Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Cupa Winter Is Coming", Bistrița - 25.11.2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Ceva fotografii,sau filmulete?
    Blade:Viscaria
    BH:Tenergy 05 2.1
    FH:Tenergy 05 2.1

    Comentariu


    • Absente / Retrageri R2 - Bistrița - 2017.11.25
      ID Nume si prenume Data Penalizare
      1522 Oltean Claudiu - Târnaveni 2017.11.25 - N
      1521 Givan Claudia - Bistrița 2017.11.25 - N
      1520 Turdean Ionut - Bistrița 2017.11.25 - N
      1519 Singeorzan Cristina - Bistrița 2017.11.25 - N
      1518 Piper Culica - Luna CJ 2017.11.25 - N
      1517 Palage Vanesa - Bistrița 2017.11.25 - N
      1516 Nagy Mihai - Bistrița 2017.11.25 - N
      1515 Baldean Patricia - Bistrița 2017.11.25 - N
      1514 Capota Gugu - Bistrița 2017.11.25 - N
      1513 Singeorzan Darius - Bistrița 2017.11.25 - N
      1512 Podar Christian - Bistrița 2017.11.25 - N
      1511 Hudisteanu Razvan - Bistrița 2017.11.25 - N
      1510 Ionita Paul - Luna CJ 2017.11.25 - R2
      1509 Flore Claudiu - Bistrița 2017.11.25 - R2
      1508 Janosi Attila - Targu Mureș 2017.11.25 - R2
      1507 Baciu Gabriel - Târnaveni 2017.11.25 - R2
      1506 Corburean Ioana - Mediaș 2017.11.25 - R2
      1505 Oroszlan Richard - Targu Mureș 2017.11.25 - R2
      TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

      Comentariu


      • Premiere Incepatori


        Premiere Avansati



        Premiere Open



        Premiere Elite
        TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

        Comentariu


        • Postat în original de FlorinBN Vezi post


          Gr.superioara nr. 5
          Nume si prenume Localitate
          1
          2
          3
          4
          V
          Loc
          1 DEZSO LORAND DEJ
          1-3
          3-0
          2-3
          1
          2 MODARCO DANIEL UCRAINA
          3-1
          3-0
          3-1
          3
          1
          3 MAXIM CRISTIAN BISTRITA
          0-3
          0-3
          0-3
          0
          4 ANDREICA DANIEL VISEU
          3-2
          1-3
          3-0
          2
          2
          Maxim Cristian - Andreica Daniel - rezultatul real a fost 3-1 pentru Maxim. Personal am trecut rezultatul pe foaie.
          Acum vad ca Andreica a ajuns si in eliminatorii desi s-ar fi clasat pe locul 4 in grupa daca rezultatele nu ar fi fost falsificate.
          Mai mult, a incheiat concursul pe locul 17-22. Daniel Andreica, te astept cu o replica, poate reusesti si aici sa rastalmacesti adevarul?

          Alt fapt: DEZSO LORAND a "cedat" meciul lui Andreica, acelasi lucru s-a intamplat acum 1-2 ani la Reghin cand nimerisem tot cu cei 2 "prieteni" in grupa.

          Tinand cont de gravitatea si repetarea faptelor plus de meschinaria celor doua personaje propun sa se ia masuri impotriva lui Andreica Daniel si DEZSO LORAND.
          Pana la urma acesta este un furt. Precizez ca avand banuielile mele, bazate pe faptele de data trecuta chiar il atentionasem pe Andreica sa nu faca la fel si sa nu fure.
          Nesimtirea lui nu are limite, tinand cont ca vazand ca nu se califica chiar daca Dezso i-a "cedat" meciul, asa ca a masluit si foile de concurs.


          Florin, daca mai acele foi sunt sigur ca se vede "editarea" rezultatului.

          Comentariu


          • Nu am foile la mine, dar imi aduc aminte ca ulterior s-a corectat rezultatul si s-a ajuns la set-averaj, 3 jucatori cu cate 1 victorie ... eu jucam si s-a ocupat altcineva ...

            Din pacate, set-averajul a fost calculat gresit, ar fi trebuit sa mearga mai departe Dezso Lorand cu 5-3=+2, dar deja se jucase primul tur eliminatoriu si a ramas asa.

            Se mai fac si erori, o parte dintre ele s-ar putea evita daca jucatorii (sau cel putin seful grupei) ar incerca sa numere victoriile si sa le treaca pe foaie (eventual si set-averajul), astfel incat organizatorul sa poata vedea mai usor daca cele doua calcule (manual si automat) corespund.

            Ne cerem scuze pentru situatia creata.
            TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

            Comentariu


            • Postat în original de FlorinBN Vezi post
              Nu am foile la mine, dar imi aduc aminte ca ulterior s-a corectat rezultatul si s-a ajuns la set-averaj, 3 jucatori cu cate 1 victorie ... eu jucam si s-a ocupat altcineva ...

              Din pacate, set-averajul a fost calculat gresit, ar fi trebuit sa mearga mai departe Dezso Lorand cu 5-3=+2, dar deja se jucase primul tur eliminatoriu si a ramas asa.

              Se mai fac si erori, o parte dintre ele s-ar putea evita daca jucatorii (sau cel putin seful grupei) ar incerca sa numere victoriile si sa le treaca pe foaie (eventual si set-averajul), astfel incat organizatorul sa poata vedea mai usor daca cele doua calcule (manual si automat) corespund.

              Ne cerem scuze pentru situatia creata.
              Aici nu a fost nici o confuzie, cei doi, Andreica Daniel si DEZSO LORAND au premeditat cu nerusinare falsul.
              Cum spuneam mai sus au facut "blat" impreuna.
              Tinand cont ca l-am batut pe Andreica cu 3-1, iar in plus i-am spus ca ceea ce au facut e nesimtire insa tot nu se califica, nu mi-am facut griji ca o sa ajunga sa modifice rezultatele pe foaie.

              Dar daca se vrea musamalizarea furtului, asta e, cel putin cei care citesc aici vor stii ca pe fruntea lui Andreica Daniel si Dezso Lorand scrie mare HOȚ si NESIMȚIT.

              PS: Seful grupei, care trebuia sa aduca rezultatele corecte a fost Dezso Lorand, el nu avea nici un interes sa fie cinstit , doar el e unul dintre hoti. Sa fie oare prostie faptul ca seful grupei aduce hartia si greseste calculele chiar in defavoarea lui?
              PS2: As dori ca aranjamentele celor doi sa nu imi influenteze punctajul Amatur.

              Comentariu


              • In clasament voi corecta numarul de victorii; in rest, singurul pagubit este Dezso Lorand care ar fi trebuit sa se califice, Andreica plecase deja, dar a fost chemat inapoi sa joace. Cand s-a lamurit situatia deja a fost prea tarziu pentru a mai schimba ceva.
                Cred ca nu are rost sa mai insistam ...
                TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

                Comentariu

                Who has read this thread:
                Procesare...
                X