vivasportshop.ro 2 468x60tt-shop.ro 468x60 3pingpongshop.ro 468x60
Pagina 1 din 28 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 417

Subiect: "Cupa Unirii", București 27 - 28.01.2018

  1. #1
    organizator turnee

    Data înscrierii
    13.09.2010
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    42
    Postări
    1.995
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 7 h 7 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    1112

    "Cupa Unirii", București 27 - 28.01.2018

    Turneu A "Cupa Unirii", București 27 și 28 Ianuarie 2018

    LOCALITATEA: București;
    SALA: Top Tenis Arena;
    DATA: 27 si 28 Ianuarie 2018;
    ADRESA+INDICATII ACCES: Stația de metrou Semănătoarea, în incinta SemaParc;
    TIMPUL PROBABIL ALOCAT: Sambata: 9,30 - 21,00 ; Duminica: 9,30 - 18,00;
    NUMĂR PARTICIPANȚI: Avansati 108 - Incepatori 72 - Open 72 - Elite 42, în ordinea înscrierii pe site;
    NR. MESE: 20 mese DONIC WORLD CHAMPION, aprobate ITTF;
    SUPRAFAȚA DE JOC: Gerflor Taraflex Table Tennis;
    MINGI: Xushaofa 3* plastic.
    FACILITATI: Vestiare si dusuri ultramoderne, garderoba, minibar complet;
    MATERIAL DE PREMIERE: Cupe, medalii, diplome
    ÎNSCRIERI: Pe forum sau telefonic ;– ultima înscriere vineri 26 Ianuarie ora 21,30 Avansati respectiv Sambata 27 Ianuarie ora 11 pentru incepatori si Sambata ora 21,30 pentru Open+Elite; Nu se fac inscrieri la sala;
    TAXA PARTICIPARE: 35 Lei . Pentru copiii SUB 14 ani 20 ron. Persoanele cu dizabilitați nu platesc taxa de participare. Câte 1 leu/participant plătitor se virează/donează către AmaTur.
    SAMBATA:
    - AVANSATI: ora 9,30 – confirmarea inscrierii pana la ora 9,15
    - INCEPATORI: ora 13,30 – confirmarea inscrierii pana la ora 13,15
    DUMINICA:
    - OPEN: ora 9,30 – confirmarea inscrierii pana la ora 9,15
    - ELITE: ora 9,30 - confirmarea inscrierii pana la ora 9,15
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum;
    - prioritatea la înscriere: primul venit/primul servit;
    - ultima retragere Joi 25.01.2018, ora 21,00 pentru Avansați/Începători și Vineri 26.01.2018, ora 21.00 pentru Open/Elite;
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    SISTEM DE JOC
    Grupele superioare formate din 4 jucatori se vor juca conform schemei: 1-4;2-3;W1-W2;L1-L2; W1-L2;W2-L1
    Avansați maxim 108 participanți – Sâmbătă ora 9,30-18,00;
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mare sau egala cu 10 si mai mică decat 20, precum si jucatorii incepatori cu MP<10 care doresc si care sunt rugati să-şi anunțe aceasta optiune, în limita locurilor disponibile;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneul Amatori;
    ÎNCEPĂTORI maxim 72 participanți – Sâmbătă ora 13,30-21,00;
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mică decat 10;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform Clasament AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneul Amatori;
    OPEN maxim 72 participanți – Duminică, ora 9,30-18,00;
    - Participă jucătorii cu MP mai mare sau egală cu 20 si mai mica decat 30 precum si jucatorii Avansati cu MP<20 care doresc si care sunt rugati să-şi anunțe aceasta optiune, în limita locurilor disponibile;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneul Open;
    ELITE maxim 42 participanți – Duminica, ora 9,30-18,00;
    - Participă jucătorii cu MP mai mare sau egală cu 30 precum si jucatorii openisti cu MP<27 care doresc si care sunt rugati să-şi anunțe aceasta optiune, în limita locurilor disponibile;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneul Elite;

    Numarul de locuri repartizat fiecarei categorii poate fi modificat in functie de categoriile celor inscrisi.

    ORGANIZATOR:
    Catalin Dutu, tel. 0774.420.441;
    ORGANIZATOR TEHNIC:
    Dena Corneliu, tel. 0721.225.463;

    ATENTIE!
    - Grupele se afiseaza pe forum in ziua premergatoare concursului, la orele 21,30. Din acel moment nu se mai fac inscrieri la categoriile afisate;
    - Jucatorii nemotivati sau retrasi dupa termenul limita vor fi penalizati conform regulamentului;
    - Atentie la plata parcarii, de la 01.09.2017 parcarea se plateste la casieria Sema Park, 2 lei prima ora la care se adauga 1 leu pentru fiecare ora suplimentara.
    Ultima modificare făcută de TopTenisArena; 27.01.2018 la 18:47.
    Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
    23 de mese Donic World Champion TC
    Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
    45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
    1000lux lumina pe masa
    Omologata FRTM
    www.toptenis.ro

  2. Mulțumesc marcelgiosan, mihais mioveni, dr.Toma au mulțumit pentru mesaj
  3. #2
    organizator turnee
    Avatarul lui Cornel 67
    Data înscrierii
    15.09.2011
    Locație
    Giurgiu
    Vârstă
    52
    Postări
    2.752
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    104 z 14 h 38 m
    Timp online pe zi
    51 m
    Reputație
    4860

    Rezervat inscrieri

    Inscrieri Incepatori - on 1/26/2018 at 1:33:05 PM

    1. Moise Viorel, Braila, 758 - 8.02 - AW
    2. Plesoianu Stefan, Constanta, 769 - 8.69 - AW
    3. Vaireanu Danut Ionel, Bucuresti, 891 - 7.69 - A
    4. Haralambescu Andrei, Bucuresti, 954 - 9.33 - A
    5. Bistreanu Armand, Bucuresti, 996 - 8.4 - A
    6. Craciunas Bogdan, Bucuresti, 998 - 9.4 - A
    7. Ficleanu Gabriel, Giurgiu, 1015 - 9.37 - A
    8. Stan Mariana, Constanta, 1020 - 5.29 - A
    9. Rosca Sorin, Bucuresti, 1075 - 8.92 - A
    10. Huica Petre, Bucuresti, 1187 - 9.25 - A
    11. Tanase Claudiu, Giurgiu, 1213 - 7.56 - A
    12. Matei Mircea, Targoviste, 1249 - 6.5 - A
    13. Podlovschi Bogdan, Bucuresti, 1468 - 8.67 - A
    14. Dramba Daniel Dumitru, Bucuresti, 1540 - 8.97 - A
    15. Boboc Viorel, Slobozia, 1642 - 6 - A
    16. Bucur Mario, Bucuresti, 1700 - 6.43 - A
    17. Curelariu Eduard, Bucuresti, 1765 - 8 - A
    18. Dan Popa, Tecuci, 1786 - 6.33 - A
    19. Tritoiu Ciprian Alexandru, Bucuresti, 1787 - 5.67 - A
    20. Trifu Marian, Bucuresti, 1995 - 6.3 - A
    21. Rizea Costinel, Bucuresti, 2212 - 5.67 - A
    22. Petraru Ionut, Bucuresti, 2274 - 5.5 - A
    23. Busu Eugen, Bucuresti, 2408 - 5.5 - A
    24. Bacriv Sergiu, Bucuresti, 2634 - 4.7 - A
    25. Valcu Radu, Comarnic, 2877 - 5.8 - A
    26. Florea Cristian, Constanta, 2937 - 0 - A
    27. Ionescu Daniel, Bucuresti, 2988 - 6.3 - A
    28. Radulescu Alexander, Bucuresti, 3015 - 5 - A
    29. Radulescu David, Bucuresti, 3016 - 5 - A
    30. Vlasie Vasile, Bucuresti, 3101 - 4 - A
    31. Caba Ciprian, Bucuresti, 3109 - 9 - A
    32. Dobre Alexandru, Bucuresti, 3110 - 9 - A
    33. Arama Gicu, Braila, 3225 - 4 - A
    34. Porojan Florin, Bucuresti, 3384 - 5 - A
    35. Cristea Ovidiu, Bucuresti, 3444 - 0 - A
    36. Chelmec Adrian, Bucuresti, 3482 - 6.3 - A
    37. Vasile Cristian, Bucuresti, 3524 - 6 - A
    38. Boroica Gheorghe, Bucuresti, 3699 - 0 - A
    39. Pantelimon Eric, Bucuresti, 3737 - 5 - A
    40. Predus Paul, Bucuresti, 3738 - 5 - A
    41. Tonciu Costin, Bucuresti, 3739 - 5 - A
    42. Virtopeanu Daniel, Bucuresti, 5001 - 0 - A
    43. Varbanescu Radu, Bucuresti, 5003 - 0 - A
    44. Ghiurutan Razvan, Bucuresti, 5004 - 0 - A
    45. Bonciu Daniel, Bucuresti, 5005 - 0 - A
    46. Dica Danut, Caracal, 5006 - 0 - A
    47. Gabor Sebastian, Sf. Gheorghe, 5007 - 0 - A
    48. Mircescu Codrut, Caracal, 5008 - 0 - A
    49. Dobromir Traian, Bucuresti, 5009 - 0 - A
    50. Galusca Marius, Bucuresti, 5010 - 0 - A
    51. Caracostea Adelina, Constanta, 5011 - 0 - A
    52. Paraschivu Aida, Constanta, 5012 - 0 - A
    53. Baluta Sonia, Constanta, 5013 - 0 - A
    54. Macovei Alexandru, Constanta, 5015 - 0 - A
    55. Maresu Andrei, Prahova, 5016 - 0 - A
    56. Lazar Ciprian, Bucuresti, 5017 - 0 - A
    57. Andronache Alexandru, Bucuresti, 5018 - 0 - A
    58. Dutu Catalin, Bucuresti, 5020 - 0 - A
    59. Desideriu Cristian, Bucuresti, 5021 - 0 - A
    60. Florea Ciprian, Bucuresti, 5022 - 0 - A
    61. Ienasoae Dragos, Bucuresti, 5023 - 0 - A
    62. Vlasie Ionut, Bucuresti, 5024 - 0 - A
    63. Popa Lucian, Bucuresti, 5025 - 0 - A
    64. Vasiliu Mihai, Bucuresti, 5026 - 0 - A
    65. Gavrila Aurel, Bucuresti, 5027 - 0 - A
    66. Tical Nicusor, Bucuresti, 5028 - 0 - A
    67. Ianos Vlad, Bucuresti, 5029 - 0 - A
    68. Baltatu Eduard, Pitesti, 5030 - 0 - A
    69. Gheozdan Daniel, Bucuresti, 5031 - 0 - A

    Inscrieri Avansati - on 1/26/2018 at 1:33:39 PM

    1. Ionescu Mihai, Targoviste, 244 - 19.77 - A
    2. Iorgoiu Constantin, Drajna de Jos, 394 - 19.55 - A
    3. Pantelimon Andi, Bucuresti, 303 - 19.5 - A
    4. Jaouir Khaled, Bucuresti, 236 - 19.47 - AW
    5. Lita Gabriel, Bucuresti, 329 - 18.89 - A
    6. Trocan Nicolae, Mioveni, 411 - 18.57 - AW
    7. Lupsa Bogdan, Ramnicu Valcea, 243 - 18.19 - A
    8. Lovin Eusebiu, Comanesti, 249 - 17.96 - AW
    9. Socaci Sorin, Panciu, 449 - 17.8 - AW
    10. Marin Adrian, Bucuresti, 927 - 17.67 - AW
    11. Acu Paul, Bucuresti, 1039 - 17.63 - A
    12. Dinu Cristian, Mizil, 1398 - 17.6 - A
    13. Plaiasu Ion, Plopeni, 295 - 17.49 - A
    14. Ispas Victor, Turnu Magurele, 635 - 17.4 - AW
    15. Vasilache Tudor, Giurgiu, 2314 - 17.4 - A
    16. Dumitrache Gabriel, Giurgiu, 492 - 17.37 - A
    17. Zaharia Puiu, Bucuresti, 804 - 17.33 - A
    18. Alexandru Marius, Bucuresti, 340 - 17.23 - A
    19. Badulescu Rafael, Giurgiu, 718 - 17.23 - A
    20. Patrascu Traian, Bucuresti, 833 - 17 - A
    21. Tudor Emil, Bucuresti, 1409 - 17 - A
    22. Stefan Patrick, Brasov, 339 - 16.9 - A
    23. Vestineanu Ionut, Slobozia, 676 - 16.8 - A
    24. Baluta Silviu, Bucuresti, 574 - 16.68 - AW
    25. Docan Cristian, Bucuresti, 319 - 16.64 - A
    26. Stolearenco Igor, Galati, 462 - 16.63 - A
    27. Stoica Mihai, Mioveni, 461 - 16.41 - AW
    28. Poenaru Adrian, Bucuresti, 787 - 16.37 - A
    29. Sdranca Mircea, Ploiesti, 468 - 16.3 - A
    30. Curelea Petre, Lehliu Gara, 1032 - 16.1 - A
    31. Negoita Edward, Bucuresti, 1046 - 16 - A
    32. Pricop Dan, Bucuresti, 1221 - 16 - A
    33. Butu Ionel, Bucuresti, 2066 - 16 - A
    34. Nitu Serban, Paulesti, 493 - 15.85 - A
    35. Plop Adrian, Bucuresti, 901 - 15.8 - A
    36. Panait Adrian, Braila, 466 - 15.54 - AW
    37. Oancea Vasile, Buzau, 618 - 15.48 - A
    38. Caldararu Mihai Florentin, Giurgiu, 2077 - 15.4 - A
    39. Moasa Gabriel, Bucuresti, 1302 - 15.37 - A
    40. Rosu Marius Lucian, Bucuresti, 1416 - 15.33 - A
    41. Cocolos Alexandru, Bucuresti, 1636 - 15.3 - A
    42. Pop Dan Cristian, Bucuresti, 1245 - 15.2 - A
    43. Balasa Ion, Bucuresti, 1306 - 15.2 - A
    44. Sursilov Constantin, Bucuresti, 352 - 15.09 - A
    45. Teodorescu Radu, Bucuresti, 814 - 15 - A
    46. Stoica Liviu Gabriel, Slobozia, 1363 - 15 - A
    47. Slusarciuc Vladut Stefan, Bucuresti, 1530 - 14.9 - A
    48. Stan Andrei, Bucuresti, 677 - 14.73 - A
    49. Milos Cristian, Alexandria, 2095 - 14.5 - A
    50. Constantin Gabriela, Bucuresti, 854 - 14.1 - AFH
    51. Ileanu Bogdan, Bucuresti, 783 - 14.02 - A
    52. Hana Mircea Radu, Bucuresti, 1466 - 14 - A
    53. Acriva Marian, Mizil, 752 - 13.78 - A
    54. Bejan Alexandru, Tecuci, 645 - 13.67 - A
    55. Movileanu Neculae, Brasov, 629 - 13.66 - A
    56. Coclea Ionel, Braila, 566 - 13.56 - AW
    57. Lazar Dumitru, Mizil, 585 - 13.44 - A
    58. Botoc Ovidiu, Ploiesti, 801 - 13.33 - A
    59. Bivolaru Stelian, Targoviste, 768 - 13.2 - A
    60. Constantin Cristina, Bucuresti, 613 - 13.17 - AF
    61. Ciocau Viorel, Bucuresti, 917 - 13.13 - A
    62. Dumitrescu Catalin, Buftea, 1690 - 13 - A
    63. Moca Vasile, Bucuresti, 563 - 12.55 - A
    64. Preda Gheorghe, Cocorastii Mislii, 1489 - 12.5 - A
    65. Caranda Alexandru, Bucuresti, 1563 - 12.5 - A
    66. Trif Florin, Cocorastii Mislii, 1665 - 12.5 - A
    67. Georgescu Vlad, Bucuresti, 1097 - 12.48 - A
    68. Paraschiv Claudiu, Bucuresti, 865 - 12.4 - A
    69. Hutanu Adrian, Slobozia, 830 - 12.17 - A
    70. Mihu Florin, Pitesti, 638 - 12.13 - A
    71. Constantin Sandu, Bucuresti, 1331 - 11.95 - AW
    72. Sandu Mihai, Bucuresti, 1307 - 11.8 - A
    73. Carnu Mirel, Buzau, 1247 - 11.75 - A
    74. Moraru Marius, Bucuresti, 911 - 11.67 - A
    75. Baldea Horia, Bucuresti, 1265 - 11.33 - A
    76. Ciripan Camelia, Bucuresti, 1297 - 11.3 - AF
    77. Rapan Mihai, Bucuresti, 1147 - 11.1 - A
    78. Delimart Alexiana, Targoviste, 778 - 10.82 - AF
    79. Pasoveanu Silvian, Bucuresti, 1189 - 10.5 - A
    80. Todi Dumitru, Slobozia, 2135 - 10.5 - A
    81. Botea Mihai, Braila, 1412 - 10.33 - A
    82. Marin Dumitru, Bucuresti, 1797 - 10.1 - A
    83. Enciu Marcel, Bucuresti, 796 - 9.83 - AW
    84. Stanescu Tiberiu, Slatina, 837 - 9.83 - A
    85. Ion Nelu, Mioveni, 1005 - 9.17 - A
    86. Dina Alexandru, Bucuresti, 1113 - 9.07 - A
    87. Simion Silviu, Cocorastii Mislii, 1833 - 9 - A
    88. Danila Eugeniu, Bucuresti, 1938 - 7.5 - A
    89. Dragu Fanel, Slobozia, 1260 - 7.17 - A
    90. Dinca Raducu, Bucuresti, 1697 - 6.9 - A
    91. Gheorghe Daniel, Braila, 1112 - 6.6 - A
    92. Codreanu George, Tecuci, 1975 - 6 - A
    93. Mihaila George, Bucuresti, 2367 - 5 - A
    94. Voinescu Ecaterina, Bucuresti, 2666 - 0 - AF
    95. Milos Gianni, Alexandria, 2672 - 0 - A
    96. Calin Anisoara, Bucuresti, 2694 - 0 - A
    97. Popescu Adrian, Valcanesti, 5001 - 0 - A

    Inscrieri Open - on 1/26/2018 at 1:35:01 PM

    1. Fratea Aurel, Constanta, 45 - 29.5 - OW
    2. Buta Radu, Bucuresti, 203 - 29.22 - O
    3. Boraciu Claudiu, Urziceni, 129 - 29.17 - O
    4. Mihaila Nicolae, Breaza, 101 - 28.67 - O
    5. Mitrea Silviu, Navodari, 95 - 28.12 - OW
    6. Aftenii Daniel, Bucuresti, 1894 - 28 - O
    7. Dena Corneliu, Giurgiu, 81 - 27.84 - OW
    8. Ivan Valentin, Campina, 116 - 27.5 - O
    9. Diaconescu Lucian, Targoviste, 69 - 27.33 - O
    10. Istrate Cristian, Bucuresti, 97 - 27.1 - OW
    11. Marcu Nicolae, Bucuresti, 932 - 27 - O
    12. Stefan Mihai, Campulung Muscel, 1415 - 26.75 - O
    13. Bratescu Adrian, Targoviste, 94 - 26.71 - OW
    14. Acatrinei Lucian Marian, Bucuresti, 722 - 26.5 - O
    15. Nedelcu Florin, Buftea, 1480 - 26.4 - O
    16. Orac Teodor, Ramnicu Valcea, 192 - 26.33 - O
    17. Voin Doru, Bucuresti, 233 - 26.2 - O
    18. Rosioara Razvan, Alexandria, 456 - 25.5 - O
    19. Moise Mihai, Alexandria, 1150 - 25 - O
    20. Petrov Dan, Bucuresti, 106 - 24.99 - OW
    21. Gheorghe Nicolae, Calarasi, 271 - 24.34 - O
    22. Voicu Ionut, Ploiesti, 280 - 24.17 - O
    23. Negria Mihai, Bucuresti, 598 - 24 - O
    24. Radu Nelu, Bucuresti, 2057 - 23.9 - O
    25. Cretu Marian, Craiova, 264 - 23.77 - O
    26. Pandele Ionel, Giurgiu, 1090 - 23.73 - OW
    27. Ionita Fabian, Ploiesti, 327 - 23.67 - O
    28. Dima Cristi, Bucuresti, 362 - 23.22 - O
    29. Stancalie Doru, Craiova, 147 - 23.07 - OW
    30. Sorescu Mircea, Paulesti, 322 - 23.07 - O
    31. Sandu Bogdan Gabriel, Bucuresti, 803 - 23 - O
    32. Acsinte Oana, Bucuresti, 479 - 22.82 - OF
    33. Stancescu Sebastian, Ploiesti, 200 - 22.56 - O
    34. Cioboiu Dan, Craiova, 559 - 22.5 - O
    35. Niculae Dan, Bucuresti, 617 - 22.47 - O
    36. Ionascu Gabriel, Bucuresti, 441 - 22.33 - O
    37. Firica Lucian, Constanta, 603 - 22 - O
    38. Musat Catalin, Alexandria, 427 - 21.97 - O
    39. Papacu Bejoli, Bucuresti, 359 - 21.75 - OW
    40. Pascu Razvan, Magureni, 407 - 21.32 - O
    41. Udrea Valentin, Bucuresti, 780 - 21.3 - O
    42. Belinsca Romeo, Bucuresti, 560 - 21.23 - OW
    43. Babus Liviu, Ploiesti, 317 - 21.14 - O
    44. Viciu Dragos, Pitesti, 315 - 21 - OW
    45. Capus Giani, Galati, 1137 - 20.6 - O
    46. Valcea Daniel, Pitesti, 378 - 20.46 - O
    47. Dospinescu George, Bucuresti, 256 - 20.38 - OW
    48. Balaban Catalin, Bucuresti, 726 - 20.3 - O
    49. Craciun David Mihai, Bucuresti, 197 - 20.24 - OJ
    50. Lazar Ion, Bucuresti, 490 - 20.17 - O
    51. Sabin Cristian, Bucuresti, 577 - 20.06 - O
    52. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 220 - 18.89 - AW
    53. Potarniche Bianca, Buzau, 350 - 18.8 - AJF
    54. Nicula Florin, Constanta, 555 - 18.77 - AW
    55. Boroleanu Robert, Bucuresti, 1074 - 18.65 - A
    56. Gheorghe Florin, Bucuresti, 567 - 18.43 - A
    57. Retegan Cosmin, Plopeni, 313 - 18.27 - A
    58. Catana Claudiu, Bucuresti, 301 - 18 - A
    59. Moraru Constantin, Bucuresti, 1320 - 17.6 - AW
    60. Cinca Daniel, Craiova, 353 - 17.28 - A
    61. Cristescu Cristian, Bucuresti, 505 - 15.67 - AW
    62. Banuta Dumitru, Ploiesti, 439 - 15.25 - A
    63. Rusea Gheorghe, Breaza, 385 - 14.33 - A
    64. Vlad Maria Victoria, Bucuresti, 802 - 12 - AF
    65. Birca Stefan, Bucuresti, 5003 - 0 - A
    66. Gavril Angela, Bucuresti, 5004 - 0 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Rizea Andrei, Bucuresti, 1502 - 24 - O
    2. Hrituleac Claudiu, Radauti, 766 - 24.33 - O
    3. Chivu Cornel, Craiova, 686 - 13.38 - A
    4. Flo Mathe, Bucuresti, 5005 - 0 - A

    Foarte probabil se vor suplimenta locurile la Open (in functie de inscrierile la Elite)

    Inscrieri Elite - on 1/26/2018 at 1:36:30 PM

    1. Boaca Valentin, Bucuresti, 5001 - 49 - A
    2. Petcu Marius, Bucuresti, 472 - 43 - OE
    3. Istrate Andrei, Bucuresti, 245 - 41.6 - OEJ
    4. Calin Mihai, Barlad, 946 - 41 - OE
    5. Trohonel Daniel, Bucuresti, 687 - 40 - OE
    6. Doncea Catalin, Giurgiu, 382 - 39 - OEL
    7. Megan Alexandra, Bucuresti, 882 - 39 - OEF
    8. Cristache George, Bucuresti, 26 - 38.38 - OE
    9. Dinca Daniel, Bucuresti, 13 - 36.07 - OEH
    10. Ropotan Iulian, Bucuresti, 205 - 36 - OE
    11. Macarenco Andrei, Bucuresti, 194 - 35.98 - OEL
    12. Iancu George, Ploiesti, 36 - 35.33 - OEW
    13. Anghel Catalin, Giurgiu, 738 - 34.95 - OE
    14. Tigau Dan, Bucuresti, 20 - 34.89 - OELW
    15. Radu Daniel, Bucuresti, 442 - 34.63 - OE
    16. Dumitrescu Cornel, Bucuresti, 54 - 34.18 - OEW
    17. Zarinschi Catalin, Galati, 80 - 34.06 - OE
    18. Cionoiu Cristian, Bucuresti, 82 - 34.03 - OE
    19. Buzatu Vasile, Buftea, 51 - 33.52 - OEW
    20. Munteanu Octavian, Tecuci, 68 - 33.32 - OEW
    21. Luta Petre, Bucuresti, 926 - 33 - OEW
    22. Gorum Adrian, Topoloveni, 120 - 32.43 - OEL
    23. Mosoia Stefan, Bucuresti, 684 - 31.67 - OE
    24. Toma Iulian, Braila, 168 - 31.5 - OEW
    25. Bocaniala Norocel, Bucuresti, 285 - 31.24 - OE
    26. Vasile Gelu Iulian, Bucuresti, 284 - 31.02 - OE
    27. Vranceanu Mihai, Bucuresti, 365 - 30.75 - OE
    28. Ursu Teodor, Bucuresti, 292 - 30.53 - OE
    29. Marin Puiu, Amarastii de Sus, 432 - 30.53 - OEW
    30. Dascalasu Viorel, Bucuresti, 118 - 30 - OE
    31. Ciuca Dan, Pitesti, 76 - 29.83 - OW
    32. ON HO, Bucuresti, 445 - 29.73 - O
    33. Vasiliu Remus, Mioveni, 512 - 29 - O
    34. Micuda Mihai, Bucuresti, 564 - 28.5 - O
    35. Bradatan Lenuta, Bucuresti, 299 - 28.42 - OF
    36. Garlea Maria, Bucuresti, 549 - 25.8 - OJF
    37. Nicolae Alin, Bucuresti, 875 - 23 - O
    38. Rasnoveanu Daniel, Bucuresti, 2062 - 23 - O
    39. Ali Sedef, Bucuresti, 5002 - 0 - A
    Ultima modificare făcută de Cornel 67; 26.01.2018 la 13:34.

  4. Mulțumesc GeluBv, luci_rac au mulțumit pentru mesaj
  5. #3
    organizator turnee
    Avatarul lui Cornel 67
    Data înscrierii
    15.09.2011
    Locație
    Giurgiu
    Vârstă
    52
    Postări
    2.752
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    104 z 14 h 38 m
    Timp online pe zi
    51 m
    Reputație
    4860

    Rezervat clasament

    Clasament Incepatori

    1. Dramba Daniel Dumitru - Bucuresti
    2. Florea Cristian - Constanta
    3 -- 4
    Burdalescu Bogdan - Bucuresti
    Baltatu Eduard - Pitesti
    5 -- 8
    Matei Mircea - Targoviste
    Petraru Ionut - Bucuresti
    Craciunas Bogdan - Bucuresti
    Dica Danut - Caracal
    9 -- 16
    Gabor Sebastian - Sf. Gheorghe
    Bonciu Daniel - Bucuresti
    Gheozdan Daniel - Bucuresti
    Trifu Marian - Bucuresti
    Ficleanu Gabriel - Giurgiu
    Bistreanu Armand - Bucuresti
    Tanase Claudiu - Giurgiu
    Porojan Florin - Bucuresti
    17 -- 28
    Enciu Marcel - Bucuresti
    Huica Petre - Bucuresti
    Curelariu Eduard - Bucuresti
    Dan Popa - Tecuci
    Chelmec Adrian - Bucuresti
    Ghiurutan Razvan - Bucuresti
    Ienasoae Dragos - Bucuresti
    Vlasie Ionut - Bucuresti
    Gavrila Aurel - Bucuresti
    Tical Nicusor - Bucuresti
    Ianos Vlad - Bucuresti
    Burghelea Liviu - Bucuresti
    29 -- 30 1v gr.sup.
    Cristea Ovidiu - Bucuresti
    Andronache Alexandru - Bucuresti
    31 -- 44 0v gr.sup.
    Haralambescu Andrei - Bucuresti
    Rosca Sorin - Bucuresti
    Plesoianu Stefan - Constanta
    Podlovschi Bogdan - Bucuresti
    Moise Viorel - Braila
    Bucur Mario - Bucuresti
    Movileanu Adrian - Brasov
    Boboc Viorel - Slobozia
    Valcu Radu - Comarnic
    Mircescu Codrut - Caracal
    Galusca Marius - Bucuresti
    Macovei Alexandru - Constanta
    Maresu Andrei - Prahova
    Vasiliu Mihai - Bucuresti
    45 -- 46 2v gr.inf.
    Boroica Gheorghe - Bucuresti
    Dutu Catalin - Bucuresti
    47 -- 57 1v gr.inf.
    Vaireanu Danut Ionel - Bucuresti
    Ionescu Daniel - Bucuresti
    Busu Eugen - Bucuresti
    Radulescu David - Bucuresti
    Predus Paul - Bucuresti
    Tonciu Costin - Bucuresti
    Vlasie Vasile - Bucuresti
    Virtopeanu Daniel - Bucuresti
    Caracostea Adelina - Constanta
    Dascalu Gabriel - Bucuresti
    Pantelimon Eric - Bucuresti
    58 -- 66 0v gr.inf.
    Tritoiu Ciprian Alexandru - Bucuresti
    Stan Mariana - Constanta
    Grumeza Lucian - Bucuresti
    Varbanescu Radu - Bucuresti
    Dobromir Traian - Bucuresti
    Paraschivu Aida - Constanta
    Baluta Sonia - Constanta
    Lazar Ciprian - Bucuresti
    Florea Ciprian - Bucuresti

    Nemotivati:
    Rizea Costinel - Bucuresti
    Caba Ciprian - Bucuresti
    Dobre Alexandru - Bucuresti
    Desideriu Cristian - Bucuresti
    Popa Lucian - Bucuresti

    Clasament Avansati

    1. Ionescu Mihai - Targoviste
    2. Iorgoiu Constantin - Drajna de Jos
    3 -- 4
    Hana Mircea Radu - Bucuresti
    Stefan Patrick - Brasov
    5 -- 8
    Alexandru Marius - Bucuresti
    Pantelimon Andi - Bucuresti
    Trocan Nicolae - Mioveni
    Plop Adrian - Bucuresti
    9 -- 16
    Pricop Dan - Bucuresti
    Lita Gabriel - Bucuresti
    Teodorescu Radu - Bucuresti
    Dumitrache Gabriel - Giurgiu
    Dinu Cristian - Mizil
    Jaouir Khaled - Bucuresti
    Acu Paul - Bucuresti
    Badulescu Rafael - Giurgiu
    17 -- 32
    Baluta Silviu - Bucuresti
    Pop Dan Cristian - Bucuresti
    Balasa Ion - Bucuresti
    Vestineanu Ionut - Slobozia
    Lovin Eusebiu - Comanesti
    Plaiasu Ion - Plopeni
    Poenaru Adrian - Bucuresti
    Voinescu Ecaterina - Bucuresti
    Zaharia Puiu - Bucuresti
    Stolearenco Igor - Galati
    Ispas Victor - Turnu Magurele
    Bivolaru Stelian - Targoviste
    Tuta Radu Ionut - Pitesti
    Caldararu Mihai Florentin - Giurgiu
    Vasilache Tudor - Giurgiu
    Stoica Liviu Gabriel - Slobozia
    33 -- 42
    Socaci Sorin - Panciu
    Tudor Emil - Bucuresti
    Docan Cristian - Bucuresti
    Nitu Serban - Paulesti
    Cocolos Alexandru - Bucuresti
    Bejan Alexandru - Tecuci
    Constantin Cristina - Bucuresti
    Paraschiv Claudiu - Bucuresti
    Moraru Marius - Bucuresti
    Dina Alexandru - Bucuresti
    43 -- 49 1v gr.sup.
    Lupsa Bogdan - Ramnicu Valcea
    Negoita Edward - Bucuresti
    Anescu Andu - Dragasani
    Sursilov Constantin - Bucuresti
    Dumitrescu Catalin - Buftea
    Georgescu Vlad - Bucuresti
    Marin Dumitru - Bucuresti
    50 -- 64 0v gr.sup.
    Marin Adrian - Bucuresti
    Stoica Mihai - Mioveni
    Sdranca Mircea - Ploiesti
    Curelea Petre - Lehliu Gara
    Butu Ionel - Bucuresti
    Slusarciuc Vladut Stefan - Bucuresti
    Milos Cristian - Alexandria
    Coclea Ionel - Braila
    Botoc Ovidiu - Ploiesti
    Caranda Alexandru - Bucuresti
    Mihu Florin - Pitesti
    Rapan Mihai - Bucuresti
    Simion Silviu - Cocorastii Mislii
    Dinca Raducu - Bucuresti
    Gheorghe Daniel - Braila
    65 -- 67 2v gr.inf.
    Preda Gheorghe - Cocorastii Mislii
    Todi Dumitru - Slobozia
    Milos Gianni - Alexandria
    68 -- 81 1v gr.inf.
    Patrascu Traian - Bucuresti
    Panait Adrian - Braila
    Oancea Vasile - Buzau
    Moasa Gabriel - Bucuresti
    Stan Andrei - Bucuresti
    Acriva Marian - Mizil
    Trif Florin - Cocorastii Mislii
    Baldea Horia - Bucuresti
    Delimart Alexiana - Targoviste
    Ion Nelu - Mioveni
    Codreanu George - Tecuci
    Mihaila George - Bucuresti
    Calin Anisoara - Bucuresti
    Mihai Nicolae - Buftea
    82 -- 93 0v gr.inf.
    Ileanu Bogdan - Bucuresti
    Movileanu Neculae - Brasov
    Moca Vasile - Bucuresti
    Hutanu Adrian - Slobozia
    Constantin Sandu - Bucuresti
    Sandu Mihai - Bucuresti
    Carnu Mirel - Buzau
    Pasoveanu Silvian - Bucuresti
    Stanescu Tiberiu - Slatina
    Danila Eugeniu - Bucuresti
    Dragu Fanel - Slobozia
    Popescu Adrian - Valcanesti

    Nemotivati:
    Ciocau Viorel - Bucuresti
    Botea Mihai - Braila

    Clasament Open

    1. Rizea Andrei - Bucuresti
    2. Rosioara Razvan - Alexandria
    3 -- 4
    Stefan Mihai - Campulung Muscel
    Sorescu Mircea - Paulesti
    5 -- 8
    Ivan Valentin - Campina
    Dena Corneliu - Giurgiu
    Voin Doru - Bucuresti
    Buta Radu - Bucuresti
    9 -- 16
    Cretu Marian - Craiova
    Pascu Razvan - Magureni
    Gheorghe Nicolae - Calarasi
    Pandele Ionel - Giurgiu
    Bratescu Adrian - Targoviste
    Dima Cristi - Bucuresti
    Boraciu Claudiu - Urziceni
    Acsinte Oana - Bucuresti
    17 -- 24
    Istrate Cristian - Bucuresti
    Acatrinei Lucian Marian - Bucuresti
    Orac Teodor - Ramnicu Valcea
    Voicu Ionut - Ploiesti
    Belinsca Romeo - Bucuresti
    Viciu Dragos - Pitesti
    Dospinescu George - Bucuresti
    Retegan Cosmin - Plopeni
    25 -- 27 2v gr.sup.
    Mitrea Silviu - Navodari
    Nicula Florin - Constanta
    Flo Mathe - Bucuresti
    28 -- 38 1v gr.sup.
    Marcu Nicolae - Bucuresti
    Hrituleac Claudiu - Radauti
    Negria Mihai - Bucuresti
    Radu Nelu - Bucuresti
    Stancalie Doru - Craiova
    Niculae Dan - Bucuresti
    Papacu Bejoli - Bucuresti
    Babus Liviu - Ploiesti
    Craciun David Mihai - Bucuresti
    Lazar Ion - Bucuresti
    Catana Claudiu - Bucuresti
    39 -- 48 0v gr.sup.
    Fratea Aurel - Constanta
    Diaconescu Lucian - Targoviste
    Petrov Dan - Bucuresti
    Sandu Bogdan Gabriel - Bucuresti
    Stancescu Sebastian - Ploiesti
    Cioboiu Dan - Craiova
    Ionascu Gabriel - Bucuresti
    Firica Lucian - Constanta
    Sabin Cristian - Bucuresti
    Boroleanu Robert - Bucuresti
    49 -- 54 2v gr.inf.
    Mihaila Nicolae - Breaza
    Mihaila Aurel - Bucuresti
    Musat Catalin - Alexandria
    Udrea Valentin - Bucuresti
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    Moraru Constantin - Bucuresti
    55 -- 60 1v gr.inf.
    Capus Giani - Galati
    Potarniche Bianca - Buzau
    Gheorghe Florin - Bucuresti
    Cinca Daniel - Craiova
    Chivu Cornel - Craiova
    Vlad Maria Victoria - Bucuresti
    61 -- 70 0v gr.inf.
    Moise Mihai - Alexandria
    Ionita Fabian - Ploiesti
    Valcea Daniel - Pitesti
    Balaban Catalin - Bucuresti
    Cristescu Cristian - Bucuresti
    Banuta Dumitru - Ploiesti
    Rusea Gheorghe - Breaza
    Birloveanu Viorel - Bucuresti
    Birca Stefan - Bucuresti
    Gavril Angela - Bucuresti

    Clasament Elite

    1. Istrate Andrei - Bucuresti
    2. Boaca Valentin - Bucuresti
    3 -- 4
    Cionoiu Cristian - Bucuresti
    Ropotan Iulian - Bucuresti
    5 -- 8
    Calin Mihai - Barlad
    Ursu Teodor - Bucuresti
    Zarinschi Catalin - Galati
    Macarenco Andrei - Bucuresti
    9 -- 14
    Doncea Catalin - Giurgiu
    Cristache George - Bucuresti
    Dinca Daniel - Bucuresti
    Amran Akerim - Bucuresti
    Tigau Dan - Bucuresti
    Buzatu Vasile - Buftea
    15 -- 2v gr.sup.
    Vasiliu Remus - Mioveni
    16 -- 22 1v gr.sup.
    Petcu Marius - Bucuresti
    Trohonel Daniel - Bucuresti
    Iancu George - Ploiesti
    Arabagiu Marius - Bucuresti
    Munteanu Octavian - Tecuci
    Mosoia Stefan - Bucuresti
    Dascalasu Viorel - Bucuresti
    23 -- 28 0v gr.sup.
    Anghel Catalin - Giurgiu
    Radu Daniel - Bucuresti
    Dumitrescu Cornel - Bucuresti
    Vasile Gelu Iulian - Bucuresti
    ON HO - Bucuresti
    Aftenii Daniel - Bucuresti
    29 -- 2v gr.inf.
    Bocaniala Norocel - Bucuresti
    30 -- 34 1v gr.inf.
    Toma Iulian - Braila
    Vranceanu Mihai - Bucuresti
    Ciuca Dan - Pitesti
    Micuda Mihai - Bucuresti
    Bradatan Lenuta - Bucuresti
    35 -- 40 0v gr.inf.
    Megan Alexandra - Bucuresti
    Marin Puiu - Amarastii de Sus
    Garlea Maria - Bucuresti
    Nicolae Alin - Bucuresti
    Rasnoveanu Daniel - Bucuresti
    Ali Sedef - Bucuresti
    Ultima modificare făcută de Cornel 67; 28.01.2018 la 20:35.

  6. #4
    senior

    Data înscrierii
    12.10.2013
    Locație
    buzau
    Vârstă
    42
    Postări
    270
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    12 z 7 h 24 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    795
    Potarniche Bianca-Buzau. Open. Mulțumesc!

    Trimis de pe al meu SM-G930F folosind Tapatalk

  7. #5
    junior

    Data înscrierii
    10.02.2012
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    31
    Postări
    131
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 20 h 3 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    410
    Lita Gabriel - Avansati - Bucuresti

  8. #6
    senior
    Avatarul lui Unchiul Mortimar
    Data înscrierii
    14.02.2016
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    33
    Postări
    193
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 z 6 m
    Timp online pe zi
    9 m
    Reputație
    280
    Se inscriu:
    Serban Marius-Avansati-Bucuresti
    Ioan Virlan-Open-București
    Mulțumesc

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk
    Xiom Feel HX
    FH- Tenergy 05FX
    BH- Nittaku Fastarc G1

  9. #7
    senior
    Avatarul lui Constantin Sursilov
    Data înscrierii
    28.03.2016
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    41
    Postări
    523
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    23 z 10 h 43 m
    Timp online pe zi
    26 m
    Reputație
    1711
    Sursilov Constantin - Bucuresti - Avansati

    Trimis de pe al meu Samsung Galaxy S7 Edge folosind Tapatalk
    Blade: Butterfly Primo Power Feeling
    Fh: Nittaku Fastarc G-1
    Bh: Nittaku Fastarc P-1

  10. #8
    senior
    Avatarul lui AngelOfRetribution
    Data înscrierii
    26.08.2012
    Locație
    Bucharest
    Vârstă
    45
    Postări
    155
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    20 z 12 h 26 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    132
    Negoita Edward - Avansati - Bucuresti
    Tenergy 05 - Yasaka Alnade - Tenergy 05

  11. Îmi place GeorgeDospinescu, ClaudiuC, Emil Tudor le-a plăcut acest mesaj
  12. #9
    junior

    Data înscrierii
    26.01.2016
    Locație
    Bucureşti
    Postări
    106
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    5 z 4 h 2 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    253
    Pantelimon Andi Bucuresti Avansati.
    Multumesc.

  13. #10
    senior

    Data înscrierii
    30.03.2016
    Locație
    Tecuci
    Vârstă
    30
    Postări
    154
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 5 h 6 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    235
    Se înscrie Bejan Alexandru Tecuci la avansati

  14. Îmi place - Marcel - le-a plăcut acest mesaj
  15. #11
    junior
    Avatarul lui Pascu Razvan
    Data înscrierii
    27.03.2017
    Locație
    Magureni
    Vârstă
    32
    Postări
    125
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    26 z 14 h 1 m
    Timp online pe zi
    42 m
    Reputație
    534
    Pascu Răzvan la Open din Magureni.

    Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk

  16. #12
    senior
    Avatarul lui Moise Viorel
    Data înscrierii
    17.06.2015
    Locație
    Braila
    Vârstă
    64
    Postări
    455
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    5 z 10 h 4 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    1190
    Moise Viorel - Braila - Incepatori

  17. #13
    înțelept
    Avatarul lui grasomega
    Data înscrierii
    01.11.2008
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    44
    Postări
    2.704
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    93 z 9 h 21 m
    Timp online pe zi
    42 m
    Reputație
    2411
    Cionoiu Cristian - București

  18. #14
    senior
    Avatarul lui GABRIELA
    Data înscrierii
    28.08.2009
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    38
    Postări
    288
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 z 20 h 7 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    248
    Constantin Gabriela - Avansați
    Ciripan Camelia - Avansați
    Gabita - Tenismena

  19. #15
    cadet
    Data înscrierii
    25.05.2016
    Locație
    București
    Vârstă
    41
    Postări
    34
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    8 h 53 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    45
    Vali Udrea- open - Bucuresti

Subiecte similare

  1. Turneu A "Cupa Unirii", București 26/27.01.2019
    De TopTenisArena în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 462
    Ultimul post: 29.01.2019, 15:01
  2. Răspunsuri: 265
    Ultimul post: 03.12.2018, 09:42
  3. Turneu A "Cupa Table Tennis Team", București - 18.08.2018
    De Dan2 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 383
    Ultimul post: 03.09.2018, 19:16
  4. Turneu B "Cupa TTA", București 10-11.02.2018
    De TopTenisArena în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 282
    Ultimul post: 13.02.2018, 12:55
  5. Turneu B "Cupa Unirii", Tulcea - 27.01.2018
    De Iulian Gherasim în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 31
    Ultimul post: 28.01.2018, 13:26

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •