vivasportshop.ro 2 468x60tt-shop.ro 468x60 3tt-shop.ro 468x60
Pagina 1 din 9 123 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 134

Subiect: "Cupa Moș Nicolae", Miercurea Ciuc - 9.12.2017

  1. #1
    organizator turnee

    Data înscrierii
    31.07.2007
    Locație
    Miercurea Ciuc
    Vârstă
    31
    Postări
    639
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 4 h 45 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    304

    "Cupa Moș Nicolae", Miercurea Ciuc - 9.12.2017

    Turneu B "Cupa Moș Nicolae", Miercurea Ciuc - 09.12.2017
    LOCALITATEA: Miercurea Ciuc, bulevardul Frăției;
    DATA: Sâmbătă 09 Decembrie 2017;
    CATEGORII: Începători/Avansați, Open/Elite, Copii.
    ORA DE ÎNCEPERE:
    08.00 - 08.45 – validare înscrieri, la 9.00 încep meciurile;
    SALA: Sala de sport a școlii generale „József Attila”;
    LOGISTICĂ: 15 mese (Butterfly Rollaway si Active);

    TAXA: 25 RON adulți;10 Ron copii, din care 1 leu/participant vor fi transferați în contul AmaTur.
    Se asigură:
    - apă minerală,
    - mingi de joc

    MATERIALE DE PREMIERE:
    Locurile 1-4 la fiecare categorie – cupe + diplome,locurile 5-8 medalii + diplome.
    Locurile 1-3 la Copii - medalii+diplome,locurile 4-6 diplome.

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic la 0752505353 sau 0745481288
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Joi 07.12.2017, ora 21,00;
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

    SISTEMUL DE JOC:
    Începători+Avansați
    - participă orice jucător amator cu MP mai mic de 20.
    - număr maxim de participanţi: 52.
    - se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5).
    - grupe inferioare (4 jucători, dupa MP, regula şarpelui, cu ceva permutări între localităţi unde este cazul) - se califică primii 4;
    - grupe superioare de 3 - câte un loc 1/2/3/4 din inferioare, se califică primii 2;
    - eliminatorii - locurile 1 se aranjează pe tablou după numărul grupei superioare, locurile 2 vor fi trase la sorţi (se vor putea întâlni doar in finală cu adversarii din grupele superioare).

    Open+Elite
    - participă jucătorii cu MP mai mare sau egală cu 20.
    - număr maxim de participanţi: 24.
    - se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5).
    - grupe inferioare (4 jucători, dupa MP, regula şarpelui, cu ceva permutări între localităţi unde este cazul) - se califică primii 4;
    - grupe superioare de 3 - câte un loc 1/2/3/4 din inferioare, se califică primii 2;
    - eliminatorii - locurile 1 se aranjează pe tablou după numărul grupei superioare, locurile 2 vor fi trase la sorţi (se vor putea întâlni doar in finală cu adversarii din grupele superioare).

    Copii
    - număr maxim de participanţi: 12.
    - se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5).
    - grupe inferioare (4 jucători, dupa MP, regula şarpelui, cu ceva permutări între localităţi unde este cazul) - se califică primii 2;
    - eliminatorii - locurile 1 se aranjează pe tablou după numărul grupei inferioare,locurile 2 vor fi trase la sorţi. Eliminatoriu de tabel 6 după care cei calificați în 1-3 vor juca fiecare cu fiecare, iar învinșii vor juca pt. locurile 4-6 fiecare cu fiecare.
    ÎN FUNCȚIE DE NUMĂRUL DE PARTICIPANȚI LA FIECARE CATEGORIE NUMĂRUL MAXIM DE LOCURI POATE SUFERI MODIFICĂRI!

    ORGANIZATORI:
    - Pal Zoltan tel. 0752505353 și Incze Levente (TT Incze SE) 0745481288
    cu sprijinul: tokosp
    Ultima modificare făcută de zoltikaa; 06.12.2017 la 08:20.
    Blade> Yasaka Ma Lin Soft Carbon
    Backhand> Yasaka Raksa 9
    Forehand> Yasaka Raksa 7

  2. Îmi place Tamas Vivien, Popa Mircea, Kis Istvan le-a plăcut acest mesaj
  3. #2
    organizator turnee

    Data înscrierii
    31.07.2007
    Locație
    Miercurea Ciuc
    Vârstă
    31
    Postări
    639
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 4 h 45 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    304
    Rezervat înscrieri și clasament...

    Inscrieri Open/Elite - on 11/30/2017 at 10:59:50 PM

    1. Bardocz Szilard, Capeni, 63 - 35 - OE
    2. Incze Levente, Miercurea Ciuc, 58 - 34.83 - OE
    3. Welker Ivan, Sfantu Gheorghe, 254 - 31.25 - OE
    4. Pal Zoltan, Miercurea Ciuc, 452 - 31 - OE
    5. Barabas Sandor, Toplita, 116 - 29.5 - OE
    6. Lakatos Zsolt, Miercurea Ciuc, 109 - 29.37 - OEW
    7. Laszlo Levente, Miercurea Ciuc, 59 - 29.17 - OE
    8. Petho Mihaly, Racosu de Sus, 126 - 27 - OE
    9. Cocean Valer, Baraolt, 373 - 27 - OE
    10. Olah Oliver, Sfantu Gheorghe, 506 - 27 - OE
    11. Kiss Janos, Miercurea Ciuc, 763 - 27 - OE
    12. Molnar Arnold, Miercurea Ciuc, 775 - 27 - OE
    13. Fancsali Kalman, Miercurea Ciuc, 98 - 26.13 - OW
    14. Miklos Imre, Miercurea Ciuc, 122 - 26.13 - O
    15. Colcer Nicolae, Toplita, 143 - 25.67 - O
    16. Gyorfi Szabolcs, Gheorgheni, 287 - 24.33 - O
    17. Keresztes Zoltan, Gheorgheni, 335 - 23.67 - O
    18. Elekes Hunor, Valea Scurta, 776 - 23 - OJ
    19. Tokos Pal, Odorheiu Secuiesc, 459 - 21.75 - O
    20. Nistor Iosif, Miercurea Ciuc, 705 - 21.5 - O
    21. Toma Adrian, Sfantu Gheorghe, 592 - 20.75 - OJ
    22. Predescu Levente, Miercurea Ciuc, 1431 - 0 - O
    23. Szakali Csaba, Miercurea Ciuc, 1886 - 0 - OW

    Inscrieri Amatori/Incepatori - on 11/30/2017 at 11:01:12 PM

    1. Imecs Attila, Miercurea Ciuc, 255 - 19.33 - AW
    2. Sass Imre, Miercurea Ciuc, 361 - 18.43 - A
    3. Bartha Istvan Zsolt, Aita Mare, 344 - 17.83 - A
    4. Szanto Lajos, Miercurea Ciuc, 313 - 17.68 - A
    5. Balla Peter, Toplita, 239 - 16.64 - A
    6. Orosz Attila, Miercurea Ciuc, 1162 - 16 - A
    7. Bartha Laszlo Sr, Valea Scurta, 1634 - 16 - A
    8. Kis Istvan, Brasov, 300 - 15.33 - AW
    9. Demeter Arpad, Miercurea Ciuc, 720 - 15 - A
    10. Kontzey Jozsef, Targu Secuiesc, 710 - 14.25 - A
    11. Bedo Jozsef, Suseni, 886 - 14 - A
    12. Todor Csaba, Gheorgheni, 504 - 13.57 - AH
    13. Heja Zoltan, Ditrau, 533 - 13.33 - A
    14. Vaszi Denes, Miercurea Ciuc, 870 - 13.33 - A
    15. Toma Dan, Sfantu Gheorghe, 946 - 13.33 - A
    16. Tamas Szilard, Miercurea Ciuc, 1298 - 13 - A
    17. Elekes Csaba, Valea Scurta, 1233 - 12 - A
    18. Kovacs Istvan, Miercurea Ciuc, 1485 - 12 - A
    19. Gered Ferenc, Miercurea Ciuc, 692 - 11.75 - A
    20. Lorinczi Bela, Gheorgheni, 1118 - 11.5 - A
    21. Veress Arpad, Miercurea Ciuc, 1499 - 11 - A
    22. Andras Zoltan, Miercurea Ciuc, 1014 - 10 - A
    23. Pap Gyula, Gheorgheni, 948 - 9.8 - A
    24. Szell Pal, Ciumani, 1459 - 9.5 - A
    25. Orosz Ervin, Miercurea Ciuc, 1678 - 9 - A
    26. Makszem Szabolcs, Gheorgheni, 1875 - 9 - A
    27. Kopacz Andras, Miercurea Ciuc, 1878 - 7 - A
    28. Markos Sandor, Borsec, 2522 - 7 - A
    29. Sterczer Sandor, Sanzieni, 1217 - 6 - A
    30. Lorinc Zoltan, Miercurea Ciuc, 1979 - 6 - A
    31. Pal Abel, Sfantu Gheorghe, 1475 - 5 - A
    32. Craciun Gheorghe, Miercurea Ciuc, 1629 - 0 - A
    33. Kardos Andras, Miercurea Ciuc, 1732 - 0 - A
    34. Bordas Laszlo, Santionlunca, 1893 - 0 - A
    35. Vegh Barbara, Miercurea Ciuc, 2025 - 0 - AF
    36. Orza Gabor, Miercurea Ciuc, 2054 - 0 - A
    37. Ferenc Arnold, Miercurea Ciuc, 2121 - 0 - A
    38. Imets Attila, Miercurea Ciuc, 2122 - 0 - A
    39. Heja Zsolt, Ditrau, 2548 - 0 - A
    40. Rusu Gavril, Miercurea Ciuc, 2797 - 0 - A
    41. Bogati Csaba, Miercurea Ciuc, 3022 - 0 - A
    42. Vitos Laszlo, Miercurea Ciuc, 3060 - 0 - A
    43. Hadnagy Zoltan, Sansimion, 3133 - 0 - A
    44. Elekes Rolans, Miercurea Ciuc, 5001 - 0 - A
    45. Bogos Csaba, Miercurea Ciuc, 5002 - 0 - A
    46. Boariu Timofte Danut, Borsec, 5003 - 0 - A
    47. Laszlo Ede, Miercurea Ciuc, 5004 - 0 - A
    48. Mezey Zsolt, Miercurea Ciuc, 5005 - 0 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Tamas Albert, Miercurea Ciuc
    2. Csordas Lajos, Miercurea Ciuc
    3. Simon Norbert, Miercurea Ciuc
    4. Pal Akos, Miercurea Ciuc

    Inscrieri Copii - on 11/30/2017 at 11:01:49 PM

    1. Tamas Vivien, Miercurea Ciuc, 1281 - 4.75 - AF
    2. Sterczer Zalan, Sanzieni, 1386 - 4.67 - A
    3. Moroz Sandor, Miercurea Ciuc, 3315 - 0 - A
    4. Ferencz Mark, Gheorgheni, 5001 - 0 - A
    5. Mayer Robert, Gheorgheni, 5002 - 0 - A
    6. Szocs Nandor, Gheorgheni, 5003 - 0 - A



    Clasament Open/Elite

    1. Kiss Janos - Miercurea Ciuc
    2. Barabas Sandor - Toplita
    3 -- 4
    Laszlo Levente - Miercurea Ciuc
    Colcer Nicolae - Toplita
    5 -- 8
    Pal Zoltan - Miercurea Ciuc
    Lakatos Zsolt - Miercurea Ciuc
    Fazakas Attila - Toplita
    Toma Adrian - Sfantu Gheorghe
    9 -- 12 0v gr.sup.
    Petho Mihaly - Racosu de Sus
    Fancsali Kalman - Miercurea Ciuc
    Miklos Imre - Miercurea Ciuc
    Gyorfi Szabolcs - Gheorgheni
    13 -- 2v gr.inf.
    Szakali Csaba - Miercurea Ciuc
    14 -- 16 1v gr.inf.
    Keresztes Zoltan - Gheorgheni
    Tokos Pal - Odorheiu Secuiesc
    Predescu Levente - Miercurea Ciuc
    17 -- 0v gr.inf.
    Elekes Hunor - Valea Scurta

    ***

    Clasament Amatori/Incepatori

    1. Craciun Gheorghe - Miercurea Ciuc
    2. Orosz Attila - Miercurea Ciuc
    3 -- 4
    Sass Imre - Miercurea Ciuc
    Szanto Lajos - Miercurea Ciuc
    5 -- 8
    Heja Zoltan - Ditrau
    Balla Peter - Toplita
    Kovacs Istvan - Miercurea Ciuc
    Tamas Szilard - Miercurea Ciuc
    9 -- 16
    Orosz Ervin - Miercurea Ciuc
    Laszlo Ede - Miercurea Ciuc
    Bartha Laszlo Sr - Valea Scurta
    Imecs Attila - Miercurea Ciuc
    Gered Ferenc - Miercurea Ciuc
    Vitos Laszlo - Miercurea Ciuc
    Todor Csaba - Gheorgheni
    Demeter Arpad - Miercurea Ciuc
    17 -- 22
    Kontzey Jozsef - Targu Secuiesc
    Vaszi Denes - Miercurea Ciuc
    Elekes Csaba - Valea Scurta
    Lorinczi Bela - Gheorgheni
    Orza Gabor - Miercurea Ciuc
    Imets Attila - Miercurea Ciuc
    23 -- 2v gr.sup.
    Kardos Andras - Miercurea Ciuc
    24 -- 34 1v gr.sup.
    Kis Istvan - Brasov
    Toma Dan - Sfantu Gheorghe
    Andras Zoltan - Miercurea Ciuc
    Pap Gyula - Gheorgheni
    Sterczer Sandor - Sanzieni
    Lorinc Zoltan - Miercurea Ciuc
    Ferenc Arnold - Miercurea Ciuc
    Heja Zsolt - Ditrau
    Csordas Lajos - Miercurea Ciuc
    Simon Norbert - Miercurea Ciuc
    Elekes Roland - Miercurea Ciuc
    35 -- 36 0v gr.sup.
    Makszem Szabolcs - Gheorgheni
    Kopacz Andras - Miercurea Ciuc
    37 -- 44 0v gr.inf.
    Pal Abel - Sfantu Gheorghe
    Bordas Laszlo - Santionlunca
    Vegh Barbara - Miercurea Ciuc
    Kelemen Miklos - Miercurea Ciuc
    Pall Erno - Miercurea Ciuc
    Bogati Csaba - Miercurea Ciuc
    Hadnagy Zoltan - Sansimion
    Bereczki David - Miercurea Ciuc


    Clasament Copii

    1. Tamas Vivien - Miercurea Ciuc
    2. Sterczer Zalan - Sanzieni
    3 -- 3
    Szocs Nandor - Gheorgheni
    4 -- 4
    Ferencz Mark - Gheorgheni
    5 -- 5
    Moroz Sandor - Miercurea Ciuc
    6 -- 0v gr.inf.
    Mayer Robert - Gheorgheni
    Ultima modificare făcută de zoltikaa; 10.12.2017 la 13:23.
    Blade> Yasaka Ma Lin Soft Carbon
    Backhand> Yasaka Raksa 9
    Forehand> Yasaka Raksa 7

  4. Mulțumesc PaliHR, FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Tamas Vivien, Kis Istvan le-a plăcut acest mesaj
  5. #3
    organizator turnee

    Data înscrierii
    31.07.2007
    Locație
    Miercurea Ciuc
    Vârstă
    31
    Postări
    639
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 4 h 45 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    304
    Din Miercurea Ciuc:
    Pal Zoltan
    Incze Levente
    Fazakas Gergely
    Fancsali Kalman
    Blade> Yasaka Ma Lin Soft Carbon
    Backhand> Yasaka Raksa 9
    Forehand> Yasaka Raksa 7

  6. Îmi place Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  7. #4
    junior
    Avatarul lui miklosimre
    Data înscrierii
    02.08.2013
    Locație
    Miercurea Ciuc
    Vârstă
    29
    Postări
    92
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 23 h 44 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    140
    Se inscrie Miklos Imre din M. Ciuc la open. Multumesc

  8. Îmi place Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  9. #5
    senior

    Data înscrierii
    26.08.2017
    Locație
    Miercurea-Ciuc
    Vârstă
    11
    Postări
    330
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    19 z 15 h 14 m
    Timp online pe zi
    36 m
    Reputație
    505
    Se inscrie Tamas Vivien,din Miercurea-Ciuc,la copii

  10. #6
    organizator turnee

    Data înscrierii
    31.07.2007
    Locație
    Miercurea Ciuc
    Vârstă
    31
    Postări
    639
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 4 h 45 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    304
    Lakatos Zsolt Miercurea Ciuc
    Blade> Yasaka Ma Lin Soft Carbon
    Backhand> Yasaka Raksa 9
    Forehand> Yasaka Raksa 7

  11. #7
    organizator turnee

    Data înscrierii
    22.03.2010
    Locație
    Sfantu Gheorghe
    Vârstă
    48
    Postări
    563
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    8 z 21 h 1 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    707
    Welker Ivan si Olah Oliver din Sf. Gheorghe

  12. Îmi place hopipoke le-a plăcut acest mesaj
  13. #8
    senior

    Data înscrierii
    14.05.2013
    Locație
    Aita Mare
    Vârstă
    50
    Postări
    341
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    57 z 1 h 37 m
    Timp online pe zi
    35 m
    Reputație
    429
    la open/elite:
    Petho Mihaly - Racosul de Sus
    Cocean Valer - Baraolt
    Bardocz Szilard - Capeni
    la avansati:
    Bartha Istvan-Zsolt - Aita Mare

  14. #9
    senior
    Avatarul lui Kis Istvan
    Data înscrierii
    27.03.2016
    Locație
    Brasov
    Vârstă
    54
    Postări
    882
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    34 z 23 h 6 m
    Timp online pe zi
    38 m
    Reputație
    3283
    Kis Istvan

  15. #10
    senior

    Data înscrierii
    10.10.2017
    Locație
    sanzieni jud covasna
    Vârstă
    39
    Postări
    177
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    8 z 19 h 3 m
    Timp online pe zi
    17 m
    Reputație
    324
    Sterczer Sandor din com Sanzieni se inscrie la incepatori , Sterczer Zalan la copii

  16. Îmi place Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  17. #11
    senior

    Data înscrierii
    03.02.2010
    Locație
    Miercurea Ciuc
    Vârstă
    43
    Postări
    158
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 z 13 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    129
    Kiss Janos, Miercurea Ciuc

  18. Îmi place Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  19. #12
    organizator turnee

    Data înscrierii
    31.07.2007
    Locație
    Miercurea Ciuc
    Vârstă
    31
    Postări
    639
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 4 h 45 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    304
    Szakali Csaba
    Orosz Attila
    Orosz Ervin
    Elekes Roland
    Kovacs Istvan
    toti din M-Ciuc
    Blade> Yasaka Ma Lin Soft Carbon
    Backhand> Yasaka Raksa 9
    Forehand> Yasaka Raksa 7

  20. Îmi place Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  21. #13
    junior

    Data înscrierii
    03.02.2011
    Locație
    MIERCUREA CIUC
    Vârstă
    44
    Postări
    105
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 7 h 6 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    96
    Se inscrie Vaszi Denes. Orza Gabor. Lőrincz Zoltán. la amatori

  22. Îmi place Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  23. #14
    junior

    Data înscrierii
    16.03.2010
    Locație
    Miercurea Ciuc
    Vârstă
    54
    Postări
    100
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 h 52 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    132
    Rusu Gavril din M-Ciuc

  24. #15
    senior
    Avatarul lui Kerubb
    Data înscrierii
    08.05.2012
    Locație
    Miercurea -Ciuc
    Vârstă
    63
    Postări
    196
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    8 z 19 h 51 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    263
    Imecs Attila si Andras Zoltan - Miercurea Ciuc
    BL = Levi Sintech ALL-
    FH = Joola Badman reloaded
    BH = Tibhar Super Defense 40

  25. Îmi place Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu A "Cupa Miercurea Ciuc", Miercurea Ciuc - 23/24.03.2019
    De zoltikaa în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 453
    Ultimul post: 27.03.2019, 10:58
  2. Turneu B "Cupa Ciucului", Miercurea Ciuc - 04.11.2017
    De zoltikaa în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 82
    Ultimul post: 05.11.2017, 17:57
  3. Turneu B "Cupa Silo", Miercurea Ciuc - 16.09.2017
    De PaliHR în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 43
    Ultimul post: 17.09.2017, 13:49
  4. Răspunsuri: 64
    Ultimul post: 10.04.2017, 10:27
  5. Răspunsuri: 89
    Ultimul post: 07.12.2015, 11:36

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •