vivasportshop.ro 2 468x60ttmall.ro 468x60tenismasa.ro 468x60
N N:  0
Pagina 1 din 33 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 492

Subiect: Turneu A "Aniversare 7 ani cu Top Tenis Arena", București - 16.09.2017 și 17.09.2017

  1. #1
    organizator turnee

    Data nscrierii
    13.09.2010
    Locație
    Bucuresti
    Vrstă
    40
    Postări
    609
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    3 z 17 h 55 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    282

    Turneu A "Aniversare 7 ani cu Top Tenis Arena", București - 16.09.2017 și 17.09.2017

    Turneu A "Aniversare 7 ani cu Top Tenis Arena", București 16 și 17 Septembrie 2017

    LOCALITATEA: București;
    SALA: Top Tenis Arena;
    DATA: 16 si 17 Septembrie 2017;
    ADRESA+INDICATII ACCES: Stația de metrou Semănătoarea, n incinta SemaParc;
    TIMPUL PROBABIL ALOCAT: Sambata: 9,30 - 21,00 ; Duminica: 9,30 - 18,00;
    NUMĂR PARTICIPANȚI: Incepatori 48 - Avansati 90 - Open 48 - Eite 48, n ordinea nscrierii pe site;
    NR. MESE: 20 mese DONIC WORLD CHAMPION, aprobate ITTF;
    SUPRAFAȚA DE JOC: Gerflor Taraflex Table Tennis;
    MINGI: XuShaoFa plastic 3*
    FACILITATI: Vestiare si dusuri ultramoderne, garderoba, minibar complet;
    MATERIAL DE PREMIERE: Cupe, medalii, diplome
    NSCRIERI: Pe forum ;– ultima nscriere vineri 15 Septembrie ora 21,00; la sala, in limita locurilor disponibile;
    TAXA PARTICIPARE: 35 Lei . Pentru copiii SUB 14 ani inscrisi la amatori 20 ron. Persoanele cu dizabilitați nu platesc taxa de participare. Cte 1 leu/participant plătitor se virează/donează către AmaTur.
    SAMBATA:
    - AVANSATI: ora 9,30 – confirmarea inscrierii pana la ora 9,15
    - INCEPATORI: ora 14,00 – confirmarea inscrierii pana la ora 13,45
    DUMINICA:
    - OPEN: ora 9,30 – confirmarea inscrierii pana la ora 9,15
    - ELITE: ora 9,30 - confirmarea inscrierii pana la ora 9,15
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum;
    - prioritatea la nscriere: primul venit/primul servit;
    - ultima retragere Joi 14.09.2017, ora 21,00 pentru Avansați/ncepători și Vineri 15.09.2017, ora 21.00 pentru Open/Elite;
    - retragerile nainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    SISTEM DE JOC
    Avansați maxim 90 participanți – Smbătă ora 9,30-18,00;
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mare sau egala cu 10 si mai mică decat 20, precum si jucatorii incepatori cu MP<10 care doresc si care sunt rugati să-şi anunțe aceasta optiune, n limita locurilor disponibile;
    - Se joacă n sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de cte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform Clasament AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de cte 4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se mpart n două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel nct locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se ntlnească dect n finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tnăr participant la turneul Amatori;
    NCEPĂTORI maxim 48 participanți – Smbătă ora 14,00-21,00;
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mică decat 10;
    - Se joacă n sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de cte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform Clasament AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de cte 4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se mpart n două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel nct locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se ntlnească dect n finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tnăr participant la turneul Amatori;
    OPEN maxim 48 participanți – Duminică, ora 9,30-18,00;
    - Participă jucătorii cu MP mai mare sau egală cu 20 si mai mica decat 27 precum si jucatorii Avansati cu MP<20 care doresc si care sunt rugati să-şi anunțe aceasta optiune, n limita locurilor disponibile;
    - Se joacă n sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de cte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de cte 4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se mpart n două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel nct locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se ntlnească dect n finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tnăr participant la turneul Open;
    ELITE maxim 48 participanți – Duminica, ora 9,30-18,00;
    - Participă jucătorii cu MP mai mare sau egală cu 27 precum si jucatorii openisti cu MP<27 care doresc si care sunt rugati să-şi anunțe aceasta optiune, n limita locurilor disponibile;
    - Se joacă n sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de cte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de cte 4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se mpart n două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel nct locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se ntlnească dect n finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tnăr participant la turneul Elite;
    ORGANIZATOR:
    Catalin Dutu, tel. 0774.420.441;
    ORGANIZATOR TEHNIC:
    Dena Corneliu, tel. 0721.225.463;
    ATENTIE!
    - Jucatorii inscrisi se pot retrage fara penalizari pana la termenul limita 14.09.2017 ora 21.00;
    - Grupele se afiseaza pe forum in ziua premergatoare concursului, la orele 22,00. Din acel moment nu se mai fac inscrieri la categoriile afisate;
    - Jucatorii nemotivati sau retrasi dupa termenul limita vor fi penalizati conform regulamentului;
    - Atentie la plata parcarii, de la 01.09.2017 parcarea se plateste la casieria Sema Park, 2 lei prima ora la care se adauga 1 leu pentru fiecare ora suplimentara.
    Ultima modificare făcută de TopTenisArena; 11.09.2017 la 14:34.
    Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
    23 de mese Donic World Champion TC
    Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
    45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
    1000lux lumina pe masa
    Omologata FRTM
    www.toptenis.ro

  2. #2
    organizator turnee
    Avatarul lui Cornel 67
    Data nscrierii
    15.09.2011
    Locație
    Giurgiu
    Vrstă
    50
    Postări
    1.497
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    64 z 16 h 10 m
    Timp online pe zi
    41 m
    Reputație
    3168

    Rezervat inscrieri

    Inscrieri Incepatori - on 9/14/2017 at 8:53:23 PM

    1. Rosoga Ana, Constanta, 609 - 9.63 - AF
    2. Stanescu Tiberiu, Slatina, 879 - 8.79 - A
    3. Plesoianu Stefan, Constanta, 957 - 8.54 - A
    4. Husarciuc Beniamin, Suceava, 1001 - 8.04 - A
    5. Vaireanu Danut Ionel, Bucuresti, 1097 - 8.63 - A
    6. Constantinescu Adrian, Bucuresti, 1140 - 6.13 - A
    7. Dobra Adrian, Giurgiu, 1198 - 9 - A
    8. Dobra Mihai, Giurgiu, 1199 - 8.63 - A
    9. Craciunas Bogdan, Bucuresti, 1338 - 9.5 - A
    10. Moraru Constantin, Bucuresti, 1353 - 7 - AW
    11. Stan Andrei, Bucuresti, 1547 - 9.5 - A
    12. Siman Sorin, Bucuresti, 1588 - 9 - A
    13. Rapan Mihai, Bucuresti, 1654 - 7 - A
    14. Dragu Fanel, Slobozia, 1681 - 7.5 - A
    15. Curelariu Eduard, Bucuresti, 1744 - 8.5 - A
    16. Pascu Gabriel, Cluj Napoca, 1811 - 7 - A
    17. Vasile Florin, Bucuresti, 1812 - 7 - A
    18. Popa Bogdan, Bucuresti, 1842 - 7 - A
    19. Garlea Mihai, Bucuresti, 1887 - 5 - AJ
    20. Radulescu Catalin, Ploiesti, 2101 - 7 - AH
    21. Tritoiu Ciprian Alexandru, Bucuresti, 2112 - 5.5 - A
    22. Radacina Catalin, Bucuresti, 2390 - 7 - A
    23. Dinca Raducu, Bucuresti, 2398 - 6 - A
    24. Bucur Mario, Bucuresti, 2502 - 6.5 - A
    25. Zainea Mihai, Ploiesti, 2882 - 7 - A
    26. Petrescu Mihai, Bucuresti, 3089 - 4 - A
    27. Valcica Antonio, Slatina, 3293 - 7 - A
    28. Popescu Tiberiu, Ploiesti, 3457 - 6 - A
    29. Andrei Florin, Bucuresti, 3705 - 4 - A
    30. Tonciu Radu Costin, Bucuresti, 3714 - 4 - A
    31. Udrescu Lucian, Bucuresti, 3715 - 4 - A
    32. Porojan Florin , Bucuresti, 4007 - 0 - A
    33. Stefan Mihaela, Bucuresti, 4008 - 0 - A
    34. Enculescu Mihaita, Bucuresti, 4009 - 0 - A
    35. Huica Petre , Bucuresti, 4010 - 0 - A
    36. Hana Mircea Radu, Bucuresti, 4013 - 0 - A
    37. Constantin Eduard, Bucuresti, 4017 - 0 - A
    38. Burdalescu Bogdan, Bucuresti, 4018 - 0 - A
    39. Pasmangiu Stefan, Bucuresti, 4019 - 0 - A
    40. Apostoaiei Andrei, Bucuresti, 4020 - 0 - A
    41. Burghelea Alexandru, Bucuresti, 4021 - 0 - A
    42. Spasenie Alexandru, Bucuresti, 4022 - 0 - A
    43. Petcana Lucian, Bucuresti, 4023 - 0 - A
    44. Arucsandei Daniel, Popesti-Leordeni, 4024 - 0 - A
    45. Pantelimon Eric, Bucuresti, 4025 - 0 - A
    46. Radu Cristian, Bucuresti, 4027 - 0 - A
    47. Ionescu Andrei, Bucuresti, 4028 - 0 - A
    48. Radulescu Octavian, Bucuresti, 4029 - 0 - A
    49. Grumeza Lucian, Bucuresti, 4030 - 0 - A
    50. Baicu Cristian, Bucuresti, 4031 - 0 - A
    51. Petraru Ionut, Bucuresti, 4032 - 0 - A
    52. Costea Marcel, Bucuresti, 4033 - 0 - A
    53. Pascu Constantin, Slatina, 4034 - 0 - A

    Inscrieri Avansati - on 9/14/2017 at 8:53:47 PM

    1. Cucu Cristin, Targoviste, 213 - 19.25 - AW
    2. Jaouir Khaled, Bucuresti, 219 - 18.54 - AW
    3. Lupsa Bogdan, Ramnicu Valcea, 222 - 17.64 - A
    4. Craciun David Mihai, Bucuresti, 231 - 16.88 - AJ
    5. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 253 - 16.75 - AW
    6. Dospinescu George, Bucuresti, 278 - 18.33 - AW
    7. Sultan Valentin, Craiova, 289 - 17.83 - A
    8. Babus Liviu, Ploiesti, 304 - 17.38 - A
    9. Catana Claudiu, Bucuresti, 319 - 19.33 - A
    10. Stancescu Sebastian, Ploiesti, 346 - 15.32 - A
    11. Plaiasu Ion, Plopeni, 352 - 15.88 - A
    12. Sursilov Constantin, Bucuresti, 404 - 13.96 - A
    13. Pantelimon Andi, Bucuresti, 412 - 16.2 - A
    14. Alexandru Marius, Bucuresti, 420 - 15.75 - A
    15. Retegan Cosmin, Plopeni, 441 - 16.57 - A
    16. Cristescu Cristian, Bucuresti, 444 - 15.61 - AW
    17. Dumitrache Gabriel, Giurgiu, 456 - 16.29 - A
    18. Docan Cristian, Bucuresti, 484 - 14.82 - A
    19. Iorgoiu Constantin, Drajna de Jos, 491 - 18.2 - A
    20. Gheorghe Florin, Bucuresti, 507 - 15.25 - A
    21. Panait Constantin, Mizil, 529 - 12.89 - A
    22. Lita Gabriel, Bucuresti, 541 - 14.46 - A
    23. Stanca Cristian, Ramnicu Valcea, 565 - 11.71 - A
    24. Corbu Darius, Valenii de Munte, 574 - 14.83 - A
    25. Carjan Dumitru, Bucuresti, 578 - 13 - AW
    26. Zaharia Puiu, Bucuresti, 594 - 16.75 - A
    27. Constantin Cristina, Bucuresti, 601 - 12.89 - AF
    28. Moise Viorel, Braila, 603 - 10.96 - AW
    29. Banuta Dumitru, Ploiesti, 608 - 11.54 - A
    30. Fronie Cristian, Ramnicu Valcea, 626 - 11.79 - A
    31. Ileanu Bogdan, Bucuresti, 656 - 12.46 - A
    32. Badulescu Rafael, Giurgiu, 664 - 15.75 - A
    33. Teodorescu Radu, Bucuresti, 672 - 15.5 - A
    34. Tonciu Mihai, Bucuresti, 696 - 14.63 - A
    35. Ionita Fabian, Ploiesti, 717 - 19 - A
    36. Vestineanu Ionut, Slobozia, 724 - 17 - A
    37. Balaban Catalin, Bucuresti, 737 - 17 - A
    38. Milea Alexandru, Bucuresti, 758 - 11.67 - A
    39. Ipate Virgil, Valenii de Munte, 774 - 15 - A
    40. Moca Vasile, Bucuresti, 776 - 10.04 - A
    41. Moraru Marius, Bucuresti, 785 - 12.69 - A
    42. Sdranca Mircea, Ploiesti, 789 - 13.5 - A
    43. Lazar Ion, Bucuresti, 808 - 19 - A
    44. Belinsca Romeo, Bucuresti, 809 - 16.5 - AW
    45. Paraschiv Claudiu, Bucuresti, 823 - 11 - A
    46. Munteanu Remus, Bucuresti, 859 - 17 - A
    47. Grigore Marian, Ramnicu Valcea, 869 - 9.2 - A
    48. Enciu Marcel, Bucuresti, 884 - 9.4 - AW
    49. Curelea Petre, Lehliu Gara, 887 - 13.5 - A
    50. Bucuroiu Alin, Pitesti, 907 - 12 - A
    51. Pricop Dan, Bucuresti, 911 - 18.33 - A
    52. Udrea Valentin, Bucuresti, 923 - 16.58 - A
    53. Serban Marius, Bucuresti, 974 - 11.5 - A
    54. Ciocau Viorel, Bucuresti, 976 - 10.33 - A
    55. Delimart Alexiana, Targoviste, 988 - 7.8 - AF
    56. Nitu Serban, Paulesti, 1078 - 9.58 - A
    57. Sandu Stefan, Bucuresti, 1091 - 13.58 - A
    58. Suciu Dragos, Constanta, 1093 - 12 - AJ
    59. Mihaescu Marian, Ramnicu Valcea, 1163 - 12.42 - A
    60. Vatui Carmela, Bucuresti, 1175 - 10.5 - AF
    61. Ficleanu Gabriel, Giurgiu, 1222 - 7.2 - A
    62. Acu Paul, Bucuresti, 1277 - 14.5 - A
    63. Dina Alexandru, Bucuresti, 1280 - 9 - A
    64. Presura Eugen, Slobozia, 1330 - 16 - A
    65. Mototol Sorin, Bucuresti, 1332 - 12 - A
    66. Plop Adrian, Bucuresti, 1368 - 9 - A
    67. Danila Eugeniu, Bucuresti, 1370 - 8.33 - A
    68. Musu Andrei, Bucuresti, 1380 - 10.33 - A
    69. Ionescu Alexandru, Bucuresti, 1428 - 9.5 - A
    70. Carnu Mirel, Buzau, 1458 - 12 - A
    71. Bistreanu Armand, Bucuresti, 1470 - 12 - A
    72. Stoia Florin, Bucuresti, 1550 - 8.33 - A
    73. Banciu George, Constanta, 1629 - 12 - A
    74. Balasa Ion, Bucuresti, 1702 - 9 - A
    75. Achitei Nicolae, Bucuresti, 1745 - 8 - AJ
    76. Marton Adam, Sfantu Gheorghe, 1929 - 0 - A
    77. Ciripan Camelia, Bucuresti, 2020 - 10.5 - AF
    78. Dramba Daniel Dumitru, Bucuresti, 2652 - 6 - A
    79. Virtopeanu Andrei, Bucuresti, 2749 - 11 - A
    80. Achim Daniel, Bucuresti, 2863 - 10 - A
    81. Georgescu Vlad, Bucuresti, 3063 - 8 - A
    82. Boroleanu Robert, Bucuresti, 3650 - 0 - A
    83. Anghel Adrian, Braila, 3692 - 4 - A
    84. Constantin Alexandru, Bucuresti, 4010 - 0 - A

    Inscrieri Open - on 9/14/2017 at 8:54:05 PM

    1. Micuda Mihai, Bucuresti, 343 - 26.88 - O
    2. Dumbrava Doru, Bucuresti, 795 - 26.67 - O
    3. Voin Doru, Bucuresti, 144 - 26.46 - O
    4. Petrov Dan, Bucuresti, 136 - 26.29 - O
    5. Bolea Catalin, Bucuresti, 271 - 26.04 - O
    6. Ursu Teodor, Bucuresti, 421 - 25.83 - O
    7. Bivolaru Marius, Ploiesti, 104 - 25.54 - O
    8. Marcu Nicolae, Bucuresti, 1342 - 25.5 - O
    9. Buta Radu, Bucuresti, 243 - 25.33 - O
    10. Antal Denes, Brasov, 190 - 25.04 - OW
    11. Negria Mihai, Bucuresti, 1121 - 25 - O
    12. Badulescu Mario, Giurgiu, 426 - 24.45 - O
    13. Popa Alexandru Iulian, Buzau, 832 - 24 - O
    14. Gheorghe Nicolae, Calarasi, 337 - 23.67 - O
    15. Bratescu Adrian, Targoviste, 125 - 23.57 - OW
    16. Demeny Zoltan, Brasov, 121 - 23.5 - O
    17. Hrituleac Claudiu, Radauti, 824 - 23.5 - O
    18. Sarbu Dan, Ploiesti, 191 - 23.33 - OW
    19. Dima Cristi, Bucuresti, 272 - 23.29 - O
    20. ON HO, Bucuresti, 833 - 23.25 - O
    21. Cioboiu Dan, Craiova, 497 - 23.06 - O
    22. Acatrinei Lucian Marian, Bucuresti, 1058 - 22.5 - O
    23. Sorescu Mircea, Paulesti, 236 - 22.36 - O
    24. Gherasim Iulian, Tulcea, 225 - 22.14 - O
    25. Papacu Bejoli, Bucuresti, 238 - 22.14 - OW
    26. Sandu Bogdan Gabriel, Bucuresti, 846 - 22 - O
    27. Niculescu Gabriel, Bucuresti, 661 - 21.69 - OHW
    28. Popa Mircea, Brasov, 149 - 21.63 - OW
    29. Rosioara Razvan, Alexandria, 338 - 21.14 - O
    30. Gheorghiu Laura, Bucuresti, 1039 - 21 - OF
    31. Sabin Cristian, Bucuresti, 1202 - 21 - O
    32. Stancalie Doru, Craiova, 218 - 20.96 - OW
    33. Viciu Dragos, Pitesti, 245 - 20.88 - OW
    34. Brezae Vlad, Bucuresti, 841 - 20.88 - O
    35. Doba Vasile, Pitesti, 199 - 20.54 - OW
    36. Trandafir Radu Catalin, Giurgiu, 874 - 20.5 - O
    37. Baceanu Constantin, Buzau, 380 - 20.33 - O
    38. Stoica Sandel, Focsani, 1502 - 20 - O
    39. Garlea Maria, Bucuresti, 782 - 19.2 - AJF
    40. Bradatan Lenuta, Bucuresti, 514 - 19.06 - AF
    41. Cuna Gheorghe, Buzau, 515 - 18.79 - A
    42. Musat Catalin, Alexandria, 367 - 18.5 - A
    43. Acsinte Oana, Bucuresti, 662 - 18.25 - AF
    44. Cudalbu Ciprian, Ploiesti, 836 - 17.33 - A
    45. Adam Teodor, Buzau, 914 - 16.33 - A
    46. Potarniche Bianca, Buzau, 403 - 15.82 - AJF
    47. Barca George, Pitesti, 550 - 15.17 - A
    48. Oancea Vasile, Buzau, 512 - 15.14 - A
    49. Cinca Daniel, Craiova, 524 - 14 - A
    50. Vlad Maria Victoria, Dumbravita, 961 - 10.35 - AF
    51. Nicolae Alin, Bucuresti, 4002 - 0 - A
    52. Radu Ion, Ploiesti, 4010 - 0 - A

    Inscrieri Elite - on 9/14/2017 at 8:54:22 PM

    1. Istrate Andrei, Bucuresti, 502 - 44.5 - OEJ
    2. Enciu Alexandru, Slobozia, 1 - 43.69 - OEL
    3. Dinca Daniel, Bucuresti, 17 - 39.14 - OEH
    4. Trohonel Daniel, Bucuresti, 1003 - 39 - OE
    5. Dumitrescu Matei, Bucuresti Spartac, 575 - 38 - OEJ
    6. Cristache George, Bucuresti, 42 - 37.54 - OE
    7. Panea Ovidiu, Bucuresti, 45 - 36.08 - OE
    8. Sinita Eugen, Bucuresti, 26 - 35.96 - OE
    9. Dumitrescu Cornel, Bucuresti, 49 - 34.42 - OEW
    10. Buzatu Vasile, Buftea, 63 - 34.32 - OEW
    11. Cionoiu Cristian, Bucuresti, 151 - 34.25 - OE
    12. Constantin Teodor, Bucuresti, 33 - 34 - OE
    13. Navacioiu Marian, Bucuresti, 383 - 34 - OEW
    14. Zamfir Ionel, Bucuresti, 46 - 33.25 - OE
    15. Iancu George, Ploiesti, 54 - 32.58 - OEW
    16. Ceacarescu Cristian, Slobozia, 101 - 31.79 - OE
    17. Ciuca Dan, Pitesti, 102 - 31.42 - OEW
    18. Ropotan Iulian, Bucuresti, 170 - 31.38 - OE
    19. Dumitru Gheorghe, Bucuresti, 83 - 31.13 - OE
    20. Macarenco Andrei, Bucuresti, 164 - 30.46 - OEL
    21. Oprea Luca, Bucuresti, 250 - 30.4 - OEJ
    22. Vasile Gelu Iulian, Bucuresti, 193 - 30.29 - OE
    23. Vlase Gheorghe, Slobozia, 51 - 30.22 - OE
    24. Ursut Horia, Bucuresti, 939 - 30 - OE
    25. Burlacel Ionut, Bucuresti, 1154 - 29.13 - OE
    26. Dena Corneliu, Giurgiu, 73 - 28.82 - OEW
    27. Zarinschi Catalin, Galati, 122 - 28.68 - OE
    28. Darmaz Ion, Targoviste, 77 - 27.84 - OEW
    29. Motoroi Costin, Bucuresti, 430 - 27.6 - OE
    30. Istrate Cristian, Bucuresti, 66 - 27.53 - OEW
    31. Leolea Andrei, Constanta, 166 - 27.45 - OEW
    32. Grigore Alexandru, Campina, 87 - 27.14 - OE
    33. Boraciu Claudiu, Urziceni, 446 - 27.13 - OE
    34. Padurariu Costel, Brasov, 115 - 27.04 - OE
    35. Ivan Sorin Ioan, Targoviste, 69 - 26.34 - O
    36. Radu Daniel, Bucuresti, 801 - 26 - O
    37. Amran Akerim, Bucuresti, 1056 - 25 - O
    38. Popescu Valentin, Bucuresti, 196 - 24.71 - O
    39. Dutu Daniel, Bucuresti, 3839 - 0 - O
    40. Stoica Cornel, Bucuresti, 4010 - 0 - A

    Pentru categoria Open si Elite grupele impreuna cu numarul mesei vor fi afisate Sambata seara orele 22:00.

    Dupa afisarea grupelor nu se mai accepta noi inscrieri iar cei care absenteaza vor fi nemotivati.


    Intrucat este o zi importanta si anume implinirea a 7 ani impreuna cu cea mai mare sala dedicata exclusiv tenisului de masa din Romania, ma refer bineinteles la Top Tenis Arena din Bucuresti, organizatorul principal Cătălin Dutu va organiza o tombola la care vor participa toti jucatorii de la toate categoriile, cate 4 premii la fiecare categorie. Premile vor consta in 16 Rucsace marca Joola livrate de prietenul nostru ValiGTI.
    Tragerea la sorti se va face in prezenta tuturor inainte de strigarea grupelor.
    Top Tenis Arena va multumeste pentru prezenta la aceasta sarbatoare a tenisului de masa.
    Ultima modificare făcută de Cornel 67; 16.09.2017 la 20:53.

  3. #3
    organizator turnee
    Avatarul lui Cornel 67
    Data nscrierii
    15.09.2011
    Locație
    Giurgiu
    Vrstă
    50
    Postări
    1.497
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    64 z 16 h 10 m
    Timp online pe zi
    41 m
    Reputație
    3168

    Rezervat clasament

    Clasament Avansati

    1. Lazar Ion - Bucuresti
    2. Belinsca Romeo - Bucuresti
    3 -- 4
    Balaban Catalin - Bucuresti
    Stancescu Sebastian - Ploiesti
    5 -- 8
    Alexandru Marius - Bucuresti
    Sultan Valentin - Craiova
    Ionita Fabian - Ploiesti
    Plaiasu Ion - Plopeni
    9 -- 16
    Corbu Darius - Valenii de Munte
    Bucuroiu Alin - Pitesti
    Udrea Valentin - Bucuresti
    Serban Marius - Bucuresti
    Craciun David Mihai - Bucuresti
    Dumitrache Gabriel - Giurgiu
    Virtopeanu Andrei - Bucuresti
    Marton Adam - Sfantu Gheorghe
    17 -- 28
    Iorgoiu Constantin - Drajna de Jos
    Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea
    Vestineanu Ionut - Slobozia
    Zaharia Puiu - Bucuresti
    Pantelimon Andi - Bucuresti
    Gheorghe Florin - Bucuresti
    Docan Cristian - Bucuresti
    Acu Paul - Bucuresti
    Lita Gabriel - Bucuresti
    Vatui Carmela - Bucuresti
    Nitu Serban - Paulesti
    Balasa Ion - Bucuresti
    29 -- 31 2v gr.sup.
    Catana Claudiu - Bucuresti
    Teodorescu Radu - Bucuresti
    Curelea Petre - Lehliu Gara
    32 -- 43 1v gr.sup.
    Cucu Cristin - Targoviste
    Jaouir Khaled - Bucuresti
    Babus Liviu - Ploiesti
    Retegan Cosmin - Plopeni
    Cristescu Cristian - Bucuresti
    Tonciu Mihai - Bucuresti
    Sursilov Constantin - Bucuresti
    Carjan Dumitru - Bucuresti
    Constantin Cristina - Bucuresti
    Milea Alexandru - Bucuresti
    Achitei Nicolae - Bucuresti
    Constantin Alexandru - Bucuresti
    44 -- 56 0v gr.sup.
    Dospinescu George - Bucuresti
    Pricop Dan - Bucuresti
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    Presura Eugen - Slobozia
    Ipate Virgil - Valenii de Munte
    Sdranca Mircea - Ploiesti
    Mihaescu Marian - Ramnicu Valcea
    Suciu Dragos - Constanta
    Banuta Dumitru - Ploiesti
    Paraschiv Claudiu - Bucuresti
    Enciu Marcel - Bucuresti
    Grigore Marian - Ramnicu Valcea
    Delimart Alexiana - Targoviste
    57 -- 58 2v gr.inf.
    Carnu Mirel - Buzau
    Boroleanu Robert - Bucuresti
    59 -- 72 1v gr.inf.
    Munteanu Remus - Bucuresti
    Badulescu Rafael - Giurgiu
    Panait Constantin - Mizil
    Moraru Marius - Bucuresti
    Ileanu Bogdan - Bucuresti
    Mototol Sorin - Bucuresti
    Banciu George - Constanta
    Fronie Cristian - Ramnicu Valcea
    Ciripan Camelia - Bucuresti
    Musu Andrei - Bucuresti
    Ionescu Alexandru - Bucuresti
    Plop Adrian - Bucuresti
    Georgescu Vlad - Bucuresti
    Dramba Daniel Dumitru - Bucuresti
    73 -- 81 0v gr.inf.
    Bistreanu Armand - Bucuresti
    Stanca Cristian - Ramnicu Valcea
    Moca Vasile - Bucuresti
    Achim Daniel - Bucuresti
    Dina Alexandru - Bucuresti
    Danila Eugeniu - Bucuresti
    Stoia Florin - Bucuresti
    Ficleanu Gabriel - Giurgiu
    Anghel Adrian - Braila

    Absent nemotivat Moise Viorel

    Clasament Incepatori

    1. Valcica Antonio - Slatina
    2. Hana Mircea Radu - Bucuresti
    3 -- 4
    Siman Sorin - Bucuresti
    Rapan Mihai - Bucuresti
    5 -- 8
    Stanescu Tiberiu - Slatina
    Craciunas Bogdan - Bucuresti
    Stan Andrei - Bucuresti
    Burdalescu Bogdan - Bucuresti
    9 -- 16
    Moraru Constantin - Bucuresti
    Rosoga Ana - Constanta
    Enculescu Mihaita - Bucuresti
    Garlea Mihai - Bucuresti
    Vasile Florin - Bucuresti
    Huica Petre - Bucuresti
    Dobra Adrian - Giurgiu
    Constantin Eduard - Bucuresti
    17 -- 18
    Pascu Constantin - Slatina
    Marin Dumitru - Bucuresti
    19 -- 2v gr.sup.
    Dobra Mihai - Giurgiu
    20 -- 27 1v gr.sup.
    Plesoianu Stefan - Constanta
    Dragu Fanel - Slobozia
    Pascu Gabriel - Cluj Napoca
    Lungoci Tudor - Craiova
    Stefan Mihaela - Bucuresti
    Apostoaiei Andrei - Bucuresti
    Baicu Cristian - Bucuresti
    Petraru Ionut - Bucuresti
    28 -- 35 0v gr.sup.
    Husarciuc Beniamin - Suceava
    Topa Adrian - Bucuresti
    Radacina Catalin - Bucuresti
    Bucur Mario - Bucuresti
    Dinca Raducu - Bucuresti
    Tritoiu Ciprian Alexandru - Bucuresti
    Tonciu Radu Costin - Bucuresti
    Pantelimon Eric - Bucuresti
    36 -- 2v gr.inf.
    Vaireanu Danut Ionel - Bucuresti
    37 -- 41 1v gr.inf.
    Popescu Tiberiu - Ploiesti
    Petrescu Mihai - Bucuresti
    Udrescu Lucian - Bucuresti
    Arucsandei Daniel - Popesti-Leordeni
    Grumeza Lucian - Bucuresti
    42 -- 49 0v gr.inf.
    Radulescu Catalin - Ploiesti
    Constantinescu Adrian - Bucuresti
    Pasmangiu Stefan - Bucuresti
    Burghelea Alexandru - Bucuresti
    Spasenie Alexandru - Bucuresti
    Petcana Lucian - Bucuresti
    Radu Cristian - Bucuresti
    Costea Marcel - Bucuresti

    Nemotivat Popa Bogdan - Bucuresti

    Clasament Open

    1. Badulescu Mario - Giurgiu
    2. Rosioara Razvan - Alexandria
    3 -- 4
    Gheorghiu Laura - Bucuresti
    Bradatan Lenuta - Bucuresti
    5 -- 8
    Brezae Vlad - Bucuresti
    Dumbrava Doru - Bucuresti
    Popa Alexandru Iulian - Buzau
    ON HO - Bucuresti
    9 -- 16
    Trandafir Radu Catalin - Giurgiu
    Ursu Teodor - Bucuresti
    Buta Radu - Bucuresti
    Garlea Maria - Bucuresti
    Sandu Bogdan Gabriel - Bucuresti
    Voin Doru - Bucuresti
    Musat Catalin - Alexandria
    Marcu Nicolae - Bucuresti
    17 -- 18
    Bolea Catalin - Bucuresti
    Gherasim Iulian - Tulcea
    19 -- 30 1v gr.sup.
    Bivolaru Marius - Ploiesti
    Antal Denes - Brasov
    Gheorghe Nicolae - Calarasi
    Bratescu Adrian - Targoviste
    Demeny Zoltan - Brasov
    Cioboiu Dan - Craiova
    Papacu Bejoli - Bucuresti
    Sabin Cristian - Bucuresti
    Petenchi Edmond - Roman
    Virlan Ioan - Bucuresti
    Cudalbu Ciprian - Ploiesti
    Potarniche Bianca - Buzau
    31 -- 36 0v gr.sup.
    Petrov Dan - Bucuresti
    Negria Mihai - Bucuresti
    Dima Cristi - Bucuresti
    Acatrinei Lucian Marian - Bucuresti
    Varbanescu Marian - Giurgiu
    Radu Ion - Ploiesti
    37 -- 39 2v gr.inf.
    Sarbu Dan - Ploiesti
    Cinca Daniel - Craiova
    Nicolae Alin - Bucuresti
    40 -- 47 1v gr.inf.
    Hrituleac Claudiu - Radauti
    Sorescu Mircea - Paulesti
    Niculescu Gabriel - Bucuresti
    Popa Mircea - Brasov
    Stancalie Doru - Craiova
    Acsinte Oana - Bucuresti
    Adam Teodor - Buzau
    Vlad Maria Victoria - Dumbravita
    48 -- 52 0v gr.inf.
    Viciu Dragos - Pitesti
    Doba Vasile - Pitesti
    Baceanu Constantin - Buzau
    Barca George - Pitesti
    Oancea Vasile - Buzau

    Nemotivat Dumitrescu Nicolae - Bucuresti

    Clasament Elite

    1. Enciu Alexandru - Slobozia
    2. Oprea Luca - Bucuresti
    3 -- 4
    Banescu Dragos - Pitesti
    Ursut Horia - Bucuresti
    5 -- 8
    Cristache George - Bucuresti
    Burlacel Ionut - Bucuresti
    Ropotan Iulian - Bucuresti
    Navacioiu Marian - Bucuresti
    9 -- 14
    Dinca Daniel - Bucuresti
    Cionoiu Cristian - Bucuresti
    Zamfir Ionel - Bucuresti
    Ceacarescu Cristian - Slobozia
    Radu Daniel - Bucuresti
    Stoica Cornel - Bucuresti
    15 -- 2v gr.sup.
    Istrate Andrei - Bucuresti
    16 -- 22 1v gr.sup.
    Trohonel Daniel - Bucuresti
    Sinita Eugen - Bucuresti
    Buzatu Vasile - Buftea
    Iancu George - Ploiesti
    Macarenco Andrei - Bucuresti
    Motoroi Costin - Bucuresti
    Dutu Daniel - Bucuresti
    23 -- 28 0v gr.sup.
    Panea Ovidiu - Bucuresti
    Dumitrescu Cornel - Bucuresti
    Ciuca Dan - Pitesti
    Dumitru Gheorghe - Bucuresti
    Leolea Andrei - Constanta
    Amran Akerim - Bucuresti
    29 -- 30 2v gr.inf.
    Constantin Teodor - Bucuresti
    Boraciu Claudiu - Urziceni
    31 -- 38 1v gr.inf.
    Vasile Gelu Iulian - Bucuresti
    Vlase Gheorghe - Slobozia
    Dena Corneliu - Giurgiu
    Zarinschi Catalin - Galati
    Darmaz Ion - Targoviste
    Padurariu Costel - Brasov
    Ivan Sorin Ioan - Targoviste
    Popescu George - Bucuresti
    39 -- 41 0v gr.inf.
    Istrate Cristian - Bucuresti
    Grigore Alexandru - Campina
    Popescu Valentin - Bucuresti
    Ultima modificare făcută de Cornel 67; 23.09.2017 la 13:48.

  4. Mulțumesc FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
  5. #4
    senior
    Avatarul lui danmihai
    Data nscrierii
    10.07.2014
    Locație
    Romania
    Vrstă
    48
    Postări
    798
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    37 z 23 h 19 m
    Timp online pe zi
    44 m
    Reputație
    916
    Corectati data turneului...multumesc. Scrie februarie in loc de septembrie...
    TRUST NO ONE !

  6. Mulțumesc Dan V au mulțumit pentru mesaj
    mi place Shoko le-a plăcut acest mesaj
  7. #5
    senior
    Avatarul lui Constantin Sursilov
    Data nscrierii
    28.03.2016
    Locație
    Bucuresti
    Vrstă
    39
    Postări
    186
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    8 z 22 h 25 m
    Timp online pe zi
    21 m
    Reputație
    509
    Constantin Sursilov - Bucuresti - Avansati

    Trimis de pe al meu Samsung Galaxy S7 Edge folosind Tapatalk
    Blade: Butterfly Primo Power Feeling
    Fh: Butterfly Tenergy 05FX
    Bh: Nittaku Fastarc G-1

  8. Mulțumesc Cornel 67 au mulțumit pentru mesaj
  9. #6
    cadet

    Data nscrierii
    10.02.2012
    Locație
    Bucuresti
    Vrstă
    30
    Postări
    42
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    2 z 22 h 55 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    107
    Lita Gabriel - Avansati - Bucuresti

  10. Mulțumesc Cornel 67 au mulțumit pentru mesaj
  11. #7
    senior

    Data nscrierii
    21.02.2011
    Locație
    Targoviste
    Vrstă
    39
    Postări
    354
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    11 z 7 h 20 m
    Timp online pe zi
    6 m
    Reputație
    999
    Ivan Sorin Ioan din Targoviste la Elite

    Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk
    Blade:Butterfly Innerforce ZLC
    FH: Donic Bluefire JP 01 max
    BH:Yasaka Rakza X max

  12. Mulțumesc Cornel 67 au mulțumit pentru mesaj
  13. #8
    junior
    Avatarul lui Unchiul Mortimar
    Data nscrierii
    14.02.2016
    Locație
    Bucuresti
    Vrstă
    31
    Postări
    122
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    6 z 10 h 54 m
    Timp online pe zi
    14 m
    Reputație
    107
    Șerban Marius-Avansati-Bucuresti

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk
    Xiom Feel HX
    FH- Tenergy 05FX
    BH- Nittaku Fastarc G1

  14. Mulțumesc Cornel 67 au mulțumit pentru mesaj
  15. #9
    junior

    Data nscrierii
    18.01.2014
    Locație
    Bucuresti
    Vrstă
    48
    Postări
    77
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    17 z 18 h 47 m
    Timp online pe zi
    18 m
    Reputație
    174
    Crăciun David Mihai din București la Avansați și Tucușilă Tiberiu Ioan din București la ncepători.

  16. mi place Constantin Sursilov, Cornel 67, superglue le-a plăcut acest mesaj
  17. #10
    junior

    Data nscrierii
    23.11.2016
    Locație
    Bucuresti
    Vrstă
    39
    Postări
    81
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    6 z 8 h 47 m
    Timp online pe zi
    25 m
    Reputație
    205
    Buna ziua,

    Alexandru Marius, avansati - Bucuresti.

    Multumesc.

  18. #11
    senior
    Avatarul lui Ana Anna
    Data nscrierii
    17.10.2015
    Locație
    Constanța
    Vrstă
    38
    Postări
    266
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    8 z 11 h 14 m
    Timp online pe zi
    15 m
    Reputație
    712
    Buna ziua. Va rog, Ana Rosoga_incepatori, Cta.multumesc .

    Trimis de pe al meu SM-G920F folosind Tapatalk

  19. #12
    cadet
    Data nscrierii
    26.08.2016
    Locație
    Bucuresti
    Postări
    22
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    15 h 14 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    28
    Se nscrie Tritoiu Ciprian Alexandru - incepatori- Bucuresti.
    Mulțumesc.

    Trimis de pe al meu WAS-LX1 folosind Tapatalk

  20. Mulțumesc Cornel 67 au mulțumit pentru mesaj
  21. #13
    junior

    Data nscrierii
    30.01.2017
    Locație
    Bucuresti
    Vrstă
    54
    Postări
    69
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    3 z 15 h 17 m
    Timp online pe zi
    17 m
    Reputație
    162
    Vaireanu Danut Ionel, Bucuresti, incepatori
    Multumesc mult!

  22. Mulțumesc Cornel 67 au mulțumit pentru mesaj
    mi place Cristian Istrate, Dan12 le-a plăcut acest mesaj
  23. #14
    cadet
    Data nscrierii
    19.02.2017
    Locație
    bucuresti
    Vrstă
    45
    Postări
    19
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    1 z 2 h 20 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    22
    Dina Alexandru București avansați! Va mulțumesc!

    Trimis de pe al meu PRA-LX1 folosind Tapatalk

  24. Mulțumesc Cornel 67 au mulțumit pentru mesaj
  25. #15
    cadet
    Data nscrierii
    26.08.2016
    Locație
    Bucuresti
    Postări
    22
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    15 h 14 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    28
    Se nscrie Delimart Alexiana din Trgoviște la avansați. Mulțumesc.

    Trimis de pe al meu WAS-LX1 folosind Tapatalk

  26. Mulțumesc Cornel 67, Dan12 au mulțumit pentru mesaj
    mi place Cristian Istrate, ivamaistru le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Răspunsuri: 346
    Ultimul post: 29.05.2017, 15:13
  2. Răspunsuri: 174
    Ultimul post: 11.04.2017, 11:16
  3. Răspunsuri: 159
    Ultimul post: 10.03.2017, 11:37
  4. Răspunsuri: 455
    Ultimul post: 22.02.2017, 22:45
  5. Răspunsuri: 393
    Ultimul post: 31.01.2017, 01:09

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •