Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

PROTECTII : Genunchiere, Cotiere si accesorii : banda cant .

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • PROTECTII : Genunchiere, Cotiere si accesorii : banda cant .

    Vand echipament protectie :

    genunchiera, cotiera, banda elastica antebrat/cot/genunchi, marime universala/ajustabila, material strech, respirabil, pret :

    genunchiera : 45 lei/buc
    banda genunchi/cot : 40 lei/buc
    cotiera : 45 lei/buc,

    accesorii : banda cant Butterfly ptr paleta, lat. 10 mm, pret 15 lei/5m - nu mai face parte din oferta , epuizat !

    Ultima editare de geluts; 17.nov.2017, 09:14.
    orice om (tenisman) are o parte buna in el - proverb canibal

  • #2
    Vă salut.Vreau eu banda de cant Butterfly ptr paleta, lat. 10 mm, pret 15 lei/5m.Un nr.cont să vă virez banii.Vă las adresa în MP.

    Comentariu


    • #3
      v-am pregatit coletul (banda cant) ; il mai trimit ?
      orice om (tenisman) are o parte buna in el - proverb canibal

      Comentariu


      • #4
        valabil !
        orice om (tenisman) are o parte buna in el - proverb canibal

        Comentariu


        • #5
          valabil .
          orice om (tenisman) are o parte buna in el - proverb canibal

          Comentariu


          • #6
            valabil !
            orice om (tenisman) are o parte buna in el - proverb canibal

            Comentariu


            • #7
              A ajuns banda la Piatra Neamț, trebuia sa specificați în anunțul de vânzare ca banda e chinezărie, am luat 15 metri pt 3 persoane diferite, asta nu e banda buterfly, nu lipește deloc,e din plastic, domni colegi ai mei s?nt foarte nemulțumiții, în fine nu e vb de 15 lei ?3 e vorba de corectitudine, asta în atenția altor cumpărători, o seara buna!!!

              Primorac carbon tamca 5000 / Sardius tamca 5000
              fh tenergy 05
              bh rakza 7 soft

              Comentariu


              • #8
                Este bine ca ati postat si poze, ptr ca se vede ca nu ati lipit corect banda; trebuie intinsa si presata bine pe cant, sa nu lasati sa faca bucla - este usor sa lasi o portiune nelipita sa faci poze si sa zici ca nu-i buna banda; daca vrei sa nu se lipeasca, nu se lipeste ! nu stiu ce nu v-a convenit, poate v-ati asteptat la o banda superprofi, doar ca alea sant la alti bani ! dupa ce m-ati "zahait" (scuze ptr cuvantul neacademic) acum ceva vreme ba ca o vreti, ba ca v-ati razgandit .... , ati comandat-o pana la urma, v-am trimis-o cu transport gratuit, la un pret rezonabil, zic eu .
                Ca sa fiti impacat ca nu ati cheltuit fabuloasa suma de 15 lei, lasati-mi contul si va returnez banii (inclusiv ptr domnii colegi) ; nu trebuie sa-mi trimiteti inapoi banda, pastrati-o .
                Asta este ultima conversatie cu dvs, n-o sa mai irosesc timpul meu, al dvs si al eventualilor alti cititori .
                orice om (tenisman) are o parte buna in el - proverb canibal

                Comentariu


                • #9
                  O sa dau nr d-voastră de telefon colegilor care au cumpărat banda, referitor la ba am vrut-o ba nu am vrut-o eu nu îmi amintesc, eu atât v-am zis sa specificați ca e chinezărie, și bucla sa făcut ca se dezlipea, stați liniștit nu e 15 lei ci 45 Lei și nu plânge nimeni pt banii aia și dacă aveți și altfel de banda specificați în anunț asa este corect: banda China 15 lei și banda originala alt preț, chiar nu vreau sa întru în polemica cu d-voastră, asta o scrisesem pt alți cumpărători pt banda plastic...
                  Primorac carbon tamca 5000 / Sardius tamca 5000
                  fh tenergy 05
                  bh rakza 7 soft

                  Comentariu

                  Who has read this thread:
                  Procesare...
                  X