tt-shop.ro 468x60 2tt-shop.ro 468x60 3tenismasa.ro 468x60
Pagina 1 din 16 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 236

Subiect: "Cupa FIT.FEEL", Odorheiu Secuiesc - 30.09.2017

  1. #1
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    42
    Postări
    7.492
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    172 z 22 h N/A
    Timp online pe zi
    1 h 48 m
    Reputație
    15223

    "Cupa FIT.FEEL", Odorheiu Secuiesc - 30.09.2017

    Denumirea turneului: Turneu A "Cupa FIT.FEEL”, 30.09.2017.
    Categoria turneului: "A", Elite + Open + Amatori.
    Localitatea: Odorheiu Secuiesc.
    Locatia: Fit.Feel Sport & Wellness Club, Str. 1 Decembrie 1918 nr. 7.

    Data: 30 septembrie 2017.
    Numar mese: 12-15 (Butterfly, Joola si Donic ITTF).
    Spatiul de joc: excelent.

    Ora de incepere: 9:15 - amatori, aproximativ 12,00 - elite si 13,00 - open. (inregistrarea participantilor cu 30 de minute inainte de concurs).
    La Elite participa orice jucator cu media mai mare de 26,99 + jucatorii legitimati care au drept de joc in AmaTur (din diviziile B masculin si feminin).
    La Open participa orice jucator cu media intre 20,00-26,99.
    La Amatori participa orice jucator cu media intre 0,00-19,99.
    La fiecare categorie se pot inscrie si jucatorii din categoria inferioara care isi manifesta aceasta optiune.
    Jucatorii care doresc sa participle la oricare dintre categoriile turneului trebuie sa declare ca sunt apti de joc din punct de vedere medical.
    Organizatorii vor aigura asistenta medicala in timpul turneului.

    Numarul probabil de jucatori: 108, in urmatoarea compozitie:
    60 Amatori - de la orele 9,15;
    24 Elite si 24 Open - de la orele 12,00, respectiv 13,00.
    (numarul maxim de jucatori va fi definitivat si in functie de ritmul inscrierilor la diferitele categorii, respectiv de optiunile/cererea pentru categorii)

    Sistemul de joc:
    - Se joaca in sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de cate 5-6 jucatori dupa regula sarpelui si MP conform clasamentului AmaTur la zi, cu eventuale modificari in functie de localitati (locul 1 nu se schimba) – se califica primii 4;
    - Grupe superioare de cate 3 sau 4 jucatori (se vor selecta cate un loc 1, 2, 3, 4 din fiecare grupa inferioara) – se califica primii 2;
    - Schemele pentru alcatuirea automata a grupelor superioare: 1-4-3-2;
    - Ordine favoriti eliminatorii (inclusiv pentru eventualele bye-uri) – conform numar de ordine grupe superioare;
    - Locurile II vor trage la sorti din doua urne separate (partea inferioara, respectiv superioara a tabloului, astfel incat locurile 1 si 2 dintr-o grupa superioara sa nu se intalneasca decat in finala)
    - Nu se disputa finala mica pentru locurile 3-4.

    Organizatorii își rezervă dreptul de a completa grupele superioare cu maxim 2 poziții 5, respectiv dreptul de a acorda 2 wild-carduri/categorie.

    Taxa de participare: 30 RON.
    Pentru copii sub 14 ani taxa este 15 RON.
    Persoanele cu dizabilitati nu vor plati taxa de participare.

    Se asigura:
    - apa,
    - mingi de joc Andro*** plastic,
    - material de premiere: cupe si diplome pentru locurile 1-4, medalii si diplome pentru locurile 5-8.
    Pentru fiecare participant se doneaza catre AmaTur cate 1 ron.

    Inscrierea si retragerea regulamentara a participantilor: pe forum sau telefonic - pana joi, 28.09.2017, orele 21,00.
    Retragerile ulterioare nu vor fi luate in considerare.
    Nu se admit inscrieri fara stirea altui participant. Numarul inscrisilor intr-un singur post nu este limitat, insa, in masura posibilitatilor, Va rugam sa faceti inscrieri certe, pentru ca retragerile, dar in special absentele nemotivate nu mai sunt agreate in circuit, primind puncte de penalizare in urmatorul mod:
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

    Organizator:
    Gorgenyi Levente: 0735167632
    Suport tehnic:
    Tokos Pal: 0742257995
    Sponsori: Clubul Sportiv Fit.Feel si O.VE.CO S.R.L.
    Ultima modificare făcută de PaliHR; 29.09.2017 la 16:47.
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  2. Mulțumesc Antal Denes, marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
  3. #2
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    42
    Postări
    7.492
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    172 z 22 h N/A
    Timp online pe zi
    1 h 48 m
    Reputație
    15223
    Informatii utile:

    Posibilitati de cazare:

    Pensiunea Lilla - Str. Tompa László 23
    http://www.lillapanzio.ro/pensiunea-...rheiu-secuiesc

    Pensiunea Petofi - Str. Petofi 2
    http://www.petofipanzio.ro/index.php/ro/contact

    Pensiunea Boroka - Str. Beclean 113
    http://www.borokapanzio.ro/acasa

    Primele doua pensiuni sunt situate in centrul orasului, iar cea de a treia la circa 1,5 km de centru.

    + tot in centru este Pensiunea Korona
    http://koronapanzio.ro/ro/h/41/lista-de-preturi

    si Hotel Tranzit
    http://hotel-tranzit.ro/ht/ro/

    iar la intrarea dinspre Targu-Mures este Pensiunea Gizi Csarda
    http://www.gizicsarda.ro/pret/ro

    + la intrarea dinspre Miercurea Ciuc este Pensiunea Romantika
    http://romantika.ro/ro/servicii/preturi_de_recepcie

    Mai sunt si 3 hoteluri de calitate:
    septimia.ro, gonduzo.ro, kukullo.ro


    Parking info:

    Citat Postat în original de tokosp Vezi post
    Pentru cine n-a mai fost pana acum la noi la Fit.Feel, aveti cateva poze cu posibilitatile de parcare.
    Parcarea de la intrarea din spate a centrului comercial Merkur, sala Fit.Feel fiind in capatul parcarii:
    Atașament 6389
    Venind dinspre Sighisoara sau Baraolt, aici trebuie sa intrati la stanga:
    Atașament 6390
    Venind dinspre Targu Mures sau Miercurea Ciuc, aici trebuie sa intrati la dreapta:
    Atașament 6392
    Iar pentru openisti, daca nu mai gasesc loc de parcare aici , este si o parcare la intrarea principala a compexului Merkur:
    Atașament 6393Atașament 6391
    In ce priveste masa de pranz, le vom facilita concurentilor posibilitatea de a comanda pizza cu ajutorul receptionistelor de la Fit.Feel - am si achizitizonat si cateva exemplare din meniul pizzeriei respective -, iar pentru cei care vor avea timp, este un restaurant la 300 de metri (Broadway) de Fit.Feel, la receptie veti gasi harta cu drumul de acces spre locatie.

    Youtube:



    +

    http://tenisdemasa.ro/forum/showthre...543#post231543


    Poze despre sala: (2015)

    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  4. Îmi place Pop Sabin, adof le-a plăcut acest mesaj
  5. #3
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    42
    Postări
    7.492
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    172 z 22 h N/A
    Timp online pe zi
    1 h 48 m
    Reputație
    15223
    Rezervat inscrieri si clasamente:


    Clasament Elite

    1. Medves Antal - Targu Secuiesc
    2. Farcas Vlad - Cluj Napoca
    3 -- 4
    Aron Darie - Sibiu
    Apian Florin - Bistrita
    5 -- 8
    Incze Levente - Miercurea Ciuc
    Corcoz Costin - Focsani
    Molnar Tihamer - Tarnaveni
    Farkas Gabor - Targu Mures
    9 -- 16
    Teleki Zsolt - Cluj Napoca
    Benyi Crinel - Tarnaveni
    Zidar Victor - Reghin
    Lakatos Zsolt - Miercurea Ciuc
    Boeriu Cezara - Targu Mures
    Sufletel Radu - Alba Iulia
    Welker Ivan - Sfantu Gheorghe
    Migea Cornel - Sibiu
    17 -- 24 0v gr.sup.
    Jozsa Zoltan - Odorheiu Secuiesc
    Daneliuc Gabi - Selimbar
    Moldovan Alexandru - Tarnaveni
    Carpaci Alexandru - Ludus
    Olteanu Mihai - Brasov
    Denes Ferenc - Praid
    Mike Boroka - Targu Secuiesc
    Ungvari Evelyn - Targu Mures
    25 -- 26 2v gr.inf.
    Corburean Ioana - Medias
    Teglas Andreea - Ludus
    27 -- 1v gr.inf.
    Vladoiu Gelu - Brasov
    28 -- 32 0v gr.inf.
    Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure
    Motorga Dorin - Targu Mures
    Padurariu Costel - Brasov
    Pizlaru Ionel - Focsani
    Molnar Arnold - Miercurea Ciuc


    Clasament Open

    1. Sipos Ferenc - Targu Mures
    2. Veres Janos - Targu Mures
    3 -- 4
    Barabas Sandor - Toplita
    Olah Oliver - Sfantu Gheorghe
    5 -- 8
    Miklos Imre - Miercurea Ciuc
    Tipser Gabriel - Sighisoara
    Matei Mirel - Brasov
    Fazakas Gergely - Miercurea Ciuc
    9 -- 16
    Fancsali Kalman - Lunca de Sus
    Toma Adrian - Sfantu Gheorghe
    Trandafir Vasile - Targu Mures
    Pal Zoltan - Miercurea Ciuc
    Popa Mircea - Brasov
    Beches Andrei - Sibiu
    Petho Mihaly - Racosu de Sus
    Zakarias Szabolcs - Odorheiu Secuiesc
    17 -- 24 0v gr.sup.
    Gyorfi Szabolcs - Gheorgheni
    Demeny Zoltan - Brasov
    Colcer Nicolae - Toplita
    Pralea Marius Dan - Botosani
    Nistor Iosif - Miercurea Ciuc
    Keresztes Zoltan - Gheorgheni
    Papp Rebeka - Targu Secuiesc
    Schuller Cristian - Sighisoara
    25 -- 26 2v gr.inf.
    Tamas Nagy Jeno - Miercurea Ciuc
    Radu Constantin - Sibiu
    27 -- 34 1v gr.inf.
    Janosi Attila - Targu Mures
    Stefan Andrei - Tarnaveni
    Antal Denes - Brasov
    Ban Peter - Cluj Napoca
    Popov Szabolcs - Targu Secuiesc
    Vida Attila - Cristuru Secuiesc
    Tutoveanu Razvan - Brasov
    Olah Kriszta - Targu Secuiesc
    35 -- 36 0v gr.inf.
    Babics Tamas - Gheorgheni
    Canea Kocsis Andras Jr - Targu Secuiesc

    Clasament Amatori

    1. Kincses Jozsef - Praid
    2. Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc
    3 -- 4
    Moldovan Sidonia - Ludus
    Kovaci Richard - Tarnaveni
    5 -- 8
    Ambrus Szilard - Ludus
    Bardas Ioan - Dumbraveni SB
    Stefan Patrick - Brasov
    Soroiu Claudiu - Tarnaveni
    9 -- 16
    Zalar Marian - Tarnaveni
    Canea Kocsis Andras - Targu Secuiesc
    Gecse Alpar - Chibed
    Cuesdean Rares - Reghin
    Imecs Attila - Miercurea Ciuc
    Ilie Octavian Marius - Brasov
    Sass Imre - Miercurea Ciuc
    Moldovan Flavia - Tarnaveni
    17 -- 32
    Toma Dan - Sfantu Gheorghe
    Balla Peter - Toplita
    Bozosan Petre - Sibiu
    Campian Zoltan - Toplita
    Loghin Florin - Brasov
    Pap Sandor - Cristuru Secuiesc
    Losonczi Denes - Sangeorgiu de Padure
    Pop Sabin - Targu Mures
    Chelmus Ionut - Targu Secuiesc
    Bedo Jozsef - Suseni
    Demeter Arpad - Miercurea Ciuc
    Lupescu Nicolae - Reghin
    Cristofor Razvan - Moinesti
    Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare
    Vaszi Denes - Miercurea Ciuc
    Todor Csaba - Gheorgheni
    33 -- 48 0v gr.sup.
    Ciky Cornel - Fagaras
    Kis Istvan - Brasov
    Konczei Jozsef - Targu Secuiesc
    Nagy Attila - Suseni
    Naulea Stefania - Ramnicu Valcea
    Fulop Laszlo - Targu Mures
    Heja Zoltan - Ditrau
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Bardas Patrick - Dumbraveni SB
    Beke Hunor - Miercurea Ciuc
    Pap Gyula - Gheorgheni
    Fejeregyhazi Hunor - Targu Mures
    Malene Petru - Fagaras
    Dragoiu Claudiu - Brasov
    Tamas Szilard - Miercurea Ciuc
    Todor Arpad - Cristuru Secuiesc
    49 -- 2v gr.inf.
    Veress Arpad - Miercurea Ciuc
    50 -- 58 1v gr.inf.
    Cotfas Gabriel - Toplita
    Movileanu Neculae - Brasov
    Onet Nicolae - Sighisoara
    Sabau Mircea - Tarnaveni
    Marin Bogdan Mihail - Bacau
    Benedek Zoltan - Gheorgheni
    Bojte Kristof - Miercurea Ciuc
    Pal Abel - Sfantu Gheorghe
    Lorinc Zoltan - Miercurea Ciuc
    59 -- 70 0v gr.inf.
    Papp Teteny - Targu Mures
    Tamas Albert - Miercurea Ciuc
    Bartha Ferenc - Baraolt
    Antal Tamara - Targu Mures
    Kovacs Tihamer - Targu Mures
    Benedek Alex - Gheorgheni
    Malnasi Eke Ferenc - Toplita
    Mihaly Eva - Odorheiu Secuiesc
    Boiangiu Liviu Adrian - Brasov
    Tamas Vivien - Miercurea Ciuc
    Zilahi Szille - Targu Mures
    Antal-Varadi Noemi - Targu Mures

    Am facut o ultima modificare la structura categoriilor: 36 elite, 36 open, 72 amatori.

    Amatori - 12 grupe de la orele 9,15
    Elite - 6 grupe de la orele 12,00
    Open - 6 grupe de la orele 13,00.


    Inscrieri Elite - on 9/29/2017 at 7:37:47 PM

    1. Farkas Gabor, Targu Mures, 9 - 42.79 - OEW
    2. Medves Antal, Targu Secuiesc, 1043 - 38.5 - OE
    3. Sufletel Radu, Alba Iulia, 22 - 38.38 - OELW
    4. Corcoz Costin, Focsani, 11 - 38.25 - OEL
    5. Jozsa Zoltan, Odorheiu Secuiesc, 576 - 37.5 - OE
    6. Corburean Ioana, Medias, 140 - 36.13 - OEF
    7. Apian Florin, Bistrita, 21 - 35.72 - OE
    8. Daneliuc Gabi, Selimbar, 27 - 34.69 - OE
    9. Molnar Tihamer, Tarnaveni, 235 - 34.4 - OE
    10. Moldovan Alexandru, Tarnaveni, 97 - 33.04 - OE
    11. Incze Levente, Miercurea Ciuc, 89 - 32.04 - OE
    12. Zidar Victor, Reghin, 105 - 31.96 - OE
    13. Carpaci Alexandru, Ludus, 206 - 31.19 - OELW
    14. Welker Ivan, Sfantu Gheorghe, 658 - 31 - OE
    15. Olteanu Mihai, Brasov, 505 - 30 - OE
    16. Benyi Crinel, Tarnaveni, 592 - 30 - OE
    17. Migea Cornel, Sibiu, 64 - 29.91 - OE
    18. Aron Darie, Sibiu, 152 - 29.55 - OE
    19. Denes Ferenc, Praid, 184 - 29.21 - OEW
    20. Boeriu Cezara, Targu Mures, 400 - 29 - OEJF
    21. Mike Boroka, Targu Secuiesc, 1576 - 28 - OELF
    22. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc, 161 - 27.67 - OEW
    23. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure, 128 - 27.46 - OE
    24. Motorga Dorin, Targu Mures, 143 - 27.38 - OE
    25. Vladoiu Gelu, Brasov, 75 - 27.28 - OEW
    26. Padurariu Costel, Brasov, 115 - 27.04 - OE
    27. Pizlaru Ionel, Focsani, 241 - 26.29 - O
    28. Molnar Arnold, Miercurea Ciuc, 668 - 24.5 - O
    29. Ungvari Evelyn, Targu Mures, 1299 - 22.5 - OJF
    30. Teglas Andreea, Ludus, 674 - 22.25 - OJF


    Inscrieri Open - on 9/28/2017 at 8:40:14 PM

    1. Barabas Sandor, Toplita, 255 - 26.67 - O
    2. Tamas Nagy Jeno, Miercurea Ciuc, 897 - 26.5 - OW
    3. Janosi Attila, Targu Mures, 162 - 26.46 - O
    4. Stefan Andrei, Tarnaveni, 1055 - 26 - O
    5. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 145 - 25.46 - O
    6. Babics Tamas, Gheorgheni, 581 - 25.33 - O
    7. Tipser Gabriel, Sighisoara, 335 - 25.13 - O
    8. Antal Denes, Brasov, 190 - 25.04 - OW
    9. Beches Andrei, Sibiu, 205 - 24.75 - O
    10. Gyorfi Szabolcs, Gheorgheni, 378 - 24.6 - O
    11. Trandafir Vasile, Targu Mures, 124 - 24.39 - O
    12. Olah Oliver, Sfantu Gheorghe, 714 - 24 - O
    13. Ban Peter, Cluj Napoca, 192 - 23.71 - O
    14. Fancsali Kalman, Lunca de Sus, 123 - 23.61 - OW
    15. Demeny Zoltan, Brasov, 121 - 23.5 - O
    16. Colcer Nicolae, Toplita, 228 - 23.32 - O
    17. Sipos Ferenc, Targu Mures, 979 - 23 - OW
    18. Popov Szabolcs, Targu Secuiesc, 1646 - 23 - OJ
    19. Veres Janos, Targu Mures, 366 - 22.79 - OW
    20. Miklos Imre, Miercurea Ciuc, 296 - 22.54 - O
    21. Radu Constantin, Sibiu, 197 - 22.21 - OW
    22. Pralea Marius Dan, Botosani, 159 - 21.64 - O
    23. Popa Mircea, Brasov, 149 - 21.63 - OW
    24. Nistor Iosif, Miercurea Ciuc, 450 - 21.6 - O
    25. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc, 288 - 21.54 - O
    26. Keresztes Zoltan, Gheorgheni, 465 - 21.4 - O
    27. Vida Attila, Cristuru Secuiesc, 825 - 21 - O
    28. Zakarias Szabolcs, Odorheiu Secuiesc, 847 - 21 - O
    29. Toma Adrian, Sfantu Gheorghe, 723 - 20.5 - OJ
    30. Matei Mirel, Brasov, 315 - 19.71 - A
    31. Papp Rebeka, Targu Secuiesc, 1417 - 19 - ALJF
    32. Tutoveanu Razvan, Brasov, 882 - 16.75 - A
    33. Olah Kriszta, Targu Secuiesc, 1350 - 15.5 - ALJF
    34. Canea Kocsis Andras Jr, Targu Secuiesc, 1331 - 15 - AJ
    35. Chelmus Ionut, Targu Secuiesc, 1626 - 13 - AJ
    36. Pal Zoltan, Miercurea Ciuc, 1660 - 0 - O
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Teglas Andreea, Ludus
    2. Szabo Szilard, Odorheiu Secuiesc

    Inscrieri Amatori - on 9/29/2017 at 7:37:20 PM

    1. Ambrus Szilard, Ludus, 328 - 19.75 - AJ
    2. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 350 - 19.6 - A
    3. Imecs Attila, Miercurea Ciuc, 309 - 19.43 - AW
    4. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc, 258 - 18.63 - A
    5. Sass Imre, Miercurea Ciuc, 653 - 17.67 - A
    6. Demeter Arpad, Miercurea Ciuc, 899 - 17.5 - A
    7. Zalar Marian, Tarnaveni, 1062 - 16.67 - A
    8. Kincses Jozsef, Praid, 691 - 16.63 - A
    9. Ilie Octavian Marius, Brasov, 373 - 16.5 - A
    10. Balla Peter, Toplita, 265 - 16.47 - A
    11. Moldovan Sidonia, Ludus, 969 - 16 - AJF
    12. Ciky Cornel, Fagaras, 321 - 15.96 - AW
    13. Bozosan Petre, Sibiu, 364 - 15.81 - A
    14. Kis Istvan, Brasov, 333 - 15.47 - AW
    15. Loghin Florin, Brasov, 469 - 15.43 - A
    16. Cristofor Razvan, Moinesti, 310 - 15.39 - AW
    17. Konczei Jozsef, Targu Secuiesc, 867 - 15 - A
    18. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure, 527 - 14.88 - A
    19. Todor Csaba, Gheorgheni, 624 - 14.4 - AH
    20. Gecse Alpar, Chibed, 452 - 14.38 - A
    21. Pap Sandor, Cristuru Secuiesc, 1047 - 14 - A
    22. Cuesdean Rares, Reghin, 1251 - 14 - AJ
    23. Bardas Ioan, Dumbraveni SB, 797 - 13.92 - A
    24. Campian Zoltan, Toplita, 917 - 13.75 - A
    25. Pop Sabin, Targu Mures, 427 - 13.72 - A
    26. Canea Kocsis Andras, Targu Secuiesc, 639 - 13.6 - A
    27. Cotfas Gabriel, Toplita, 821 - 13.5 - AW
    28. Lupescu Nicolae, Reghin, 445 - 13.44 - A
    29. Movileanu Neculae, Brasov, 745 - 13.05 - A
    30. Onet Nicolae, Sighisoara, 1137 - 13 - A
    31. Nagy Attila, Suseni, 1392 - 13 - A
    32. Moldovan Flavia, Tarnaveni, 648 - 12.61 - AF
    33. Naulea Stefania, Ramnicu Valcea, 1295 - 12.33 - AF
    34. Sabau Mircea, Tarnaveni, 740 - 11.93 - A
    35. Fulop Laszlo, Targu Mures, 563 - 11.89 - A
    36. Heja Zoltan, Ditrau, 726 - 11.6 - A
    37. Stefan Patrick, Brasov, 627 - 11.29 - A
    38. Pralea Constantin, Alba Iulia, 525 - 11.08 - AW
    39. Bardas Patrick, Dumbraveni SB, 1094 - 11 - AJ
    40. Toma Dan, Sfantu Gheorghe, 1187 - 11 - A
    41. Beke Hunor, Miercurea Ciuc, 2741 - 11 - A
    42. Pap Gyula, Gheorgheni, 975 - 10.75 - A
    43. Bedo Jozsef, Suseni, 1440 - 10 - A
    44. Marin Bogdan Mihail, Bacau, 636 - 9.79 - A
    45. Fejeregyhazi Hunor, Targu Mures, 1153 - 9.2 - A
    46. Vaszi Denes, Miercurea Ciuc, 1369 - 9 - A
    47. Malene Petru, Fagaras, 753 - 8.3 - A
    48. Papp Teteny, Targu Mures, 2386 - 7 - AJ
    49. Tamas Albert, Miercurea Ciuc, 3242 - 7 - A
    50. Bartha Ferenc, Baraolt, 1959 - 6.5 - A
    51. Antal Tamara, Targu Mures, 2494 - 6.5 - AF
    52. Kovacs Tihamer, Targu Mures, 2504 - 6.5 - A
    53. Benedek Alex, Gheorgheni, 1531 - 6 - A
    54. Benedek Zoltan, Gheorgheni, 1572 - 6 - A
    55. Malnasi Eke Ferenc, Toplita, 1846 - 6 - A
    56. Bojte Kristof, Miercurea Ciuc, 1993 - 6 - A
    57. Mihaly Eva, Odorheiu Secuiesc, 2033 - 6 - AF
    58. Boiangiu Liviu Adrian, Brasov, 2035 - 6 - A
    59. Rozsnyai Nimrod, Targu Mures, 2889 - 5 - A
    60. Tamas Vivien, Miercurea Ciuc, 1889 - 4.5 - AF
    61. Pal Abel, Sfantu Gheorghe, 1932 - 0 - A
    62. Kovaci Richard, Tarnaveni, 2121 - 0 - A
    63. Dragoiu Claudiu, Brasov, 2308 - 0 - A
    64. Schuller Cristian, Sighisoara, 2898 - 0 - O
    65. Veress Arpad, Miercurea Ciuc, 4001 - 0 - A
    66. Lorinc Zoltan, Miercurea Ciuc, 4003 - 0 - A
    67. Soroiu Claudiu, Tarnaveni, 4004 - 0 - A
    68. Tamas Szilard, Miercurea Ciuc, 4005 - 0 - A
    69. Todor Arpad, Cristuru Secuiesc, 4006 - 0 - A
    70. Zilahi Szille, Targu Mures, 4007 - 0 - A
    Ultima modificare făcută de PaliHR; 30.09.2017 la 23:54.
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  6. Mulțumesc FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Kis Istvan, Popa Mircea, adof, mironliviu, macocco le-a plăcut acest mesaj
  7. #4
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    42
    Postări
    7.492
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    172 z 22 h N/A
    Timp online pe zi
    1 h 48 m
    Reputație
    15223
    Pap Sandor, amatori, Vida Attila, open, Cristuru Secuiesc, Pal Zoltan, open, Miercurea Ciuc.
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  8. #5
    Banned

    Data înscrierii
    12.08.2012
    Locație
    brasov
    Vârstă
    47
    Postări
    142
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    19 z 22 h 2 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    381
    Din Brasov: Padurariu Costel -elite si Popa Mircea , Antal Denes , Demeny Zoltan -open

  9. Îmi place PaliHR, Pop Sabin, Antal Denes, bogdy991 le-a plăcut acest mesaj
  10. #6
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    42
    Postări
    7.492
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    172 z 22 h N/A
    Timp online pe zi
    1 h 48 m
    Reputație
    15223
    Denes Ferenc, elite, Moldovan Laszlo, open, Kincses Jozsef, amatori, Praid.
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  11. Îmi place Pop Sabin le-a plăcut acest mesaj
  12. #7
    junior

    Data înscrierii
    11.09.2017
    Locație
    Suseni
    Vârstă
    42
    Postări
    139
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    25 z 14 h 16 m
    Timp online pe zi
    49 m
    Reputație
    138
    Bedo Jozsef - Suseni - avansat
    Nagy Attila- Suseni - avansat
    Heja Zoltan - Ditrau - avansat
    Todor Csaba - Gheorgheni - avansat
    Pap Gyula - Gheorgheni - avansat
    Peter Zoltan - Ciumani - incepator
    Benedek Zoltan - Gheorgheni - incepator
    Benedek Alex - Gheorgheni - incepator
    Szekely Zoltan - Gheorgheni - incepator

  13. Îmi place PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  14. #8
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    42
    Postări
    7.492
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    172 z 22 h N/A
    Timp online pe zi
    1 h 48 m
    Reputație
    15223
    Bartha Istvan Zsolt, amatory, Aita Mare, Bartha Ferenc, amatori, Baraolt, Petho Mihaly, open, Racosu de Sus.
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  15. #9
    Banned

    Data înscrierii
    12.08.2012
    Locație
    brasov
    Vârstă
    47
    Postări
    142
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    19 z 22 h 2 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    381
    Din brasov la avansati : Loghin Florin

  16. Îmi place PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  17. #10
    înțelept
    Avatarul lui Antal Denes
    Data înscrierii
    01.04.2009
    Locație
    Brasov, Romania, Romania
    Vârstă
    61
    Postări
    5.983
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    142 z 15 h 43 m
    Timp online pe zi
    1 h 4 m
    Reputație
    5121
    Din Brasov
    Padurariu Costel elit
    Popa Mircea;Antal Denes;Demeny Zoltan open
    Loghin Florin si Kis Istvan avansati

  18. Îmi place PaliHR, dzolly, Kis Istvan le-a plăcut acest mesaj
  19. #11
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    42
    Postări
    7.492
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    172 z 22 h N/A
    Timp online pe zi
    1 h 48 m
    Reputație
    15223
    Miklos Imre, M. Ciuc, open, Farkas Bence & Gabor, Tg. Mures, Elite.
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  20. #12
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    42
    Postări
    7.492
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    172 z 22 h N/A
    Timp online pe zi
    1 h 48 m
    Reputație
    15223
    din Miercurea Ciuc: Laszlo Levente elite, Lakatos Zsolt, elite, Fancsali Kalman si Fazakas Gergely, open, Imecs Attila si Demeter Arpad, amatori.
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  21. #13
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    42
    Postări
    7.492
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    172 z 22 h N/A
    Timp online pe zi
    1 h 48 m
    Reputație
    15223
    Sass Imre M. Ciuc, amatori.
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  22. Îmi place SASS le-a plăcut acest mesaj
  23. #14
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui FlorinBN
    Data înscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    48
    Postări
    8.358
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    512 z 18 h 51 m
    Timp online pe zi
    3 h 52 m
    Reputație
    17323
    Apian Florin ... elite
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  24. Îmi place PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  25. #15
    senior

    Data înscrierii
    25.07.2015
    Locație
    Miercurea Ciuc
    Vârstă
    32
    Postări
    205
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 5 h 8 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    193
    Gered Ferenc, Szanto Lajos, Sass Imre. Din Miercurea Ciuc la avansanti.Merci Pali

  26. Îmi place PaliHR le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu A "Cupa FIT.FEEL", Odorheiu Secuiesc - 13.01.2018, O+A+I
    De hjz70 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 248
    Ultimul post: 21.01.2018, 14:01
  2. Răspunsuri: 375
    Ultimul post: 23.01.2017, 22:30
  3. Răspunsuri: 215
    Ultimul post: 02.02.2016, 13:14
  4. Turneul "B" Odorheiu Secuiesc 27 Aprilie 2013 "Cupa FIT FEEL"
    De Gorgenyi Levente în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 28
    Ultimul post: 29.04.2013, 18:47
  5. Răspunsuri: 115
    Ultimul post: 21.01.2013, 12:28

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •