Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Prietenii știu de ce...", Botoșani - 27.01.2018

Adună
Acest topic este închis
X
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Se retrage Marola Mihai-Bacău-Elite

    Comentariu


    • Se retrage BUTNARU MADALINA -OPEN
      Blade . PHOTINO
      Fh. Tibhar ev. Mx-p
      Bh.:Tibhar ev. Mx-p MATERIALE TENIS DE MASA EMI.TT

      Comentariu


      • Se retrage Atomei Armand-Open

        Comentariu


        • Se retrage Burghelea Florin/Avansati/Piatra Neamț de pe Lista de asteptare
          BLADE: Yasaka Galaxya/FH: ANDRO Rasanter 42/BH: ANDRO Rasanter 37

          Comentariu


          • Cu părere de rău se retrage Bubulac Cristi open și Purcileanu Liviu multumim
            Primorac carbon tamca 5000
            fh tenergy 05
            bh rakza 7 soft

            Comentariu


            • Se retrage de pe lista de asteptare Laic Mihai...noroc participantilor !!
              TRUST NO ONE !

              Comentariu


              • Nu uitati !

                Postat în original de sorin_client Vezi post

                Viva Sport Shop va fi prezentă la eveniment cu un bogat stand de materiale de tenis de masă si va pune la dispozitie mingi Stiga 3*.


                http://www.vivasportshop.ro/

                Un motiv in plus pentru a va innoi garderoba sau setup-ul paletei.
                Blade: lemn off...ce lemn !
                Bh: cu tepi
                Fh: fara tepi

                Comentariu


                • Se retrage Rosca Adela amatori.
                  ZORO

                  Comentariu


                  • Se retrage Dovgani Rostislav - Ucraina. Nu mai poate face deplasarea in Romania, a aparut o problema.
                    Blade: lemn off...ce lemn !
                    Bh: cu tepi
                    Fh: fara tepi

                    Comentariu


                    • Transfer la categoria Elite-Halip Rares Botoșani

                      Comentariu


                      • Pintilie Vlad - ma retrag de pe lista de asteptare

                        Trimis de pe al meu SM-J500F folosind Tapatalk

                        Comentariu


                        • Echipa Viva este gata de plecare, am pregatit tot si abia asteptam sa ne vedem maine dimineata

                          La standul nostru divers puteti gasi produsele unor marci de traditie, de calitate superioara.

                          Marcile prezente vor fi: Stiga, Yasaka, Donic si Tibhar.

                          Mingea oficiala a turneului este Stiga Perform 3***.

                          Va asteptam cu drag.
                          www.VivaSportShop.ro // contact@vivasportshop.ro // 0722.678.078 // https://www.facebook.com/VSSTT/
                          Program: Luni-Vineri intre 12:00 - 20:00

                          Comentariu


                          • Sunt foarte curios cum o sa aranjati jucatorii in grupele inferioare pentru ca daca aplicati " sarpele " fara sa mutati pe nimeni , la open, vor juca 4 suceveni intr-o grupa si 5 ieseni in alta grupa !!!!!!!!!!!!
                            Blade : Spinlord Ultracarbon Def
                            FH : Spinlord Degu 2.1 mm
                            BH : Spinlord Sternenfall OX

                            Comentariu


                            • Ii aruncam in lupta pe:
                              Tiberiu Fratila - Avansati/Open - București
                              Tiberiu Tanase - Avansati - București
                              www.VivaSportShop.ro // contact@vivasportshop.ro // 0722.678.078 // https://www.facebook.com/VSSTT/
                              Program: Luni-Vineri intre 12:00 - 20:00

                              Comentariu


                              • Postat în original de gabriel1962 Vezi post
                                Sunt foarte curios cum o sa aranjati jucatorii in grupele inferioare pentru ca daca aplicati " sarpele " fara sa mutati pe nimeni , la open, vor juca 4 suceveni intr-o grupa si 5 ieseni in alta grupa !!!!!!!!!!!!
                                Luam alt tip de sarpe.
                                Vedem. Ii schimbam tot intre ei.
                                Dupa protocol nu cred ca-i mai intereseaza care si cu cine joaca. Numai sa-i prinda amiaza.

                                Respect.
                                Blade: lemn off...ce lemn !
                                Bh: cu tepi
                                Fh: fara tepi

                                Comentariu


                                • IMPORTANT !!!



                                  Din cauza unei avarii au aparut probleme mari la sistemul de incalzire in sala de la Pedagogic.
                                  Asadar, organizatorii au reusit in ultimul moment sa schimbe locatia, vom juca intr-o sala cum multi si-ar dori sa aiba.


                                  Vom juca in Campus Scolar Vorona (15km de Botoșani) din comuna Vorona, un capus scolar care in septembrie 2016 era declarat cel mai modern din tara.
                                  Va garantez ca totul "este ca la carte", caldura, curatenie si oameni primitori, nu veti regreta aceasta schimbare.
                                  Mai mult, insotitorii pot vizita Manastirea Vorona si imprejurimile.

                                  In plus, in afara protocolului cu care v-am obisnuit, d-nul Gheorghe Portariuc va oferi gratis un pranz tuturor participantilor, d-nul Ioan Buzila va va imbieta cu un vin fiert, iar noi toti ceilalti cu multe alte "specialitati". Eu v-as sugera sa va inghesuiti in masini, cu cat sunt mai putin soferi cu atat va fi mai multa lume fericita.

                                  D-nul Zamfirache va pune la dispozitie si un microbuz pentru cei care doresc sa-si lase masinile in Botoșani. Plecarea la ora 8.00 din parcarea Salii Pedagogic (unde ar fi trebuit sa aiba loc concursul). Doritorii care doresc sa mearga cu microbuzul sa lase numele si mesajul vreau transport ca sa stim exact pe cine trebuie sa luam.

                                  Deci, cei care vin dinspre Iași spre Botoșani au o optiune mai buna, pot alege traseul prin Pascani-Tudora-Vorona. Strada este mult mai buna si e si mai aproape (115km). Valabil si pentru cei dinspre Bacău-București. De la sensul giratoriu de la Roman spre Iași faceti stanga spre Suceava apoi dupa cateva sute de metri dreapta. GPS-ul / Waze va ajuta sigur.

                                  Pentru cei care vin dinspre Suceava la fel. Inainte de a ajunge la giratoriu spre Roman faceti stanga (sau prin Liteni) sunt 41km. Suceava - Bosanci - Liteni - Vorona.
                                  Sau prin Fălticeni vreo 63km. E bine oricum ar fi.
                                  Imi pare rau ca a trebuit sa fortam aceasta mutare, nu e vina nimanui ca s-a intamplat sa se strice caldura, bine ca am vazut acum si nu suntem nevoiti sa stam in frig sau in conditii precare.
                                  Vrem ca totul sa fie bine, ne straduim.

                                  Multumim pentru intelegere, o sa vedeti ca va fi foarte bine.


                                  Va asteptam cu drag !!!
                                  Ultima editare de sorin_client; 26.ian.2018, 16:41.
                                  Blade: lemn off...ce lemn !
                                  Bh: cu tepi
                                  Fh: fara tepi

                                  Comentariu


                                  • Se retrage Bogza Dragos ,Iași ,Open.
                                    Multumesc.

                                    Comentariu


                                    • Orele de începere pe categorii raman același?

                                      Comentariu


                                      • Orele rămân același.


                                        Trimis de pe al meu SM-A300F folosind Tapatalk

                                        Comentariu


                                        • Din motive personale se retrage de la open Braniste George din Bacău

                                          Comentariu


                                          • Orele raman aceleasi. Nu se schimba decat locatia.
                                            Multumim pentru intelegere.


                                            Sent from my iPhone7 using Tapatalk
                                            Blade: lemn off...ce lemn !
                                            Bh: cu tepi
                                            Fh: fara tepi

                                            Comentariu


                                            • un TV ceva? sa vedem finala cu Halep , nea Sorine )

                                              Comentariu


                                              • Postat în original de Catalin Albu Vezi post
                                                un TV ceva? sa vedem finala cu Halep , nea Sorine )
                                                Exista un resturant peste drum, cred ca se poate vedea. Retine si faptul ca daca lipsesti de la masa de joc 15 min, 0-3 Eu voi ramana la pupitru si o sa am grija sa se desfasoare normal concursul nostru dar si sa va tin la curent cu rezultatele lui Halep. Conteaza.
                                                Blade: lemn off...ce lemn !
                                                Bh: cu tepi
                                                Fh: fara tepi

                                                Comentariu


                                                • Se inscrie din Suceava Macovei Bogdan la Open. Multumesc!

                                                  Comentariu


                                                  • Postat în original de sorin_client Vezi post
                                                    Exista un resturant peste drum, cred ca se poate vedea. Retine si faptul ca daca lipsesti de la masa de joc 15 min, 0-3 Eu voi ramana la pupitru si o sa am grija sa se desfasoare normal concursul nostru dar si sa va tin la curent cu rezultatele lui Halep. Conteaza.
                                                    De la 10:30 pana la 12:30 avem timp![emoji18]

                                                    Trimis de pe al meu SM-J500FN folosind Tapatalk

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X