Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Orașului Dumbrăveni", Dumbrăveni - 07.10.2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Filmarile de la finale?

    Comentariu


    • putina rabdare ca trebuie procesate

      Comentariu


      • Postat în original de daviris Vezi post
        Felicitări premianților, felicitări Bogdan Lupșa, Mihai Postelnicu, Flavia Moldovan. Am în minte o întrebare retro: oare dacă le băteam pe Flavia și Ștefania în inferioare (cu ambele am jucat decisiv) eu aș fi ajuns pe locul pe care ele l-au ocupat în final?
        Da dom profesor,dar trebuia sa fi mai atent la inferiore unde ai gresit mingii de neiertat,cum am remarcat intr-o pauza,in loc sa castigi ai pierdut!
        Basica aia alba-i de vina!
        Stima.

        Comentariu


        • Postat în original de horheg Vezi post
          Felicitari Mihai & Flavia pt locul 3! Meritati de mult sa fiti pe podium dar acum in sfarsit s-au aliniat si astrele
          Mulțumesc, George! Având o asemenea colega de podium e greu să nu ieși în evidenta

          Trimis de pe al meu PRA-LX1 folosind Tapatalk

          Comentariu


          • Postat în original de daviris Vezi post
            Felicitări premianților, felicitări Bogdan Lupșa, Mihai Postelnicu, Flavia Moldovan. Am în minte o întrebare retro: oare dacă le băteam pe Flavia și Ștefania în inferioare (cu ambele am jucat decisiv) eu aș fi ajuns pe locul pe care ele l-au ocupat în final?
            Eu le am batut si nu am ajuns [emoji2]

            Comentariu


            • Filmare Finala Amatori

              Comentariu


              • Finala Open


                Comentariu


                • Ajuns, pe inserat, acasa, din periplul transilvanean(cu stationari mai scurte sau mai lungi, pe langa Dumbraveni,
                  la Porumbacu de Sus, Sighișoara si cherhanaua de la Buzd), am vizionat, cu interes, finalele ratate(am plecat, cu
                  ceva vreme, inainte de desfasurarea lor) apreciind, atat ardoarea cu care s-a jucat, in ambele intalniri, cat si
                  dramatismul scorului. Ii felicit, pe aceasta cale, pe competitorii ultimului act, de la sectiunea amatori: pe prietenul
                  Bogdan, de la Valcea si, in special, pe Urs(z)-ul brun Bombonel, cu care m-am luat la "tranta" in
                  primul meci, din eliminatorii, dar care mi-a naruit orice speranta de a accede spre trofeele puse in joc (urmand
                  exemplul dlui Pralea, m-as putea intreba, si eu: daca l-as fi infrant pe invingator, oare, as fi putut castiga, eu, aurul?!)...
                  Felicit, de asemenea, gazdele turneului care au excelat printr-o organizare si o fluidizare, a timpului alocat, fara repros.
                  Ii multumesc lui Adonis, care s-a dovedit a fi mai mult decat un adversar din grupa superioara, devenind un real
                  castig pentru noua-mi lista de prieteni, intr-ale tenisului de masa.
                  La buna vedere!
                  Lemne: Butterfly Joo SaeHyuk/ Butterfly Petr Korbel
                  FH :Butterfly Tenergy 64/Butterfly Tenergy 05 FX
                  BH :Tibhar Grass D.TecS 1.2/Butterfly Feint Long II 1.3

                  Comentariu


                  • Organizare ireprosabila,cu oameni inimosi,voi reveni si eu cu drag,multumesc celor care m-au sustinut in frunte cu Gecse Alpar,acest lucru mi-a dat un impuls in plus,desi eram accidentat(dupa meciul cu prietenul meu Gabi-lopatica,mi-a trecut prin cap sa nu mai joc finala,dar pana la urma prin indemnul colegilor din Targu Mureș mi-au transmis forta suficienta .Oricum felicit pe Cristi este un jucator talentat si totodata jos cu palaria pentru echipa din Târnaveni ,unde sunt foarte multi jucatori tineri si talentati

                    Comentariu


                    • Postat în original de FlorinBN Vezi post
                      O fi incercat lopatica de rever
                      Chiar asta a experimentat in primele doua jocuri,mare pacat ca na mai exersat experimentul si cu mine si-a luat paleta lui cu care ma ciupit exact la momentul potrivit cu acele lovituri care zici ca ies afara si te trezesti ca pica exact pe dunga alba din coltul mesei.
                      Felicitari tuturor.

                      Comentariu


                      • organizare excelenta, atmosfera la fel, revenim cu drag la Dumbraveni.

                        Comentariu


                        • Scuze





                          Multumesc Marius

                          Ultima editare de adof; 09.oct.2017, 22:13.

                          Comentariu


                          • Vreau sa vă multumesc tuturor celor care a-ti participat la acest turneu pentru daruirea si ardoarea cu care a-ti disputat fiecare meci . Un loc 1 din localitatea noastra mica, nu poate decat sa ma bucure si sa ma faca sa continui acest frumos eveniment sportiv. O idee pusa la cale de Alex Mureșanu impreuna cu mine si desavarsita de alaturarea lui Adonis Filea de la primul turneu organizat la Dumbraveni. Ca organizator local vreau sa le multumesc celor doi prieteni ai mei , ai Amaturului si ai Dumbraveniului . Doresc de asemenea sa multumesc partenerului meu local Prodan Vasile, Primariei Dumbraveni, C.S.E.I. Dumbraveni ,Asociatiei Elisabethstadt si nu in ultimul rand firmei Baum Games Dumbraveni

                            Comentariu

                            Who has read this thread:
                            Procesare...
                            X