Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Why Not", Roman - 21.10.2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Un plus pentru Edi Petenchi care a pregatit un bufet cu de toate,cafea la discretie ..de bautura nu zicem nimic pt ca spotul si bautura,nu i asa,nu fac casa buna
    Un plus pentru cele doua domnisoare foarte amabile de la sectiunea catering..au fost acolo da capo al fine..bravo lor..Am sa l rog pe Edi sa mi le inchirieze cand am concurs la Fălticeni
    Trebuie facut ceva cu expunerea solara(prelate,draperii,ceva)
    of all the things i lost i miss my mind the most

    Comentariu


    • Postat în original de radu berila Vezi post
      domnule cozma, în grupa superioara am avut 1 victorie, nu 0, în meciul cu domnul dragan, 3-0 pentru mine!!!

      Trimis de pe al meu sm-j320f folosind tapatalk
      done
      Ultima editare de cata_60; 21.oct.2017, 20:59.
      of all the things i lost i miss my mind the most

      Comentariu


      • Felicitari pentru organizare si ospitalitate d-lui Edy Petenchi!
        De asemenea, felicitari lui Catalin Albu si Ciuca Sorin pentru castigarea turneelor de la open si amatori!
        Nittaku Acoustic
        FH - Xiom Omega V Tour
        BH - Xiom Omega V Tour

        Comentariu


        • Ca participant si romascan, imi permit cateva opinii vizavi de turneu...primul cuvant care imi vine imi minte este slabut ! Ma asteptam ca acest turneu, odata cu inaintarea in varsta si maturizarea lui, sa se transforme intr-un vin vechi si pretios...n-a prea iesit. Sala slab iluminata ( becuri lipsa ), pe soare nu pot da vina c-a indraznit sa lumineze ( astea-s anotimpurile la noi ), mese insuficiente ( la amatori s-au jucat 3 grupe la doua mese si doar bunul simt si politetea oaspetilor au facut ca totul sa decurga aproape binisor...intarzieri prea mari intre meciuri ), n-am inteles miscarea la mingi ( Donic in inferioare si Nittaku in superioare, parca unele de celuloid si altele de plastic - suntem totusi la un turneu A ), remarc totusi stradania organizatorului ca totul sa iasa ok, pizza oferita a fost buna desi unii din cei care jucau la mese n-au prins decat ceva cutii goale...parca totusi, s-ar fi meritat mai mult ! Pacat !
          TRUST NO ONE !

          Comentariu


          • Țipu-Marola Mihai 3-2 nu 3-0

            Comentariu


            • Comentariu


              • Iluminarea salii impecabila si cupele de la locul IV foarte frumoase
                Blade: Butterfly Timo Boll ALC
                FH: Dignics 05
                BH: Dignics 05

                Comentariu


                • Salutare tuturor, intr-un final am ajuns acasa dupa un drum istovitor. Mi-a placut organizarea fara timpi "morti". revederea cu baietii din partea moldovei, nepretuita, ii felicit pentru participare si ii imbratisez pe toti, de asemenea felicitari castigatorilor. Edmond si Catalin au fost atenti la toate detaliile si le multumesc, cu siguranta ne vom mai revedea,
                  Stima.
                  ...azi din nou la drum... urmeaza Ploiești...

                  Comentariu


                  • Rog rectificati rezultatul ultimului meci din superioare, am pierdut cu Lucian Acatrinei, scorul e invers,
                    merci anticipat !

                    Comentariu


                    • Felicitări Cătălin Albu, Coroiu Andrei și legendarului Corcoz Cosmin care a jucat accidentat, felicitări Ciuca Sorin și nu în ultimul rand mulțumim Edi Petenchi pt ospitalitate!!!
                      Primorac carbon tamca 5000
                      fh tenergy 05
                      bh rakza 7 soft

                      Comentariu


                      • A fost trecut gresit meciul meu Mahu Bogdan cu Braniste George!Mahu a castigat cu 3 la 2 nu Braniste

                        Comentariu


                        • a fost trecut gresit si meciul meu Petenchi Edmond cu Braniste George rezultatul a fost 3/1 nu 2/3

                          Comentariu


                          • Comentariu


                            • Comentariu


                              • (+)
                                Papa bun, beuturică bun.
                                Și cum mîncare și bautura creează atmosfera frumoasă, a fost frumos.

                                (--)
                                Chiar dacă nu au fost un număr foarte mare de jucători,numărul mic de mese de joc a fost ceea ce mulți au punctat ca un minus în desfășurare competiție .
                                ?n concluzie - Ghinișor iar la anul mai mult spor! 😎😎😎
                                Targnemțenii vă mulțumesc și la anul iar poftesc.



                                Trimis de pe al meu LG-H960 folosind Tapatalk

                                Comentariu

                                Who has read this thread:
                                Procesare...
                                X