Parca Dan Sarbu s-a retras si ma inacrisesem eu. Este o eroare?
Anunț
Adună
Nici un anunț încă.
Turneu B "Cupa Vacanța", I.H.R. Târgoviște, 15.07.2017
Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
-
organizator principal
- 15.sep.2011
- 3446
- Fieni, Dâmbovița
Likes given: 3354Likes received: 1324
Sârbu Dan este retras!
Boraciu Claudiu este la pozitia 9!Blade - Timo Boll ZLF - OFF
FH - Xiom Sigma II Pro
BH- Xiom Sigma II Pro
Comentariu
organizator principal- 15.sep.2011
- 3446
- Fieni, Dâmbovița
Likes given: 3354Likes received: 1324
Incepem!!!
Grupe inferioare Open
Gr.inferioara nr. 1
Gr.inferioara nr. 2Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 ROSU ALEXANDRU MIOVENI 2 BIVOLARU MARIUS PLOIESTI 3 PASCAL RAUL TARGOVISTE 4 FLOREA MARIAN TARGOVISTE 5 MANOIU CLAUDIU FIENI 6 DELIMART ALEXIANA TARGOVISTE
Gr.inferioara nr. 3Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 CIUCA DAN PITESTI 2 ISTRATE CRISTIAN BUCURESTI 3 BRATESCU ADRIAN TARGOVISTE 4 BABUS LIVIU PLOIESTI 5 MOVILEANU FLAVIUS TARGOVISTE 6 BIVOLARU STELIAN TARGOVISTE
Gr.inferioara nr. 4Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 DOBRIN ADRIAN TARGOVISTE 2 DIACONESCU LUCIAN TARGOVISTE 3 VISAN BOGDAN TARGOVISTE 4 TROCAN NICOLAE MIOVENI 5 STANCESCU SEBASTIAN PLOIESTI 6 ACRIVA MARIAN MIZIL
Gr.inferioara nr. 5Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 GORUM ADRIAN TOPOLOVENI 2 DARMAZ ION TARGOVISTE 3 TROCAN ALEXA MIOVENI 4 RUSU GEANINI TARGOVISTE 5 PETRE ADELIN TARGOVISTE 6 LAZAR DUMITRU MIZIL
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 SENCU VICTOR TARGOVISTE 2 BORACIU CLAUDIU URZICENI 3 CUCU CRISTIN TARGOVISTE 4 JAOUIR KHALED BUCURESTI 5 STOICA MIHAI MIOVENI 6 GLAVAN ALEXANDRU TARGOVISTE Blade - Timo Boll ZLF - OFF
FH - Xiom Sigma II Pro
BH- Xiom Sigma II Pro
Comentariu
senior- 21.iun.2015
- 1196
- PLOPENI
- 48
Likes given: 5604Likes received: 655
Postat în original de ClaudiuManoiu Vezi postIncepem!!!
Grupe inferioare Open
Gr.inferioara nr. 1
Gr.inferioara nr. 2Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 ROSU ALEXANDRU MIOVENI 2 BIVOLARU MARIUS PLOIESTI 3 PASCAL RAUL TARGOVISTE 4 FLOREA MARIAN TARGOVISTE 5 MANOIU CLAUDIU FIENI 6 DELIMART ALEXIANA TARGOVISTE
Gr.inferioara nr. 3Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 CIUCA DAN PITESTI 2 ISTRATE CRISTIAN BUCURESTI 3 BRATESCU ADRIAN TARGOVISTE 4 BABUS LIVIU PLOIESTI 5 MOVILEANU FLAVIUS TARGOVISTE 6 BIVOLARU STELIAN TARGOVISTE
Gr.inferioara nr. 4Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 DOBRIN ADRIAN TARGOVISTE 2 DIACONESCU LUCIAN TARGOVISTE 3 VISAN BOGDAN TARGOVISTE 4 TROCAN NICOLAE MIOVENI 5 STANCESCU SEBASTIAN PLOIESTI 6 ACRIVA MARIAN MIZIL
Gr.inferioara nr. 5Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 GORUM ADRIAN TOPOLOVENI 2 DARMAZ ION TARGOVISTE 3 TROCAN ALEXA MIOVENI 4 RUSU GEANINI TARGOVISTE 5 PETRE ADELIN TARGOVISTE 6 LAZAR DUMITRU MIZIL
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 SENCU VICTOR TARGOVISTE 2 BORACIU CLAUDIU URZICENI 3 CUCU CRISTIN TARGOVISTE 4 JAOUIR KHALED BUCURESTI 5 STOICA MIHAI MIOVENI 6 GLAVAN ALEXANDRU TARGOVISTE BH: SPINLORD GIPFELSTURM 1.8 mm
Blade: KAZAK
FH: ANDRO RASANTER R47 ULTRAMAX
Comentariu
organizator principal- 15.sep.2011
- 3446
- Fieni, Dâmbovița
Likes given: 3354Likes received: 1324
Comentariu
organizator principal- 15.sep.2011
- 3446
- Fieni, Dâmbovița
Likes given: 3354Likes received: 1324
Comentariu
organizator principal- 15.sep.2011
- 3446
- Fieni, Dâmbovița
Likes given: 3354Likes received: 1324
Grupe inferioare Open/Amatori
Gr.inferioara nr. 1
Gr.inferioara nr. 2Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 ROSU ALEXANDRU MIOVENI 2-33-13-03-13-0422 BIVOLARU MARIUS PLOIESTI 3-23-23-03-03-2513 PASCAL RAUL TARGOVISTE 1-32-33-13-23-2334 FLOREA MARIAN TARGOVISTE 0-30-31-30-33-1155 MANOIU CLAUDIU FIENI 1-30-32-33-03-0246 DELIMART ALEXIANA TARGOVISTE 0-32-32-31-30-30
Gr.inferioara nr. 3Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 CIUCA DAN PITESTI 0-33-23-03-13-0432 ISTRATE CRISTIAN BUCURESTI 3-03-23-10-33-1423 BRATESCU ADRIAN TARGOVISTE 2-32-33-01-33-1244 BABUS LIVIU PLOIESTI 0-31-30-30-33-1155 MOVILEANU FLAVIUS TARGOVISTE 1-33-03-13-03-0416 BIVOLARU STELIAN TARGOVISTE 0-31-31-31-30-30
Gr.inferioara nr. 4Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 DOBRIN ADRIAN TARGOVISTE 3-23-13-13-03-0512 DIACONESCU LUCIAN TARGOVISTE 2-33-12-30-33-0253 VISAN BOGDAN TARGOVISTE 1-31-33-03-23-1324 TROCAN NICOLAE MIOVENI 1-33-20-31-33-1245 STANCESCU SEBASTIAN PLOIESTI 0-33-02-33-13-0336 ACRIVA MARIAN MIZIL 0-30-31-31-30-30
Gr.inferioara nr. 5Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 GORUM ADRIAN TOPOLOVENI 3-23-03-03-03-0512 DARMAZ ION TARGOVISTE 2-33-03-02-33-0323 TROCAN ALEXA MIOVENI 0-30-33-00-30-3154 RUSU GEANINI TARGOVISTE 0-30-30-30-30-305 PETRE ADELIN TARGOVISTE 0-33-23-03-01-3346 LAZAR DUMITRU MIZIL 0-30-33-03-03-133
Nume si prenume Localitate 123456VLoc1 SENCU VICTOR TARGOVISTE 3-23-03-03-03-0512 BORACIU CLAUDIU URZICENI 2-33-23-03-03-0423 CUCU CRISTIN TARGOVISTE 0-32-31-33-03-0244 JAOUIR KHALED BUCURESTI 0-30-33-13-13-0335 STOICA MIHAI MIOVENI 0-30-30-31-31-306 GLAVAN ALEXANDRU TARGOVISTE 0-30-30-30-33-115Blade - Timo Boll ZLF - OFF
FH - Xiom Sigma II Pro
BH- Xiom Sigma II Pro
Comentariu
organizator principal- 15.sep.2011
- 3446
- Fieni, Dâmbovița
Likes given: 3354Likes received: 1324
Grupe superioare Open/Amatori
Gr.superioara nr. 1
Gr.superioara nr. 2Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 BIVOLARU MARIUS PLOIESTI 2 CUCU CRISTIN TARGOVISTE 3 PETRE ADELIN TARGOVISTE 4
Gr.superioara nr. 3Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 MOVILEANU FLAVIUS TARGOVISTE 2 JAOUIR KHALED BUCURESTI 3 TROCAN NICOLAE MIOVENI 4
Gr.superioara nr. 4Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 DOBRIN ADRIAN TARGOVISTE 2 LAZAR DUMITRU MIZIL 3 BRATESCU ADRIAN TARGOVISTE 4
Gr.superioara nr. 5Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 GORUM ADRIAN TOPOLOVENI 2 STANCESCU SEBASTIAN PLOIESTI 3 MANOIU CLAUDIU FIENI 4
Gr.superioara nr. 6Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 SENCU VICTOR TARGOVISTE 2 CIUCA DAN PITESTI 3 FLOREA MARIAN TARGOVISTE 4
Gr.superioara nr. 7Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 BORACIU CLAUDIU URZICENI 2 PASCAL RAUL TARGOVISTE 3 BABUS LIVIU PLOIESTI 4
Gr.superioara nr. 8Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 DARMAZ ION TARGOVISTE 2 ROSU ALEXANDRU MIOVENI 3 DIACONESCU LUCIAN TARGOVISTE 4
Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 VISAN BOGDAN TARGOVISTE 2 ISTRATE CRISTIAN BUCURESTI 3 TROCAN ALEXA MIOVENI 4 GLAVAN ALEXANDRU TARGOVISTE Blade - Timo Boll ZLF - OFF
FH - Xiom Sigma II Pro
BH- Xiom Sigma II Pro
Comentariu
organizator principal- 15.sep.2011
- 3446
- Fieni, Dâmbovița
Likes given: 3354Likes received: 1324
Grupe superioare Open
Gr.superioara nr. 1
Gr.superioara nr. 2Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 BIVOLARU MARIUS PLOIESTI 3-13-0212 CUCU CRISTIN TARGOVISTE 1-33-0123 PETRE ADELIN TARGOVISTE 0-30-304
Gr.superioara nr. 3Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 MOVILEANU FLAVIUS TARGOVISTE 3-03-1212 JAOUIR KHALED BUCURESTI 0-33-1123 TROCAN NICOLAE MIOVENI 1-31-304
Gr.superioara nr. 4Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 DOBRIN ADRIAN TARGOVISTE 3-23-0212 LAZAR DUMITRU MIZIL 2-30-303 BRATESCU ADRIAN TARGOVISTE 0-33-0124
Gr.superioara nr. 5Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 GORUM ADRIAN TOPOLOVENI 3-13-0212 STANCESCU SEBASTIAN PLOIESTI 1-30-303 MANOIU CLAUDIU FIENI 0-33-0124
Gr.superioara nr. 6Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 SENCU VICTOR TARGOVISTE 3-23-1222 CIUCA DAN PITESTI 2-33-1113 FLOREA MARIAN TARGOVISTE 1-31-304
Gr.superioara nr. 7Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 BORACIU CLAUDIU URZICENI 1-31-302 PASCAL RAUL TARGOVISTE 3-13-0213 BABUS LIVIU PLOIESTI 3-10-3124
Gr.superioara nr. 8Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 DARMAZ ION TARGOVISTE 0-31-302 ROSU ALEXANDRU MIOVENI 3-03-2213 DIACONESCU LUCIAN TARGOVISTE 3-12-3124
Nume si prenume Localitate 1234VLoc1 VISAN BOGDAN TARGOVISTE 1-33-03-0222 ISTRATE CRISTIAN BUCURESTI 3-13-13-2313 TROCAN ALEXA MIOVENI 0-31-33-014 GLAVAN ALEXANDRU TARGOVISTE 0-32-30-30Blade - Timo Boll ZLF - OFF
FH - Xiom Sigma II Pro
BH- Xiom Sigma II Pro
Comentariu
organizator principal- 15.sep.2011
- 3446
- Fieni, Dâmbovița
Likes given: 3354Likes received: 1324
Eliminatorii Open
1. Bivolaru Marius
-------------------- -
16. Jaouir Khaled
---------------------------------------- -
9. Diaconescu Lucian
-------------------- -
8. Istrate Cristian
------------------------------------------------------------ -
5. Ciuca Dan
-------------------- -
12. Babus Liviu
---------------------------------------- -
13. Bratescu Adrian
-------------------- -
4. Gorum Adrian
. -------------------------------------------------------------------------------- -
3. Dobrin Adrian
-------------------- -
14. Manoiu Claudiu
---------------------------------------- -
11. Sencu Victor
-------------------- -
6. Pascal Raul
------------------------------------------------------------ -
7. Rosu Alexandru
-------------------- -
10. Visan Bogdan
---------------------------------------- -
15. Cucu Cristin
-------------------- -
2. Movileanu FlaviusBlade - Timo Boll ZLF - OFF
FH - Xiom Sigma II Pro
BH- Xiom Sigma II Pro
Comentariu
organizator principal- 15.sep.2011
- 3446
- Fieni, Dâmbovița
Likes given: 3354Likes received: 1324
Eliminatorii Open
1. Bivolaru Marius
-------------------- Bivolaru Marius 3-0
16. Jaouir Khaled
---------------------------------------- -
9. Diaconescu Lucian
-------------------- Istrate Cristian 3-0
8. Istrate Cristian
------------------------------------------------------------ -
5. Ciuca Dan
-------------------- Ciuca Dan 3-0
12. Babus Liviu
---------------------------------------- -
13. Bratescu Adrian
-------------------- Gorum Adrian 3-2
4. Gorum Adrian
. -------------------------------------------------------------------------------- -
3. Dobrin Adrian
-------------------- Dobrin Adrian 3-0
14. Manoiu Claudiu
---------------------------------------- -
11. Sencu Victor
-------------------- Sencu Victor 3-0
6. Pascal Raul
------------------------------------------------------------ -
7. Rosu Alexandru
-------------------- Rosu Alexandru 3-0
10. Visan Bogdan
---------------------------------------- -
15. Cucu Cristin
-------------------- Movileanu Flavius 3-1
2. Movileanu FlaviusBlade - Timo Boll ZLF - OFF
FH - Xiom Sigma II Pro
BH- Xiom Sigma II Pro
Comentariu
senior- 21.feb.2011
- 1174
- Târgoviște
- 46
Likes given: 1180Likes received: 955
Festivitatea de premiere
1. Dobrin Adrian
2. Istrate Cristian
3. Ciuca D
4. Rosu A
Cupa ,, Vacantei" a ramas la Targoviște! Felicitari premianților si mulțumim tuturor participanților!
Trimis de pe al meu SM-G935F folosind TapatalkBlade:Butterfly Innerforce ZLC
FH: Donic Bluefire JP 01 max
BH:Yasaka Rakza X max
Comentariu
senior- 21.feb.2011
- 1174
- Târgoviște
- 46
Likes given: 1180Likes received: 955
Ultima editare de ivamaistru; 15.iul.2017, 16:29.Blade:Butterfly Innerforce ZLC
FH: Donic Bluefire JP 01 max
BH:Yasaka Rakza X max
Comentariu
organizator principal- 15.sep.2011
- 3446
- Fieni, Dâmbovița
Likes given: 3354Likes received: 1324
Eliminatorii Open
1. Bivolaru Marius
-------------------- Bivolaru Marius 3-0
16. Jaouir Khaled
---------------------------------------- Istrate Cristian 3-1
9. Diaconescu Lucian
-------------------- Istrate Cristian 3-1
8. Istrate Cristian
------------------------------------------------------------ Istrate Cristian 3-1
5. Ciuca Dan
-------------------- Ciuca Dan 3-0
12. Babus Liviu
---------------------------------------- Ciuca Dan 3-0
13. Bratescu Adrian
-------------------- Gorum Adrian 3-2
4. Gorum Adrian
. -------------------------------------------------------------------------------- Dobrin Adrian 3-0
3. Dobrin Adrian
-------------------- Dobrin Adrian 3-0
14. Manoiu Claudiu
---------------------------------------- Dobrin Adrian 3-0
11. Sencu Victor
-------------------- Sencu Victor 3-0
6. Pascal Raul
------------------------------------------------------------ Dobrin Adrian 3-2
7. Rosu Alexandru
-------------------- Rosu Alexandru 3-0
10. Visan Bogdan
---------------------------------------- Rosu Alexandru 3-1
15. Cucu Cristin
-------------------- Movileanu Flavius 3-1
2. Movileanu FlaviusBlade - Timo Boll ZLF - OFF
FH - Xiom Sigma II Pro
BH- Xiom Sigma II Pro
Comentariu
organizator principal- 15.sep.2011
- 3446
- Fieni, Dâmbovița
Likes given: 3354Likes received: 1324
Clasament Open/Amatori
1. Dobrin Adrian - Targoviște
2. Istrate Cristian - București
3 -- 4
Rosu Alexandru - Mioveni
Ciuca Dan - Pitești
5 -- 8
Sencu Victor - Targoviște
Bivolaru Marius - Ploiești
Movileanu Flavius - Targoviște
Gorum Adrian - Topoloveni
9 -- 16
Manoiu Claudiu - Fieni
Diaconescu Lucian - Targoviște
Visan Bogdan - Targoviște
Babus Liviu - Ploiești
Pascal Raul - Targoviște
Jaouir Khaled - București
Cucu Cristin - Targoviște
Bratescu Adrian - Targoviște
17 -- 1v gr.sup.
Trocan Alexa - Mioveni
18 -- 25 0v gr.sup.
Darmaz Ion - Targoviște
Boraciu Claudiu - Urziceni
Trocan Nicolae - Mioveni
Florea Marian - Targoviște
Stancescu Sebastian - Ploiești
Petre Adelin - Targoviște
Glavan Alexandru - Targoviște
Lazar Dumitru - Mizil
26 -- 30 0v gr.inf.
Rusu Geanini - Targoviște
Stoica Mihai - Mioveni
Acriva Marian - Mizil
Bivolaru Stelian - Targoviște
Delimart Alexiana - TargovișteBlade - Timo Boll ZLF - OFF
FH - Xiom Sigma II Pro
BH- Xiom Sigma II Pro
Comentariu
Who has read this thread:© 16.06.2005-2023 www.tenisdemasa.roPowered by vBulletin® Version 5.7.5
Copyright © 2024 MH Sub I, LLC dba vBulletin. Toate drepturile rezervate.
Traducere vBulletin® 5 în Română roStyles.com®Această pagină a fost generată la 23:51.Procesare...X
Comentariu