Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cumpar spirit

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cumpar spirit

    Cumpar spirit fara semne importante de uzura.Poate sa fie si modelul acela nou care ziceți voi ca nu este bun si ca nu sare bine.Conteaza sa fie spirit fara probleme fară sa fie forjat si sa fie la 70% din pretul de magazin.Hai 75% daca este in stare foarte buna.

  • #2
    http://www.tenisdemasa.ro/forum/show...Neubauer-etc-)
    Ia vezi aici poate l ai găsit.
    Blade Buterfly Apolonia Tiago
    FH Tenergy 80
    BH Tenergy 05 FX

    Comentariu


    • #3
      Postat în original de BogdanZLC Vezi post
      Cumpar spirit fara semne importante de uzura.Poate sa fie si modelul acela nou care ziceți voi ca nu este bun si ca nu sare bine.Conteaza sa fie spirit fara probleme fară sa fie forjat si sa fie la 70% din pretul de magazin.Hai 75% daca este in stare foarte buna.
      Asta ca e modelul nou si nu sare bn este o chestie psihica .orice lemn nou pe care lipisti fete se simte rigid la început! Am pățit asa cu tb alc cu viscaria si spirit! Mai bn il cumperi nou

      Trimis de pe al meu GT-I9301I folosind Tapatalk
      tb alc t05/t05 fx

      Comentariu


      • #4
        Indicatia lui Nomak e sfanta...recomand ! Prin mana lui Costin nu au trecut decat lemne adevarate...
        TRUST NO ONE !

        Comentariu


        • #5
          Nu imi place lemnul acela,se vede ca este para folosit.Dati click pe imaginea cu el si vedeti cum este pe margine si in unele locuri are si sigla cu butterfly stearsa.Cred ca s-au schimbat dupa el cel putin 15 perechi de fete.Nu imi place nici el ca lemn nici pretul.Se vad semne de uzura de la tinerea in mana acolo jos unde se termina fetele,deci lemnul dupa cum il vad eu are 3-4 ani de folosinta severa.Nu contesc ca nu sare bine sunt convins ca sare super fain dar am si alte pretentii,vreau sa il tin 2-3 ani lemnul si am niste asteptari de la el.Plus ca pretul este bomba,este cu 50 de lei mai scump decat la ttshop,groso modo daca ii platesc transportul la el ies ca la ttshop.Pe un lemn ca acela ofer 250 lei,si ca mine gandesc foarte multi,va asigur.Faza cu lemnul acela e la fel cum ai cere pe o fata taiata si probata cateva seturi 250 lei cand ea la magazin este 260 lei.

          Comentariu


          • #6
            Pretul unui TBS nu mai este cam de multisor timp 400 si ceva de lei ci a ajuns la aproape 600 de lei. Pe de alta parte inclin sa iti dau dreptate ca pe un second folosit serios nu merita sa dai msi mult de un 50-60 % fata de pretul de magazin. Spor la cumparaturi.
            Nittaku violin​Fastarc S-1 / Baracuda

            Comentariu

            Who has read this thread:
            Procesare...
            X