Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Turneu A "Zilele Orașului Fălticeni", Fălticeni - 22.07.2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Felicitari pt organizare.Plecaciune din partea tuturor din Cernauti.Neam simtit ca acasa

    Comentariu


    • Felicitari pentru toti castigatorii acestui turneu dar si tuturor participantilor care au infruntat caldura, organizare foarte buna.
      Sa ne vedem sanatosi la urmatorul turneu.
      Spor la antrenamente.
      Blade : Butterfly Photino ST
      Bh : Xion Yanus DF 1,5
      Fh : Tibhar Evolution MX-P 2,1

      Comentariu


      • Felicitari Domnule Cozma pentru super organizare de unul singur cu foarte multe pe cap dar rezolvate cu succes!😀😀😀felicit pe Mihaita Rosca pentru locul 1 la elite,felicit pe Ticu Dorin pentru castigatea openului,felicit pe pascaneanul meu Alex M?rț pentru locul 2 la incepatori si multumesc tuturor celor care m-au felicitat!!!sa ne vedem sanatosi in marea familie Amatur!!!

        Comentariu


        • Din partea micii delegații din Rep.Moldova, vrem sa aducem sincere felicitări și mulțumiri pentru ospitalitate de care am avut parte, precum și pentru un turneu frumos, bine organizat și cu jucători valoroși! Sperăm să venim mai des, și într-o componență mai mare. Felicitări!!!

          Comentariu


          • Un turneu la care voi reveni cu placere! Frumoasa locatie, organizare excelenta, competitori pe măsură. Felicitări!
            Nicu Sisca

            Comentariu


            • Felicitări Bacău ptr rezultate dar în mod special domnului Ticu(chiar daca nu am jucat finală) pentru domnul Cozma o organizare ireproșabilă si tuturor participantilor felicitari!!!!!!

              Trimis de pe al meu HTC Desire 526G dual sim folosind Tapatalk

              Comentariu


              • Multumesc doctore pentru urari.(te astept in finala)

                Comentariu





                • Comentariu





                  • Comentariu




                    • Comentariu


                      • Comentariu



                        • Comentariu









                          • Comentariu






                            • Comentariu





                              • Comentariu


                                • Felicitări DomnuluiCozma ,care reușește de fiecare dată să adune jucătoriii din ce în ce mai mulți și mai buni.CARE să fie SECRETU?

                                  Comentariu


                                  • Vișinata
                                    TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

                                    Comentariu

                                    Who has read this thread:
                                    Procesare...
                                    X