tenismasa.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 3tt-shop.ro 468x60 2
Pagina 1 din 17 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 247

Subiect: "Cupa Aradului", Arad - 23.09.2017

  1. #1
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    27.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    6.511
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    436 z 2 h N/A
    Timp online pe zi
    3 h 8 m
    Reputație
    9200

    "Cupa Aradului", Arad - 23.09.2017

    Data: 23 septembrie 2017

    Localitatea: Arad
    Locul de desfasurare: Sala Polivalenta Arad, Aleea Călimănești, Arad;



    Categorii: Incepatori, Avansati, Open si Elite;
    Logistica: 16 mese ITTF+4, mingi plastic ANDRO SPEEDBALL *** 3S 40+;
    Validare inscrieri: 08:30-09:00 (Incepatori, Avansati), 12:45-13:15 (Open, Elite)
    Ora de incepere: 9:15-9:30 Incepatori, Avansati, 13:30-13:45 Open, Elite;

    SE ASIGURA:
    - cafea, apa 2L (minerala/plata), tuica;
    - gulyas+muraturi (Masterchef: Tisza Ioji si Burcau Petru);


    Materiale de premiere:
    - cupe (la primele trei locuri), medalii si diplome (la primele opt locuri);

    Taxa de participare:
    35 ron (adulti);
    20 ron (copii sub 14 ani);
    - persoanele cu dizabilitati nu platesc taxa de participare.
    Pentru fiecare participant se va dona 1 ron catre AmaTur.

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Joi, 21.09.2017, ora 21,00;
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte: N;

    INCEPATORI
    - poate participa orice jucator cu media intre 0 si 9,99;
    Numar maxim de jucatori: 48
    Validare inscrieri: 08:30 - 09:00
    Ora de incepere: 09:15 - 09:30 (in functie de intarziati)
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - grupe inferioare de cate 5-7 jucatori in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceiasi localitate (locul 1 nu se schimba); se califica primii 4;
    - grupe superioare de 3-4 jucatori dupa o schema aleatoare; se califica primii 2;
    - tablou eliminatoriu; ordinea favoritilor (inclusiv pentru eventuale bye-uri) conform numarului de ordine al grupelor superioare; plasarea pe tablou a locurilor 2 din superioare se face prin tragere la sorti, de catre cei in cauza, din doua urne (partea superioara si partea inferioara) astfel incat locurile 1 si 2 din superioare sa nu se mai intalneasca decat, eventual, in finala;
    - se joaca finala mica;

    AVANSATI
    - poate participa orice jucator cu media intre 10,00 si 19,99;
    Numar maxim de jucatori: 48
    Validare inscrieri: 08:30 - 09:00
    Ora de incepere: 09:15 - 09:30 (in functie de intarziati)
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - grupe inferioare de cate 5-7 jucatori in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceiasi localitate (locul 1 nu se schimba); se califica primii 4;
    - grupe superioare de 3-4 jucatori dupa o schema aleatoare; se califica primii 2;
    - tablou eliminatoriu; ordinea favoritilor (inclusiv pentru eventuale bye-uri) conform numarului de ordine al grupelor superioare; plasarea pe tablou a locurilor 2 din superioare se face prin tragere la sorti,
    de catre cei in cauza, din doua urne (partea superioara si partea inferioara) astfel incat locurile 1 si 2 din superioare sa nu se mai intalneasca decat, eventual, in finala;
    - se joaca finala mica;

    OPEN
    - poate participa orice jucator cu media intre 20,00 si 26,99;
    Numar maxim de jucatori: 30
    Validare inscrieri: 12:45 - 13:15
    Ora de incepere: 13:30 - 13:45 (in functie de intarziati)
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - grupe inferioare de cate 5-7 jucatori in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceiasi localitate (locul 1 nu se schimba); se califica primii 4;
    - grupe superioare de 3-4 jucatori dupa o schema aleatoare; se califica primii 2;
    - tablou eliminatoriu; ordinea favoritilor (inclusiv pentru eventuale bye-uri) conform numarului de ordine al grupelor superioare; plasarea pe tablou a locurilor 2 din superioare se face prin tragere la sorti, de catre cei in cauza, din doua urne (partea superioara si partea inferioara) astfel incat locurile 1 si 2 din superioare sa nu se mai intalneasca decat, eventual, in finala;
    - se joaca finala mica;

    ELITE
    - poate participa orice jucator cu media peste 27,00;
    Numar maxim de jucatori: 42
    Validare inscrieri: 12:45 - 13:15
    Ora de incepere: 13:30 - 13:45 (in functie de intarziati)
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - grupe inferioare de cate 5-7 jucatori in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceiasi localitate (locul 1 nu se schimba); se califica primii 4;
    - grupe superioare de 3-4 jucatori dupa o schema aleatoare; se califica primii 2;
    - tablou eliminatoriu; ordinea favoritilor (inclusiv pentru eventuale bye-uri) conform numarului de ordine al grupelor superioare; plasarea pe tablou a locurilor 2 din superioare se face prin tragere la sorti, de catre cei in cauza, din doua urne (partea superioara si partea inferioara) astfel incat locurile 1 si 2 din superioare sa nu se mai intalneasca decat, eventual, in finala;
    - se joaca finala mica;

    ORGANIZATORI:
    Lacatis Ghita: 0758.923.908
    Neamt Doru: 0749.244.202

    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - Vela Claudiu;


  2. #2
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    27.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    6.511
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    436 z 2 h N/A
    Timp online pe zi
    3 h 8 m
    Reputație
    9200
    MINGEA DE JOC:

    ANDRO SPEEDBALL *** 3S 40+
    cu sprijinul Andro Romania - pingpongshop.ro


  3. Mulțumesc Durdun Gheorghe au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place alandala, traffiker le-a plăcut acest mesaj
  4. #3
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    27.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    6.511
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    436 z 2 h N/A
    Timp online pe zi
    3 h 8 m
    Reputație
    9200
    Clasament incepatori

    1. Leszay Zsolt - Arad
    2. Florescu Marius - Timisoara
    3 -- 4
    Marisca Darius - Arad
    Iusco Ionut - Arad
    5 -- 8
    Dobanda Dinu - Arad
    Dobanda Alexandru - Arad
    Lascu Mihai - Dumbravita
    Kaszta Harrald - Arad
    9 -- 16
    Takats Nandor - Arad
    Marcus George - Timisoara
    Popa Dorina - Deva
    Vasas Cristian - Arad
    Herteg Doru - Arad
    Deme Dan - Arad
    Chiscan Bogdan - Arad
    Voicu Florin - Arad
    17 -- 20
    Buruian Alexandru - Arad
    Midvichi Daniel - Deva
    Ipate Constantin - Arad
    Coiov Nicolae - Arad
    21 -- 1v gr.sup.
    Mirza Ovidiu - Arad
    22 -- 30 0v gr.sup.
    Pica Leonard - Buzias
    Nastase Laurentiu - Arad
    Dehelean Vasile - Arad
    Herteg Dorinel - Arad
    Buie Laurentiu - Arad
    Astanoaiei Adrian - Arad
    Gligor Paul - Arad
    Albu Alexandru - Arad
    Beldean Octavian - Arad
    31 -- 2v gr.inf.
    Mezea Florian - Arad
    32 -- 35 1v gr.inf.
    Socea Alexandru - Arad
    Botea Viorel - Arad
    Achim Paul - Arad
    Balogh Laurentiu - Arad
    36 -- 42 0v gr.inf.
    Postelnicu Eric - Deva
    Socea Carmen - Arad
    Posa Adrian - Arad
    Kovacs Iosif - Arad
    Ferenti Arnold - Arad
    Pap Denis - Arad
    Babutea Bogdan - Arad


    Clasament avansati

    1. Struna Adela - Arad
    2. Jichici Svetozar - Timisoara
    3 -- 4
    Serban Marian - Orastie
    Neamtu Andreea - Arad
    5 -- 8
    Bozosan Petre - Sibiu
    Zdrenghea Mircea - Orastie
    Hancig Mircea - Dumbravita
    Postelnicu Mihai - Deva
    9 -- 14
    Ticu Sorin - Lugoj
    Pop Claudiu - Arad
    Ignuta Sebastian - Voiteg
    Avasilcai Marcel - Arad
    Varkonyi Amalia - Oradea
    Demian Daniel - Arad
    15 -- 23 1v gr.sup.
    Liontescu Cezar - Arad
    Tatar Dorel - Simeria
    Veres Adrian - Timisoara
    Banu Florentin - Timisoara
    Szivery Adrian - Arad
    Midvichi Alexandru - Deva
    Craiovan Victor - Resita
    Glavan Radu - Timisoara
    Trisca Silviu - Timisoara
    24 -- 28 0v gr.sup.
    Horvath Mircea - Orastie
    Tedi Ioja - Calan
    Stoica Ioan Florin - Lugoj
    Lascu Marius - Timisoara
    Moldovean Valer - Calan
    29 -- 31 2v gr.inf.
    Lovas Vasile - Arad
    Faur Lucian - Jimbolia
    Vasiloni Angel - Gyula
    32 -- 37 1v gr.inf.
    Nagy Iosif - Arad
    Unc Marcel - Arad
    Berchi Ioan - Arad
    Pop Ioan - Timisoara
    Caraus Sorin - Deva
    Furca Marius - Timisoara
    38 -- 41 0v gr.inf.
    Bartha Attila - Arad
    Sabau Victor - Arad
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Stoicuta Marius - Hunedoara


    Clasament open

    1. Georgescu Constantin - Orastie
    2. Tanc Florin - Oradea
    3 -- 4
    Degianschi Obrad - Resita
    Dani Leo - Arad
    5 -- 8
    Bondar Leontin - Oradea
    Deak Valentin - Sebis
    Murgu Ioan - Oravita
    Bradea Lucian - Arad
    9 -- 14
    Lungu Marius - Oravita
    Roseti Ionut - Lugoj
    Orban Madalina - Timisoara
    Csaky Tiberiu - Resita
    Balmez Dorel - Oravita
    Ilia Ionicut - Oravita
    15 -- 17 1v gr.sup.
    Birtalan Laszlo - Oradea
    Koteles Antonio - Cluj Napoca
    Ardelean Raul - Arad
    18 -- 21 0v gr.sup.
    Sava Petru - Cluj Napoca
    Schiopulescu Ion - Lugoj
    Olah Remus - Arad
    Mihu Eugen - Arad
    22 -- 2v gr.inf.
    Ciublea Vichente - Oravita
    23 -- 25 1v gr.inf.
    Negrean Ioan - Sibiu
    Cecan Vasile - Timisoara
    Matei Dumitru - Deva
    26 -- 29 0v gr.inf.
    Cioveie Marian - Oravita
    Pleava Gheorghe - Oravita
    Tarlea Adrian - Deva
    Simion Dan - Resita


    Clasament elite

    1. Gajta Jonel - Varset
    2. Butnariu Daniel - Timisoara
    3 -- 4
    Sorescu Deian - Resita
    Mutrescu Eugen - Timisoara
    5 -- 8
    Pavel Calin - Hunedoara
    Avram Victor - Arad
    Beca Iliesen - Timisoara
    Verdet Adrian - Oravita
    9 -- 16
    Popet Doru - Timisoara
    Mitrache Simion - Timisoara
    Ardeljan Marinel - Varset
    Sufletel Radu - Alba Iulia
    Kaposta Victor - Arad
    Put Gabriel - Oravita
    Cotca Dacian - Oradea
    Boru Lucian - Timisoara
    17 -- 24 0v gr.sup.
    Roman Bogdan - Arad
    Popa Bogdan - Timisoara
    Daneliuc Gabi - Selimbar
    Mihalescu Dinu - Timisoara
    Birtalan Robert - Oradea
    Spatariu Daniel - Arad
    Migea Cornel - Sibiu
    Struna Ionut - Arad
    25 -- 29 1v gr.inf.
    Dumitru Lazar - Petrila
    Veres Francisc - Oravita
    Mirza Sorin - Arad
    Ciucioiu Dorin - Timisoara
    Varadi Tudor Calin - Deva
    30 -- 33 0v gr.inf.
    Oprea Adrian - Lugoj
    Drinceanu Lilian - Oravita
    Petersi Nuri - Varset
    Istrate Cristian - Bucuresti

  5. Mulțumesc alandala, FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
  6. #4
    organizator turnee
    Avatarul lui kvictors
    Data înscrierii
    05.04.2012
    Locație
    Arad
    Vârstă
    40
    Postări
    422
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    28 z 2 h N/A
    Timp online pe zi
    14 m
    Reputație
    654
    Kaposta Victor - Arad - open/elite.

  7. Mulțumesc ghitza, alandala, Kralizec au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Cristian Istrate le-a plăcut acest mesaj
  8. #5
    organizator turnee
    Avatarul lui ghitza
    Data înscrierii
    31.12.2013
    Locație
    Arad, Arad, Romania
    Vârstă
    32
    Postări
    453
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    17 z 17 h 9 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    747
    Avram Victor
    Elite

  9. Mulțumesc Kralizec au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place alandala, Cristian Istrate, shogun le-a plăcut acest mesaj
  10. #6
    senior
    Avatarul lui Toza
    Data înscrierii
    06.11.2011
    Locație
    Timisoara
    Vârstă
    51
    Postări
    226
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    28 z 23 h 45 m
    Timp online pe zi
    13 m
    Reputație
    489
    Cecan Vasile - Timisoara - Open
    Jichici Svetozar - Timisoara - Avansati
    Blade : ANDRO TP LIGNA CI OFF (ST)
    Fh : ANDRO HEXER POWERGRIP SFX (2.1)
    Bh : ANDRO HEXER POWERGRIP SFX (2.1)

  11. Mulțumesc ghitza, alandala, Kralizec au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place lulciuc.dumitru, Adrian Veres, andreyutzu le-a plăcut acest mesaj
  12. #7
    senior
    Avatarul lui gicu_licu
    Data înscrierii
    27.02.2013
    Locație
    drobeta-turnu-severin
    Vârstă
    64
    Postări
    442
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    67 z 16 h 17 m
    Timp online pe zi
    38 m
    Reputație
    1082
    Din Drobeta Turnu-Severin se inscrie, la sectiunea avansati, Vijaica Paul.
    Multumesc.
    Lemne: Butterfly Joo SaeHyuk/ Butterfly Petr Korbel
    FH :Butterfly Tenergy 64/Butterfly Tenergy 05 FX
    BH :Tibhar Grass D.TecS 1.2/Butterfly Feint Long II 1.3

  13. Mulțumesc Kralizec au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place ghitza, Toza, alandala, pedrosyto le-a plăcut acest mesaj
  14. #8
    senior
    Avatarul lui Rosetionut
    Data înscrierii
    01.12.2014
    Locație
    Lugoj
    Vârstă
    29
    Postări
    283
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    35 z 6 m
    Timp online pe zi
    26 m
    Reputație
    310
    Roseti Ionut - OPEN - Lugoj


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Cine spune adevărul nu poate sa mulțumească pe toată lumea.

  15. Mulțumesc Kralizec au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place ghitza, lulciuc.dumitru, alandala, pedrosyto le-a plăcut acest mesaj
  16. #9
    maestru

    Data înscrierii
    29.03.2016
    Locație
    Cernica
    Vârstă
    52
    Postări
    1.039
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    24 z 11 h 44 m
    Timp online pe zi
    24 m
    Reputație
    4263
    Salutare tuturor, Cristian Istrate elite Bucuresti.

  17. Mulțumesc Kralizec au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place tavy, ghitza, alandala, shogun le-a plăcut acest mesaj
  18. #10
    senior
    Avatarul lui dmidvichi
    Data înscrierii
    02.09.2014
    Locație
    Deva, Romania
    Vârstă
    45
    Postări
    200
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    5 z 22 h 38 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    204
    Din Deva se inscrie la avansati MIDVICHI ALEXANDRU

    Trimis de pe al meu ALE-L21 folosind Tapatalk

  19. Mulțumesc Kralizec, ghitza au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place andreyutzu, alandala le-a plăcut acest mesaj
  20. #11
    senior
    Avatarul lui Adrian Veres
    Data înscrierii
    28.04.2015
    Locație
    Timisoara
    Vârstă
    39
    Postări
    655
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    47 z 19 h 34 m
    Timp online pe zi
    38 m
    Reputație
    936
    Buna dimineața, Veres Adrian, Timisoara -avansati , mulțumesc

    Trimis de pe al meu SM-A520F folosind Tapatalk
    Blade: Der Materialspezialist Cubixx 100
    FH: Andro Rasanter R42
    BH: SpinLord Dornenglanz

  21. Mulțumesc Kralizec, ghitza au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Toza, andreyutzu, alandala le-a plăcut acest mesaj
  22. #12
    senior

    Data înscrierii
    07.08.2014
    Locație
    Deva
    Vârstă
    47
    Postări
    460
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    27 z 45 m
    Timp online pe zi
    19 m
    Reputație
    679
    Bună ziua,
    Se inscriu din Deva : Postelnicu Eric - începători și Postelnicu Mihai - avansați.
    Mulțumesc.

    Trimis de pe al meu PRA-LX1 folosind Tapatalk

  23. Mulțumesc Kralizec, ghitza au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place andreyutzu, alandala le-a plăcut acest mesaj
  24. #13
    senior

    Data înscrierii
    10.05.2016
    Locație
    timisoara
    Vârstă
    59
    Postări
    287
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    6 z 14 h 17 m
    Timp online pe zi
    6 m
    Reputație
    322
    Popet Doru-open Timisoara-,,,Oprea Adrian-open Lugoj,Schiopulescu Ion open-Lugoj,,Gajta Jonel -open Varset..Petersi Nuri-open-Varset,,Putnik Tiberiu-Avansati-Varset

  25. Mulțumesc Kralizec au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Toza, alandala, pedrosyto le-a plăcut acest mesaj
  26. #14
    senior
    Avatarul lui Adrian Veres
    Data înscrierii
    28.04.2015
    Locație
    Timisoara
    Vârstă
    39
    Postări
    655
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    47 z 19 h 34 m
    Timp online pe zi
    38 m
    Reputație
    936
    La open din Orastie Georgescu Constantin , mulțumesc

    Trimis de pe al meu SM-A520F folosind Tapatalk
    Blade: Der Materialspezialist Cubixx 100
    FH: Andro Rasanter R42
    BH: SpinLord Dornenglanz

  27. Mulțumesc Kralizec, ghitza, dani 0205 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Toza, andreyutzu, alandala le-a plăcut acest mesaj
  28. #15
    organizator turnee
    Avatarul lui Johnny Erasure
    Data înscrierii
    06.03.2012
    Locație
    Resita
    Vârstă
    47
    Postări
    1.441
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    80 z 13 h 16 m
    Timp online pe zi
    39 m
    Reputație
    930
    Din Resita la Open se inscriu: Turburan Ion, Degianschi Obrad si Csaky Tiberiu.
    Blade: Mizutani ZLC
    FH Nittaku Fastarc G1
    BH Xiom Sigma II Euro

  29. Mulțumesc Kralizec au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place gicu_licu, alandala, pedrosyto le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu A "Cupa Aradului", Arad - 21.09.2019
    De Kralizec în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 284
    Ultimul post: 23.09.2019, 19:46
  2. Turneu A "Cupa Aradului", Arad - 22.09.2018
    De Kralizec în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 234
    Ultimul post: 26.09.2018, 00:55
  3. Turneu B "Cupa Mos Craciun" , Arad 16.12.2017
    De Pitzi în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 78
    Ultimul post: 19.12.2017, 01:22
  4. Turneu B "Cupa Victoria", Arad - 04.11.2017
    De Pitzi în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 107
    Ultimul post: 29.11.2017, 16:08
  5. Răspunsuri: 34
    Ultimul post: 29.12.2013, 19:36

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •