Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Jubiliar", Fălticeni - 23.12.2017

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Turneu A, Topoloveni - 6 ianuarie 2018







































    Comentariu


    • Geamuri camuflate, lumina buna, mese de calitate ...felicitari!!!
      Hobby: Motoare si ski !
      http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

      Comentariu


      • Vreau sa mai postez dar youtub nu prea mai imi da voie sau internetul a luat-o razna.

        Am facut o pagina pe Facebook '' Video Amatur Fălticeni '' unde am postat vre-o 40 de meciuri si mai am pana la ~160 finala.

        Vizionare placuta.

        Comentariu


        • Dl Moise a venit la Fălticeni inamrmat ca un adevarat cameraman..II multumesc pe aceasta cale pentru efortul facut si filmuletele postate
          of all the things i lost i miss my mind the most

          Comentariu


          • Postat în original de cata_60 Vezi post
            Dl Moise a venit la Fălticeni inamrmat ca un adevarat cameraman..II multumesc pe aceasta cale pentru efortul facut si filmuletele postate
            La multi ani!
            Imi pare rau ca nu pot posta mai departe pe acest post.
            Ma repet "Am facut o pagina pe Facebook '' Video Amatur Fălticeni '' unde am postat vre-o 40 de meciuri si mai am pana la ~160 finala. Vizionare placuta."

            Acum sunt vre-o 70 de meciuri si sper ca intr-o zi, doua sa le aveti pe toate 168 de meciuri.

            Felicitari organizatorului care a reusit sa gestioneze intr-un mod exemplar tot turneul, reusind ca la ora 19.30 sa termine ultimul meci si acela de la ELITE.

            Comentariu


            • Felicitari domnule Moise pentru filmulete.

              Comentariu


              • Salutare, asa cum s-a vazut si pe filmare rezultatul dintre mine si Subcinski Alexandru in semifinala a fost 3-1 si nu 3-2
                Stima !

                Comentariu

                Who has read this thread:
                Procesare...
                X