tt-shop.ro 468x60 3pingpongshop.ro 468x60vivasportshop.ro 2 468x60
Pagina 1 din 19 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 282

Subiect: "Tabără de Tenis de Masă EMI-TT & ROMGAZ", Mediaș - 10-11.02.2018

  1. #1
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data nscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vrstă
    45
    Postări
    4.104
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    110 z 19 h 56 m
    Timp online pe zi
    57 m
    Reputație
    10050

    "Tabără de Tenis de Masă EMI-TT & ROMGAZ", Mediaș - 10-11.02.2018

    Turneu A "Tabara de Tenis de Masa EMI-TT & ROMGAZ", Mediaș - 10-11.02.2018

    Localitatea
    : MEDIAS, jud. Sibiu

    Categoria turneului:
    TOTAL Locuri 168
    Elite 24 participanti din care 2 Wildcard
    Open 24 participanti din care 2 Wildcard (NR 36 PARTICIPANTI) modificat 8.02
    Avansați 72 participanti din care 2 Wildcard
    ncepători 48 participanti din care 2 Wildcard .


    ANUNT IMPORTANT

    Pentru a ajunge la un grad cat mai mare de multumiri in ceea ce inseamna sistemul de inscrieri am hotarat sa postam acuma turneul dar ca subiect inchis si
    Joi 1.02.2018 la ora 13.00 sa il deschidem. Cu rugamintea sa nu fie mai mult de 2-3 inscrieri pe post (puneti mai multe posturi ),exceptand primul post unde vor fii inscrisi participantii de la "Tabara de la Medias 5-10 feb" .Dorim ca la acest turneu sa specificati odata cu inscrierea ,Nume -Prenume-Localitatea-Categoria .


    SAMBATA 10.02.2018

    Locația: Sala Romgaz Medias
    Ora de ncepere:
    Avansați - 08.30-08.45 – validare nscrieri, la 09.00 ncep meciurile;
    Elite - 12.00-12.30 – validare nscrieri, la 12.45-13.15 ncep meciurile;
    Open-14.00-14.30 validarea inscrierilor 15.00-15.30 inceperea meciurilor

    Cine nu valideaza inscrierea in orele destinate, fizic sau telefonic la 0747630959 EMI este ABSENT NEMOTIVAT.

    DUMINICA 11.02.2018
    INCEPATORI 9.00-9.15 validare inscrieri 9.30 inceperea meciurilor.



    Data: Smbătă 10 Feb 2018 si Duminica 11.02.2018
    Logistică: 12 mese, mingi joola Flash
    Spațiu de joc: teraflex

    Taxa de participare: adulți 40 lei (Echipaj Asistenta Medicala ), copii 20 lei, din care 1 leu/participant vor fi donați n contul AmaTur.
    Se asigură:
    -Apă minerală plata si carbogazoasa, Perla Harghitei, Aqua Carpatica,si cafea. (La inscriere se va primi un bon pt apa si se va ridica de la bar apa dorita de fiecare. Pt. cafea se va primi un Bon ).Gustare de dimineata fara bon (pe prinselea) si la pranz o portie de sarmalute cu smantana( Cu Bon)
    -Tot la bar va exista lista cu meniuri si pizza ce se pot comanda la firmele de catering contra cost.

    Material de premiere:
    - Locul 1 – cupă + diplomă, medalii
    - Locul 2 – cupă + diplomă, medalii
    - Locul 3 – cupă + diplomă, medalii
    - Locurile 4–8 - diplomă, la cei care doresc.Am acasa un teanc de cel putin 100 de diplome ne ridicate.

    Si cateva premi surpriza din partea EMI-TT.Pentru diferite lucruri.
    1.Un set de 3 mingi Flash pt .cei 4 calificati din primele 2 grupe inferioare de la cat.Avansati si Elite.La Open explic la sala
    2.Trei Huse de paleta pt.cei implicati si care isi dau concursul in buna gestionare a turneului.
    3.Si inca cateva premii la care ma gandesc pe parcurs.

    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - cate 2 Wild carduri pt. fiecare categorie.
    - pe forum,
    - prioritatea la nscriere: primul venit ,primul servit;
    -INCHIDEREA INSCRIERILOR Vineri SEARA ora 21.00:
    - ultima retragere Joi 08.02.2018, ora 21,00;
    - retragerile nainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii și rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a mpiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);


    SISTEMUL DE JOC:


    AVANSAȚI

    -Poate participa orice jucator cu media intre 10.00 si 19.99

    SISTEM DE DESFĂȘURARE:
    - Se joacă n sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de cte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă), se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de cte 3 jucători, se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Tablou eliminatoriu ;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;


    OPEN

    - poate participa orice jucător cu media intre 20,00 si 29,99;


    SISTEM DE DESFASURARE:
    - Se joacă n sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de cte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă), se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    -Grupe superioare de cte 3-4 jucători, se califică primii 2; [SIZE=5][SIZE=4]
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Tablou eliminatoriu
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;

    INCEPATORI

    -poate participa orice jucator cu media pina la 9.99

    SISTEM DE DESFĂȘURARE:
    - Se joacă n sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de cte 4 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă), se califică toti 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de cte (3) 4 jucători, se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Tablou eliminatoriu ;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;

    ELITE

    - poate participa orice jucător cu media peste 29,99;


    SISTEM DE DESFASURARE:
    - Se joacă n sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - grupe inferioare de cte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă), se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    -grupe superioare de cte 4 jucători, se califică primii 2;
    -Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Tablou eliminatoriu
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;


    ORGANIZATORI:
    -Emi-TT
    Club Romgaz Medias Tenis de masa
    CSM Medias Tenis de masa
    - Beltechi Dumitru tel. 0747 630 959;
    - Suciu Adi, tel.0740092077


    Parteneri:
    Primăria Municipiului Medias,


    Posibilități pentru cazare:
    Vila Flora Media ( se afla la cateva sute de metri fata de sala Romgaz si 1.2 km fata de Sala Sporturilor)
    Adresa:
    Herman Oberth nr.43 ( Soseaua Sibiului)
    Media
    Sibiu
    Romania

    Email: office@vila-flora.ro
    Telefon: 004 (0) 269 835665
    Numărul de fax: 004 (0) 269 838437
    http://www.vila-flora.ro

    Hotel BinderBubi Medias
    Str. Plopului, nr. 30
    Medias, Jud. Sibiu, Romania
    Tel/Fax (+4) 0 269.843.089
    Tel (+4) 0 269.834.144
    Tel (+4) 0 369.802.062

    Hotel Traube Medias
    P-ta Regele Ferdinand I, nr. 16
    Medias, Jud. Sibiu, Romania
    Tel (+4) 0 269.844.898



    EMI-TT va fi prezenta cu un stand cu materiale sportive,si bineinteles cu mari reduceri de ia.Pt precomenzi va rog contactati-ma direct EMI -0747959630
    Ultima modificare făcută de Zosim1; 08.02.2018 la 22:57.

  2. #2
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data nscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vrstă
    45
    Postări
    4.104
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    110 z 19 h 56 m
    Timp online pe zi
    57 m
    Reputație
    10050
    Citat Postat n original de Zosim1 Vezi post
    Inscrieri ELITE - on 09.02.2018 at 19:30:08

    1. Gogu Gabriel - Cluj Napoca, 4 - 43,81 - EW
    2. Moldovan Cristian - Tarnaveni, 421 - 42 - E
    3. Rus Traian - Cluj Napoca, 829 - 41 - EL
    4. Anca Octavian - Ludus, 1075 - 41 - EL
    5. Moldovan Ovidiu - Sighetu Marmatiei, 207 - 37,68 - E
    6. Apian Florin - Bistrita, 23 - 37,53 - E
    7. Corburean Ioana - Medias, 38 - 36,9 - EF
    8. Sufletel Radu - Alba Iulia, 32 - 36,34 - ELW
    9. Vitan Vasile - Tarnaveni, 591 - 36 - E
    10. Irsai Istvan - Targu Mures, 124 - 35,85 - EW
    11. Andone Claudiu - Cugir, 56 - 35,75 - E
    12. Daneliuc Gabi - Selimbar, 14 - 35,59 - EW
    13. Baciu Gabriel - Tarnaveni, 481 - 34,67 - E
    14. Aron Darie - Sibiu, 63 - 34,55 - E
    15. Teleki Zsolt - Cluj Napoca, 49 - 33,92 - E
    16. Maxim Valentin - Cluj Napoca, 186 - 33,33 - E
    17. Crainic Adrian - Orastie, 257 - 33,16 - E
    18. Moldovan Alexandru - Tarnaveni, 137 - 31,97 - E
    19. Carpaci Alexandru - Ludus, 268 - 31,08 - ELW
    20. Muresan Iulian - Cluj Napoca, 1868 - 30,9 - E
    21. Zelariu Petru - Tarnaveni, 683 - 30,33 - EW
    22. Iancu Sorin - Sibiu, 138 - 29,56 - O
    23. Corburean Ioan - Medias, 5003 - 0 - A
    24. Grito Daniel - Medias, 5007 - 0 - A

    Inscrieri OPEN - on 09.02.2018 at 19:32:16

    1. Korabian Tamas - Cluj Napoca, 139 - 29,84 - O
    2. Migea Cornel - Sibiu, 68 - 29,21 - OW
    3. Weiss Simona - Cisnadie, 211 - 28,33 - OF
    4. Butura Vasile - Alba Iulia, 644 - 28 - O
    5. Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure, 195 - 27,89 - O
    6. Miron Mihai - Cluj Napoca, 269 - 27,44 - OH
    7. Mitzea Alexandru - Sibiu, 249 - 27,05 - O
    8. Negrean Ioan - Sibiu, 145 - 26,51 - O
    9. Istrate Cristian - Bucuresti, 118 - 26,21 - OW
    10. Ciobanu Daniel - Blaj, 105 - 26,1 - OW
    11. Teglas Andreea - Ludus, 444 - 25,58 - OJF
    12. Barac Marius - Sibiu, 276 - 25,32 - OW
    13. Motorga Dorin - Targu Mures, 219 - 24,94 - O
    14. Veres Janos - Targu Mures, 307 - 24,48 - OW
    15. Beches Andrei - Sibiu, 250 - 24,24 - O
    16. Toader Valentin - Agnita, 1036 - 24 - O
    17. Kriszta Arpad Lorand - Sanpaul, 264 - 23,86 - O
    18. Dordea Lucian - Medias, 573 - 23,5 - OW
    19. Stefan Andrei - Tarnaveni, 636 - 23 - O
    20. Jichici Svetozar - Timisoara, 151 - 22,79 - OW
    21. Serban Marian - Orastie, 534 - 22,32 - O
    22. Ambrus Szilard - Ludus, 482 - 21,82 - OJ
    23. Pelaghie Ioan - Targu Mures, 314 - 21,8 - O
    24. Cindea Cristian - Medias, 550 - 21,8 - OJ
    25. Radu Constantin - Sibiu, 192 - 21,74 - OW
    26. Kovaci Richard - Tarnaveni, 497 - 21,58 - O
    27. Cecan Vasile - Timisoara, 252 - 21,4 - O
    28. Zedler Csaba - Agnita, 504 - 21 - OW
    29. Dirlea Ioan - Aiud, 200 - 20,9 - OH
    30. Matei Dumitru - Deva, 239 - 20,67 - OW
    31. Susan Mircea - Alba Iulia, 585 - 20,34 - O
    32. Hila Beatrice - Medias, 930 - 20 - OJF
    33. Timaru Ilie - Ocna Sibiului, 554 - 19,28 - A
    34. Zdrenghea Mircea - Orastie, 366 - 18,5 - A
    35. Moldovan Flavia - Tarnaveni, 558 - 15,77 - AF


    Inscrieri AVANSATI - on 09.02.2018 at 20:12:43

    1. Kincses Jozsef - Praid, 536 - 19,14 - A
    2. Olaru Aurel - Medias, 1221 - 19 - A
    3. Toader George - Agnita, 1440 - 19 - A
    4. Potarniche Bianca - Buzau, 375 - 18,91 - AJF
    5. Ciurca Sorin - Tarnaveni, 1391 - 18,75 - A
    6. Pacurar Cosmin - Blaj, 870 - 18,35 - A
    7. Stefan Patrick - Brasov, 302 - 18,28 - A
    8. Ploscaru Bogdan - Cluj Napoca, 1133 - 18,25 - A
    9. Lorincz Ferenc Attila - Sanpaul, 1717 - 18 - A
    10. Bozosan Petre - Sibiu, 278 - 17,92 - A
    11. Lovin Eusebiu - Comanesti, 267 - 17,91 - AW
    12. Szanto Lajos - Miercurea Ciuc, 358 - 17,8 - A
    13. Comsa Dan - Sibiu, 415 - 17,66 - A
    14. Gecse Alpar - Chibed, 260 - 17,53 - A
    15. Moldovan Sidonia - Ludus, 897 - 17,5 - AJF
    16. Morariu Marius - Sibiu, 451 - 17,41 - A
    17. Samoila Florin - Sighisoara, 1081 - 17,2 - AW
    18. Csiki Sandor - Cluj Napoca, 889 - 17 - AW
    19. Bucur Dan - Cisnadie, 520 - 16,72 - A
    20. Bucur Alin Adrian - Targu Mures, 549 - 16,61 - A
    21. Bardas Ioan - Dumbraveni SB, 706 - 16,18 - A
    22. Loghin Florin - Brasov, 327 - 16,1 - A
    23. Predescu Levente - Miercurea Ciuc, 1350 - 16 - A
    24. Sicoe Ioan - Turda, 349 - 15,71 - AW
    25. Sabau Gheorghe - Tarnaveni, 559 - 15,57 - A
    26. Kis Istvan - Brasov, 380 - 15,25 - AW
    27. Losonczi Denes - Sangeorgiu de Padure, 511 - 15,1 - AW
    28. Vera Esteban - Sibiu, 771 - 15,05 - A
    29. Oniga Paul - Blaj, 568 - 15,04 - A
    30. Golban Nicolae - Alba Iulia, 700 - 15 - AW
    31. Seceta Andreas - Medias, 1534 - 15 - A
    32. Gusan Boris - Turda, 399 - 14,93 - AW
    33. Tamas Szilard - Miercurea Ciuc, 1002 - 14,7 - A
    34. Bucur Delia - Ludus, 898 - 14,6 - AJF
    35. Popa Paul - Sibiu, 693 - 14,2 - AW
    36. Popa Decebal - Alba Iulia, 1344 - 14,15 - A
    37. Mihu Dorel - Medias, 1461 - 14 - A
    38. Puscasu Calin - Botosani, 1212 - 13,8 - AJ
    39. Pop Sabin - Targu Mures, 473 - 13,68 - A
    40. Valea Claudiu - Targu Mures, 1225 - 13,67 - A
    41. Naulea Stefania - Ramnicu Valcea, 1051 - 13,4 - AF
    42. Ciurca Ovidiu - Targu Mures, 837 - 12,83 - AW
    43. Movileanu Neculae - Brasov, 646 - 12,37 - A
    44. Zsold Valentin - Medias, 2061 - 12 - A
    45. Kulcsar Lorand - Sanpaul, 2062 - 12 - A
    46. Sabau Mircea - Tarnaveni, 869 - 11,43 - A
    47. Bardas Patrick - Dumbraveni SB, 1004 - 11,22 - AJ
    48. Bleoca Lucas - Tarnaveni, 752 - 11,17 - AJ
    49. Frintu Marius - Sibiu, 1069 - 11,12 - A
    50. Prodan Tiberiu - Tarnaveni, 1071 - 10,58 - A
    51. Sarcani Andrei - Targu Mures, 957 - 10 - AW
    52. Pralea Constantin - Alba Iulia, 631 - 9,59 - AW
    53. Zedler Iuliu - Blaj, 1085 - 8,48 - AW
    54. Szanto Szilard - Sanpaul, 1950 - 8 - A
    55. Gabor Sebastian - Sfantu Gheorghe, 2472 - 7,95 - A
    56. Aisner Imre - Ludus, 3438 - 7 - A
    57. Tamas Vivien - Miercurea Ciuc, 1107 - 5 - AF
    58. Lupascu Dan - Onesti, 3188 - 0 - A
    59. Raduly Ovidiu - Fantanele, 3411 - 0 - A
    60. Sandu Andrei - Sibiu, 3487 - 0 - A
    61. Herciu Gabriela - Medias, 5003 - 0 - A
    62. Moca Mara - Medias, 5004 - 0 - A
    63. Lupu Vladimir - Sibiu, 5005 - 0 - A
    64. Pall Jozsef Attila - Sanpaul, 5008 - 0 - A
    65. Damian Alexandru - Sibiu, 5009 - 0 - A



    Inscrieri INCEPATORI - on 09.02.2018 at 19:53:58

    1. Durca Vasile - Medias, 3131 - 9 - A
    2. Malene Petru - Fagaras, 722 - 8,73 - A
    3. Mija Gheorghe - Fagaras, 906 - 8,16 - A
    4. Tanase Stefan - Fagaras, 936 - 7,5 - AJ
    5. Moldovan Cristian - Alba Iulia, 1411 - 7,43 - A
    6. Vaireanu Danut Ionel - Bucuresti, 901 - 7,31 - A
    7. Szekely Gheorghe - Blaj, 1693 - 7,1 - AW
    8. Halici Constantin - Medias, 3440 - 7 - A
    9. Sterczer Sandor - Sanzieni, 1189 - 6,58 - A
    10. Decuseara Adrian - Medias, 2670 - 6,5 - A
    11. Dragomir Mircea - Medias, 2671 - 6,5 - A
    12. Rusu Marius - Alba Iulia, 2081 - 6,2 - A
    13. Marcu Cristian - Alba Iulia, 3506 - 6,2 - A
    14. Lemnaru Bogdan - Agnita, 2197 - 6 - A
    15. Ilie Victor - Medias, 2799 - 6 - A
    16. Dalbea Nikol - Agnita, 3530 - 6 - A
    17. Codau Marin - Medias, 3583 - 6 - A
    18. Boariu Timofte Danut - Borsec, 1816 - 5,5 - A
    19. Tulus Claudiu - Medias, 3037 - 5 - A
    20. Lemnaru Alexandra - Agnita, 3852 - 4 - AF
    21. Varbanescu Radu - Bucuresti, 3876 - 4 - A
    22. Duma Tiberiu - Bazna, 3463 - 0 - A
    23. Pascu Raul - Agnita, 5002 - 0 - A
    24. Balasoiu Liviu - Novaci, 5003 - 0 - A
    25. Balasoiu Teodora - Novaci, 5004 - 0 - A
    26. Balasoiu Maria - Novaci, 5005 - 0 - A
    27. Tarfulea Giulia - Novaci, 5006 - 0 - A
    28. Gatej Stefania - Novaci, 5007 - 0 - A
    29. Popa Gheorghe. - Medias, 5008 - 0 - A
    30. Neagu Viorel - Medias, 5009 - 0 - A
    31. Dancu Luminita - Medias, 5010 - 0 - A
    32. Hanes Onisie - Medias, 5011 - 0 - A
    33. Boariu Dumitru - Medias, 5012 - 0 - A
    Ultima modificare făcută de Zosim1; 09.02.2018 la 21:15.

  3. mi place Cristian Istrate, Space, PaliHR, Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  4. #3
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data nscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vrstă
    45
    Postări
    4.104
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    110 z 19 h 56 m
    Timp online pe zi
    57 m
    Reputație
    10050
    Rezervat Clasament

    Absenti nemotivati Valea Claudiu
    Retrageri dupa termenul Limita
    .Herciu Gabriela -inmormantare bunica
    Onet Niculae-Eveniment,
    Se retrage Zoltan Tibr open
    se retrage de la open Csaky Tiberiu din Resita Inmormantare coleg de servici
    Se retrage Petrus Florin probleme personale Scuze pt ntrzierea retrageri
    se retrage Pinzar Andrei (din vina mea o neintelegere cu antrenorul sunt inca la Campulung)-imi asum gresala.pot fi trecut eu in locul lui

    Rusu Marius Alba Iulia -Absent nemotivat
    Boariu Dumitru Medias-Absent nemotivat

    Clasament ELITE

    1. Gogu Gabriel - Cluj Napoca
    2. Anca Octavian - Ludus
    3 -- 4
    Corburean Ioan - Medias
    Apian Florin - Bistrita
    5 -- 8
    Corburean Ioana - Medias
    Aron Darie - Sibiu
    Maxim Valentin - Cluj Napoca
    Daneliuc Gabi - Selimbar
    9 -- 2v gr.sup.
    Irsai Istvan - Targu Mures
    10 -- 14 1v gr.sup.
    Rus Traian - Cluj Napoca
    Baciu Gabriel - Tarnaveni
    Teleki Zsolt - Cluj Napoca
    Crainic Adrian - Orastie
    Moldovan Alexandru - Tarnaveni
    15 -- 16 0v gr.sup.
    Sufletel Radu - Alba Iulia
    Zelariu Petru - Tarnaveni
    17 -- 19 2v gr.inf.
    Moldovan Cristian - Tarnaveni
    Moldovan Ovidiu - Sighetu Marmatiei
    Grito Daniel - Medias
    20 -- 21 1v gr.inf.
    Andone Claudiu - Cugir
    Carpaci Alexandru - Ludus
    22 -- 24 0v gr.inf.
    Vitan Vasile - Tarnaveni
    Muresan Iulian - Cluj Napoca
    Iancu Sorin - Sibiu


    Clasament OPEN

    1. Teglas Andreea - Ludus
    2. Motorga Dorin - Targu Mures
    3 -- 4
    Ambrus Szilard - Ludus
    Beches Andrei - Sibiu
    5 -- 8
    Butura Vasile - Alba Iulia
    Cindea Cristian - Medias
    Mitzea Alexandru - Sibiu
    Migea Cornel - Sibiu
    9 -- 16
    Timaru Ilie - Ocna Sibiului
    Miron Mihai - Cluj Napoca
    Ciobanu Daniel - Blaj
    Kovaci Richard - Tarnaveni
    Weiss Simona - Cisnadie
    Stefan Andrei - Tarnaveni
    Istrate Cristian - Bucuresti
    Barac Marius - Sibiu
    17 -- 18 1v gr.sup.
    Cecan Vasile - Timisoara
    Hila Beatrice - Medias
    19 -- 24 0v gr.sup.
    Negrean Ioan - Sibiu
    Veres Janos - Targu Mures
    Kriszta Arpad Lorand - Sanpaul
    Zedler Csaba - Agnita
    Dirlea Ioan - Aiud
    Susan Mircea - Alba Iulia
    25 -- 28 2v gr.inf.
    Polotca Stefan - Sangeorgiu de Padure
    Serban Marian - Orastie
    Radu Constantin - Sibiu
    Zdrenghea Mircea - Orastie
    29 -- 30 1v gr.inf.
    Dordea Lucian - Medias
    Matei Dumitru - Deva
    31 -- 35 0v gr.inf.
    Korabian Tamas - Cluj Napoca
    Toader Valentin - Agnita
    Jichici Svetozar - Timisoara
    Pelaghie Ioan - Targu Mures
    Moldovan Flavia - Tarnaveni

    Clasament AVANSATI

    1. Moca Mara - Medias
    2. Kincses Jozsef - Praid
    3 -- 4
    Popa Paul - Sibiu
    Ciurca Sorin - Tarnaveni
    5 -- 8
    Puscasu Calin - Botosani
    Olaru Aurel - Medias
    Comsa Dan - Sibiu
    Toader George - Agnita
    9 -- 16
    Ploscaru Bogdan - Cluj Napoca
    Stefan Patrick - Brasov
    Gecse Alpar - Chibed
    Lovin Eusebiu - Comanesti
    Bleoca Lucas - Tarnaveni
    Moldovan Sidonia - Ludus
    Pacurar Cosmin - Blaj
    Bucur Delia - Ludus
    17 -- 32
    Kis Istvan - Brasov
    Bozosan Petre - Sibiu
    Bardas Ioan - Dumbraveni SB
    Losonczi Denes - Sangeorgiu de Padure
    Morariu Marius - Sibiu
    Sicoe Ioan - Turda
    Loghin Florin - Brasov
    Szanto Lajos - Miercurea Ciuc
    Tamas Szilard - Miercurea Ciuc
    Gusan Boris - Turda
    Bucur Alin Adrian - Targu Mures
    Potarniche Bianca - Buzau
    Lorincz Ferenc Attila - Sanpaul
    Samoila Florin - Sighisoara
    Pall Jozsef Attila - Sanpaul
    Sabau Mircea - Tarnaveni
    33 -- 1v gr.sup.
    Sabau Gheorghe - Tarnaveni
    34 -- 48 0v gr.sup.
    Csiki Sandor - Cluj Napoca
    Bucur Dan - Cisnadie
    Predescu Levente - Miercurea Ciuc
    Vera Esteban - Sibiu
    Oniga Paul - Blaj
    Golban Nicolae - Alba Iulia
    Cinebuji Attila - Tarnaveni
    Seceta Andreas - Medias
    Naulea Stefania - Ramnicu Valcea
    Movileanu Neculae - Brasov
    Zsold Valentin - Medias
    Bardas Patrick - Dumbraveni SB
    Prodan Tiberiu - Tarnaveni
    Zedler Iuliu - Blaj
    Raduly Ovidiu - Fantanele
    49 -- 54 1v gr.inf.
    Mihu Dorel - Medias
    Ciurca Ovidiu - Targu Mures
    Gabor Sebastian - Sfantu Gheorghe
    Lupascu Dan - Onesti
    Sandu Andrei - Sibiu
    Aisner Imre - Ludus
    55 -- 66 0v gr.inf.
    Popa Decebal - Alba Iulia
    Pop Sabin - Targu Mures
    Kulcsar Lorand - Sanpaul
    Frintu Marius - Sibiu
    Sarcani Andrei - Targu Mures
    Magerusan Radu - Medias
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    Szanto Szilard - Sanpaul
    Prodan Iosif - Tarnaveni
    Tamas Vivien - Miercurea Ciuc
    Lupu Vladimir - Sibiu
    Damian Alexandru - Sibiu
    Ultima modificare făcută de Zosim1; 11.02.2018 la 14:26.

  5. Mulțumesc FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
  6. #4
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data nscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vrstă
    45
    Postări
    4.104
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    110 z 19 h 56 m
    Timp online pe zi
    57 m
    Reputație
    10050
    DESFASURATOR TURNEU 10.02.2018
    Inf Sup Elim
    AMATORI 12x6=72 48 32
    ELITE 4x6=24 16 8
    OPEN 4x6=24 16 8
    ora m1 m2 m3 m4 m5 m6 m7 m8 m9 m10 m11 m12
    9.00-9.15 IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA
    9.15-9.30 IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA
    9.30-9.45 IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA
    9.45-10.00 IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA
    10.00-10.15 IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA
    10.15-10.30 IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA
    10.30-10.45 IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA
    10.45-11.00 IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA
    11.00-11.15 IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA
    11.15-11.30 IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA
    11.30-11.45 IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA
    11.45-12.00 IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA
    12.00-12.15 IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA
    12.15-12.30 IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA
    12.30-12.45 IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA
    12.45-13.00 IE IE IE IE SA SA SA SA SA SA SA SA
    13.00-13.45 IE IE IE IE SA SA SA SA SA SA SA SA
    13.45-14.00 IE IE IE IE SA SA SA SA SA SA SA SA
    14.00-14.15 IE IE IE IE SA SA SA SA SA SA SA SA
    14.15-14.30 IE IE IE IE SA SA SA SA SA SA SA SA
    14.30-14.45 IE IE IE IE SA SA SA SA SA SA SA SA
    14.45-15.00 IE IE IE IE EA1 EA1 EA1 EA1 EA1 EA1 EA1 EA1
    15.00-15.15 IE IE IE IE EA1 EA1 EA1 EA1 EA1 EA1 EA1 EA1
    15.15-15.30 IE IE IE IE IO IO IO IO IO IO EA2 EA2
    15.30-15.45 IE IE IE IE IO IO IO IO IO IO EA2 EA2
    16.00-16.20 IE IE IE IE IO IO IO IO IO IO EA2 EA2
    16.20-16.40 IE IE IE IE IO IO IO IO IO IO EA2 EA2
    16.40-17.00 IE IE IE IE IO IO IO IO IO IO EA3 EA3
    17.00-17.20 IE IE IE IE IO IO IO IO IO IO EA3 EA3
    17.20-17.40 IE IE IE IE IO IO IO IO IO IO
    17.40-18.00 SE SE SE SE IO IO IO IO IO IO SE SE
    18.00-18.20 SE SE SE SE IO IO IO IO IO IO SA1 SA2
    18.20-18.40 SE SE SE SE IO IO IO IO IO IO SE SE
    18.40-19.00 SE SE SE SE SE SE SE SE FA1 FA2
    19.00-19.20 EE1 EE1 EE1 EE1 SO SO SO SO SO SO SO SO
    19.20-19.40 SO SO SO SO SO SO SO SO
    19.40-20.00 SE1 SE2 SO SO SO SO SO SO SO SO
    20.00-20.20 EO1 EO1 EO1 EO1
    20.20-20.40 FE1 FE2 SO1 SO2
    20.40-21.00 FO1 FO2


    In care IA=Inferioare Amatori
    SA=Superioare Amatori
    EA1= Eliminatori Amatori runda 1

    IE=Inferioare Elite
    SE= Superioare Elite

    ETC
    Ultima modificare făcută de Zosim1; 28.01.2018 la 15:45.

  7. #5
    organizator turnee

    Data nscrierii
    13.02.2012
    Locație
    alba iulia
    Vrstă
    66
    Postări
    989
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    20 z 19 h 58 m
    Timp online pe zi
    10 m
    Reputație
    3180
    Frumoasa grafica !

  8. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    mi place Tamas Vivien le-a plăcut acest mesaj
  9. #6
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui FlorinBN
    Data nscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vrstă
    48
    Postări
    8.494
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    519 z 36 m
    Timp online pe zi
    3 h 53 m
    Reputație
    17417
    Emi, ai uitat sa inchizi dupa ce ai reintrat
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  10. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    mi place Tamas Vivien, GeluBv le-a plăcut acest mesaj
  11. #7
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data nscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vrstă
    45
    Postări
    4.104
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    110 z 19 h 56 m
    Timp online pe zi
    57 m
    Reputație
    10050
    Mai avem o zi pana se deschid inscrierile si revin cu rugamintea sa incercam sa inscriem si alte persoane doar daca acestea v-au confirmat in prealabil disponibilitatea participarii la acest turneu.Doresc sa fac un apel la toti forumistii
    ,Din statisticile mele in ultima saptamana la majoritatea turneelor din centru, retragerile celor ce s-au inscris in grup si imediat dupa postare depaseste 50% si la o zi de inceperea turneului aproape ca dispar listele de asteptare.La Acest turneu eu zic ca sunt suficiente locuri pentru a impaca pe toata lumea.Imi doresc un turneu cu cat mai putine retrageri.
    EMI

  12. #8
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data nscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vrstă
    45
    Postări
    4.104
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    110 z 19 h 56 m
    Timp online pe zi
    57 m
    Reputație
    10050
    Persoanele de la tabara asa cum au fost inscrise ,pentru sectiunile Amatori,Open,Elite.

    10.Corburean Ioana - elite
    11.Moga Madalina - open
    12.Moca Alina - avansati
    13.Hila Beatrice - open
    14.Herciu Gabriela - avansati
    15 Moca Mara - avansati
    16.Pinzar Andrei - elite
    17.Cindea Cristian - open
    18.Seceta Andreas - avansati
    22.Puscasu Calin - avansati
    23.Tamas Vivien - avansati
    33.Potarniche Bianca - avansati
    34.Gecse Alpar - avansati
    41. Lupascu Dan - avansati
    42.Gabor Sebastian - avansati

  13. mi place Tamas Vivien, daviris le-a plăcut acest mesaj
  14. #9
    senior

    Data nscrierii
    21.05.2013
    Locație
    Tg. Mures
    Vrstă
    44
    Postări
    268
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    27 z 11 h 14 m
    Timp online pe zi
    16 m
    Reputație
    187
    Din Tg. Mures se inscriu la open :Pelaghie Ioan, Motorga Dorin, Veres Janos
    la avansati- Pop Sabin
    Ultima modificare făcută de dorinmo; 01.02.2018 la 13:13.

  15. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    mi place Cristian Istrate le-a plăcut acest mesaj
  16. #10
    cadet Avatarul lui Nicu Danciu
    Data nscrierii
    15.05.2017
    Locație
    Alba Iulia
    Vrstă
    55
    Postări
    40
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    9 h 36 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    16
    Se nscrie Suflețel Radu, Alba Iulia, la Categoria Elite,
    Se nscrie Golban Nicolae, Alba Iulia, la Categoria Avansați
    Se nscrie Marian Ioan, Alba Iulia, la Categoria Avansați

  17. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
  18. #11
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui FlorinBN
    Data nscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vrstă
    48
    Postări
    8.494
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    519 z 36 m
    Timp online pe zi
    3 h 53 m
    Reputație
    17417
    Apian Florin - Bistrita - Elite
    TEnergy 05 (FX) // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Rule no.1 - The ball must reach the table
    Rule no.2 - The ball will return on the table


    Turnee Amatur - Bistrita ... ... Clasament - BN

  19. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    mi place Cristian Istrate le-a plăcut acest mesaj
  20. #12
    junior Avatarul lui Anca Octavian
    Data nscrierii
    28.08.2008
    Locație
    Ludus
    Vrstă
    22
    Postări
    60
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    2 z 5 h 28 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    29
    De la Luduş
    Anca Octavian - Elite
    Cirpaci Alexandru - Elite
    Bucur Delia - Amatori

  21. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
  22. #13
    junior
    Avatarul lui FlaviaM
    Data nscrierii
    11.06.2016
    Locație
    tarnaveni
    Vrstă
    18
    Postări
    125
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    4 z 4 h 19 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    128
    Moldovan Flavia-Tarnaveni-open
    Naulea Stefania-Rm Valcea- avansati
    Moldovan Alexandru-Tarnaveni-elite
    Ultima modificare făcută de FlaviaM; 01.02.2018 la 13:31.

  23. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    mi place CIKY, FlorinBN, Cristian Istrate, Dan V le-a plăcut acest mesaj
  24. #14
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data nscrierii
    26.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    5.899
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    406 z 12 h 19 m
    Timp online pe zi
    3 h 2 m
    Reputație
    8585
    Jichici Svetozar, Timisoara, open
    Cecan Vasile, Timisoara, open

  25. Mulțumesc Toza, Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    mi place andreyutzu le-a plăcut acest mesaj
  26. #15
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data nscrierii
    26.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    5.899
    Mulțumesc / mi place post
    Timp total online
    406 z 12 h 19 m
    Timp online pe zi
    3 h 2 m
    Reputație
    8585
    Beca Iliesen, Timisoara, elite
    Florescu Marius, Timisoara, incepatori

  27. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu B "Cupa Prieteniei", Mediaș - 27.10.2018
    De Zosim1 n forumul AmaTur
    Răspunsuri: 66
    Ultimul post: 27.10.2018, 19:37
  2. Răspunsuri: 248
    Ultimul post: 03.09.2018, 16:47
  3. Turneu A "Cupa Prieteniei", Mediaș - 18.08.2018
    De Zosim1 n forumul AmaTur
    Răspunsuri: 343
    Ultimul post: 26.08.2018, 10:07
  4. Răspunsuri: 667
    Ultimul post: 24.06.2017, 21:57
  5. Răspunsuri: 222
    Ultimul post: 24.03.2017, 11:52

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •