Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

O părere va rog.

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • O părere va rog.

    Buna seara!
    As dori și eu o părere din partea voastră legată de 2 fete și anume Haifu Shark ll/Kokutaku Blutenkirsche 868. Pe care dintre acestea ar fi mai bine sa le achiziționez?
    Mulțumesc!

  • #2
    Daca esti la inceput sfatul meu este sa nu te bagi la fete chinezesti. Poate mai tarziu daca ai ceva experienta. Eu m-am bagat la ele atras fiind de pretul scazut, asa am pierdut aiurea un an. Mai degraba cauta niste fete europene SH pe forum, sunt destui baieti care vand asa ceva, probeaza si stii dupa aceea ce sa cauti. Fetele chinezesti mi s-au parut foarte grele de controlat, trebuie o tehnica foarte bine pusa la punct. Pana la prima sesiune cu fete europene cei doi parteneri de antrenament imi administrau in medie 4-2 la seturi pe sesiune. Dupa prima sesiune cu fete europene scorul s-a intors la 3-1 in favoarea mea cu fiecare dintre ei si raportul creste incet incet in favoarea mea, desi si ei s-au mai adaptat la progresul meu.
    Lemn: Butterfly Innerforce Layer ALC
    FH: Butterfly Dignics 05
    BH: Tibhar Grass D.TecS

    Comentariu


    • #3
      Haifu shark, fara discutii. Celelalte sunt un pic mai moi.
      un singur lemn DEF
      zeci de fețe diverse

      Comentariu


      • #4
        Total neadevărat ca fețele chinezești sunt greu de controlat( părerea mea), numai ca la topspin trebuie sa faci toată cursa cu m?na ca sa scoți din ea ce e mai bun și sunt mult mai iertătoare ca multe fete. ?ți dau un exemplu de cauciuc super bun yinhe big dipper care e senzație dacă e boostat.http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...NHE-BIG-DIPPER. aici e unul dacă te interesează.D-nul Mihai, mai e sloganul ăla ce nu ?ți place tie îmi place mie și invers. încearcă un chinez Alexandru și dacă ?ți ajustezi puțin tehnica merge spectacol, singura problema pe care le cam au toate e durata mică de viața. Cu stima!! APP din cele doua fețe menționate de tine alege Haifu.
        Ultima editare de Nomak; 16.aug.2017, 11:25.
        Blade Buterfly Apolonia Tiago
        FH Tenergy 80
        BH Tenergy 05 FX

        Comentariu


        • #5
          Mi-a mai fost recomandat de 2 prieteni Haifu, așa că le voi achiziționa pe acestea.
          Mulțumesc tuturor pentru răspunsuri, numai bine!

          Comentariu


          • #6
            Corect! Pentru spin este foarte buna fata Haifu. Plus un joc rapid/ofensiv.
            un singur lemn DEF
            zeci de fețe diverse

            Comentariu

            Who has read this thread:
            Procesare...
            X