tenismasa.ro 468x60ttmall.ro 468x60tt-shop.ro 468x60
Nu-mi place Nu-mi place:  0
N N:  0
Pagina 1 din 15 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 220

Subiect: Regional "Ziua Națională AmaTur", Ditrău - 02.09.2017 (Zona 6)

  1. #1
    boboc
    Avatarul lui PaliHR
    Data nscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vrstă
    41
    Postări
    5.757
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    124 z 8 h 55 m
    Timp online pe zi
    1 h 32 m
    Reputație
    12548

    Regional "Ziua Națională AmaTur", Ditrău - 02.09.2017 (Zona 6)

    Localitatea: Ditrău, jud. Harghita
    Data: Smbătă 2 septembrie 2017
    Categoria turneului
    : Open + Elite, Avansați, respectiv ncepători.
    Participă jucători din judeţele: Sibiu, Brașov, Harghita, Covasna, Mureș.

    Ora de incepere:
    ncepători, Avansati - 08.00-08.45 – validare nscrieri, la 09.15 ncep meciurile;
    Open+Elite - 12.00-12.45 – validare nscrieri, la 13.00 ncep meciurile;

    Locația: Sala de Sport Gl Ferenc, str. Libertății nr. 6, Ditrău.

    Logistică
    : 16 mese (14 n sala mare, 2 n sala mică), mingi***
    Spațiu de joc: material sintetic multistrat.
    Facilități: vestiare, dușuri.
    Taxa de participare: 35 lei din care 1 leu/participant vor fi transferați n contul AmaTur.

    Se asigură:
    - apă minerală 2 litri,
    - masă de prnz (se poate servi ntre orele 12,00-14,00)
    Material de premiere:
    - Locul 1 – cupă + diplomă, medalii
    - Locul 2 – cupă + diplomă, medalii
    - Locurile 3-4 – cupă + diplomă, medalii
    - Locurile 5–8 diplomă, medalii.

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la nscriere: poziţia din clasament;
    - ultima nscriere/retragere Joi 31.08.2017, ora 21,00;
    - retragerile nainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii și rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a mpiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

    SISTEMUL DE JOC:

    INCEPATORI
    - poate participa orice jucator cu media intre 0 si 9,99;
    Numar maxim de jucatori: 24
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - Se joacă n sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de cte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de cte 3 sau 4 jucători, se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: 1432;
    - Tablou eliminatoriu de 8;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se mpart n două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel nct locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se ntlnească dect n finală) şi vor fi trase la sorţi;

    AVANSATI
    - poate participa orice jucator cu media intre 10 si 19,99;
    Numar maxim de jucatori: 72
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - Se joacă n sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de cte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de cte 3 sau 4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: 1432;
    - Tablou eliminatoriu de 32;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se mpart n două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel nct locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se ntlnească dect n finală) şi vor fi trase la sorţi;

    OPEN+ELITE
    - poate participa orice jucator cu media >= 20,00 ;
    Numar maxim de jucatori: 48
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - Se joacă n sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de cte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de cte 3 sau 4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: 1432;
    - Tablou eliminatoriu de 16;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se mpart n două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel nct locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se ntlnească dect n finală) şi vor fi trase la sorţi;

    Organiatorii și rezervă dreptul de a completa grupele superioare cu maxim 2 poziții 5, respectiv dreptul de a acorda 2 wild-carduri/categorie.

    ORGANIZATORI:
    - Hja Zoltn, tel. 0755.868.386;
    - Hja Zsolt, tel. 0744.457.583
    cu sprijinul: tokosp


    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  2. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
  3. #2
    boboc
    Avatarul lui PaliHR
    Data nscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vrstă
    41
    Postări
    5.757
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    124 z 8 h 55 m
    Timp online pe zi
    1 h 32 m
    Reputație
    12548
    Informatii utile +:

    Mingea de concurs: Andro*** celuloid

    Harta corecta:



    Programul turneului:

    9,15-14,00:
    inferioare incepatori - 4 grupe pe 4 mese
    inferioare avansati - 8-12 grupe pe 12 mese
    12,00-14,00:
    masa de pranz (rugam openistii s-o serveasca inainte de inceperea inferioarelor lor)
    13,00-18,00:
    inferioare open - 8(9) grupe pe 8(9) mese
    14,00-17/18,00:
    superioare incepatori - 4 grupe (de cate 4 jucatori) pe 2 mese, in sala mica / 12 meciuri/masa
    superioare avansati - 11-16 grupe (de cate 3 jucatori) pe 5 mese / 9 meciuri/masa*
    (*posibil sa se califice si 1-2 locuri 5, ca sa fie superioare complete)
    17/18,00-19/20,00:
    eliminatorii incepatori - pe 2 mese: sferturi, semifinale, finala
    eliminatorii avansati - pe 5 mese: calificari, optimi, sferturi, semifinale, finala
    18,00-20,00:
    superioare open - 8(9) grupe pe 8(9) mese
    20,00-21,30:
    eliminatorii open - pe 14 mese: (calificari,) optimi, sferturi, semifinale, finala

    Informatii utile:

    Localitatea: Ditrăul este situat pe E578, ntre Topliţa şi Gheorgheni, la 15 km de Gheorgheni şi la 22 de Topliţa. Comuna se compune din 3 sate, pe lngă Ditrău aparţinndu-i şi Jolotca şi Ţengheler.
    Recensămntul din 2011 ştia despre aproape 5500 de locuitori ai comunei, dintre care 96,88% sunt romano-catolici. Lăcaşul lor principal de cult este unul vestit. Biserica Preasfnta Inimă a lui Isus este una din cele două biserici romano-catolice din Ditrău, Harghita, edificiu construit n stil neogotic ntre anii 1908-1911. Este biserica cea mai mare din ntreaga zonă a Gheorgheniului.



    Poze despre sala:




    Posibilitati de cazare in Ditrau:

    Pensiunea Erdős - situata in linistea din afara loclitatii, intr-un peisaj frumos (pe drumul spre Tulghes).
    (traducerea numelui: Paduros/paduroasa)

    http://www.erdospanzio.ro/pensiune-erdos-contact.php

    Pensiunea Bartsg - situata la intrarea dinspre Miercurea Ciuc.
    (traducerea numelui: Prietenie)

    http://www.cazareinsecuime.ro/pensiu...ag-ditrau.html

    Pensiunea Erika - situata la 50 de metri de sala.
    (Erika fiind un nume de fata/floare)

    https://www.facebook.com/photo.php?f...2918019&type=3

    https://www.facebook.com/profile.php...=3&pnref=story

    Contacte pt. ultima: 0040 753-605-166, 0040 749-258-837

    Cum ajungem la sala de sport:
    Sala de sport se afla in curtea scolii din localitate, vis-a-vis de biserica amintita mai sus, la care putem ajunge usor in centrul Ditraului, gasirea fiind inlesnita si de inaltimea celor doua turle (75 de metri). Din fata bisericii se vede usor sala unde se va desfasura concursul.
    Ultima modificare făcută de PaliHR; 28.08.2017 la 23:30.
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  4. Mulțumesc Kantor Imre-Zoltan au mulțumit pentru mesaj
    mi place macocco, Barta Istvan-Zsolt, shogun, Istlas, Space le-a plăcut acest mesaj
  5. #3
    boboc
    Avatarul lui PaliHR
    Data nscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vrstă
    41
    Postări
    5.757
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    124 z 8 h 55 m
    Timp online pe zi
    1 h 32 m
    Reputație
    12548
    Rezervat nscrieri & clasamente:

    Clasament Open+Elite

    1. Jozsa Zoltan - Odorheiu Secuiesc
    2. Farkas Gabor - Targu Mures
    3 -- 4
    Incze Levente - Miercurea Ciuc
    Govoreanu Florin - Cisnadie
    5 -- 8
    Corburean Ioana - Medias
    Daneliuc Gabi - Selimbar
    Moldovan Alexandru - Tarnaveni
    Zidar Victor - Reghin
    9 -- 16
    Hutanu Alin - Brasov
    Bardocz Szilard - Capeni
    Capusan Sorin - Tarnaveni
    Tamas Nagy Jeno - Miercurea Ciuc
    Bauer Lajos - Targu Mures
    Macovei Liviu - Brasov
    Barabas Sandor - Toplita
    Temelie Dragos - Selimbar
    17 -- 20
    Welker Ivan - Sfantu Gheorghe
    Bleoca Marius - Tarnaveni
    Benyi Crinel - Tarnaveni
    Aron Darie - Sibiu
    21 -- 31 1v gr.sup.
    Irsai Istvan - Targu Mures
    Lunca Razvan - Tarnaveni
    Farkas Bence - Targu Mures
    Fazakas Attila - Toplita
    Lakatos Zsolt - Miercurea Ciuc
    Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure
    Janosi Attila - Targu Mures
    Petho Mihaly - Racosu de Sus
    Cocean Valer - Baraolt
    Olah Oliver - Sfantu Gheorghe
    Pal Zoltan - Miercurea Ciuc
    32 -- 40 0v gr.sup.
    Molnar Tihamer - Tarnaveni
    Denes Ferenc - Praid
    Dabacan Dorin - Tarnaveni
    Motorga Dorin - Targu Mures
    Stefan Andrei - Tarnaveni
    Fancsali Kalman - Lunca de Sus
    Miklos Imre - Miercurea Ciuc
    Bacanu Paulian - Brasov
    Keresztes Zoltan - Gheorgheni
    41 -- 44 2v gr.inf.
    Baciu Gabriel - Tarnaveni
    Antal Denes - Brasov
    Beches Andrei - Sibiu
    Colcer Nicolae - Toplita
    45 -- 55 1v gr.inf.
    Migea Cornel - Sibiu
    Vladoiu Gelu - Brasov
    Padurariu Costel - Brasov
    Mitzea Alexandru - Sibiu
    Trandafir Vasile - Targu Mures
    Demeny Zoltan - Brasov
    Veres Janos - Targu Mures
    Radu Constantin - Sibiu
    Marian Florin - Reghin
    Pelaghie Ioan - Targu Mures
    Kriszta Arpad Lorand - Sanpaul
    56 -- 60 0v gr.inf.
    Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
    Gyorfi Szabolcs - Gheorgheni
    Negrean Ioan - Sibiu
    Popa Mircea - Brasov
    Fazakas Gergely - Miercurea Ciuc

    Clasament Avansati

    1. Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc
    2. Decean Darian - Sibiu
    3 -- 4
    Kincses Jozsef - Praid
    Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare
    5 -- 8
    Tobosaru Gheorghe - Brasov
    Gecse Alpar - Chibed
    Imecs Attila - Miercurea Ciuc
    Sass Imre - Miercurea Ciuc
    9 -- 16
    Bozosan Petre - Sibiu
    Eigel Csaba - Toplita
    Chibulcutean Bogdan - Tarnaveni
    Sabau Gheorghe - Tarnaveni
    Cuesdean Rares - Reghin
    Stefan Patrick - Brasov
    Ilie Octavian Marius - Brasov
    Tutoveanu Razvan - Brasov
    17 -- 24
    Loghin Florin - Brasov
    Vajda Erno - Reghin
    Losonczi Denes - Sangeorgiu de Padure
    Veris Dumitru - Brasov
    Campian Zoltan - Toplita
    Chibulcutean Ioan - Tarnaveni
    Movileanu Neculae - Brasov
    Heja Zoltan - Ditrau
    25 -- 28 1v gr.sup.
    Balla Peter - Toplita
    Bardas Ioan - Dumbraveni SB
    Moldovan Flavia - Tarnaveni
    Sabau Mircea - Tarnaveni
    29 -- 36 0v gr.sup.
    Kis Istvan - Brasov
    Konczei Jozsef - Targu Secuiesc
    Canea Kocsis Andras Jr - Targu Secuiesc
    Pop Sabin - Targu Mures
    Canea Kocsis Andras - Targu Secuiesc
    Lupescu Nicolae - Reghin
    Fulop Laszlo - Targu Mures
    Soroiu Claudiu - Tarnaveni
    37 -- 40 2v gr.inf.
    Lovasz Vilmos - Gheorgheni
    Todor Csaba - Gheorgheni
    Bedo Jozsef - Suseni
    Mandru Aurel - Sarmas
    41 -- 46 1v gr.inf.
    Demeter Arpad - Miercurea Ciuc
    Szanto Lajos - Miercurea Ciuc
    Gered Ferenc - Miercurea Ciuc
    Pica Horia - Fagaras
    Darjan Daniel - Brasov
    Bardas Patrick - Dumbraveni SB
    47 -- 51 0v gr.inf.
    Cotfas Gabriel - Toplita
    Nagy Attila - Suseni
    Cosarca Mihaita - Sarmas
    Beke Hunor - Miercurea Ciuc
    Mindru Marin - Sarmas

    Clasament Incepatori

    1. Kovaci Richard - Tarnaveni
    2. Vaszi Denes - Miercurea Ciuc
    3 -- 4
    Mezei Mihai - Sarmas
    Prodan Tiberiu - Tarnaveni
    5 -- 8
    Szekely Zoltan - Gheorgheni
    Peter Laszlo - Ciumani
    Kasper Thomas - Reghin
    Veress Arpad - Miercurea Ciuc
    9 -- 12 1v gr.sup.
    Andras Zoltan - Miercurea Ciuc
    Bajko Karoly - Gheorgheni
    Tamas Albert - Miercurea Ciuc
    Szell Pal - Ciumani
    13 -- 16 0v gr.sup.
    Dumitrescu Sorin - Brasov
    Bleoca Lucas - Tarnaveni
    Bardocz Ferenc - Ditrau
    Prodan Iosif - Tarnaveni
    17 -- 19 2v gr.inf.
    Malene Petru - Fagaras
    Malnasi Eke Ferenc - Toplita
    Taran Cornel - Sarmas
    20 -- 21 1v gr.inf.
    Govoreanu Cendana - Cisnadie
    Stercer Zalan - Sanzieni
    22 -- 24 0v gr.inf.
    Kollo Imre - Ditrau
    Stercer Sandor - Sanzieni
    Tamas Vivien - Miercurea Ciuc

    *************************************

    Inscrieri Open+Elite - on 9/1/2017 at 11:43:01 PM

    1. Farkas Gabor, Targu Mures, 9 - 42.79 - OEW
    2. Govoreanu Florin, Cisnadie, 10 - 37.36 - OE
    3. Bauer Lajos, Targu Mures, 14 - 37.57 - OEW
    4. Daneliuc Gabi, Selimbar, 27 - 34.69 - OE
    5. Farkas Bence, Targu Mures, 59 - 29.18 - OE
    6. Migea Cornel, Sibiu, 64 - 29.91 - OE
    7. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc, 65 - 29.57 - OE
    8. Bleoca Marius, Tarnaveni, 68 - 30.29 - OE
    9. Vladoiu Gelu, Brasov, 75 - 27.28 - OEW
    10. Macovei Liviu, Brasov, 78 - 35.39 - OE
    11. Lunca Razvan, Tarnaveni, 85 - 32.38 - OE
    12. Incze Levente, Miercurea Ciuc, 89 - 32.04 - OE
    13. Moldovan Alexandru, Tarnaveni, 97 - 33.04 - OE
    14. Hutanu Alin, Brasov, 98 - 28.93 - OE
    15. Zidar Victor, Reghin, 105 - 31.96 - OE
    16. Padurariu Costel, Brasov, 115 - 27.04 - OE
    17. Demeny Zoltan, Brasov, 121 - 23.5 - O
    18. Fancsali Kalman, Lunca de Sus, 123 - 23.61 - OW
    19. Trandafir Vasile, Targu Mures, 124 - 24.39 - O
    20. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure, 128 - 27.46 - OE
    21. Corburean Ioana, Medias, 140 - 36.13 - OEF
    22. Motorga Dorin, Targu Mures, 143 - 27.38 - OE
    23. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 145 - 25.46 - O
    24. Popa Mircea, Brasov, 149 - 21.63 - OW
    25. Aron Darie, Sibiu, 152 - 29.55 - OE
    26. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc, 161 - 27.67 - OEW
    27. Janosi Attila, Targu Mures, 162 - 26.46 - O
    28. Bardocz Szilard, Capeni, 173 - 34.63 - OE
    29. Temelie Dragos, Selimbar, 181 - 36.8 - OE
    30. Negrean Ioan, Sibiu, 182 - 22.22 - O
    31. Denes Ferenc, Praid, 184 - 29.21 - OEW
    32. Capusan Sorin, Tarnaveni, 188 - 30.68 - OE
    33. Antal Denes, Brasov, 190 - 25.04 - OW
    34. Fazakas Attila, Toplita, 195 - 29 - OE
    35. Radu Constantin, Sibiu, 197 - 22.21 - OW
    36. Cocean Valer, Baraolt, 200 - 25.21 - O
    37. Beches Andrei, Sibiu, 205 - 24.75 - O
    38. Pelaghie Ioan, Targu Mures, 221 - 21.5 - O
    39. Colcer Nicolae, Toplita, 228 - 23.32 - O
    40. Kriszta Arpad Lorand, Sanpaul, 230 - 20.5 - O
    41. Molnar Tihamer, Tarnaveni, 235 - 34.4 - OE
    42. Barabas Sandor, Toplita, 255 - 26.67 - O
    43. Irsai Istvan, Targu Mures, 283 - 36 - OEW
    44. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc, 288 - 21.54 - O
    45. Miklos Imre, Miercurea Ciuc, 296 - 22.54 - O
    46. Dabacan Dorin, Tarnaveni, 349 - 28.8 - OE
    47. Mitzea Alexandru, Sibiu, 354 - 26.94 - O
    48. Veres Janos, Targu Mures, 366 - 22.79 - OW
    49. Gyorfi Szabolcs, Gheorgheni, 378 - 24.6 - O
    50. Bacanu Paulian, Brasov, 443 - 22.15 - O
    51. Marian Florin, Reghin, 453 - 21.75 - O
    52. Keresztes Zoltan, Gheorgheni, 465 - 21.4 - O
    53. Jozsa Zoltan, Odorheiu Secuiesc, 576 - 37.5 - OE
    54. Benyi Crinel, Tarnaveni, 592 - 30 - OE
    55. Welker Ivan, Sfantu Gheorghe, 658 - 31 - OE
    56. Olah Oliver, Sfantu Gheorghe, 714 - 24 - O
    57. Baciu Gabriel, Tarnaveni, 840 - 31.5 - OE
    58. Tamas Nagy Jeno, Miercurea Ciuc, 897 - 26.5 - OW
    59. Stefan Andrei, Tarnaveni, 1055 - 26 - O
    60. Pal Zoltan, Miercurea Ciuc, 1660 - 0 - O

    Inscrieri Avansati - on 8/31/2017 at 8:27:01 PM

    1. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc, 258 - 18.63 - A
    2. Balla Peter, Toplita, 265 - 16.47 - A
    3. Imecs Attila, Miercurea Ciuc, 309 - 19.43 - AW
    4. Kis Istvan, Brasov, 333 - 15.47 - AW
    5. Decean Darian, Sibiu, 348 - 18.79 - A
    6. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 350 - 19.6 - A
    7. Bozosan Petre, Sibiu, 364 - 15.81 - A
    8. Ilie Octavian Marius, Brasov, 373 - 16.5 - A
    9. Pop Sabin, Targu Mures, 427 - 13.72 - A
    10. Sabau Gheorghe, Tarnaveni, 440 - 15.93 - A
    11. Lupescu Nicolae, Reghin, 445 - 13.44 - A
    12. Gecse Alpar, Chibed, 452 - 14.38 - A
    13. Chibulcutean Bogdan, Tarnaveni, 462 - 16.79 - AJ
    14. Loghin Florin, Brasov, 469 - 15.43 - A
    15. Szanto Lajos, Miercurea Ciuc, 475 - 17.38 - A
    16. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure, 527 - 14.88 - A
    17. Tobosaru Gheorghe, Brasov, 538 - 15 - A
    18. Vajda Erno, Reghin, 557 - 15.42 - AW
    19. Fulop Laszlo, Targu Mures, 563 - 11.89 - A
    20. Todor Csaba, Gheorgheni, 624 - 14.4 - AH
    21. Stefan Patrick, Brasov, 627 - 11.29 - A
    22. Canea Kocsis Andras, Targu Secuiesc, 639 - 13.6 - A
    23. Lovasz Vilmos, Gheorgheni, 643 - 18.25 - A
    24. Veris Dumitru, Brasov, 645 - 14.65 - A
    25. Chibulcutean Ioan, Tarnaveni, 647 - 13.29 - A
    26. Moldovan Flavia, Tarnaveni, 648 - 12.61 - AF
    27. Gered Ferenc, Miercurea Ciuc, 650 - 13.21 - A
    28. Sass Imre, Miercurea Ciuc, 653 - 17.67 - A
    29. Kincses Jozsef, Praid, 691 - 16.63 - A
    30. Heja Zoltan, Ditrau, 726 - 11.6 - A
    31. Sabau Mircea, Tarnaveni, 740 - 11.93 - A
    32. Movileanu Neculae, Brasov, 745 - 13.05 - A
    33. Darjan Daniel, Brasov, 746 - 11.38 - A
    34. Bardas Ioan, Dumbraveni SB, 797 - 13.92 - A
    35. Cotfas Gabriel, Toplita, 821 - 13.5 - AW
    36. Pica Horia, Fagaras, 852 - 11.7 - A
    37. Mandru Aurel, Sarmas, 853 - 9.5 - A
    38. Konczei Jozsef, Targu Secuiesc, 867 - 15 - A
    39. Tutoveanu Razvan, Brasov, 882 - 16.75 - A
    40. Demeter Arpad, Miercurea Ciuc, 899 - 17.5 - A
    41. Campian Zoltan, Toplita, 917 - 13.75 - A
    42. Cosarca Mihaita, Sarmas, 919 - 11.5 - A
    43. Mindru Marin, Sarmas, 986 - 10.67 - A
    44. Bardas Patrick, Dumbraveni SB, 1094 - 11 - AJ
    45. Eigel Csaba, Toplita, 1114 - 10.58 - A
    46. Cuesdean Rares, Reghin, 1251 - 14 - AJ
    47. Canea Kocsis Andras Jr, Targu Secuiesc, 1331 - 15 - AJ
    48. Nagy Attila, Suseni, 1392 - 13 - A
    49. Bedo Jozsef, Suseni, 1440 - 10 - A
    50. Beke Hunor, Miercurea Ciuc, 2741 - 11 - A
    51. Soroiu Claudiu, Tarnaveni, 4001 - 0 - A
    52. Veress Arpad, Miercurea Ciuc, 4002 - 0 - A

    Inscrieri Incepatori - on 9/1/2017 at 12:25:42 PM

    1. Dumitrescu Sorin, Brasov, 703 - 9.93 - A
    2. Malene Petru, Fagaras, 753 - 8.3 - A
    3. Bleoca Lucas, Tarnaveni, 987 - 8.83 - AJ
    4. Govoreanu Cendana, Cisnadie, 1116 - 9.75 - AF
    5. Vaszi Denes, Miercurea Ciuc, 1369 - 9 - A
    6. Peter Laszlo, Ciumani, 1477 - 0 - A
    7. Andras Zoltan, Miercurea Ciuc, 1569 - 8.5 - A
    8. Szekely Zoltan, Gheorgheni, 1633 - 9 - A
    9. Bardocz Ferenc, Ditrau, 1634 - 8 - A
    10. Bajko Karoly, Gheorgheni, 1752 - 7 - A
    11. Malnasi Eke Ferenc, Toplita, 1846 - 6 - A
    12. Stercer Sandor, Sanzieni, 1888 - 5 - A
    13. Tamas Vivien, Miercurea Ciuc, 1889 - 4.5 - AF
    14. Stercer Zalan, Sanzieni, 1965 - 4 - A
    15. Kollo Imre, Ditrau, 2109 - 6 - A
    16. Taran Cornel, Sarmas, 2110 - 6 - A
    17. Kovaci Richard, Tarnaveni, 2121 - 0 - A
    18. Prodan Tiberiu, Tarnaveni, 2150 - 9 - A
    19. Mezei Mihai, Sarmas, 2321 - 8 - A
    20. Szell Pal, Ciumani, 2768 - 6 - A
    21. Prodan Iosif, Tarnaveni, 2772 - 5.5 - A
    22. Tamas Albert, Miercurea Ciuc, 3242 - 7 - A
    23. Kasper Thomas, Reghin, 3243 - 7 - A
    24. Popa Flavius, Tarnaveni, 3391 - 6 - A
    Ultima modificare făcută de PaliHR; 03.09.2017 la 11:04.
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  6. mi place shogun, Kis Istvan, robertvvy le-a plăcut acest mesaj
  7. #4
    Coordonator AmaTur

    Data nscrierii
    22.03.2006
    Locație
    Reghin
    Vrstă
    52
    Postări
    1.397
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    43 z 7 h 33 m
    Timp online pe zi
    22 m
    Reputație
    1947
    Din Reghin la OPEN-ELITE;
    Zidar Victor
    Kantor Imre Zoltan
    AVANSATI:
    Lupescu Nicolae
    Vajda Erno

  8. mi place PaliHR, Antal Denes, shogun le-a plăcut acest mesaj
  9. #5
    senior
    Avatarul lui Kis Istvan
    Data nscrierii
    27.03.2016
    Locație
    Brasov
    Vrstă
    53
    Postări
    445
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    18 z 23 h 22 m
    Timp online pe zi
    30 m
    Reputație
    1620
    Kis Istvan-avansati-Brasov.

  10. mi place PaliHR, Antal Denes le-a plăcut acest mesaj
  11. #6
    boboc
    Avatarul lui PaliHR
    Data nscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vrstă
    41
    Postări
    5.757
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    124 z 8 h 55 m
    Timp online pe zi
    1 h 32 m
    Reputație
    12548
    Daca mai am medie de amatori, cred ca ma bag si eu la 2-3 meciuri din inferioare/superioare: (daca ma vor tine picioarele, bine-nteles...)
    Tokos Pal / Odorheiu Secuiesc / Avansati.
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  12. mi place Antal Denes, Kis Istvan, GeluBv, macocco, shogun le-a plăcut acest mesaj
  13. #7
    junior

    Data nscrierii
    18.10.2012
    Locație
    brasov
    Vrstă
    47
    Postări
    116
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    1 z 10 h 53 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    182
    Din Brașov
    Avansați _ Marica Dan
    Covataru Loredan , iar la ncepători _ Dumitrescu Sorin

  14. mi place Antal Denes, Kis Istvan, PaliHR, shogun le-a plăcut acest mesaj
  15. #8
    senior
    Avatarul lui kux
    Data nscrierii
    18.03.2009
    Locație
    Brasov
    Vrstă
    64
    Postări
    411
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    20 z 17 h 30 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    508
    Tutoveanu Razvan, Brasov, avansati.
    Timo Boll Alc / Tenergy 05 fx

  16. mi place PaliHR, Antal Denes le-a plăcut acest mesaj
  17. #9
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui GeluBv
    Data nscrierii
    01.08.2010
    Locație
    Brasov
    Vrstă
    54
    Postări
    4.958
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    117 z 6 h 5 m
    Timp online pe zi
    1 h N/A
    Reputație
    14706
    Vladoiu Gelu
    Huțanu Alin

    Brasov...open+elite

  18. mi place PaliHR, shogun, Cristian Istrate le-a plăcut acest mesaj
  19. #10
    junior

    Data nscrierii
    13.03.2013
    Locație
    Sibiu
    Vrstă
    65
    Postări
    121
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    1 z 13 h 3 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    163
    Din Sibiu la elite+open se inscriu: Danieluc Gabi, Temelie Dragos, Aron Darie, Mitzea Alexandru si Radu Constantin

  20. mi place PaliHR, shogun le-a plăcut acest mesaj
  21. #11
    senior
    Avatarul lui neluturap
    Data nscrierii
    01.03.2015
    Locație
    Dumbraveni-Sighisoara
    Vrstă
    41
    Postări
    219
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    6 z 13 h 40 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    180
    Din Dumbraveni la amatori
    Bardas Ioan si Bardas Patrick.

  22. mi place PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  23. #12
    junior
    Avatarul lui Bianca Stancovici
    Data nscrierii
    26.03.2016
    Locație
    Targu Mures
    Vrstă
    41
    Postări
    82
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    1 z 15 h 33 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    197
    Din Tg Mures:
    - Open: Trandafir Vasile
    - Avansati: Pop Sabin, Fulop Laszlo
    - Incepatori: Bianca Stancovici

  24. mi place PaliHR, Kis Istvan, shogun le-a plăcut acest mesaj
  25. #13
    senior

    Data nscrierii
    01.07.2009
    Locație
    Tg Mures
    Vrstă
    51
    Postări
    412
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    15 z 2 h 16 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    397
    Se inscrie din Tg Mures la elite Farkas Bence si Farkas Gabor

  26. mi place PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  27. #14
    cadet
    Data nscrierii
    12.02.2017
    Locație
    Chibed
    Vrstă
    40
    Postări
    33
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    1 z 22 h 15 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    20
    Se inscrie la avansati Gecse Alpar de la Chibed.

  28. mi place PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  29. #15
    senior

    Data nscrierii
    13.03.2014
    Locație
    Toplita
    Vrstă
    45
    Postări
    264
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    13 z 7 h 13 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    364
    Barabas Sandor și Fazakas Attila și Colcer Nicolae la open din Toplita

  30. mi place PaliHR le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu A+ Regional "Ziua Națională AmaTur", Tulcea - 02.09.2017 (Zona 2)
    De marcelgiosan n forumul AmaTur
    Răspunsuri: 146
    Ultimul post: 10.09.2017, 22:08
  2. Răspunsuri: 177
    Ultimul post: 04.09.2017, 19:47
  3. Turneu A+ Regional "Ziua Națională AmaTur", București - 02.09.2017 (Zona 3)
    De TopTenisArena n forumul AmaTur
    Răspunsuri: 320
    Ultimul post: 04.09.2017, 17:25
  4. Răspunsuri: 122
    Ultimul post: 04.09.2017, 13:37
  5. Răspunsuri: 55
    Ultimul post: 02.09.2017, 19:26

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •