ttmall.ro 468x60vivasportshop.ro 1 468x60tenismasa.ro 468x60
Nu-mi place Nu-mi place:  0
R1 R1:  0
Pagina 1 din 20 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 295

Subiect: Turneu A "Cupa Tel George Junior", Ploiesti - 22.07.2017

  1. #1
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui Dan2
    Data înscrierii
    30.12.2005
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    57
    Postări
    4.660
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    150 z 50 m
    Timp online pe zi
    1 h 28 m
    Reputație
    9240

    Turneu A "Cupa Tel George Junior", Ploiesti - 22.07.2017

    LOCALITATEA: Ploiesti - Sala Tel George Junior
    DATA: 22 iulie 2017
    ADRESA+INDICATII ACCES: Ploiesti VEST, str Ghe. Gr. Cantacuzino nr. 332 lângă supermarketul Kaufland, la iesirea spre Targoviste;

    https://www.google.ro/maps/place/Tel...2!4d25.9866947

    TIMPUL PROBABIL ALOCAT: 9,30 - 22,00

    NR MESE: 20 mese aprobate ITTF .
    NUMĂR PARTICIPANȚI: Incepatori+Avansati 118+2Wildcard - OPEN +ELITE 58+2 Wildcard, in ordinea inscrierii;
    (Orientativ: 36I +84A + 36O+30E) Numarul de participanti la fiecare categorie va fi definitivat joi 20.07.2017

    SPATIU DE JOC: foarte bun, suprafata de joc: Gerflor Table Tennis si parchet

    MATERIAL DE PREMIERE: Locurile 1-4 Cupe, diplome; locurile 5-8 medalii, diplome;

    ÎNSCRIERI: Pe forum ;– ultima înscriere vineri 19 iunie ora 21,00; la sala, in limita locurilor disponibile;

    TAXA PARTICIPARE: 35 Lei; Pentru copiii SUB 14 ani inscrisi la amatori 10 ron.
    Persoanele cu dizabilitați nu platesc taxa de participare.
    Câte 1 leu/participant se virează/donează către AmaTur.

    ÎNSCRIERI: Pe forum ;– ultima înscriere vineri 21 iulie ora 21,00; la sala, in limita locurilor disponibile; ultima retragere joi 20 iulie ora 21;
    Jucatorii nemotivati sau retrasi dupa termenul limita vor fi penalizati conform regulamentului.

    ORA DE ÎNCEPERE TURNEU:

    - INCEPATORI+AVANSATI: 9,30 – confirmarea inscrierii pana la ora 9,15
    - OPEN+ELITE: 13,30 – confirmarea inscrierii pana la ora 13.15

    TURNEUL PENTRU AMATORI –ORA 9,30:
    Participa jucatori amatori cu MP<20. Daca numarul de inscrieri pentru Incepatori (MP<10) va fi minim 18, se va face turneu pentru incepatori;
    SISTEMUL DE JOC: grupe de 6 , se califică primii patru, gr. superioare de 3 sau 4 jucatori, primii doi se califica in eliminatorii, tablou eliminatoriu;
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare pe baza MP, in eliminatorii in ordinea grupelor; locurile 2 prin targere la sorti.

    Program turneu:
    ora 9,00-9,30 - inscrieri INCEPATORI+AVANSATI
    ora 9,30 - 14,00 grupe inferioare INCEPATORI+AVANSATI
    ora 15,00-17,00 grupe superioare INCEPATORI+AVANSATI
    ora 17,00 -19,30 eliminatorii INCEPATORI+AVANSATI
    19,30 PREMIERE INCEPATORI+AVANSATI

    TURNEUL OPEN – ORA 13,30 :
    Participa jucatorii amatori cu media turneelor de minim 20p.,jucatorii legitimati in divizia B, precum si jucatorii amatori cu MP<20 care sunt rugati sa-si anunte optiunea la OPEN
    SISTEMUL DE JOC: grupe inferioare + grupe superioare de 3 sau 4 jucatori, primii doi se califica in eliminatorii - 3 din 5 seturi;
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare – pe baza MP, in eliminatorii in ordinea grupelor; locurile 2 prin tragere la sorti.

    TURNEUL ELITE – ORA 13,30 :
    Participa jucatorii amatori cu media turneelor de minim 27p.,jucatorii legitimati in divizia B, precum si jucatorii OPEN-isti cu 20<=MP<27 care sunt rugati sa-si anunte optiunea la ELITE
    SISTEMUL DE JOC: grupe inferioare + grupe superioare și eliminatorii - 3 din 5 seturi;
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare – pe baza MP, in eliminatorii in ordinea grupelor; locurile 2 prin tragere la sorti.
    Daca numarul de participanti la o categorie va fi mai mic de 18, se va juca o singura categorie;

    Program turneu:
    ora 13-13,15 inscrieri OPEN+ELITE
    ora 13,30- 18,00 grupe inferioare OPEN+ELITE
    ora 18,00 - 20,00 grupe superioare OPEN+ELITE
    ora 20,00-22,00 eliminatorii OPEN+ELITE
    ora 22,00 PREMIERE OPEN+ELITE


    Se asigură : mingi de joc JOOLA FLASH***, apă plată/minerală, racoritoare, sandwich;

    MASA – Servire masa pe baza de comanda, pret 12lei; se serveste in intervalul 13,15 - 15,00
    1. Piept pui+cartofi+salata
    2.Schnitzel pui+ cartofi+salata
    3.Cotlet porc+cartofi+salata
    In incinta salii se poate servi si masa a la carte;


    ORGANIZATORI: Avram Nicolae 0729 096 355 Bozga Lucian 0723.062.403, Dan Bodeanu tel 0745 340 668

    Firma Viva Sport si Tiberiu Tanase vor fi prezenti la acest turneu cu un stand bogat in echipamente pentru tenis de masa si va ofera materiale sportive la cele mai bune preturi.

    Daca exista riscul sa intarziati, va rugam sa anuntati telefonic intarzierea, pentru a va asigura participarea!

    ALTE INFORMATII:
    Sala de sport Tel George Junior este situata in Ploiesti Vest, la iesirea spre Targoviste; O constructie moderna, spatioasa, cu conditii optime pentru sport: aer conditionat, vestiare spatioase, spatii de odihna si relaxare, restaurant. Cele mai bune conditii pentru participanti! Multumim pentru invitatie d-lui Victor Ionescu, proprietarul complexului sportiv!
    Ultima modificare făcută de Dan2; 19.07.2017 la 22:54.

  2. #2
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui Dan2
    Data înscrierii
    30.12.2005
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    57
    Postări
    4.660
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    150 z 50 m
    Timp online pe zi
    1 h 28 m
    Reputație
    9240
    Clasament INCEPATORI

    1. Concea Alin - Ramnicu Sarat
    2. Moca Vasile - Bucuresti
    3 -- 4
    Ghita Dragos - Ploiesti
    Felecan Cristian - Bucuresti
    5 -- 8
    Enache Paul - Ploiesti
    Stanescu Tiberiu - Slatina
    Radu Adrian - PloiestiI
    Enciu Marcel - Bucuresti
    9 -- 16
    Toader Georgian - Bucuresti
    Podlovschi Bogdan - Bucuresti
    Olareanu Madalina - Ramnicu Sarat
    Dinu Florian - Darmanesti
    Banuta Bogdan - Ploiesti
    Botea Mihai - Braila
    Eparu Matei - Ploiesti
    Valcica Antonio - Slatina
    17 -- 24 0v gr.sup.
    Lazar Alin - Breaza
    Eparu Leontin - Ploiesti
    Bardas Viorel - Ploiesti
    Tudose Gabriel - Calinesti Prahova
    Radu Viorel - Paulesti
    Teodorad Valentin - Slatina
    Ionescu Cristi - Ploiesti
    Popescu Tiberiu - Ploiesti
    25 -- 29 1v gr.inf.
    Rosoga Ana - Constanta
    Huidu Stefan - Valenii de Munte
    Constantinescu Adrian - Bucuresti
    Dragu Fanel - Slobozia
    Dinu Eva Maria - Ramnicu Sarat
    30 -- 34 0v gr.inf.
    Irimia Marian - Ploiesti
    Ghita Sofia - Ploiesti
    Sursilov Ana Maria - Bucuresti
    Popa Flavius - Ploiesti
    Felecan Razvan - Bucuresti

    Clasament AVANSATI

    1. Jimmy Lu - Bucuresti
    2. Stanciu Stelian - Calarasi
    3 -- 4
    Pascu Razvan - Magureni
    Musat Catalin - Alexandria
    5 -- 8
    Gheorghe Florin - Bucuresti
    Baceanu Constantin - Buzau
    Iorgoiu Constantin - Drajna de Jos
    Valcea Daniel - Pitesti
    9 -- 16
    Ipate Virgil - Valenii de Munte
    Stoica Mihai - Mioveni
    Ioana Costin - Campina
    Plaiasu Ion - Plopeni
    Grama Mihai - Azuga
    Corbu Darius - Valenii de Munte
    Potarniche Bianca - Buzau
    Cristescu Cristian - Bucuresti
    17 -- 20
    Voinea Emil - Pitesti
    Cuna Gheorghe - Buzau
    Jaouir Khaled - Bucuresti
    Anescu Andu - Dragasani
    21 -- 22 2v gr.sup.
    Catana Claudiu - Bucuresti
    Lita Gabriel - Bucuresti
    23 -- 31 1v gr.sup.
    Alexandru Marius - Bucuresti
    Rusea Gheorghe - Breaza
    Tobosaru Gheorghe - Brasov
    Duma Gheorghe - Ploiesti
    Dinu Adrian - Darmanesti
    Sdranca Mircea - Ploiesti
    Balanescu Boby - Ploiesti
    Botoc Ovidiu - Ploiesti
    Lazar Dumitru - Mizil
    32 -- 40 0v gr.sup.
    Adam Teodor - Buzau
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    Sterie Georgiana - Filipestii de Targ
    Vlasceanu Valentin - Darmanesti
    Veris Dumitru - Brasov
    Sursilov Constantin - Bucuresti
    Constantin Cristina - Bucuresti
    Naulea Stefania - Ramnicu Valcea
    Acriva Marian - Mizil
    41 -- 2v gr.inf.
    Carjan Dumitru - Bucuresti
    42 -- 52 1v gr.inf.
    Babus Liviu - Ploiesti
    Barca George - Pitesti
    Panait Constantin - Mizil
    Banuta Dumitru - Ploiesti
    Movileanu Neculae - Brasov
    Paraschiv Claudiu - Bucuresti
    Tudor Valeriu - Ploiesti
    Ionescu Alexandru - Bucuresti
    Gheorghe Daniel - Braila
    Baldea Horia - Bucuresti
    Iordache Gabriela - Ramnicu Valcea
    53 -- 58 0v gr.inf.
    Marin Iulian - Campina
    Coclea Ionel - Braila
    Panait Adrian - Braila
    Hutanu Adrian - Slobozia
    Cornita Mario - Campina
    Bistreanu Armand - Bucuresti

    Clasament OPEN

    1. Pavunev Dan - Bucuresti
    2. Amran Akerim - Bucuresti
    3 -- 4
    Ivan Valentin - Campina
    Bratescu Adrian - Targoviste
    5 -- 8
    Mihaila Nicolae - Breaza
    Ivan Sorin Ioan - Targoviste
    Iordache Marian - Ramnicu Valcea
    Bivolaru Marius - Ploiesti
    9 -- 16
    Ionita Fabian - Ploiesti
    Miron Andrei - Campina
    Trocaru Remus - Tulcea
    Popescu George - Bucuresti
    Sorescu Mircea - Paulesti
    Gaitan Tiberiu - Braila
    Petrov Dan - Bucuresti
    Brulea Petre - Ploiesti
    17 -- 1v gr.sup.
    Bolea Catalin - Bucuresti
    18 -- 24 0v gr.sup.
    Simulescu Adrian - Focsani
    Dima Cristi - Bucuresti
    Papacu Bejoli - Bucuresti
    Nitescu Horia - Ploiesti
    Dima Victor - Azuga
    Ionascu Gabriel - Bucuresti
    Cudalbu Ciprian - Ploiesti
    25 -- 2v gr.inf.
    Voicu Ionut - Ploiesti
    26 -- 30 1v gr.inf.
    Miron Liviu - Campina
    Bucsan Romeo - Pitesti
    Minica Belemet - Brasov
    Fazakas Gergely - Miercurea Ciuc
    Radu Florin - Ploiesti
    31 -- 33 0v gr.inf.
    Banica Dan - Ploiesti
    Stancescu Sebastian - Ploiesti
    Tonciu Mihai - Bucuresti

    Clasament ELITE

    1. Roman Iulian - Brasov
    2. Stanciu Alin - Calarasi
    3 -- 4
    Postole Aurel - Buzau
    Panea Ovidiu - Bucuresti
    5 -- 8
    Neagu Mircea - Constanta
    Enciu Alexandru - Slobozia
    Fratila Robert - Filipestii de Targ
    Zamfir Ionel - Bucuresti
    9 -- 10
    Sinita Eugen - Bucuresti
    Craioveanu Mihai - Bucuresti
    11 -- 16 1v gr.sup.
    Tigau Dan - Bucuresti
    Dumitrescu Cornel - Bucuresti
    Buzatu Vasile - Buftea
    Vlase Gheorghe - Slobozia
    Teodorescu Sandica - Ramnicu Sarat
    Macarenco Andrei - Bucuresti
    17 -- 20 0v gr.sup.
    Constantin Teodor - Bucuresti
    Dumitru Gheorghe - Bucuresti
    Istrate Cristian - Bucuresti
    Popescu Valentin - Bucuresti
    21 -- 22 2v gr.inf.
    Sencu Victor - Targoviste
    Diaconescu Lucian - Targoviste
    23 -- 25 1v gr.inf.
    Mostovoi Andrei - Campina
    Vladoiu Gelu - Brasov
    Suditu Andrei - Campina
    26 -- 29 0v gr.inf.
    Grigore Alexandru - Campina
    Darmaz Ion - Targoviste
    Panaitescu Stefan - Izvoarele
    Boraciu Claudiu - Urziceni
    Ultima modificare făcută de Dan2; 24.07.2017 la 14:10.

  3. Mulțumesc ADN, mihais mioveni, FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
  4. #3
    senior

    Data înscrierii
    21.02.2011
    Locație
    Targoviste
    Vârstă
    39
    Postări
    335
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    10 z 18 h 38 m
    Timp online pe zi
    6 m
    Reputație
    948
    Ivan Sorin Ioan la Open din Târgoviște

    Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk
    Blade:Butterfly Innerforce ZLC
    FH: Donic Bluefire JP 01 max
    BH:Yasaka Rakza X max

  5. Mulțumesc ADN, Dan2 au mulțumit pentru mesaj
  6. #4
    senior
    Avatarul lui Constantin Sursilov
    Data înscrierii
    28.03.2016
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    39
    Postări
    156
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    7 z 4 h 21 m
    Timp online pe zi
    18 m
    Reputație
    384
    Constantin Sursilov - Bucuresti - Avansati

    Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk
    Blade: Butterfly Primo Power Feeling
    Fh: Butterfly Tenergy 05FX
    Bh: Nittaku Fastarc G-1

  7. #5
    cadet
    Data înscrierii
    27.03.2017
    Locație
    Magureni
    Vârstă
    30
    Postări
    11
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 6 h 35 m
    Timp online pe zi
    17 m
    Reputație
    34
    Pascu Razvan din Magureni, la avansati.

  8. Mulțumesc ADN, Dan2 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Johnny Plaiasu, Brulea Petre, BOZGANU le-a plăcut acest mesaj
  9. #6
    junior

    Data înscrierii
    23.11.2016
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    39
    Postări
    62
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 z 14 h N/A
    Timp online pe zi
    21 m
    Reputație
    130
    Buna ziua,

    Alexandru Marius, avansati - Bucuresti.
    Multumesc.

  10. Mulțumesc ADN, Dan2 au mulțumit pentru mesaj
  11. #7
    senior

    Data înscrierii
    26.03.2012
    Locație
    Paulesti
    Vârstă
    52
    Postări
    570
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 z 23 h 31 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    2624
    Brulea Petre - Ploiesti- open

  12. Mulțumesc ADN, Dan2 au mulțumit pentru mesaj
  13. #8
    senior
    Avatarul lui Johnny Plaiasu
    Data înscrierii
    21.06.2015
    Locație
    PLOPENI
    Vârstă
    41
    Postări
    336
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    30 z 4 h 29 m
    Timp online pe zi
    52 m
    Reputație
    1353
    Și Plăiaşu Ion, Plopeni, Prahova, avansați!
    Blade - VISCARIA
    FH - TENERGY 05 BLACK
    BH- TENERGY 64 RED

  14. #9
    senior
    Avatarul lui Marian Bogdan
    Data înscrierii
    19.07.2012
    Locație
    Ploiesti, Romania, Romania
    Vârstă
    49
    Postări
    797
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    16 z 2 h 15 m
    Timp online pe zi
    12 m
    Reputație
    3316

  15. Mulțumesc ADN, Dan2 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Johnny Plaiasu, Doru 72, ClaudiuManoiu, Brulea Petre le-a plăcut acest mesaj
  16. #10
    senior
    Avatarul lui Marian Bogdan
    Data înscrierii
    19.07.2012
    Locație
    Ploiesti, Romania, Romania
    Vârstă
    49
    Postări
    797
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    16 z 2 h 15 m
    Timp online pe zi
    12 m
    Reputație
    3316

  17. Mulțumesc ADN, Dan2 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Doru 72, superglue le-a plăcut acest mesaj
  18. #11
    junior
    Avatarul lui vasile.moca
    Data înscrierii
    05.07.2016
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    33
    Postări
    54
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    7 z 11 h 12 m
    Timp online pe zi
    23 m
    Reputație
    111
    Moca Vasile, Bucuresti, incepatori

  19. Mulțumesc Dan2, ADN au mulțumit pentru mesaj
  20. #12
    senior
    Avatarul lui Marian Bogdan
    Data înscrierii
    19.07.2012
    Locație
    Ploiesti, Romania, Romania
    Vârstă
    49
    Postări
    797
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    16 z 2 h 15 m
    Timp online pe zi
    12 m
    Reputație
    3316

  21. Mulțumesc ADN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Johnny Plaiasu, Doru 72, Brulea Petre, BOZGANU, mironliviu le-a plăcut acest mesaj
  22. #13
    senior

    Data înscrierii
    02.06.2006
    Locație
    Ploiesti
    Vârstă
    41
    Postări
    291
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 18 h 24 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    326
    Din Ploiesti:
    Horia NITESCU
    Mihai BALAN

    la Open
    Schlager Carbon Off +
    FH: Xiom Vega Elite Max
    BH: Xiom Vega Europe Max

  23. Mulțumesc ADN, Dan2 au mulțumit pentru mesaj
  24. #14
    junior

    Data înscrierii
    23.11.2016
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    39
    Postări
    62
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 z 14 h N/A
    Timp online pe zi
    21 m
    Reputație
    130
    Moaaa... arata foarte bine in poze!
    Abia astept sa incingem mesele.

    Ploiestiul devine localitatea fara rival in gazduirea turneelor, dpdv al calitatii salilor.

  25. Mulțumesc ADN, Dan2 au mulțumit pentru mesaj
  26. #15
    cadet

    Data înscrierii
    09.12.2016
    Locație
    Ploiesti
    Postări
    35
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 2 h 5 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    106
    Eparu Leontin și Eparu Matei – începători

  27. Mulțumesc ADN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Johnny Plaiasu, Dan12, superglue, sebyy, Brulea Petre, BOZGANU le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu B "Cupa 23 August", Ploiesti - 26.08.2017
    De george60 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 129
    Ultimul post: 28.08.2017, 18:35
  2. Turneu A "Cupa Olimpia", Ploiesti - 24.06.2017
    De Bogdan V în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 319
    Ultimul post: 07.07.2017, 18:14
  3. Răspunsuri: 417
    Ultimul post: 23.04.2017, 04:04
  4. Răspunsuri: 66
    Ultimul post: 10.04.2017, 09:07
  5. Răspunsuri: 60
    Ultimul post: 25.01.2017, 11:52

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •