Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

cumpar masa tenis

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • cumpar masa tenis

    ma intereseaza sa cumpar o masa de tenis sub 1000 de lei,second hand.Stiu ca sunt la Metro,Dedeman,Bricostore,Piata Matache dar astea nu ma intereseaza,sau noi nu stiu pe unde ar fi facute de mesteri locali
    Ultima editare de tony-braila; 17.sep.2017, 16:19.

  • #2
    Dacă o pui într-o sală accesibilă pentru mai multă lume te "sponsorizez" și eu cu diferența de la 1.000 de lei pâna la 1.400-1.500 cat costa un Donic Waldner 25 second-hand.
    Și, la nevoie, mai găsim niște bucovineni rătăciți prin lume ca să ne ajute. Nici Radu Tudorean nu s-ar da de-o parte, chiar dacă și-a vândut ustensilele din lipsă de sparring-partner și loc de bătut mingea.
    N-avem unde face "schimburi de experiență" când venim acasă de sărbători.
    Think about it!
    Blade: Butterfly Amultart; FH: Andro Rasanter R42, BH: Andro Rasanter R37

    Comentariu


    • #3
      din pacate aici,in Câmpulung nu avem unde pune o masa,eu am un teren cu o cabana si doar cand timpul imi va permite am de gand sa joc cu familia mea ,cu Radu sau cu tine cand vii pe aici cu cea mai mare placere

      Comentariu


      • #4
        Baaa si pe mine ma uiti????
        O luna am stat in Câmpulung si nu am avut unde sa ma incalzesc putin, fa ceva sa ai o masa pana in decembrie ca vin iar������
        Blade: VECHITURA CU 70 LEI
        FH: FATA DE ROATA DE MASINA
        BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

        Comentariu


        • #5
          nu te-am uitat,esti binevenit oricand da sa vad ce fac cu masa si locul de amplasare

          Comentariu

          Who has read this thread:
          Procesare...
          X