Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"RotaCup Iași", Iași - 29.07.2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Felicitari organizatorilor! Foarte bine puse la punct toate detaliile! Se vede ca a fost mult de munca. Bravo Luci si Rotaract Iași, sper sa vedem an de an acest turneu la Iași! Felicitari tuturor participantilor si mai ales castigatorilor! Bravo in mod special lui Daniel Parascuta !
    Ne vedem la urmatoarele! Seara buna!

    Comentariu


    • Felicitari pentru un turneu reusit si de valoare ridicata!
      Caritatea si altruismul inalta intotdeauna nivelul participantilor!

      Comentariu


      • Felicitari organizatorilor , concurs cursiv , gazde "jos palaria",participanti foarte valorosi . Felicitari Madalina . Felicitari domnul Marcu. M-am simtit foarte bine chiar daca prestatia mea a lasat de dorit. A si uitam sa-l felicit si pe George pt locul 3 la open.

        Comentariu


        • Comentariu


          • Asa cum am promis ,voi sprijini intotdeauna miscarea Amatur-Felicitari lui Lucian ,sotiei sale Mihaela ,lui Paul ,tuturor celor ce s-au implicat ,tuturor celor ce au participat la un turneu solicitant ,dar care a meritat!Felicitari castigatorilor ,cinste invinsilor ,parca asa se spune!la Iași vor mai fi si alte turnee ,in acelasi format ,va asteptam cu inima deschisa!

            Comentariu


            • Sunt atatea de laudat incat nu stiu cu ce sa-ncep dar, mai intai de toate trebuie felicitata intreaga echipa ROTARACT, dirijorul Lucian Plamada a stiut exact ce are de facut si a reusit. Bravo voua, va doresc sa aveti numai impliniri in tot ceea ce intreprindeti, sunteti o echipa frumoasa, tanara, plina de energie, si-mi place sa cred ca toti cei prezenti va vor sustine si la viitoarele activitati. FELICITARI !

              Vreau sa felicit in mod special pe Madalina pentru locul I la avansati, pentru mine nu este o surpriza, am "pariat" pe tine si am castigat. Se vede munca, perseverenta, profesionalismul antrenorului. As mai paria ca incepand de acum, in maximum un an, te vad la open Bravo !

              Felicitari tuturor castigatorilor, chiar daca din start existau favoriti se putea intampla orice pe parcurs.

              Foarte important e ca Iașiul reuseste sa se "reintegreze" in Amatur cu un turneu de exceptie, aveti cu cine si cu ce, zic ca trebuie continuat, tineti-o tot asa. Am convingerea ca la viitoarele editii vor aparea liste de asteptare.

              Felicitari Paul pentru munca depusa, multumiri si celor care au contribuit si ajutat la buna desfasurare a acestui concurs.


              Respect.
              Blade: lemn off...ce lemn !
              Bh: cu tepi
              Fh: fara tepi

              Comentariu


              • Implicarea , cu o atitudine de DA pentru tenisul de masa de peste tot , este intotdeauna rezultatul a ceea ce se vede la turnee bine puse la punct cu tot ceea ce cuprinde un turneu ... . Bravo Iași si la mai multe .
                Aaaaa era sa uit ) am mancat prea mult inainte de grupele superioare si de asta nu am trecut de acestea ) . Nu voi mai repeta aceasta greseala care m-a costat drumul spre finala ) .
                Spor in toate bune oriunde v-ati afla ) .

                Comentariu


                • Felicitari organizatorilor pentru organizarea fara cusur si scopul caritabil care au contribuit la un success pe toate planurile.
                  Felicitari Madalinei Butnaru si antrenorului sau, d-nul Marcu, surpriza s-a transformat incepand de ieri in certitudine !

                  Comentariu


                  • Un concurs reusit, sunt convins ca numarul jucatorilor din zona care participa la turneele Amatur va creste in urmatoarea perioada.
                    Lumina artificiala este perfecta doar pentru cele doua randuri de mese din partea de mijloc a salii,in rest e cam slaba ,in compensatie expunerea la lumina solara e minima.Sfatul meU : faceti turnee la Polivalenta din mai pana pe la inceputul lui Octombrie asa totul va fi OK.
                    of all the things i lost i miss my mind the most

                    Comentariu


                    • Felicitari Nicusor Silivestru pentru locul 3 un loc pe podium la IASI este o onoare pentru jucatorii din TULCEA ,BRAVO.

                      Comentariu


                      • Felicitari organizatorilor, un turneu organizat foarte bine si nivelul de joc a fost unul foarte ridicat. Sper sa vedem de-acum anual acest turneu organizat! Si, bineinteles, felicitari tuturor castigatorilor, bravo Daniel Parascuta!

                        Comentariu


                        • Felicitari tuturor pentru implicare in acest concurs! Se pare ca a fost unul foarte reusit care va atrage mai mult interes pentru acest oras, sa speram.
                          Felicitari Sebi pentru locul intai la elite! Inca o data s-a demonstrat ca Iașiul este o forta regionala in acest sport. Ar fi superb sa vedem niste imagini din finala Elite daca exista.

                          Comentariu


                          • Felicitari Marius Pralea.Debut mai mult decat promitator la open.Evolutie incredibila in doi ani,de la a lua paleta in mana si dupa doi ani, un loc in vecinatatea podiumului la open.Excelent!

                            Comentariu


                            • Mulțumim în primul rând participanților, care au venit în mumăr atât de mare la acest eveniment. A fost un turneu foarte tare, așa cum ne-am așteptat, cu meciuri foarte echilibrate încă din grupele inferioare. Atât de echilibrate la Elite încât ne-au obligat, cu acordul jucătorilor, să trecem din grupele inferioare direct pe tabloul eliminatoriu. Felicitări celor care au „urcat” pe podium, precum și tuturor jucătorilor! Vă iubim pe toți și mă uit cu drag pe prima pagina la toate numele participanților la masa de joc!

                              Felicitări echipei Rotaract Iași care, sub coordonarea lui Lucian și a Mihaelei, a reușit să facă acest turneu să se întâmple. Este o echipă tânără și dinamică și care își va pune amprenta și pe viitor în viața comunității Iașilor. Mulțumim și comunității ieșene de tenis de masă, e o listă lungă, începând poate cu Gabi, Gigi și terminând cu băieții de la Bacău, nu-i pot menționa pe toți Mulțumim dlui Cozma Cătălin pentru ajutor, și înainte de turneu, și la derularea acestuia, ne-a ajutat exact la momentul potrivit. De asemenea, mulțumim dlor Margel Giosan și Dan Bodeanu pentru sfaturi și implicare. Toate au concurat la succesul turneului (aș spune) și ne dorim să-l reedităm. Cred că numărul turneelor din Iași va crește în viitor, așteptăm pe Bogdan și Daniel să anunțe noi evenimente.

                              LE: și să nu uităm pe dna și dl Popescu (Androgir)
                              Ultima editare de macocco; 31.iul.2017, 04:21.
                              TB ZLF & T05/T05FX

                              Comentariu


                              • Dragi prieteni, va multumim nespuns pentru ca ati fost alaturi de noi, pentru ca ne-ati incurajat in mod constant si pentru ca ati trecut cu vederea peste micile neajunsuri din cadrul turneului. Speram sa devenim din ce in ce mai buni si sa ne ridicam la nivelul asteptarilor dvs. De asemenea, mentionam ca in cursul saptamanii viitoare vom posta fotografiile si filmuletele realizate in timpul competitiei (va sugeram sa urmariti pagina de Facebook dedicata evenimentului).

                                Totodata, dorim sa le multumim sponsorilor, domnului Paul Gasner (eroul tehnic al evenimentului), domnului Gigi Ciobotaru, domnului Cristinel Cramba, domnului Sorin Corneanu, domnilor de la Bacău (Sebi si nea' Puiu), domnului Cozma si domnului Marcu, domnului Cezar Gheorghiu, domnului Gabi Iacob si lui Catalin Sumanaru, fara de care aceasta competitie nu ar fi fost posibila.

                                Ii felicitam pe toti jucatorii care au acceptat invitatia noastra de a participa la acest turneu si ne inclinam in fata tuturor castigatorilor!

                                Ne face o deosebita placere sa va anuntam ca datorita dvs vom reusi sa il ajutam pe Tudor Flescan sa continue sesiunile de recuperate si ca, in curand, va reusi sa mearga. �� Vom reveni cu postari, in care va vom impartasi opinia mamei sale, in ceea ce priveste ajutorul pe care am reusit sa il oferim noi toti, impreuna.

                                Felicitari tuturor, va multumim pentru increderea acordata si va multumim pentru ca ne-ati demonstrat ca impreuna putem face minuni (putem transforma lacrimile in zambete). ��

                                Calde salutari din dulcele targ al Iesilor,
                                Echipa Rotaract Iași

                                Comentariu


                                • Lucian, Paul, felicitări pentru primul turneu A la Iași după patru ani de secetă. Țineți-o tot așa!
                                  AmaTur România se alătură demersurilor voastre caritabile cu rugămintea de a direcționa și donația/taxa de afiliere a turneului către Tudor, căruia ?i urăm însănătoșire deplină și-i dorim ca la anul să se amestece printre concurenții prezenți în Sala Polivalentă.
                                  Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

                                  Comentariu


                                  • - Turneul s-a terminat - Castigatorii deja s-au obisnuit cu premiile primite - Organizatorii s-au mai relaxat dupa "Stresul de Organizare al unui Turneu" - S-a terminat pana si "Sesiunea de Felicitari si Laude"

                                    - Se pare ca totul s-a terminat.... SI TOTUSI... CE A RAMAS IMPORTANT DUPA TOATE ASTEA ???

                                    - Probabil ca Amintirile frumoase, Sau poate Noile Prietenii facute, Sau poate niste Meciuri Castigate in mod Spectaculos, SAU TOATE ASTEA LA UN LOC IMPREUNA CU MULTE ALTELE

                                    - Si totusi mai presus de cele mentionate mai sus se ridica PATRU Puncte Super Mega Importante

                                    - 1 - TURNEUL A FOST O REUSITA
                                    - 2 - IASIUL A REINTRAT PE HARTA TURNEELOR AMATUR
                                    - 3 - ORGANIZATORII SI-AU MARIT EXPERIENTA SI AU CONSTATAT CA SUNT CAPABILI SA ORGANIZEZE TURNEE SI SE POT BAZA PE AJUTOR DE LA CEI MAI VECHI
                                    - 4 - INTENTIA SI DORINTA ORGANIZATORILOR DE A MAI ORGANIZA SI ALTE TURNEE DIN CE IN CE MAI PERFORMANTE


                                    - FELICITARI TUTUROR PENTRU CE ATI REUSIT PANA ACUM - SI MULT SUCCES IN CE V-ATI PROPUS SA MAI ORGANIZATI

                                    Comentariu


                                    • Felicitari castigatorilor si in primul rand lui Lucian Plamada & Co...ati facut un lucru mare pentru tenisul din Iași, dar si pentru baiatul Tudor. O adevarata sarbatoare a tenisului de masa,la care m-am simtit perfect!!
                                      Tot respectul!!

                                      Comentariu


                                      • Salutare,

                                        Cateva filmari din timpul concursului:

                                        Categoria incepatori:

                                        https://www.youtube.com/watch?v=D7oShcgUY-4&t=156s

                                        Amatori:

                                        https://www.youtube.com/watch?v=4Hy836QHi0Q&t=195s



                                        Finala Open (Parascuta Daniel - Dabija Razvan)

                                        https://www.youtube.com/watch?v=sy_pm7jLGFE&t=7s

                                        Elite:
                                        (Cozma Catalin - Bobeico Igor)
                                        https://www.youtube.com/watch?v=FPHLkxp4wms&t=363s

                                        Maria Gaftea-Mihai Marola
                                        https://www.youtube.com/watch?v=hSb0f8hjx7c&t=69s

                                        Finala Elite

                                        Enciu - Vasilache


                                        Vizionare placuta!

                                        P.S - o sa adaugam curand si poze. Inca le asteptam de la nenea Fotografu'

                                        Inca o data multumiri tuturor!

                                        Lucian

                                        Comentariu


                                        • Buna seara,

                                          Avem si primele poze din cadrul turneului. Sunt multe si am preferat sa le incarcam pe facebook in cadrul evenimentului Turneu Rotacap Iași.

                                          Link: https://www.facebook.com/pg/Rotaract...82725018468795

                                          Va urma

                                          Multumesc,

                                          Lucian

                                          Comentariu


                                          • Rotacup partea a 2-a

                                            https://www.facebook.com/pg/Rotaract...84867978254499

                                            Comentariu

                                            Who has read this thread:
                                            Procesare...
                                            X