vivasportshop.ro 2 468x60tt-shop.ro 468x60 3tt-shop.ro 468x60
Pagina 1 din 9 123 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 126

Subiect: "Cupa Liberă", I.H.R. Târgoviște - 20.08.2017

  1. #1
    organizator turnee

    Data înscrierii
    24.11.2016
    Locație
    Lucieni Db
    Vârstă
    51
    Postări
    338
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    11 z 4 h 3 m
    Timp online pe zi
    14 m
    Reputație
    956

    "Cupa Liberă", I.H.R. Târgoviște - 20.08.2017

    Turneu B "Cupa Liberă", I.H.R. Târgoviște - Duminică 20.08.2017

    LOCALITATEA: Târgoviște, B-dul Unirii, nr. 28;
    DATA: Duminică 20 August 2017;
    CATEGORII: Open/Amatori;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    08.30 - 09.15 – înscrieri, la 9.30 încep meciurile;
    SALA: Sala de sport a Liceului "Ion Heliade Rădulescu";
    INDICAȚII DE ACCES:
    LOGISTICĂ: 5 mese (Donic Waldner) aprobate ITTF;
    SPAȚIU DE JOC: 250 mp
    SUPRAFAȚA DE JOC: linoleum PVC;
    FACILITĂȚI: Vestiare, dușuri, etc.;
    TAXA: 20 Lei, un leu de participant se va dona către AmaTur;
    Nu se asigură nimic;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1÷4 – premii surpriză + diplome;
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Vineri 18.07.2017, ora 21,00;
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    SISTEMUL DE JOC:
    - Open/Amatori – maxim 30 participanți;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte (5) 6 jucători – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - Grupe superioare de câte (3) 4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: 1324;
    - Tablou eliminatoriu de 8, 16;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare.
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi;
    ORGANIZATOR:
    - Lăzăroiu Adrian, tel. 0733.920.481;
    - Darmaz Ion, tel. 0724.249.253;
    - Movileanu Flavius, tel.
    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - Mănoiu Claudiu, tel. 0722.534.596;
    FACEBOOK:
    - www.facebook.AmaTurRomania
    SE ASIGURĂ, totuși:
    - Grătarul regulamentar de sub tei și berea rece din partea casei.
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 11.08.2017 la 15:47.

  2. #2
    organizator turnee

    Data înscrierii
    24.11.2016
    Locație
    Lucieni Db
    Vârstă
    51
    Postări
    338
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    11 z 4 h 3 m
    Timp online pe zi
    14 m
    Reputație
    956
    Rezervat

  3. Îmi place ClaudiuManoiu le-a plăcut acest mesaj
  4. #3
    organizator turnee
    Avatarul lui ClaudiuManoiu
    Data înscrierii
    15.09.2011
    Locație
    Fieni, Dambovita
    Vârstă
    40
    Postări
    2.017
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    43 z 12 h 43 m
    Timp online pe zi
    20 m
    Reputație
    2724

    Rezervat Înscrieri și Clasament

    Inscrieri Open/Amatori - on 8/18/2017 at 2:42:26 PM

    1. Lukasz Klimas - Ploiesti, 2 - 44.41 - OEL
    2. Fratila Robert - Filipestii de Targ, 41 - 37.71 - OE
    3. Banescu Dragos - Pitesti, 22 - 35.46 - OEL
    4. Tigau Dan - Bucuresti, 26 - 34.33 - OELW
    5. Buzatu Vasile - Buftea, 70 - 34.32 - OEW
    6. Lazaroiu Adrian - Targoviste, 38 - 32.32 - OE
    7. Gorum Adrian - Topoloveni, 81 - 31.46 - OEL
    8. Neculcea Alexandru - Moreni, 598 - 30.5 - OE
    9. Dobrin Adrian - Targoviste, 94 - 29.96 - OE
    10. Sencu Victor - Targoviste, 112 - 29.57 - OE
    11. Dena Corneliu - Giurgiu, 67 - 28.82 - OEW
    12. Darmaz Ion - Targoviste, 68 - 28.09 - OEW
    13. Grigore Alexandru - Campina, 86 - 27.81 - OE
    14. Istrate Cristian - Bucuresti, 59 - 27.53 - OEW
    15. Diaconescu Lucian - Targoviste, 65 - 27.5 - OE
    16. Ivan Sorin Ioan - Targoviste, 72 - 26.34 - O
    17. Petrov Dan - Bucuresti, 143 - 26.29 - O
    18. Avram Nicolae - Nedelea, 170 - 24.64 - O
    19. Salariu Adrian - Buftea, 271 - 24.25 - O
    20. Bratescu Adrian - Targoviste, 130 - 23.57 - OW
    21. Popescu George - Bucuresti, 297 - 20.32 - O
    22. Cucu Cristin - Targoviste, 255 - 19.25 - AW
    23. Rusu Geanini - Targoviste, 334 - 18.71 - A
    24. Jaouir Khaled - Bucuresti, 238 - 18.54 - AW
    25. Dospinescu George - Bucuresti, 325 - 18.33 - AW
    26. Safta Alexandru - Targoviste, 438 - 18.04 - A
    27. Stoica Mihai - Mioveni, 284 - 16.82 - AW
    28. Manoiu Claudiu - Fieni, 548 - 16.7 - A
    29. Movileanu Flavius - Targoviste, 787 - 16 - AW
    30. Florea Marian - Targoviste, 906 - 15.83 - A
    31. Stancescu Sebastian - Ploiesti, 363 - 15.32 - A
    32. Anescu Andu - Dragasani, 531 - 14.95 - A
    33. Ionescu Mihai - Targoviste, 603 - 14.46 - A
    34. Zamfir Gabriel - Targoviste, 1385 - 13.5 - A
    35. Glavan Alexandru - Targoviste, 1601 - 12.5 - A
    36. Lazar Dumitru - Mizil, 521 - 12.46 - A
    37. Bivolaru Stelian - Targoviste, 1216 - 10 - A
    38. Nitu Serban - Ploiesti, 1038 - 9.58 - A
    39. Ionescu Andreea - Targoviste, 1528 - 5.1 - AF
    40. Ion Vladut - Targoviste, 4001 - 0 - A



    Clasament Open

    1. Dospinescu George
    2. Cucu Cristin
    3. Jaouir khaled
    3. Stancescu Sebastian


    5-9 Bivolaru Stelian
    Safta Alexandru
    Manoiu Claudiu
    Radulescu Ion

    9-10 Ionescu Mihai
    Delimart Alexiana


    1 victorie in grupa
    11.Florea Marian
    Rusu Geanini
    Stoica Mihai
    Salariu Adrian
    Anescu Andu
    Glavan Alexandru
    Lazar Dumitru

    0 victorii
    Darmaz Ion
    Ionescu Andreea
    Nitu Serban






    Clasament Elite

    1. Fratila Robert
    2. Ivan Sorin
    3. Tigau Dan
    3. Buzatu vasile

    5-8 Bratescu Adrian
    Lazaroiu Adrian
    Banescu Dragos
    Dobrin Adrian

    9-10 Neculcea Alexandru
    Luckasz klimas

    2 victorii in grupa
    11 Sencu Victor

    1 victorie in grupa
    12-18 Movileanu Flavius

    Istrate Cristian
    Dena Corneliu
    Avram Nicolae
    Gorum Adrian
    Petrov Dan
    Popescu George

    0 victorii
    19-20 Diaconescu Lucian
    Ion Vladut
    Ultima modificare făcută de ClaudiuManoiu; 22.08.2017 la 16:07.
    Blade - Timo Boll ALC -OFF
    FH - Andro Rasant
    BH- Andro Rasant

  5. Mulțumesc adilazaroiu au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place GeluBv, shogun le-a plăcut acest mesaj
  6. #4
    junior
    Avatarul lui Gggrusu
    Data înscrierii
    02.04.2016
    Locație
    Targoviste
    Postări
    98
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 14 h 24 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    309
    Rusu Geanini - Targoviste
    FH - Tenergy 05
    Blade - Bty Viscaria
    Bh - Tenergy 64

  7. #5
    organizator turnee
    Avatarul lui ClaudiuManoiu
    Data înscrierii
    15.09.2011
    Locație
    Fieni, Dambovita
    Vârstă
    40
    Postări
    2.017
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    43 z 12 h 43 m
    Timp online pe zi
    20 m
    Reputație
    2724
    Geanini vine cu berea!!!��������
    Eu ma prezint cu o sticlă de vin de casă!!
    Blade - Timo Boll ALC -OFF
    FH - Andro Rasant
    BH- Andro Rasant

  8. Mulțumesc adilazaroiu au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Cristian Istrate, Johnny Plaiasu, GeluBv, Marian Bogdan le-a plăcut acest mesaj
  9. #6
    senior

    Data înscrierii
    13.10.2011
    Locație
    Targoviste, D??mbovi??a, Romania, Romania
    Vârstă
    26
    Postări
    207
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    5 z 17 h 48 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    393
    Ca sa completez lada de bere vin si eu 😅.. dupa o indelungata.. perioada de tacere😅😅.. Safta Alexandru!

  10. Mulțumesc adilazaroiu au mulțumit pentru mesaj
  11. #7
    înțelept
    Avatarul lui Cornel 67
    Data înscrierii
    15.09.2011
    Locație
    Giurgiu
    Vârstă
    52
    Postări
    2.789
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    107 z 1 h 29 m
    Timp online pe zi
    51 m
    Reputație
    4943
    Dena Corneliu
    Jaouir Khaled
    Ultima modificare făcută de Cornel 67; 11.08.2017 la 15:36.

  12. Mulțumesc adilazaroiu au mulțumit pentru mesaj
  13. #8
    senior

    Data înscrierii
    29.03.2016
    Locație
    Cernica
    Vârstă
    52
    Postări
    978
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    22 z 22 h 59 m
    Timp online pe zi
    24 m
    Reputație
    3971
    Salutare tuturor, Cristian Istrate.

  14. Mulțumesc adilazaroiu au mulțumit pentru mesaj
  15. #9
    organizator turnee
    Avatarul lui ClaudiuManoiu
    Data înscrierii
    15.09.2011
    Locație
    Fieni, Dambovita
    Vârstă
    40
    Postări
    2.017
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    43 z 12 h 43 m
    Timp online pe zi
    20 m
    Reputație
    2724
    Ionescu Mihai
    Ionescu Andreea
    Manoiu Claudiu
    Blade - Timo Boll ALC -OFF
    FH - Andro Rasant
    BH- Andro Rasant

  16. Mulțumesc adilazaroiu au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place luci_rac, GeluBv, Johnny Plaiasu, Cristian Istrate le-a plăcut acest mesaj
  17. #10
    senior
    Avatarul lui Johnny Plaiasu
    Data înscrierii
    21.06.2015
    Locație
    PLOPENI
    Vârstă
    43
    Postări
    828
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    52 z 2 h 48 m
    Timp online pe zi
    45 m
    Reputație
    3226
    Plaiasu Ion, Plopeni, Prahova
    FH: XIOM OMEGA IV PRO max
    Blade: KAZAK
    BH: GIANT DRAGON 612 TURBO 2.2 mm

  18. Mulțumesc adilazaroiu au mulțumit pentru mesaj
  19. #11
    dantim
    Guest
    Dan Petrov ,dar in afara Amaturului,deci nu vreau sa mi se puncteze turneul

  20. Mulțumesc adilazaroiu au mulțumit pentru mesaj
  21. #12
    organizator turnee

    Data înscrierii
    24.11.2016
    Locație
    Lucieni Db
    Vârstă
    51
    Postări
    338
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    11 z 4 h 3 m
    Timp online pe zi
    14 m
    Reputație
    956
    Darmaz ion , Movileanu Flavius si Lazaroiu Adrian . 2 litri de tuica rece ,bonus !
    Ultima modificare făcută de adilazaroiu; 12.08.2017 la 00:44.

  22. #13
    organizator turnee
    Avatarul lui ClaudiuManoiu
    Data înscrierii
    15.09.2011
    Locație
    Fieni, Dambovita
    Vârstă
    40
    Postări
    2.017
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    43 z 12 h 43 m
    Timp online pe zi
    20 m
    Reputație
    2724
    Ion Vladut nou!!!
    Zamfir Gabriel
    Petre Adelin
    Glavan Alexandru
    Blade - Timo Boll ALC -OFF
    FH - Andro Rasant
    BH- Andro Rasant

  23. Mulțumesc adilazaroiu au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Johnny Plaiasu le-a plăcut acest mesaj
  24. #14
    senior
    Avatarul lui luci_rac
    Data înscrierii
    13.03.2007
    Locație
    Targoviste , judetul Dambovita
    Vârstă
    40
    Postări
    666
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    56 z 20 h 55 m
    Timp online pe zi
    25 m
    Reputație
    2062
    Diaconescu Lucian
    Blade: XIOM Feel ZX3
    Bh: XIOM OMEGA VII ASIA
    Fh: XIOM OMEGA VII ASIA

  25. Mulțumesc adilazaroiu au mulțumit pentru mesaj
  26. #15
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui GeluBv
    Data înscrierii
    01.08.2010
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    55
    Postări
    5.990
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    135 z 17 h 6 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    15892
    Citat Postat în original de dantim Vezi post
    Dan Petrov ,dar in afara Amaturului,deci nu vreau sa mi se puncteze turneul
    Ce tot o storci în batistă, ba te retragi, ba te'ai retras, nici tu nu mai stii cand esti treaz!

  27. Îmi place INDISPONIBIL, Cristian Istrate, gpopescu, shogun le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu B "Campionatul Județean Dâmbovița - Top 8", Târgoviște - 25.11.2017
    De ClaudiuManoiu în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 53
    Ultimul post: 26.11.2017, 14:29
  2. Răspunsuri: 81
    Ultimul post: 16.07.2017, 12:18
  3. Răspunsuri: 234
    Ultimul post: 01.02.2017, 15:05
  4. Turneu A+ "Cupa Chindia", Târgoviște - 5.03.2016
    De Adrian Lazaroiu în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 626
    Ultimul post: 09.03.2016, 15:36

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •