vivasportshop.ro 2 468x60tt-shop.ro 468x60 2tenismasa.ro 468x60
Pagina 1 din 19 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 278

Subiect: "Cupa Vârșeț", Vârșeț - 27.01.2018

  1. #1
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    26.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    5.619
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    399 z 8 h 57 m
    Timp online pe zi
    3 h 1 m
    Reputație
    8243

    "Cupa Vârșeț", Vârșeț - 27.01.2018

    Turneu A "Cupa Vârșeț", Vârșeț - Sâmbătă, 27 ianuarie 2018 / Turnir A kategorije "Kup Vršca", Vršac - Subota, 27 januar 2018

    DATA: 27 ianuarie 2018 / DATUM: 27 januar 2018
    LOCALITATEA: Vârșeț (Serbia) / GRAD: Vršac (Srbija)
    LOCUL DE DESFĂȘURARE: Sala de sport a "Hemijsko-medicinska škola" din Vârșeț, strada Sterijina 113, Vârșeț 26300, Serbia / MESTO ODRŽAVANJA: Sportska hala Hemijsko-medicinske Škole Vršac, Sterijina 113, Vršac 26300, Srbija


    CATEGORII: Începători, Avansați, Open și Elite / KATEGORIJE: Početnici, Napredni, Open i Elite
    La turneu poate participa orice amator de tenis de masă care nu evoluează în divizia A sau superliga României și a Serbiei. / Na turniru mogu učestvovati svi ljubitelji stonog tenisa osim onih koji igraju u prvoj ligi i super ligi Rumunije i Srbije.
    LOGISTICĂ: 18 mese ITTF, mingi plastic ANDRO SPEEDBALL *** 3S 40+ / LOGISTIKA: 18 stola ITTF, plastične loptice ANDRO SPEEDBALL *** 3S 40+
    VALIDARE ÎNSCRIERI: 08:30-09:15 (Începători, Avansați), 12:45-13:15 (Open, Elite) / POTVRDJIVANJE UPISA: 08:30-09:15 (Početnici, Napredni), 12:45-13:15 (Open, Elite)
    ORA DE ÎNCEPERE: 9:15-9:30 (Începători, Avansați), 13:30-13:45 (Open, Elite) / POČETAK TAKMIČENJA: 9:15-9:30 (Početnici, Napredni), 13:30-13:45 (Open, Elite)
    *Turneul se va desfășura după ora locală a Serbiei (cu o oră în urmă, față de ora României)!

    FACILITĂȚI:
    - parcare gratuita in incinta salii de sport;
    - vestiare și dușuri;
    - sala incălzită;

    SE ASIGURĂ: / OSIGURAVA SE:
    - cafea, apă 2L, un meniu felul 2 / - kafa, voda 2L, glavno jelo


    MATERIALE DE PREMIERE: / NAGRADE:
    - cupe (locurile 1-3), medalii și diplome (locurile 1-4), pachet surpriză ( locurile 4-8 ) / pehari (1-3 mesto), medalje i diplome (1-4 mesto), poklon paketi (4-8 mesto)


    TAXA DE PARTICIPARE: / KOTIZACIJA ZA UČEŠĆE NA TURNIRU:
    35 ron (adulți) / 1000 din (odrasli)
    20 ron (copii sub 14 ani) / 500 din (deca ispod 14 godina)
    - persoanele cu dizabilități nu plătesc taxa de participare / osobe sa hendikepom ne plaćju kotizaciju

    ÎNCEPĂTORI / POČETNICI
    - poate participa orice jucător cu media între 0 și 9,99 / - može učestvovati svaki igrač sa medijom izmedju 0 i 9,99
    Număr maxim de jucători: 24; / Maksimalan broj igrača: 24;
    Validare înscrieri: 08:30 - 09:15 / Potvrdjivanje upisa: 08:30 - 09:15
    Ora de începere: 09:15 - 09:30 (în funcție de întârziați) / Početak takmičenja: 09:15 - 09:30 (u zavisnosti od onih koji kasne)
    SISTEM DE DESFĂȘURARE: / SISTEM IGRANJA:
    - grupe inferioare de câte 5-7 jucători în funcție de MP aplicând regula șarpelui cu eventuale permutări pentru a evita mai mulți jucători din aceiași localitate (locul 1 nu se schimbă); se califică primii 4; / - inferiorne grupe od po 5-7 igrača u zavisnosti od medije primenjivanjem pravila zmije sa mogučim permutacijama da bi se izbeglo više igrača iz istog grada (prvo mesto se ne menja); kvalifikuju se prvi 4;
    - grupe superioare de 3-4 jucători după o schemă aleatoare; se califică primii 2; / - superiorne grupe od po 3-4 igrača; kvalifikuju se prva 2;
    - tablou eliminatoriu: ordinea favoriților (inclusiv pentru eventuale bye-uri) conform numărului de ordine al grupelor superioare; plasarea pe tablou a locurilor 2 din superioare se face prin tragere la sorți, de către cei în cauză, din două urne (partea superioară și partea inferioară) astfel încât locurile 1 și 2 din superioare să nu se mai întâlnească decât, eventual, în finală; / - eliminacije: redosled pobednika grupa (uključujući i za moguće bye-ve) prema broju superiorne grupe; postavljanje na tabli drugoplasiranih iz superiornih grupa se radi izvlačenjem od strane onih koji su u pitanju iz dva šešira (superiorni deo i inferiorni deo) tako da se prvo i drugo mesto iz superiornih grupa ne sretnu do eventualnog finala;
    - se joacă finală mică; / - igra se za treće mesto;

    AVANSAȚI / NAPREDNI
    - poate participa orice jucător cu media între 10,00 și 19,99 / - može učestvovati svaki igrač sa medijom izmedju 10,00 i 19,99
    Număr maxim de jucători: 48; / Maksimalan broj igrača: 48;
    Validare înscrieri: 08:30 - 09:15 / Potvrdjivanje upisa: 08:30 - 09:15
    Ora de începere: 09:15 - 09:30 (în funcție de întârziați) / Početak takmičenja: 09:15 - 09:30 (u zavisnosti od onih koji kasne)
    SISTEM DE DESFĂȘURARE: / SISTEM IGRANJA:
    - grupe inferioare de câte 5-7 jucători în funcție de MP aplicând regula șarpelui cu eventuale permutări pentru a evita mai mulți jucători din aceiași localitate (locul 1 nu se schimbă); se califică primii 4; / - inferiorne grupe od po 5-7 igrača u zavisnosti od medije primenjivanjem pravila zmije sa mogučim permutacijama da bi se izbeglo više igrača iz istog grada (prvo mesto se ne menja); kvalifikuju se prvi 4;
    - grupe superioare de 3-4 jucători după o schemă aleatoare; se califică primii 2; / - superiorne grupe od po 3-4 igrača; kvalifikuju se prva 2;
    - tablou eliminatoriu: ordinea favoriților (inclusiv pentru eventuale bye-uri) conform numărului de ordine al grupelor superioare; plasarea pe tablou a locurilor 2 din superioare se face prin tragere la sorți, de către cei în cauză, din două urne (partea superioară și partea inferioară) astfel încât locurile 1 și 2 din superioare să nu se mai întâlnească decât, eventual, în finală; / - eliminacije: redosled pobednika grupa (uključujući i za moguće bye-ve) prema broju superiorne grupe; postavljanje na tabli drugoplasiranih iz superiornih grupa se radi izvlačenjem od strane onih koji su u pitanju iz dva šešira (superiorni deo i inferiorni deo) tako da se prvo i drugo mesto iz superiornih grupa ne sretnu do eventualnog finala;
    - se joacă finală mică; / - igra se za treće mesto;

    OPEN / OPEN
    - poate participa orice jucător cu media între 20,00 și 29,99 / - može učestvovati svaki igrač sa medijom izmedju 20,00 i 29,99
    Număr maxim de jucători: 42; / Maksimalan broj igrača: 42;
    Validare înscrieri: 12:45 - 13:15 / Potvrdjivanje upisa: 12:45 - 13:15
    Ora de începere: 13:30 - 13:45 (în funcție de întârziați) / Početak takmičenja: 13:30 - 13:45 (u zavisnosti od onih koji kasne)
    SISTEM DE DESFĂȘURARE: / SISTEM IGRANJA:
    - grupe inferioare de câte 5-7 jucători în funcție de MP aplicând regula șarpelui cu eventuale permutări pentru a evita mai mulți jucători din aceiași localitate (locul 1 nu se schimbă); se califică primii 4; / - inferiorne grupe od po 5-7 igrača u zavisnosti od medije primenjivanjem pravila zmije sa mogučim permutacijama da bi se izbeglo više igrača iz istog grada (prvo mesto se ne menja); kvalifikuju se prvi 4;
    - grupe superioare de 3-4 jucători după o schemă aleatoare; se califică primii 2; / - superiorne grupe od po 3-4 igrača; kvalifikuju se prva 2;
    - tablou eliminatoriu: ordinea favoriților (inclusiv pentru eventuale bye-uri) conform numărului de ordine al grupelor superioare; plasarea pe tablou a locurilor 2 din superioare se face prin tragere la sorți, de către cei în cauză, din două urne (partea superioară și partea inferioară) astfel încât locurile 1 și 2 din superioare să nu se mai întâlnească decât, eventual, în finală; / - eliminacije: redosled pobednika grupa (uključujući i za moguće bye-ve) prema broju superiorne grupe; postavljanje na tabli drugoplasiranih iz superiornih grupa se radi izvlačenjem od strane onih koji su u pitanju iz dva šešira (superiorni deo i inferiorni deo) tako da se prvo i drugo mesto iz superiornih grupa ne sretnu do eventualnog finala;
    - se joacă finală mică; / - igra se za treće mesto;

    ELITE / ELITE
    - poate participa orice jucător cu media peste 30,00 / - može učestvovati svaki igrač sa medijom preko 30,00
    Număr maxim de jucători: 36; / Maksimalan broj igrača: 36;
    Validare înscrieri: 12:45 - 13:15 / Potvrdjivanje upisa: 12:45 - 13:15
    Ora de începere: 13:30 - 13:45 (în funcție de întârziați) / Početak takmičenja: 13:30 - 13:45 (u zavisnosti od onih koji kasne)
    SISTEM DE DESFĂȘURARE: / SISTEM IGRANJA:
    - grupe inferioare de câte 5-7 jucători în funcție de MP aplicând regula șarpelui cu eventuale permutări pentru a evita mai mulți jucători din aceiași localitate (locul 1 nu se schimbă); se califică primii 4; / - inferiorne grupe od po 5-7 igrača u zavisnosti od medije primenjivanjem pravila zmije sa mogučim permutacijama da bi se izbeglo više igrača iz istog grada (prvo mesto se ne menja); kvalifikuju se prvi 4;
    - grupe superioare de 3-4 jucători după o schemă aleatoare; se califică primii 2; / - superiorne grupe od po 3-4 igrača; kvalifikuju se prva 2;
    - tablou eliminatoriu: ordinea favoriților (inclusiv pentru eventuale bye-uri) conform numărului de ordine al grupelor superioare; plasarea pe tablou a locurilor 2 din superioare se face prin tragere la sorți, de către cei în cauză, din două urne (partea superioară și partea inferioară) astfel încât locurile 1 și 2 din superioare să nu se mai întâlnească decât, eventual, în finală; / - eliminacije: redosled pobednika grupa (uključujući i za moguće bye-ve) prema broju superiorne grupe; postavljanje na tabli drugoplasiranih iz superiornih grupa se radi izvlačenjem od strane onih koji su u pitanju iz dva šešira (superiorni deo i inferiorni deo) tako da se prvo i drugo mesto iz superiornih grupa ne sretnu do eventualnog finala;
    - se joacă finală mică; / - igra se za treće mesto;

    ÎNSCRIEREA ȘI RETRAGEREA PARTICIPANȚILOR: / PRIJAVA I POVLAČENJE UČESNIKA:
    - pe forum sau telefonic / - na forumu ili telefonom
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit / - prioritet pri upisu imaju oni koji su se prvi upisali
    - ultima retragere Joi, 25.01.2018, ora 21,00 / - poslednje povlačenje četvrtak, 25.01.2018, 21:00 H
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2 / - povlačenje posle roka biće kažnjeno sa 2 poena: R2
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte: N / - odsutni biće kažnjeni sa 3 poena: N

    Turneele din cadrul circuitului AmaTur se desfășoară conform regulamentului de joc aprobat de ITTF. Prin urmare, se pot folosi doar fețe omologate de pe lista ITTF. / Turniri Amatur se igraju u skladu sa pravilima igre koje je odobrio ITTF zato se mogu koristiti samo gume koje se nalaze na listi odobrenih guma od strane ITTF.

    ORGANIZATORI:
    - Gajta Jonel: +381.607.39.77.88
    - Vela Claudiu: 0726.487.357


    ACCESUL PE TERITORIUL SERBIEI SE POATE FACE FOLOSIND CARTEA DE IDENTITATE!


    SPONSORI: / SPONZORI:


    TIBHAR SERBIA va fi prezent la turneu cu o gamă largă de materiale specifice tenisului de masă! / Na turniru će biti prisutan TIBHAR SRBIJA sa širokim spektrom materijala za stoni tenis!

  2. #2
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    26.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    5.619
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    399 z 8 h 57 m
    Timp online pe zi
    3 h 1 m
    Reputație
    8243
    Sala de sport a "Hemijsko-medicinska škola" din Vârșeț




  3. Mulțumesc Toza, lulciuc.dumitru au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place andreyutzu, Stoica Ioan Florin, Kis Istvan le-a plăcut acest mesaj
  4. #3
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    26.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    5.619
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    399 z 8 h 57 m
    Timp online pe zi
    3 h 1 m
    Reputație
    8243
    Inscrieri Elite / Prijavljeni Elite - on 25.01.2018 at 22:40:19

    1. Enciu Alexandru - Slobozia, 2 - 44,43 - OEL
    2. Sorescu Deian - Resita, 174 - 44,4 - OEL
    3. Gajta Jonel - Varset, 213 - 43,25 - OE
    4. Butnariu Daniel - Timisoara, 607 - 43 - OEL
    5. Mutrescu Eugen - Timisoara, 12 - 41,9 - OE
    6. Beca Iliesen - Timisoara, 166 - 39,8 - OEL
    7. Put Gabriel - Oravita, 9 - 39,57 - OE
    8. Avram Victor - Arad, 5 - 39,4 - OE
    9. Mitrache Simion - Timisoara, 537 - 37 - OE
    10. Boru Lucian - Timisoara, 277 - 36,33 - OE
    11. Andone Claudiu - Cugir, 53 - 36,05 - OE
    12. Daneliuc Gabi - Selimbar, 18 - 35,13 - OEW
    13. Verdet Adrian - Oravita, 15 - 34,96 - OE
    14. Vlase Gheorghe - Slobozia, 31 - 34,2 - OE
    15. Ardeljan Marinel - Varset, 1532 - 34 - OE
    16. Grigore Alexandru - Campina, 40 - 33,89 - OE
    17. Creinicean Liviu - Oravita, 52 - 33,56 - OE
    18. Lazaroiu Adrian - Targoviste, 33 - 33,05 - OEW
    19. Vaida Sorin - Oradea, 50 - 32,49 - OEW
    20. Oprea Adrian - Lugoj, 64 - 31,39 - OE
    21. Mihalescu Dinu - Timisoara, 62 - 31,38 - OEW
    22. Popet Doru - Timisoara, 189 - 31,18 - OEW
    23. Petersi Nuri - Varset, 401 - 31,13 - OE
    24. Kaposta Victor - Arad, 46 - 30,57 - OE
    25. Curut Gabriel - Timisoara, 67 - 30,56 - OE
    26. Tanc Florin - Oradea, 266 - 27,77 - O
    27. Cristanus Cristian - Timisoara, 2191 - 0 - OEL
    28. Lucic Marko - Novi Sad, 5010 - 0 - A


    Inscrieri Open / Prijavljeni Open - on 25.01.2018 at 22:40:28

    1. Orban Madalina - Timisoara, 74 - 27,87 - OJF
    2. Turburan Ion - Resita, 260 - 27,5 - O
    3. Drinceanu Lilian - Oravita, 114 - 27,17 - O
    4. Istrate Cristian - Bucuresti, 97 - 27,1 - OW
    5. Murgu Ioan - Oravita, 136 - 26,35 - O
    6. Veres Francisc - Oravita, 87 - 26,03 - O
    7. Fieraru George - Timisoara, 842 - 25,8 - O
    8. Meszar Razvan - Arad, 1986 - 25,8 - O
    9. Georgescu Constantin - Orastie, 254 - 25,4 - O
    10. Ciublea Vichente - Oravita, 344 - 25,33 - O
    11. Schiopulescu Ion - Lugoj, 341 - 25,22 - O
    12. Kromek Iulian - Cugir, 173 - 25,2 - O
    13. Vuca Adrian - Berzovia, 409 - 25 - O
    14. Lulciuc Dumitru - Timisoara, 475 - 25 - O
    15. Marta Marcel - Timisoara, 1242 - 25 - O
    16. Paladuta Victor - Timisoara, 1533 - 25 - O
    17. Lungu Marius - Oravita, 163 - 24,43 - O
    18. Lacatis Ghita - Arad, 360 - 24,12 - O
    19. Degianschi Obrad - Resita, 248 - 23,21 - O
    20. Zeremski Dejan - Becej, 1732 - 23 - O
    21. Deak Valentin - Sebis, 422 - 22,74 - O
    22. Jichici Svetozar - Timisoara, 141 - 22,61 - OW
    23. Csaky Tiberiu - Resita, 305 - 22,46 - O
    24. Balmez Dorel - Oravita, 1095 - 22 - O
    25. Ilia Ionicut - Oravita, 1042 - 21,5 - O
    26. Cornianu Sebastian - Baile Herculane, 1358 - 21,5 - O
    27. Ardelean Raul - Arad, 342 - 21,42 - O
    28. Cecan Vasile - Timisoara, 232 - 21 - O
    29. Venter Liviu - Resita, 834 - 20,67 - O
    30. Vijaica Paul - Drobeta Tr Severin, 282 - 20,57 - OW
    31. Draghici Dumitru - Drobeta Tr Severin, 710 - 20 - O
    32. Demian Daniel - Arad, 1060 - 20 - O
    33. Grubacichi Marius - Timisoara, 951 - 19,85 - A
    34. Munteanu Constantin - Resita, 604 - 19,6 - A
    35. Belba Caius Petrica - Baile Herculane, 1429 - 19,5 - A
    36. Matei Dumitru - Deva, 253 - 19,37 - AW
    37. Vijaica Florin - Drobeta Tr Severin, 482 - 17,65 - A
    38. Costache Rosioru Cristian - Timisoara, 1065 - 17,6 - A
    39. Chiriac Paul - Drobeta Tr Severin, 776 - 13,25 - A
    40. Ciric Nemanja - Odzaci, 5010 - 0 - A
    41. Latkovic Milan - Varset, 5011 - 0 - A


    Inscrieri Avansați / Prijavljeni Napredni - on 25.01.2018 at 22:40:36

    1. Nagy Iosif - Arad, 310 - 18,87 - AW
    2. Gottvald Alfred - Bocsa, 1527 - 18,75 - A
    3. Pop Alexandru - Oradea, 269 - 18,4 - A
    4. Hancig Mircea - Dumbravita, 470 - 18,38 - A
    5. Ignuta Sebastian - Voiteg, 1138 - 17,75 - A
    6. Veres Adrian - Timisoara, 374 - 17,73 - A
    7. Cioveie Marian - Oravita, 325 - 16,83 - A
    8. Ticu Sorin - Lugoj, 434 - 16,36 - A
    9. Putnik Tiberiu - Varset, 922 - 16,23 - A
    10. Avasilcai Marcel - Arad, 715 - 16,1 - A
    11. Stoica Ioan Florin - Lugoj, 430 - 16,07 - A
    12. Franculescu Marius - Sinaia, 1229 - 14,33 - A
    13. Craiovan Victor - Resita, 662 - 14,28 - A
    14. Faur Lucian - Jimbolia, 826 - 14,23 - AW
    15. Karacsonyi Zoltan - Timisoara, 1264 - 14 - AW
    16. Pleava Gheorghe - Oravita, 1287 - 14 - A
    17. Costeant Tiberiu - Margina, 1900 - 14 - A
    18. Kramarsic Milos - Belgrad, 2625 - 13,5 - A
    19. Borcsi Jozsef - Timisoara, 588 - 13,24 - A
    20. Lascu Marius - Timisoara, 639 - 13,17 - A
    21. Glavan Radu - Timisoara, 897 - 13,1 - A
    22. Greonejant Marinel - Varset, 2007 - 13 - A
    23. Tamsa Titus - Resita, 1077 - 12,67 - A
    24. Mitar Marius Tiberiu - Sannicolau Mare, 1195 - 11,65 - A
    25. Berchi Ioan - Arad, 735 - 11,62 - A
    26. Pop Ioan - Timisoara, 704 - 10,5 - A
    27. Fazakas Ioan - Jimbolia, 2133 - 10,5 - A
    28. Dehelean Octavian - Timisoara, 2136 - 10,5 - A
    29. Dobanda Alexandru - Arad, 1367 - 10,25 - AW
    30. Iliuta Adrian - Sannicolau Mare, 1332 - 10,1 - A
    31. Tutudan Nicu - Arad, 1952 - 9,7 - A
    32. Kumher Robert - Timisoara, 1351 - 8,5 - A
    33. Simion Dan - Resita, 1381 - 8 - A
    34. Mohan Petar - Lokve, 2361 - 0 - A
    35. Sirbu Moise - Baile Herculane, 2686 - 0 - A
    36. Debeljak Nenad - Varset, 2870 - 0 - A
    37. Todorovic Milovan - Varset, 5010 - 0 - A
    38. Capotescu Tiberiu - Lugoj, 5011 - 0 - A
    39. Stoica Mihai - Hateg, 5013 - 0 - A
    40. Kulisic Slavoljub - Novi Sad, 5014 - 0 - A
    41. Cuckovic Djuro - Novi Sad, 5015 - 0 - A
    42. Ratkovic Dusan - Novi Sad, 5016 - 0 - A
    43. Radak Milan - Varset, 5018 - 0 - A
    44. Josic Nikola - Varset, 5019 - 0 - A
    45. Vasiljev Jonel - Varset, 5020 - 0 - A
    46. Stefanovic Dragan - Varset, 5021 - 0 - A
    47. Lalic Nenad - Novi Sad, 5022 - 0 - A


    Inscrieri Începători / Prijavljeni Početnici - on 25.01.2018 at 22:40:44

    1. Botas Constantin - Sannicolau Mare, 1384 - 9,95 - A
    2. Pralea Constantin - Alba Iulia, 636 - 9,42 - AW
    3. Florescu Marius - Timisoara, 1123 - 8,4 - A
    4. Clisic Iosif - Sannicolau Mare, 1791 - 8,1 - A
    5. Dobanda Dinu - Arad, 1632 - 6,5 - A
    6. Marcus George - Timisoara, 1769 - 6,5 - A
    7. Gligor Paul - Arad, 2407 - 5,5 - A
    8. Ternauciuc Adrian - Lugoj, 3692 - 5,5 - A
    9. Popov Sergej - Varset, 3180 - 0 - A
    10. Gherlea Laurentiu - Sannicolau Mare, 3700 - 0 - A
    11. Tremurici Armando - Sannicolau Mare, 3701 - 0 - A
    12. Konstantinov Marko - Varset, 3833 - 0 - A
    13. Valentic Uros - Varset, 3836 - 0 - A
    14. Popa Cosmin - Arad, 5007 - 0 - A
    15. Nopcea Marius - Hateg, 5011 - 0 - A
    16. Totin Tosa - Timisoara, 5012 - 0 - A
    17. Zegheanu Alina - Timisoara, 5013 - 0 - A
    18. Dorian George - Lokve, 5016 - 0 - A
    19. Petru Todor - Varset, 5017 - 0 - A
    20. Radonjic Stefan - Varset, 5018 - 0 - A
    21. Rusu Ciprian - Arad, 5019 - 0 - A

  5. #4
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    26.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    5.619
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    399 z 8 h 57 m
    Timp online pe zi
    3 h 1 m
    Reputație
    8243
    Lacatis Ghita, Arad, open

  6. Mulțumesc ghitza au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place pedrosyto, mateidumitru, Cristian Istrate le-a plăcut acest mesaj
  7. #5
    senior
    Avatarul lui Toza
    Data înscrierii
    06.11.2011
    Locație
    Timisoara
    Vârstă
    50
    Postări
    211
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    27 z 4 h 15 m
    Timp online pe zi
    13 m
    Reputație
    458
    Cecan Vasile - Timisoara -Open
    Jichici Svetozar - Timisoara - Open
    Blade : Timo Boll ALC ST
    Fh : Tenergy 05 FX 2.1
    Bh : Tenergy 05 FX 2.1

  8. Mulțumesc Kralizec au mulțumit pentru mesaj
  9. #6
    organizator turnee

    Data înscrierii
    10.04.2013
    Locație
    Oravita
    Vârstă
    45
    Postări
    645
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    17 z 17 h 7 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    1233
    Din Oravita cu mare placere!! Avansati : Cioveie Marian
    Pleava Gheorghe
    Open : Veres Francisc
    Lungu Marius
    Murgu Ioan
    Ciublea Vichente
    Drinceanu Lilian
    Elite : Put Gabriel
    Creinicean Liviu

  10. Mulțumesc Kralizec au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place mateidumitru, Toza, Adrian Veres, ghitza le-a plăcut acest mesaj
  11. #7
    senior

    Data înscrierii
    11.06.2010
    Locație
    Lugojel, Timis, Romania, Romania
    Vârstă
    46
    Postări
    729
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    50 z 22 h 58 m
    Timp online pe zi
    23 m
    Reputație
    272
    Ticu Sorin,Lugoj-avansati

  12. Mulțumesc Kralizec au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place mateidumitru, pedrosyto le-a plăcut acest mesaj
  13. #8
    senior
    Avatarul lui Adrian Veres
    Data înscrierii
    28.04.2015
    Locație
    Timisoara
    Vârstă
    39
    Postări
    603
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    45 z 5 h 9 m
    Timp online pe zi
    40 m
    Reputație
    851
    Salut din Timisoara la avansati Borcsi Jozsef si Veres Adrian, multumesc
    Dr. Neubauer Bloodhound
    Yasaka Rakza 7 2.0
    SpinLord Dornenglanz ox

  14. Mulțumesc Kralizec au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place mateidumitru, Toza, lulciuc.dumitru, pedrosyto, andreyutzu, Ioji le-a plăcut acest mesaj
  15. #9
    înțelept
    Avatarul lui mateidumitru
    Data înscrierii
    25.02.2008
    Locație
    Deva
    Vârstă
    69
    Postări
    2.918
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    78 z 10 h 35 m
    Timp online pe zi
    35 m
    Reputație
    3513
    Matei Dumitru - Deva - avansati

  16. Mulțumesc Kralizec au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Toza, pedrosyto, Adrian Veres, andreyutzu le-a plăcut acest mesaj
  17. #10
    senior
    Avatarul lui lulciuc.dumitru
    Data înscrierii
    25.10.2012
    Locație
    timisoara
    Vârstă
    44
    Postări
    166
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    8 z 8 h 25 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    238
    Lulciuc Dumitru-Timișoara -Open

  18. Mulțumesc Kralizec au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Adrian Veres, Toza, Ioji le-a plăcut acest mesaj
  19. #11
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    26.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    5.619
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    399 z 8 h 57 m
    Timp online pe zi
    3 h 1 m
    Reputație
    8243
    Petersi Nuri, Varset, elite
    Putnik Tiberiu, Varset, avansati
    Greonejant Marinel, Varset, avansati

  20. #12
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    26.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    5.619
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    399 z 8 h 57 m
    Timp online pe zi
    3 h 1 m
    Reputație
    8243
    Popet Doru, Timisoara, elite
    Oprea Adrian, Lugoj, elite

  21. #13
    organizator turnee

    Data înscrierii
    13.02.2012
    Locație
    alba iulia
    Vârstă
    66
    Postări
    976
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    20 z 16 h 55 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    3141
    Pralea Constantin-Alba Iulia-amatori începători

  22. Mulțumesc Kralizec au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place pedrosyto, andreyutzu le-a plăcut acest mesaj
  23. #14
    senior
    Avatarul lui Adrian Veres
    Data înscrierii
    28.04.2015
    Locație
    Timisoara
    Vârstă
    39
    Postări
    603
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    45 z 5 h 9 m
    Timp online pe zi
    40 m
    Reputație
    851
    La open din Orastie Georgescu Constantin multumesc
    Dr. Neubauer Bloodhound
    Yasaka Rakza 7 2.0
    SpinLord Dornenglanz ox

  24. Mulțumesc Kralizec au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place andreyutzu le-a plăcut acest mesaj
  25. #15
    senior

    Data înscrierii
    07.08.2014
    Locație
    Deva
    Vârstă
    47
    Postări
    429
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    25 z 11 h 58 m
    Timp online pe zi
    19 m
    Reputație
    630
    Bună ziua,
    Se înscrie la categoria Open - Mihai Postelnicu din Deva.
    Mulțumesc.

    Trimis de pe al meu PRA-LX1 folosind Tapatalk

  26. Mulțumesc Kralizec au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Adrian Veres, andreyutzu le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu B "Cupa Pingpongmania - Centenar 2018", Oradea - 08.12.2018
    De MariusBH în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 27
    Ultimul post: 16.12.2018, 16:56
  2. Turneu B "Cupa Septembrie 2018", Ploiești - 09.09.2018
    De george60 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 55
    Ultimul post: 09.09.2018, 15:03
  3. Turneu B "Cupa Iunie 2018", Ploiești - 24.06.2018
    De george60 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 64
    Ultimul post: 25.06.2018, 12:03
  4. Turneu B "Cupa Martie 2018", Ploiesti - 17.03.2018
    De george60 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 83
    Ultimul post: 18.03.2018, 20:40
  5. Răspunsuri: 74
    Ultimul post: 30.12.2012, 19:20

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •