tenismasa.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 2pingpongshop.ro 468x60
Pagina 1 din 19 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 283

Subiect: "Cupa TTA", București 10-11.02.2018

  1. #1
    organizator turnee

    Data înscrierii
    13.09.2010
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    42
    Postări
    1.995
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 7 h 7 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    1112

    "Cupa TTA", București 10-11.02.2018

    Turneu B "Cupa TTA", București 10 și 11 Februarie 2018

    LOCALITATEA: București;
    SALA: Top Tenis Arena;
    DATA: 10 si 11 Februarie 2018;
    ADRESA+INDICATII ACCES: Stația de metrou Semănătoarea, în incinta SemaParc;
    TIMPUL PROBABIL ALOCAT: Sambata: 9,30 - 21,00 ; Duminica: 9,30 - 18,00;
    NUMĂR PARTICIPANȚI: Avansati 90 - Incepatori 48 - Open 48 - Elite 48, în ordinea înscrierii pe site;
    NR. MESE: 20 mese DONIC WORLD CHAMPION, aprobate ITTF;
    SUPRAFAȚA DE JOC: Gerflor Taraflex Table Tennis;
    MINGI: Red&Black 2* plastic.
    FACILITATI: Vestiare si dusuri ultramoderne, garderoba, minibar complet;
    MATERIAL DE PREMIERE: Cupe, medalii, diplome
    ÎNSCRIERI: Pe forum sau telefonic ;– ultima înscriere vineri 9 februarie ora 21,30 Avansati respectiv Sambata 10 februarie ora 11 pentru incepatori si Sambata ora 21,30 pentru Open+Elite; Nu se fac inscrieri la sala;
    TAXA PARTICIPARE: 30 Lei . Pentru copiii SUB 14 ani 15 ron. Persoanele cu dizabilitați nu platesc taxa de participare. Câte 1 leu/participant plătitor se virează/donează către AmaTur.
    SAMBATA:
    - AVANSATI: ora 9,30 – confirmarea inscrierii pana la ora 9,15
    - INCEPATORI: ora 13,30 – confirmarea inscrierii pana la ora 13,15
    DUMINICA:
    - OPEN: ora 9,30 – confirmarea inscrierii pana la ora 9,15
    - ELITE: ora 9,30 - confirmarea inscrierii pana la ora 9,15
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum;
    - prioritatea la înscriere: primul venit/primul servit;
    - ultima retragere Joi 08.02.2018, ora 21,00 pentru Avansați/Începători și Vineri 09.02.2018, ora 21.00 pentru Open/Elite;
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    SISTEM DE JOC
    Avansați maxim 90 participanți – Sâmbătă ora 9,30-18,00;
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mare sau egala cu 10 si mai mică decat 20, precum si jucatorii incepatori cu MP<10 care doresc si care sunt rugati să-şi anunțe aceasta optiune, în limita locurilor disponibile;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3 sau 4 jucători, se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneul Amatori;
    ÎNCEPĂTORI maxim 48 participanți – Sâmbătă ora 13,30-21,00;
    - Participă orice jucător amator cu MP mai mică decat 10;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform Clasament AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3 sau 4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneul Amatori;
    OPEN maxim 48 participanți – Duminică, ora 9,30-18,00;
    - Participă jucătorii cu MP mai mare sau egală cu 20 si mai mica decat 30 precum si jucatorii Avansati cu MP<20 care doresc si care sunt rugati să-şi anunțe aceasta optiune, în limita locurilor disponibile;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3 sau 4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneul Open;
    ELITE maxim 48 participanți – Duminica, ora 9,30-18,00;
    - Participă jucătorii cu MP mai mare sau egală cu 30 precum si jucatorii openisti cu MP<30 care doresc si care sunt rugati să-şi anunțe aceasta optiune, în limita locurilor disponibile;
    - Se joacă în sistemul cel mai bun din 5 seturi (3/5);
    - Grupe inferioare de câte 6 jucători după regula şarpelui cu eventuale modificări funcţie de localităţi (locul 1 nu se schimbă) se califică primii 4;
    - Capi de serie grupe inferioare conform MP dată de clasamentul AmaTur la zi;
    - Grupe superioare de câte 3 sau 4 jucători se califică primii 2;
    - Capi de serie grupe superioare conform rezultate grupe inferioare;
    - Ordine favoriți eliminatorii conform număr de ordine grupe superioare;
    - Locurile II se împart în două urne (partea inferioară, respectiv superioară a tabloului, astfel încât locurile 1 şi 2 dintr-o grupă superioară să nu se întâlnească decât în finală) şi vor fi trase la sorţi de către cel mai tânăr participant la turneul Elite;

    Numarul de locuri repartizat fiecarei categorii poate fi modificat in functie de categoriile celor inscrisi.

    ORGANIZATOR:
    Catalin Dutu, tel. 0774.420.441;

    ATENTIE!
    - Grupele se afiseaza pe forum in ziua premergatoare concursului, la orele 21,30. Din acel moment nu se mai fac inscrieri la categoriile afisate;
    - Jucatorii nemotivati sau retrasi dupa termenul limita vor fi penalizati conform regulamentului;
    - Atentie la plata parcarii, de la 01.09.2017 parcarea se plateste la casieria Sema Park, 2 lei prima ora la care se adauga 1 leu pentru fiecare ora suplimentara.
    Ultima modificare făcută de TopTenisArena; 30.01.2018 la 22:08.
    Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
    23 de mese Donic World Champion TC
    Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
    45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
    1000lux lumina pe masa
    Omologata FRTM
    www.toptenis.ro

  2. Îmi place Bogdan_TG-JIU le-a plăcut acest mesaj
  3. #2
    organizator turnee

    Data înscrierii
    13.09.2010
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    42
    Postări
    1.995
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 7 h 7 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    1112
    Inscrieri Avansati - on 2/11/2018 at 5:59:20 PM

    1. Jaouir Khaled, Bucuresti, 243 - 19.4 - AW
    2. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 234 - 19.04 - AW
    3. Lita Gabriel, Bucuresti, 322 - 19.04 - A
    4. Virtopeanu Andrei, Bucuresti, 1527 - 18.8 - A
    5. Alexandru Marius, Bucuresti, 330 - 17.98 - A
    6. Acu Paul, Bucuresti, 900 - 17.6 - A
    7. Minica Rares, Giurgiu, 1005 - 17.6 - AJ
    8. Cocolos Alexandru, Bucuresti, 1398 - 17.6 - A
    9. Dumitrache Gabriel, Giurgiu, 469 - 17.44 - A
    10. Plop Adrian, Bucuresti, 740 - 17 - A
    11. Butu Ionel, Bucuresti, 1512 - 16 - A
    12. Nitu Serban, Paulesti, 484 - 15.78 - A
    13. Pop Dan Cristian, Bucuresti, 1077 - 15.7 - A
    14. Curelea Petre, Lehliu Gara, 929 - 15.55 - A
    15. Ipate Virgil, Valenii de Munte, 673 - 15.48 - A
    16. Sursilov Constantin, Bucuresti, 351 - 15.2 - A
    17. Moasa Gabriel, Bucuresti, 1213 - 15 - A
    18. Toma Viorel, Giurgiu, 1938 - 15 - A
    19. Stan Andrei, Bucuresti, 611 - 14.77 - A
    20. Bejan Alexandru, Tecuci, 625 - 14.6 - A
    21. Serban Marius, Bucuresti, 684 - 14.6 - A
    22. Slusarciuc Vladut Stefan, Bucuresti, 1340 - 14.05 - A
    23. Ileanu Bogdan, Bucuresti, 666 - 13.94 - A
    24. Dosoftei Traian, Mangalia, 2664 - 13 - A
    25. Georgescu Vlad, Bucuresti, 975 - 12.96 - A
    26. Moca Vasile, Bucuresti, 586 - 12.12 - A
    27. Tudor Valeriu, Ploiesti, 1001 - 11.33 - A
    28. Baldea Horia, Bucuresti, 1296 - 11.33 - A
    29. Azoitei George Sebastian, Bucuresti, 2380 - 11 - A
    30. Sandu Mihai, Bucuresti, 1250 - 10.6 - A
    31. Pasoveanu Silvian, Bucuresti, 1196 - 10.5 - A
    32. Baltatu Eduard, Pitesti, 2990 - 10.5 - A
    33. Dramba Daniel Dumitru, Bucuresti, 1335 - 10.35 - A
    34. Enculescu Mihaita, Bucuresti, 1594 - 10.33 - A
    35. Dina Alexandru, Bucuresti, 1056 - 10.17 - A
    36. Daia Cristina, Bucuresti, 1738 - 10 - AF
    37. Birloveanu Viorel, Bucuresti, 1947 - 10 - A
    38. Petraru Ionut, Bucuresti, 1948 - 10 - A
    39. Dica Danut, Caracal, 2236 - 10 - A
    40. Vlasie Ionut, Bucuresti, 3007 - 10 - A
    41. Ficleanu Gabriel, Giurgiu, 1018 - 9.35 - A
    42. Negrila Cristian, Caracal, 2098 - 8.8 - A
    43. Gheorghe Daniel, Braila, 1029 - 7.64 - A
    44. Mihaila George, Bucuresti, 1740 - 7 - A
    45. Popovici Mircea, Caracal, 2108 - 6.4 - A
    46. Bucur Mario, Bucuresti, 1417 - 6.26 - A
    47. Cristea Ovidiu, Bucuresti, 2271 - 5.7 - A
    48. Dobre Titus, Bucuresti, 2251 - 0 - A
    49. Serban Leonard, Bucuresti, 2938 - 0 - A
    50. Matei Razvan, Bucuresti, 5002 - 0 - A
    51. Stanciu Marian, Dragasani, 5003 - 0 - A
    52. Costea Vlad, Bucuresti, 5004 - 0 - A
    53. Radu Maricel, Campina, 5005 - 0 - A
    54. Boca Radu Stefan, Bucuresti, 5006 - 0 - A

    Inscrieri Incepatori - on 2/11/2018 at 6:00:00 PM

    1. Rosoga Ana, Constanta, 661 - 9.74 - AF
    2. Craciunas Bogdan, Bucuresti, 921 - 9.5 - A
    3. Haralambescu Andrei, Bucuresti, 960 - 9.33 - A
    4. Huica Petre, Bucuresti, 958 - 9 - A
    5. Constantin Eduard, Bucuresti, 2326 - 8.85 - A
    6. Stefan Mihaela, Bucuresti, 1841 - 8.33 - AF
    7. Bistreanu Armand, Bucuresti, 926 - 8.32 - A
    8. Bonciu Daniel, Bucuresti, 3397 - 7.9 - A
    9. Curelariu Eduard, Bucuresti, 1640 - 7.8 - A
    10. Popa Bogdan, Bucuresti, 1981 - 7.6 - A
    11. Valcu Radu, Comarnic, 2336 - 7.6 - A
    12. Podlovschi Bogdan, Bucuresti, 1197 - 7.52 - A
    13. Danila Eugeniu, Bucuresti, 2003 - 7 - A
    14. Ianos Vlad, Bucuresti, 3499 - 6.5 - A
    15. Boroica Alex, Bucuresti, 3552 - 6 - A
    16. Ciuta Andrei, Bucuresti, 3553 - 6 - A
    17. Andronache Alexandru, Bucuresti, 3685 - 5.9 - A
    18. Boboc Viorel, Slobozia, 1561 - 5.87 - A
    19. Ionescu Daniel, Bucuresti, 1843 - 5.65 - A
    20. Mircescu Codrut, Caracal, 3689 - 5.6 - A
    21. Boroica Gheorghe, Bucuresti, 2989 - 5.3 - A
    22. Pantelimon Eric, Bucuresti, 3025 - 5 - A
    23. Predus Paul, Bucuresti, 3026 - 5 - A
    24. Virtopeanu Daniel, Bucuresti, 3735 - 5 - A
    25. Vlasie Vasile, Bucuresti, 2543 - 4.5 - A
    26. Sursilov Ana Maria, Bucuresti, 2205 - 4 - AF
    27. Dobromir Traian, Bucuresti, 3873 - 4 - A
    28. Florea Ciprian, Bucuresti, 3874 - 4 - A
    29. Iorga Denisa , Bucuresti, 5001 - 0 - A
    30. Mandoiu Alexandra, Bucuresti, 5002 - 0 - A
    31. Maresu Delia , Bucuresti, 5004 - 0 - A
    32. Dumitru George-Catalin, Bucuresti, 5006 - 0 - A
    33. Petrescu Vlad, Bucuresti, 5008 - 0 - A
    34. Armagianu Alexandru, Bucuresti, 5009 - 0 - A
    35. Dinu Radu Gabriel, Bucuresti, 5010 - 0 - A
    36. Cetin Aiedin, Bucuresti, 5011 - 0 - A
    37. Marcu Lucian, Bucuresti, 5012 - 0 - A
    38. Dedu Mircea, Bucuresti, 5013 - 0 - A

    Inscrieri Elite - on 2/11/2018 at 6:00:43 PM

    1. Boaca Valentin, Bucuresti, 1580 - 43 - E
    2. Megan Alexandra, Bucuresti, 723 - 38.65 - EF
    3. Cristache George, Bucuresti, 25 - 38.05 - E
    4. Trohonel Daniel, Bucuresti, 553 - 37.83 - E
    5. Ropotan Iulian, Bucuresti, 204 - 37 - E
    6. Dinca Daniel, Bucuresti, 12 - 36.49 - EH
    7. Tigau Dan, Bucuresti, 15 - 35.55 - ELW
    8. Amran Akerim, Bucuresti, 670 - 35.2 - E
    9. Radu Daniel, Bucuresti, 414 - 34.63 - E
    10. Dumitrescu Cornel, Bucuresti, 54 - 34.32 - EW
    11. Vlase Gheorghe, Slobozia, 30 - 34.28 - E
    12. Buzatu Vasile, Buftea, 55 - 34.25 - EW
    13. Panea Ovidiu, Bucuresti, 75 - 34.16 - E
    14. Arabagiu Marius, Bucuresti, 524 - 33.97 - E
    15. Grigore Alexandru, Campina, 39 - 33.7 - E
    16. Ursu Teodor, Bucuresti, 266 - 33.55 - E
    17. Mosoia Stefan, Bucuresti, 546 - 32.13 - E
    18. Dumitru Gheorghe, Bucuresti, 130 - 31.39 - E
    19. Buta Radu, Bucuresti, 193 - 31.15 - E
    20. Bocaniala Norocel, Bucuresti, 194 - 30.76 - E
    21. Ciuca Dan, Pitesti, 87 - 30.47 - EW
    22. Nicolae Alin, Bucuresti, 750 - 22.47 - O

    Inscrieri Open - on 2/11/2018 at 6:00:54 PM

    1. Bradatan Lenuta, Bucuresti, 282 - 29.1 - OF
    2. Vranceanu Mihai, Bucuresti, 391 - 28.75 - O
    3. Zamfir Gicu, Bucuresti, 1124 - 27.5 - O
    4. Bolea Catalin, Bucuresti, 521 - 27 - O
    5. Voin Doru, Bucuresti, 233 - 26.98 - O
    6. Luta Petre, Bucuresti, 1236 - 26.55 - OW
    7. Istrate Cristian, Bucuresti, 118 - 26.21 - OW
    8. Marcu Nicolae, Bucuresti, 778 - 26 - O
    9. Acatrinei Lucian Marian, Bucuresti, 617 - 25.77 - O
    10. Petrov Dan, Bucuresti, 95 - 25.39 - OW
    11. Paun Daniel, Bucuresti, 1487 - 25.25 - O
    12. Dima Cristi, Bucuresti, 346 - 23.97 - O
    13. Rogoz Nicoleta, Bucuresti, 2077 - 23.9 - OF
    14. Ionascu Gabriel, Bucuresti, 406 - 23.63 - O
    15. Acsinte Oana, Bucuresti, 459 - 23.52 - OF
    16. Negria Mihai, Bucuresti, 609 - 23.4 - O
    17. Radu Nelu, Bucuresti, 1541 - 23.25 - O
    18. Belinsca Romeo, Bucuresti, 500 - 22.8 - OW
    19. Ionescu Mihai, Targoviste, 247 - 22.05 - O
    20. Papacu Bejoli, Bucuresti, 359 - 21.85 - OW
    21. Udrea Valentin, Bucuresti, 769 - 21.67 - O
    22. Dospinescu George, Bucuresti, 248 - 21.05 - OW
    23. Lazar Ion, Bucuresti, 463 - 20.93 - O
    24. Craciun David Mihai, Bucuresti, 203 - 20.81 - OJ
    25. Iorgoiu Constantin, Drajna de Jos, 404 - 20.75 - O
    26. Pantelimon Andi, Bucuresti, 294 - 20.4 - O
    27. Balaban Catalin, Bucuresti, 725 - 20.3 - O
    28. Moraru Constantin, Bucuresti, 1157 - 20.1 - OW
    29. Popescu George, Bucuresti, 339 - 19.57 - AW
    30. Burca Valentin, Pitesti, 1421 - 19.5 - A
    31. Retegan Cosmin, Plopeni, 306 - 19.15 - A
    32. Virlan Ioan, Bucuresti, 707 - 17.33 - A
    33. Docan Cristian, Bucuresti, 312 - 17.01 - A
    34. Poenaru Adrian, Bucuresti, 770 - 16.57 - A
    35. Zaharia Puiu, Bucuresti, 807 - 16.57 - A
    36. Banuta Dumitru, Ploiesti, 429 - 15.42 - A
    37. Cristescu Cristian, Bucuresti, 501 - 15.24 - AW
    38. Vlad Maria Victoria, Bucuresti, 797 - 12.17 - AF
    39. Constantin Sandu, Bucuresti, 1377 - 11.95 - AW
    40. Negria Alexandru, Bucuresti, 5001 - 0 - A
    Ultima modificare făcută de TopTenisArena; 11.02.2018 la 18:01.
    Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
    23 de mese Donic World Champion TC
    Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
    45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
    1000lux lumina pe masa
    Omologata FRTM
    www.toptenis.ro

  4. Îmi place Bogdan_TG-JIU le-a plăcut acest mesaj
  5. #3
    organizator turnee

    Data înscrierii
    13.09.2010
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    42
    Postări
    1.995
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    18 z 7 h 7 m
    Timp online pe zi
    8 m
    Reputație
    1112
    Clasament Avansati

    1. Dobre Titus - Bucuresti
    2. Dumitrache Gabriel - Giurgiu
    3 -- 4
    Acu Paul - Bucuresti
    Plop Adrian - Bucuresti
    5 -- 8
    Virtopeanu Andrei - Bucuresti
    Stanciu Marian - Dragasani
    Lita Gabriel - Bucuresti
    Alexandru Marius - Bucuresti
    9 -- 16
    Nitu Serban - Paulesti
    Jaouir Khaled - Bucuresti
    Toma Viorel - Giurgiu
    Curelea Petre - Lehliu Gara
    Slusarciuc Vladut Stefan - Bucuresti
    Enculescu Mihaita - Bucuresti
    Sursilov Constantin - Bucuresti
    Pop Dan Cristian - Bucuresti
    17 -- 18
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    Tudor Valeriu - Ploiesti
    19 -- 2v gr.sup.
    Georgescu Vlad - Bucuresti
    20 -- 29 1v gr.sup.
    Cocolos Alexandru - Bucuresti
    Moasa Gabriel - Bucuresti
    Stan Andrei - Bucuresti
    Bejan Alexandru - Tecuci
    Serban Marius - Bucuresti
    Ileanu Bogdan - Bucuresti
    Dramba Daniel Dumitru - Bucuresti
    Dina Alexandru - Bucuresti
    Negrila Cristian - Caracal
    Gheorghe Daniel - Braila
    30 -- 36 0v gr.sup.
    Butu Ionel - Bucuresti
    Dosoftei Traian - Mangalia
    Moca Vasile - Bucuresti
    Azoitei George Sebastian - Bucuresti
    Birloveanu Viorel - Bucuresti
    Bucur Mario - Bucuresti
    Matei Razvan - Bucuresti
    37 -- 41 2v gr.inf.
    Minica Rares - Giurgiu
    Ipate Virgil - Valenii de Munte
    Pasoveanu Silvian - Bucuresti
    Petraru Ionut - Bucuresti
    Mihaila George - Bucuresti
    42 -- 46 1v gr.inf.
    Baldea Horia - Bucuresti
    Daia Cristina - Bucuresti
    Dica Danut - Caracal
    Ficleanu Gabriel - Giurgiu
    Costea Vlad - Bucuresti
    47 -- 53 0v gr.inf.
    Sandu Mihai - Bucuresti
    Baltatu Eduard - Pitesti
    Vlasie Ionut - Bucuresti
    Popovici Mircea - Caracal
    Cristea Ovidiu - Bucuresti
    Serban Leonard - Bucuresti
    Boca Radu Stefan - Bucuresti


    Absent nemotivat : Radu Maricel



    Clasament Incepatori

    1. Constantin Eduard - Bucuresti
    2. Ianos Vlad - Bucuresti
    3 -- 4
    Huica Petre - Bucuresti
    Bistreanu Armand - Bucuresti
    5 -- 8
    Curelariu Eduard - Bucuresti
    Stefan Mihaela - Bucuresti
    Boroica Alex - Bucuresti
    Popa Bogdan - Bucuresti
    9 -- 12
    Rosoga Ana - Constanta
    Craciunas Bogdan - Bucuresti
    Bonciu Daniel - Bucuresti
    Dedu Mircea - Bucuresti
    13 -- 2v gr.sup.
    Danila Eugeniu - Bucuresti
    14 -- 19 1v gr.sup.
    Haralambescu Andrei - Bucuresti
    Podlovschi Bogdan - Bucuresti
    Andronache Alexandru - Bucuresti
    Boroica Gheorghe - Bucuresti
    Pantelimon Eric - Bucuresti
    Dinu Radu Gabriel - Bucuresti
    20 -- 24 0v gr.sup.
    Ciuta Andrei - Bucuresti
    Boboc Viorel - Slobozia
    Ionescu Daniel - Bucuresti
    Mircescu Codrut - Caracal
    Vlasie Vasile - Bucuresti
    25 -- 28 2v gr.inf.
    Valcu Radu - Comarnic
    Predus Paul - Bucuresti
    Virtopeanu Daniel - Bucuresti
    Armagianu Alexandru - Bucuresti
    29 -- 33 1v gr.inf.
    Florea Ciprian - Bucuresti
    Iorga Denisa - Bucuresti
    Maresu Delia - Bucuresti
    Cetin Aiedin - Bucuresti
    Marcu Lucian - Bucuresti
    34 -- 38 0v gr.inf.
    Sursilov Ana Maria - Bucuresti
    Dobromir Traian - Bucuresti
    Mandoiu Alexandra - Bucuresti
    Dumitru George-Catalin - Bucuresti
    Petrescu Vlad - Bucuresti

    Clasament Elite

    1. Boaca Valentin - Bucuresti
    2. Arabagiu Marius - Bucuresti
    3 -- 4
    Ropotan Iulian - Bucuresti
    Cristache George - Bucuresti
    5 -- 8
    Buzatu Vasile - Buftea
    Trohonel Daniel - Bucuresti
    Dinca Daniel - Bucuresti
    Tigau Dan - Bucuresti
    9 -- 12 1v gr.sup.
    Megan Alexandra - Bucuresti
    Panea Ovidiu - Bucuresti
    Ursu Teodor - Bucuresti
    Mosoia Stefan - Bucuresti
    13 -- 16 0v gr.sup.
    Radu Daniel - Bucuresti
    Grigore Alexandru - Campina
    Dumitru Gheorghe - Bucuresti
    Nicolae Alin - Bucuresti
    17 -- 18 2v gr.inf.
    Vlase Gheorghe - Slobozia
    Buta Radu - Bucuresti
    19 -- 21 1v gr.inf.
    Dumitrescu Cornel - Bucuresti
    Bocaniala Norocel - Bucuresti
    Ciuca Dan - Pitesti

    Clasament Open

    1. Bradatan Lenuta - Bucuresti
    2. Belinsca Romeo - Bucuresti
    3 -- 4
    Rogoz Nicoleta - Bucuresti
    Luta Petre - Bucuresti
    5 -- 8
    Ionescu Mihai - Targoviste
    Papacu Bejoli - Bucuresti
    Vranceanu Mihai - Bucuresti
    Pantelimon Andi - Bucuresti
    9 -- 14
    Zamfir Gicu - Bucuresti
    Voin Doru - Bucuresti
    Paun Daniel - Bucuresti
    Ionascu Gabriel - Bucuresti
    Radu Nelu - Bucuresti
    Retegan Cosmin - Plopeni
    15 -- 16 2v gr.sup.
    Istrate Cristian - Bucuresti
    Dospinescu George - Bucuresti
    17 -- 21 1v gr.sup.
    Acatrinei Lucian Marian - Bucuresti
    Udrea Valentin - Bucuresti
    Iorgoiu Constantin - Drajna de Jos
    Poenaru Adrian - Bucuresti
    Vlad Maria Victoria - Bucuresti
    22 -- 28 0v gr.sup.
    Bolea Catalin - Bucuresti
    Acsinte Oana - Bucuresti
    Negria Mihai - Bucuresti
    Craciun David Mihai - Bucuresti
    Balaban Catalin - Bucuresti
    Moraru Constantin - Bucuresti
    Banuta Dumitru - Ploiesti
    29 -- 31 2v gr.inf.
    Marcu Nicolae - Bucuresti
    Petrov Dan - Bucuresti
    Cristescu Cristian - Bucuresti
    32 -- 34 1v gr.inf.
    Dima Cristi - Bucuresti
    Virlan Ioan - Bucuresti
    Zaharia Puiu - Bucuresti
    35 -- 40 0v gr.inf.
    Lazar Ion - Bucuresti
    Popescu George - Bucuresti
    Burca Valentin - Pitesti
    Docan Cristian - Bucuresti
    Constantin Sandu - Bucuresti
    Negria Alexandru - Bucuresti
    Ultima modificare făcută de TopTenisArena; 11.02.2018 la 17:58.
    Top Tenis Arena - Cea mai mare sala de tenis de masa din Bucuresti
    23 de mese Donic World Champion TC
    Suprafata de joc Gerflor Taraflex TT
    45mp, 70mp, 120mp / masa spatiu de joc
    1000lux lumina pe masa
    Omologata FRTM
    www.toptenis.ro

  6. Mulțumesc FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Cornel 67 le-a plăcut acest mesaj
  7. #4
    senior
    Avatarul lui Unchiul Mortimar
    Data înscrierii
    14.02.2016
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    33
    Postări
    193
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 z 6 m
    Timp online pe zi
    9 m
    Reputație
    280
    Serban Marius-Avansati-Bucuresti
    Ioan Virlan-Open-București

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk
    Xiom Feel HX
    FH- Tenergy 05FX
    BH- Nittaku Fastarc G1

  8. #5
    junior

    Data înscrierii
    10.02.2012
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    31
    Postări
    131
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 20 h 3 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    410
    Lita Gabriel - Avansati - Bucuresti

  9. #6
    junior

    Data înscrierii
    31.05.2016
    Locație
    bucuresti
    Vârstă
    40
    Postări
    82
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 3 h 50 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    97
    Vlad Maria Victoria - Bucuresti - Open

  10. #7
    senior
    Avatarul lui spintactic
    Data înscrierii
    23.11.2016
    Locație
    Bucuresti
    Postări
    236
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    15 z 16 h 27 m
    Timp online pe zi
    21 m
    Reputație
    846
    Buna seara,

    Alexandru Marius, avansati - Bucuresti.

    Multumesc.

  11. #8
    senior

    Data înscrierii
    29.06.2013
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    55
    Postări
    444
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    10 z 15 h 50 m
    Timp online pe zi
    6 m
    Reputație
    1573
    Dospinescu George - Bucuresti - Open

  12. #9
    senior
    Avatarul lui norther
    Data înscrierii
    09.01.2011
    Locație
    bucuresti
    Vârstă
    45
    Postări
    316
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    10 z 1 h 48 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    117
    Razvan Matei - avansați

  13. #10
    junior
    Avatarul lui Enculescu Mihaita
    Data înscrierii
    11.08.2017
    Locație
    Dobroesti, Ilfov
    Vârstă
    45
    Postări
    57
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    5 z 5 h 21 m
    Timp online pe zi
    9 m
    Reputație
    97
    Mihaita Enculescu, la avansati.

    Trimis de pe al meu ALE-L21 folosind Tapatalk

  14. Îmi place - Marcel -, TopTenisArena le-a plăcut acest mesaj
  15. #11
    junior
    Avatarul lui vasile.moca
    Data înscrierii
    05.07.2016
    Locație
    Bucuresti
    Postări
    133
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    10 z 14 h 56 m
    Timp online pe zi
    13 m
    Reputație
    318
    Moca Vasile, avansati

  16. Îmi place TopTenisArena, Cristian Istrate, - Marcel - le-a plăcut acest mesaj
  17. #12
    senior
    Avatarul lui iahim
    Data înscrierii
    03.05.2009
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    30
    Postări
    474
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    37 z 9 h 25 m
    Timp online pe zi
    16 m
    Reputație
    542
    Micuda Mihai, Bucuresti, Open

  18. Îmi place TopTenisArena le-a plăcut acest mesaj
  19. #13
    organizator turnee
    Avatarul lui Cornel 67
    Data înscrierii
    15.09.2011
    Locație
    Giurgiu
    Vârstă
    52
    Postări
    2.752
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    104 z 14 h 38 m
    Timp online pe zi
    51 m
    Reputație
    4860
    Dena Corneliu - Giurgiu - Open

  20. #14
    junior

    Data înscrierii
    26.01.2016
    Locație
    Bucureşti
    Postări
    106
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    5 z 4 h 4 m
    Timp online pe zi
    5 m
    Reputație
    253
    Pantelimon Andi Bucuresti Open
    Pantelimon Eric Bucuresti Incepatori
    Multumesc

  21. Îmi place TopTenisArena, - Marcel - le-a plăcut acest mesaj
  22. #15
    boboc
    Data înscrierii
    18.10.2017
    Locație
    Comarnic
    Vârstă
    30
    Postări
    6
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 h 25 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    5
    Vilcu Radu - Incepatori - Comarnic

  23. Îmi place TopTenisArena le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu A+ Regional "Ziua Națională AmaTur", București - 01/02.09.2018 (Zona 3)
    De TopTenisArena în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 259
    Ultimul post: 03.09.2018, 20:54
  2. Turneu A "Cupa Table Tennis Team", București - 18.08.2018
    De Dan2 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 383
    Ultimul post: 03.09.2018, 19:16
  3. Turneu A "Cupa TTA", București - 16-17.06.2018
    De TopTenisArena în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 344
    Ultimul post: 19.06.2018, 09:46
  4. Turneu B "Cupa TTA", București 28-29.04.2018
    De TopTenisArena în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 200
    Ultimul post: 29.04.2018, 18:20
  5. Turneu A "Cupa Unirii", București 27 - 28.01.2018
    De TopTenisArena în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 416
    Ultimul post: 12.02.2018, 17:03

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •