Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Regional "Ziua Națională AmaTur", Oradea - 02.09.2017 (Zona 7)

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #51
    Se înscrie din Deva la categoria Open: Varadi Tudor Călin.
    Mulțumesc.

    Trimis de pe al meu VFD 1100 folosind Tapatalk

    Comentariu


    • #52
      Buna ziua. Va rog frumos sa ma inscrieti la categoria Avansati. Multumesc frumos.

      Comentariu


      • #53
        Pavel Calin elite Hunedoara

        Comentariu


        • #54
          Boznea Daniel din Deva s-a retras de la open

          Trimis de pe al meu SM-G928F folosind Tapatalk

          Comentariu


          • #55
            Avand in vedere "ofertele" la Open se inscrie Dan Daniel Oradea daca e posibil in limita jucatorilor!

            Comentariu


            • #56
              Kaposta Victor - elite - Arad.

              Comentariu


              • #57
                Onofrei Dan se transferă de la avansați la open + elite.

                Comentariu


                • #58
                  Nagy Iosif din Arad se transferă de la avansați la open + elite

                  Comentariu


                  • #59
                    Oamenii vin din Arad , Oravita, Timișoara la un concurs tine peste 6 ore si nu oferi o gustare cat de cat sa se mentina in stare de functionare mie personal mi se pare ca e lipsa de respect. Cand la aceasi bani la incepatori se ofera bograci si la open au gustari reci.

                    Comentariu


                    • #60
                      + drumul dus intors minim 6 ore...

                      Comentariu


                      • #61
                        Postat în original de D.D. Vezi post
                        Oamenii vin din Arad , Oravita, Timișoara la un concurs tine peste 6 ore si nu oferi o gustare cat de cat sa se mentina in stare de functionare mie personal mi se pare ca e lipsa de respect. Cand la aceasi bani la incepatori se ofera bograci si la open au gustari reci.
                        Dane, daca vrei sa traiesti senzatiile celor care vin din alte parti, eu zic ca poti foarte bine sa mergi la turneul A+ de la Aiud, unde pe langa apa si cafea, oferta mai cuprinde si surprize(o sa vezi tu daca vor fi placute sau neplacute). Eu zic ca pentru un drum de 3-4 ore sa nu ratezi oferta. Asta daca iti plac surprizele, sau ofertele organizatorilor.

                        Daca in schimb mergi la turnee ca sa iti verifici nivelul de joc, si sa incerci sa joci cat mai bine, atunci eu zic ca alegi cele unde se oferta doar apa plata, deoarece orice altceva se ofera in plus nu te ajuta.
                        In the practice of tolerance, one's enemy is the best teachers!
                        Dalai Lama

                        Comentariu


                        • #62
                          Da sa vindem castraveti la vradinari

                          Postat în original de sorin1218 Vezi post
                          Dane, daca vrei sa traiesti senzatiile celor care vin din alte parti, eu zic ca poti foarte bine sa mergi la turneul A+ de la Aiud, unde pe langa apa si cafea, oferta mai cuprinde si surprize(o sa vezi tu daca vor fi placute sau neplacute). Eu zic ca pentru un drum de 3-4 ore sa nu ratezi oferta. Asta daca iti plac surprizele, sau ofertele organizatorilor.

                          Daca in schimb mergi la turnee ca sa iti verifici nivelul de joc, si sa incerci sa joci cat mai bine, atunci eu zic ca alegi cele unde se oferta doar apa plata, deoarece orice altceva se ofera in plus nu te ajuta.
                          Sorin am o presimtire ca picam in aceasi grupa si Petrik ia bataie!
                          Tu chiar vrei sa- mi povestesti mie de conserve de peste expirate oferite ca premii ???
                          Ultima editare de D.D.; 27.aug.2017, 17:31.

                          Comentariu


                          • #63
                            Poate noua la avansati ne da cate o pizza

                            Comentariu


                            • #64
                              Pica Leonard din Buzias la Incepatori ! Multumesc

                              Comentariu


                              • #65
                                Cu parere de rau se retrage Drinceanu Lilian

                                Comentariu


                                • #66
                                  Fekete Istvan - Arad - Open + Elite

                                  Apreciez foarte mult ospitalitatea pe care o ofera unii organizatori prin urmare la acest turneu voi participa la aceasta categoria daca voi prinde loc.

                                  Comentariu


                                  • #67
                                    Olah Remus (Arad) - Open + Elite ( ...cu voia Dvs. )
                                    TB ZLF - T05 / T05

                                    Comentariu


                                    • #68
                                      Buna ziua,
                                      Se poate o actualizare a listelor? In special la categoria Amatori (atat de saraca in participanti, din pacate).
                                      Multumesc.

                                      Comentariu


                                      • #69
                                        Postat în original de mihaipos Vezi post
                                        Buna ziua,
                                        Se poate o actualizare a listelor? In special la categoria Amatori (atat de saraca in participanti, din pacate).
                                        Multumesc.
                                        Imi cer scuze pentru lipsa actualizarii listelor de inscriere-in seara aceasta o voi actualiza-.........dar am fost plecat cu Alesia la Campionatele europene de minicadeti din Franta de o saptamana si doar in aceasta dimineata am ajuns.....in tara.....am urmarit sporadic de la distanta ce se intampla pe forum de pe tel mobil....prietenii de pe Facebook au fost informati de toate evenimentele extraordinare care s-au intamplat la Strasbourgh...

                                        Din nou constat cu regret comentarii ..de prost gust....de la oameni -pe care ii cunoastem de ani de zile....cu caracter indoielnic..care nu au facut si nu fac nimic pt tenisul de masa..scopul lor unic in viata este sa invidieze pe altii ...adica cum spune romanul sa moara de grija altuia.........pe acesti oameni daca ii ignori nu este bine daca te certi cu ei nu este bine pt ca te trag in jos la nivelul lor ......Acesti indivizi nu au scris nimic pe forum cand la un turneu A de la inceputul anului am oferit cel mai mare premiu oferit vreodata la un turneu din Oradea -unic in Amatur...care depasea cu mult incsarile din taxa de turneu......acest lucru dovedeste ca sunt rau intentionati.Cei care doresc pot sa vizualizeze toate turneele noastre din 2013-2017 peste 25 de editii....si nu sa se lase indusi de efectul de turma .


                                        In ultima saptamana am parcurs peste 3000 de km si zeci de ore de condus....totul pentru si numai pt tenisul de masa sau pingpong cum spun italienii........Cand am ajuns la Strasbourg dupa 14 ore de condus si 1500 de km parcursi aproape fara oprire...organizatorii de acolo nu ne-au asteptat cu paine si sare.....si
                                        nici macar cu un pahar de apa plata ca erau 40 de grade afara.......a trebuit sa ne cumpara cu 2,50 euro un flacon de 1,5 l apa plata-si nu era Evian.....

                                        In final ...pentru cei care vin la turnee Amatur doar pt bogracs sau gulyas si nu pentru tenis de masă sau intalnirile cu prietenii...ii rog respectuos sa ne ocoleasca...si sa se orienteze spre alte locatii..!!!!!!Cu respect echipa Pingpongmania care a fost si este 100% doar pt tenisul de masa si fairplay!!!!!

                                        P.S PT adevaratii pasionati de tenisul de masa cateva informatii calde de la Evenimentul fascinant la care am avut onoarea sa particip in Franta

                                        1.Copiii Romaniei au avut o prestatie foarte buna clasandu-se intre primi 38 de minicadeti din peste 500 care au fost prezenti.
                                        2.Darius Movileanu-participant si in turnee Amatur...este noul vicecampion european la categoria 2005-in finala a jucat cu un francez
                                        3.La categoria fete-2006...campioana europeana este o sportiva din...WALES..!!!!!!!!DA....Tara Galilor-patria rugbiului......care a pierdut doar un set in toata competitia...in finala a jucat cu o jucatoare din Bielorusia
                                        4.Fete 2005...finala intre doua jucatoare din Rusia..
                                        5.Baieti 2006.....campion european un jucator din Franta,.....in finala cu un jucator din Spania...

                                        A fost o sarbatoare a tenisului de masa....cand vezi...ce atmosfera este intr-o tara civilizata.....si cand te intorci in mocirla de comentarii de acasa ....iti vine sincer sa...emigrezi...si nu este o gluma.....!!!!!Felicitari milioanelor de romani care au emigrat pt o viata mai buna pt familiile lor.....si incurajez pe toti romanii care se simt calcati in picioare in Romania sa emigreze....!!!!!
                                        Ultima editare de MariusBH; 28.aug.2017, 12:07.
                                        ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

                                        Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
                                        Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

                                        Comentariu


                                        • #70
                                          Simon Gabor-Avansati-Ungaria

                                          Comentariu


                                          • #71
                                            T?t?s Ludovic, Marghita, Open
                                            Club King Pong Oradea
                                            www.kingpong.ro
                                            0359 181 232

                                            Comentariu


                                            • #72
                                              Eu v-am spus.dar nu m-ati crezut.......LA AVANSATI se preconizeaza o pizza family de caciula........

                                              Comentariu


                                              • #73
                                                Horvath Tibor, Oradea, Elite
                                                Club King Pong Oradea
                                                www.kingpong.ro
                                                0359 181 232

                                                Comentariu


                                                • #74
                                                  ....va asteptam cu drag ....ca de fiecare data-chiar daca unii pe aici vorbesc de ospitalitate...... intr- o sala noua-primitoare....in locatie noua.......aerisita......intr-o atmosfera destinsa..........





                                                  .................







                                                  ...Eu v-am spus.dar nu m-ati crezut.......LA AVANSATI se preconizeaza o pizza family de caciula........ ...........Florine stii tu ceva ce noi nu stim??????????????????......

                                                  P.S In sala va asteapta cu nerabdare....si o componenta a echipei Romaniei de tenis de masă minicadeti........io zic sa nu lipsiti pentru ca nu se stie când o sa mai aveti sansa sa jucati cu o jucatoare....din lotul Romaniei de tenis de masă....
                                                  ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

                                                  Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
                                                  Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

                                                  Comentariu


                                                  • #75
                                                    ....


                                                    ........chiar vorbesc serios.........este printre ultimele sanse sa mai jucati cu ea in turnee Amatur............
                                                    ....din fericire .......suntem cu totii diferiti......

                                                    Enjoy PING-PONG-mottoul Campionatului mondial din China 2015
                                                    Un inteligent observă tot timpul, un prost face tot timpul observaţii.? Heinrich Heine

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X