pingpongshop.ro 468x60vivasportshop.ro 2 468x60tt-shop.ro 468x60 3
Pagina 1 din 7 123 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 105

Subiect: "Turneu de Vară'', Gura Humorului - 12.08.2017

  1. #1
    organizator turnee
    Avatarul lui Dakiro
    Data înscrierii
    09.06.2006
    Locație
    Gura Humorului, Romania
    Vârstă
    49
    Postări
    1.490
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    31 z 4 h 27 m
    Timp online pe zi
    14 m
    Reputație
    3604

    "Turneu de Vară'', Gura Humorului - 12.08.2017

    LOCALITATEA: Gura Humorului
    LOCATIE: Sala de sport din incinta Complexul Turistic Arinis
    DATA: Sâmbătă 12 August 2017;
    CATEGORII: Elite + Open + Amatori + Incepatori;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    Toate categoriile : 08.00 - 08.45 –validare înscrieri, la 9.00 încep meciurile;

    In weekend parcarea in complex este taxata cu 5 lei/ zi. Puteti parca inainte de bariera gratuit. Va fi foarte aglomerat de aceea va sfatuiesc sa parcati la intrare la 200 m de sala.
    INDICAȚII DE ACCES:



    LOGISTICĂ: 20 mese (Butterfly, Donic, Joola), mingi plastic Jolla***;

    Se acorda cate o minge la fiecare grupa. Aceasta va fi returnata organizatorului de catre capul de serie odata cu fisa completata a grupei. In acel moment se vor valida grupele Mingile deteliorate se vor schimba de catre acesta.
    La intrare pe hol se face validarea inscrierilor, precum si acolo veti avea posibilitatea de a cumpara apa, sucuri, sandwich- uri, bere si mingi de la o firma specializata .

    SUPRAFAȚA DE JOC: Taraflex;

    TAXA: Adulți - 35 Lei, Copii sub 14 ani - 25 lei .

    MATERIALE DE PREMIERE:

    Locurile 1- 3 – cupe + diplome; 5-8 diplome

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:

    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Joi 10.08.2017, ora 21,00;
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;

    Vineri ora 20.00 vor fi afisate grupele.
    Sambata nu se mai fac inscrieri !


    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

    SISTEMUL DE JOC
    :

    La 20 mese numarul maxim de jucatori 120 ( 6 persoane la o masa )

    - Elite – maxim 24 participanți;
    - Open – maxim 24 participanți;
    - Avansati- maxim 36 participanti;
    - Incepatori- maxim 36 participanti.

    Începători - participă orice jucator cu MP mai mic de 10;

    Avansati - Participă orice jucător amator cu MP cuprins între 10 și 19,99;

    Open- Participă jucătorii cu MP cuprins între 20 și 26,99, precum si jucatorii amatori cu MP cuprins între 10 - 19,99 (care sunt rugati să-şi anunțe optiunea la OPEN), în limita locurilor disponibile;

    Elite - orice jucător cu MP mai mare de 27, precum si jucatorii Open-iști cu MP cuprins între 20 - 26,99 (care sunt rugati să-şi anunțe optiunea la ELITE), în limita locurilor disponibile;

    In functie de numarul de jucatori inscrisi la fiecare categorie pana Joi 10 August se pot face rearanjarea grupelor de la fiecare categorie. Exemplu: daca la Elite sunt 12 jucatori inscrisi raman 2 mese care vor fi repartizate altor categorii (daca este necesar )
    -
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători – se califică primii 4;
    - Grupe superoare la toate categoriile
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - Tablou eliminatoriu de 8, 16;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe inferioare.
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă inferioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Tablou eliminatoriu de 8, 16;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare.
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi;
    Incheierea turneului- in jur de ora 16.00

    Se asigura apa plata, cate o cafea si asistenta medicala.
    Organizator: Clubul Sportiv Dakiro
    tel. 0749475893

    Sistemul de joc a fost gandit pentru a putea beneficia de toate facilitatile ce sunt in Complex daca doriti: La Kiroliana- tiroliana peste raul Moldova de 156 m lungime, Tir cu arcul, Poligon de paintball, Aventura Park, Piscina acoperit si descoperita, trasee de mauntain bike , biciclete de agrement, Caiac pee raul Moldova si nu in ultimul rand puteti vizita Manastirile din Nordul Moldovei- Voronet, M- rea Humorului, Moldovita, Sucevita etc.



    Hai ai Nostri !
    Ultima modificare făcută de Dakiro; 02.08.2017 la 21:00.

  2. Îmi place tavy, Adrian's, macocco, Pop Sabin, Zosim1 le-a plăcut acest mesaj
  3. #2
    organizator turnee
    Avatarul lui Dakiro
    Data înscrierii
    09.06.2006
    Locație
    Gura Humorului, Romania
    Vârstă
    49
    Postări
    1.490
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    31 z 4 h 27 m
    Timp online pe zi
    14 m
    Reputație
    3604
    Inscrieri Elite - on 11.08.2017 at 19:29:23

    1. Toma Florin, Pitesti, 14 - 41,33 - OELW
    2. Govoreanu Florin, Cisnadie, 10 - 37,36 - OE
    3. Onufrei Ciprian, Botosani, 184 - 36,3 - OE
    4. Tipu Vlad, Iasi, 53 - 34,46 - OE
    5. Morosanu Vasile, Suceava, 55 - 33,33 - OEW
    6. Ursulean Vasile, Straja, 69 - 32,42 - OE
    7. Duceac Catalin, Botosani, 115 - 31,71 - OE
    8. Pop Zoltan, Dej, 76 - 31,54 - OE
    9. Moldovan Ovidiu, Sighetu Marmatiei, 211 - 31,21 - OE
    10. Georgiu Dragos, Vatra Dornei, 48 - 30,46 - OE
    11. Ungureanu Adrian, Suceava, 408 - 29,58 - OE
    12. Grosan Nicu, Piatra Neamt, 123 - 28,93 - OE
    13. Polocoser Cristian, Suceava, 155 - 28,57 - OE
    14. Moldovan Liviu, Sighetu Marmatiei, 594 - 28,13 - OE
    15. Darmaz Ion, Targoviste, 68 - 28,09 - OEW
    16. Bujoreanu Neculai, Falticeni, 664 - 22,25 - OW

    Inscrieri Open - on 11.08.2017 at 19:29:50

    1. Albu Catalin, Pascani, 268 - 26,67 - O
    2. Berila Radu, Bacau, 160 - 26,21 - OJ
    3. Sofian Corneliu, Suceava, 90 - 25,97 - OW
    4. Mironescu Adrian, Botosani, 242 - 25,32 - O
    5. Zamfiroaia Sorin, Dolhestii Mari, 206 - 24,96 - O
    6. Cojocaru Stefan, Suceava, 250 - 24,54 - OJ
    7. Marcu Vasile, Vatra Dornei, 331 - 24,46 - OW
    8. Hrituleac Claudiu, Radauti, 1049 - 24 - O
    9. Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian, Iasi, 174 - 23,96 - O
    10. Colesniuc Romeo, Botosani, 129 - 23,89 - OW
    11. Rosca Niculai, Galanesti, 471 - 23 - O
    12. Corocaescu Cristian, Suceava, 219 - 22,93 - O
    13. Dragan Petru Ioan, Iasi, 192 - 22 - O
    14. Bogza Dragos, Iasi, 151 - 21,17 - O
    15. Pralea Marius Dan, Botosani, 181 - 20,42 - O
    16. Plamada Lucian, Iasi, 701 - 20,42 - O
    17. Vieru Carmen, Vatra Dornei, 887 - 20,33 - OF
    18. Mahu Bogdan, Pascani, 290 - 20,32 - O
    19. Chirap Dan, Gura Humorului, 411 - 19,14 - A
    20. Stroe Ionel, Bacau, 369 - 17,68 - A
    21. Simionese Sorin Gabriel, Granicesti, 532 - 14,32 - A
    22. Donisan Costel, Pascani, 543 - 14,11 - AW
    23. Botosanu Vasile, Ibiza, 4001 - 0 - A

    Inscrieri Avansati - on 11.08.2017 at 19:30:08

    1. Lazar Vasile, Pufesti, 272 - 19,71 - A
    2. Vieru Costica, Botosani, 449 - 18,4 - AW
    3. Salavastru Petru, Botosani, 315 - 18,33 - AW
    4. Bubulac Cristi, Piatra Neamt, 388 - 18,18 - A
    5. Pinzar Alin, Suceava, 429 - 17,83 - A
    6. Cazacu Florin, Vatra Dornei, 904 - 17,5 - A
    7. Ungureanu Florin, Suceava, 542 - 17,3 - A
    8. Petrescu Claudel, Putna, 609 - 17 - A
    9. Foca Stefan, Radauti, 1251 - 17 - A
    10. Butnaru Madalina, Vatra Dornei, 423 - 16,82 - AF
    11. Baluta Silviu, Bucuresti, 1085 - 16,58 - AW
    12. Macovei Cristi, Iasi, 258 - 16,11 - A
    13. Ignatescu Bogdan Ionut, Siret, 370 - 16,11 - A
    14. Foca Dorin, Radauti, 530 - 15,83 - A
    15. Lucic Corneliu, Suceava, 336 - 15,61 - AHW
    16. Grosu Alexandru, Botosani, 731 - 15,6 - AJ
    17. Fotia Iulian, Bacau, 506 - 15,33 - A
    18. Pogorevici Mircea, Gura Humorului, 1088 - 15,13 - A
    19. Muraru Ioana, Vatra Dornei, 540 - 14,5 - AJF
    20. Balau Laurentiu, Falticeni, 815 - 14,5 - A
    21. Ianos Valentin, Suceava, 732 - 14,45 - A
    22. Posteuca Lucian, Botosani, 845 - 14,38 - A
    23. Sandulean Ruxandra, Vatra Dornei, 801 - 13,75 - AJF
    24. Aparaschivei Marcel, Botosani, 750 - 13,71 - AW
    25. Morosan Ionel, Granicesti, 625 - 13,63 - A
    26. Foca Ciprian, Radauti, 1009 - 13,33 - A
    27. Sandulean Rares, Vatra Dornei, 807 - 13,08 - AJ
    28. Boboc Cosmin, Targu Neamt, 2477 - 13 - A
    29. Havris Rares, Botosani, 916 - 12,69 - AJ
    30. Zamfirache Ioan, Botosani, 442 - 12,31 - AW
    31. Rosca Adela, Galanesti, 2022 - 11,25 - AF
    32. Cracana Lucian, Vatra Dornei, 772 - 10,25 - A
    33. Medvediuc Lucian, Siret, 1244 - 10 - A
    34. Tatarau Tudor, Gura Humorului, 1873 - 10 - A
    35. Gheorghe Daniel, Braila, 1471 - 9,5 - A
    36. Vacariuc Mariana, Vatra Dornei, 936 - 9,15 - AJF
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Gugles Marius, Campulung Mold, 665 - 17,05 - A

    Inscrieri Incepatori - on 11.08.2017 at 19:30:23

    1. Marin Bogdan Mihail, Bacau, 716 - 9,64 - A
    2. Cristescu Radu, Botosani, 1544 - 9 - AJ
    3. Grosu Mihai Ioan, Botosani, 1652 - 9 - A
    4. Calancea Dragos, Siret, 937 - 8,4 - A
    5. Govoreanu Cendana, Cisnadie, 1217 - 8,17 - AF
    6. Simionese Ovidiu, Granicesti, 909 - 8,07 - AJ
    7. Oghinciuc Cristi, Tisauti, 1987 - 8 - A
    8. Constantinica Silviu, Botosani, 919 - 7,88 - AJ
    9. Grusca Narcis, Gura Humorului, 1633 - 7,88 - A
    10. Plamada Aurelian, Botosani, 2399 - 7 - A
    11. Pintescu Teodora, Vatra Dornei, 1047 - 6,75 - AJF
    12. Foca Melania, Radauti, 1274 - 6,19 - AF
    13. Buzila Robert, Vatra Dornei, 1200 - 6,15 - AJ
    14. Suciu Nicu, Cisnadie, 2204 - 6 - A
    15. Chiruta Vlad, Vatra Dornei, 2404 - 6 - A
    16. Antal Ionut, Targu Neamt, 3400 - 6 - A
    17. Vrasmas Ilinca, Vatra Dornei, 1956 - 5 - AF
    18. Enea Andrea, Vatra Dornei, 2267 - 4,5 - AF
    19. Stroe Liliana, Bacau, 3671 - 4 - AF
    Ultima modificare făcută de Dakiro; 11.08.2017 la 19:31.

  4. Îmi place Adrian's le-a plăcut acest mesaj
  5. #3
    organizator turnee
    Avatarul lui Dakiro
    Data înscrierii
    09.06.2006
    Locație
    Gura Humorului, Romania
    Vârstă
    49
    Postări
    1.490
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    31 z 4 h 27 m
    Timp online pe zi
    14 m
    Reputație
    3604
    La categoria Elite se vor face 4 grupe inferioare de 4 din care se vor califica toti 4 , urmate de superioare si eliminatorii.

    Grupe inferioare Elite

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TOMA FLORIN PITESTI
    2 POP ZOLTAN DEJ
    3 MOLDOVAN OVIDIU SIGHETU MARMATIEI
    4 BUJOREANU NECULAI FALTICENI
    5
    6
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 GOVOREANU FLORIN CISNADIE
    2 DUCEAC CATALIN BOTOSANI
    3 GEORGIU DRAGOS VATRA DORNEI
    4 POLOCOSER CRISTIAN SUCEAVA
    5
    6
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ONUFREI CIPRIAN BOTOSANI
    2 URSULEAN VASILE STRAJA
    3 UNGUREANU ADRIAN SUCEAVA
    4 MOLDOVAN LIVIU SIGHETU MARMATIEI
    5
    6
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TIPU VLAD IASI
    2 MOROSANU VASILE SUCEAVA
    3 GROSAN NICU PIATRA NEAMT
    4 DARMAZ ION TARGOVISTE
    5
    6

    La categoria Open vor fi 4 grupe inferioare de 6 , se califica primii 4 in superioare, urmate de eliminatorii.

    Grupe inferioare Open

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ALBU CATALIN PASCANI
    2 COJOCARU STEFAN SUCEAVA
    3 NICOLAICIUC OVIDIU SEBASTIAN IASI
    4 PRALEA MARIUS DAN BOTOSANI
    5 VIERU CARMEN VATRA DORNEI
    6
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BERILA RADU BACAU
    2 MARCU VASILE VATRA DORNEI
    3 COLESNIUC ROMEO BOTOSANI
    4 PLAMADA LUCIAN IASI
    5 MAHU BOGDAN PASCANI
    6 BOTOSANU VASILE IBIZA
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SOFIAN CORNELIU SUCEAVA
    2 HRITULEAC CLAUDIU RADAUTI
    3 ROSCA NICULAI GALANESTI
    4 BOGZA DRAGOS IASI
    5 CHIRAP DAN GURA HUMORULUI
    6 DONISAN COSTEL PASCANI
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MIRONESCU ADRIAN BOTOSANI
    2 ZAMFIROAIA SORIN DOLHESTII MARI
    3 COROCAESCU CRISTIAN SUCEAVA
    4 DRAGAN PETRU IOAN IASI
    5 STROE IONEL BACAU
    6 SIMIONESE SORIN GABRIEL GRANICESTI

    La Avansati vor fi 6 grupe inferioare de 6 , se califica primii 4 urmate de superioare de 4 si eliminatorii

    Grupe inferioare Avansati

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 LAZAR VASILE PUFESTI
    2 MACOVEI CRISTI IASI
    3 IGNATESCU BOGDAN IONUT SIRET
    4 APARASCHIVEI MARCEL BOTOSANI
    5 FOCA CIPRIAN RADAUTI
    6 VACARIUC MARIANA VATRA DORNEI
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 VIERU COSTICA BOTOSANI
    2 BALUTA SILVIU BUCURESTI
    3 FOCA DORIN RADAUTI
    4 SANDULEAN RUXANDRA VATRA DORNEI
    5 BOBOC COSMIN TARGU NEAMT
    6 GHEORGHE DANIEL BRAILA
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SALAVASTRU PETRU BOTOSANI
    2 BUTNARU MADALINA VATRA DORNEI
    3 LUCIC CORNELIU SUCEAVA
    4 POSTEUCA LUCIAN BOTOSANI
    5 MOROSAN IONEL GRANICESTI
    6 TATARAU TUDOR GURA HUMORULUI
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BUBULAC CRISTI PIATRA NEAMT
    2 FOCA STEFAN RADAUTI
    3 GROSU ALEXANDRU BOTOSANI
    4 IANOS VALENTIN SUCEAVA
    5 SANDULEAN RARES VATRA DORNEI
    6 MEDVEDIUC LUCIAN SIRET
    Gr.inferioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 PINZAR ALIN SUCEAVA
    2 PETRESCU CLAUDEL PUTNA
    3 FOTIA IULIAN BACAU
    4 BALAU LAURENTIU FALTICENI
    5 HAVRIS RARES BOTOSANI
    6 CRACANA LUCIAN VATRA DORNEI
    Gr.inferioara nr. 6
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CAZACU FLORIN VATRA DORNEI
    2 UNGUREANU FLORIN SUCEAVA
    3 POGOREVICI MIRCEA GURA HUMORULUI
    4 MURARU IOANA VATRA DORNEI
    5 ZAMFIRACHE IOAN BOTOSANI
    6 ROSCA ADELA GALANESTI


    La incepatori vor fi 5 grupe de 4 jucatori, se califica toti 4 in superioare , urmate de eliminatorii

    Grupe inferioare Incepatori

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MARIN BOGDAN MIHAIL BACAU
    2 PLAMADA AURELIAN BOTOSANI
    3 PINTESCU TEODORA VATRA DORNEI
    4 CARSTEA RAZVAN BUCURESTI
    5
    6
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CRISTESCU RADU BOTOSANI
    2 GRUSCA NARCIS GURA HUMORULUI
    3 FOCA MELANIA RADAUTI
    4 ENEA ANDREA VATRA DORNEI
    5
    6
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 GROSU MIHAI IOAN BOTOSANI
    2 OGHINCIUC CRISTI TISAUTI
    3 BUZILA ROBERT VATRA DORNEI
    4 STROE LILIANA BACAU
    5
    6
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CALANCEA DRAGOS SIRET
    2 CONSTANTINICA SILVIU BOTOSANI
    3 SUCIU NICU CISNADIE
    4 VRASMAS ILINCA VATRA DORNEI
    5
    6
    Gr.inferioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 GOVOREANU CENDANA CISNADIE
    2 SIMIONESE OVIDIU GRANICESTI
    3 CHIRUTA VLAD VATRA DORNEI
    4 ANTAL IONUT TARGU NEAMT
    5
    6
    Ultima modificare făcută de Dakiro; 11.08.2017 la 20:17.

  6. #4
    senior
    Avatarul lui Pinzar Alin
    Data înscrierii
    25.01.2013
    Locație
    Suceava
    Vârstă
    42
    Postări
    571
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    27 z 1 h 16 m
    Timp online pe zi
    15 m
    Reputație
    858
    Deci da, Pinzar Alin la avansati

    Trimis de pe al meu M-PPxX530U folosind Tapatalk
    JOOLA Rossi Emotion
    JOOLA Rhyzm-P
    JOOLA Rhyzer Pro 45

  7. Mulțumesc Dakiro au mulțumit pentru mesaj
  8. #5
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui GeluBv
    Data înscrierii
    01.08.2010
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    55
    Postări
    5.799
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    131 z 19 h 31 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    15717
    Citat Postat în original de Dakiro Vezi post
    - Fără grupe superioare la categoriile Elite și Open;
    - Tablou eliminatoriu de 8, 16;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe inferioare.
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă inferioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi...
    ...
    ...

    Sistemul de joc a fost gandit pentru a putea beneficia de toate facilitatile ce sunt in Complex daca doriti: .....
    Domnu' Dan, cum adică "a fost gândit"? Nu de alta dar chiar nu inteleg si as vrea sa copiez acest sistem de joc.

    Am inteles ( numai ) că nu sunt grupe superioare la open si elite, dar nu am inteles cum se califică primii 4 si numai locul doi trage la sorți pentru poziția de pe tablou. Locul 3 si 4 se încadrează la "facilitatile" de mai sus sau cum?

  9. Îmi place INDISPONIBIL, PRIZA TOK le-a plăcut acest mesaj
  10. #6
    senior
    Avatarul lui ovidiuu
    Data înscrierii
    07.04.2011
    Locație
    Suceava
    Vârstă
    48
    Postări
    335
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    25 z 12 h 16 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    356
    Polocoser Cristian -Elite

  11. Mulțumesc Dakiro au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place remy le-a plăcut acest mesaj
  12. #7
    junior
    Avatarul lui AurelianPlamada
    Data înscrierii
    27.07.2017
    Locație
    botosani
    Vârstă
    35
    Postări
    84
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 9 h 18 m
    Timp online pe zi
    6 m
    Reputație
    78
    Plamada Aurelian- incepatori

  13. Mulțumesc Dakiro au mulțumit pentru mesaj
  14. #8
    organizator turnee
    Avatarul lui Adrian's
    Data înscrierii
    01.04.2011
    Locație
    Suceava, Romania
    Vârstă
    47
    Postări
    1.115
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    17 z 22 h 40 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    1483
    Cojocaru Stefan - Suceava - open

  15. Mulțumesc Dakiro au mulțumit pentru mesaj
  16. #9
    organizator turnee
    Avatarul lui Dakiro
    Data înscrierii
    09.06.2006
    Locație
    Gura Humorului, Romania
    Vârstă
    49
    Postări
    1.490
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    31 z 4 h 27 m
    Timp online pe zi
    14 m
    Reputație
    3604
    Citat Postat în original de GeluBv Vezi post
    Domnu' Dan, cum adică "a fost gândit"? Nu de alta dar chiar nu inteleg si as vrea sa copiez acest sistem de joc.

    Am inteles ( numai ) că nu sunt grupe superioare la open si elite, dar nu am inteles cum se califică primii 4 si numai locul doi trage la sorți pentru poziția de pe tablou. Locul 3 si 4 se încadrează la "facilitatile" de mai sus sau cum?
    Domnule Gelu am facut o greseala pe care Domnia ta ai vazut- o . Superioarele vor fi la toate categoriile daca vor fi participanti suficienti. La ultimul turneu din lipsa de participanti la Elite si Open am facut sistemul fiecare cu fiecare. Facilitatile sunt extra !

  17. Mulțumesc GeluBv au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place tavy le-a plăcut acest mesaj
  18. #10
    senior

    Data înscrierii
    09.07.2015
    Locație
    Botosani
    Vârstă
    45
    Postări
    491
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 17 h 22 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    459
    Pralea Marius Dan - Botosani - Open .

  19. Mulțumesc Dakiro au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Pinzar Alin, sorin_client le-a plăcut acest mesaj
  20. #11
    organizator turnee
    Avatarul lui marcu vasile
    Data înscrierii
    18.02.2012
    Locație
    Vatra Dornei
    Vârstă
    54
    Postări
    2.514
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    50 z 23 h 42 m
    Timp online pe zi
    26 m
    Reputație
    3260
    Marcu Vasile-open
    Butnaru Madalina , Muraru Ioana ,Cracana Lucian, Vacariuc Mariana ,Vieru Carmen ,Sandulean Ruxandra ,Foca Doru,Sandulean Rares-AVANSATI
    Pintescu Teodora,Vrasmasu Ilinca ,Enea Andreea ,Buzila Robert,Foca Melania -INCEPATORI
    Blade . PHOTINO
    Fh. JOOLA RYZHN 2.0
    Bh.:JOOLA RYZHM 2.0 MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

  21. Mulțumesc Dakiro au mulțumit pentru mesaj
  22. #12
    senior

    Data înscrierii
    25.11.2008
    Locație
    Botosani
    Vârstă
    26
    Postări
    765
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    15 z 3 h 53 m
    Timp online pe zi
    6 m
    Reputație
    644
    Din Botosani Zamfirache Ioan-avansati

  23. Mulțumesc Dakiro au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place sorin_client le-a plăcut acest mesaj
  24. #13
    senior
    Avatarul lui Oblio
    Data înscrierii
    15.02.2013
    Locație
    Pascani
    Vârstă
    41
    Postări
    714
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    34 z 1 h 46 m
    Timp online pe zi
    20 m
    Reputație
    1416
    Mahu Bogdan din Pascani open multumesc

  25. Mulțumesc Dakiro au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place sorin_client le-a plăcut acest mesaj
  26. #14
    maestru
    Avatarul lui marian oancea
    Data înscrierii
    05.01.2014
    Locație
    Bacau
    Vârstă
    42
    Postări
    1.069
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    44 z 11 h 31 m
    Timp online pe zi
    30 m
    Reputație
    2008
    Din Bacau, se inscriu la open Leteanu Marius si Stroe Ionel.
    Nittaku Septear
    FH - Rakza 7
    BH - Rakza 7

  27. Mulțumesc Dakiro au mulțumit pentru mesaj
  28. #15
    organizator turnee

    Data înscrierii
    28.12.2012
    Locație
    targoviste
    Vârstă
    65
    Postări
    509
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    24 z 12 h 48 m
    Timp online pe zi
    14 m
    Reputație
    1391
    Darmaz Ion din Târgoviște la Elite !!

  29. Mulțumesc Dakiro au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place ClaudiuManoiu, ivamaistru le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Răspunsuri: 63
    Ultimul post: 07.07.2017, 12:52
  2. Răspunsuri: 6
    Ultimul post: 09.04.2017, 00:40
  3. Răspunsuri: 6
    Ultimul post: 08.04.2017, 22:21
  4. Răspunsuri: 94
    Ultimul post: 23.07.2012, 13:35
  5. Răspunsuri: 98
    Ultimul post: 24.07.2011, 13:01

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •