tenismasa.ro 468x60tt-shop.ro 468x60ttmall.ro 468x60
Mulțumesc Mulțumesc:  0
Nu-mi place Nu-mi place:  0
Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Rezultate 16 la 22 din 22

Subiect: Butterfly bryce highspeed

cadet
    Data înscrierii
    12.04.2017
    Locație
    Arad
    Vârstă
    37
    Postări
    181
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 17 h 37 m
    Timp online pe zi
    17 m
    Reputație
    6
    dl. leo, de ce distorsionati spusele mele?

asta am zis:

La bty achiti jumate din produs doar reclama
    rar auzi altceva in afara de bty.

va deranjeaza vreo afirmatie? care?

(v-am expediat si un sms).

junior
    Data înscrierii
    28.10.2016
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    48
    Postări
    83
    Timp total online
    3 z 13 h 29 m
    Timp online pe zi
    13 m
    Reputație
    37
    @dolly ti-am inteles opiniile , desi nu inteleg tonul taios...chiar razboinic , de genul "ce zic eu...e obligatoriu si trebuie sa ma credeti pe cuvant" !!! Dupa cum am afirmat deja sunt dispus sa accept si opinii diferite si din acest motiv de multe ori invat lucruri noi ! Dar orice idee emisa trebuie urmata de argumente serioase .
    De exemplu :
    1) Sa stim si noi cu cine discutam , de exemplu "am 50 de ani de tenis de masa si ...am castigat 10 campionate mondiale sau macar europene" !
    2) "Am folosit 50 de lemne BTY si toate fetele BTY ...si nu am avut succes...sunt nemultumit , in schimb dupa ce am luat Meteor...am ajuns macar campion national Romania !"
    3) Am facut multe teste in laboratoarele internationale ITTF sau detin rezultatele acestor studii prin care se demonstreaza faptul ca produsele BTY sunt de slaba calitate sau egale cu "produsele chinezesti" la un sfert din pret .
    In functie de argumentatie vom intelege unde se afla adevarul , din punctul meu de vedere va exista una din urmatoarele variante :
    - necunoastere insotita de tenacitate
    - "strugurii sunt acri"
    - nu detin finantele necesare pentru BTY... si "imi laud marfa mea"
    - sau ai dreptate si eu imi vand tot echipamentul BTY si imi cumpar ....ce zici tu , eu vreau sa detin cel mai bun echipament
    Astept cu nerabdare argumentatia !

3. Îmi place clau le-a plăcut acest mesaj
    senior
    Data înscrierii
    27.06.2011
    Locație
    Timisoara, Romania, Romania
    Vârstă
    31
    Postări
    778
    Timp total online
    74 z 13 h 49 m
    Timp online pe zi
    45 m
    Reputație
    168
    d-le TBS cred ca trebuie sa intelegem ca este o piata libera si fiecare isi cheltuieste banii pe ce materiale doreste!nu cred ca trebuie sa fim campioni nationali ca sa avem o parere!fiind jucatori de nivel amator este normal sa schimbam diferite materiale!un alt aspect ar fi ca multe dintre aceste review-uri sunt facute cu caracter comercial ,daca stati sa urmariti veti vedea ca la majoritatea produselor se insista pe punctele forte ale unui produs ,minusirile sunt lasate in urma ,iar in momentul in care cumperi un produs ai anumite asteptari si realitatea este alta!desigur sa nu consideram niciodata ca un material o sa compenseze lipsa de antrenament!am jucat cu fete chinezesti ,h3 provincial burete portocaliu cea mai spinoasa fata cu mult peste t05 ,am renuntat la ea pentru ca nu puteam lovi cu atata forta sa activez buretele sa fac inchei punctul !fetele chinesti sunt fete bune dar trebuie timp de acomodare ,necesita o alta miscare si multa miscare la masa!sa revenim la preturi nu o sa contest niciodata calitatea produselor bty !consider ca s-a exagerat cu preturile dar cum zice si d-l dolly ,au o strategie de marketing foarte bine pusa la punct ,au polularitate multi jucatori de talie mondiala folosesc bty chiar si nesponsorizati!ATAT TIMP CA VA EXISTA CERERE PRETUL NU VA SCADEA!ESTE LOC PENTRU TOATA LUMEA!
    viscaria fl/fh mx-p bh mx-p

5. Îmi place Adrian Veres, dantim le-a plăcut acest mesaj
    cadet
    Data înscrierii
    12.04.2017
    Locație
    Arad
    Vârstă
    37
    Postări
    181
    Timp total online
    2 z 17 h 37 m
    Timp online pe zi
    17 m
    Reputație
    6
    you nailed it, nduviscaria!

over and out, D.

senior
    Data înscrierii
    27.06.2011
    Locație
    Timisoara, Romania, Romania
    Vârstă
    31
    Postări
    778
    Timp total online
    74 z 13 h 49 m
    Timp online pe zi
    45 m
    Reputație
    168
    Fiecare cu parea lui!:d
    viscaria fl/fh mx-p bh mx-p

junior
    Data înscrierii
    28.10.2016
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    48
    Postări
    83
    Timp total online
    3 z 13 h 29 m
    Timp online pe zi
    13 m
    Reputație
    37
    Ca de obicei in ultima vreme , fiecare ramane cu parerea cu care a inceput discutia ! Pentru ultima data vreau sa-mi clarific opiniile deja expuse ...poate neinteligibil :
    - nu am afirmat ca BTY e wow si alte produse /fabricanti sunt .....
    - am spus ca daca afirmi ca "la BTY platesti jumatate din pret reclama" trebuie sa vii cu argumente serioase bazate pe experienta serioasa
    - fiecare face absolut ce vrea cu banii lui dar nu cred ca in momentul in care achizitionezi un produs ... e normal sa critici produsele superioare ...din nou fara argumente serioase
    - ca sa nu ating nici o mandrie a colegilor voi da un exemplu din alt domeniu , cel care e multumit de Logan este maxim de respectabil , dar in momentul in care afirma ca se ....pe Mercedes...deja discutam de alte chestii
    - raportarile la preturi ale producatorilor sunt simple...vrei cumperi...nu sanatate
    - nu vand nimic si nu primesc nimic de la BTY...sunt simplu client...multumit
    Spor !!!

9. Îmi place Nomak le-a plăcut acest mesaj
    boboc
    Data înscrierii
    08.02.2016
    Locație
    baia mare
    Vârstă
    44
    Postări
    5
    Timp total online
    2 h 58 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    0
    leo vad ca vorbesti in cunostinta de cauza. Intrebarea mea era daca fetele de care vorbeam s-ar comporta ok pe un lemn donic carbon senso care nu e chiar un lemn moale. sunt convins ca pe un bty se va comporta ok doar ca eu detin un lemn donic. cat despre comentarii rautacioase e plin netul si mai mereu le fac cei care se pricep putin sau deloc. o zi buna

Subiecte similare

1. Vând Butterfly Bryce speed fx si Butterfly tenergy 80 fx
    De calin_j în forumul Anunțuri Vânzare-Cumpărare
    Răspunsuri: 11
    Ultimul post: 06.04.2016, 09:21
  2. Vand Butterfly BRYCE SPEED FX si Butterfly VISCARIA - Pret Redus !
    De silvestru în forumul Anunțuri Vânzare-Cumpărare
    Răspunsuri: 27
    Ultimul post: 05.03.2015, 20:43
  3. VÂNDUT Vand Paleta> Lemn, Butterfly Boll Forte OFF > Fezte, Butterfly BRYCE SPEED
    De nduviscaria în forumul Anunțuri Vânzare-Cumpărare
    Răspunsuri: 15
    Ultimul post: 30.09.2011, 20:53
  4. Vand Butterfly Bryce 1.9 mm
    De Btf în forumul Anunțuri Vânzare-Cumpărare
    Răspunsuri: 0
    Ultimul post: 13.06.2011, 14:24
  5. Butterfly Tenergy 05 vs. Butterfly Bryce Speed FX
    De tzunny în forumul Echipament
    Răspunsuri: 26
    Ultimul post: 20.05.2009, 12:16

Permisiuni postare