Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Regional "Ziua Națională AmaTur", București - 02.09.2017 (Zona 3)

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Postat în original de eugen moldoveanu Vezi post
    Am promis ca nu mai comentez, insa nu ma pot abtine:
    Bravo baieti-Catalin si Cornel! Cum am mai promis -voi fi cu voi (in limita posibilitatilor) si nu ma intereseaza ce zic aia..... Nu vreau sa remarc castigatorii- Totul si Toti au fost excelenti!
    Cristi- tu m-ai adus in amatur si ma bucur ca ai progresat! Nu te opri! Am vazut asta cu ochii mei, am auzit cu urechile mele, si sunt sigur ca poti si mai mult!
    Urez succese la Toti!!!
    Eugen iti multumesc pentru aprecieri, un caracter frumos si un mare sufletist, stima

    Comentariu


    • Felicitari organizatorilor pentru un turneu reusit!
      Felicitari si lupilor mei pentru locurile de pe podium obtinute la avansati!!! Se stiu ei 😉
      Sa ne revedem cu drag la turneul aniversar!

      Trimis de pe al meu Samsung Galaxy S7 Edge folosind Tapatalk
      Blade: Andro Treiber H
      Fh: Nittaku Fastarc G-1
      Bh: Nittaku DHS Hurricane 3 Neo

      Comentariu


      • Vreau sa multumesc participantilor pentru prezenta, sa-i multumesc lui Catalin pentru coorganizare si pentru sala lui superba. Felicitari castigatorilor. Multumesc si pentru cuvintele frumoase adresate organizatorilor.

        Comentariu


        • Imagini turneu









          Ultima editare de Cornel 67; 03.sep.2017, 20:47.

          Comentariu


          • Postat în original de buzatu vasile Vezi post
            Felicitari organizatorilor, felicitari Petcu Marius. Ierbarii Nu Mor Niciodata!
            Ai partial dreptate Vasi, ce este interesant la jocul lui, practic nu taie cu iarba ci cu softul pe fourhand si o face excelent, iarba o foloseste cand e in dificultate la anumite mingii, bravo Marius.

            Comentariu


            • Postat în original de Cornel 67 Vezi post
              Imagini turneu

              Felicitari Vali pentru locul 2, felicitari Claudiu pentru locul 3, forzza Khaled.

              Comentariu


              • Postat în original de Cristian Istrate Vezi post
                Ai partial dreptate Vasi, ce este interesant la jocul lui, practic nu taie cu iarba ci cu softul pe fourhand si o face excelent, iarba o foloseste cand e in dificultate la anumite mingii, bravo Marius.
                Intr-adevar Marius joaca alceva cu iarba fata de ce joc eu.Este foarte greu sa joci cu iarba la nivel inalt. Esti limitat in miscari si daca joci mai multe seturi cu adversarul iti prinde miscarile! La fel am facut si eu cu Luca si cu Ursut aici cu Rosu la Pitești ii surprinzi 1 meci sau doua si pe urma incepe calvarul. Probabil ca daca daca combinam miscarile de la iarba a lui Marius(taietura) cu a mea (impims) a lui Navacioiu (tras) si a lui Dinca schimb BH cu FH ar fi f greu sa ne bata cineva din Amatur!

                Comentariu


                • Postat în original de buzatu vasile Vezi post
                  Intr-adevar Marius joaca alceva cu iarba fata de ce joc eu.Este foarte greu sa joci cu iarba la nivel inalt. Esti limitat in miscari si daca joci mai multe seturi cu adversarul iti prinde miscarile! La fel am facut si eu cu Luca si cu Ursut aici cu Rosu la Pitești ii surprinzi 1 meci sau doua si pe urma incepe calvarul. Probabil ca daca daca combinam miscarile de la iarba a lui Marius(taietura) cu a mea (impims) a lui Navacioiu (tras) si a lui Dinca schimb BH cu FH ar fi f greu sa ne bata cineva din Amatur!
                  ...si cu loviturile mele inverse si iesea un jucator de superliga

                  Comentariu


                  • Postat în original de Cristian Istrate Vezi post
                    ...si cu loviturile mele inverse si iesea un jucator de superliga
                    Treb sa fiu atent cu tine ca ai inceput sa-i bati pe ierbari! Te felicit pt rezultatele obtinute si abia astept sa ne intalnim la primul concurs....cred ca o sa iasa un meci frumos ...o sa fie altceva decat jocul cu Navacioiu.. cu mine treb sa ai rabdare maxima!

                    Comentariu


                    • Felicitari ambilor organizatori si tuturor invingatorilor!

                      Un turneu frumos, reusit.

                      Cred ca succesul lui Sandu Stefan la Avansati se datoreaza si pizzei Diavolo pe care a mancat-o la pauza.

                      Asteptam urmatorul turneu din București!

                      Comentariu


                      • La Avansati a fost de la pizza iar la Open a vost Cornel la Butoane! S-a dus cupa la Giurgiu! Asa ca GiURGIUVENI : Tineti aproape de Cornel ca are mana buna! Anul trecut m-a lasat s-o iau eu! Cupa!

                        Comentariu


                        • Postat în original de buzatu vasile Vezi post
                          La Avansati a fost de la pizza iar la Open a vost Cornel la Butoane! S-a dus cupa la Giurgiu! Asa ca GiURGIUVENI : Tineti aproape de Cornel ca are mana buna! Anul trecut m-a lasat s-o iau eu! Cupa!
                          Bravo Vasile Buzatule, prezenta ta la Elite cu iarba e un lucru pe care nu l as fi crezut posibil.Si rezultatele tale vorbesc.
                          Acum ceva vreme,mi se parea ca iarba mai merge doar la amatori, la incepatori si avansati,poate putin de tot la Open.La Elite in nici un caz.Exemplul tau ma motiveaza.Si faptul ca m ai invins la incalzire.Succes in continuare.

                          Comentariu


                          • Cu ocazia acestui concurs excelent organizat de Cornel il rog pe Catalin Dutu sa incerce o renegociere a pretului parcarii pt Top Tenis cu patronul Sema Parc . E pacat sa vezi majoritatea masinilor la poarta sau pe la IDM . Probabil ca o cartela de ceck-aut in val de 2 lei ar fi in beneficiul tuturor! Asa avem toti de castigat si Sema si Top Tenis si tenisul de masa....eventuala diferenta pana la pretul real sa o considere o sponsorizare facuta de Sema pt acest sport minunat

                            Comentariu


                            • pentru ca lucrurile sau mai asezat si unii sau altii sau mai odihnit,chiar daca cineva a spus ca degeaba mai scrii a doua zi ca nu mai citeste nimeni,fara a face nominalizari cred ca trebuiesc felicitati si acei jucatori care dupa ce au participat la turneul de sala divizia b de la buzau au facut efortul de a juca si zonalele amatur.cred ca daca acest turneul de sala nu se suprapunea cu amaturul toate clasamentele erau schimbate.toate gandurile bune tuturor.

                              Comentariu


                              • Ultima editare de Cornel 67; 03.sep.2017, 20:48.

                                Comentariu


                                • Premierea la incepatori, fotografia am primit-o acum.

                                  Comentariu


                                  • Un instantaneu dedicat prieteniei popoarelor din Amaturul Romanesc ;la regionala,un jucator venit din Tinutul Secuiesc Al Teleormanului si un iugoslav, mare consumator de tenis, venit de pe meleagurile Timocului.Ieftineste Doamne berea!!!Amin!!!


                                    Comentariu


                                    • Postat în original de mmroglobalnet Vezi post
                                      Un instantaneu dedicat prieteniei popoarelor din Amaturul Romanesc ;la regionala,un jucator venit din Tinutul Secuiesc Al Teleormanului si un iugoslav, mare consumator de tenis, venit de pe meleagurile Timocului.Ieftineste Doamne berea!!!Amin!!!


                                      Vezi nu sta prea aproape de el ca iti pun militienii fiola in drum spre casa !

                                      Comentariu


                                      • E mare jucator prietenul Berov,vezi ca intra la voi la Elite , Vasile, ai viata grea cu el.

                                        Comentariu


                                        • Se vorbește frumos despre acest turneu și e normal.

                                          Deci.., hai cu următorul Cornel!..
                                          Când îl postezi pe forum?..

                                          Cred că va fi iar participare numeroasă și vreau să prind loc.

                                          Comentariu


                                          • In cateva minute Marcel. Mersi.

                                            Comentariu

                                            Who has read this thread:
                                            Procesare...
                                            X