Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

"Tabără de Tenis de Masă EMI-TT & ROMGAZ", Mediaș - 10-11.02.2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi






  • https://www.facebook.com/AmaturBistr...01636203482102
    TEnergy 05 FX // Timo Boll ALC 30th A // TEnergy 05 FX

    Comentariu


    • Postat în original de csabazedler Vezi post
      Un turneu de manual,desfasurat pe durata a doua zile,turneu care a satisfacut in totalitate pretentiile participantilor si a intrunit sufragiile tuturor celor prezenti in sala prin:
      -serviciul "a la carte" oferit de EMI,care multumit in totalitate participantii cu punctualitatea(incapatanarea)lui nemteasca.....si asta in ciuda catorva "black-out" uri oferite de pana de curent si incapatanarea catorva "materialisti"(Migea!) de a se impune in lupta cu timpul si cu rabdarea si nervii adversarilor si a organizatorilor!
      -participarea f.selecta si f.numeroasa atat la mese cat si in boxele sustinatorilor(nu am mai vazut atatia sustinatori pe culoarele si bancile salii din Mediaș!!!)
      O remarca personalaragul valoric(si "estetic") care diferentiaza(teoretic) partidele de la categoriile Elite,Open si Avansati incepe sa se restranga tot mai vizibil,si asta din cauza progreselor deosebite inregistrate in ultima vreme de catre tot mai multi(vechi si noi) amatori.....cu o remarca speciala pentru "trupele" din Ludus si Târnaveni!
      La buna REvedere!
      Nu mai dați vina pe mine. Eu mi-am terminat grupele destul de rapid, atât inferioara, cât si superioara. Alte "personaje" au fost "capul răutăților".

      Comentariu


      • "Nu mai trageți in pianist".

        Comentariu


        • Felicitari si multumiri domnului Kis Istvan, BV, pentru superbele instantanee fotografice.

          Comentariu


          • Salutare tuturor, un turneu care mi-a placut, cu jucatori, multi dintre ei tineri si valorosi, si o organizare foarte buna creata de Emi, ii multumesc pentru tot si promit sa mai revin la Mediaș. A fost o placere sa revad fete cunoscute si sa-mi fac prieteni noi, pentru asta va multumesc ca existati. Multa stima si sa ne vedem sanatosi.

            Comentariu


            • Din pacate am fost la Mediaș si n-am aparut in nicio poza am senzatia, poate am suparat fotograful, poate am fluierat in biserica, in orice caz, promit ca data viitoare sa fiu mai cuminte, poate...poate...

              Comentariu


              • Un turneu frumos și bine organizat . Multa stima de la Borsec. Cei de duminica tare ar vrea sa se vadă și ei prin imagini.... Mulțumesc!

                Comentariu

                Who has read this thread:
                Procesare...
                X