Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Orașului Fieni", Fieni - 30.09.2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Felicitari Stancescu Sebastian !!!

    Comentariu



    • "Nu ne oprim din joacă atunci când îmbătrânim ci îmbătrânim când încetăm să ne mai jucăm."
      George Bernard Shaw

      https://www.facebook.com/profile.php?id=100076731614144


      https://youtube.com/c/MarianBogdanPloiesti

      Comentariu


      • Felicitari castigatorilor si in special prahovenilor care au facut un concurs remarcabil !
        Doi campioni, Sebi Stancescu si Gabi Dracea, un loc doi, Dan Sarbu si doua locuri trei, Razvan Pascu si Costica Iorgoiu sunt
        performante cu care cresteti valoarea si nivelul tenisului de masa prahovean si care va fac adversari de temut in AmaTur !
        Ultima editare de george60; 01.oct.2017, 10:00.

        Comentariu


        • Ce este Sencu mă acuzi de blat? Trebuie sa te dezamăgesc: nu a fost
          Toți din Dâmbovița sunt băieți faini si cu caracter, tu din păcate faci nota discordanta
          Felicitări Claudiu pentru organizare!
          T05-ALC-T05
          Adrian Gorum

          Comentariu


          • Postat în original de george60 Vezi post
            Felicitari castigatorilor si in special prahovenilor care au facut un concurs remarcabil !
            Doi campioni, Sebi Stancescu si Gabi Dracea, un loc doi, Dan Sarbu si doua locuri trei, Razvan Pascu si Costica Iorgoiu sunt
            performante cu care cresteti valoarea si nivelul tenisului de masa prahovean si care va fac adversari de temut in AmaTur !
            Prahova la putere!!!
            BH: SPINLORD GIPFELSTURM 1.8 mm
            Blade: KAZAK
            FH: ANDRO RASANTER R47 ULTRAMAX

            Comentariu


            • O zi minunata : participare onorabila OPEN in postura de ... pensionar ( 65 ani ) impliniti azi! Multumesc, dragilor, pt. emotiile de tot felul , cuvintele de apreciere, pozitivism si urarile de bine ! Sanatate si ganduri frumoase tuturor!

              Comentariu


              • Felicitari domnului Stancescu din partea fanilor din București !

                Comentariu


                • La multi ani, nea Gigi! Multa sanatate si sa treci si de participarea in Amatur cu numarul 500!
                  Blade: VICTAS - Koji Matsushita DEF
                  FH: Butterfly - Dignics 80
                  BH: Sauer & Troger - Hellfire-X, OX

                  Comentariu


                  • Felicitări învingătorilor, tuturor participanților mai ales lui Gabi Dracea-(Sinaia) urmează și altele.

                    Comentariu


                    • Bravo Gabi Sinaia !

                      Comentariu


                      • Felicitări și domnului Dospinescu George și Dan Sârbu cine ,,se antrenează"........ serios se vede!

                        Comentariu


                        • Felicitari Manoiu Claudiu pentru organizare,bravo Cojocaru Didi pentru locul 3 obtinut la open,felicitari Grigore Marian-loc 1 si Neferu Robert-loc 2 la categoria incepatori. Felicitari tuturor castigatorilor,dar in special prietenului meu din Ploiești , Stancescu Sebastian ,loc 1 avansati.Bravo Sebi.

                          Comentariu


                          • Postat în original de Gigi Spin Vezi post
                            O zi minunata : participare onorabila OPEN in postura de ... pensionar ( 65 ani ) impliniti azi! Multumesc, dragilor, pt. emotiile de tot felul , cuvintele de apreciere, pozitivism si urarile de bine ! Sanatate si ganduri frumoase tuturor!
                            La multi ani, Gigi Top Spin! Top Spin pentru ca esti primul in top la turnee jucate.

                            Tine-o tot asa! La paleta ma refeream, ca prea stii s-o rasucesti cu folos... cand pe fata, cand pe dos!

                            Comentariu


                            • Postat în original de Victor Sencu Vezi post
                              Toma Florin
                              Explica mi si mie omorul care ti l ai luat de la unul pe nume Gorum
                              Mama ce ti ai luat o
                              3_2 te a umilit...n ai avut ce i face...a fost mai bun
                              Lipsa de respect
                              Ptr mine care m am transpirat,am luptat
                              Ca să mi arăti tu mie ca tzantzaru babardeshte armasaru
                              Mi e sila


                              Sent from my HTC One using Tapatalk
                              Bai Victore cred ca e prea mult sa banuiesti ca nea Tomita i-a dat meciul lui Adi! Ii cunosc pe amandoi si nu cred ca ar face asa ceva. Nea Tomita chiar a avut cateva perioade de timp cand nu a fost la forma maxima deoarece eu i-am administrat un sec 3-0 ! in superioare si daca Ropotan reusea sa-i ia un set , nea Tomita pleca acasa iar in turul 2 eliminatoriu cu Cristache era 2-2 si 5-0 pt Cristache si numai emotiile lui Cristache a facut ca nea Tomita sa nu plece acasa!
                              Tu joci tenis si ar treb sa stii ca sunt perioade(minute,ore,zile) cand nu-ti intra nimic si te bate si unul de la Avansati! A fii constant inseamna a fii robot si nici chiar Timmo Bol sau Halep nu au reusit asta! De asta e frumos acest sport! Cand esti la masa cu partenerul unul intra ca invingator si celalalt ca invins dar la sfarsit de multe ori invingatorul pleaca invins!
                              Votba lui nea Tomita...de ce nu l-ai batut pe Neagoe?
                              Si pe mine si pe Cristache ne suspecteaza lumea si uite ca in ultima perioada pleaca acasa cand unul cand altul cand ne intalnim! Si cel care pierde sta si il sustine in continuare pe celalalt! Asta legatura dintre prietenie si sport!
                              Si o recomandare de la mine:
                              Cand incepi meciul nu te intereseaza cate infrangeri ai luat de la partener ia si joacati meciul de la cap panabla final ca sansele sunt egale. Ti-e frica de iarba sau anti? Nu te mai plange.... du-te la sala si da-i in iarba sau in anti pana lesini si o sa mananci ierbarii pe paine!
                              Au prea mult caracter nea Tomita si Adi incat sa-i suspectezi de blat iar Adi cand joaca bine cred ca poate sa bata jucatori mai buni ca nea Tomita.

                              Comentariu


                              • Postat în original de Gigi Spin Vezi post
                                O zi minunata : participare onorabila OPEN in postura de ... pensionar ( 65 ani ) impliniti azi! Multumesc, dragilor, pt. emotiile de tot felul , cuvintele de apreciere, pozitivism si urarile de bine ! Sanatate si ganduri frumoase tuturor!
                                La multi ani si la mai multe jocuri fara ulei pe fete

                                Comentariu


                                • Postat în original de dantim Vezi post
                                  La multi ani si la mai multe jocuri fara ulei pe fete
                                  Uleiul pastreaza-l pentru tine ca nu mai ai lubrefiere! Esti la Andropauza si la fizic si la tenis!

                                  Comentariu


                                  • Postat în original de buzatu vasile Vezi post
                                    Uleiul pastreaza-l pentru tine ca nu mai ai lubrefiere! Esti la Andropauza si la fizic si la tenis!
                                    Morunasule vad ca te joci cu primejdia,sa vezi ce nana o sa iti dau cind ne intilnim

                                    Comentariu


                                    • gura pacatosului adevarul graieste,dupa spovedirea de duminica trecuta au venit poalele in cap astazi !zau ca am avut dreptate cu zborul deasupra unui cuib de cuci !

                                      Comentariu


                                      • Postat în original de dantim Vezi post
                                        Morunasule vad ca te joci cu primejdia,sa vezi ce nana o sa iti dau cind ne intilnim
                                        Daniele la ce categorie ai promovat?La Elitisti sau la Etilisti ?

                                        Comentariu


                                        • Postat în original de Dumitrescu Cornel Vezi post
                                          gura pacatosului adevarul graieste,dupa spovedirea de duminica trecuta au venit poalele in cap astazi !zau ca am avut dreptate cu zborul deasupra unui cuib de cuci !
                                          Nu prea ai inteles nimic Cornele din ce am scris...citesti printre randuri!

                                          Comentariu


                                          • Postat în original de mmroglobalnet Vezi post
                                            Daniele la ce categorie ai promovat?La Elitisti sau la Etilisti ?
                                            Da tu ce dreak cauti la elite ca tu ar trebui sa fi amendat ca nu ai permis de portpaleta

                                            Comentariu


                                            • lasa sarbule ca ii face nea nicu si permis si paleta !

                                              Comentariu


                                              • Postat în original de dantim Vezi post
                                                Da tu ce dreak cauti la elite ca tu ar trebui sa fi amendat ca nu ai permis de portpaleta
                                                Pai ce naiba te lasam singur acolo sa te sfashie buzatu cu yearba nici n apuci sa zici kurtoskolacs si te a si electrocutat cu 3-0 in inferioara ////macar eu iti fac galerie iau vuvuzela si toba sunt ca suporterul manolo de la cf barcelona

                                                Comentariu


                                                • Postat în original de dantim Vezi post
                                                  Morunasule vad ca te joci cu primejdia,sa vezi ce nana o sa iti dau cind ne intilnim
                                                  Bai Petrov de cand imi doresc si eu o "nana" ... sa fiu vecin cu Basescu! dar pana azi ai dat doar ....kaka !!!!

                                                  Comentariu


                                                  • A propos de ... cuvinte grele : Buzatu versus Petrov : "" Aveti-va ca fratii ! '' precum eu cu Sarbu ! Dan-2 !

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X