          Comentariu


          • #6
            Postat în original de adriano Vezi post
            Sincer nu stiu, nu sant un expert al lemnelor, asa l-am cumparat de la cineva de pe forum.

            Trimis de pe al meu SM-J500F folosind Tapatalk
            Mai precis de la cine???
            FH DHS H3 NEO NEAGRA​ - CLONEL SDC XuXin Edition - BH DHS H3 NEO ROSIE​ Sistemu-i carnivor, se pregăteşte să te consume, doar că regimu-i vegan, tre să fiarbă legume!!!

            Comentariu


            • #7
              Lemnul Schlager retras de la vanzare

              Trimis de pe al meu SM-J500F folosind Tapatalk
              Blade: --Butterfly W. Schlager carbon ; --Forhand: Dignigs 05 ;-- Backhand: Dignigs 05

              Comentariu


              • #8
                ciudat mod de a va trata clientii!in momentul in care vi se cere explicatii retrageti lemnul de la vanzare!
                tb alc t05/t05 fx

                Comentariu


                • #9
                  Daca tot s-a retras, intreb si eu doar ... mi se pare mie, sau fluturasul are aripa din dreapta putin mai sus decat cealalta?
                  TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                  Comentariu


                  • #10
                    Postat în original de FlorinBN Vezi post
                    Daca tot s-a retras, intreb si eu doar ... mi se pare mie, sau fluturasul are aripa din dreapta putin mai sus decat cealalta?
                    )))
                    ...sau seamănă cu George Durdun. Cine nu știe, George, de la multă mișcare pe dreapta are brațul ca la Butterfly)
                    Hobby: Motoare si ski !
                    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                    Comentariu


                    • #11
                      Cred ca adriano are dreptate, a achizitionat lemnul de pe acest forum. Anul trecut coelgul nostru peg307 a pus la vanzare un schlager:

                      ""Adaug la vânzare un lemn Butterfly Schlager Carbon. ST. 91 g, fluture negru, impecabil fără nicio lovitură sau modificare. Are seria J006960PWG.""

                      Seriile par a corespunde, sa ne ajute aici colegii care se pricep la lemnele butterfly.

                      Acesta este anuntul.
                      http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...e%26%23539%3Be

                      - - - Actualizat - - -

                      Lipseste un L din seria trecuta la vanzare de catre peg307 dar cred ca a uitat el sa o scrie
                      FH DHS H3 NEO NEAGRA​ - CLONEL SDC XuXin Edition - BH DHS H3 NEO ROSIE​ Sistemu-i carnivor, se pregăteşte să te consume, doar că regimu-i vegan, tre să fiarbă legume!!!

                      Comentariu


                      • #12
                        Mie unul nu mi se pare a fi umblat la fluturele negru sau sub acesta, cuisoarele nu au urme de interventie la ele asa ca parerea mea este ca este un lemn original. Doar ce am vandut un Schlager carbon FL pe ebay tot cu seria J dar cu fluture argintiu. Asa cum s-au fabricat in paralel cu fluture negru si argintiu seriile G, H si chiar I este posibil sa fie si cateva fabricate tot cu fluture negru seria J cu toate ca sincer nu am mai vazut pana acum. Oricum cu fluture sau fara la seria J sar la fel. Daca aveti dubii ca nu este aplicat in mod corect fluturele negru si ca lemnul a suferit interventii ma ofer eu sa-l cumpar. Proprietarul poate sa-mi faca o oferta pe privat.
                        Cu stima si respect dragi iubitori ai acestui sport.
                        Blade: Mizutani ZLC
                        FH Nittaku Fastarc G1
                        BH Xiom Sigma II Euro

                        Comentariu


                        • #13
                          Eu doar am intrebat de aripa, n-am spus ca s-a umblat la ea ... am eu o obsesie pentru liniile strambe, atata tot
                          TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                          Comentariu


                          • #14
                            Postat în original de FlorinBN Vezi post
                            Eu doar am intrebat de aripa, n-am spus ca s-a umblat la ea ... am eu o obsesie pentru liniile strambe, atata tot
                            Fara suparare dar am avut si vazut nu unul ci mai multe lemne Butterfly cu fluture negru care nu aveau fluturele perfect centrat pe mijloc (o aripa mai sus decat cealalta��) asa ca acesta nu este un criteriu prin care se poate stabili cu certitudine originalitatea fluturelui.
                            Blade: Mizutani ZLC
                            FH Nittaku Fastarc G1
                            BH Xiom Sigma II Euro

                            Comentariu


                            • #15
                              Nu cred ca asezarea fluturelui este marea problema. Ca sa ne edificam il rog pe adriano sa ne mai ataseze inca o poza pe lumina, la fluture, acolo apare cum bine a sesizat colegul dan "" se observa urmele unui patrat sub sigla cu fluture"" daca acel patrat exista atunci este clar ca la acest lemn s-a intervenit si aici colegul nostru peg307 ar trebui sa ne aduca niste lamuriri.
                              FH DHS H3 NEO NEAGRA​ - CLONEL SDC XuXin Edition - BH DHS H3 NEO ROSIE​ Sistemu-i carnivor, se pregăteşte să te consume, doar că regimu-i vegan, tre să fiarbă legume!!!

                              Comentariu


                              • #16
                                N-as cumpăra un lemn cu fluturele strâmb ... sau dacă as ține neapărat, l-as scoate si l-as pune drept

                                De fapt, acum după două doze de Beck's mi se pare că -i drept
                                TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                                Comentariu


                                • #17
                                  Probabilitatea ca aripile să fie la același nivel tinde la 0.Tot timpul o aripă e mai sus și evident că aripa cealaltă e mai jos,dar nu se observă cu ochiul liber.Dacă ne uităm la fluture cu un telescop sau micrometric,cum ar zice alcineva, o să observăm diferența de nivel dintre aripile sale.

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Era pe aici cineva care vindea o lupa de aia meseriasa, cu suport ... cred ca ar fi suficient ... sau doua-trei Beck's, efect garantat.
                                    TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Să încercăm să dăm de lupă,că nu țin minte să o fi cumpărat-o cineva

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Poze cu Schlager Carbon

                                        Trimis de pe al meu SM-J500F folosind Tapatalk
                                        Blade: --Butterfly W. Schlager carbon ; --Forhand: Dignigs 05 ;-- Backhand: Dignigs 05

                                        Comentariu


                                        • #21
                                          Mie mi se pare la locul ei gangania..... nu prezinta urme de interventie, nu se vede nici o pseudo urma de tablita dreptunghiulara dedesubt... pare autentic 100%!
                                          Spor la vanzare!

                                          Comentariu


                                          • #22
                                            Lemnul a fost scos de la vanzare ... altfel nu ne permiteam atatea interventii
                                            TEnergy 05 FX | Timo Boll ALC 30th A | TEnergy 05 FX

                                            Comentariu


                                            • #23
                                              ,,, aici este prima poza partea stanga este vizibil destul de clar linia de patarat adaugata prima data, nu este spalat


                                              ,,,, poza adaugate azi spalata, dar tot este vizibil, scuze care este ideia ca ai curatat lemnul?....


                                              dle. Adriano daca cineva va pacalit este destul de rau o rezolvati cumva, dar nu incercati sa ne palcaliti si pe noi acum,,, se vede ca ati curatat locul acela cu ceva, dar urma tot se vede ,,, sunt orb si tot vad urma... simplu ia un varf de cutit si da la o parte fluturele ca nu pateste nimic daca esti om corect si adauga poze sa vedem ce este dupa fluture.... Este greu?... Lemnul este Original nu se pune problema, si fluturele este original, probleme este daca este cu fluture negru sau argintiu asta trebuie sa vedem.

                                              Este posibil ca si cel care ti a vandut lemnul sa nu stie ce a vandut, a mers de la unul la altul si nimieni nu a bagat de seama acest lucru, tu poti sa rezolvi acest mister acum, daca nu de data acesta te faci vinovat ca ai stiut.




                                              ,,,, lemn normal fara urme de patrat ,,,,



                                              Vanzare ,,, imi retrag oferta!
                                              Ultima editare de leo33; 26.iun.2017, 13:23.

                                              Comentariu


                                              • #24
                                                Leo ai luat-o razna cu spalaturile . Nu e nici o spalatura, e o poza deschisa la lumina. Uite cum cade lumina pe mana lui adriano. E clar de ce se vede mai bine cantul manerului.
                                                FH DHS H3 NEO NEAGRA​ - CLONEL SDC XuXin Edition - BH DHS H3 NEO ROSIE​ Sistemu-i carnivor, se pregăteşte să te consume, doar că regimu-i vegan, tre să fiarbă legume!!!

                                                Comentariu


                                                • #25
                                                  VAANDUT

                                                  Trimis de pe al meu SM-J500F folosind Tapatalk
                                                  Blade: --Butterfly W. Schlager carbon ; --Forhand: Dignigs 05 ;-- Backhand: Dignigs 05

                                                  Comentariu

                                                  Who has read this thread:
                                                  Procesare...
                                                  X