Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Recomandare sandwich

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Recomandare sandwich

    Tot caut de ceva timp o fata pt BH, nu dau topspin cu reverul, am nevoie sa ma ajute la preluare serviciu, sa pun capac,sa pot tăia cu ea,si foarte important sa pot ataca drept! M am gandit la un sandwich ! Am jucat 7 ani cu Yanus defend dar nu ma ajuta la atac! lemn Alc, Fh- baracuda ( astea raman).
    Ce sandwich imi recomandați pt setup ul meu si pt stilul meu de joc (agresiv) Multumesc!
    Ma Lin Soft
    Yasaka Rakza 7
    Xiom Yanus

  • #2
    TSP Super spinpips 21;

    Trimis de pe al meu HTC One folosind Tapatalk

    Comentariu


    • #3
      TSP Spectol 21; Nittaku Moristo SP,

      Trimis de pe al meu HTC One folosind Tapatalk

      Comentariu


      • #4
        Xiom ZavaI

        Trimis de pe al meu HTC One folosind Tapatalk

        Comentariu


        • #5
          Andro Hexer Pips Force, Stiga Royal, Joola Express Ultra, Spinlord Waran

          Trimis de pe al meu HTC One folosind Tapatalk

          Comentariu


          • #6
            Toate aceste fete sunt ff bune. Acum depinde care dintre ele ti se potriveste mai bine.

            Trimis de pe al meu HTC One folosind Tapatalk

            Comentariu


            • #7
              Pfff,da putine mai sunt ))
              Merci dar mi ai amestecat mintea!
              Ma Lin Soft
              Yasaka Rakza 7
              Xiom Yanus

              Comentariu


              • #8
                Eu folosesc pe BH Yinhe Galaxy Pluto si acum am inceput sa fiu multumit de el, chiar daca in prima saptamana am avut mai multe tentative sa il rup Cel mai mare plus pentru mine e la capitolul capace,punand capace active de la semidistanta si de la masa am incurcat destul de multi adversari,inca un plus la preluari(dar abia dupa ce incepi sa simti modul cum arunca),bun si pe atacuri drepte dar aici nu ma pot pronunta foarte clar fiindca nu atac foarte mult cu BH dar in ultimul timp am inceput sa dau si sa punctez si cu partea asta,aici la atac pot spune ca arunca bine pentru un sandwich
                In conluzie eu zic ca e un sandwich bun ce merita incercat mai ales ca este la un pret mic , il poti cumpara de aici https://www.ttmall.ro/collections/fe...e-galaxy-pluto

                Comentariu


                • #9
                  Da,e prima dat când voi pune sandwich pe rever. Zic eu ca ma voi adapta repede deoarece stilul meu pe rever ar îndeplini ceea ce poate oferi un sandwich!
                  Ma Lin Soft
                  Yasaka Rakza 7
                  Xiom Yanus

                  Comentariu


                  • #10
                    Atunci o sa fie destul de enervant la inceput, sau cel putin pentru mine a fost.Eu am ma incercat sa dau si cu alte sandwich-uri dar nici unul nu mi s-a parut asa ok pentru capace active si pentru atacuri drepte ,acum depinde foarte mult si de jucator...Ti l-am recomandat nu doar ca joc cu el dar si pentru ca are un pret foarte accesibil,sa ai bafta si sa iei decizia cea mai buna!

                    Comentariu


                    • #11
                      Merci Radule
                      Ma Lin Soft
                      Yasaka Rakza 7
                      Xiom Yanus

                      Comentariu


                      • #12
                        Noi termeni inventati: "capace active" ))

                        Trimis de pe al meu HTC One folosind Tapatalk

                        Comentariu


                        • #13
                          Oare cele pasive cum or fi??? Exista doar capace. Fara active si pasive.

                          Trimis de pe al meu HTC One folosind Tapatalk

                          Comentariu


                          • #14
                            Sandwich-urile cu cele mai bune review-uri pe forumurile de "afara" sunt Joola Express Ultra si Butterfly Raystorm.
                            Eu am jucat vreo trei luni cu TSP Super Spinpips si a fost ok insa tot la soft m-am intors asa ca nu am mai apucat să testez cele două sandwich-uri Joola si Butterfly. Am mai testat totusi si Super Spinpips 21 insa efectul perturbator tot la cea de dinainte era mai mare; însă numai pe atac mergea mai bine cel cu burete ofensiv 21.
                            Blade: Mizutani ZLC
                            FH Nittaku Fastarc G1
                            BH Xiom Sigma II Euro

                            Comentariu


                            • #15
                              Am probat cateva sandwich uri.Intre timp mi am dat seama ca după at?ția ani ?nvățat cu softul ,nu pot juca cu sandwich, sunt mecanisme! Răm?n la soft
                              Ma Lin Soft
                              Yasaka Rakza 7
                              Xiom Yanus

                              Comentariu


                              • #16
                                capac pasiv e cand tii paleta si se respinge mingia,cele active le poti poti adauga viteza si sa schimbi directia

                                Comentariu


                                • #17
                                  se subantelege, pt cine stie.....
                                  Ma Lin Soft
                                  Yasaka Rakza 7
                                  Xiom Yanus

                                  Comentariu


                                  • #18
                                    Postat în original de iunyan Vezi post
                                    Noi termeni inventati: "capace active" ))

                                    Trimis de pe al meu HTC One folosind Tapatalk
                                    Aceste lovituri există...termenii nu sunt inventati...suplimentar mai există și capacul-tăiat, sau chop-block, în caz de ti se par asa extravagante noțiunile de "pasiv" sau " activ"....exista inclusiv mai multe moduri de a da topspin...Sunt multe tipuri de lovituri în tenisului de masa pe care amatorii nu le cunosc sau nu le folosesc...


                                    Trimis de pe al meu SM-T585 folosind Tapatalk
                                    Lemn: XIOM Vega Pro FL /Fh: Tenergy 05 /Bh: Stiga Calibra LT spin
                                    Lemn: Butterfly Innerforce ZLC FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Xiom Vega Europe
                                    Lemn: Butterfly Mizutani Jun FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Tenergu 80 FX

                                    Comentariu


                                    • #19
                                      Cea mai spectaculoasa lovitura tip 'capac pasiv' este cea in care adversarul, in loc sa mearga sa caute mingea prin tarc, constata cu uimire ca aceasta s-a lovit din greseala de paleta lui si a aterizat inapoi pe masa.
                                      TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

                                      Comentariu


                                      • #20
                                        Se invata foarte greu lovitura asta...[emoji28][emoji28]

                                        Trimis de pe al meu SM-T585 folosind Tapatalk
                                        Lemn: XIOM Vega Pro FL /Fh: Tenergy 05 /Bh: Stiga Calibra LT spin
                                        Lemn: Butterfly Innerforce ZLC FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Xiom Vega Europe
                                        Lemn: Butterfly Mizutani Jun FL /Fh: Tenergy 80 /Bh: Tenergu 80 FX

                                        Comentariu

                                        Who has read this thread:
                                        Procesare...
                                        X