Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Curatenie de ...an nou!

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • VÂND Curatenie de ...an nou!

    Am disponibile urmatoarele fete SH:
    Rosu:2 x Sriver Fx,Stiga MagnaTS II,Yasaka Rakza7(toate in stare buna);Xiom OmegaIV si ierburile Dr Neubauer Inferno si Hallmark Super Special Extra(uzate 75%)
    Negru:Stiga Boost TC,Tackiness D,Andro Impuls si Joola 4You(toate in stare buna);2 x Victas Limber, Siga Magna TS II,BTY Ekrips,uzate 60% si/sau cu rupturi laterale,insa nu sunt de aruncat!
    Ofer 1(una) pereche dintre aceste fete pentru orice fata anti sh in stare buna!
    Ofer 2(doua) perechi pentru o fata anti noua!
    Ofer la schimb toate fetele mentionate pentru 1(una) paleta sh cu set-up anti/soft!
    Nu sunt in masura sa pun poze dar garantez cele mentionate mai sus!
    Nu Vand pentru ca eu nu le-am cumparat si m-as bucura de oricare dintre schimburile mentionate....chiar si in avantajul dvs!
    An nou cu bucureducerie!
    I love table tennis !

  • #2
    Postat în original de csabazedler Vezi post
    Am disponibile urmatoarele fete SH:
    Rosu:2 x Sriver Fx,Stiga MagnaTS II,Yasaka Rakza7(toate in stare buna);Xiom OmegaIV si ierburile Dr Neubauer Inferno si Hallmark Super Special Extra(uzate 75%)
    Negru:Stiga Boost TC,Tackiness D,Andro Impuls si Joola 4You(toate in stare buna);2 x Victas Limber, Siga Magna TS II,BTY Ekrips,uzate 60% si/sau cu rupturi laterale,insa nu sunt de aruncat!
    Ofer 1(una) pereche dintre aceste fete pentru orice fata anti sh in stare buna!
    Ofer 2(doua) perechi pentru o fata anti noua!
    Ofer la schimb toate fetele mentionate pentru 1(una) paleta sh cu set-up anti/soft!
    Nu sunt in masura sa pun poze dar garantez cele mentionate mai sus!
    Nu Vand pentru ca eu nu le-am cumparat si m-as bucura de oricare dintre schimburile mentionate....chiar si in avantajul dvs!
    An nou cu bucureducerie!
    Actualizare post!
    I love table tennis !

    Comentariu

    Who has read this thread:
    Procesare...
    X