Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Brumărel", Comănești - 14.10.2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Bravo Cata!!!!

    Comentariu


    • Postat în original de Lucian Plamada Vezi post
      Bravo Cata!!!!
      Mersii[emoji16][emoji16]

      Trimis de pe al meu SM-G361F folosind Tapatalk

      Comentariu


      • Postat în original de rogerpustiu Vezi post
        Felicitări prietene tre să faci.. Di-diii...

        Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk
        Love, love, love...
        Nittaku Acoustic
        FH - Xiom Omega V Tour
        BH - Xiom Omega V Tour

        Comentariu


        • Felicitări Ditu Daniel și pietreanului meu Golai Gheorghe succes în continuare și la mai multe podiumuri
          Primorac carbon tamca 5000
          fh tenergy 05
          bh rakza 7 soft

          Comentariu


          • Mulțumim primariei Comănești
            Domnului primar Ec. Viorel Miron
            Domnului Ionuț Iftimoaie
            Anastasiu Constantin
            Darie Gabriel
            Maftei Cătălin
            Buliga Silviu & Matoca Ionuț
            Tuturor băieților de la sală
            Felicitari castigatorilor
            Scuze Kincses Jozsef petru greseala (oamenii gresesc)
            Va mai asteptam.

            Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk
            Blade: Xiom Strato
            FH: Tenergy 05
            BH: Tenergy 05

            Comentariu


            • Felicitări Fotia Iulian!!!
              Primorac carbon tamca 5000
              fh tenergy 05
              bh rakza 7 soft

              Comentariu


              • Un turneu de exceptie, nici nu se putea altfel, atmosfera super placuta, meciuri echilibrate si puternice, gulasul extraordinar, felicitari echipei de la Comănești si ne vedem la urmatorul turneu!

                Felicitari si lui Catalin Sumanaru pentru victorie! :>

                Comentariu


                • Ați observat , majoritatea ciucanilor sunt în frunte . Am impresia că se antrenează ascuns .😂

                  Comentariu


                  • Un turneu minunat care a decurs impecabil, felicitari intregii echipe organizatorice de la Comănești! Multumesc pt galerie si incurajarile de la finala! Felicitari tuturor participantilor

                    Comentariu


                    • Targnemțenii felicită comăneștenii pentru organizarea frumoasei competiție și tuturor celor prezenți pentru aportul lor în reușita acestei întreceri.
                      Revederea o să fie o mare plăcere.
                      Mulțumim !

                      Trimis de pe al meu LG-H960 folosind Tapatalk

                      Comentariu


                      • Postat în original de ditu daniel19 Vezi post
                        Un turneu minunat care a decurs impecabil, felicitari intregii echipe organizatorice de la Comănești! Multumesc pt galerie si incurajarile de la finala! Felicitari tuturor participantilor
                        Felicitări pentru parcurs, a fost o finală super. Am ținut cu favoritul nostru desigur. Te mai așteptam, baftă la organizarea urmatoarelor turnee.

                        Trimis de pe al meu SM-G935F folosind Tapatalk
                        Blade: Xiom Strato
                        FH: Tenergy 05
                        BH: Tenergy 05

                        Comentariu


                        • De o zi intreaga ma tot gandesc cum sa-i felicit pe cei din Comănești pentru turneul la care am participat si surpriza ! Am constatat ca nu pot sa o fac si asta dintr-un motiv foarte simplu : ii urasc maxim pe acesti baieti minunati ! Nu-i suport pentru ca-l au pe Ionut Iftimoaie de partea lor, nu-mi plac pentru ca au reusit cumva sa se imprieteneasca la catarama cu primarul lor ( si asta n-o sa vezi oriunde ), ii urasc pentru mancarea pe care o pun cu toata inima si sufletul lor, la dispozitia participantilor, a vizitatorilor si a musafirilor acestor turnee ( gulasul de sambata e de povestit copiilor si nepotilor )...sa mai scriu ? Au o sala de toata jena de care ar fi toata tara asta mandra, au niste organizatori pe care nu-i vrem la nici un turneu implicati ( ar depasi prin verva si voie buna tot ce stim noi )...nu am decat multumiri si plecaciuni adanci pentru ceea ce faceti ! BRAVO !!!
                          TRUST NO ONE !

                          Comentariu


                          • Postat în original de danmihai Vezi post
                            De o zi intreaga ma tot gandesc cum sa-i felicit pe cei din Comănești pentru turneul la care am participat si surpriza ! Am constatat ca nu pot sa o fac si asta dintr-un motiv foarte simplu : ii urasc maxim pe acesti baieti minunati ! Nu-i suport pentru ca-l au pe Ionut Iftimoaie de partea lor, nu-mi plac pentru ca au reusit cumva sa se imprieteneasca la catarama cu primarul lor ( si asta n-o sa vezi oriunde ), ii urasc pentru mancarea pe care o pun cu toata inima si sufletul lor, la dispozitia participantilor, a vizitatorilor si a musafirilor acestor turnee ( gulasul de sambata e de povestit copiilor si nepotilor )...sa mai scriu ? Au o sala de toata jena de care ar fi toata tara asta mandra, au niste organizatori pe care nu-i vrem la nici un turneu implicati ( ar depasi prin verva si voie buna tot ce stim noi )...nu am decat multumiri si plecaciuni adanci pentru ceea ce faceti ! BRAVO !!!
                            Foarte frumos spus, asa este si chiar mai presus de atat!
                            Nittaku Acoustic
                            FH - Xiom Omega V Tour
                            BH - Xiom Omega V Tour

                            Comentariu


                            • FELICITARI Ditu Daniel!!! Felicitari organizatorilor. Multumim COMANESTI.
                              Cu stima,
                              Tudorel Irimia
                              Mobil: 0726555404

                              Comentariu

                              Who has read this thread:
                              Procesare...
                              X