tt-shop.ro 468x60 2pingpongshop.ro 468x60vivasportshop.ro 2 468x60
Pagina 1 din 14 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 199

Subiect: "Memorialul Koos Gyula", Reghin - 19.08.2017

  1. #1
    Coordonator AmaTur

    Data înscrierii
    22.03.2006
    Locație
    Reghin
    Vârstă
    53
    Postări
    1.653
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    56 z 22 h 24 m
    Timp online pe zi
    25 m
    Reputație
    2257

    "Memorialul Koos Gyula", Reghin - 19.08.2017

    TURNEU A Reghin - Memorialul KOOS GYULA -editia a IX-a , 19.08.2017

    LOCALITATEA: Reghin, Parcul Tineretului;(Langa Kaufland)
    SALA: Sala de Sport din Parcul Tineretului. DATA: Sâmbătă 19 August 2017;

    CATEGORII: Elite-Open 60 + Amatori 72 + Incepatori 24;

    ORA DE ÎNCEPERE:
    Open-Elite + Amatori: 08.30 - 09.15 – înscrieri, la 9.30 încep meciurile;
    Incepatori 13.15 - 13.45 – înscrieri, la 14.15 încep meciurile;

    LOGISTICĂ: 22 mese (Butterfly, Donic, Joola), mingi plastic */***;
    SPAȚIU DE JOC: bun
    SUPRAFAȚA DE JOC: Sintetic ;
    FACILITĂȚI: Vestiare, dușuri, etc.;

    TAXA: Adulți - 35 Lei, Copii sub 14 ani - 20 lei, un leu de participant se va dona către AmaTur;Persoanele cu dizabilitati nu platesc taxa!!!
    Se asigură: 1 portie gulyas marca Florin Marian + castraveti murati traditionali , apa minerala , etc......

    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1÷4 – cupe + diplome;
    locurile 5-8 medalii si diplome

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Joi 17.08.2017, ora 21,00;
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

    SISTEMUL DE JOC:

    Elite-Open - 48 participanti
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători – se califică primii 4;
    - Fără grupe superioare;
    - Tablou eliminatoriu de 32 generat automat de calculator;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe inferioare.

    Avansati - 72 participanți;
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători – se califică primii 4;
    - Grupe superioare de câte 3 jucători – se califică primii 2;
    - Tablou eliminatoriu de 32;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare.
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă inferioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi;

    Incepatori - 24 participanti
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători – se califică primii 4;
    - Fără grupe superioare;
    - Eliminatorii - tablou de 16 jucatori - Automat de calculator

    Organizatori:
    Kantor Imre-Zoltan 0741-908006
    Marian Florin - 0745-869928
    Suportul tehnic va fi asigurat de Florin Apian

    Firma ANDRO GIR Bucuresti, reprezentata prin Irina& Gelu Popescu vor fi prezenti cu un stand bogat de articole sportive!!! Doritorii de articole sportive pot contacta reprezentantii pentru comenzi. Tel: 0728747067!!!
    Ultima modificare făcută de Kantor Imre-Zoltan; 17.08.2017 la 14:13.

  2. Mulțumesc GeluBv au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place FlorinBN, tavy, Space, Pop Sabin, valentinm, GigiC, mandelafree le-a plăcut acest mesaj
  3. #2
    Coordonator AmaTur

    Data înscrierii
    22.03.2006
    Locație
    Reghin
    Vârstă
    53
    Postări
    1.653
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    56 z 22 h 24 m
    Timp online pe zi
    25 m
    Reputație
    2257
    Inscrieri E+O - on 18-Aug-17 at 20:46:54

    1. Gogu Gabriel, Cluj Napoca, 7 - 42.16 - OE
    2. Nistor Dorel, Bistrita, 21 - 41.08 - OE
    3. Avram Victor, Arad, 8 - 39.61 - OE
    4. Bauer Lajos, Targu Mures, 16 - 37 - OEW
    5. Daneliuc Gabi, Selimbar, 24 - 36.19 - OE
    6. Irsai Istvan, Targu Mures, 248 - 36 - OEW
    7. Hagatis Andrei, Vatra Dornei, 448 - 35.33 - OE
    8. Apian Florin, Bistrita, 23 - 35.22 - OE
    9. Temelie Dragos, Selimbar, 215 - 35 - OE
    10. Jozsa Zoltan, Odorheiu Secuiesc, 613 - 33.5 - OE
    11. Molnar Tihamer, Tarnaveni, 267 - 33.4 - OE
    12. Zidar Victor, Reghin, 101 - 32.13 - OE
    13. Capusan Sorin, Tarnaveni, 159 - 31.82 - OE
    14. Lunca Razvan, Tarnaveni, 96 - 31.71 - OE
    15. Ciure Alin, Baia Mare, 194 - 31.5 - OE
    16. Hotico Ciprian, Sighetu Marmatiei, 466 - 31.08 - OE
    17. Bleoca Marius, Tarnaveni, 62 - 30.71 - OE
    18. Zelariu Petru, Tarnaveni, 241 - 30.63 - OEW
    19. Georgiu Dragos, Vatra Dornei, 48 - 30.46 - OE
    20. Migea Cornel, Sibiu, 66 - 29.91 - OE
    21. Maxim Valentin, Cluj Napoca, 204 - 29.46 - OE
    22. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc, 71 - 29.43 - OE
    23. Dabacan Dorin, Tarnaveni, 348 - 29 - OE
    24. Fazakas Attila, Toplita, 189 - 28.83 - OE
    25. Denes Ferenc, Praid, 234 - 28.45 - OEW
    26. Korabian Tamas, Cluj Napoca, 113 - 27.96 - OE
    27. Weiss Simona, Cisnadie, 146 - 27.86 - OEF
    28. Motorga Dorin, Targu Mures, 153 - 27.38 - OE
    29. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure, 120 - 27.13 - OE
    30. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc, 142 - 27 - OEW
    31. Benyi Crinel, Tarnaveni, 782 - 27 - OE
    32. Barabas Sandor, Toplita, 235 - 26.83 - O
    33. Janosi Attila, Targu Mures, 163 - 26.46 - O
    34. Boeriu Cezara, Targu Mures, 457 - 26 - OJF
    35. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 148 - 25.46 - O
    36. Pop Danut, Dej, 128 - 25.07 - O
    37. Cocean Valer, Baraolt, 200 - 25.07 - O
    38. Gyorfi Szabolcs, Gheorgheni, 373 - 25 - O
    39. Trandafir Vasile, Targu Mures, 126 - 24.68 - O
    40. Sava Petru, Cluj Napoca, 715 - 24.33 - O
    41. Veres Janos, Targu Mures, 350 - 23.63 - OW
    42. Fancsali Kalman, Lunca de Sus, 124 - 23.61 - OW
    43. Marian Calin, Reghin, 568 - 23.42 - O
    44. Colcer Nicolae, Toplita, 239 - 23.18 - O
    45. Somlea Darian, Cisnadie, 356 - 22.9 - O
    46. Mal Calin, Baia Mare, 792 - 22.33 - O
    47. Fulop Attila, Aiud, 138 - 22.16 - OW
    48. Keresztes Zoltan, Gheorgheni, 480 - 21.6 - O
    49. Pelaghie Ioan, Targu Mures, 201 - 21.5 - O
    50. Grosan Mircea, Dej, 324 - 21.46 - O
    51. Miklos Imre, Miercurea Ciuc, 357 - 21.45 - O
    52. Miclos Andrei, Dej, 289 - 21.25 - O
    53. Spaller Tiberiu, Nasaud, 144 - 21.13 - O
    54. Biro Istvan, Reghin, 799 - 21 - O
    55. Coroian Claudiu, Gherla, 1380 - 21 - O
    56. Kantor Imre Zoltan, Reghin, 246 - 20.93 - OW
    57. Pralea Marius Dan, Botosani, 181 - 20.42 - O
    58. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc, 333 - 20.11 - O
    59. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 347 - 20 - O
    60. Blaga Marius, Cluj Napoca, 711 - 13.6 - A


    Inscrieri Avansati - on 18-Aug-17 at 20:47:12

    1. Dirlea Ioan, Aiud, 196 - 19.78 - AH
    2. Sandulescu Adrian, Targu Mures, 527 - 19.6 - A
    3. Bucur Dan, Cisnadie, 317 - 19.46 - A
    4. Csaky Tiberiu, Resita, 463 - 19.17 - A
    5. Demeter Arpad, Miercurea Ciuc, 1026 - 19 - A
    6. Barbuta Ioan, Dej, 645 - 18.88 - A
    7. Scurtu Nicolae, Bistrita, 445 - 18.79 - AW
    8. Timaru Ilie, Ocna Sibiului, 596 - 18.75 - A
    9. Adorjani Csilla, Targu Mures, 778 - 18.67 - AJF
    10. Sass Imre, Miercurea Ciuc, 761 - 18.5 - A
    11. Decean Darian, Sibiu, 358 - 18.36 - A
    12. Tintas Adrian, Sighetu Marmatiei, 431 - 18 - A
    13. Lupsa Bogdan, Ramnicu Valcea, 222 - 17.75 - A
    14. Cazacu Florin, Vatra Dornei, 904 - 17.5 - A
    15. Bumbu Pavel, Razboieni, 503 - 17.33 - A
    16. Badaluta Marian, Vatra Dornei, 407 - 17.29 - A
    17. Szanto Lajos, Miercurea Ciuc, 490 - 17.21 - A
    18. Iliescu Lucian, Toplita, 896 - 17 - A
    19. Oltean Silviu, Nasaud, 879 - 16.75 - A
    20. Mal Denis, Baia Mare, 842 - 16.5 - A
    21. Vass Sandor, Beclean, 420 - 16.29 - AW
    22. Peta Octavian, Cluj Napoca, 396 - 16.25 - AW
    23. Bucur Alin Adrian, Targu Mures, 511 - 16.25 - A
    24. Horotan Catalin, Baia Mare, 640 - 16.25 - A
    25. Macovei Cristi, Iasi, 258 - 16.11 - A
    26. Morariu Marius, Sibiu, 427 - 16 - A
    27. Csorbai Lorand, Sanpaul, 1240 - 16 - A
    28. Barabas Claudiu, Bistrita, 299 - 15.78 - A
    29. Bozosan Petre, Sibiu, 371 - 15.69 - A
    30. Sabau Gheorghe, Tarnaveni, 432 - 15.64 - A
    31. Vajda Erno, Reghin, 518 - 15.42 - AW
    32. Vijaica Paul, Drobeta Tr Severin, 555 - 15.21 - AW
    33. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure, 565 - 15.05 - A
    34. Todor Csaba, Gheorgheni, 632 - 14.4 - AH
    35. Pop Sabin, Targu Mures, 424 - 13.94 - A
    36. Gecse Alpar, Chibed, 524 - 13.54 - A
    37. Lupescu Nicolae, Reghin, 447 - 13.44 - A
    38. Bardas Ioan, Dumbraveni SB, 827 - 13.42 - A
    39. Zavaski Ioan, Dej, 611 - 12.83 - AW
    40. Moldovan Flavia, Tarnaveni, 668 - 12.46 - AF
    41. Ciurca Ovidiu, Targu Mures, 866 - 12.46 - AW
    42. Cosarca Mihaita, Sarmas, 983 - 12.33 - A
    43. Balan Viorel, Bistrita, 751 - 12.25 - A
    44. Sabau Mircea, Tarnaveni, 741 - 11.93 - A
    45. Heja Zoltan, Ditrau, 713 - 11.8 - A
    46. Damian Vasile, Nasaud, 670 - 11.39 - A
    47. Pralea Constantin, Alba Iulia, 535 - 11.19 - AW
    48. Szabo Aron, Gheorgheni, 1131 - 11 - A
    49. Weisz Zsofia, Targu Mures, 1677 - 11 - AJF
    50. Cinebuji Attila, Tarnaveni, 2744 - 11 - A
    51. Fulop Laszlo, Targu Mures, 644 - 10.89 - A
    52. Barbos Florin, Bistrita, 802 - 10.83 - A
    53. Horotan Tudor, Baia Mare, 1132 - 10.38 - AJ
    54. Cuesdean Rares, Reghin, 1455 - 10.33 - AJ
    55. Mandru Aurel, Sarmas, 917 - 10 - A
    56. Fejeregyhazi Hunor, Targu Mures, 1186 - 10 - A
    57. Bardas Patrick, Dumbraveni SB, 1192 - 10 - AJ
    58. Marin Bogdan Mihail, Bacau, 716 - 9.64 - A
    59. Mindru Marin, Sarmas, 1105 - 9.5 - A
    60. Lorinczi Bela, Gheorgheni, 1114 - 9.5 - A
    61. Pap Gyula, Gheorgheni, 1018 - 9.25 - A
    62. Sarcani Andrei, Targu Mures, 841 - 9.13 - AW
    63. Fodor Iosif, Cluj Napoca, 1840 - 8 - A
    64. Somlea Codrin, Cisnadie, 1145 - 7 - A
    65. Tigaroi Florin, Cluj Napoca, 1752 - 7 - A
    66. Sutoris Cornel, Medias, 4002 - 0 - A
    67. Olaru Aurel, Medias, 4003 - 0 - A
    68. Nastase Florin, Ramnicu Valcea, 4004 - 0 - A
    69. Rus Tiberiu, Bistrita, 4005 - 0 - A


    Inscrieri Incepatori - on 18-Aug-17 at 20:47:24

    1. Sticleti Doru, Bistrita, 1091 - 9.38 - AW
    2. Prodan Tiberiu, Tarnaveni, 2959 - 9 - A
    3. Bleoca Lucas, Tarnaveni, 994 - 8.83 - AJ
    4. Vaszi Denes, Miercurea Ciuc, 1491 - 8.5 - A
    5. Manarta Horea, Bistrita, 1778 - 7 - AW
    6. Weisz Sandor, Targu Mures, 3237 - 7 - A
    7. Pop Dan Cristian, Dej, 1379 - 6.19 - AJ
    8. Adorjani Andrea, Targu Mures, 1637 - 6 - AJF
    9. Benedek Alex, Gheorgheni, 1639 - 6 - A
    10. Benedek Zoltan, Gheorgheni, 1705 - 6 - A
    11. Varodi Daniel, Aiud, 1847 - 6 - A
    12. Szanto Szilard, Sanpaul, 3398 - 6 - A
    13. Sirbu Vlad, Aiud, 1685 - 5 - A
    14. Tamas Vivien, Miercurea Ciuc, 2040 - 5 - AF
    15. Prodan Iosif, Tarnaveni, 3575 - 5 - A
    16. Biro Mara, Aiud, 2042 - 4 - AF
    17. Szabo Lenke, Aiud, 2275 - 4 - A
    18. Ilyes Attila, Sanpaul, 3698 - 4 - A
    19. Kasper Thomas, Reghin, 4002 - 0 - A
    20. Popa Flavius, Tarnaveni, 4003 - 0 - A
    21. Beke Hunor, Miercurea Ciuc, 4004 - 0 - A
    22. Tamas Albert, Miercurea Ciuc, 4005 - 0 - A
    23. Banciu Razvan, Tarnaveni, 4006 - 0 - A
    24. Farcas Mihnea, Cluj Napoca, 4009 - 0 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Bartha Ferenc, Baraolt, 1950 - 6.5 - A
    2. Konya Elod, Aiud, 1731 - 6 - A
    3. Coroian Albert, Gherla, 3566 - 5 - A

    R1
    1. Moldovan Alexandru, Tarnaveni, 75 - 33.04 - OE
    2. Bardocz Szilard, Capeni, 114 - 32.9 - OE
    3. Incze Levente, Miercurea Ciuc, 93 - 32.04 - OE
    4. Medve Mihai, Reghin, 615 - 27.67 - OE
    5. Vita Istvan, Reghin, 1118 - 26 - O
    6. Bothazan Florin, Dej, 169 - 25.67 - O
    7. Tipser Gabriel, Sighisoara, 300 - 25.13 - O
    8. Corocaescu Cristian, Suceava, 219 - 22.93 - O
    9. Muntean Mircea, Baia Mare, 394 - 21.79 - O
    10. Matei Dumitru, Deva, 273 - 18.28 - AW
    11. Lovasz Vilmos, Gheorgheni, 652 - 18.25 - A
    12. Bartha Zsolt Attila, Aita Mare, 608 - 17.65 - A
    13. Samoila Florin, Sighisoara, 957 - 16.63 - AW
    14. Pop Ioan, Bistrita, 780 - 16.33 - AW
    15. Palfi Ferencz, Cluj Napoca, 504 - 15.54 - A
    16. Joldes Adrian, Bistrita, 562 - 15.17 - A
    17. Gered Ferenc, Miercurea Ciuc, 660 - 13.21 - A
    18. Onet Nicolae, Sighisoara, 1076 - 13 - A
    19. Onofrei Petru, Gherla, 790 - 12.6 - A
    20. Schneeberger Mihai, Baia Mare, 1347 - 11.67 - A
    21. Schneeberger Michael, Baia Mare, 1448 - 9.42 - A
    22. Mihu Dorel, Medias, 1874 - 9 - A
    23. Kutasi Ors, Sanpaul, 3052 - 8 - A
    24. Asavei Gheorghe, Razboieni, 1527 - 6 - A
    25. Stancovici Bianca, Targu Mures, 1337 - 5.2 - AF
    26. Avram Rares, Targu Mures, 4001 - 0 - A
    27. Bujor Radu, Reghin, 4002 - 0 - A
    28. Simo Szabolcs, Sighisoara, 4003 - 0 - A
    29. Aurar Cristian, Targu Mures, 4004 - 0 - A

    R2
    1. Migea Cornel, Sibiu, 66 - 29.91 - OE
    2. Sava Petru, Cluj Napoca, 715 - 24.33 - O
    3. Ambrus Szilard, Ludus, 328 - 19.75 - AJ
    4. Singeorzan Traian, Nasaud, 769 - 14.33 - A

    N
    1. Biro Istvan, Reghin, 799 - 21 - O
    2. Cinebuji Attila, Tarnaveni, 2744 - 11 - A
    3. Tigaroi Florin, Cluj Napoca, 1752 - 7 - A
    Ultima modificare făcută de FlorinBN; 21.08.2017 la 11:00.

  4. Mulțumesc FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
  5. #3
    Coordonator AmaTur

    Data înscrierii
    22.03.2006
    Locație
    Reghin
    Vârstă
    53
    Postări
    1.653
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    56 z 22 h 24 m
    Timp online pe zi
    25 m
    Reputație
    2257
    Din Praid la Elite- Denes Ferencsi la Avansati Kincses Jozsef.

  6. #4
    Coordonator AmaTur

    Data înscrierii
    22.03.2006
    Locație
    Reghin
    Vârstă
    53
    Postări
    1.653
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    56 z 22 h 24 m
    Timp online pe zi
    25 m
    Reputație
    2257
    Din Reghin la Elite-Open
    Zidar Victor
    Kantor Imre Zoltan
    Avansati Lupescu Nicolae

  7. #5
    senior

    Data înscrierii
    14.05.2013
    Locație
    Aita Mare
    Vârstă
    50
    Postări
    328
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    56 z 15 h 47 m
    Timp online pe zi
    35 m
    Reputație
    411
    La open
    Petho Mihaly - Racosul de Sus
    Cocean Valer - Baraolt
    Bardocz Szilard - Capeni
    Bartha Istvan-Zsolt - Aita Mare
    Bartha Zsolt-Attila - Aita Mare

  8. #6
    junior
    Avatarul lui Bianca Stancovici
    Data înscrierii
    26.03.2016
    Locație
    Targu Mures
    Vârstă
    42
    Postări
    113
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 22 h 46 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    320
    Din Tg Mures
    - Open: Dorin Motorga, Ioan Pelaghie, Trandafir Vasile, Irsai Istvan
    - Avansati: Pop Sabin, Alin Bucur, Ovidiu Ciurca, Andrei Sarcani, Fulop Laszlo, Gecse Alpar, Fejergyhazi Hunor
    - Incepatori: Bianca Stancovici
    Ultima modificare făcută de Bianca Stancovici; 07.08.2017 la 19:02.

  9. Mulțumesc mandelafree au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Pop Sabin le-a plăcut acest mesaj
  10. #7
    organizator turnee
    Avatarul lui flowmaster
    Data înscrierii
    03.06.2012
    Locație
    Sighetu Marmatiei
    Vârstă
    42
    Postări
    741
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    64 z 2 h 43 m
    Timp online pe zi
    34 m
    Reputație
    1118
    Tintas Adrian - Sighetu Marmatiei - amatori

  11. #8
    cadet
    Data înscrierii
    12.03.2015
    Locație
    Miercurea-Ciuc
    Vârstă
    54
    Postări
    36
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 8 h 23 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    51
    Fazakas Gergely open


    Az én iPhone készülékemről küldve a Tapatalk segítségével

  12. #9
    junior

    Data înscrierii
    02.11.2016
    Locație
    m-ciuc
    Vârstă
    49
    Postări
    113
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    23 h 2 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    152
    Lakatos Zsolt ,Laszlo Levente--din M-Ciuc ,Fancsali Kalman -din Lunca de sus-toti la Open

  13. #10
    senior

    Data înscrierii
    12.09.2013
    Locație
    alba iulia
    Vârstă
    37
    Postări
    359
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    48 z 12 h 19 m
    Timp online pe zi
    31 m
    Reputație
    282
    Bumbu Pavel -Razboieni amatori Asavei Gheorghe -Razboieni -incepatori

  14. Îmi place Space le-a plăcut acest mesaj
  15. #11
    organizator turnee
    Avatarul lui valentinm
    Data înscrierii
    21.03.2009
    Locație
    Cluj-Napoca, Romania
    Vârstă
    45
    Postări
    776
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    41 z 2 h 11 m
    Timp online pe zi
    18 m
    Reputație
    389
    Maxim Valentin, Cluj, Elite-Open
    Globe999 BS/ DHS Skyline II
    TBS/Avalox C555-Ma Wenge Carbon
    T05

  16. #12
    senior

    Data înscrierii
    26.11.2010
    Locație
    Tg Mures
    Vârstă
    59
    Postări
    211
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    6 z 23 h 37 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    215
    Bauer Lajos din Targu Mures la Elie-open

  17. #13
    senior
    Avatarul lui neluturap
    Data înscrierii
    01.03.2015
    Locație
    Dumbraveni-Sighisoara
    Vârstă
    42
    Postări
    284
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    8 z 8 h 49 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    205
    Din Sighisoara: Samoila Florin
    Onet Nicolae la avansati si Tipser Gabriel la open.

  18. #14
    senior
    Avatarul lui neluturap
    Data înscrierii
    01.03.2015
    Locație
    Dumbraveni-Sighisoara
    Vârstă
    42
    Postări
    284
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    8 z 8 h 49 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    205
    Din Dumbraveni la avansati:
    Bardas Patrick
    Bardas Ioan.

  19. #15
    junior

    Data înscrierii
    02.11.2016
    Locație
    m-ciuc
    Vârstă
    49
    Postări
    113
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    23 h 2 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    152
    Miklos Imre , Incze Levente -M -ciuc -la open

Subiecte similare

  1. Turneu A "Memorialul KOOS GYULA", Reghin - 25.08.2018
    De Kantor Imre-Zoltan în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 174
    Ultimul post: 28.08.2018, 13:31
  2. Răspunsuri: 165
    Ultimul post: 11.09.2014, 22:32
  3. Răspunsuri: 10
    Ultimul post: 01.09.2012, 16:18
  4. Răspunsuri: 57
    Ultimul post: 24.08.2011, 19:59
  5. TURNEU "B"-MEMORIALUL KOOS GYULA -29 AUGUST-REGHIN
    De Kantor Imre-Zoltan în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 11
    Ultimul post: 31.08.2009, 10:58

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •