pingpongshop.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 3tt-shop.ro 468x60
Rezultate 1 la 10 din 10

Subiect: Clasamentele zonelor 1-8 "Turnee A+ Regionale" 2017

  1. #1
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.940
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    416 z 2 h 21 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    33987

    Clasamentele zonelor 1-8 "Turnee A+ Regionale" 2017

    Zona 1

    Clasament Elite

    1. Onufrei Ciprian - Botosani
    2. Valeanu Vlad - Bacau
    3 -- 4
    Grosan Nicu - Piatra Neamt
    Ciubotariu Andrei - Moinesti
    5 -- 8
    Irimia Sorin Jr - Moinesti
    Valeanu Cosmin - Bacau
    Cozma Catalin - Falticeni
    Ilies Ioan - Radauti
    9 -- 11 2v gr.inf.
    Marola Mihai - Bacau
    Sumanaru Catalin - Iasi
    Berila Radu - Bacau
    12 -- 1v gr.inf.
    Rojnita Sebastian - Bacau
    13 -- 14 0v gr.inf.
    Ursulean Vasile - Straja
    Coroiu Andrei - Roman

    Clasament Open

    1. Buruiana Petru - Piatra Neamt
    2. Zanescu Cristian - Roman
    3 -- 4
    Bulubasa Nicusor - Comanesti
    Atomei Armand - Piatra Neamt
    5 -- 8
    Cojocaru Stefan - Suceava
    Dragan Petru Ioan - Iasi
    Mironescu Adrian - Botosani
    Dumitrescu Dan - Piatra Neamt
    9 -- 10
    Zamfiroaia Sorin - Dolhestii Mari
    Bogza Dragos - Iasi
    11 -- 2v gr.sup.
    Baisan Paul - Roman
    12 -- 15 1v gr.sup.
    Ciortescu Cristi - Iasi
    Nistor Florin - Comanesti
    Marola Dan - Bacau
    Corneanu Sorin - Botosani
    16 -- 20 0v gr.sup.
    Braniste George - Bacau
    Pralea Marius Dan - Botosani
    Serban Liviu - Onesti
    Turcu Viorel - Piatra Neamt
    Stroe Ionel - Bacau
    21 -- 23 2v gr.inf.
    Colesniuc Romeo - Botosani
    Munteanu Ion - Comanesti
    Mazapa Gelu - Iasi
    24 -- 25 1v gr.inf.
    Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian - Iasi
    Vlaisan Vasile - Vicovu de Jos
    26 -- 28 0v gr.inf.
    Sofian Corneliu - Suceava
    Iacob Gabriel - Iasi
    Oancea Marian - Bacau

    Clasament Avansați

    1. Avram Gabriel - Radauti
    2. Laic Mihai - Roman
    3 -- 4
    Martz Sebastian - Comanesti
    Macovei Cristi - Iasi
    5 -- 8
    Bubulac Cristi - Piatra Neamt
    Lovin Eusebiu - Comanesti
    Filip Dan - Comanesti
    Rosu Gabriel - Comanesti
    9 -- 12
    Mahu Bogdan - Pascani
    Boicu Gabriel - Vatra Dornei
    Cazanel Gheorghe - Comanesti
    Ignatescu Bogdan Ionut - Siret
    13 -- 20 1v gr.sup.
    Vieru Costica - Botosani
    Negrea Petrut - Comanesti
    Fotia Iulian - Bacau
    Lucic Corneliu - Suceava
    Cristofor Razvan - Moinesti
    Robu Valentin - Botosani
    Cibotariu Bogdan - Piatra Neamt
    Zamfirache Ioan - Botosani
    21 -- 24 0v gr.sup.
    Padurariu Ciprian - Roman
    Maftei Catalin Doru - Comanesti
    Ailioaie Gheorghe - Comanesti
    Munteanu Diana - Moinesti
    25 -- 26 2v gr.inf.
    Purcileanu Liviu - Piatra Neamt
    Anastasiu Constantin - Comanesti
    27 -- 32 1v gr.inf.
    Aparaschivei Marcel - Botosani
    Olteanu Gabriel - Vaslui
    Bucurel Claudiu - Comanesti
    Sebestin Delia - Moinesti
    Buzila Ioan - Botosani
    Darie Gabriel - Comanesti
    33 -- 35 0v gr.inf.
    Iosif Radu - Barlad
    Catana Vasile - Bacau
    Septilici Dragos George - Dorohoi

    Clasament Începători

    1. Darie Daniel - Comanesti
    2. Mireuta Darius - Moinesti
    3 -- 4
    Ionica Marius - Comanesti
    Roman Florin - Roman
    5 -- 8
    Albu Iulian - Comanesti
    Ciubotariu Mihai - Moinesti
    Sisca Nicusor - Comanesti
    Constantinica Silviu - Botosani
    9 -- 10
    Marin Bogdan Mihail - Bacau
    Gaureanu Toader - Onesti
    11 -- 2v gr.sup.
    Iordache Catalin - Comanesti
    12 -- 16 1v gr.sup.
    Filip Cristi - Comanesti
    Chivoiu Adrian - Comanesti
    Mesterca Mihai - Roman
    Calin Alexandru - Moinesti
    Gheorghitoaia Alexandra - Moinesti
    17 -- 20 0v gr.sup.
    Stoian Marius - Comanesti
    Andrei Radu Alexandru - Iasi
    Bucurel Ion - Comanesti
    Stroe Liliana - Bacau
    21 -- 2v gr.inf.
    Astefanoaie Vasile - Comanesti
    22 -- 24 1v gr.inf.
    Marin Doru - Iasi
    Irimia Viorel - Comanesti
    Dolis Narcis - Comanesti
    25 -- 27 0v gr.inf.
    Munteanu Bianca - Moinesti
    Mihai Denis - Moinesti
    Olaru Miruna Andreea - Comanesti
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 13.09.2017 la 21:28.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  2. Mulțumesc mateidumitru, FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Iulian Gherasim le-a plăcut acest mesaj
  3. #2
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.940
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    416 z 2 h 21 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    33987

    Zona 2

    Clasament Elite + Open

    1. Wischegg Robert - Galati
    2. Manu Daniel - Constanta
    3 -- 4
    Mitrea Silviu - Navodari
    Toma Iulian - Braila
    5 -- 8
    Radu Costica - Galati
    Leolea Andrei - Constanta
    Zarinschi Catalin - Galati
    Chiscop Bogdan - Galati
    9 -- 2v gr.sup.
    Fratea Aurel - Constanta
    10 -- 13 1v gr.sup.
    Zainescu Corneliu - Galati
    Manea Mihaita - Tulcea
    Taranu Nicusor - Tulcea
    Uzuneanu Costica - Galati
    14 -- 16 0v gr.sup.
    Tiganisteanu Adrian - Constanta
    Ionita Valentin - Galati
    Baiburi Levent - Tulcea
    17 -- 19 2v gr.inf.
    Gherasim Iulian - Tulcea
    Neculai Alexandru - Tulcea
    Trocaru Remus - Tulcea
    20 -- 24 1v gr.inf.
    Vasiliu Dan - Panciu
    Tanu Mihai - Tecuci
    Gaitan Tiberiu - Braila
    Peiu Cosmin - Babadag
    Toader Nicolae - Tulcea
    25 -- 0v gr.inf.
    Nicola Marian - Constanta

    Clasament Amatori

    1. Ghizdavescu Adrian - Constanta
    2. Baschir Cristian - Tulcea
    3 -- 4
    Samoila Ion - Babadag
    Pana Remus - Tulcea
    5 -- 8
    Silivestru Nicu - Tulcea
    Stolearenco Igor - Galati
    Ivan Adrian - Tulcea
    Dumitru Silviu - Constanta
    9 -- 16
    Stoica Emanuel - Mangalia
    Evtei Vasile - Tulcea
    Barac Andreea - Braila
    Chiosea Ionel - Tulcea
    Carata Catalin - Tulcea
    Durac Viorel - Constanta
    Stamate Eduard - Tecuci
    Serban Marin - Tulcea
    17 -- 25 1v gr.sup.
    Luca Octavian - Tulcea
    Budescu Marian - Galati
    Danalache Daniel - Navodari
    Coclea Ionel - Braila
    Popescu Andrei - Constanta
    Zbant Mihai - Tulcea
    Giosan Marcel - Galati
    Panait Adrian - Braila
    Balbarau Razvan - Mangalia
    26 -- 32 0v gr.sup.
    Manea Dorinel - Tecuci
    Asmarandei Petru - Constanta
    Bejan Alexandru - Tecuci
    Timofei Valentin - Tulcea
    Glavan Niculae - Constanta
    Tirdea Ionut - Tecuci
    Naum Traian - Tulcea
    33 -- 34 2v gr.inf.
    Peiciu Vasile - Tulcea
    Paiovici Victor - Braila
    35 -- 39 1v gr.inf.
    Tudor Ticu - Tecuci
    Moise Viorel - Braila
    Bran Florin - Tulcea
    Stoian Mihaita Cezar - Navodari
    Zaharencu Eugen - Tulcea
    40 -- 47 0v gr.inf.
    Plesoianu Stefan - Constanta
    Ozgean Seitomer - Constanta
    Dutu Constantin - Galati
    Urdes Florentina Ruxandra - Tulcea
    Urdes Marian - Tulcea
    Stan Mariana - Constanta
    Nani Adrian - Tulcea
    Cornea Marian - Constanta
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 04.09.2017 la 08:48.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  4. Mulțumesc mateidumitru, FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Iulian Gherasim le-a plăcut acest mesaj
  5. #3
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.940
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    416 z 2 h 21 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    33987

    Zona 3

    Clasament Elite

    1. Petcu Marius - Bucuresti
    2. Ursut Horia - Bucuresti
    3 -- 4
    Oprea Luca - Bucuresti
    Burlacel Ionut - Bucuresti
    5 -- 8
    Constantin Teodor - Bucuresti
    Dinca Daniel - Bucuresti
    Buzatu Vasile - Buftea
    Tigau Dan - Bucuresti
    9 -- 12 1v gr.sup.
    Cristache George - Bucuresti
    Sinita Eugen - Bucuresti
    Zamfir Ionel - Bucuresti
    Istrate Cristian - Bucuresti
    13 -- 16 0v gr.sup.
    Panea Ovidiu - Bucuresti
    Dumitrescu Cornel - Bucuresti
    Secu Valeriu - Bucuresti
    Mosoia Stefan - Bucuresti
    17 -- 3v gr.inf.
    Cionoiu Cristian - Bucuresti
    18 -- 19 2v gr.inf.
    Ion Sebastian - Buftea
    Radu Daniel - Bucuresti
    20 -- 24 1v gr.inf.
    Navacioiu Marian - Bucuresti
    Dascalasu Viorel - Bucuresti
    Dumitru Gheorghe - Bucuresti
    Dena Corneliu - Giurgiu
    Ishan Bairoliya - Marea Britanie
    25 -- 26 0v gr.inf.
    Bocaniala Norocel - Bucuresti
    Popescu Valentin - Bucuresti


    Clasament Open

    1. Badulescu Mario - Giurgiu
    2. Buta Radu - Bucuresti
    3 -- 4
    Bradatan Lenuta - Bucuresti
    Pavunev Dan - Bucuresti
    5 -- 8
    Ursu Teodor - Bucuresti
    Arabagiu Marius - Bucuresti
    ON HO - Bucuresti
    Brezae Vlad - Bucuresti
    9 -- 2v gr.sup.
    Ionascu Gabriel - Bucuresti
    10 -- 13 1v gr.sup.
    Petrov Dan - Bucuresti
    Acatrinei Lucian Marian - Bucuresti
    Gheorghiu Laura - Bucuresti
    Moise Mihai - Alexandria
    14 -- 16 0v gr.sup.
    Negria Mihai - Bucuresti
    Dima Cristi - Bucuresti
    Recean Sergiu - Bucuresti
    17 -- 18 2v gr.inf.
    Niculescu Gabriel - Bucuresti
    Musat Catalin - Alexandria
    19 -- 22 1v gr.inf.
    Voin Doru - Bucuresti
    Salariu Adrian - Buftea
    Popescu George - Bucuresti
    Pandele Ionel - Giurgiu
    23 -- 25 0v gr.inf.
    Papacu Bejoli - Bucuresti
    Sabin Cristian - Bucuresti
    Trandafir Radu Catalin - Giurgiu

    Clasament Avansati

    1. Sandu Stefan - Bucuresti
    2. Udrea Valentin - Bucuresti
    3 -- 4
    Pantelimon Andi - Bucuresti
    Catana Claudiu - Bucuresti
    5 -- 8
    Belinsca Romeo - Bucuresti
    Jaouir Khaled - Bucuresti
    Acsinte Oana - Bucuresti
    Lita Gabriel - Bucuresti
    9 -- 16
    Marin Adrian - Bucuresti
    Craciun David Mihai - Bucuresti
    Munteanu Remus - Bucuresti
    Ileanu Bogdan - Bucuresti
    Lazar Ion - Bucuresti
    Vlad Maria Victoria - Bucuresti
    Ispas Victor - Turnu Magurele
    Dospinescu George - Bucuresti
    17 -- 20
    Dumitrache Gabriel - Giurgiu
    Docan Cristian - Bucuresti
    Vlad Petrica - Bucuresti
    Boroleanu Robert - Bucuresti
    21 -- 22 2v gr.sup.
    Badulescu Rafael - Giurgiu
    Minica Rares - Giurgiu
    23 -- 33 1v gr.sup.
    Pricop Dan - Bucuresti
    Baluta Silviu - Bucuresti
    Negoita Edward - Bucuresti
    Alexandru Marius - Bucuresti
    Cristescu Cristian - Bucuresti
    Gheorghe Florin - Bucuresti
    Sursilov Constantin - Bucuresti
    Constantin Gabriela - Bucuresti
    Moraru Marius - Bucuresti
    Ciocau Viorel - Bucuresti
    Baiasu Ioana - Bucuresti
    34 -- 40 0v gr.sup.
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    Patrascu Traian - Bucuresti
    Poenaru Adrian - Bucuresti
    Serban Marius - Bucuresti
    Sandu Mihai - Bucuresti
    Plop Adrian - Bucuresti
    Georgescu Vlad - Bucuresti
    41 -- 42 2v gr.inf.
    Moasa Gabriel - Bucuresti
    Constantin Cristina - Bucuresti
    43 -- 49 1v gr.inf.
    Virlan Ioan - Bucuresti
    Teodorescu Radu - Bucuresti
    Carjan Dumitru - Bucuresti
    Bistreanu Armand - Bucuresti
    Apostol Cristian - Bucuresti
    Rosca Sorin - Bucuresti
    Achitei Nicolae - Bucuresti
    50 -- 57 0v gr.inf.
    Sima Vlad - Giurgiu
    Milea Alexandru - Bucuresti
    Daia Cristina - Bucuresti
    Ciripan Camelia - Bucuresti
    Baldea Horia - Bucuresti
    Moca Vasile - Bucuresti
    Haralambescu Andrei - Bucuresti
    Tache Petre - Bucuresti

    Clasament Incepatori

    1. Nicolae Alin - Bucuresti
    2. Ionescu Alexandru - Bucuresti
    3 -- 4
    Hana Mircea Radu - Bucuresti
    Stan Andrei - Bucuresti
    5 -- 8
    Cocolin Adi - Bucuresti
    Pop Dan Cristian - Bucuresti
    Ionita Alexandra - Peris
    Neicu Gheorghe - Bucuresti
    9 -- 14
    Enciu Marcel - Bucuresti
    Dobra Mihai - Giurgiu
    Rapan Mihai - Bucuresti
    Vasile Florin - Bucuresti
    Stefan Mihaela - Bucuresti
    Huica Petre - Bucuresti
    15 -- 21 1v gr.sup.
    Craciunas Bogdan - Bucuresti
    Dobra Adrian - Giurgiu
    Dina Alexandru - Bucuresti
    Vaireanu Danut Ionel - Bucuresti
    Topa Adrian - Bucuresti
    Enculescu Mihaita - Bucuresti
    Baiasu Andreea - Bucuresti
    22 -- 28 0v gr.sup.
    Tanase Claudiu - Giurgiu
    Constantinescu Adrian - Bucuresti
    Pasoveanu Silvian - Bucuresti
    Vitan Andrei - Giurgiu
    Palangeanu Iris - Giurgiu
    Cojocaru Sorin - Bucuresti
    Azoitei George Sebastian - Bucuresti
    29 -- 30 2v gr.inf.
    Sirbu Ionut - Giurgiu
    Ficleanu Gabriel - Giurgiu
    31 -- 33 1v gr.inf.
    Stanescu Maria - Giurgiu
    Terpez Stefan - Giurgiu
    Tritoiu Ciprian Alexandru - Bucuresti
    34 -- 39 0v gr.inf.
    Toader Georgian - Bucuresti
    Rizea Costinel - Bucuresti
    Anenei Iulian - Popesti Leordeni
    Sinita Bogdan - Bucuresti
    Tucusilă Tiberiu Ioan - Bucuresti
    Porojan Florin - Bucuresti
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  6. Mulțumesc mateidumitru, FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Iulian Gherasim, darksideofthemoon le-a plăcut acest mesaj
  7. #4
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.940
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    416 z 2 h 21 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    33987

    Zona 4

    Clasament Elite

    1. Iancu George - Ploiesti
    2. Vlase Gheorghe - Slobozia
    3 -- 4
    Caloianu Iuliana - Ploiesti
    Fratila Robert - Filipestii de Targ
    5 -- 8
    Grigore Alexandru - Campina
    Suditu Andrei - Campina
    Panaitescu Stefan - Izvoarele
    Boraciu Claudiu - Urziceni
    9 -- 12 0v gr.sup.
    Lazaroiu Adrian - Targoviste
    Ceacarescu Cristian - Slobozia
    Dobrin Adrian - Targoviste
    Diaconescu Lucian - Targoviste
    13 -- 1v gr.inf.
    Sencu Victor - Targoviste
    14 -- 15 0v gr.inf.
    Teodorescu Sandica - Ramnicu Sarat
    Mihaila Nicolae - Breaza

    Clasament Open

    1. Marian Bogdan - Ploiesti
    2. Ivan Valentin - Campina
    3 -- 4
    Ivan Sorin Ioan - Targoviste
    Dima Victor - Azuga
    5 -- 8
    Dracea Gabriel - Sinaia
    Bratescu Adrian - Targoviste
    Sarbu Dan - Ploiesti
    Bivolaru Marius - Ploiesti
    9 -- 12 0v gr.sup.
    Laur Boro - Sinaia
    Voicu Ionut - Ploiesti
    Brulea Petre - Paulesti
    Stanciu Stelian - Calarasi
    13 -- 2v gr.inf.
    Gheorghe Nicolae - Calarasi
    14 -- 15 1v gr.inf.
    Visan Bogdan - Targoviste
    Sorescu Mircea - Paulesti
    16 -- 18 0v gr.inf.
    Cudalbu Ciprian - Ploiesti
    Florea Marian - Targoviste
    Banica Dan - Ploiesti

    Clasament Amatori

    1. Concea Alin - Ramnicu Sarat
    2. Ionita Fabian - Ploiesti
    3 -- 4
    Grama Mihai - Azuga
    Babus Liviu - Ploiesti
    5 -- 8
    Plaiasu Ion - Plopeni
    Stancescu Sebastian - Ploiesti
    Pascu Razvan - Magureni
    Ionescu Mihai - Targoviste
    9 -- 16
    Rusea Gheorghe - Breaza
    Manoiu Claudiu - Fieni
    Movileanu Flavius - Targoviste
    Corbu Darius - Valenii de Munte
    Popa Ion - Ploiesti
    Lazar Dumitru - Mizil
    Glavan Alexandru - Targoviste
    Oancea Vasile - Buzau
    17 -- 24
    Cucu Cristin - Targoviste
    Safta Alexandru - Targoviste
    Vestineanu Ionut - Slobozia
    Retegan Cosmin - Plopeni
    Potarniche Bianca - Buzau
    Marin Iulian - Campina
    Sdranca Mircea - Ploiesti
    Bitoiu Horia - Azuga
    25 -- 36 0v gr.sup.
    Adam Teodor - Buzau
    Dinu Adrian - Darmanesti
    Botoc Ovidiu - Ploiesti
    Panait Constantin - Mizil
    Parvu Nicolae - Cornu
    Banuta Dumitru - Ploiesti
    Irimia Madalin - Baicoi
    Dogaru Bianca - Baicoi
    Bivolaru Stelian - Targoviste
    Vajeu Ionut - Busteni
    Delimart Alexiana - Targoviste
    Grigore Dumitru Valentin - Ramnicu Sarat
    37 -- 39 2v gr.inf.
    Vlasceanu Valentin - Darmanesti
    Nitu Serban - Paulesti
    Cruceru Ion - Ramnicu Sarat
    40 -- 43 1v gr.inf.
    Zamfir Gabriel - Targoviste
    Dragu Fanel - Slobozia
    Teodorescu Maria - Ramnicu Sarat
    Radu Aurel - Ramnicu Sarat
    44 -- 52 0v gr.inf.
    Piperea Florin - Campina
    Hutanu Adrian - Slobozia
    Olareanu Madalina - Ramnicu Sarat
    Eparu Matei - Ploiesti
    Radu Viorel - Paulesti
    Eparu Leontin - Ploiesti
    Bardas Viorel - Ploiesti
    Irimia Marian - Ploiesti
    Radu Fanel - Ramnicu Sarat
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  8. Mulțumesc mateidumitru, FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Marian Bogdan, Iulian Gherasim, darksideofthemoon le-a plăcut acest mesaj
  9. #5
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.940
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    416 z 2 h 21 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    33987

    Zona 5

    Clasament Elite + Open

    1. Petrescu Liviu - Pitesti
    2. Thouzard Adrian - Drobeta Tr Severin
    3 -- 4
    Raducan Bogdan - Craiova
    Rosu Alexandru - Mioveni
    5 -- 8
    Rada Florin - Pitesti
    Cretu Marian - Craiova
    Ciuca Dan - Pitesti
    Gorum Adrian - Topoloveni
    9 -- 12 0v gr.sup.
    Zavricescu George - Curtea de Arges
    Cojocaru Didi - Ramnicu Valcea
    Stan Catalin - Curtea de Arges
    Marin Puiu - Amarastii de Sus
    13 -- 16 2v gr.inf.
    Orac Teodor - Ramnicu Valcea
    Iliescu Dan - Pitesti
    Stancalie Doru - Craiova
    Doba Vasile - Pitesti
    17 -- 1v gr.inf.
    Viciu Dragos - Pitesti
    18 -- 20 0v gr.inf.
    Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea
    Stoica Mihai - Mioveni
    Anescu Andu - Dragasani

    Clasament Amatori

    1. Valcea Daniel - Pitesti
    2. Barca George - Pitesti
    3 -- 4
    Vijaica Florin - Drobeta Tr Severin
    Vijaica Paul - Drobeta Tr Severin
    5 -- 8
    Sultan Valentin - Craiova
    Popescu Remus - Ramnicu Valcea
    Negulescu Ioan - Ramnicu Valcea
    Tuca Cristi - Slatina
    9 -- 12 0v gr.sup.
    Popescu Cristi - Slatina
    Muntoiu Gabriel - Pitesti
    Chiriac Paul - Drobeta Tr Severin
    Mihu Florin - Pitesti
    13 -- 3v gr.inf.
    Baltatu Marius - Pitesti
    14 -- 15 2v gr.inf.
    Petre Cristian - Pitesti
    Fronie Cristian - Ramnicu Valcea
    16 -- 21 1v gr.inf.
    Mihaescu Marian - Ramnicu Valcea
    Rizescu Gheorghe - Mioveni
    Ion Nelu - Mioveni
    Vuta Bogdan - Curtea de Arges
    Vilcu Emil - Topoloveni
    Ceausu Ionut - Topoloveni
    22 -- 0v gr.inf.
    Danciu George - Topoloveni
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  10. Mulțumesc mateidumitru, FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place tavy, marian oancea, Iulian Gherasim, darksideofthemoon le-a plăcut acest mesaj
  11. #6
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.940
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    416 z 2 h 21 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    33987

    Zona 6

    Clasament Elite + Open

    1. Jozsa Zoltan - Odorheiu Secuiesc
    2. Farkas Gabor - Targu Mures
    3 -- 4
    Incze Levente - Miercurea Ciuc
    Govoreanu Florin - Cisnadie
    5 -- 8
    Corburean Ioana - Medias
    Daneliuc Gabi - Selimbar
    Moldovan Alexandru - Tarnaveni
    Zidar Victor - Reghin
    9 -- 16
    Hutanu Alin - Brasov
    Bardocz Szilard - Capeni
    Capusan Sorin - Tarnaveni
    Tamas Nagy Jeno - Miercurea Ciuc
    Bauer Lajos - Targu Mures
    Macovei Liviu - Brasov
    Barabas Sandor - Toplita
    Temelie Dragos - Selimbar
    17 -- 20
    Welker Ivan - Sfantu Gheorghe
    Bleoca Marius - Tarnaveni
    Benyi Crinel - Tarnaveni
    Aron Darie - Sibiu
    21 -- 31 1v gr.sup.
    Irsai Istvan - Targu Mures
    Lunca Razvan - Tarnaveni
    Farkas Bence - Targu Mures
    Fazakas Attila - Toplita
    Lakatos Zsolt - Miercurea Ciuc
    Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure
    Janosi Attila - Targu Mures
    Petho Mihaly - Racosu de Sus
    Cocean Valer - Baraolt
    Olah Oliver - Sfantu Gheorghe
    Pal Zoltan - Miercurea Ciuc
    32 -- 40 0v gr.sup.
    Molnar Tihamer - Tarnaveni
    Denes Ferenc - Praid
    Dabacan Dorin - Tarnaveni
    Motorga Dorin - Targu Mures
    Stefan Andrei - Tarnaveni
    Fancsali Kalman - Lunca de Sus
    Miklos Imre - Miercurea Ciuc
    Bacanu Paulian - Brasov
    Keresztes Zoltan - Gheorgheni
    41 -- 44 2v gr.inf.
    Baciu Gabriel - Tarnaveni
    Antal Denes - Brasov
    Beches Andrei - Sibiu
    Colcer Nicolae - Toplita
    45 -- 55 1v gr.inf.
    Migea Cornel - Sibiu
    Vladoiu Gelu - Brasov
    Padurariu Costel - Brasov
    Mitzea Alexandru - Sibiu
    Trandafir Vasile - Targu Mures
    Demeny Zoltan - Brasov
    Veres Janos - Targu Mures
    Radu Constantin - Sibiu
    Marian Florin - Reghin
    Pelaghie Ioan - Targu Mures
    Kriszta Arpad Lorand - Sanpaul
    56 -- 60 0v gr.inf.
    Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
    Gyorfi Szabolcs - Gheorgheni
    Negrean Ioan - Sibiu
    Popa Mircea - Brasov
    Fazakas Gergely - Miercurea Ciuc

    Clasament Avansati

    1. Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc
    2. Decean Darian - Sibiu
    3 -- 4
    Kincses Jozsef - Praid
    Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare
    5 -- 8
    Tobosaru Gheorghe - Brasov
    Gecse Alpar - Chibed
    Imecs Attila - Miercurea Ciuc
    Sass Imre - Miercurea Ciuc
    9 -- 16
    Bozosan Petre - Sibiu
    Eigel Csaba - Toplita
    Chibulcutean Bogdan - Tarnaveni
    Sabau Gheorghe - Tarnaveni
    Cuesdean Rares - Reghin
    Stefan Patrick - Brasov
    Ilie Octavian Marius - Brasov
    Tutoveanu Razvan - Brasov
    17 -- 24
    Loghin Florin - Brasov
    Vajda Erno - Reghin
    Losonczi Denes - Sangeorgiu de Padure
    Veris Dumitru - Brasov
    Campian Zoltan - Toplita
    Chibulcutean Ioan - Tarnaveni
    Movileanu Neculae - Brasov
    Heja Zoltan - Ditrau
    25 -- 28 1v gr.sup.
    Balla Peter - Toplita
    Bardas Ioan - Dumbraveni SB
    Moldovan Flavia - Tarnaveni
    Sabau Mircea - Tarnaveni
    29 -- 36 0v gr.sup.
    Kis Istvan - Brasov
    Konczei Jozsef - Targu Secuiesc
    Canea Kocsis Andras Jr - Targu Secuiesc
    Pop Sabin - Targu Mures
    Canea Kocsis Andras - Targu Secuiesc
    Lupescu Nicolae - Reghin
    Fulop Laszlo - Targu Mures
    Soroiu Claudiu - Tarnaveni
    37 -- 40 2v gr.inf.
    Lovasz Vilmos - Gheorgheni
    Todor Csaba - Gheorgheni
    Bedo Jozsef - Suseni
    Mandru Aurel - Sarmas
    41 -- 46 1v gr.inf.
    Demeter Arpad - Miercurea Ciuc
    Szanto Lajos - Miercurea Ciuc
    Gered Ferenc - Miercurea Ciuc
    Pica Horia - Fagaras
    Darjan Daniel - Brasov
    Bardas Patrick - Dumbraveni SB
    47 -- 51 0v gr.inf.
    Cotfas Gabriel - Toplita
    Nagy Attila - Suseni
    Cosarca Mihaita - Sarmas
    Beke Hunor - Miercurea Ciuc
    Mindru Marin - Sarmas

    Clasament Incepatori

    1. Kovaci Richard - Tarnaveni
    2. Vaszi Denes - Miercurea Ciuc
    3 -- 4
    Mezei Mihai - Sarmas
    Prodan Tiberiu - Tarnaveni
    5 -- 8
    Szekely Zoltan - Gheorgheni
    Peter Laszlo - Ciumani
    Kasper Thomas - Reghin
    Veress Arpad - Miercurea Ciuc
    9 -- 12 1v gr.sup.
    Andras Zoltan - Miercurea Ciuc
    Bajko Karoly - Gheorgheni
    Tamas Albert - Miercurea Ciuc
    Szell Pal - Ciumani
    13 -- 16 0v gr.sup.
    Dumitrescu Sorin - Brasov
    Bleoca Lucas - Tarnaveni
    Bardocz Ferenc - Ditrau
    Prodan Iosif - Tarnaveni
    17 -- 19 2v gr.inf.
    Malene Petru - Fagaras
    Malnasi Eke Ferenc - Toplita
    Taran Cornel - Sarmas
    20 -- 21 1v gr.inf.
    Govoreanu Cendana - Cisnadie
    Stercer Zalan - Sanzieni
    22 -- 24 0v gr.inf.
    Kollo Imre - Ditrau
    Stercer Sandor - Sanzieni
    Tamas Vivien - Miercurea Ciuc
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  12. Mulțumesc mateidumitru, FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place tavy, Iulian Gherasim, darksideofthemoon le-a plăcut acest mesaj
  13. #7
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.940
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    416 z 2 h 21 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    33987

    Zona 7

    Clasament ELITE

    1. Mandru Bogdan - Hunedoara
    2. Gergely Anton - Oradea
    3 -- 4
    Pavel Calin - Hunedoara
    Horvath Tibor - Oradea
    5 -- 8
    Avram Victor - Arad
    Put Gabriel - Oravita
    Roman Bogdan - Arad
    Prundaru Horia - Arad
    9 -- 2v gr.sup.
    Kaposta Victor - Arad
    10 -- 13 1v gr.sup.
    Zbancu Leo - Deva
    Spatariu Daniel - Arad
    Balogh Attila - Oradea
    Tic Ioan - Oradea
    14 -- 16 0v gr.sup.
    Savu Cristian - Oradea
    Creinicean Liviu - Oravita
    Szalay Liviu - Oradea
    17 -- 18 2v gr.inf.
    Vaida Sorin - Oradea
    Mirza Sorin - Arad
    19 -- 22 1v gr.inf.
    Mihalescu Dinu - Timisoara
    Birtalan Robert - Oradea
    Cotca Dacian - Oradea
    Veres Francisc - Oravita
    23 -- 24 0v gr.inf.
    Curut Gabriel - Timisoara
    Codau Vlad - Oradea

    Clasament OPEN

    1. Popa Octavian - Oradea
    2. Parus Lilian - Oradea
    3 -- 4
    Ciublea Vichente - Oravita
    Vuca Adrian - Bocsa
    5 -- 8
    Degianschi Obrad - Resita
    Csaky Tiberiu - Resita
    Birtalan Laszlo - Oradea
    Turburan Ion - Resita
    9 -- 12
    Lulciuc Dumitru - Timisoara
    Varadi Tudor Calin - Deva
    Orban Madalina - Timisoara
    Barlea Radu - Oradea
    13 -- 20 1v gr.sup.
    Lungu Marius - Oravita
    Florescu Eleodor - Deva
    Cecan Vasile - Timisoara
    Fabian Wilhelm - Oradea
    Curpas Ioan - Oradea
    Matei Dumitru - Deva
    Nagy Iosif - Arad
    Toma Cristian - Oradea
    21 -- 24 0v gr.sup.
    Roseti Ionut - Lugoj
    Fekete Istvan - Arad
    Onofrei Dan - Oradea
    Kornya Adam - Salonta
    25 -- 28 1v gr.inf.
    Sas Tibor - Oradea
    Dan Daniel - Oradea
    Cheregi Nelu - Oradea
    Nutiu Mihai - Oradea
    29 -- 33 0v gr.inf.
    Olah Remus - Arad
    Varkonyi Amalia - Oradea
    Kornya Tamas - Salonta
    Cotca Diana - Oradea
    Tarlea Adrian - Deva

    Clasament Avansați

    1. Sferlea Alesia - Oradea
    2. Jichici Svetozar - Timisoara
    3 -- 4
    Stoica Ioan Florin - Lugoj
    Sarca Ovidiu - Marghita
    5 -- 8
    Pop Alexandru - Oradea
    Veres Adrian - Timisoara
    Blaga Mircea - Marghita
    Postelnicu Mihai - Deva
    9 -- 1v gr.sup.
    Tutos Ludovic - Oradea
    10 -- 12 0v gr.sup.
    Pop Gabriel - Oradea
    Borcsi Jozsef - Timisoara
    Caraus Sorin - Deva
    13 -- 15 1v gr.inf.
    Bartha Attila - Arad
    Oprean Andrei - Baia de Cris
    Sabau Catalin - Oradea
    16 -- 18 0v gr.inf.
    Tana Marius - Oradea
    Pop Gheorghe - Marghita
    Cadar Alexandru - Oradea


    Clasament Începători

    1. Roatis Gheorghe - Oradea
    2. Cotca Rares - Oradea
    3 -- 4
    Pica Leonard - Buzias
    Catuneanu George - Oradea
    5 -- 8
    Presecan Doru - Oradea
    Boitos Vasile - Oradea
    Nichita Radu - Oradea
    Boitos Rodica - Oradea
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  14. Mulțumesc Antal Denes, mateidumitru, FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place tavy, Iulian Gherasim, darksideofthemoon le-a plăcut acest mesaj
  15. #8
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.940
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    416 z 2 h 21 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    33987

    Zona 8

    Clasament E+O

    1. Gogu Gabriel - Cluj Napoca
    2. Nistor Dorel - Bistrita
    3 -- 4
    Sicoe Rodica - Cugir
    Teleki Zsolt - Cluj Napoca
    5 -- 8
    Maxim Valentin - Cluj Napoca
    Andone Claudiu - Cugir
    Zamblau Ionut - Cluj Napoca
    Galban Calin - Viseu
    9 -- 13 1v gr.sup.
    Apian Florin - Bistrita
    Ciure Alin - Baia Mare
    Korabian Tamas - Cluj Napoca
    Fulop Attila - Aiud
    Ban Peter - Cluj Napoca
    14 -- 16 0v gr.sup.
    Popa Gheorghe - Aiud
    Ciobanu Daniel - Blaj
    Mal Calin - Baia Mare
    17 -- 21 1v gr.inf.
    Miron Mihai - Cluj Napoca
    Ifrosa Petru - Cluj Napoca
    Damian Mircea - Bistrita
    Muntean Mircea - Baia Mare
    Mal Denis - Baia Mare
    22 -- 24 0v gr.inf.
    Andreica Iulian - Viseu
    Bora Nicolae - Vintu de Jos
    Rozenfeld Cristian - Cluj Napoca


    Clasament Amatori

    1. Blaga Marius - Cluj Napoca
    2. Bumbu Pavel - Razboieni
    3 -- 4
    Dirlea Ioan - Aiud
    Rozenfeld Robert - Cluj Napoca
    5 -- 8
    Chira Angel - Baia Mare
    Peta Octavian - Cluj Napoca
    Cristea Virgil - Cugir
    Scurtu Nicolae - Bistrita
    9 -- 16
    Andreica Daniel - Viseu
    Puia Darius - Stremt
    Vass Sandor - Beclean
    Barabas Claudiu - Bistrita
    Sandu Danut - Cluj Napoca
    Luca Eugen - Aiud
    Vecian Marius - Cluj Napoca
    Muresan Dorel - Cluj Napoca
    17 -- 24
    Sicoe Ioan - Turda
    Tintas Adrian - Sighetu Marmatiei
    Oniga Paul - Blaj
    Docea Beniamin - Aiud
    Balan Viorel - Bistrita
    Ticala Sorin - Aiud
    Orban Marc Adrian - Turda
    Tigaroi Florin - Cluj Napoca
    25 -- 31 1v gr.sup.
    Golban Nicolae - Alba Iulia
    Chira Lucian - Baia Mare
    Ivascu Cosmin - Viseu
    Gusan Boris - Turda
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Chira Camelia - Baia Mare
    Fodor Iosif - Cluj Napoca
    32 -- 40 0v gr.sup.
    Onofrei Petru - Gherla
    Marian Ioan - Alba Iulia
    Piper Petru - Luna CJ
    Iepure Teodor Calin - Aiud
    Sandu Octav Emilian - Cluj Napoca
    Varodi Daniel - Aiud
    Szabo Andrei - Blaj
    Dan Adrian - Stremt
    Puscas Razvan - Cluj Napoca
    41 -- 42 2v gr.inf.
    Cristea Andrei Cosmin - Aiud
    Zedler Iuliu - Blaj
    43 -- 50 1v gr.inf.
    Suciu Sergiu - Turda
    Sufletel Emil Sr - Alba Iulia
    Cristea Samuel - Bistrita
    Hriban Stefan - Viseu
    Sirbu Vlad - Aiud
    Biro Mara - Aiud
    Szabo Lenke - Aiud
    Creta Petru - Luna CJ
    51 -- 59 0v gr.inf.
    Cristea Daniel - Bistrita
    Moldovan Ioan - Viseu
    Dirlea Ana - Aiud
    Kocsis Marton - Aiud
    Pich Ioan - Viseu
    Rusu Adrian - Aiud
    Sufletel Margareta - Alba Iulia
    Ilea Liviu - Aiud
    Deak Sandor - Cluj Napoca
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  16. Mulțumesc mateidumitru, FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place tavy, Iulian Gherasim, darksideofthemoon le-a plăcut acest mesaj
  17. #9
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    48
    Postări
    9.940
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    416 z 2 h 21 m
    Timp online pe zi
    3 h 9 m
    Reputație
    33987

    Top 4 - Regionale

    Elite
    Nr. Zona Localitatea Locul I Locul II Locul III Locul III
    1 Zona 1 - SV, BT, NT, IS, BC, VS Comănești Onufrei Ciprian Văleanu Vlad Groșan Nicu Ciubotariu Andrei
    2 Zona 2 - VN, GL, BR, TL, CT Tulcea Wischegg Robert Manu Daniel Mitrea Silviu Toma Iulian
    3 Zona 3 - B, IF, GR, TR București Petcu Marius Ursut Horia Oprea Luca Burlăcel Ionuț
    4 Zona 4 - DB, PH, BZ, IL, CL Băicoi Iancu George Vlase Gheorghe Caloianu Iuliana Frățilă Robert
    5 Zona 5 - AG, VL, OL, GR, DJ, MH Topoloveni Petrescu Liviu Thouzard Adrian Raducan Bogdan Roșu Alexandru
    6 Zona 6 - BV, CV, HR, MS, SB Ditrău Jozsa Zoltan Farkas Gabor Incze Levente Govoreanu Florin
    7 Zona 7 - CS, TM, AR, HD, BH Oradea Mândru Bogdan Gergely Anton Pavel Calin Horvath Tibor
    8 Zona 8 - AB, CJ, BN, SJ, MM, SM Aiud Gogu Gabriel Nistor Dorel Sicoe Rodica Teleki Zsolt


    Open
    Nr. Zona Localitatea Locul I Locul II Locul III Locul III
    1 Zona 1 - SV, BT, NT, IS, BC, VS Comănești Buruiană Petru Zănescu Mihai Bulubașa Nicușor Atomei Armand
    2 Zona 2 - VN, GL, BR, TL, CT Tulcea
    3 Zona 3 - B, IF, GR, TR București Bădulescu Mario Buta Radu Brădățan Lenuța Pavunev Dan
    4 Zona 4 - DB, PH, BZ, IL, CL Băicoi Marian Bogdan Ivan Valentin Ivan Sorin Ioan Dima Victor
    5 Zona 5 - AG, VL, OL, GR, DJ, MH Topoloveni
    6 Zona 6 - BV, CV, HR, MS, SB Ditrău
    7 Zona 7 - CS, TM, AR, HD, BH Oradea Popa Octavian Parus Lilian Ciublea Vichente Vuca Adrian
    8 Zona 8 - AB, CJ, BN, SJ, MM, SM Aiud


    Avansați
    Nr. Zona Localitatea Locul I Locul II Locul III Locul III
    1 Zona 1 - SV, BT, NT, IS, BC, VS Comănești Avram Gabriel Laic Mihai Martz Sebastian Macovei Cristi
    2 Zona 2 - VN, GL, BR, TL, CT Tulcea Gizdăvescu Adrian Baschir Cristian Samoilă Ion Pană Remus
    3 Zona 3 - B, IF, GR, TR București Sandu Ștefan Udrea Valentin Pantelimon Andi Catana Claudiu
    4 Zona 4 - DB, PH, BZ, IL, CL Băicoi Concea Alin Ioniță Fabian Grama Mihai Babus Liviu
    5 Zona 5 - AG, VL, OL, GR, DJ, MH Topoloveni Valcea Daniel Barca George Vijaica Florin Vijaica Paul
    6 Zona 6 - BV, CV, HR, MS, SB Ditrău Tokos Pal Decean Darian Kincses Jozsef Bartha Istvan Zsolt
    7 Zona 7 - CS, TM, AR, HD, BH Oradea Sferlea Alesia Jichici Svetozar Stoica Ioan Florin Sarca Ovidiu
    8 Zona 8 - AB, CJ, BN, SJ, MM, SM Aiud Blaga Marius Bumbu Pavel Dîrlea Ioan Rozenfeld Robert


    Începători
    Nr. Zona Localitatea Locul I Locul II Locul III Locul III
    1 Zona 1 - SV, BT, NT, IS, BC, VS Comănești Darie Daniel Mireuță Dragoș Ionică Marius Roman Florin
    2 Zona 2 - VN, GL, BR, TL, CT Tulcea
    3 Zona 3 - B, IF, GR, TR București Nicolae Alin Ionescu Alexandru Hana Mircea Radu Stan Andrei
    4 Zona 4 - DB, PH, BZ, IL, CL Băicoi
    5 Zona 5 - AG, VL, OL, GR, DJ, MH Topoloveni
    6 Zona 6 - BV, CV, HR, MS, SB Ditrău Kovaci Richard Vaszi Denes Mezei Mihai Prodan Tiberiu
    7 Zona 7 - CS, TM, AR, HD, BH Oradea
    8 Zona 8 - AB, CJ, BN, SJ, MM, SM Aiud Roatis Gheorghe Cotca Rares Pica Leonard Catuneanu George
    Blade: Nittaku Septear; FH: Yasaka Rakza 7 Soft, BH: Xiom Vega Pro

  18. #10
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui Dan2
    Data înscrierii
    30.12.2005
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    60
    Postări
    5.788
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    186 z 14 h 49 m
    Timp online pe zi
    1 h 20 m
    Reputație
    10747
    Citat Postat în original de marcelgiosan Vezi post
    Clasament E+O

    1. Gogu Gabriel - Cluj Napoca
    2. Nistor Dorel - Bistrita
    3 -- 4
    Sicoe Rodica - Cugir
    Teleki Zsolt - Cluj Napoca
    5 -- 8
    Maxim Valentin - Cluj Napoca
    Andone Claudiu - Cugir
    Zamblau Ionut - Cluj Napoca
    Galban Calin - Viseu
    9 -- 13 1v gr.sup.
    Apian Florin - Bistrita
    Ciure Alin - Baia Mare
    Korabian Tamas - Cluj Napoca
    Fulop Attila - Aiud
    Ban Peter - Cluj Napoca
    14 -- 16 0v gr.sup.
    Popa Gheorghe - Aiud
    Ciobanu Daniel - Blaj
    Mal Calin - Baia Mare
    17 -- 21 1v gr.inf.
    Miron Mihai - Cluj Napoca
    Ifrosa Petru - Cluj Napoca
    Damian Mircea - Bistrita
    Muntean Mircea - Baia Mare
    Mal Denis - Baia Mare
    22 -- 24 0v gr.inf.
    Andreica Iulian - Viseu
    Bora Nicolae - Vintu de Jos
    Rozenfeld Cristian - Cluj Napoca


    Clasament Amatori

    1. Blaga Marius - Cluj Napoca
    2. Bumbu Pavel - Razboieni
    3 -- 4
    Dirlea Ioan - Aiud
    Rozenfeld Robert - Cluj Napoca
    5 -- 8
    Chira Angel - Baia Mare
    Peta Octavian - Cluj Napoca
    Cristea Virgil - Cugir
    Scurtu Nicolae - Bistrita
    9 -- 16
    Andreica Daniel - Viseu
    Puia Darius - Stremt
    Vass Sandor - Beclean
    Barabas Claudiu - Bistrita
    Sandu Danut - Cluj Napoca
    Luca Eugen - Aiud
    Vecian Marius - Cluj Napoca
    Muresan Dorel - Cluj Napoca
    17 -- 24
    Sicoe Ioan - Turda
    Tintas Adrian - Sighetu Marmatiei
    Oniga Paul - Blaj
    Docea Beniamin - Aiud
    Balan Viorel - Bistrita
    Ticala Sorin - Aiud
    Orban Marc Adrian - Turda
    Tigaroi Florin - Cluj Napoca
    25 -- 31 1v gr.sup.
    Golban Nicolae - Alba Iulia
    Chira Lucian - Baia Mare
    Ivascu Cosmin - Viseu
    Gusan Boris - Turda
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Chira Camelia - Baia Mare
    Fodor Iosif - Cluj Napoca
    32 -- 40 0v gr.sup.
    Onofrei Petru - Gherla
    Marian Ioan - Alba Iulia
    Piper Petru - Luna CJ
    Iepure Teodor Calin - Aiud
    Sandu Octav Emilian - Cluj Napoca
    Varodi Daniel - Aiud
    Szabo Andrei - Blaj
    Dan Adrian - Stremt
    Puscas Razvan - Cluj Napoca
    41 -- 42 2v gr.inf.
    Cristea Andrei Cosmin - Aiud
    Zedler Iuliu - Blaj
    43 -- 50 1v gr.inf.
    Suciu Sergiu - Turda
    Sufletel Emil Sr - Alba Iulia
    Cristea Samuel - Bistrita
    Hriban Stefan - Viseu
    Sirbu Vlad - Aiud
    Biro Mara - Aiud
    Szabo Lenke - Aiud
    Creta Petru - Luna CJ
    51 -- 59 0v gr.inf.
    Cristea Daniel - Bistrita
    Moldovan Ioan - Viseu
    Dirlea Ana - Aiud
    Kocsis Marton - Aiud
    Pich Ioan - Viseu
    Rusu Adrian - Aiud
    Sufletel Margareta - Alba Iulia
    Ilea Liviu - Aiud
    Deak Sandor - Cluj Napoca

Subiecte similare

  1. Clasamentele Zonelor 1-8 "Turnee A+ Regionale" 2019
    De marcelgiosan în forumul AmaTur: Turnee R+ Regionale
    Răspunsuri: 19
    Ultimul post: 08.09.2019, 23:13
  2. Clasamentele Zonelor 1-8 "Turnee A+ Regionale" 2018
    De marcelgiosan în forumul AmaTur: Turnee R+ Regionale
    Răspunsuri: 17
    Ultimul post: 18.10.2018, 13:11
  3. Turnee A+ Regionale "Ziua Națională AmaTur" - 2 Septembrie 2017
    De marcelgiosan în forumul AmaTur: Turnee R+ Regionale
    Răspunsuri: 1
    Ultimul post: 04.09.2017, 08:23
  4. Clasamentele zonelor 1-8 "Turnee A+ Regionale" 2016
    De marcelgiosan în forumul AmaTur: Turnee R+ Regionale
    Răspunsuri: 23
    Ultimul post: 12.01.2017, 22:04
  5. Clasamentele zonelor 1-8 "Turnee A+ Regionale" 2015
    De GeluBv în forumul AmaTur: Turnee R+ Regionale
    Răspunsuri: 10
    Ultimul post: 07.09.2015, 20:30

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •