Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Aniversare 7 ani cu Top Tenis Arena", București - 16.09.2017 și 17.09.2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Dl. Motoroi, nu fiti rautacios! Chiar s-au dat bonuri fiscale pt. fiecare participant!

    Urat, foarte urat! [emoji52]

    Trimis de pe al meu Samsung Galaxy S7 Edge folosind Tapatalk
    Blade: Andro Treiber H
    Fh: Nittaku Fastarc G-1
    Bh: Nittaku DHS Hurricane 3 Neo

    Comentariu


    • Eu nu am primit chitanța de 35 lei la turneu si de 500 lei la abonament. Dacă ma faceți mincinos sunt obligat sa cer verificarea contabilității societății respective. Chitanța am primit întotdeauna cand am cumpărat ceva sau cand am achitat masa de joc dar NICIODATA la turnee.

      Comentariu


      • Nu ai bonurile fiscale pt ca nu le ai luat. Nu e nimeni obligat sa alerge cu bonul fiscal dupa tine. O sa caut in rola martor copia bonului tau fiscal de la abonament si pt turnee voi aduce dovezi ca s au batut toate bonurile fiscale pt toate taxele platite, printre care era si al tau. Altceva mai doresti?

        Comentariu


        • Postat în original de costinmotoroi Vezi post
          Hai sa lamurim lucrurile pentru totdeauna.

          Nu este prima oara când spun ca nu vreau nici un fel de functie in Amatur. Titulatura de organizator nu am cerut-o ca altii, m-am trezit cu ea probabil pentru ca organizam turnee de mult timp.
          Dupa mine, organizator nu trebuie sa fie o persoana. Trebuie sa fie un CLUB. Nu trebuie sa existe nici organizator tehnic. Trebuie sa existe o coordonare la nivel national dar nu stiu daca ar trebui sa existe coordonatori care sa aiba si alte interese. Nu poti dezvolta o miscare precum AMATURUL ,care are ca scop raspandirea acestui sport, daca cineva care vrea sa organizeze un turneu nu este agreat de catre coordonatori .

          Multi din AMATUR se lauda cu performantele unor copii care au ajuns sa ne reprezinte tara in turnee internationale. Este adevarat ca acesti copii gasesc in turneele AMATUR o buna baza de pregatire. Dar va intreb: este suficient numarul de turnee alocate exclusiv pentru ei?

          De multi ani va spun ca fara o baza juridica, fara personalitate juridica, nu se poate inainta. Ma simt satisfacut când am vazut ca cei ce au fost impotriva ideilor mele au inteles si si-au facut cluburi. Urmatorul pas este ca ORGANIZATORII turneelor Amatur sa fie exclusiv CLUBURI.
          Motorila tu chiar esti de toata pu...publicitatea

          Comentariu


          • Felicitari castigatorilor (cu intarziere .. si organizatorilor (care, apropo_ au dat si bon fiscal tuturor)..

            Trimis de pe al meu SM-G920F folosind Tapatalk

            Comentariu


            • Postat în original de TopTenisArena Vezi post
              Nu ai bonurile fiscale pt ca nu le ai luat. Nu e nimeni obligat sa alerge cu bonul fiscal dupa tine. O sa caut in rola martor copia bonului tau fiscal de la abonament si pt turnee voi aduce dovezi ca s au batut toate bonurile fiscale pt toate taxele platite, printre care era si al tau. Altceva mai doresti?
              Eu am primit bonul si l-am lasat pe masa....ca nu am cum sa ma scad cu el nu am firma sau club de competitii sportive iar sotia e intelegatoare si nu treb sa ma justific insa altii probabil vor sa -l inregistreze pe firma la cheltuieli ca de 35 de aici 35 de dincolo hopa janta de merțan! Sunt curios daca si rucsacele castigate le inregistr pe firma !!!! O fi si bonul de intrare in vrun buzunarel! Cautati mai bine baieti!
              Lui Cornel ii urez un an competitional ca si organizator si de ce nu ca si jucator sa fie la Superlativ. A gresi e omeneste a fii oronic si mărlan face parte din ADN

              Comentariu


              • buna seara dragi prieteni din amatur participanti,organizatori, antrenori sau proprieteri de sali.sta in gena umana sa fim rai,sa avem dreptate tot timpul in concluzie nimeni nu este ca noi.poate ca gresesc dar eu consider ca atunci cand particip la un turneu este ca si cand merg la servici.acolo stau mai mult cu colegi decat stau acasa cu familia.daca te duci plin de nervi la munca nu faci decat sa te certi cu toti. asa este si la turnee.pentru unii mai destepti imi cer scuze pentru gramatica invechita !

                Comentariu


                • Am primit bon fiscal.
                  Nu-mi amintesc să nu fi primit vreo dată.

                  Am plătit și pentru Catană Claudiu, pentru că mi-a spus că ?nt?rzie un pic și i-am dat și lui bonul fiscal.
                  Scuze Claudiu că te-am bătut în inferioare!..

                  Cum am mai spus, competiția a fost bine organizată și abia o aștept pe următoarea.

                  Să fim sănătoși până atunci și să treacă mai repede timpul..

                  Respectele mele celor ce pun umărul ca acest fenomen Amatur să continue!

                  Comentariu


                  • Postat în original de - Marcel - Vezi post
                    Am primit bon fiscal.
                    Nu-mi amintesc să nu fi primit vreo dată.

                    Am plătit și pentru Catană Claudiu, pentru că mi-a spus că ?nt?rzie un pic și i-am dat și lui bonul fiscal.
                    Scuze Claudiu că te-am bătut în inferioare!..

                    Cum am mai spus, competiția a fost bine organizată și abia o aștept pe următoarea.

                    Să fim sănătoși până atunci și să treacă mai repede timpul..

                    Respectele mele celor ce pun umărul ca acest fenomen Amatur să continue!
                    Totul a fost in regula dar la o aniversare sarbatoritul pe vremea mea stiu ca se mai risca sa cinsteasca invitatitii dar sau schimbat generatile sau obiceiurile sau depinde de zona

                    Comentariu


                    • Postat în original de dantim Vezi post
                      Totul a fost in regula dar la o aniversare sarbatoritul pe vremea mea stiu ca se mai risca sa cinsteasca invitatitii dar sau schimbat generatile sau obiceiurile sau depinde de zona
                      Adica n a umplut consumatorului de tenis de la masa - halba goala cu bere rece de la dozator.Problema grava.-deh , amaturul asta nou, pe vremuri zbura sticla cu palinca prin sala.

                      Comentariu


                      • Comentariu


                        • Ia aicia sarbule sa te inveselesti ca ai suferit destul o melodie de la voi de la Drobeta-Nesebar ce e pe acolo la granita.

                          Comentariu


                          • Postat în original de Dumitrescu Cornel Vezi post
                            buna seara dragi prieteni din amatur participanti,organizatori, antrenori sau proprieteri de sali.sta in gena umana sa fim rai,sa avem dreptate tot timpul in concluzie nimeni nu este ca noi.poate ca gresesc dar eu consider ca atunci cand particip la un turneu este ca si cand merg la servici.acolo stau mai mult cu colegi decat stau acasa cu familia.daca te duci plin de nervi la munca nu faci decat sa te certi cu toti. asa este si la turnee.pentru unii mai destepti imi cer scuze pentru gramatica invechita !
                            Vin plini de frustrari acumulate in familie sau la locul de munca ,locuri unde nu mai sunt ei cocosi si cum a intrat pe usa salii de concurs nu le convine nimic: ba perdelele din geamuri sunt prea noi ,ba jucatorii din grupa sunt scrisi in tabel cu litere de tipar, ba mesele sunt prea scurte ba sala de sport e in panta ...ssmd. Daca vrem sa semnalam ceva macar sa fie ceva obiectiv ca greseli minore se pot face de orice organizator. Pe mine m-a deranjat galgia facuta de jucatorii care urmareau finala fetelor in meciul din superioare cu Cristi Cionoiu care s-a terminat pe michie de cutit si era meci decidiv pt cslif in eliminatorii meci incheiat cu 3-2 pt Cristi si jucat pana la ultima mingie! Dar si eu si el am convenit ca bucuria colegilor care se uitau la meci extrem de galagioasa precum si jocul fetelor in meciul decisiv e normala si am continuat meciul si a castigat cel care a av psihicul mai bun!
                            Referitor la prieteniile din grupe sau jucatori din aceeasi locatie e cam greu sa multumesti pe toti dar cu un mic efort probabil ca se poate rezolva in mod corect si impartial tragerea la sorti. Eu cu prietenul meu Cristache am cazut impreuna aproape la fiecare turneu si au fost voci care ne-au acuzat de blat dar tineti cont ca am avut meciuri pe muchie de cutit castigate si de mine si de el chiar daca valoric e peste mine si are mai multe victorii in meciurile directe dovada fiind ultimul concurs de acum 2 sapt unde in grupa super l-am batut in meciul decisiv si el nu s-a calificat!!!! Si au mai fost meciuri care pe care unul la Pitești pt desemnarea castigatorului grupei un meci ;care pe care: in care tot eu am casigat. Asa cum l-am rugat si pe Bodeanu si Vranceanu il rog si pe Cornel si ceilalti organizatori avand in vedere prietenia noastra si antrenamentele comune sa incerce pe cat posibil sa nu ne intalnim in grup infer si sup sa nu mai dam nasteri la discutii ca in ultimul timp cand jucam in aceeasi grupa parca toata lumea din sala stie deja scorul si noi nu ne mai putem concetra la joc!

                            Comentariu


                            • ce frumos !spovedania ma emotionat pana la lacrimi.o rivalitate apriga.

                              Comentariu


                              • Multumesc organizatorilor pentru conditiile bune de joc, dlui Dena Cornel pt calmul si echilibrul lui ! Noi constantenii ne-am simtit f. bine, mai ales ca am urmarit in direct si echipa nationala in finala castigata... sa ne revedem cu bine!!!
                                Siteul jucatorilor de tenis de masa - amatori - Constanta: http://www.amatour-constanta.ro
                                Blade: Photino Light FH: Tenergy 05-FX BH: Tenergy 05-FX

                                Comentariu


                                • Da a fost marele bonus al sălii sa urmărim meciul echipei naționale cu toții ...

                                  Comentariu


                                  • Unde se poate juca tenis de masă in sibiu

                                    Trimis de pe al meu Redmi Note 3 folosind Tapatalk

                                    Comentariu

                                    Who has read this thread:
                                    Procesare...
                                    X