tt-shop.ro 468x60 3tt-shop.ro 468x60 2vivasportshop.ro 2 468x60
Pagina 1 din 22 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 329

Subiect: "Cupa Prieteniei", Mediaș - 21.10.2017

  1. #1
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    45
    Postări
    4.208
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    113 z 20 h 39 m
    Timp online pe zi
    58 m
    Reputație
    10226

    "Cupa Prieteniei", Mediaș - 21.10.2017

    Localitatea: MEDIAS, jud. Sibiu

    Categoria turneului:

    Elite 54 participanti din care 2 Wildcard
    Open 36 participanti din care 2 Wildcard
    Avansați 72 participanti din care 2 Wildcard
    Începători 24 participanti din care 2 Wildcard .


    ANUNT IMPORTANT

    Pentru a ajunge la un grad cat mai mare de multumiri in ceea ce inseamna sistemul de joc(sunt deja discutii in zona propunerilor)Dorim ca la acest turneu sa specificati odata cu inscrierea ,Nume -Pronume-Localitatea-Categoria -si Optiunea.Optiunile sunt urmatoarele:- 1.Direct eliminatori 2.Superioare 3.Indiferent.
    In functie de optiunile exprimate de dumneavoastra pana in data de 15 OCTOMBRIE vom anunta sistemul ales si timpii de desfasurare si bineinteles si numarul de participantii.


    Locația: Sala Polivalentă, Medias
    Ora de începere:
    Avansați - 08.00-08.45 – validare înscrieri, la 09.15 încep meciurile;
    Open - 11.00-11.45 – validare înscrieri, la 12.00 încep meciurile;
    Incepatori-14.00-14.45 validarea inscrierilor 15.00 inceperea meciurilor

    Locația:
    [COLOR="#FF0000"]Elite - Sala Romgaz Medias

    Elite 9.00-9.30 validare inscrieri 9.45 inceperea meciurilor.



    Data: Sâmbătă, 21 Octombrie 2017.
    Logistică: 18 +9 mese, mingi joola Flash
    Spațiu de joc: Parchet sport multistrat si teraflex

    Taxa de participare: adulți 35 lei (Echipaj Ambulanta), copii 10 lei, din care 1 leu/participant vor fi donați în contul AmaTur.
    Se asigură:
    -Apă minerală plata si carbogazoasa, Perla Harghitei, Bucovina, Aqua Carpatica,si cafea. (La inscriere se va primi un bon pt apa si se va ridica de la bar apa dorita de fiecare. Pt. cafea se va primi un Bon )
    -Tot la bar va exista lista cu meniuri si pizza ce se pot comanda la firmele de catering contra cost.
    -Cafea la automat.
    Material de premiere:
    - Locul 1 – cupă + diplomă, medalii
    - Locul 2 – cupă + diplomă, medalii
    - Locul 3 – cupă + diplomă, medalii
    - Locurile 4–8 - diplomă, medalii.

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - cate 2 Wild carduri pt. fiecare categorie.
    - pe forum,
    - prioritatea la înscriere: primul venit ,primul servit;
    -INCHIDEREA INSCRIERILOR Vineri SEARA ora 21.00:
    - ultima retragere Joi 19.10.2017, ora 21,00;
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);


    SISTEMUL DE JOC:


    AVANSAȚI

    -Poate participa orice jucator cu media intre 10.00 si 19.99

    SISTEM DE DESFĂȘURARE:
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă), se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Direct eliminatori sau Grupe superioare de câte (3) 4 jucători, se califică primii 2;
    Se specifica la inscriere de catre fiecare participant[/SIZE]
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Tablou eliminatoriu ;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;


    OPEN

    - poate participa orice jucător cu media intre 20,00 si 26,99;


    SISTEM DE DESFASURARE:
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă), se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Direct eliminatori sau Grupe superioare de câte 3(4) jucători, se califică primii 2; Se specifica la inscriere de catre fiecare participant
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Tablou eliminatoriu
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;

    INCEPATORI

    -poate participa orice jucator cu media pina la 9.99

    SISTEM DE DESFĂȘURARE:
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 4 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă), se califică toti 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte (3) 4 jucători, se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Tablou eliminatoriu ;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;

    ELITE

    - poate participa orice jucător cu media peste 26,99;


    SISTEM DE DESFASURARE:
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă), se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    -Direct eliminatorii sau grupe superioare de câte 3 (4) jucători, se califică primii 2;
    Se specifica la inscriere de catre fiecare participant[/SIZE]
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Tablou eliminatoriu
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;


    ORGANIZATORI:
    -Emi-TT
    Club Romgaz Medias Tenis de masa
    CSM Medias Tenis de masa
    - Beltechi Dumitru tel. 0747 630 959;
    - Suciu Adi, tel.0740092077

    Organizatori tehnici
    Elite - Florin Apian
    Avansati ,Open si Incepatori
    - Beltechi Dumitru tel. 0747 630 959;
    - Suciu Adi, tel.0740092077


    Parteneri:
    Primăria Municipiului Medias,


    Posibilități pentru cazare:
    Vila Flora Media ( se afla la cateva sute de metri fata de sala Romgaz si 1.2 km fata de Sala Sporturilor)
    Adresa:
    Herman Oberth nr.43 ( Soseaua Sibiului)
    Media
    Sibiu
    Romania

    Email: office@vila-flora.ro
    Telefon: 004 (0) 269 835665
    Numărul de fax: 004 (0) 269 838437
    http://www.vila-flora.ro

    Hotel BinderBubi Medias
    Str. Plopului, nr. 30
    Medias, Jud. Sibiu, Romania
    Tel/Fax (+4) 0 269.843.089
    Tel (+4) 0 269.834.144
    Tel (+4) 0 369.802.062

    Hotel Traube Medias
    P-ta Regele Ferdinand I, nr. 16
    Medias, Jud. Sibiu, Romania
    Tel (+4) 0 269.844.898



    EMI-TT va fi prezenta cu un stand cu materiale sportive,si bineinteles cu mari reduceri de toamna.Pt precomenzi va rog contactati-ma direct EMI -0747959630
    Ultima modificare făcută de Zosim1; 03.10.2017 la 21:01.

  2. #2
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    45
    Postări
    4.208
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    113 z 20 h 39 m
    Timp online pe zi
    58 m
    Reputație
    10226
    Rezervat inscrieri



    Inscrieri Incepatori - on 10/19/2017 at 9:07:31 PM

    1. Prodan Iosif, Tarnaveni, 1690 - 9.75 - A
    2. Marin Bogdan Mihail, Bacau, 630 - 9.69 - A
    3. Varodi Daniel, Aiud, 1346 - 9.58 - A
    4. Bleoca Lucas, Tarnaveni, 875 - 9.36 - AJ
    5. Malene Petru, Fagaras, 620 - 9.32 - A
    6. Weisz Zsofia, Targu Mures, 1509 - 9 - AJF
    7. Mihu Dorel, Medias, 1929 - 9 - A
    8. Crisan Casian, Agnita, 1510 - 8.5 - AJ
    9. Mija Gheorghe, Fagaras, 1189 - 7.67 - A
    10. Decuseara Adrian, Medias, 3294 - 7 - A
    11. Ilie Victor, Medias, 3296 - 7 - A
    12. Sirbu Vlad, Aiud, 1361 - 6.81 - A
    13. Tanase Stefan, Fagaras, 1559 - 6.63 - AJ
    14. Bartha Ferenc, Baraolt, 2047 - 6.5 - A
    15. Weisz Sandor, Targu Mures, 2564 - 6.5 - A
    16. Adorjani Andrea, Targu Mures, 1560 - 6 - AJF
    17. Konya Elod, Aiud, 1773 - 6 - A
    18. Magerusan Radu, Medias, 2697 - 6 - A
    19. Dragomir Mircea, Medias, 3468 - 6 - A
    20. Tulus Claudiu, Medias, 3473 - 6 - A
    21. Buta Alexandru, Tarnaveni, 5001 - 0 - A
    22. Forgacs Razvan, Tarnaveni, 5003 - 0 - A
    23. Grosaru Gabriel, Medias, 5004 - 0 - A
    24. Wild card incepatori 1, Medias, 5005 - 0 - A
    25. Wild card incepatori 2, Medias, 5006 - 0 - A
    26. Prodan Vasile, Medias, 5007 - 0 - A
    27. Prodan Cristian, Tarnaveni, 5008 - 0 - A
    28. Lorincz Csaba, Sanpaul, 5009 - 0 - A
    29. Ivan Ioan, Medias, 5010 - 0 - A

    Inscrieri Avansati - on 10/19/2017 at 9:15:18 PM

    1. Bucur Dan, Cisnadie, 403 - 19.67 - A
    2. Ambrus Szilard, Ludus, 347 - 19.61 - AJ
    3. Cont Cosmin, Gherla, 436 - 19.29 - A
    4. Dospinescu George, Bucuresti, 285 - 19.17 - AW
    5. Cristea Virgil, Cugir, 302 - 19.17 - A
    6. Muresan Dorel, Cluj Napoca, 257 - 19.08 - AH
    7. Timaru Ilie, Ocna Sibiului, 711 - 19 - A
    8. Hila Beatrice, Medias, 1108 - 19 - AJF
    9. Matei Dumitru, Deva, 258 - 18.94 - AW
    10. Postelnicu Mihai, Deva, 308 - 18.75 - A
    11. Adorjani Csilla, Targu Mures, 781 - 18.67 - AJF
    12. Susan Mircea, Alba Iulia, 788 - 18.67 - A
    13. Zdrenghea Mircea, Orastie, 425 - 18.57 - A
    14. Barbuta Ioan, Dej, 580 - 18.5 - A
    15. Chibulcutean Bogdan, Tarnaveni, 465 - 18.17 - AJ
    16. Kovaci Richard, Tarnaveni, 1046 - 18 - A
    17. Lorincz Ferenc Attila, Sanpaul, 1478 - 18 - A
    18. Horvath Mircea, Orastie, 524 - 17.38 - A
    19. Gecse Alpar, Chibed, 342 - 17.32 - A
    20. Vass Sandor, Beclean, 401 - 17.29 - AW
    21. Peta Octavian, Cluj Napoca, 377 - 17.25 - AW
    22. Sutoris Cornel, Medias, 1658 - 17 - A
    23. Bucur Alin Adrian, Targu Mures, 506 - 16.68 - A
    24. Bozosan Petre, Sibiu, 324 - 16.67 - A
    25. Sicoe Ioan, Turda, 297 - 16.54 - AW
    26. Zalar Marian, Tarnaveni, 958 - 16.5 - A
    27. Golban Nicolae, Alba Iulia, 905 - 16.42 - AW
    28. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure, 514 - 16.13 - A
    29. Sabau Gheorghe, Tarnaveni, 450 - 16.11 - A
    30. Bardas Ioan, Dumbraveni SB, 741 - 15.67 - A
    31. Chibulcutean Ioan, Tarnaveni, 559 - 15.63 - A
    32. Palfi Ferencz, Cluj Napoca, 526 - 15.54 - A
    33. Cioca Raul, Agnita, 1111 - 15.5 - A
    34. Olaru Aurel, Medias, 1734 - 15.5 - A
    35. Kis Istvan, Brasov, 335 - 15.34 - AW
    36. Morariu Marius, Sibiu, 510 - 15.29 - A
    37. Ciky Cornel, Fagaras, 428 - 15.25 - AW
    38. Oniga Paul, Blaj, 520 - 15.18 - A
    39. Secera Andreas, Medias, 2378 - 15 - A
    40. Popa Paul, Sibiu, 597 - 14.75 - A
    41. Gipsy King, Hunedoara, 1286 - 14.58 - A
    42. Bucur Delia, Ludus, 923 - 14.4 - AJF
    43. Moldovan Flavia, Tarnaveni, 598 - 14.25 - AF
    44. Clesiu Florin, Deva, 1956 - 14 - A
    45. Marian Ioan, Alba Iulia, 1001 - 13.25 - AW
    46. Onofrei Petru, Gherla, 680 - 13.13 - A
    47. Sabau Mircea, Tarnaveni, 731 - 12.86 - A
    48. Gusan Boris, Turda, 496 - 12.64 - AW
    49. Frintu Marius, Sibiu, 1461 - 12.25 - A
    50. Cristea Andrei Cosmin, Aiud, 1049 - 12 - AJ
    51. Prodan Tiberiu, Tarnaveni, 1505 - 12 - A
    52. Midvichi Alexandru, Deva, 962 - 11.85 - AJ
    53. Caraus Sorin, Deva, 624 - 11.83 - A
    54. Pica Horia, Fagaras, 776 - 11.63 - A
    55. Pralea Constantin, Alba Iulia, 528 - 11.5 - AW
    56. Suciu Sergiu, Turda, 681 - 11.14 - AW
    57. Zsold Valentin, Medias, 2805 - 11 - A
    58. Iepure Teodor Calin, Aiud, 1265 - 10.58 - AJ
    59. Moldovan Cristian, Cluj Napoca, 2007 - 8 - A
    60. Wild card Avansati 1, Medias, 5007 - 0 - A
    61. Wild card Avansati 2, Medias, 5008 - 0 - A
    62. Stoican Adrian, Alba Iulia, 5009 - 0 - A

    Inscrieri Open - on 10/19/2017 at 9:18:35 PM

    1. Ifrosa Petru, Cluj Napoca, 665 - 26.88 - OH
    2. Antal Denes, Brasov, 185 - 26.5 - OW
    3. Trandafir Vasile, Targu Mures, 121 - 26.07 - O
    4. Janosi Attila, Targu Mures, 154 - 25.96 - O
    5. Beches Andrei, Sibiu, 201 - 25.96 - O
    6. Cocean Valer, Baraolt, 294 - 25.9 - O
    7. Avram Nicolae, Nedelea, 204 - 25.46 - O
    8. Demeny Zoltan, Brasov, 114 - 24.58 - O
    9. Radu Constantin, Sibiu, 188 - 23.93 - OW
    10. Pralea Marius Dan, Botosani, 126 - 23.86 - O
    11. Stefan Andrei, Tarnaveni, 585 - 23.81 - O
    12. Veres Janos, Targu Mures, 355 - 23.46 - OW
    13. Teglas Andreea, Ludus, 552 - 23.2 - OJF
    14. Fulop Attila, Aiud, 144 - 22.81 - OW
    15. Negrean Ioan, Sibiu, 174 - 22.75 - O
    16. Georgescu Constantin, Orastie, 332 - 22.17 - O
    17. Cindea Cristian, Medias, 600 - 22.05 - OJ
    18. Dordea Lucian, Medias, 717 - 22 - OW
    19. Schuller Cristian, Sighisoara, 1704 - 22 - O
    20. Pelaghie Ioan, Targu Mures, 244 - 21.71 - O
    21. Boznea Daniel, Deva, 373 - 21.18 - O
    22. Gligor George, Sibiu, 535 - 21 - O
    23. Mateescu Florin, Hunedoara, 1094 - 21 - O
    24. Botea Fabian, Hunedoara, 311 - 20.96 - O
    25. Decean Darian, Sibiu, 319 - 20.61 - O
    26. Serban Marian, Orastie, 587 - 20.6 - O
    27. Dirlea Ioan, Aiud, 195 - 20.44 - OH
    28. Barbulescu Dan, Sibiu, 291 - 20.32 - O
    29. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 333 - 20.25 - O
    30. Benyovski Bela, Sibiu, 478 - 19.45 - AW
    31. Blaga Marius, Cluj Napoca, 453 - 18.63 - A
    32. Tutoveanu Razvan, Brasov, 650 - 17.45 - A
    33. Tincu Laurentiu, Sibiu, 2444 - 14 - A
    34. Tarlea Adrian, Deva, 1000 - 13.92 - A
    35. Wild card Open 1, Medias, 5009 - 0 - A
    36. Wild card Open 2, Medias, 5010 - 0 - A
    Ultima modificare făcută de Zosim1; 19.10.2017 la 22:22.

  3. #3
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui FlorinBN
    Data înscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    48
    Postări
    8.697
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    529 z 6 h 31 m
    Timp online pe zi
    3 h 55 m
    Reputație
    17626

    Elite - sala Romgaz

    Inscrieri Elite - on 19-Oct-17 at 22:07:34

    1. Mutrescu Eugen, Timisoara, 25 - 42.36 - OE
    2. Jozsa Zoltan, Odorheiu Secuiesc, 317 - 42.08 - OE
    3. Farcas Vlad, Cluj Napoca, 111 - 39.75 - OEL
    4. Mocean Dan, Cluj Napoca, 18 - 39.36 - OEL
    5. Put Gabriel, Oravita, 15 - 38.93 - OE
    6. Pinzar Andrei, Medias, 356 - 38.25 - OEJ
    7. Andone Claudiu, Cugir, 34 - 37.54 - OE
    8. Sufletel Radu, Alba Iulia, 22 - 37.5 - OELW
    9. Zbancu Leo, Deva, 286 - 36.67 - OE
    10. Apian Florin, Bistrita, 19 - 36.63 - OE
    11. Corburean Ioana, Medias, 59 - 36.54 - OEF
    12. Bardocz Szilard, Capeni, 109 - 36.38 - OE
    13. Zamblau Ionut, Cluj Napoca, 31 - 36.11 - OE
    14. Irsai Istvan, Targu Mures, 202 - 35.75 - OEW
    15. Moldovan Ovidiu, Sighetu Marmatiei, 249 - 35 - OE
    16. Verdet Adrian, Oravita, 17 - 34.64 - OE
    17. Daneliuc Gabi, Selimbar, 26 - 34.63 - OE
    18. Morosanu Vasile, Suceava, 61 - 34 - OEW
    19. Popa Radu, Deva, 573 - 33.5 - OE
    20. Crainic Adrian, Orastie, 299 - 32.75 - OE
    21. Aron Darie, Sibiu, 96 - 32.54 - OE
    22. Ciobanu Daniel, Blaj, 47 - 32.09 - OEW
    23. Bleoca Marius, Tarnaveni, 58 - 31.86 - OE
    24. Baciu Gabriel, Tarnaveni, 621 - 31.5 - OE
    25. Kaposta Victor, Arad, 40 - 31.14 - OE
    26. Maxim Valentin, Cluj Napoca, 132 - 31.14 - OE
    27. Simion Boby, Cluj Napoca, 266 - 31 - OELH
    28. Lunca Razvan, Tarnaveni, 110 - 30.96 - OE
    29. Migea Cornel, Sibiu, 53 - 30.91 - OE
    30. Korabian Tamas, Cluj Napoca, 63 - 30.86 - OE
    31. Boeriu Cezara, Targu Mures, 390 - 30.6 - OEJF
    32. Iancu Sorin, Sibiu, 172 - 30.46 - OE
    33. Georgiu Dragos, Vatra Dornei, 71 - 30.42 - OE
    34. Oprea Adrian, Lugoj, 66 - 30.41 - OE
    35. Zelariu Petru, Tarnaveni, 414 - 30.2 - OEW
    36. Pop Zoltan, Dej, 125 - 30.04 - OE
    37. Damian Alin, Campia Turzii, 1101 - 30 - OE
    38. Mitzea Alexandru, Sibiu, 326 - 29.94 - OE
    39. Dabacan Dorin, Tarnaveni, 250 - 29.71 - OE
    40. Carpaci Alexandru, Ludus, 186 - 28.96 - OELW
    41. Weiss Simona, Cisnadie, 200 - 28.96 - OEF
    42. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure, 133 - 28.46 - OE
    43. Cherhat Dumitru, Cluj Napoca, 222 - 28.17 - OE
    44. Kromek Iulian, Cugir, 167 - 27.43 - OE
    45. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 128 - 27.13 - OE
    46. Pop Danut, Dej, 187 - 27.13 - OE
    47. Motorga Dorin, Targu Mures, 147 - 27.04 - OE
    48. Iaru Horatiu, Cluj Napoca, 760 - 24 - O
    Ultima modificare făcută de FlorinBN; 19.10.2017 la 23:08.
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  4. #4
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    45
    Postări
    4.208
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    113 z 20 h 39 m
    Timp online pe zi
    58 m
    Reputație
    10226
    Rezervat clasament

    Clasament Avansati

    1. Hila Beatrice - Medias
    2. Timaru Ilie - Ocna Sibiului
    3 -- 4
    Muresan Dorel - Cluj Napoca
    Ambrus Szilard - Ludus
    5 -- 8
    Zdrenghea Mircea - Orastie
    Morariu Marius - Sibiu
    Olaru Aurel - Medias
    Vass Sandor - Beclean
    9 -- 16
    Bucur Alin Adrian - Targu Mures
    Dospinescu George - Bucuresti
    Horvath Mircea - Orastie
    Barbuta Ioan - Dej
    Cont Cosmin - Gherla
    Gecse Alpar - Chibed
    Susan Mircea - Alba Iulia
    Adorjani Csilla - Targu Mures
    17 -- 20
    Chibulcutean Bogdan - Tarnaveni
    Peta Octavian - Cluj Napoca
    Bozosan Petre - Sibiu
    Ciky Cornel - Fagaras
    21 -- 2v gr.sup.
    Matei Dumitru - Deva
    22 -- 34 1v gr.sup.
    Cristea Virgil - Cugir
    Postelnicu Mihai - Deva
    Sutoris Cornel - Medias
    Sicoe Ioan - Turda
    Losonczi Denes - Sangeorgiu de Padure
    Bardas Ioan - Dumbraveni SB
    Chibulcutean Ioan - Tarnaveni
    Palfi Ferencz - Cluj Napoca
    Oniga Paul - Blaj
    Popa Paul - Sibiu
    Bucur Delia - Ludus
    Moldovan Flavia - Tarnaveni
    Ciurca Ovidiu - Targu Mures
    35 -- 40 0v gr.sup.
    Bucur Dan - Cisnadie
    Kovaci Richard - Tarnaveni
    Golban Nicolae - Alba Iulia
    Sabau Gheorghe - Tarnaveni
    Secera Andreas - Medias
    Marian Ioan - Alba Iulia
    41 -- 44 2v gr.inf.
    Gipsy King - Hunedoara
    Clesiu Florin - Deva
    Gusan Boris - Turda
    Zsold Valentin - Medias
    45 -- 51 1v gr.inf.
    Kis Istvan - Brasov
    Cristea Andrei Cosmin - Aiud
    Midvichi Alexandru - Deva
    Caraus Sorin - Deva
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Sarcani Andrei - Targu Mures
    Mihu Dorel - Medias
    52 -- 60 0v gr.inf.
    Onofrei Petru - Gherla
    Sabau Mircea - Tarnaveni
    Frintu Marius - Sibiu
    Prodan Tiberiu - Tarnaveni
    Pica Horia - Fagaras
    Suciu Sergiu - Turda
    Iepure Teodor Calin - Aiud
    Moldovan Cristian - Cluj Napoca
    Stoican Adrian - Alba Iulia

    Clasament Open

    1. Blaga Marius - Cluj Napoca
    2. Teglas Andreea - Ludus
    3 -- 4
    Georgescu Constantin - Orastie
    Gligor George - Sibiu
    5 -- 8
    Dordea Lucian - Medias
    Mateescu Florin - Hunedoara
    Cocean Valer - Baraolt
    Janosi Attila - Targu Mures
    9 -- 16
    Radu Constantin - Sibiu
    Fulop Attila - Aiud
    Negrean Ioan - Sibiu
    Pelaghie Ioan - Targu Mures
    Demeny Zoltan - Brasov
    Veres Janos - Targu Mures
    Serban Marian - Orastie
    Cindea Cristian - Medias
    17 -- 1v gr.sup.
    Trandafir Vasile - Targu Mures
    18 -- 24 0v gr.sup.
    Ifrosa Petru - Cluj Napoca
    Antal Denes - Brasov
    Beches Andrei - Sibiu
    Botea Fabian - Hunedoara
    Decean Darian - Sibiu
    Benyovski Bela - Sibiu
    Tutoveanu Razvan - Brasov
    25 -- 27 1v gr.inf.
    Pralea Marius Dan - Botosani
    Dirlea Ioan - Aiud
    Barbulescu Dan - Sibiu
    28 -- 30 0v gr.inf.
    Boznea Daniel - Deva
    Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare
    Tarlea Adrian - Deva

    Clasament Incepatori

    1. Ivan Ioan - Medias
    2. Magerusan Radu - Medias
    3 -- 4
    Mija Gheorghe - Fagaras
    Prodan Cristian - Tarnaveni
    5 -- 8
    Weisz Zsofia - Targu Mures
    Varodi Daniel - Aiud
    Tanase Stefan - Fagaras
    Marin Bogdan Mihail - Bacau
    9 -- 16
    Buta Alexandru - Tarnaveni
    Konya Elod - Aiud
    Sirbu Vlad - Aiud
    Prodan Vasile - Medias
    Bartha Ferenc - Baraolt
    Malene Petru - Fagaras
    Hriscu Florentina - Cluj Napoca
    Dragomir Mircea - Medias
    17 -- 1v gr.sup.
    Decuseara Adrian - Medias
    18 -- 22 0v gr.sup.
    Prodan Iosif - Tarnaveni
    Ilie Victor - Medias
    Weisz Sandor - Targu Mures
    Adorjani Andrea - Targu Mures
    Oprea Laurentiu - Medias
    23 -- 26 0v gr.inf.
    Tulus Claudiu - Medias
    Lukacs Levente - Medias
    Vajda Zoltan - Medias
    Lorincz Tibor - Medias
    Ultima modificare făcută de Zosim1; 23.10.2017 la 01:27.

  5. Mulțumesc FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
  6. #5
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    45
    Postări
    4.208
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    113 z 20 h 39 m
    Timp online pe zi
    58 m
    Reputație
    10226
    Rezervat

  7. #6
    senior
    Avatarul lui neluturap
    Data înscrierii
    01.03.2015
    Locație
    Dumbraveni-Sighisoara
    Vârstă
    43
    Postări
    311
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 z 13 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    219
    La amatori avansati din Dumbraveni:
    Bardas Patrick
    Bardas Ioan
    Grupe superioare.

  8. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
  9. #7
    senior
    Avatarul lui neluturap
    Data înscrierii
    01.03.2015
    Locație
    Dumbraveni-Sighisoara
    Vârstă
    43
    Postări
    311
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 z 13 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    219
    Din Sighisoara se inscriu:
    La avansati Onet Nicolae si Samoila Florin
    La open
    Schuller Cristian
    La elite
    Tipser Gabriel
    Sistem gr. sup.

  10. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
  11. #8
    senior

    Data înscrierii
    26.08.2017
    Locație
    Miercurea-Ciuc
    Vârstă
    11
    Postări
    349
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    20 z 10 h 56 m
    Timp online pe zi
    36 m
    Reputație
    517
    Se inscrie Tamas Vivien,din Miercurea-Ciuc,la incepatori.
    Se inscrie Tamas Szilard,din Miercurea-Ciuc,la avansati.
    Se inscrie Incze Levente,din Miercurea-Ciuc,la elite.

  12. #9
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui FlorinBN
    Data înscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    48
    Postări
    8.697
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    529 z 6 h 31 m
    Timp online pe zi
    3 h 55 m
    Reputație
    17626
    Se considera ca cine nu specifica sistemul de joc preferat - cu superioare sau direct eliminatorii - alege optiunea Indiferent.



    Eu vreau direct eliminatorii, asa ca e bine sa va exprimati parerea daca doriti sa jucati altfel.
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  13. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place adof le-a plăcut acest mesaj
  14. #10
    senior

    Data înscrierii
    25.04.2012
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    50
    Postări
    256
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 16 h 30 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    321
    Birtalan Robert - Oradea - Elite
    Birtalan Laszlo - Oradea - Open
    grupe superioare
    Abrazive Scule Sudura
    Echipamente pemtru Profesionisti
    https://.abrazive-scule.ro

  15. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
  16. #11
    junior

    Data înscrierii
    27.02.2012
    Locație
    Hunedoara
    Vârstă
    42
    Postări
    144
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 z 19 h 46 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    120
    Botea Fabian din Hunedoara open
    Opțiunea 2

  17. #12
    senior

    Data înscrierii
    12.09.2013
    Locație
    alba iulia
    Vârstă
    37
    Postări
    375
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    55 z 19 h 45 m
    Timp online pe zi
    35 m
    Reputație
    294
    Damian Alin Campia Turzii elite Fulop Attila Aiud open Damian Mircea -Bistrita open

  18. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Brulea Petre le-a plăcut acest mesaj
  19. #13
    senior

    Data înscrierii
    12.09.2013
    Locație
    alba iulia
    Vârstă
    37
    Postări
    375
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    55 z 19 h 45 m
    Timp online pe zi
    35 m
    Reputație
    294
    Dirlea Ioan Aiud open

  20. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
  21. #14
    organizator turnee

    Data înscrierii
    24.01.2015
    Locație
    hunedoara
    Vârstă
    34
    Postări
    409
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    13 z 11 h 43 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    457
    Pavel Călin Hunedoara elite cu opțiunea 2

  22. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place andreyutzu le-a plăcut acest mesaj
  23. #15
    senior

    Data înscrierii
    07.08.2014
    Locație
    Deva
    Vârstă
    47
    Postări
    445
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    26 z 8 h 58 m
    Timp online pe zi
    19 m
    Reputație
    654
    Bună ziua! Se inscriu din Deva :
    Boznea Daniel, Țârlea Adrian- Open,
    Zsok Arcadie - Elite
    Postelnicu Mihai, Cărăuș Sorin, Midvichi Alexandru - Avansați.
    Sistem cu grupe superioare.
    Mulțumesc

    Trimis de pe al meu PRA-LX1 folosind Tapatalk

  24. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place dmidvichi, andreyutzu le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu B "Cupa Prieteniei", Mediaș - 27.10.2018
    De Zosim1 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 66
    Ultimul post: 27.10.2018, 20:37
  2. Turneu A "Cupa Prieteniei", Mediaș - 18.08.2018
    De Zosim1 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 343
    Ultimul post: 26.08.2018, 11:07
  3. Răspunsuri: 88
    Ultimul post: 10.07.2017, 10:44
  4. Răspunsuri: 667
    Ultimul post: 24.06.2017, 22:57
  5. Răspunsuri: 222
    Ultimul post: 24.03.2017, 12:52

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •