vivasportshop.ro 2 468x60tt-shop.ro 468x60tenismasa.ro 468x60
Pagina 1 din 55 1231151 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 825

Subiect: "Turneu Final AmaTur 2017", Sfântu Gheorghe - 11.11.2017

  1. #1
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    47
    Postări
    8.726
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    383 z 4 h 40 m
    Timp online pe zi
    3 h 11 m
    Reputație
    31776

    "Turneu Final AmaTur 2017", Sfântu Gheorghe - 11.11.2017

    Turneu Final AmaTur 2017, Sfântu Gheorghe - Sâmbătă 11.11.2017

    LOCALITATEA: Sfântu Gheorghe, str. Lunca Oltului, DN12;
    DATA: Sâmbătă 11 Noiembrie 2017;
    CATEGORII: Elite + Open + Avansați + Începători;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    08.00 - 09.15 – validare înscrieri, la 9.30 începe Festivitatea de Premiere urmată de meciurile din grupele inferioare;
    INDICAȚII DE ACCES:
    SALA: Noua Sală Polivalentă "Sfântu Gheorghe";
    LOGISTICĂ: 45 mese (Butterfly, Donic, Joola), mingi plastic Joola Flash***;
    SPAȚIU DE JOC: 2.000 mp (1200 mp Sala mare + 800 mp Sala mică);
    SUPRAFAȚA DE JOC: parchet;
    FACILITĂȚI: Vestiare, dușuri, parcare;
    TAXA: 50 Lei adulții, 30 lei copiii sub 14 ani, 1 leu de participant se va dona către AmaTur;
    Se asigură apă plată – 2 litri;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1÷4 – cupe + diplome;
    MASĂ PRÂNZ:
    - Gulyas by Oliver;
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: conform Clasament AmaTur la zi;
    - ultima înscriere/retragere Joi 9.11.2017, ora 21,00;
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    - înscrierile se vor face pe două liste comune: Elite+Open și Avansați + Începători;
    - vor exista câte două wild-card-uri pentru fiecare categorie;
    SISTEMUL DE JOC:
    - Elite + Open – maxim 150 participanți (96 Elite + 54 Open);
    - Avansați + Începători – maxim 120 participanți (102 Avansați + 18 Începători);
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte (5) 6 jucători – se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Scheme de joc - grupe superioare: Elite - 1324, Open - 1354, Avansați - 1357, Începători - 1546;
    - Tablou eliminatoriu de 8, 16, 32, 64;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi;
    LIVE
    - Festivitatea de premiere AmaTur și finalele se transmit Live pe Facebook/AmaTurRomania
    ORGANIZATOR:
    - AmaTur România
    - Olah Oliver - Sfântu Gheorghe;
    ORGANIZATOR TEHNIC:
    - Elite - Florin Apian, tel. 0748.143.566;
    - Open - Gelu Vlădoiu, tel. 0722.315.757;
    - Avansați - Giosan Marcel, tel. 0723.283.701;
    - Începători - Claudiu Vela;
    ECHIPAMENT SPORTIV:
    Dl. Rasvan Crișan - TT Shop,
    reprezentant Butterfly Ronia.

    Butterfly - Table Tennis for You
    Dl. Tiberiu Tănase - Viva Sport Shop,
    reprezentant Stiga și Yasaka.
    -Dl. George Durdun
    reprezentant andro Romania

    www.pingpongshop.ro
    https://facebook.com/pingpongshopromania
    comenzi@pingpongshop.ro
    0765.777.747
    Dl. Dumitru Beltechi - Emi TT,
    reprezentant Joola.

    Emi TT - Pentru campionul din tine!
    Dna. Irina și Dl. Gelu Popescu - Andro Gir,
    reprezentant XIOM și NITTAKU.


    www.tenismasa.ro
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 31.10.2018 la 23:28.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Xiom Vega Pro, BH: Xiom Vega Pro

  2. #2
    organizator turnee

    Data înscrierii
    22.03.2010
    Locație
    Sfantu Gheorghe
    Vârstă
    47
    Postări
    534
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    8 z 15 h 35 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    686

    Informații utile


    https://www.booking.com/searchresult...;source=hotel&
    Aveti aici lista cu pensiunile din apropierea orasului Sf. Gheorghe.
    Nr.tel Olah Oliver 0744331777
    La Sugas Bai statiune turistica 8 km de Sf.gheorghe
    Un prieten are doua vile superbe una pentru 7 persoane
    Cealalta pentur 8 persoane .
    Inchiriaza pentru numai 200 de lei pe noapte / vile
    Daca sunt grupuri de6-7-8 eu zic ca merita
    https://www.alegecazare.ro/sugas_bai...lak-sugas_bai/


    Sponsori:

    Ultima modificare făcută de FlorinBN; 06.11.2017 la 20:37.

  3. #3
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui marcelgiosan
    Data înscrierii
    29.06.2011
    Locație
    Galati
    Vârstă
    47
    Postări
    8.726
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    383 z 4 h 40 m
    Timp online pe zi
    3 h 11 m
    Reputație
    31776

    Rezervat înscrieri și clasament Amatori (Avansați + Începători)

    Inscrieri Avansați - 102 locuri (100 + 2 Wild-card-uri) - on 10.11.2017 at 10:36:59

    1. Craciun David Mihai, Bucuresti, 203 - 19,72 - AJ
    2. Macovei Cristi, Iasi, 212 - 19,53 - A
    3. Lupsa Bogdan, Ramnicu Valcea, 224 - 19,03 - A
    4. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 236 - 18,97 - AW
    5. Lovin Eusebiu, Comanesti, 249 - 18,54 - AW
    6. Plaiasu Ion, Plopeni, 255 - 18,18 - A
    7. Cucu Cristin, Targoviste, 267 - 18,21 - AW
    8. Imecs Attila, Miercurea Ciuc, 280 - 19,83 - AW
    9. Balla Peter, Toplita, 284 - 16,97 - A
    10. Catana Claudiu, Bucuresti, 285 - 19,88 - A
    11. Cristofor Razvan, Moinesti, 287 - 16,39 - AW
    12. Barabas Claudiu, Bistrita, 297 - 17,71 - A
    13. Luca Octavian, Tulcea, 299 - 19,36 - A
    14. Vieru Costica, Botosani, 300 - 19 - AW
    15. Postelnicu Mihai, Deva, 303 - 19,32 - A
    16. Bozosan Petre, Sibiu, 304 - 16,89 - A
    17. Sicoe Ioan, Turda, 314 - 16,25 - AW
    18. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 317 - 18,38 - A
    19. Ilie Octavian Marius, Brasov, 318 - 16,67 - A
    20. Gecse Alpar, Chibed, 323 - 18,04 - A
    21. Dani Leo, Arad, 325 - 19,46 - AH
    22. Nagy Iosif, Arad, 340 - 18,75 - AW
    23. Silivestru Nicu, Tulcea, 341 - 18,54 - A
    24. Pop Alexandru, Oradea, 345 - 18,17 - A
    25. Kis Istvan, Brasov, 346 - 15,47 - AW
    26. Pinzar Alin, Suceava, 350 - 19,17 - A
    27. Ionescu Mihai, Targoviste, 355 - 19,39 - A
    28. Oancea Marian, Bacau, 356 - 19,07 - A
    29. Salavastru Petru, Botosani, 360 - 18,96 - AW
    30. Retegan Cosmin, Plopeni, 365 - 18,29 - A
    31. Cioveie Marian, Oravita, 366 - 16,14 - A
    32. Vijaica Paul, Drobeta Tr Severin, 368 - 19,64 - AW
    33. Sursilov Constantin, Bucuresti, 369 - 15,21 - A
    34. Potarniche Bianca, Buzau, 381 - 17,61 - AJF
    35. Rusea Gheorghe, Breaza, 387 - 14,67 - A
    36. Fotia Iulian, Bacau, 396 - 17,32 - A
    37. Fekete Istvan, Arad, 397 - 17,21 - A
    38. Alexandru Marius, Bucuresti, 409 - 16,93 - A
    39. Ivan Adrian, Tulcea, 411 - 16,04 - A
    40. Szanto Lajos, Miercurea Ciuc, 412 - 16,5 - A
    41. Burghelea Florin, Piatra Neamt, 415 - 17,17 - A
    42. Lucic Corneliu, Suceava, 417 - 16,04 - AHW
    43. Docan Cristian, Bucuresti, 418 - 15,13 - A
    44. Dinu Adrian, Darmanesti, 423 - 15,88 - A
    45. Sass Imre, Miercurea Ciuc, 428 - 18,6 - A
    46. Cinca Daniel, Craiova, 429 - 15,86 - A
    47. Lupescu Nicolae, Reghin, 431 - 14,36 - A
    48. Lita Gabriel, Bucuresti, 432 - 19,17 - A
    49. Zdrenghea Mircea, Orastie, 433 - 18,57 - A
    50. Lacatis Ghita, Arad, 440 - 19,46 - A
    51. Loghin Florin, Brasov, 446 - 15,13 - A
    52. Giosan Marcel, Galati, 447 - 13,5 - A
    53. Pop Sabin, Targu Mures, 448 - 13,56 - A
    54. Stefan Patrick, Brasov, 450 - 15,83 - A
    55. Cristescu Cristian, Bucuresti, 454 - 15,54 - AW
    56. Veris Dumitru, Brasov, 455 - 15,29 - A
    57. Gusan Boris, Turda, 456 - 13,79 - AW
    58. Badaluta Marian, Vatra Dornei, 462 - 16,64 - A
    59. Tobosaru Gheorghe, Brasov, 463 - 15,86 - A
    60. Socaci Sorin, Panciu, 470 - 16,93 - A
    61. Ciky Cornel, Fagaras, 477 - 15,04 - AW
    62. Zamfirache Ioan, Botosani, 478 - 11,66 - AW
    63. Maftei Catalin Doru, Comanesti, 484 - 15,32 - AW
    64. Iordachi Adrian, Adjud, 489 - 19,6 - A
    65. Comsa Dan, Sibiu, 490 - 17,67 - A
    66. Corbu Darius, Valenii de Munte, 493 - 17,67 - A
    67. Ailioaie Gheorghe, Comanesti, 495 - 14,93 - AW
    68. Iorgoiu Constantin, Drajna de Jos, 496 - 19,6 - A
    69. Robu Valentin, Botosani, 497 - 15,46 - AW
    70. Panait Adrian, Braila, 502 - 13,25 - AW
    71. Tutoveanu Razvan, Brasov, 507 - 17,61 - A
    72. Carata Catalin, Tulcea, 508 - 16,17 - A
    73. Todor Csaba, Gheorgheni, 514 - 15,13 - AH
    74. Banuta Dumitru, Ploiesti, 515 - 15 - A
    75. Grama Mihai, Azuga, 519 - 18,54 - AW
    76. Stolearenco Igor, Galati, 520 - 16,71 - A
    77. Tintas Adrian, Sighetu Marmatiei, 521 - 16,69 - A
    78. Dumitrache Gabriel, Giurgiu, 522 - 16,64 - A
    79. Coclea Ionel, Braila, 524 - 14,54 - AW
    80. Sdranca Mircea, Ploiesti, 531 - 16,46 - A
    81. Nitu Serban, Paulesti, 533 - 14,79 - A
    82. Butnaru Madalina, Vatra Dornei, 538 - 19,4 - AF
    83. Fulop Laszlo, Targu Mures, 539 - 13,57 - A
    84. Oprean Andrei, Baia de Cris, 544 - 11,54 - A
    85. Popa Ion, Ploiesti, 546 - 14,33 - A
    86. Cazanel Gheorghe, Comanesti, 554 - 19,88 - A
    87. Canea Kocsis Andras, Targu Secuiesc, 570 - 14,54 - A
    88. Aparaschivei Marcel, Botosani, 572 - 13,5 - AW
    89. Lazar Dumitru, Mizil, 579 - 13,93 - A
    90. Constantin Cristina, Bucuresti, 581 - 14,89 - AF
    91. Vajda Erno, Reghin, 586 - 16,46 - AW
    92. Bucur Alin Adrian, Targu Mures, 590 - 17,54 - A
    93. Losonczi Denes, Sangeorgiu de Padure, 591 - 15,14 - A
    94. Morariu Marius, Sibiu, 596 - 17,08 - A
    95. Pralea Constantin, Alba Iulia, 598 - 10,5 - AW
    96. Caraus Sorin, Deva, 601 - 13 - A
    97. Carjan Dumitru, Bucuresti, 607 - 13 - AW
    98. Vijaica Florin, Drobeta Tr Severin, 618 - 17,88 - A
    99. Heja Zoltan, Ditrau, 632 - 13,29 - A
    100. Marica Dan, Brasov, 639 - 13,58 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    101. Movileanu Neculae, Brasov, 655 - 13,63 - A
    102. Pop Gabriel, Oradea, 666 - 14,55 - A
    103. Darjan Daniel, Brasov, 670 - 11,36 - A
    104. Dan Andrei, Piatra Neamt, 676 - 18,38 - AW
    105. Dumitrescu Sorin, Brasov, 696 - 11,21 - A
    106. Bejan Alexandru, Tecuci, 703 - 14,04 - A
    107. Pica Horia, Fagaras, 705 - 12,39 - A
    108. Gered Ferenc, Miercurea Ciuc, 734 - 12,5 - A
    109. Dinicescu Ion, Pitesti, 747 - 14,69 - AW
    110. Dumitru Silviu, Constanta, 753 - 18,31 - A
    111. Badulescu Rafael, Giurgiu, 763 - 16,2 - A
    112. Anastasiu Constantin, Comanesti, 766 - 14 - AW
    113. Tirdea Ionut, Tecuci, 772 - 11,21 - A
    114. Cuesdean Rares, Reghin, 783 - 16,17 - AJ
    115. Florea Gigi, Galati, 788 - 13 - AW
    116. Botoc Ovidiu, Ploiesti, 801 - 14,05 - A
    117. Moraru Marius, Bucuresti, 802 - 13,25 - A
    118. Vaszi Denes, Miercurea Ciuc, 831 - 14,17 - A
    119. Buruiana Mihai, Marasesti, 862 - 18 - A
    120. Dior Dorin, Iasi, 868 - 14,4 - A
    121. Cotfas Gabriel, Toplita, 875 - 14,69 - AW
    122. Sandulean Ruxandra, Vatra Dornei, 938 - 15 - AJF
    123. Nica Ionut, Brasov, 940 - 18,75 - A
    124. Toma Dan, Sfantu Gheorghe, 963 - 13,33 - A
    125. Vajeu Ionut, Busteni, 983 - 11,71 - A
    126. Sandulean Rares, Vatra Dornei, 997 - 14,69 - AJ
    127. Fejeregyhazi Hunor, Targu Mures, 1039 - 10,2 - A
    128. Mitrofan Petrica, Brasov, 1070 - 15,88 - AW
    129. Andras Zoltan, Miercurea Ciuc, 1166 - 10,67 - A
    130. Franculescu Marius, Sinaia, 1177 - 14,33 - A
    131. Frintu Marius, Sibiu, 1230 - 11,38 - A
    132. Ispas Emil, Alba Iulia, 1276 - 18 - A
    133. Tamas Szilard, Miercurea Ciuc, 1355 - 13 - A
    134. Beke Hunor, Miercurea Ciuc, 1403 - 10,58 - A
    135. Huica Petre, Bucuresti, 1519 - 11,13 - A
    136. Aanei Cristian, Putna, 1528 - 15 - A
    137. Rosca Adela, Galanesti, 1534 - 10,75 - AF
    138. Balan Claudia, Brasov, 1768 - 13 - AJF
    139. Dragoiu Claudiu, Brasov, 1858 - 11 - A
    140. Kulcsar Lorand, Sanpaul, 1967 - 12 - A

    Wild card-uri:
    Mitrofan Petrica - Brasov.
    Anastasiu Constantin - Comanesti.

    Inscrieri Începători - 18 locuri (16 + 2 Wild-card-uri) - on 09.11.2017 at 21:06:55

    1. Marin Bogdan Mihail, Bacau, 647 - 9,69 - A
    2. Rosoga Ana, Constanta, 656 - 9,5 - AF
    3. Malene Petru, Fagaras, 711 - 8,75 - A
    4. Moca Vasile, Bucuresti, 727 - 9,79 - A
    5. Darie Gabriel, Comanesti, 728 - 9,21 - A
    6. Suciu Sergiu, Turda, 744 - 9,86 - AW
    7. Moise Viorel, Braila, 745 - 8,83 - AW
    8. Filip Cristi, Comanesti, 776 - 9,07 - AW
    9. Sisca Nicusor, Comanesti, 812 - 9,58 - AW
    10. Plesoianu Stefan, Constanta, 834 - 8,13 - A
    11. Bleoca Lucas, Tarnaveni, 894 - 9,36 - AJ
    12. Vela Gabriel, Timisoara, 947 - 8,33 - A
    13. Morun Marian, Braila, 948 - 8,2 - A
    14. Pintescu Teodora, Vatra Dornei, 964 - 9,45 - AJF
    15. Stan Mariana, Constanta, 1009 - 5,63 - A
    16. Vacariuc Mariana, Vatra Dornei, 1045 - 9,25 - AJF
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    17. Govoreanu Cendana, Cisnadie, 1047 - 8,75 - AF
    18. Serban Aurel, Fagaras, 1081 - 9 - A
    19. Stinga Ovidiu, Tecuci, 1108 - 8 - A
    20. Marin Cristi, Braila, 1244 - 6,5 - A
    21. Sterczer Sandor, Sanzieni, 1269 - 6,13 - A
    22. Tamas Vivien, Miercurea Ciuc, 1337 - 4,81 - AF
    23. Sterczer Zalan, Sanzieni, 1377 - 4,92 - A
    24. Tanase Stefan, Fagaras, 1407 - 6,81 - AJ
    25. Prodan Iosif, Tarnaveni, 1590 - 8,17 - A
    26. Tarau Vasile, Brasov, 1722 - 9 - A
    27. Codreanu George, Tecuci, 1754 - 6 - A
    28. Pal Abel, Sfantu Gheorghe, 1757 - 5 - A
    29. Lorinc Zoltan, Miercurea Ciuc, 1907 - 6 - A
    30. Musat Viorel, Bacau, 1979 - 6,5 - A
    31. Persa Tudor, Sfantu Gheorghe, 3257 - 0 - A
    32. Orza Gabor, Miercurea Ciuc, 3549 - 0 - A
    33. Florea Bogdan, Caracal, 3696 - 0 - A
    34. Tisza Iosif, Arad, 5001 - 0 - A

    Wild card-uri
    Pal Abel, Sfantu Gheorghe
    Marin Cristi, Braila

    Clasament Avansați

    1. Lacatis Ghita - Arad
    2. Pop Alexandru - Oradea
    3 -- 4
    Imecs Attila - Miercurea Ciuc
    Pinzar Alin - Suceava
    5 -- 8
    Potarniche Bianca - Buzau
    Silivestru Nicu - Tulcea
    Sass Imre - Miercurea Ciuc
    Corbu Darius - Valenii de Munte
    9 -- 16
    Butnaru Madalina - Vatra Dornei
    Ilie Octavian Marius - Brasov
    Salavastru Petru - Botosani
    Craciun David Mihai - Bucuresti
    Cinca Daniel - Craiova
    Vieru Costica - Botosani
    Zdrenghea Mircea - Orastie
    Iorgoiu Constantin - Drajna de Jos
    17 -- 32
    Postelnicu Mihai - Deva
    Bucur Alin Adrian - Targu Mures
    Cucu Cristin - Targoviste
    Kis Istvan - Brasov
    Retegan Cosmin - Plopeni
    Luca Octavian - Tulcea
    Loghin Florin - Brasov
    Lita Gabriel - Bucuresti
    Dani Leo - Arad
    Dumitrache Gabriel - Giurgiu
    Catana Claudiu - Bucuresti
    Lovin Eusebiu - Comanesti
    Veris Dumitru - Brasov
    Macovei Cristi - Iasi
    Socaci Sorin - Panciu
    Bartha Istvan Zsolt - Aita Mare
    33 -- 34
    Vijaica Paul - Drobeta Tr Severin
    Tutoveanu Razvan - Brasov
    35 -- 37 2v gr.sup.
    Iordachi Adrian - Adjud
    Ionescu Mihai - Targoviste
    Cristescu Cristian - Bucuresti
    38 -- 52 1v gr.sup.
    Oancea Marian - Bacau
    Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea
    Comsa Dan - Sibiu
    Balla Peter - Toplita
    Alexandru Marius - Bucuresti
    Tintas Adrian - Sighetu Marmatiei
    Sdranca Mircea - Ploiesti
    Carata Catalin - Tulcea
    Mitrofan Petrica - Brasov
    Stefan Patrick - Brasov
    Maftei Catalin Doru - Comanesti
    Docan Cristian - Bucuresti
    Ciky Cornel - Fagaras
    Banuta Dumitru - Ploiesti
    Gusan Boris - Turda
    53 -- 68 0v gr.sup.
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    Nagy Iosif - Arad
    Grama Mihai - Azuga
    Gecse Alpar - Chibed
    Vijaica Florin - Drobeta Tr Severin
    Barabas Claudiu - Bistrita
    Fotia Iulian - Bacau
    Fekete Istvan - Arad
    Burghelea Florin - Piatra Neamt
    Bozosan Petre - Sibiu
    Badaluta Marian - Vatra Dornei
    Szanto Lajos - Miercurea Ciuc
    Cristofor Razvan - Moinesti
    Sursilov Constantin - Bucuresti
    Rusea Gheorghe - Breaza
    Giosan Marcel - Galati
    69 -- 75 2v gr.inf.
    Morariu Marius - Sibiu
    Vajda Erno - Reghin
    Cioveie Marian - Oravita
    Robu Valentin - Botosani
    Canea Kocsis Andras - Targu Secuiesc
    Heja Zoltan - Ditrau
    Panait Adrian - Braila
    76 -- 90 1v gr.inf.
    Cazanel Gheorghe - Comanesti
    Stolearenco Igor - Galati
    Sicoe Ioan - Turda
    Ivan Adrian - Tulcea
    Lucic Corneliu - Suceava
    Dinu Adrian - Darmanesti
    Tobosaru Gheorghe - Brasov
    Ailioaie Gheorghe - Comanesti
    Constantin Cristina - Bucuresti
    Nitu Serban - Paulesti
    Popa Ion - Ploiesti
    Pop Sabin - Targu Mures
    Aparaschivei Marcel - Botosani
    Caraus Sorin - Deva
    Zamfirache Ioan - Botosani
    91 -- 102 0v gr.inf.
    Plaiasu Ion - Plopeni
    Losonczi Denes - Sangeorgiu de Padure
    Todor Csaba - Gheorgheni
    Coclea Ionel - Braila
    Lupescu Nicolae - Reghin
    Anastasiu Constantin - Comanesti
    Lazar Dumitru - Mizil
    Marica Dan - Brasov
    Fulop Laszlo - Targu Mures
    Carjan Dumitru - Bucuresti
    Oprean Andrei - Baia de Cris
    Pralea Constantin - Alba Iulia

    Clasament Începători

    1. Moca Vasile - Bucuresti
    2. Pintescu Teodora - Vatra Dornei
    3 -- 4
    Darie Gabriel - Comanesti
    Bleoca Lucas - Tarnaveni
    5 -- 8
    Filip Cristi - Comanesti
    Marin Cristi - Braila
    Morun Marian - Braila
    Sisca Nicusor - Comanesti
    9 -- 12 0v gr.sup.
    Rosoga Ana - Constanta
    Moise Viorel - Braila
    Govoreanu Cendana - Cisnadie
    Vela Gabriel - Timisoara
    13 -- 2v gr.inf.
    Marin Bogdan Mihail - Bacau
    14 -- 17 1v gr.inf.
    Suciu Sergiu - Turda
    Malene Petru - Fagaras
    Plesoianu Stefan - Constanta
    Pal Abel - Sfantu Gheorghe
    18 -- 0v gr.inf.
    Stan Mariana - Constanta
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 12.11.2017 la 23:19.
    Blade: Nittaku Septear; FH: Xiom Vega Pro, BH: Xiom Vega Pro

  4. #4
    Super Moderator
    Avatarul lui FlorinBN
    Data înscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    47
    Postări
    7.905
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    490 z 16 h 49 m
    Timp online pe zi
    3 h 51 m
    Reputație
    16650

    Inscrieri Elite + Open

    Inscrieri Elite - on 09-Nov-17 at 21:01:47

    1. Lukasz Klimas, Ploiesti, 1 - 44.79 - OEL
    2. Enciu Alexandru, Slobozia, 2 - 44.5 - OEL
    3. Petrescu Liviu, Pitesti, 3 - 42.36 - OELW
    4. Avram Victor, Arad, 5 - 40.94 - OE
    5. Gogu Gabriel, Cluj Napoca, 7 - 43.36 - OE
    6. Govoreanu Florin, Cisnadie, 8 - 39.19 - OE
    7. Sicoe Rodica, Cugir, 9 - 42.34 - OELF
    8. Roman Bogdan, Arad, 10 - 40.75 - OE
    9. Dinca Daniel, Bucuresti, 13 - 38.25 - OEH
    10. Put Gabriel, Oravita, 14 - 38.5 - OE
    11. Verdet Adrian, Oravita, 15 - 35.28 - OE
    12. Apian Florin, Bistrita, 16 - 36.5 - OE
    13. Tigau Dan, Bucuresti, 17 - 35.66 - OELW
    14. Daneliuc Gabi, Selimbar, 18 - 35.54 - OE
    15. Sumanaru Catalin, Iasi, 19 - 35.16 - OE
    16. Mutrescu Eugen, Timisoara, 20 - 42.64 - OE
    17. Nistor Dorel, Bistrita, 21 - 43.39 - OE
    18. Cozma Catalin, Falticeni, 22 - 35.07 - OEW
    19. Mocean Dan, Cluj Napoca, 23 - 42.21 - OEL
    20. Sinita Eugen, Bucuresti, 24 - 36.79 - OE
    21. Savu Cristian, Oradea, 25 - 34.04 - OE
    22. Constantin Teodor, Bucuresti, 29 - 35.07 - OE
    23. Corcoz Costin, Focsani, 30 - 38.42 - OEL
    24. Lazaroiu Adrian, Targoviste, 31 - 32.96 - OE
    25. Vlase Gheorghe, Slobozia, 32 - 33 - OE
    26. Fratila Robert, Filipestii de Targ, 33 - 38.38 - OE
    27. Fratea Aurel, Constanta, 34 - 31.06 - OEW
    28. Iancu George, Ploiesti, 35 - 36.21 - OEW
    29. Toma Florin, Pitesti, 36 - 38.86 - OELW
    30. Zamblau Ionut, Cluj Napoca, 38 - 36.88 - OE
    31. Birtalan Robert, Oradea, 39 - 32.44 - OE
    32. Kaposta Victor, Arad, 40 - 31.14 - OE
    33. Onufrei Ciprian, Botosani, 41 - 39.11 - OE
    34. Macovei Liviu, Brasov, 43 - 37.92 - OE
    35. Cristache George, Bucuresti, 46 - 37.64 - OE
    36. Grigore Alexandru, Campina, 47 - 32.47 - OE
    37. Dumitrescu Cornel, Bucuresti, 48 - 34.79 - OEW
    38. Tic Ioan, Oradea, 49 - 31.32 - OE
    39. Creinicean Liviu, Oravita, 50 - 33.89 - OE
    40. Vaida Sorin, Oradea, 51 - 32.14 - OE
    41. Bardocz Szilard, Capeni, 52 - 35.08 - OE
    42. Pavunev Dan, Bucuresti, 53 - 29.96 - OE
    43. Pavel Calin, Hunedoara, 54 - 36.38 - OE
    44. Ion Marius, Braila, 55 - 40.08 - OE
    45. Corburean Ioana, Medias, 56 - 36.88 - OEF
    46. Diaconescu Lucian, Targoviste, 57 - 28.83 - OE
    47. Marola Mihai, Bacau, 58 - 36.82 - OE
    48. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc, 60 - 29.57 - OE
    49. Ciobanu Daniel, Blaj, 61 - 31.07 - OEW
    50. Migea Cornel, Sibiu, 62 - 31.64 - OE
    51. Rojnita Sebastian, Bacau, 63 - 29.36 - OE
    52. Buzatu Vasile, Buftea, 64 - 35.14 - OEW
    53. Mihalescu Dinu, Timisoara, 65 - 32.46 - OEW
    54. Oprea Adrian, Lugoj, 66 - 31.71 - OE
    55. Raducan Bogdan, Craiova, 67 - 35.25 - OE
    56. Incze Levente, Miercurea Ciuc, 69 - 34.57 - OE
    57. Vladoiu Gelu, Brasov, 70 - 27.84 - OEW
    58. Cionoiu Cristian, Bucuresti, 74 - 36.38 - OE
    59. Bleoca Marius, Tarnaveni, 77 - 29 - OE
    60. Neagoe Costin, Bucuresti, 78 - 32.5 - OE
    61. Szalay Liviu, Oradea, 79 - 29.96 - OE
    62. Bivolaru Marius, Ploiesti, 80 - 27.96 - OE
    63. Zidar Victor, Reghin, 81 - 33.88 - OE
    64. Darmaz Ion, Targoviste, 85 - 27.97 - OEW
    65. Munteanu Octavian, Tecuci, 86 - 32.63 - OEW
    66. Dena Corneliu, Giurgiu, 87 - 28.71 - OEW
    67. Leolea Andrei, Constanta, 88 - 32.21 - OEW
    68. Georgiu Dragos, Vatra Dornei, 89 - 31.61 - OE
    69. Birtalan Laszlo, Oradea, 90 - 27.31 - OE
    70. Zarinschi Catalin, Galati, 92 - 31.89 - OE
    71. Curut Gabriel, Timisoara, 95 - 30.58 - OE
    72. Oprea Luca, Bucuresti, 96 - 35.61 - OEJ
    73. Ditu Daniel, Onesti, 98 - 36.75 - OE
    74. Bratescu Adrian, Targoviste, 100 - 27.21 - OEW
    75. Ciuca Dan, Pitesti, 101 - 30.71 - OEW
    76. Roman Iulian, Brasov, 102 - 47.88 - OEL
    77. Mihaila Nicolae, Breaza, 103 - 29.13 - OE
    78. Mitrea Silviu, Navodari, 104 - 28.54 - OE
    79. Ursulean Vasile, Straja, 105 - 30.61 - OE
    80. Aron Darie, Sibiu, 109 - 32.57 - OE
    81. Fazakas Attila, Toplita, 110 - 29.68 - OE
    82. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc, 117 - 29.63 - OEW
    83. Ivan Valentin, Campina, 119 - 28.29 - OE
    84. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 120 - 27.63 - OE
    85. Panaitescu Stefan, Izvoarele, 123 - 34.04 - OEW
    86. Hutanu Alin, Brasov, 134 - 29.92 - OE
    87. Drinceanu Lilian, Oravita, 135 - 27.96 - OE
    88. Navacioiu Marian, Bucuresti, 140 - 33.96 - OEW
    89. Barabas Sandor, Toplita, 153 - 29.93 - OE
    90. Lunca Razvan, Tarnaveni, 159 - 31.14 - OE
    91. Toma Iulian, Braila, 160 - 30.42 - OEW
    92. Nistor Florin, Comanesti, 162 - 28.61 - OE
    93. Iancu Sorin, Sibiu, 166 - 30.63 - OE
    94. Chiscop Bogdan, Galati, 167 - 33.71 - OE
    95. Denes Ferenc, Praid, 171 - 30.54 - OEW - wild card
    96. Bondoc Alexandru, Brasov, 926 - 29 - OE - wild card
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    97. Orac Teodor, Ramnicu Valcea, 168 - 27.29 - OE
    98. Valeanu Vlad, Bacau, 170 - 31.21 - OE
    99. Polotca Stefan, Sangeorgiu de Padure, 172 - 29.36 - OE
    100. Jozsa Zoltan, Odorheiu Secuiesc, 177 - 40.25 - OE
    101. Motorga Dorin, Targu Mures, 178 - 27.21 - OE
    102. Cruceru Sergiu, Targu Jiu, 188 - 40.56 - OE
    103. Ropotan Iulian, Bucuresti, 196 - 35 - OE
    104. Simion Boby, Cluj Napoca, 198 - 32 - OELH
    105. Ion Sebastian, Buftea, 200 - 29.92 - OE
    106. Farcas Vlad, Cluj Napoca, 216 - 39.25 - OEL
    107. Jurje Alex Doru, Almasu Mare, 217 - 32.35 - OE
    108. Motoroi Costin, Bucuresti, 244 - 31.8 - OE
    109. Welker Ivan, Sfantu Gheorghe, 264 - 32.31 - OE
    110. Tudorache Viorel, Bucuresti, 288 - 41.17 - OEL
    111. Beca Iliesen, Timisoara, 335 - 37.33 - OEL
    112. Badulescu Mario, Giurgiu, 351 - 31.4 - OE
    113. Totpal Marius, Busteni, 380 - 32.6 - OE
    114. Boeriu Cezara, Targu Mures, 391 - 31 - OEJF
    115. Olteanu Mihai, Brasov, 443 - 29.67 - OE
    116. Popa Gheorghe, Aiud, 563 - 32.88 - OEW
    117. Toporas Cosmin, Suceava, 592 - 32.67 - OE
    118. Sipos Ferenc, Targu Mures, 621 - 29.33 - OEW
    119. Tecuschi Dan, Brasov, 754 - 40 - OEW
    120. Kiss Janos, Miercurea Ciuc, 786 - 31 - OE
    121. Aftenii Daniel, Bucuresti, 845 - 27 - OE
    122. Persa Florin, Sfantu Gheorghe, 1324 - 28 - OE


    Inscrieri Open - on 09-Nov-17 at 21:02:24

    1. Istrate Cristian, Bucuresti, 71 - 26.88 - OW
    2. Veres Francisc, Oravita, 94 - 26.79 - O
    3. Ciortescu Cristi, Iasi, 97 - 26.88 - O
    4. Sofian Corneliu, Suceava, 106 - 25.47 - OW
    5. Colesniuc Romeo, Botosani, 108 - 25.59 - OW
    6. Fancsali Kalman, Miercurea Ciuc, 114 - 26.18 - OW
    7. Dragan Petru Ioan, Iasi, 121 - 26.82 - O
    8. Petrov Dan, Bucuresti, 122 - 25.96 - O
    9. Iacob Gabriel, Iasi, 129 - 24.09 - OW
    10. Bogza Dragos, Iasi, 130 - 23.44 - O
    11. Murgu Ioan, Oravita, 133 - 26.38 - O
    12. Orban Madalina, Timisoara, 136 - 26.29 - OJF
    13. Damian Mircea, Bistrita, 137 - 24.86 - O
    14. Pralea Marius Dan, Botosani, 138 - 22.42 - O
    15. Lungu Marius, Oravita, 139 - 25.43 - O
    16. Sarbu Dan, Ploiesti, 141 - 26.29 - OW
    17. Braniste George, Bacau, 142 - 26.13 - O
    18. Fulop Attila, Aiud, 144 - 23.79 - OW
    19. Visan Bogdan, Targoviste, 145 - 22 - O
    20. Marian Bogdan, Ploiesti, 146 - 26.63 - OW
    21. Morosan Marian, Suceava, 148 - 26.63 - O
    22. Padurariu Costel, Brasov, 149 - 26.63 - O
    23. Fazakas Gergely, Miercurea Ciuc, 150 - 26.54 - O
    24. Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian, Iasi, 151 - 24.96 - O
    25. Dumitrescu Dan, Piatra Neamt, 154 - 25.5 - O
    26. Stancalie Doru, Craiova, 155 - 24.79 - OW
    27. Nicola Marian, Constanta, 156 - 22.03 - O
    28. Ticu Dorin, Bacau, 163 - 25.96 - OW
    29. Miklos Imre, Miercurea Ciuc, 176 - 26.5 - O
    30. Bulubasa Nicusor, Comanesti, 182 - 26.07 - OW
    31. Negrean Ioan, Sibiu, 184 - 24 - O
    32. Jichici Svetozar, Timisoara, 185 - 22.07 - O
    33. Gherasim Iulian, Tulcea, 189 - 25.57 - O
    34. Kromek Iulian, Cugir, 192 - 26.57 - O
    35. Trocaru Remus, Tulcea, 193 - 25.18 - O
    36. Curpas Ioan, Oradea, 194 - 23.04 - OW
    37. Avram Nicolae, Nedelea, 195 - 25.63 - O
    38. Colcer Nicolae, Toplita, 197 - 25.93 - O
    39. Janosi Attila, Targu Mures, 202 - 25.93 - O
    40. Stancescu Sebastian, Ploiesti, 207 - 22.18 - O
    41. Dirlea Ioan, Aiud, 208 - 20.32 - OH
    42. Mironescu Adrian, Botosani, 211 - 26.82 - O
    43. Serban Liviu, Onesti, 219 - 20.29 - O
    44. Antal Denes, Brasov, 221 - 26.25 - OW
    45. Solcan Florin, Constanta, 222 - 23.13 - O
    46. Jaouir Khaled, Bucuresti, 223 - 20 - OW
    47. Salariu Adrian, Buftea, 227 - 26.43 - O
    48. Corneanu Sorin, Botosani, 228 - 24.32 - O
    49. Doba Vasile, Pitesti, 234 - 25.5 - OW
    50. Radu Constantin, Sibiu, 235 - 22.36 - OW
    51. Marola Dan, Bacau, 238 - 23.18 - O
    52. Brulea Petre, Paulesti, 242 - 23 - OW
    53. Kantor Imre Zoltan, Reghin, 374 - 20.82 - OW - wild card
    54. Szekeres Levente, Brasov, 1598 - 23 - O - wild card
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    55. Cocean Valer, Baraolt, 250 - 25.75 - O
    56. Gheorghe Nicolae, Calarasi, 252 - 24.57 - O
    57. Bubulac Cristi, Piatra Neamt, 256 - 22.39 - O
    58. Sorescu Mircea, Paulesti, 266 - 21.82 - O
    59. Voicu Ionut, Ploiesti, 275 - 24.79 - O
    60. Pelaghie Ioan, Targu Mures, 276 - 22.46 - O
    61. Papacu Bejoli, Bucuresti, 277 - 22.11 - OW
    62. Gheorghe Nicu, Drobeta Tr Severin, 279 - 23.46 - OW
    63. Gyorfi Szabolcs, Gheorgheni, 282 - 24.88 - O
    64. Rosu Gabriel, Comanesti, 283 - 22.43 - O
    65. Turcu Viorel, Piatra Neamt, 290 - 21.46 - OW
    66. Baiburi Levent, Tulcea, 311 - 25.55 - O
    67. Keresztes Zoltan, Gheorgheni, 312 - 24.21 - O
    68. Musat Catalin, Alexandria, 331 - 20.79 - O
    69. Veres Janos, Targu Mures, 353 - 23.63 - OW
    70. Ionascu Gabriel, Bucuresti, 358 - 20.46 - O
    71. Dumbrava Daniel, Focsani, 367 - 26.63 - OW
    72. Boicu Gabriel, Vatra Dornei, 389 - 20.15 - O
    73. Ciobanu Gabriel, Cluj Napoca, 405 - 26.25 - OW
    74. Rosca Niculai, Galanesti, 407 - 23.33 - O
    75. Rosioara Razvan, Alexandria, 410 - 21.54 - O
    76. Bodin Ion, Tecuci, 413 - 25 - OW
    77. Matei Mirel, Brasov, 421 - 20 - O
    78. Dima Victor, Azuga, 430 - 23.96 - O
    79. Pitac Ovidiu, Brasov, 437 - 23.63 - OW
    80. Barsa Ioan, Moinesti, 460 - 25.67 - O
    81. Lazar Ion, Bucuresti, 461 - 20.5 - O
    82. Bacanu Paulian, Brasov, 469 - 24.56 - O
    83. Marcu Vasile, Vatra Dornei, 483 - 23.4 - OW
    84. Toma Adrian, Sfantu Gheorghe, 549 - 20.75 - OJ
    85. Kincses Jozsef, Praid, 669 - 20.56 - O
    86. Szasz Erno, Sfantu Gheorghe, 1095 - 23 - O
    Ultima modificare făcută de FlorinBN; 09.11.2017 la 21:02.
    TEnergy 05 // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  5. #5
    Super Moderator
    Avatarul lui FlorinBN
    Data înscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    47
    Postări
    7.905
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    490 z 16 h 49 m
    Timp online pe zi
    3 h 51 m
    Reputație
    16650
    Inscrieri Elite - on 12-Nov-17 at 18:03:07

    1. Roman Iulian, Brasov, 102 - 47.88 - OEL
    2. Lukasz Klimas, Ploiesti, 1 - 44.79 - OEL
    3. Enciu Alexandru, Slobozia, 2 - 44.5 - OEL
    4. Nistor Dorel, Bistrita, 21 - 43.39 - OE
    5. Gogu Gabriel, Cluj Napoca, 7 - 43.36 - OE
    6. Mutrescu Eugen, Timisoara, 20 - 42.64 - OE
    7. Petrescu Liviu, Pitesti, 3 - 42.36 - OELW
    8. Sicoe Rodica, Cugir, 9 - 42.34 - OELF
    9. Mocean Dan, Cluj Napoca, 23 - 42.21 - OEL
    10. Avram Victor, Arad, 5 - 40.94 - OE
    11. Roman Bogdan, Arad, 10 - 40.75 - OE
    12. Ion Marius, Braila, 55 - 40.08 - OE
    13. Govoreanu Florin, Cisnadie, 8 - 39.19 - OE
    14. Onufrei Ciprian, Botosani, 41 - 39.11 - OE
    15. Toma Florin, Pitesti, 36 - 38.86 - OELW
    16. Put Gabriel, Oravita, 14 - 38.5 - OE
    17. Corcoz Costin, Focsani, 30 - 38.42 - OEL
    18. Fratila Robert, Filipestii de Targ, 33 - 38.38 - OE
    19. Dinca Daniel, Bucuresti, 13 - 38.25 - OEH
    20. Macovei Liviu, Brasov, 43 - 37.92 - OE
    21. Cristache George, Bucuresti, 46 - 37.64 - OE
    22. Zamblau Ionut, Cluj Napoca, 38 - 36.88 - OE
    23. Corburean Ioana, Medias, 56 - 36.88 - OEF
    24. Marola Mihai, Bacau, 58 - 36.82 - OE
    25. Sinita Eugen, Bucuresti, 24 - 36.79 - OE
    26. Ditu Daniel, Onesti, 98 - 36.75 - OE
    27. Apian Florin, Bistrita, 16 - 36.5 - OE
    28. Pavel Calin, Hunedoara, 54 - 36.38 - OE
    29. Cionoiu Cristian, Bucuresti, 74 - 36.38 - OE
    30. Iancu George, Ploiesti, 35 - 36.21 - OEW
    31. Tigau Dan, Bucuresti, 17 - 35.66 - OELW
    32. Oprea Luca, Bucuresti, 96 - 35.61 - OEJ
    33. Daneliuc Gabi, Selimbar, 18 - 35.54 - OE
    34. Verdet Adrian, Oravita, 15 - 35.28 - OE
    35. Raducan Bogdan, Craiova, 67 - 35.25 - OE
    36. Sumanaru Catalin, Iasi, 19 - 35.16 - OE
    37. Buzatu Vasile, Buftea, 64 - 35.14 - OEW
    38. Bardocz Szilard, Capeni, 52 - 35.08 - OE
    39. Cozma Catalin, Falticeni, 22 - 35.07 - OEW
    40. Constantin Teodor, Bucuresti, 29 - 35.07 - OE
    41. Dumitrescu Cornel, Bucuresti, 48 - 34.79 - OEW
    42. Incze Levente, Miercurea Ciuc, 69 - 34.57 - OE
    43. Savu Cristian, Oradea, 25 - 34.04 - OE
    44. Panaitescu Stefan, Izvoarele, 123 - 34.04 - OEW
    45. Navacioiu Marian, Bucuresti, 140 - 33.96 - OEW
    46. Creinicean Liviu, Oravita, 50 - 33.89 - OE
    47. Zidar Victor, Reghin, 81 - 33.88 - OE
    48. Chiscop Bogdan, Galati, 167 - 33.71 - OE
    49. Vlase Gheorghe, Slobozia, 32 - 33 - OE
    50. Lazaroiu Adrian, Targoviste, 31 - 32.96 - OE
    51. Munteanu Octavian, Tecuci, 86 - 32.63 - OEW
    52. Aron Darie, Sibiu, 109 - 32.57 - OE
    53. Neagoe Costin, Bucuresti, 78 - 32.5 - OE
    54. Grigore Alexandru, Campina, 47 - 32.47 - OE
    55. Mihalescu Dinu, Timisoara, 65 - 32.46 - OEW
    56. Birtalan Robert, Oradea, 39 - 32.44 - OE
    57. Leolea Andrei, Constanta, 88 - 32.21 - OEW
    58. Vaida Sorin, Oradea, 51 - 32.14 - OE
    59. Zarinschi Catalin, Galati, 92 - 31.89 - OE
    60. Oprea Adrian, Lugoj, 66 - 31.71 - OE
    61. Migea Cornel, Sibiu, 62 - 31.64 - OE
    62. Georgiu Dragos, Vatra Dornei, 89 - 31.61 - OE
    63. Tic Ioan, Oradea, 49 - 31.32 - OE
    64. Kaposta Victor, Arad, 40 - 31.14 - OE
    65. Lunca Razvan, Tarnaveni, 159 - 31.14 - OE
    66. Ciobanu Daniel, Blaj, 61 - 31.07 - OEW
    67. Fratea Aurel, Constanta, 34 - 31.06 - OEW
    68. Ciuca Dan, Pitesti, 101 - 30.71 - OEW
    69. Iancu Sorin, Sibiu, 166 - 30.63 - OE
    70. Ursulean Vasile, Straja, 105 - 30.61 - OE
    71. Curut Gabriel, Timisoara, 95 - 30.58 - OE
    72. Denes Ferenc, Praid, 171 - 30.54 - OEW - wild card
    73. Toma Iulian, Braila, 160 - 30.42 - OEW
    74. Pavunev Dan, Bucuresti, 53 - 29.96 - OE
    75. Szalay Liviu, Oradea, 79 - 29.96 - OE
    76. Barabas Sandor, Toplita, 153 - 29.93 - OE
    77. Hutanu Alin, Brasov, 134 - 29.92 - OE
    78. Fazakas Attila, Toplita, 110 - 29.68 - OE
    79. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc, 117 - 29.63 - OEW
    80. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc, 60 - 29.57 - OE
    81. Rojnita Sebastian, Bacau, 63 - 29.36 - OE
    82. Mihaila Nicolae, Breaza, 103 - 29.13 - OE
    83. Bondoc Alexandru, Brasov, 926 - 29 - OE - wild card
    84. Bleoca Marius, Tarnaveni, 77 - 29 - OE
    85. Diaconescu Lucian, Targoviste, 57 - 28.83 - OE
    86. Dena Corneliu, Giurgiu, 87 - 28.71 - OEW
    87. Nistor Florin, Comanesti, 162 - 28.61 - OE
    88. Mitrea Silviu, Navodari, 104 - 28.54 - OE
    89. Ivan Valentin, Campina, 119 - 28.29 - OE
    90. Darmaz Ion, Targoviste, 85 - 27.97 - OEW
    91. Bivolaru Marius, Ploiesti, 80 - 27.96 - OE
    92. Drinceanu Lilian, Oravita, 135 - 27.96 - OE
    93. Vladoiu Gelu, Brasov, 70 - 27.84 - OEW
    94. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 120 - 27.63 - OE
    95. Birtalan Laszlo, Oradea, 90 - 27.31 - OE
    96. Bratescu Adrian, Targoviste, 100 - 27.21 - OEW


    Grupe inferioare Elite

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ROMAN IULIAN BRASOV
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-1
    5
    1
    2 OPREA LUCA BUCURESTI
    0-3
    3-0
    3-0
    3-2
    3-1
    4
    2
    3 DANELIUC GABI SELIMBAR
    0-3
    0-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    3
    4 KAPOSTA VICTOR ARAD
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    5 LUNCA RAZVAN TARNAVENI
    0-3
    2-3
    1-3
    3-1
    3-1
    2
    4
    6 BRATESCU ADRIAN TARGOVISTE
    1-3
    1-3
    0-3
    3-2
    1-3
    1
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 LUKASZ KLIMAS PLOIESTI
    3-1
    3-1
    3-2
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 TIGAU DAN BUCURESTI
    1-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 VERDET ADRIAN ORAVITA
    1-3
    2-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    3
    4 TIC IOAN ORADEA
    2-3
    1-3
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    5 CIOBANU DANIEL BLAJ
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6 PETHO MIHALY RACOSU DE SUS
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ENCIU ALEXANDRU SLOBOZIA
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 IANCU GEORGE PLOIESTI
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 RADUCAN BOGDAN CRAIOVA
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    4
    4 GEORGIU DRAGOS VATRA DORNEI
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    3-2
    3
    3
    5 FRATEA AUREL CONSTANTA
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    6 BIRTALAN LASZLO ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 NISTOR DOREL BISTRITA
    3-2
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 CIONOIU CRISTIAN BUCURESTI
    2-3
    2-3
    1-3
    3-2
    3-2
    2
    4
    3 SUMANARU CATALIN IASI
    2-3
    3-2
    3-0
    2-3
    3-0
    3
    2
    4 MIGEA CORNEL SIBIU
    0-3
    3-1
    0-3
    3-1
    3-1
    3
    3
    5 CIUCA DAN PITESTI
    0-3
    2-3
    3-2
    1-3
    3-2
    2
    6 VLADOIU GELU BRASOV
    0-3
    2-3
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    Gr.inferioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 GOGU GABRIEL CLUJ NAPOCA
    3-0
    3-1
    3-2
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 PAVEL CALIN HUNEDOARA
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    3
    3 BUZATU VASILE BUFTEA
    1-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3-2
    4
    2
    4 OPREA ADRIAN LUGOJ
    2-3
    0-3
    1-3
    2-3
    2-3
    0
    5 IANCU SORIN SIBIU
    0-3
    0-3
    1-3
    3-2
    0-3
    1
    6 DRINCEANU LILIAN ORAVITA
    0-3
    1-3
    2-3
    3-2
    3-0
    2
    4
    Gr.inferioara nr. 6
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MUTRESCU EUGEN TIMISOARA
    3-1
    3-0
    3-1
    3-1
    3-0
    5
    1
    2 APIAN FLORIN BISTRITA
    1-3
    3-2
    2-3
    3-1
    3-1
    3
    3
    3 BARDOCZ SZILARD CAPENI
    0-3
    2-3
    2-3
    3-1
    3-2
    2
    4
    4 ZARINSCHI CATALIN GALATI
    1-3
    3-2
    3-2
    3-2
    3
    2
    5 URSULEAN VASILE STRAJA
    1-3
    1-3
    1-3
    3-2
    1
    6 BIVOLARU MARIUS PLOIESTI
    0-3
    1-3
    2-3
    2-3
    2-3
    0
    Gr.inferioara nr. 7
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 PETRESCU LIVIU PITESTI
    3-0
    2-3
    3-0
    3-1
    3-0
    4
    2
    2 DITU DANIEL ONESTI
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    3
    3 CONSTANTIN TEODOR BUCURESTI
    3-2
    3-1
    3-0
    2-3
    3-0
    4
    1
    4 VAIDA SORIN ORADEA
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    5 CURUT GABRIEL TIMISOARA
    1-3
    0-3
    3-2
    3-2
    3-1
    3
    4
    6 DARMAZ ION TARGOVISTE
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    Gr.inferioara nr. 8
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SICOE RODICA CUGIR
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 SINITA EUGEN BUCURESTI
    0-3
    3-2
    3-1
    3-2
    3-0
    4
    2
    3 COZMA CATALIN FALTICENI
    0-3
    2-3
    3-1
    3-2
    3-0
    3
    3
    4 LEOLEA ANDREI CONSTANTA
    0-3
    1-3
    1-3
    1-3
    1-3
    0
    5 DENES FERENC PRAID
    0-3
    2-3
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    4
    6 IVAN VALENTIN CAMPINA
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    0-3
    1
    Gr.inferioara nr. 9
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MOCEAN DAN CLUJ NAPOCA
    3-0
    3-1
    3-2
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 MAROLA MIHAI BACAU
    0-3
    3-1
    1-3
    3-0
    3-0
    3
    3
    3 DUMITRESCU CORNEL BUCURESTI
    1-3
    1-3
    3-0
    1-3
    3-1
    2
    4 BIRTALAN ROBERT ORADEA
    2-3
    3-1
    0-3
    3-0
    3-1
    3
    2
    5 TOMA IULIAN BRAILA
    0-3
    0-3
    3-1
    0-3
    3-2
    2
    4
    6 MITREA SILVIU NAVODARI
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    2-3
    0
    Gr.inferioara nr. 10
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 AVRAM VICTOR ARAD
    2-3
    3-1
    3-1
    2-3
    3-1
    3
    3
    2 CORBUREAN IOANA MEDIAS
    3-2
    3-2
    3-2
    2-3
    3-0
    4
    2
    3 INCZE LEVENTE MIERCUREA CIUC
    1-3
    2-3
    1-3
    3-2
    3-1
    2
    4 MIHALESCU DINU TIMISOARA
    1-3
    2-3
    3-1
    1-3
    3-0
    2
    4
    5 PAVUNEV DAN BUCURESTI
    3-2
    3-2
    2-3
    3-1
    3-0
    4
    1
    6 NISTOR FLORIN COMANESTI
    1-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 11
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ROMAN BOGDAN ARAD
    0-3
    3-0
    3-0
    3-2
    3-1
    4
    3
    2 ZAMBLAU IONUT CLUJ NAPOCA
    3-0
    3-1
    3-0
    2-3
    3-1
    4
    1
    3 SAVU CRISTIAN ORADEA
    0-3
    1-3
    3-1
    0-3
    3-2
    2
    4
    4 NEAGOE COSTIN BUCURESTI
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    2-3
    0
    5 HUTANU ALIN BRASOV
    2-3
    3-2
    3-0
    3-1
    3-1
    4
    2
    6 DENA CORNELIU GIURGIU
    1-3
    1-3
    2-3
    3-2
    1-3
    1
    Gr.inferioara nr. 12
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ION MARIUS BRAILA
    3-2
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 CRISTACHE GEORGE BUCURESTI
    2-3
    0-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    3
    3 PANAITESCU STEFAN IZVOARELE
    0-3
    3-0
    3-1
    3-0
    3-2
    4
    2
    4 GRIGORE ALEXANDRU CAMPINA
    0-3
    2-3
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    5 BARABAS SANDOR TOPLITA
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    3-0
    2
    4
    6 DIACONESCU LUCIAN TARGOVISTE
    0-3
    0-3
    2-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 13
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 GOVOREANU FLORIN CISNADIE
    2-3
    3-1
    2-3
    3-0
    1-3
    2
    2 MACOVEI LIVIU BRASOV
    3-2
    3-1
    3-1
    2-3
    3-1
    4
    1
    3 NAVACIOIU MARIAN BUCURESTI
    1-3
    1-3
    3-0
    3-0
    3-2
    3
    2
    4 ARON DARIE SIBIU
    3-2
    1-3
    0-3
    3-1
    3-2
    3
    3
    5 SZALAY LIVIU ORADEA
    0-3
    3-2
    0-3
    1-3
    2-3
    1
    6 BLEOCA MARIUS TARNAVENI
    3-1
    1-3
    2-3
    2-3
    3-2
    2
    4
    Gr.inferioara nr. 14
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ONUFREI CIPRIAN BOTOSANI
    3-2
    3-1
    3-1
    3-0
    2-3
    4
    2
    2 DINCA DANIEL BUCURESTI
    2-3
    3-1
    3-1
    3-0
    2-3
    3
    3
    3 CREINICEAN LIVIU ORAVITA
    1-3
    1-3
    3-0
    3-0
    0-3
    2
    4
    4 MUNTEANU OCTAVIAN TECUCI
    1-3
    1-3
    0-3
    3-0
    1-3
    1
    5 FAZAKAS ATTILA TOPLITA
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    6 BONDOC ALEXANDRU BRASOV
    3-2
    3-2
    3-0
    3-1
    3-1
    5
    1
    Gr.inferioara nr. 15
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TOMA FLORIN PITESTI
    2-3
    3-1
    3-1
    3-2
    3-0
    4
    2
    2 FRATILA ROBERT FILIPESTII DE TARG
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    3-1
    5
    1
    3 ZIDAR VICTOR REGHIN
    1-3
    1-3
    3-1
    3-0
    2-3
    2
    3
    4 LAZAROIU ADRIAN TARGOVISTE
    1-3
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    5 LAKATOS ZSOLT MIERCUREA CIUC
    2-3
    0-3
    0-3
    3-0
    3-2
    2
    4
    6 MIHAILA NICOLAE BREAZA
    0-3
    1-3
    3-2
    0-3
    2-3
    1
    Gr.inferioara nr. 16
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 PUT GABRIEL ORAVITA
    1-3
    3-1
    1-3
    3-0
    3-1
    3
    2
    2 CORCOZ COSTIN FOCSANI
    3-1
    3-2
    3-0
    3-2
    3-0
    5
    1
    3 CHISCOP BOGDAN GALATI
    1-3
    2-3
    2-3
    1-3
    0-3
    0
    4 VLASE GHEORGHE SLOBOZIA
    3-1
    0-3
    3-2
    2-3
    2-3
    2
    5 LASZLO LEVENTE MIERCUREA CIUC
    0-3
    2-3
    3-1
    3-2
    1-3
    2
    4
    6 ROJNITA SEBASTIAN BACAU
    1-3
    0-3
    3-0
    3-2
    3-1
    3
    3


    Grupe superioare Elite

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 ROMAN IULIAN BRASOV
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 IANCU GEORGE PLOIESTI
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    3 VERDET ADRIAN ORAVITA
    0-3
    3-1
    3-1
    2
    2
    4 CIONOIU CRISTIAN BUCURESTI
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 LUKASZ KLIMAS PLOIESTI
    3-0
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 SUMANARU CATALIN IASI
    0-3
    3-0
    3-2
    2
    2
    3 GEORGIU DRAGOS VATRA DORNEI
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    4 DRINCEANU LILIAN ORAVITA
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 ENCIU ALEXANDRU SLOBOZIA
    3-0
    3-0
    3-2
    3
    1
    2 BUZATU VASILE BUFTEA
    0-3
    3-1
    2-3
    1
    3 MIGEA CORNEL SIBIU
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    4 BARDOCZ SZILARD CAPENI
    2-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 NISTOR DOREL BISTRITA
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 ZARINSCHI CATALIN GALATI
    1-3
    3-1
    1-3
    1
    3 PAVEL CALIN HUNEDOARA
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    4 CURUT GABRIEL TIMISOARA
    0-3
    3-1
    3-1
    2
    2
    Gr.superioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 GOGU GABRIEL CLUJ NAPOCA
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    2 PETRESCU LIVIU PITESTI
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 APIAN FLORIN BISTRITA
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    4 DENES FERENC PRAID
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 6
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MUTRESCU EUGEN TIMISOARA
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    1
    2 SINITA EUGEN BUCURESTI
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    3 DITU DANIEL ONESTI
    1-3
    3-0
    3-1
    2
    2
    4 TOMA IULIAN BRAILA
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 7
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CONSTANTIN TEODOR BUCURESTI
    3-2
    0-3
    3-1
    2
    2
    2 BIRTALAN ROBERT ORADEA
    2-3
    0-3
    3-1
    1
    3 COZMA CATALIN FALTICENI
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    1
    4 MIHALESCU DINU TIMISOARA
    1-3
    1-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 8
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SICOE RODICA CUGIR
    3-1
    3-2
    3-0
    3
    1
    2 CORBUREAN IOANA MEDIAS
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    3 MAROLA MIHAI BACAU
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    4 SAVU CRISTIAN ORADEA
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 9
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MOCEAN DAN CLUJ NAPOCA
    3-0
    1-3
    3-0
    2
    2
    2 HUTANU ALIN BRASOV
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    3 AVRAM VICTOR ARAD
    3-1
    3-2
    3-2
    3
    1
    4 BARABAS SANDOR TOPLITA
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    Gr.superioara nr. 10
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 PAVUNEV DAN BUCURESTI
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    2 PANAITESCU STEFAN IZVOARELE
    3-0
    1-3
    3-2
    2
    2
    3 ROMAN BOGDAN ARAD
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    1
    4 BLEOCA MARIUS TARNAVENI
    3-1
    2-3
    1-3
    1
    Gr.superioara nr. 11
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 ZAMBLAU IONUT CLUJ NAPOCA
    3-1
    3-1
    3-0
    3
    1
    2 NAVACIOIU MARIAN BUCURESTI
    1-3
    1-3
    2-3
    0
    3 CRISTACHE GEORGE BUCURESTI
    1-3
    3-1
    3-1
    2
    2
    4 CREINICEAN LIVIU ORAVITA
    0-3
    3-2
    1-3
    1
    Gr.superioara nr. 12
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 ION MARIUS BRAILA
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 ONUFREI CIPRIAN BOTOSANI
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    3 ARON DARIE SIBIU
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    4 LAKATOS ZSOLT MIERCUREA CIUC
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 13
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MACOVEI LIVIU BRASOV
    1-3
    3-1
    3-2
    2
    2
    2 TOMA FLORIN PITESTI
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 DINCA DANIEL BUCURESTI
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    4 LASZLO LEVENTE MIERCUREA CIUC
    2-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 14
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BONDOC ALEXANDRU BRASOV
    1-3
    1-3
    2-3
    0
    2 PUT GABRIEL ORAVITA
    3-1
    3-2
    3-0
    3
    1
    3 ZIDAR VICTOR REGHIN
    3-1
    2-3
    3-1
    2
    2
    4 LUNCA RAZVAN TARNAVENI
    3-2
    0-3
    1-3
    1
    Gr.superioara nr. 15
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 FRATILA ROBERT FILIPESTII DE TARG
    0-3
    3-2
    3-1
    2
    2
    2 OPREA LUCA BUCURESTI
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    1
    3 ROJNITA SEBASTIAN BACAU
    2-3
    0-3
    3-1
    1
    4 TIC IOAN ORADEA
    1-3
    1-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 16
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CORCOZ COSTIN FOCSANI
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    2 TIGAU DAN BUCURESTI
    3-0
    2-3
    3-0
    2
    1
    3 DANELIUC GABI SELIMBAR
    0-3
    3-2
    3-1
    2
    4 RADUCAN BOGDAN CRAIOVA
    0-3
    0-3
    1-3
    0


    Eliminatorii Elite
    1. Roman Iulian
    --------------- Roman Iulian 3-0
    32. Sumanaru Catalin
    ------------------------------ Roman Iulian 3-0
    17. Fratila Robert
    --------------- Fratila Robert 3-1
    16. Tigau Dan
    --------------------------------------------- Roman Iulian 3-0
    9. Avram Victor
    --------------- Avram Victor 3-1
    24. Panaitescu Stefan
    ------------------------------ Sicoe Rodica 3-1
    25. Constantin Teodor
    --------------- Sicoe Rodica 3-0
    8. Sicoe Rodica
    A------------------------------------------------------------ Roman Iulian 3-0
    5. Petrescu Liviu
    --------------- Petrescu Liviu 3-2
    28. Ditu Daniel
    ------------------------------ Petrescu Liviu 3-1
    21. Cristache George
    --------------- Ion Marius 3-0
    12. Ion Marius
    --------------------------------------------- Petrescu Liviu 3-1
    13. Toma Florin
    --------------- Toma Florin 3-1
    20. Zidar Victor
    ------------------------------ Nistor Dorel 3-1
    29. Bardocz Szilard
    --------------- Nistor Dorel 3-0
    4. Nistor Dorel
    ---------------------------------------------------------------------- Roman Iulian 3-1
    3. Enciu Alexandru
    --------------- Enciu Alexandru 3-0
    30. Curut Gabriel
    ------------------------------ Enciu Alexandru 3-0
    19. Macovei Liviu
    --------------- Put Gabriel 3-2
    14. Put Gabriel
    --------------------------------------------- Enciu Alexandru 3-2
    11. Zamblau Ionut
    --------------- Zamblau Ionut 3-1
    22. Onufrei Ciprian
    ------------------------------ Gogu Gabriel 3-0
    27. Gogu Gabriel
    --------------- Gogu Gabriel 3-2
    6. Mutrescu Eugen
    B------------------------------------------------------------ Lukasz Klimas 3-2
    7. Cozma Catalin
    --------------- Cozma Catalin 3-1
    26. Marola Mihai
    ------------------------------ Roman Bogdan 3-0
    23. Mocean Dan
    --------------- Roman Bogdan 3-1
    10. Roman Bogdan
    --------------------------------------------- Lukasz Klimas 3-1
    15. Oprea Luca
    --------------- Corcoz Costin 3-2
    18. Corcoz Costin
    ------------------------------ Lukasz Klimas 3-0
    31. Verdet Adrian
    --------------- Lukasz Klimas 3-1
    2. Lukasz Klimas


    Clasament Elite

    1. Roman Iulian - Brasov
    2. Lukasz Klimas - Ploiesti
    3 -- 4
    Petrescu Liviu - Pitesti
    Enciu Alexandru - Slobozia
    5 -- 8
    Sicoe Rodica - Cugir
    Roman Bogdan - Arad
    Nistor Dorel - Bistrita
    Gogu Gabriel - Cluj Napoca
    9 -- 16
    Fratila Robert - Filipestii de Targ
    Corcoz Costin - Focsani
    Ion Marius - Braila
    Put Gabriel - Oravita
    Avram Victor - Arad
    Cozma Catalin - Falticeni
    Toma Florin - Pitesti
    Zamblau Ionut - Cluj Napoca
    17 -- 32
    Sumanaru Catalin - Iasi
    Verdet Adrian - Oravita
    Ditu Daniel - Onesti
    Curut Gabriel - Timisoara
    Constantin Teodor - Bucuresti
    Mocean Dan - Cluj Napoca
    Bardocz Szilard - Capeni
    Mutrescu Eugen - Timisoara
    Tigau Dan - Bucuresti
    Oprea Luca - Bucuresti
    Cristache George - Bucuresti
    Macovei Liviu - Brasov
    Panaitescu Stefan - Izvoarele
    Marola Mihai - Bacau
    Zidar Victor - Reghin
    Onufrei Ciprian - Botosani
    33 -- 2v gr.sup.
    Daneliuc Gabi - Selimbar
    34 -- 48 1v gr.sup.
    Dinca Daniel - Bucuresti
    Corburean Ioana - Medias
    Sinita Eugen - Bucuresti
    Apian Florin - Bistrita
    Iancu George - Ploiesti
    Buzatu Vasile - Buftea
    Creinicean Liviu - Oravita
    Aron Darie - Sibiu
    Birtalan Robert - Oradea
    Zarinschi Catalin - Galati
    Lunca Razvan - Tarnaveni
    Hutanu Alin - Brasov
    Rojnita Sebastian - Bacau
    Bleoca Marius - Tarnaveni
    Drinceanu Lilian - Oravita
    49 -- 64 0v gr.sup.
    Pavel Calin - Hunedoara
    Cionoiu Cristian - Bucuresti
    Raducan Bogdan - Craiova
    Savu Cristian - Oradea
    Navacioiu Marian - Bucuresti
    Mihalescu Dinu - Timisoara
    Migea Cornel - Sibiu
    Georgiu Dragos - Vatra Dornei
    Tic Ioan - Oradea
    Denes Ferenc - Praid
    Toma Iulian - Braila
    Pavunev Dan - Bucuresti
    Barabas Sandor - Toplita
    Lakatos Zsolt - Miercurea Ciuc
    Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
    Bondoc Alexandru - Brasov
    65 -- 69 2v gr.inf.
    Govoreanu Florin - Cisnadie
    Dumitrescu Cornel - Bucuresti
    Incze Levente - Miercurea Ciuc
    Vlase Gheorghe - Slobozia
    Ciuca Dan - Pitesti
    70 -- 82 1v gr.inf.
    Lazaroiu Adrian - Targoviste
    Munteanu Octavian - Tecuci
    Grigore Alexandru - Campina
    Vaida Sorin - Oradea
    Fratea Aurel - Constanta
    Ursulean Vasile - Straja
    Szalay Liviu - Oradea
    Mihaila Nicolae - Breaza
    Dena Corneliu - Giurgiu
    Ivan Valentin - Campina
    Petho Mihaly - Racosu de Sus
    Bratescu Adrian - Targoviste
    Iancu Sorin - Sibiu
    83 -- 96 0v gr.inf.
    Oprea Adrian - Lugoj
    Chiscop Bogdan - Galati
    Neagoe Costin - Bucuresti
    Leolea Andrei - Constanta
    Kaposta Victor - Arad
    Ciobanu Daniel - Blaj
    Fazakas Attila - Toplita
    Diaconescu Lucian - Targoviste
    Nistor Florin - Comanesti
    Mitrea Silviu - Navodari
    Darmaz Ion - Targoviste
    Bivolaru Marius - Ploiesti
    Vladoiu Gelu - Brasov
    Birtalan Laszlo - Oradea


    - fara absenti
    Ultima modificare făcută de FlorinBN; 12.11.2017 la 23:45.
    TEnergy 05 // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  6. #6
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui GeluBv
    Data înscrierii
    01.08.2010
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    54
    Postări
    5.409
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    126 z 10 h 10 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    15156
    (1)
    (2)
    (3)

    Citat Postat în original de GeluBv Vezi post
    Eliminatorii Open
    1. Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian
    ------------------------- Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian 3-0
    32. Bye
    -------------------------------------------------- Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian 3-0
    17. Nicola Marian
    ------------------------- Nicola Marian 3-2
    16. Ciortescu Cristi
    --------------------------------------------------------------------------- Marola Dan 1-3
    9. Marola Dan
    ------------------------- Marola Dan 3-0
    24. Bye
    -------------------------------------------------- Marola Dan 3-1
    25. Bye
    ------------------------- Gherasim Iulian 0-3
    8. Gherasim Iulian

    A. ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Miklos Imre 1-3

    5. Padurariu Costel
    ------------------------- Padurariu Costel 3-0
    28. Bye
    -------------------------------------------------- Miklos Imre 2-3
    21. Bye
    ------------------------- Miklos Imre 0-3
    12. Miklos Imre
    --------------------------------------------------------------------------- Miklos Imre 3-0
    13. Salariu Adrian
    ------------------------- Salariu Adrian 3-0
    20. Bye
    -------------------------------------------------- Colcer Nicolae 2-3
    29. Bye
    ------------------------- Colcer Nicolae 0-3
    4. Colcer Nicolae



    3. Veres Francisc
    ------------------------- Veres Francisc 3-0
    30. Bye
    -------------------------------------------------- Lungu Marius 1-3
    19. Bye
    ------------------------- Lungu Marius 0-3
    14. Lungu Marius
    --------------------------------------------------------------------------- Lungu Marius 3-1
    11. Corneanu Sorin
    ------------------------- Corneanu Sorin 3-0
    22. Bye
    -------------------------------------------------- Corneanu Sorin 3-0
    27. Bye
    ------------------------- Negrean Ioan 0-3
    6. Negrean Ioan

    B. ---------------------------------------------------------------------------------------------------- Orban Madalina 0-3

    7. Petrov Dan
    ------------------------- Petrov Dan 3-0
    26. Bye
    -------------------------------------------------- Petrov Dan 3-0
    23. Bye
    ------------------------- Bulubasa Nicusor 0-3
    10. Bulubasa Nicusor
    --------------------------------------------------------------------------- Orban Madalina 1-3
    15. Colesniuc Romeo
    ------------------------- Colesniuc Romeo 3-1
    18. Kantor Imre Zoltan
    -------------------------------------------------- Orban Madalina 1-3
    31. Bye
    ------------------------- Orban Madalina 0-3
    2. Orban Madalina




    Clasament Open

    1. Orban Madalina - Timisoara
    2. Miklos Imre - Miercurea Ciuc
    3 -- 4
    Lungu Marius - Oravita
    Marola Dan - Bacau
    5 -- 8
    Petrov Dan - Bucuresti
    Colcer Nicolae - Toplita
    Corneanu Sorin - Botosani
    Nicolaiciuc Ovidiu Sebastian - Iasi
    9 -- 16
    Colesniuc Romeo - Botosani
    Padurariu Costel - Brasov
    Veres Francisc - Oravita
    Gherasim Iulian - Tulcea
    Bulubasa Nicusor - Comanesti
    Salariu Adrian - Buftea
    Negrean Ioan - Sibiu
    Nicola Marian - Constanta
    17 -- 18
    Ciortescu Cristi - Iasi
    Kantor Imre Zoltan - Reghin
    19 -- 2v gr.sup.
    Murgu Ioan - Oravita
    20 -- 32 1v gr.sup.
    Istrate Cristian - Bucuresti
    Dragan Petru Ioan - Iasi
    Sarbu Dan - Ploiesti
    Antal Denes - Brasov
    Ticu Dorin - Bacau
    Avram Nicolae - Nedelea
    Dumitrescu Dan - Piatra Neamt
    Doba Vasile - Pitesti
    Iacob Gabriel - Iasi
    Brulea Petre - Paulesti
    Pralea Marius Dan - Botosani
    Stancescu Sebastian - Ploiesti
    Visan Bogdan - Targoviste
    33 -- 36 0v gr.sup.
    Marian Bogdan - Ploiesti
    Kromek Iulian - Cugir
    Jichici Svetozar - Timisoara
    Serban Liviu - Onesti
    37 -- 41 2v gr.inf.
    Morosan Marian - Suceava
    Fazakas Gergely - Miercurea Ciuc
    Fancsali Kalman - Miercurea Ciuc
    Stancalie Doru - Craiova
    Radu Constantin - Sibiu
    42 -- 49 1v gr.inf.
    Mironescu Adrian - Botosani
    Braniste George - Bacau
    Janosi Attila - Targu Mures
    Trocaru Remus - Tulcea
    Fulop Attila - Aiud
    Bogza Dragos - Iasi
    Szekeres Levente - Brasov
    Dirlea Ioan - Aiud
    50 -- 54 0v gr.inf.
    Sofian Corneliu - Suceava
    Damian Mircea - Bistrita
    Solcan Florin - Constanta
    Curpas Ioan - Oradea
    Jaouir Khaled - Bucuresti
    Ultima modificare făcută de FlorinBN; 12.11.2017 la 18:07.

  7. #7
    senior
    Avatarul lui Unchiul Mortimar
    Data înscrierii
    14.02.2016
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    32
    Postări
    176
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    8 z 16 h 34 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    223
    Serban Marius-Bucuresti -Avansați

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk
    Xiom Feel HX
    FH- Tenergy 05FX
    BH- Nittaku Fastarc G1

  8. #8
    senior
    Avatarul lui cousin
    Data înscrierii
    08.03.2008
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    33
    Postări
    160
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 16 h 50 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    144
    La elit:
    Józsa Zoltán - Odorheiu Secuiesc
    Sipos Ferenc - Tg Mures
    Boeriu Cezara - Tg Mures
    Ungvari Evelin - Tg Mures
    Bauer Lajos - Tg Mures

    La open:
    Jánosi Attila - Tg Mures
    Veres János - Tg Mures
    Pelaghie Ioan - Tg Mures
    Motorga Dorin - Tg Mures
    Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure
    Trandafir Vasile - Targu Mures
    Barabás Sándor - Toplita

    La Amatori:
    Fejeregyhazi Hunor - Tg Mures
    Weisz Zsófia - Tg Mures
    Gecse Alpár - Chibed

    La incepatori:
    Weisz Sándor - Tg Mures
    Blade: Butterfly Timo Boll OFF
    FH: Andro COR2 Supersponge max
    BH: Butterfly Sriver-EL max

    I want more speed...

  9. Mulțumesc Hunor, marcelgiosan, dorinmo au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place miklosimre, Tamas Vivien, Johnny Plaiasu, dzolly le-a plăcut acest mesaj
  10. #9
    senior

    Data înscrierii
    16.03.2016
    Locație
    Braila
    Vârstă
    55
    Postări
    432
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    20 z 3 h 28 m
    Timp online pe zi
    24 m
    Reputație
    3012
    - TURNEUL FINAL AMATUR 2017... WOW...

    - Frumosul si Sublimul in cazul organizarii - TURNEULUI FINAL AMATUR 2017 - se naste din trecerea prin "PROBA DE FOC" a tuturor celor implicati:
    - COORDONATORI si ORGANIZATORI pe de o parte si
    - JUCATORI cu dragoste de Tenis sau pretentii de campioni - de cealalta parte

    - TURNEUL FINAL AMATUR 2017 este cat muntele HIMALAYA...
    - Greu de urcat si pentru organizatori si pentru jucatorii care vor sa ajunga in varf - "LA CUPE si MEDALII"

    - OLAH OLIVER - FLORIN APIAN - GELU VLADOIU - GIOSAN MARCEL - CLAUDIU VELA - FACETI PARTE DIN ELITA ORGANIZATORILOR AMATUR - si am toata convingerea ca experienta voastra va face ca lucrurile la - TURNEUL FINAL AMATUR 2017 - sa functioneze ca un "CEAS ELVETIAN"

    - Cu ocazia TURNEULUI FINAL AMATUR 2017 - SFANTU GHEORGHE va fi pentru o zi "CAPITALA TENISULUI DE MASA AMATUR ROMANIA"

    - FELICITARI TUTUROR JUCATORILOR "MERITOSI" CARE VOR FI PREMIATI IN CADRUL - FESTIVITATII DE PREMIERE AMATUR 2017

    - SUCCES MAXIM LA TURNEU TUTUROR JUCATORILOR SI FIE CA CEI MAI BUNI SA CASTIGE


  11. #10
    maestru
    Avatarul lui ursuleanvasile
    Data înscrierii
    23.10.2007
    Locație
    Straja, Suceava, Romania, Romania
    Vârstă
    45
    Postări
    1.757
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    46 z 6 h 3 m
    Timp online pe zi
    21 m
    Reputație
    1240
    Ursulean Vasile din Straja la elite
    Blade: SCHLAGER CARBON OF+
    FH: Tenergy 05 FX
    BH: Tenergy 05 FX

  12. Mulțumesc bobumino1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Catalin Sumanaru, tavy, GeluBv le-a plăcut acest mesaj
  13. #11
    organizator turnee

    Data înscrierii
    12.01.2015
    Locație
    Rm, Valcea
    Vârstă
    44
    Postări
    558
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 z 3 h 15 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    632
    Lupsa Bogdan - Rm.Valcea - avansați.

  14. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Johnny Plaiasu, Dan12, Brulea Petre le-a plăcut acest mesaj
  15. #12
    senior

    Data înscrierii
    13.11.2015
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    46
    Postări
    160
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    6 z 10 h 26 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    288
    Marius Morariu - Avansati - Sibiu. Mulțumesc!

    Trimis de pe al meu GT-I9505 folosind Tapatalk

  16. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place dzolly le-a plăcut acest mesaj
  17. #13
    senior

    Data înscrierii
    25.07.2015
    Locație
    Miercurea Ciuc
    Vârstă
    32
    Postări
    192
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 21 h 20 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    184
    Gered Ferenc. Szanto Lajos. Din Miercurea Ciuc. La avansanti. Multumesc.

  18. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  19. #14
    junior

    Data înscrierii
    29.03.2014
    Locație
    Targu mures
    Vârstă
    51
    Postări
    129
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    10 z 22 h 30 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    74
    La Avansați: Adorjani Csilla

    La Incepatori: Adorjani Andrea

    Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről

  20. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  21. #15
    junior

    Data înscrierii
    30.09.2017
    Locație
    Braşov
    Vârstă
    48
    Postări
    60
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 40 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    73
    Se inscriu din Brasov la avansati: Stefan Patrick
    Movileanu Neculae

    Trimis de pe al meu SM-G925F folosind Tapatalk

  22. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Johnny Plaiasu, CIKY, tobyas69 le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Răspunsuri: 29
    Ultimul post: 16.04.2018, 16:10
  2. Răspunsuri: 6
    Ultimul post: 13.04.2018, 11:10
  3. Răspunsuri: 36
    Ultimul post: 10.06.2017, 19:36
  4. Răspunsuri: 36
    Ultimul post: 10.04.2017, 09:28
  5. Răspunsuri: 40
    Ultimul post: 16.11.2011, 01:56

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •