Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Cumpar...

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Cumpar...

    Topic inchis.
    Ultima editare de danmihai; 22.nov.2017, 13:07.
    TRUST NO ONE !

  • #2
    Salut! Am un Andro CS V OFF+, nou, nout, la cutie. L-am luat de la George Durdun luna trecuta cu 160. Il dau cu 145.

    Comentariu


    • #3
      Salut am un mazunov cu fluture negru dacă te interesează mâner flared 105 g

      Comentariu


      • #4
        Valabil !
        TRUST NO ONE !

        Comentariu


        • #5
          Lemne oferite la schimb : Stiga Carbonado 45 ( cutie, probat o singura data ), Joola Rossi Emotion ( modelul nou, cutie, probat o singura data ), Joola Rossi Emotion modelul vechi, diverse lemne aparare ( Andro Parade, Matsushita Pro Model ( fluture negru, cutie ), Joo Sae Hyuk, Sword 309, Spinlord RD1, etc )...caut lemnele din primul post ! Multumesc !
          TRUST NO ONE !

          Comentariu


          • #6
            Preturi oferite :
            - pentru Spirit - 450 ron
            - pentru Amultart - 500 ron
            - pentru Mazunov 350 ron
            - pentru Viscaria seria I 900 ron, seria J 800 ron,seria K 750 ron, seria L 700 ron, seria M 650 ron, seria N 450 ron, seria O 400-450 ron...

            Multumesc !!
            TRUST NO ONE !

            Comentariu


            • #7
              Valabil ! Adaug la cautare si lemn Innerforce ZLC, nemodificat, modelul vechi ( nu Layer )...multumesc !
              TRUST NO ONE !

              Comentariu


              • #8
                Are Gabikr unul impecabil.... si stiu ca este de vanzare

                Comentariu


                • #9
                  Multumesc, am vorbit deja...adaugat la lemnele oferite la schimb o Kreanga Carbon fara serie ( 2005 ), 89 gr, maner ST, stare buna.
                  TRUST NO ONE !

                  Comentariu


                  • #10
                    Anuntul a fost modificat in primul topic ( rezolvat Mazunov, Innerforce ZLC ). Multumesc.
                    TRUST NO ONE !

                    Comentariu


                    • #11
                      Postat în original de danmihai Vezi post
                      Caut sa cumpar :

                      - pentru un amic, Spirit, model vechi ( fluture negru ), greutate peste 90 gr, fara modificari, in stare buna
                      - pentru alt amic, Viscaria fluture argintiu, indiferent de greutate, serie I, J, K, fara modificari, stare buna


                      Ofer pret bun sau alt lemn de valoare similara la schimb ! Doar PM, va rog...multumesc.
                      Va salut!
                      Pentru cultura mea generala, va rog frumos sa.mi spuneti ce importanta au seriile acelea cu I,J,K?
                      Faceti colectie de lemne?
                      Va intreb asta deoarece dupa aproape 4 ani de schimbat lemne, mi.am dat seama ca lemnul nu are mai deloc importanta in jocul nostru ci doar antrenamentul.
                      As putea spune ca singura diferenta intre lemnele mai putin scumpe sa spunem si cele scumpe este ca la cele scumpe (si eventual mai rapide) trebuie sa faci antrenament foarte indelungat si intensiv cu multa cutie...
                      blade : Xiom Hayabusa Z; fh Donic Bluestorm Pro; bh Donic Bluestorm Z2

                      Comentariu


                      • #12
                        Ati pus mai multe intrebari...raspunsul e ca nu fac colectie de lemne, ci doar trec prin diverse faze experimentale...Viscaria nu e pentru mine personal, e pentru un cunoscut ( eu am comandat astazi una nou noutza la Bty Romania pentru uzul propriu ) iar vizavi de serii, raspunsul e simplu : pana la seria H, Viscariile au vechea sigla ceea ce le transforma imediat in lemne scumpe, numai bune de colectionat, de la I incolo, ele poarta sigla argintie ceea ce le face mai usor de administrat portofelistic vorbind...fiind si ele destul de vechi ( 7-9 ani ), ridica o anumita curiozitate fata de felul in care sare mingea din ele...din punctul meu de vedere similar cu punctul dvs de vedere, orele petrecute in sala fac diferenta la masa de joc...restul e cancan !
                        TRUST NO ONE !

                        Comentariu

                        Who has read this thread:
                        Procesare...
                        X