tt-shop.ro 468x60 2tt-shop.ro 468x60 3vivasportshop.ro 1 468x60
Pagina 1 din 17 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 252

Subiect: "Cupa Iernii", Sibiu - 16.12.2017

  1. #1
    organizator turnee
    Avatarul lui adof
    Data înscrierii
    15.02.2012
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    45
    Postări
    2.080
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    20 z 5 h 57 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    4700

    "Cupa Iernii", Sibiu - 16.12.2017

    TURNEUL A "Cupa Iernii ed IV "
    LOCALITATEA: SIBIU
    DATA: 16 DECEMBRIE 2017 , Ziua Sâmbătă
    CATEGORIE Amatori INCEPATORI + AVANSATI / Open+ Elite
    SALA : ARIA Sport TDM
    ADRESA: Loc SIBIU str. Alba Iulia nr.100

    TOTAL NR. MESE: LOGISTICA: 12 mese Joola S2000 (aprobate ITTF)
    MINGI competitie plastic ***
    SPAŢIU DE JOC: - iluminat artificial
    - suprafaţă de joc aproximativ 45 mp pentru fiecare masă
    FACILITĂȚI: Vestiare;
    [COLOR="#FF0000"][B]
    NUMĂR MAXIM PARTICIPANŢI: 108
    - 72 la AMATORI AVANSATI
    - 36 la OPEN + Elite
    DURATĂ APROXIMATIVĂ : 9:05 - până la terminare
    Se asigură : mingi de joc, apă , cafea

    Parteneri
    ARIA Sport http://aria.com.ro/sport/


    SC NANIL1 SRL http://www.catering-sibiu.ro/

    UNIVERSITATEA LUCIAN BLAGA SIBIU http://www.ulbsibiu.ro/ro/
    COLECTIVUL DE EDUCAŢIE FIZICĂ ŞI SPORT



    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum până în data de 15.12.2017 ora 21 – în ordinea înscrierilor
    - ultima retragere Joi 14.12.2017, ora 21,00;
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);
    SISTEMUL DE JOC:
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe INFERIOARE de câte 6 jucători (5 jucători -în cazul în care sunt absenţi)– se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare – conform MP;
    - Grupe SUPERIOAREde câte 4 jucători – se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare – conform rezultate grupe inferioare;
    - Schemă de joc - grupe superioare: tragere la sorţi
    - Tablou ELIMINATORIU;
    - Ordine favoriți eliminatorii – conform număr de ordine grupe superioare.
    - Locurile 2 se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi;
    PENTRU PARTICIPARE: 35 Lei. Copiii până la 18 ani 20 lei.
    Câte 1 leu / participant se virează către AmaTur.

    MATERIALE DE PREMIERE:
    Cupe, diplome şi medalii - locurile 1--4,
    Diplome locurile 5 - 8
    I. AMATORI

    - număr maxim de participanţi: 70+2 wilcard
    ORA ÎNCEPERE MECIURI 09:30
    - înscrierile la sală se fac doar în limita locurilor disponibile până la ora: 09:20
    - confirmarea se face odată cu înscrierea şi plata taxei ce are loc între orele: 08:15 - 08:50
    - cei care întâzie sunt rugaţi să confirme la telefon până la ora: 08:50
    - nr. Mese: pentru grupele inferioare-12 , Nr. de mese pentru grupe superioare - 6


    II. OPEN+ELITE
    - număr maxim de participanţi: 34 + 2 wilcard
    ORA ÎNCEPERE MECIURI 14:00
    - înscrierile la sală se fac doar în limita locurilor disponibile, până la ora: 13:50
    - confirmarea se face odată cu înscrierea si plata taxei ce are loc între orele 13:00 - 13:50
    - cei care întâzie sunt rugaţi să sune la telefon până la ora: 13:50
    - nr mese pentru grupele inferioare si superioare - 6


    ORGANIZATORI AMATUR
    - Mureşanu Alex - 0723856419 alexmuresanu@yahoo.com
    - Filea Adonis - 0747297093 adonisfilea@gmail.com

    ALTE INFORMATII :
    Pentru ambele categorii
    În cazul în care sunt absenţi locurile libere vor fi alocate prin tragere la sorţi la jucatorii prezenţi la sală de pe lista de aşteptare
    În cazul în care nu sunt jucatori prezenţi se va trece 0 victorii la jucatorul absent.
    Orice lipsă a unor participanţi sau intârziaţi, NU afectează începerea jocurilor,
    Intre 13:50 - 14:00 se va aerisi SALA

    - Rugăm fiecare participant să menţioneze categoria la care doreşte să participe, cu respectarea regulamentului AmaTur, în sensul ca open-iştii (media20 ^) nu pot juca la amatori;
    Înscrierea se face : - Nume Prenume , localitate , categorie. Vă rugam folositi numele şi prenumele înscrise în clasamentul Amatur pentru a nu avea surprize sa apăreţi ca jucător nou.

    Spor la antrenamente şi vă aşteptăm!
    Ultima modificare făcută de adof; 22.03.2018 la 00:36.

  2. Mulțumesc marcelgiosan au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Alex Muresanu, Zosim1, andreyutzu, Pop Sabin, MrTed, Popa Mircea le-a plăcut acest mesaj
  3. #2
    organizator turnee
    Avatarul lui adof
    Data înscrierii
    15.02.2012
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    45
    Postări
    2.080
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    20 z 5 h 57 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    4700
    Clasament
    Cupa Iernii ed IV

    Turneu - A - Sibiu - Open - 16.12.2017
    "Locurile
    Nume prenume - Localitatea"


    LOCUL 1
    Sicoe Rodica - Cugir

    LOCUL 2
    Pavel Calin - Hunedoara

    LOCURILE 3 - 4
    Corburean Ioana - Medias
    Beca Iliesen - Timisoara

    LOCURILE 5 - 8
    Moldovan Alexandru - Tarnaveni
    Daneliuc Gabi - Selimbar
    Lazaroiu Adrian - Targoviste
    Aron Darie - Sibiu

    LOCURILE 9 - 12
    Crainic Adrian - Orastie
    Oprea Adrian - Lugoj
    Govoreanu Florin - Cisnadie
    Gligor George - Sibiu

    LOCUL 13 -- Grupe Sup. 2 vic.
    Bleoca Marius - Tarnaveni

    LOCURILE 14 - 18 -- Grupe Sup. 1 vic.
    Andone Claudiu - Cugir
    Iancu Sorin - Sibiu
    Negrean Ioan - Sibiu
    Botea Fabian - Hunedoara
    Benyovski Bela - Sibiu

    LOCURILE 19 - 24 -- Grupe Sup. 0 vic.
    Migea Cornel - Sibiu
    Kromek Iulian - Cugir
    Orac Teodor - Ramnicu Valcea
    Mitzea Alexandru - Sibiu
    Decean Darian - Sibiu
    Tipser Gabriel - Sighisoara

    LOCURILE 25 - 27 -- Grupe Inf. 2 vic.
    Stancalie Doru - Craiova
    Barac Marius - Sibiu
    Georgescu Constantin - Orastie

    LOCURILE 28 - 33 -- Grupe Inf. 1 vic.
    Jichici Svetozar - Timisoara
    Radu Constantin - Sibiu
    Motorga Dorin - Targu Mures
    Vijaica Paul - Drobeta Tr Severin
    Pelaghie Ioan - Targu Mures
    Barbulescu Dan - Sibiu

    LOCURILE 34 - 36 -- Grupe Inf. 0 vic.
    Beches Andrei - Sibiu
    Boznea Daniel - Deva
    Muresanu Alex - Sibiu


    Clasament
    Cupa Iernii ed IV

    Turneu - A - Sibiu - Amatori - 16.12.2017
    "Locurile
    Nume prenume - Localitatea"


    LOCUL 1
    Kovaci Richard - Tarnaveni

    LOCUL 2
    Oanta Florin - Tarnaveni

    LOCURILE 3 - 4
    Stefan Patrick - Brasov
    Negulescu Ioan - Ramnicu Valcea

    LOCURILE 5 - 8
    Docan Cristian - Bucuresti
    Morariu Marius - Sibiu
    Postelnicu Mihai - Deva
    Timaru Ilie - Ocna Sibiului

    LOCURILE 9 - 16
    Zdrenghea Mircea - Orastie
    Bozosan Petre - Sibiu
    Matei Dumitru - Deva
    Samoila Florin - Sighisoara
    Cinca Daniel - Craiova
    Tobosaru Gheorghe - Brasov
    Popescu Remus - Ramnicu Valcea
    Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea

    LOCURILE 17 - 24
    Cinebuji Attila - Tarnaveni
    Ciky Cornel - Fagaras
    Popovici Ciprian - Hunedoara
    Szemciuk Istvan - Deva
    Sursilov Constantin - Bucuresti
    Chibulcutean Bogdan - Tarnaveni
    Pop Sabin - Targu Mures
    Movileanu Neculae - Brasov

    LOCURILE 25 - 27 -- Grupe Sup. 2 vic.
    Moldovan Flavia - Tarnaveni
    Grigore Marian - Ramnicu Valcea
    Gipsy King - Hunedoara

    LOCURILE 28 - 37 -- Grupe Sup. 1 vic.
    Caraus Sorin - Deva
    Oprean Andrei - Baia de Cris
    Pica Horia - Fagaras
    Popa Paul - Sibiu
    Filea Adonis - Sibiu
    Bleoca Lucas - Tarnaveni
    Vera Esteban - Sibiu
    Haran Alexandru - Sibiu
    Ciobanu Cosmin - Cristian SB
    Vacaru Liviu - Victoria

    LOCURILE 38 - 48 -- Grupe Sup. 0 vic.
    Veres Adrian - Timisoara
    Manitiu Florin - Sibiu
    Marian Ioan - Alba Iulia
    Sabau Mircea - Tarnaveni
    Brasoveanu Vali - Sibiu
    Frintu Marius - Sibiu
    Kondort Dan - Sibiu
    Vrancea Markus - Sibiu
    Banea Radu - Sibiu
    Botian Radu - Sibiu
    Melicut Sarmis - Hunedoara

    LOCUL 49 -- Grupe Inf. 2 vic.
    Dragomir Paul - Sibiu

    LOCURILE 50 - 57 -- Grupe Inf. 1 vic.
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Fronie Cristian - Ramnicu Valcea
    Mija Gheorghe - Fagaras
    Tanase Stefan - Fagaras
    Dragomir Ioan - Cristian SB
    Florescu Marius - Timisoara
    Anton Calin - Sibiu
    Pietraru Dorian - Victoria

    LOCURILE 58 - 64 -- Grupe Inf. 0 vic.
    Vela Gabriel - Timisoara
    Serban Aurel - Fagaras
    Movileanu Adrian - Brasov
    Moldovan Cristian - Alba Iulia
    Rosoga Liviu - Cluj Napoca
    Duca Marius - Sibiu
    Muresanu Mihaela - Sibiu
    Ultima modificare făcută de adof; 17.12.2017 la 00:30.

  4. Mulțumesc FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Alex Muresanu le-a plăcut acest mesaj
  5. #3
    organizator turnee
    Avatarul lui adof
    Data înscrierii
    15.02.2012
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    45
    Postări
    2.080
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    20 z 5 h 57 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    4700
    Cupa Iernii ed IV - Turneu - A - Sibiu - 16.12.2017
    Lista înscrieri - Open - 15.12.2017 23:32

    Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament - Localitatea - Judeţ - MPT
    1 . Beca Iliesen - 305 - Timisoara - TM - 41,33
    2 . Sicoe Rodica - 7 - Cugir - AB - 40,96
    3 . Andone Claudiu - 44 - Cugir - AB - 38,23
    4 . Govoreanu Florin - 9 - Cisnadie - SB - 37,23
    5 . Corburean Ioana - 41 - Medias - SB - 35,94
    6 . Pavel Calin - 40 - Hunedoara - HD - 35,03
    7 . Daneliuc Gabi - 20 - Selimbar - SB - 34,44
    8 . Aron Darie - 68 - Sibiu - SB - 33,27
    9 . Crainic Adrian - 285 - Orastie - HD - 32,58
    10 . Migea Cornel - 60 - Sibiu - SB - 31,87
    11 . Lazaroiu Adrian - 37 - Targoviste - DB - 31,63
    12 . Moldovan Alexandru - 145 - Tarnaveni - MS - 31,59
    13 . Oprea Adrian - 52 - Lugoj - TM - 30,86
    14 . Bleoca Marius - 70 - Tarnaveni - MS - 30,38
    15 . Tipser Gabriel - 416 - Sighisoara - MS - 29,60
    16 . Iancu Sorin - 140 - Sibiu - SB - 29,43
    17 . Mitzea Alexandru - 237 - Sibiu - SB - 27,83
    18 . Orac Teodor - 175 - Ramnicu Valcea - VL - 27,44
    19 . Barac Marius - 249 - Sibiu - SB - 26,50
    20 . Kromek Iulian - 146 - Cugir - AB - 26,17
    21 . Motorga Dorin - 193 - Targu Mures - MS - 25,99
    22 . Georgescu Constantin - 272 - Orastie - HD - 25,17
    23 . Stancalie Doru - 128 - Craiova - DJ - 23,86
    24 . Beches Andrei - 241 - Sibiu - SB - 23,71
    25 . Negrean Ioan - 171 - Sibiu - SB - 23,49
    26 . Muresanu Alex - 1037 - Sibiu - SB - 22,00
    27 . Boznea Daniel - 349 - Deva - HD - 21,89
    28 . Jichici Svetozar - 141 - Timisoara - TM - 21,79
    29 . Radu Constantin - 176 - Sibiu - SB - 21,57
    30 . Decean Darian - 385 - Sibiu - SB - 21,50
    31 . Gligor George - 414 - Sibiu - SB - 21,17
    32 . Botea Fabian - 359 - Hunedoara - HD - 20,70
    33 . Barbulescu Dan - 409 - Sibiu - SB - 20,50
    34 . Vijaica Paul - 276 - Drobeta Tr Severin - MH - 20,23
    35 . Pelaghie Ioan - 365 - Targu Mures - MS - 20,00
    36 . Benyovski Bela - 449 - Sibiu - SB - 19,17

    Lista de asteptare Open
    1 . Temelie Dragos - 121 - Selimbar - SB - 35,67
    2 . Somlea Darian - 435 - Cisnadie - SB - 25,20
    3 . Groza Alexandru - 571 - Cisnadie - SB - 26,00
    4 . Cioboiu Dan - 585 - Craiova - DJ - 22,50
    5 . Irsai Istvan - 166 - Targu Mures - MS - 36,85
    6 . Lunca Razvan - 110 - Tarnaveni - MS - 32,22

    Clasament 01-Dec-2017


    Cupa Iernii ed IV - Turneu - A - Sibiu - 16.12.2017
    Lista înscrieri - Amatori - 15.12.2017 23:35

    Nr.Crt. Nume Prenume - Loc Clasament - Localitatea - Judeţ - MPT
    1 . Popescu Remus - 657 - Ramnicu Valcea - VL - 19,73
    2 . Postelnicu Mihai - 240 - Deva - HD - 19,54
    3 . Timaru Ilie - 572 - Ocna Sibiului - SB - 19,20
    4 . Popovici Ciprian - 1067 - Hunedoara - HD - 19,00
    5 . Kovaci Richard - 655 - Tarnaveni - MS - 18,56
    6 . Lupsa Bogdan - 223 - Ramnicu Valcea - VL - 18,48
    7 . Zdrenghea Mircea - 353 - Orastie - HD - 18,38
    8 . Matei Dumitru - 263 - Deva - HD - 18,37
    9 . Chibulcutean Bogdan - 445 - Tarnaveni - MS - 18,13
    10 . Negulescu Ioan - 716 - Ramnicu Valcea - VL - 18,00
    11 . Oanta Florin - 1231 - Tarnaveni - MS - 18,00
    12 . Veres Adrian - 326 - Timisoara - TM - 17,62
    13 . Samoila Florin - 1438 - Sighisoara - MS - 17,00
    14 . Botian Radu - 1905 - Sibiu - SB - 17,00
    15 . Cinca Daniel - 334 - Craiova - DJ - 16,72
    16 . Morariu Marius - 485 - Sibiu - SB - 16,63
    17 . Bozosan Petre - 264 - Sibiu - SB - 16,58
    18 . Docan Cristian - 309 - Bucuresti - B - 15,73
    19 . Popa Paul - 650 - Sibiu - SB - 15,60
    20 . Stefan Patrick - 369 - Brasov - BV - 15,50
    21 . Moldovan Flavia - 538 - Tarnaveni - MS - 15,46
    22 . Ciky Cornel - 441 - Fagaras - BV - 15,44
    23 . Brasoveanu Vali - 1018 - Sibiu - SB - 15,33
    24 . Tobosaru Gheorghe - 460 - Brasov - BV - 15,29
    25 . Seceta Andreas - 1511 - Medias - SB - 15,00
    26 . Vacaru Liviu - 2443 - Victoria - BV - 15,00
    27 . Sursilov Constantin - 318 - Bucuresti - B - 14,89
    28 . Szemciuk Istvan - 1864 - Deva - HD - 14,55
    29 . Filea Adonis - 795 - Sibiu - SB - 14,40
    30 . Manitiu Florin - 575 - Sibiu - SB - 14,33
    31 . Gipsy King - 1109 - Hunedoara - HD - 14,00
    32 . Cinebuji Attila - 1662 - Tarnaveni - MS - 14,00
    33 . Caraus Sorin - 463 - Deva - HD - 13,71
    34 . Fronie Cristian - 551 - Ramnicu Valcea - VL - 13,70
    35 . Dragomir Paul - 901 - Sibiu - SB - 13,67
    36 . Vera Esteban - 906 - Sibiu - SB - 13,67
    37 . Movileanu Neculae - 648 - Brasov - BV - 13,29
    38 . Pop Sabin - 423 - Targu Mures - MS - 13,14
    39 . Marian Ioan - 737 - Alba Iulia - AB - 13,00
    40 . Banea Radu - 1872 - Sibiu - SB - 13,00
    41 . Pica Horia - 619 - Fagaras - BV - 12,00
    42 . Ciobanu Cosmin - 1167 - Cristian SB - SB - 12,00
    43 . Vrancea Markus - 1583 - Sibiu - SB - 12,00
    44 . Sabau Mircea - 876 - Tarnaveni - MS - 11,33
    45 . Haran Alexandru - 1022 - Sibiu - SB - 11,33
    46 . Grigore Marian - 864 - Ramnicu Valcea - VL - 11,00
    47 . Frintu Marius - 1119 - Sibiu - SB - 11,00
    48 . Oprean Andrei - 497 - Baia de Cris - HD - 10,88
    49 . Kondort Dan - 1125 - Sibiu - SB - 10,25
    50 . Dragomir Ioan - 1299 - Cristian SB - SB - 10,00
    51 . Pralea Constantin - 539 - Alba Iulia - AB - 9,56
    52 . Pietraru Dorian - 1697 - Victoria - BV - 9,50
    53 . Florescu Marius - 1300 - Timisoara - TM - 9,33
    54 . Serban Aurel - 1120 - Fagaras - BV - 9,00
    55 . Anton Calin - 1587 - Sibiu - SB - 9,00
    56 . Vela Gabriel - 859 - Timisoara - TM - 8,80
    57 . Moldovan Cristian - 1549 - Alba Iulia - AB - 8,75
    58 . Mija Gheorghe - 1023 - Fagaras - BV - 8,50
    59 . Bleoca Lucas - 799 - Tarnaveni - MS - 8,43
    60 . Rosoga Liviu - 1681 - Cluj Napoca - CJ - 8,00
    61 . Tanase Stefan - 1182 - Fagaras - BV - 6,75
    62 . Movileanu Adrian - 1375 - Brasov - BV - 6,50
    63 . Rusu Marius - 2310 - Alba Iulia - AB - 5,00
    64 . Muresanu Mihaela - 3114 - Sibiu - SB - 4,00
    65 . Duca Marius - 2240 - Sibiu - SB - 0,00
    66 . Melicut Sarmis - 3984 - Hunedoara - HD - 0,00

    Clasament 01-Dec-2017
    Ultima modificare făcută de adof; 16.12.2017 la 00:35.

  6. Îmi place Alex Muresanu le-a plăcut acest mesaj
  7. #4
    organizator turnee
    Avatarul lui adof
    Data înscrierii
    15.02.2012
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    45
    Postări
    2.080
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    20 z 5 h 57 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    4700
    Din Sibiu la Amatori

    Filea Adonis - Sibiu
    Muresanu Alex - Sibiu
    Decean Darian - Sibiu
    Timaru Ilie - Ocna Sibiului
    Negrean Ioan - Sibiu
    Barac Marius - Sibiu
    Comsa Dan - Sibiu
    Botian Radu - Sibiu
    Anton Calin - Sibiu
    Dragomir Paul - Sibiu
    Barbulescu Dan - Sibiu
    Brasoveanu Vali - Sibiu
    Bozosan Petre - Sibiu

    Din Sibiu La Open
    Aron Darie - Sibiu
    Daneliuc Gabi - Sibiu

  8. Mulțumesc Alex Muresanu, dan comsa, Barbulescu Dan au mulțumit pentru mesaj
  9. #5
    senior
    Avatarul lui neluturap
    Data înscrierii
    01.03.2015
    Locație
    Dumbraveni-Sighisoara
    Vârstă
    42
    Postări
    240
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    7 z 10 h 2 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    191
    Se inscriu:
    Tipser Gabriel Sighisoara open
    Samoila Florin Sighisoara amatori
    Onet Nicolae Sighisoara amatori
    Bardas Patrick Dumbraveni amatori
    Bardas Ioan Dumbraveni amatori

  10. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
  11. #6
    junior

    Data înscrierii
    18.09.2013
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    33
    Postări
    119
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 10 h 24 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    131
    Manitiu Florin din Sibiu la avansati.

    Trimis de pe al meu SM-G930F folosind Tapatalk

  12. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
  13. #7
    organizator turnee
    Avatarul lui Alex Muresanu
    Data înscrierii
    29.07.2013
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    44
    Postări
    666
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    8 z 9 h 11 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1642
    Se inscrie la Amatori ,din Sibiu,Muresanu Mihaela

  14. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
  15. #8
    senior

    Data înscrierii
    05.07.2005
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    48
    Postări
    206
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    7 z 7 h 22 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    157
    Barac Marius din Sibiu la open


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    blade : tbs st / fh : joola rhyzm 48 2.0 / bh : bty brycespeed fx

  16. Îmi place adof le-a plăcut acest mesaj
  17. #9
    organizator turnee
    Avatarul lui PaliHR
    Data înscrierii
    02.06.2013
    Locație
    Odorheiu Secuiesc
    Vârstă
    42
    Postări
    6.738
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    152 z 2 h 19 m
    Timp online pe zi
    1 h 43 m
    Reputație
    13997
    Pop Sabin, Târgu Mures, Avansati.
    FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
    Tel : 0742 257 995

  18. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Pop Sabin le-a plăcut acest mesaj
  19. #10
    senior

    Data înscrierii
    22.05.2011
    Locație
    cugir
    Vârstă
    49
    Postări
    548
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    85 z 4 h 27 m
    Timp online pe zi
    42 m
    Reputație
    425
    Andone Cclaudiu, Sicoe Rodica elite
    Kromek Iulian open
    Cristea Virgil amatori
    Cugir
    4/3 din oameni au probleme cu fractiile

  20. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
  21. #11
    senior

    Data înscrierii
    21.02.2012
    Locație
    Sibiu
    Vârstă
    39
    Postări
    346
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    7 z 9 h 30 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    452
    Beches Andrei, Sibiu, open. Multumrsc
    ZJ-SZLC
    fh/bh- Btf Tenergy o5fx

  22. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
  23. #12
    senior
    Avatarul lui coco68
    Data înscrierii
    11.02.2011
    Locație
    sibiu
    Vârstă
    50
    Postări
    287
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 14 h 12 m
    Timp online pe zi
    9 m
    Reputație
    367
    Migea Cornel, la elite.

  24. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
  25. #13
    junior
    Avatarul lui FlaviaM
    Data înscrierii
    11.06.2016
    Locație
    tarnaveni
    Vârstă
    17
    Postări
    103
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 7 h 4 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    107
    Din Tarnaveni, la amatori: Moldovan Flavia, Bleoca Lucas, Sabau Gheorghe, Sabau Mircea
    La elite: Bleoca Marius, Moldovan Alexandru
    Din Valcea, la amatori Naulea Stefania

  26. Mulțumesc adof au mulțumit pentru mesaj
  27. #14
    organizator turnee

    Data înscrierii
    07.08.2014
    Locație
    Deva
    Vârstă
    46
    Postări
    388
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    23 z 1 h 7 m
    Timp online pe zi
    19 m
    Reputație
    579
    Bună ziua,

    Se inscriu din Deva la categoria Avansați : Cărăuș Sorin, Postelnicu Mihai, Cleșiu Florin și Midvichi Alexandru.

    Din Deva la categoria Open : Boznea Daniel.

    Din Deva la categoria Elite: Zsok Arcadie.

    Mulțumesc.

    O zi bună!

    Trimis de pe al meu PRA-LX1 folosind Tapatalk

  28. Mulțumesc dmidvichi, adof au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place andreyutzu le-a plăcut acest mesaj
  29. #15
    organizator turnee

    Data înscrierii
    24.01.2015
    Locație
    hunedoara
    Vârstă
    34
    Postări
    366
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 5 h 54 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    396
    Din Hunedoara la open Botea Fabian, Pavel Călin,Gasca Toader.La avansați Popovici Ciprian,Melicut Sarmis.Din Timișoara Vela Gabriel avansati

  30. Mulțumesc Kralizec, adof au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place andreyutzu le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu A "Cupa Iernii", Sibiu - 15.12.2018
    De adof în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 290
    Ultimul post: 02.01.2019, 02:17
  2. Răspunsuri: 15
    Ultimul post: 11.06.2017, 21:27
  3. Răspunsuri: 216
    Ultimul post: 13.02.2017, 12:53
  4. Răspunsuri: 212
    Ultimul post: 11.12.2016, 20:32
  5. Răspunsuri: 292
    Ultimul post: 07.12.2015, 20:24

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •