tt-shop.ro 468x60 3tt-shop.ro 468x60 2tenismasa.ro 468x60
Pagina 1 din 5 123 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 68

Subiect: Brasov - 09.09.2017

  1. #1
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui GeluBv
    Data înscrierii
    01.08.2010
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    55
    Postări
    5.696
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    130 z 14 h 50 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    15662

    Brasov - 09.09.2017

    Turneu B Brasov , 09-09-2017
    Ora 9:00

    Locatia: Liceul "Remus Radulet" (fostul "Energetic) situat in Brasov, str Zizinului;

    https://www.google.com/maps/place/Co...20114?hl=ro-RO

    Indicatii rutiere: Cum se coboara podul "Zizinului"(dinspre oras catre Centura) a doua strada la dreapta, care este la aprox 40 m, si in fatza se vede liceul, cu indicator catre "Cantina" (va indruma portarul). Cei ce vin dinspre Bucuresti pe Centura, fac stanga (la sensul giratoriu) si intra pe str. Zizinului si inainte de podul Zizinului fac stanga (se vede liceul in capatul strazii, zona deschisa);

    Categoria turneului: "B" se puncteaza ca atare si se premiaza primii 4 cu medalie si diploma ;Locul 1 la ambele categorii-Cupa, medalie si diploma;
    INCEPATORI MP 0-9,99) ;AMATORI ,OPEN si elite10-49 ;

    Taxa de participare este de 20 lei , copiii 10 lei; pers cu dizabilitati nu vor plati inscrierea.(1 leu catre Amatur, 2 lei apa, 7 lei chirie, 8 lei cupe diplome si medalii, 2 lei mingi)

    Mese Butterfly Octet 25 8 Buc aprobate ITTF;
    se asigura:
    -Mingi TT Expert**
    -apa plata/minerala;
    Contra cost :meniu cantina liceului.

    Nr de participanti: 48;
    24 Incepatori si 24 Avansati si Open/Elite

    Sistem de joc clasic grupe de cate 6, se califica primii 4 in sup, si primii doi din sup trec in tabelul eliminatoriu (nu se joaca finala mica);Eventualele Bye-uri se acorda celor mai bine clasati in ordinea grupelor superioare;

    Formarea grupelor se fac dupa MP;


    Organizator:
    Vladoiu Gelu 0722315757
    Alex Bondoc 0743086313

    Citat Postat în original de GeluBv Vezi post
    Grupe inferioare Elite/Open/Amatori

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TEMELIE DRAGOS SELIMBAR
    3-2
    3-1
    3-2
    3-2
    3-2
    5
    1
    2 MATEI MIREL BRASOV
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    1-3
    3
    3
    3 BARTHA ISTVAN ZSOLT AITA MARE
    1-3
    0-3
    3-2
    3-1
    0-3
    2
    4
    4 MOVILEANU NECULAE BRASOV
    2-3
    0-3
    2-3
    3-0
    3-1
    2
    5 BALAN CLAUDIA BRASOV
    2-3
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    6 SERBAN MIRCEA BRASOV
    2-3
    3-1
    3-0
    1-3
    3-1
    3
    2
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BARDOCZ SZILARD CAPENI
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 NICA IONUT BRASOV
    1-3
    3-1
    3-0
    3-2
    3-1
    4
    2
    3 ILIE OCTAVIAN MARIUS BRASOV
    0-3
    1-3
    0-3
    3-2
    3-1
    2
    4
    4 BOKOR ZOLTAN JR BRASOV
    0-3
    0-3
    3-0
    3-2
    2-3
    2
    3
    5 MARICA DAN BRASOV
    0-3
    2-3
    2-3
    2-3
    3-1
    1
    6 ARDELEAN ANTONIO BRASOV
    0-3
    1-3
    1-3
    3-2
    1-3
    1
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 OLTEANU MIHAI BRASOV
    1-3
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    2 BACANU PAULIAN BRASOV
    3-1
    3-2
    1-3
    3-2
    3-1
    4
    1
    3 COVATARU LOREDAN BRASOV
    3-2
    2-3
    3-2
    3-0
    0-3
    3
    3
    4 VERIS DUMITRU BRASOV
    0-3
    3-1
    2-3
    3-1
    3-2
    3
    4
    5 PICA HORIA FAGARAS
    0-3
    2-3
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    6 NITU SERBAN PAULESTI
    0-3
    1-3
    3-0
    2-3
    3-2
    2
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BONDOC ALEXANDRU BRASOV
    3-1
    3-1
    3-0
    3-2
    3-0
    5
    1
    2 PETHO MIHALY RACOSU DE SUS
    1-3
    2-3
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    3 BOZOSAN PETRE SIBIU
    1-3
    3-2
    3-2
    3-2
    3-1
    4
    2
    4 DEAK SANDOR BRASOV
    0-3
    3-2
    2-3
    3-1
    3-0
    3
    3
    5 DARJAN DANIEL BRASOV
    2-3
    0-3
    2-3
    1-3
    3-1
    1
    6 DUMITRESCU SORIN BRASOV
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    Gr.inferioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ISTRATE CRISTIAN BUCURESTI
    3-1
    2-3
    3-2
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 VLADOIU GELU BRASOV
    1-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    2
    3 LOGHIN FLORIN BRASOV
    3-2
    0-3
    3-1
    0-3
    3-0
    3
    4
    4 TOBOSARU GHEORGHE BRASOV
    2-3
    0-3
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    5 STEFAN PATRICK BRASOV
    0-3
    1-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    3
    6 PRALEA CONSTANTIN ALBA IULIA
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0



    Grupe superioare Elite/Open/Amatori

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TEMELIE DRAGOS SELIMBAR
    3-0
    3-2
    3-2
    3
    1
    2 OLTEANU MIHAI BRASOV
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    3 BOKOR ZOLTAN JR BRASOV
    2-3
    3-0
    1-3
    1
    4 PETHO MIHALY RACOSU DE SUS
    2-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BARDOCZ SZILARD CAPENI
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 BOZOSAN PETRE SIBIU
    0-3
    3-1
    3-2
    2
    2
    3 COVATARU LOREDAN BRASOV
    0-3
    1-3
    0
    4 LOGHIN FLORIN BRASOV
    0-3
    2-3
    0
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BACANU PAULIAN BRASOV
    2-3
    2-3
    3-0
    1
    2 VLADOIU GELU BRASOV
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    1
    3 DEAK SANDOR BRASOV
    3-2
    0-3
    3-0
    2
    2
    4 BARTHA ISTVAN ZSOLT AITA MARE
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BONDOC ALEXANDRU BRASOV
    3-0
    1-3
    3-1
    2
    1
    2 SERBAN MIRCEA BRASOV
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    3 STEFAN PATRICK BRASOV
    3-1
    0-3
    3-0
    2
    4 ILIE OCTAVIAN MARIUS BRASOV
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 ISTRATE CRISTIAN BUCURESTI
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    2 NICA IONUT BRASOV
    3-0
    2-3
    3-0
    2
    1
    3 MATEI MIREL BRASOV
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    4 VERIS DUMITRU BRASOV
    0-3
    0-3
    0-3
    0




    Eliminatorii Elite/Open/Amatori
    1. Temelie Dragos
    ------------------------- Temelie Dragos 3-0
    16. Bye
    -------------------------------------------------- Temelie Dragos 3-1
    9. Deak Sandor
    ------------------------- Deak Sandor 3-2
    8. Bozosan Petre
    --------------------------------------------------------------------------- Temelie Dragos 3-1
    5. Nica Ionut
    ------------------------- Nica Ionut 3-0
    12. Bye
    -------------------------------------------------- Bondoc Alexandru 0-3
    13. Bye
    ------------------------- Bondoc Alexandru 0-3
    4. Bondoc Alexandru

    . ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Bardocz Szilard 2-3

    3. Vladoiu Gelu
    ------------------------- Vladoiu Gelu 3-0
    14. Bye
    -------------------------------------------------- Vladoiu Gelu 3-0
    11. Bye
    ------------------------- Serban Mircea 0-3
    6. Serban Mircea
    --------------------------------------------------------------------------- Bardocz Szilard 2-3
    7. Istrate Cristian
    ------------------------- Petho Mihaly 0-3
    10. Petho Mihaly
    -------------------------------------------------- Bardocz Szilard 0-3
    15. Bye
    ------------------------- Bardocz Szilard 0-3
    2. Bardocz Szilard


    Clasament Elite/Open/Amatori

    1. Bardocz Szilard - Capeni
    2. Temelie Dragos - Selimbar
    3 -- 4
    Vladoiu Gelu - Brasov
    Bondoc Alexandru - Brasov
    5 -- 8
    Petho Mihaly - Racosu de Sus
    Deak Sandor - Brasov
    Serban Mircea - Brasov
    Nica Ionut - Brasov
    9 -- 10
    Istrate Cristian - Bucuresti
    Bozosan Petre - Sibiu
    11 -- 12 2v gr.sup.
    Matei Mirel - Brasov
    Stefan Patrick - Brasov
    13 -- 14 1v gr.sup.
    Bacanu Paulian - Brasov
    Bokor Zoltan Jr - Brasov
    15 -- 20 0v gr.sup.
    Olteanu Mihai - Brasov
    Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare
    Ilie Octavian Marius - Brasov
    Covataru Loredan - Brasov
    Loghin Florin - Brasov
    Veris Dumitru - Brasov
    21 -- 22 2v gr.inf.
    Movileanu Neculae - Brasov
    Nitu Serban - Paulesti
    23 -- 26 1v gr.inf.
    Tobosaru Gheorghe - Brasov
    Marica Dan - Brasov
    Darjan Daniel - Brasov
    Ardelean Antonio - Brasov
    27 -- 30 0v gr.inf.
    Balan Claudia - Brasov
    Pica Horia - Fagaras
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Dumitrescu Sorin - Brasov



    Citat Postat în original de GeluBv Vezi post
    Grupe inferioare incepatori

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MAKAI PETER BRASOV
    2-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    2
    2 TANASE STEFAN FAGARAS
    3-2
    3-0
    3-1
    3-1
    4
    1
    3 MOVILEANU ADRIAN BRASOV
    1-3
    0-3
    2-3
    2-3
    0
    4 TUCA FLORIN BRASOV
    0-3
    1-3
    3-2
    3-1
    2
    3
    5 COJOCARU NICUSOR (H) BRASOV
    1-3
    1-3
    3-2
    1-3
    1
    4
    6
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 HENEGAR GABRIEL BRASOV
    3-0
    3-0
    1-3
    3-2
    3
    1
    2 COSTACHE MARIAN BRASOV
    0-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    2
    3 TAMAS VIVIEN MIERCUREA CIUC
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    4 ARDELEAN MATEI BRASOV
    3-1
    1-3
    3-0
    2-3
    2
    4
    5 SAULEA BOGDAN (H) BRASOV
    2-3
    0-3
    3-0
    3-2
    2
    3
    6
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 LORINCZ DAN BRASOV
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    5
    1
    2 VERES IONUT BRASOV
    1-3
    3-2
    1-3
    3-0
    0-3
    2
    4
    3 IRIMIA MARIAN PLOIESTI
    0-3
    2-3
    0-3
    3-1
    0-3
    1
    4 CIOBANU ADRIAN BRASOV
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    2
    5 DUTIA ANDREI BRASOV
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    6 BAIU TEODOR BRASOV
    1-3
    3-0
    3-0
    1-3
    3-0
    3
    3




    Grupe superioare incepatori

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TANASE STEFAN FAGARAS
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    2 CIOBANU ADRIAN BRASOV
    3-2
    2-3
    3-0
    2
    2
    3 BAIU TEODOR BRASOV
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    1
    4 ARDELEAN MATEI BRASOV
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 HENEGAR GABRIEL BRASOV
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    2 MAKAI PETER BRASOV
    3-1
    3-1
    3-1
    3
    1
    3 TUCA FLORIN BRASOV
    0-3
    1-3
    3-0
    1
    4 VERES IONUT BRASOV
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 LORINCZ DAN BRASOV
    3-0
    3-1
    3-2
    3
    1
    2 COSTACHE MARIAN BRASOV
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    3 SAULEA BOGDAN (H) BRASOV
    1-3
    3-2
    3-2
    2
    2
    4 COJOCARU NICUSOR (H) BRASOV
    2-3
    1-3
    2-3
    0



    Eliminatorii incepatori
    1. Baiu Teodor
    ------------------------- Baiu Teodor 3-0
    8. Bye
    -------------------------------------------------- Baiu Teodor 3-0
    5. Henegar Gabriel
    ------------------------- Henegar Gabriel 3-0
    4. Saulea Bogdan (H)
    --------------------------------------------------------------------------- Ciobanu Adrian 2-3
    3. Lorincz Dan
    ------------------------- Ciobanu Adrian 1-3
    6. Ciobanu Adrian
    -------------------------------------------------- Ciobanu Adrian 3-1
    7. Bye
    ------------------------- Makai Peter 0-3
    2. Makai Peter




    Clasament incepatori

    1. Ciobanu Adrian - Brasov
    2. Baiu Teodor - Brasov
    3 -- 4
    Makai Peter - Brasov
    Henegar Gabriel - Brasov
    5 -- 6
    Lorincz Dan - Brasov
    Saulea Bogdan (H) - Brasov
    7 -- 9 1v gr.sup.
    Costache Marian - Brasov
    Tanase Stefan - Fagaras
    Tuca Florin - Brasov
    10 -- 12 0v gr.sup.
    Veres Ionut - Brasov
    Ardelean Matei - Brasov
    Cojocaru Nicusor (H) - Brasov
    13 -- 1v gr.inf.
    Irimia Marian - Ploiesti
    14 -- 16 0v gr.inf.
    Movileanu Adrian - Brasov
    Tamas Vivien - Miercurea Ciuc
    Dutia Andrei - Brasov
    Ultima modificare făcută de GeluBv; 09.09.2017 la 17:26.

  2. Mulțumesc FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
  3. #2
    organizator turnee

    Data înscrierii
    13.02.2012
    Locație
    alba iulia
    Vârstă
    66
    Postări
    976
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    20 z 16 h 55 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    3141
    Pralea Constantin,amatori-Alba Iulia

  4. Îmi place ADN, GeluBv, shogun le-a plăcut acest mesaj
  5. #3
    senior
    Avatarul lui nitu serban
    Data înscrierii
    14.04.2017
    Locație
    paulesti
    Vârstă
    51
    Postări
    566
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    15 z 15 h 29 m
    Timp online pe zi
    25 m
    Reputație
    1809
    Nitu serban,paulesti/ploiesti,cred ca la incepatori

  6. Îmi place ADN, GeluBv, shogun, Brulea Petre le-a plăcut acest mesaj
  7. #4
    junior

    Data înscrierii
    28.05.2017
    Locație
    Fagaras
    Vârstă
    19
    Postări
    80
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 z 4 h 52 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    85
    Din Fagaras la avansați Pica Horia
    La incepatori:Tanase Stefan
    Din Brasov la avansati Patrick Stefan
    Movileanu Neculae

  8. Îmi place GeluBv, shogun, danjan le-a plăcut acest mesaj
  9. #5
    organizator turnee
    Avatarul lui Alexandrel Bv13
    Data înscrierii
    10.10.2008
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    35
    Postări
    1.140
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    10 z 55 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    1191
    Bondoc Alex
    Incepatori
    Mircea Contiu
    Veres Ionut
    Veris Amalia
    Costache Marian

  10. Îmi place GeluBv, shogun, danjan le-a plăcut acest mesaj
  11. #6
    junior
    Avatarul lui Veris Dumitru
    Data înscrierii
    22.09.2016
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    48
    Postări
    74
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 2 h 40 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    123

    Veris Dumitru - Avansati.

    Citat Postat în original de Alexandrel Bv13 Vezi post
    Bondoc Alex
    Incepatori
    Mircea Contiu
    Veres Ionut
    Veris Amalia
    Costache Marian

  12. Îmi place GeluBv, shogun le-a plăcut acest mesaj
  13. #7
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui GeluBv
    Data înscrierii
    01.08.2010
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    55
    Postări
    5.696
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    130 z 14 h 50 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    15662
    Open - Brasov

    Hutanu Alin
    Macovei Liviu
    Vladoiu Gelu
    Pitac Ovidiu
    Matei Mirel
    Bacanu Paulian
    Mitrofan Petrica
    Olteanu Mihai
    Galiu Mihai

  14. Îmi place shogun, Cristian Istrate, tavy le-a plăcut acest mesaj
  15. #8
    senior

    Data înscrierii
    12.03.2016
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    37
    Postări
    199
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    14 z 1 h 49 m
    Timp online pe zi
    15 m
    Reputație
    500
    Loghin Florin (Brasov)- amatori

  16. Îmi place shogun, danjan le-a plăcut acest mesaj
  17. #9
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui GeluBv
    Data înscrierii
    01.08.2010
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    55
    Postări
    5.696
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    130 z 14 h 50 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    15662
    Inscrieri Open - on 9/1/2017 at 2:11:46 PM

    1. Macovei Liviu, Brasov, 78 - 35.39 - OE
    2. Olteanu Mihai, Brasov, 505 - 30 - OE
    3. Bondoc Alexandru, Brasov, 927 - 29 - OE
    4. Hutanu Alin, Brasov, 98 - 28.93 - OE
    5. Vladoiu Gelu, Brasov, 75 - 27.28 - OEW
    6. Galiu Mihai, Brasov, 814 - 25 - O
    7. Bacanu Paulian, Brasov, 443 - 22.15 - O
    8. Pitac Ovidiu, Brasov, 386 - 22.1 - OW
    9. Matei Mirel, Brasov, 315 - 19.71 - A
    10. Veris Dumitru, Brasov, 645 - 14.65 - A
    11. Mitrofan Petrica, Brasov, 729 - 13.45 - AW
    12. Movileanu Neculae, Brasov, 745 - 13.05 - A
    13. Pica Horia, Fagaras, 852 - 11.7 - A
    14. Stefan Patrick, Brasov, 627 - 11.29 - A
    15. Pralea Constantin, Alba Iulia, 525 - 11.08 - AW


    Inscrieri incepatori - on 9/1/2017 at 2:12:23 PM

    1. Nitu Serban, Paulesti, 1078 - 9.58 - A
    2. Veres Ionut, Brasov, 2333 - 7 - A
    3. Costache Marian, Brasov, 3252 - 7 - A
    4. Tanase Stefan, Fagaras, 1753 - 6.63 - AJ
    5. Contiu Mircea, Brasov, 4001 - 0 - A
    6. Veris Amalia, Brasov, 4002 - 0 - A

  18. Mulțumesc PaliHR au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place shogun, Kis Istvan le-a plăcut acest mesaj
  19. #10
    junior
    Data înscrierii
    19.03.2013
    Locație
    brasov
    Vârstă
    51
    Postări
    74
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    5 z 16 h 53 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    50
    BALAN CLAUDIA - avansati/open

  20. Îmi place shogun le-a plăcut acest mesaj
  21. #11
    junior
    Avatarul lui danjan
    Data înscrierii
    31.01.2012
    Locație
    BRASOV
    Vârstă
    42
    Postări
    91
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 z 4 h 5 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    166
    Daniel Darjan - avansati / open,
    Adrian Ciobanu - incepatori

  22. Îmi place Kis Istvan, shogun le-a plăcut acest mesaj
  23. #12
    senior

    Data înscrierii
    29.03.2016
    Locație
    Cernica
    Vârstă
    52
    Postări
    894
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    21 z 5 h 31 m
    Timp online pe zi
    24 m
    Reputație
    3678
    Salutare tuturor, Cristian Istrate Bucuresti open.

  24. Îmi place shogun, tavy le-a plăcut acest mesaj
  25. #13
    senior

    Data înscrierii
    12.03.2016
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    37
    Postări
    199
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    14 z 1 h 49 m
    Timp online pe zi
    15 m
    Reputație
    500
    Loghin Florin (Brasov) - avansati/open

  26. Îmi place Kis Istvan, danjan le-a plăcut acest mesaj
  27. #14
    senior

    Data înscrierii
    16.03.2016
    Locație
    Braila
    Vârstă
    55
    Postări
    445
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    21 z 10 h 24 m
    Timp online pe zi
    24 m
    Reputație
    3082
    - ...Brasovul Amatur aprinde luminile si se apuca de treaba...

    - Un turneu "B" care cu siguranta va fi de "Exceptie" - plin de meciuri spectaculoase si multe amintiri frumoase...

    - La ce jucatori de valoare sunt in Brasov si la cat tenis se joaca acolo este de neinteles de ce nu curg turneele cu gramada...

    - Un pas mic pentru Amatur dar un pas urias pentru Brasov... facut de Gelu Vladoiu si Bondoc Alexandru prin acest turneu "B" care semneaza cu "Prezent" pe harta Amatur Romania
    -


    - Roman Iulian - Vladoiu Gelu - Macovei Liviu - Bondoc Alexandru - Hutanu Alin - Antal Denes - Demeny Zoltan (Zoly ca asa imi vine mai usor) - Pitac Ovidiu - Tecuschi Dan - Popa Mircea si ceilalti de la care imi cer scuze ca nu va mai numesc - aveti cu totii cele mai dragi salutari din partea mea impreuna cu urarea - sa va mearga jocul la turneu exact asa cum va doriti voi

    - Special pentru CRISTIAN ISTRATE - ... cu speranta ca tu vii la toate turneele si nu "CLONELE TALE"... esti super tare... frecventa cu care participi tu la turnee Amatur din orase diferite si distante apreciabile este ravnita de multi dar reusita doar de tine... Super Super Super...
    - Cu siguranta daca s-ar afisa un turneu pe Marte sau pe Luna tu ai fi inscris si acolo... esti Superrrr...



    - SUCCES MAXIM TUTUROR

  28. Mulțumesc Alexandrel Bv13, GeluBv au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Cristian Istrate, tavy, ADN le-a plăcut acest mesaj
  29. #15
    senior
    Avatarul lui tobyas69
    Data înscrierii
    18.05.2011
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    50
    Postări
    357
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    6 z 16 h 25 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    1050
    Toboșaru Gheorghe - Avansați
    Blade: Joola Rossi Emotion;
    FH: Butterfly Tenergy 05;
    BH: Victas Stiff.

  30. Îmi place Cristian Istrate, danjan le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Brasov
    De hhhrobi în forumul Locuri în care ne putem antrena
    Răspunsuri: 138
    Ultimul post: 06.06.2016, 14:28
  2. CONCURS ! Brasov
    De GeluBv în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 68
    Ultimul post: 22.07.2013, 02:22
  3. Derogare SCM Brasov
    De roman iulian în forumul Organizare AmaTur
    Răspunsuri: 106
    Ultimul post: 17.09.2010, 19:10
  4. Brasov
    De filo în forumul Parteneri de antrenament
    Răspunsuri: 2
    Ultimul post: 30.07.2006, 21:22
  5. Brasov! Trezeste-te!
    De prodigel în forumul General
    Răspunsuri: 4
    Ultimul post: 15.11.2005, 22:32

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •