Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Eu și Paleta de Tenis", Aiud - 04.11.2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • felicitari castigatorilor ambelor categorii felicitari organizatorilor a fost un turneu la care s-a muncit nu gluma ....a da mai apar si unele smecherii ieftine dar asta e...

    Comentariu


    • Multumiri

      Postat în original de mateidumitru Vezi post
      Felicitări Mihai ! Văd ca ți-ai făcut abonament la locurile fruntașe.
      Felicitări Mircea Susan ! Intr-un timp foarte scurt ai reușit deja sa câștigi un turneu. Eu ma chinui de vreo 9 ani si sunt tot mai departe.
      Felicitări Pisti si Tibi pentru victoriile împotriva mea !
      Felicitări prietenului Gabi, pentru reusita in fata prietenului Dorel !
      Felicitări si mulțumiri Nelutu D?rlea ! Prin organizare, comportament si ospitalitate, echipa condusă de tine ne-a făcut sa ne simțim cei mai importanți oameni !
      Si sa nu uitam de cel mai simpatic ,,pui de dac ?, Attila, care S-a făcut luntre si punte ca sa ne simțim excelent.
      Sa ne vedem sanatosi la următorul turneu !
      Multumesc pentru felicitari !
      Niciodata nu e e prea tarziu pentru a castiga un turneu. De fapt, tine si de noroc, de culoar, etc..
      Oricum sunteti demn de respect ca particpati la atat de multe turnee in fiecare an (mai multe ca mine).
      Vicoria finala va veni si pentru Dvs., sunt sigur de asta !
      Felicitari, pentru Dnii. Nelutu si Attila pentru organizare. Au facut un gest deosebit retragandu-se din turneu si ocupandu-se doar de organizare !
      Felicitari si pentru Dnul. Florin ! Profesionist "as always" !

      Comentariu


      • Multumesc pentru felicitari si videoclip ! Si mai ales pentru arbitraj !
        Felicitari pentru Bogdan si pentru Doamna care sustine "echipa" Chibulcutean ! Astept sa jucati o finala in care sa va arbitrez eu. ( O sa castigati sigur ! )

        Comentariu


        • Postat în original de neluchibu Vezi post
          Vreau sa multumesc și eu pentru un turneu foarte reusit și aceasta datorită celor implicați în organizare, din Aiud și Bistrița. Felicitări, totul s-a desfășurat și a funcționat ireproșabil, de la primire, servirea mesei și până la final!
          As vrea sa felicit și câștigătorii competiției la ambele categorii!


          Trimis de pe mobil folosind Tapatalk
          Multumesc pentru felicitari si videoclip ! Si mai ales pentru arbitraj !
          Felicitari pentru Bogdan si pentru Doamna care sustine "echipa" Chibulcutean ! Astept sa jucati o finala in care sa va arbitrez eu. ( O sa castigati sigur ! )

          Comentariu


          • Postat în original de boby Vezi post
            Faina finala!!!

            Sent from my XT1052 using Tapatalk

            Comentariu


            • florine modifica rezultatul din grupele inferioare ispas -luca eugen 3-1, mersi pentru intelegere

              Comentariu


              • OK, daca vrei tu am modificat ... pe foaie era invers ...
                TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

                Comentariu


                • Echipa din viseu va multumeste pt. primirea extraordinara si tratamentul organizatoriilor...turneul a fost super si multumim Florin Apian si D lui darlea....ne intalnim la bistrita cu drag.....apropo attila cu golful lui o facut spectacol bravoooo....

                  Comentariu


                  • Postat în original de ivascu cosmin Vezi post
                    apropo attila cu golful lui o facut spectacol bravoooo....
                    Bună seara!
                    Dar,totuși ce a făcut Attila cu golful?Ce spectacol a făcut?

                    Comentariu


                    • Postat în original de Space Vezi post
                      Bună seara!
                      Dar,totuși ce a făcut Attila cu golful?Ce spectacol a făcut?

                      Comentariu


                      • " E doar pentru profesionisti si amatori de bunataturi"
                        Ultima editare de kuky; 08.nov.2017, 17:57.

                        Comentariu


                        • Postat în original de Space Vezi post
                          Bună seara!
                          Dar,totuși ce a făcut Attila cu golful?Ce spectacol a făcut?
                          "E doar pentru profesionisti si amatori de bunataturi"

                          Comentariu


                          • TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

                            Comentariu

                            Who has read this thread:
                            Procesare...
                            X