Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Târgu Secuiesc - 17.02.2018

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • La asa sala, asa organizatori!
    Multe felicitari.

    Felicitari primariei pentru sala pusa la dispozitie dar si pentru noul patinoar.

    Comentariu





    • Sent from my iPhone using Tapatalk
      BLADE:JOOLA KOOL
      FH: Acuda Blue P1Turbo
      BH:Tenergy 05fx

      Comentariu


      • Trebuie sa mulumim si doamnelor ca ne-au facut sa ne improspatam energia cu cate un excelent gulas cu varza murata.

        Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	TS B10 bucatarese.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	104,5 KB 
ID:	776038

        Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	TS B3 a.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	64,5 KB 
ID:	776039

        Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	TS B1 a.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	64,3 KB 
ID:	776040

        Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	TS B2 a.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	63,9 KB 
ID:	776041

        si nu in ultimul rand doamnelor care ne-au servit cafeaua.

        Comentariu


        • Felicitări organizatorilor și participanților,a fost un turneu de nota 10+++.

          Comentariu


          • Felicitari pt reusita acestui concurs. Conditii de joc foarte bune, gazde primitoare , plus echipa de protocol de nota 10. Bravo Pali si echipei tale.

            Comentariu




















            • Comentariu


              • Postat în original de puiu Vezi post
                Bravo Pali si echipei tale.
                Nea Puiu, merci frumos, precum si tuturor care au apreciat munca titanica din spatele cortinelor unui turneu de asa anvergura.

                Sunt constient, ca atunci cand sunt lasat la butoane sunt atat de activ, incat s-ar parea ca eu sunt seful. Nu-i asa (cu exceptia Corundului si Odorheiului). Cum ii spusesem cuiva in zorii turneului, sefii echipei au fost altii, eu am dus numai vreo 1o%, e drept, partea cu o vizibilitate mai mare.

                Totusi, imi pare bine sa aud aceste cuvinte frumoase de la participanti, echipa de la Targu Secuiesc fiind de nota 1o. (Si cum multi organizatori stiu, atat de multe treburi sunt si dupa ce noi deja am ajuns acasa, incat cei de la fata locului n-au prea avut ragaz nici sa citeasca mai detaliat forumul pana acum...)

                Postat în original de PaliHR Vezi post


                uite, Patrick, cine face cu adevarat mult pt. AmaTur: domnii Canea, Kerekes, Olah si ajutoarele lor....

                PS: Adevărat, noi, cei de la calculatoare ne rapim cate ceva din timpul liber, dar, probabil, partea leului o au cei care organizează cap-coada totul in afara forumului si desfasurarii laturii sportive, plus isi asuma responsabilitatile.
                FH: Butterfly Tackiness Matsushita Pro Model BH: Dr. Neubauer Diamant
                Tel : 0742 257 995

                Comentariu


                • La multi ani Pali

                  Comentariu


                  • Felicitări băieți și fete, v-ați mobilizat exemplar! Am mai citit si la celelalte turnee, Dumbravita, Cluj, etc. Dumbravita se ridică bine si f.bine, în schimb clujul a dat rateu. Cineva spunea că trebuie sa se aplice măsuri sau sancțiuni din partea conducerii. Da, sunt si situații în care ne putem implica, numai ca aici , la Cluj, este simplu, participanții decid daca mai merg sau nu intr-o asemenea locație. Noi nu avem cum să stim sau sa impunem nr de luxi, suprafata de joc, parcare scumpă, etc., sunt deja multe reguli, repet, participanții decid!

                    încă odată felicitări TG. Secuiesc, ne asteptam la o "lista de așteptare" ce se prevede mult mai lungă!
                    Hobby: Motoare si ski !
                    http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                    Comentariu


                    • Unitate !
                      Inca un turneu de 10+ bifat !
                      Incep cu singurul lucrul care nu mi-a placut la acest super turneu si anume ca la primire acea paine din cartofi cu untura si boia nu a avut ceapa , in rest totul a fost la superlativ.
                      Lumina, spatiu de joc, curatenie, amabilitate, profesionalism, amicul meu Barnabas Kerekes, antrenor principal CS Targul Secuiesc face pentru tenisul de masa lucruri extraordinare in acest mic oras si il felicit pe aceasta cale, iar ce ma bucura mai mult este ca are un suport fantastic ; vreau sa sublininez unitatea din acest loc, de unde zic eu, avem de invatat !
                      Felicitari Pali care, din nou ai demonstrat ca esti un SUPER Organizator, Andras si tuturor ce au participat la tot ceea ce s-a facut de vineri seara pana sambata seara, un volum de munca cum rar mi-a fost dat sa vad, o Sala Polivalenta care d.p.m.d.v. este situata imediat dupa cea de la Sfantul Gheorghe.
                      Ce sa mai zic.. multumesc pentru ospitalitate, pentru tot ce a insemnat ziua de sambata 17.02.2018 in Sala Polivalenta din Targul Secuiesc !

                      FECLITARI Invingatorilor, CINSTE Invinsilor, RESPECT Organizatorilor !
                      Chapeau Tg. Secuiesc !

                      edit:
                      Am uitat sa mentionez ca gulasul a fost "curcubeu pe cerul gurii"


                      www.pingpongshop.ro | Magazin online & offline
                      www.pingpongacademy.ro| Sala dedicata tenis de masa
                      https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy
                      Distribuitor official | Andro - Der Materialspezialist - DHS - Barna Original
                      https://facebook.com/clubsportivpingpongacademy

                      Comentariu


                      • Felicitari tuturor care au contribuit la acest maraton sportiv!
                        A fost un turneu excelent,conditii extraordinare.
                        Aceasta ar fi inca o locatie buna pentru turneul final
                        Felicitari castigatorilor de la fiecare categorie si nu in ultimul rand dl Pali,pentru sacrificile facute pentru Amatur,dovedite si de aceasta data.
                        Premile au fost pe masura turneului

                        Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk

                        Comentariu


                        • Salutare pentru toata lumea prezenta la Targu Secuiesc la data de 17.02.2018.

                          Chiar daca inca nu am reusit sa ma refac dupa acest eveniment, simt nevoia sa va imparasesc cateva ganduri (urmeaza partea tip Gala Oscar cu ”multumesc”)

                          Trebuie sa Multumesc celor care au dat incredere acestui turneu si ne au onorat cu prezenta lor, de-si suntem doar la a doua editie.

                          Trebuie sa recunoc ca nu intamplator am apelat la "serviciile" D-lui Tokos Pal (Vladoiu Gelu – anul trecut).
                          “Marca” PaliHR sau GeluBv la un turneu Amatur da o siguranta sporita in privinta organizarii unui astfel de eveniment! => Multumesc inca o data pentru munca depusa!

                          Multumim si autoritatii locale ca ne-au pus la dispozitie aceasta sala prin itermediul Biroului de Sport Targu Secuiesc (sala fiind destul de solicitat si de alte organizati sportive).

                          Multumesc personalului medical, ca de dimineata pana la terminarea finalei Open au fost prezenti chiar daca (spre bucuria tuturor) nu a fost nevoie sa iasa la rampa.

                          Multumesc lui Oliver pentru sprijinul cu mesele.

                          Multumesc intregii echipei din “umbra” (peste 25 de personae implicate) pentru ca altfel nu se putea face fata la un numar asa mare de participanti.

                          Multumesc celor care aprecieaza atat munca la fata locului cat si munca din umbra (atat munca din ziua concursului cat si munca de dinainte si dupa - organizatorii de turnee stiu cel mai bine). Feedback-urile de pe forum ne da incredere si putere pentru a face planuri privind organizarea astfel de turnee si in viitor.

                          Cu stima,
                          CKA

                          Comentariu


                          • Daca ati gasit o pereche de ocherlari cu husa maro va rog sunatima 0722673275.Multumesc anticipat

                            Comentariu


                            • Postat în original de Kis Istvan Vezi post
                              Daca ati gasit o pereche de ocherlari cu husa maro va rog sunatima 0722673275.Multumesc anticipat
                              Da

                              Tapatalkkal küldve az én SM-G935F eszközömről

                              Comentariu


                              • Categoria avansatilor!
                                Felicitari tuturor!

                                Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk

                                Comentariu


                                • Absolut incredibil e pentru prima oara cand mi se intampla asa ceva !?! postarea mea a fost stearsa !! am deranjat cumva cu ea, cine poate face asa ceva... imi spune si mie cineva... nu de alta dar vreau sa ma dumiresc si eu. La un turneu atat de frumos cu oameni atat de frumosi si unde m-am simtit foarte bine, am parte de asemenea ...
                                  Fara cuvinte !

                                  Comentariu


                                  • Postat în original de Cristian Istrate Vezi post
                                    Absolut incredibil e pentru prima oara cand mi se intampla asa ceva !?! postarea mea a fost stearsa !! am deranjat cumva cu ea, cine poate face asa ceva... imi spune si mie cineva... nu de alta dar vreau sa ma dumiresc si eu. La un turneu atat de frumos cu oameni atat de frumosi si unde m-am simtit foarte bine, am parte de asemenea ...
                                    Fara cuvinte !
                                    Bine ca am apucat sa citim Cristi!!Salutari,sa ne vedem cu bine![emoji6]


                                    Sent from my iPhone using Tapatalk
                                    BLADE:JOOLA KOOL
                                    FH: Acuda Blue P1Turbo
                                    BH:Tenergy 05fx

                                    Comentariu


                                    • Postat în original de Cristian Istrate Vezi post
                                      Salutare tuturor, din gara Brașov asteptand trenul de 03 25 vreau sa multumesc organizatorilor pentru acest turneu, niste baieti admirabili si deosebiti. Un turneu puternic la toate categoriile dar remarc in primul rand pe toti baietii de la open niste baieti exceptionali deopotriva, maghiari sau romani au fost toti la inaltime prin daruire si comportament, o adevarata familie, multumesc Tg. Secuiesc multumesc baietilor maghiari, sunteti minunati ! Dar mai presus de toate a fost Zolly un baiat admirabil dar fara suportul lui nu puteam participa in conditii optime la acest turneu, merci Zolly. Felicitari castigatorilor tuturor categoriilor. Promit sa revin in aceasta locatie foarte frumoasa, Stima !
                                      Cristi, este vorba de postul acesta?

                                      Absolut incredibil! Eu nu cred ca cineva ti'a sters postul. Poate ai folosit pui la gratar))

                                      Ti-as fi dat mai sus "?mi place" dar nu m-ai convins!
                                      Hobby: Motoare si ski !
                                      http://www.youtube.com/watch?v=dyNpInTHl2Y

                                      Comentariu


                                      • Greseala mea Gelu,, nu e de la pui ci de la oboseala acumulata, luni si mari am fost un zombi, scuze daca am ofensat pe cineva, azi-noapte am reusit sa ma odihnesc cum trebuie ! Salut din nou Tg. Secuiesc !

                                        Comentariu


                                        • Ma bucur ca s-a gasit postarea.

                                          Nici postarile negative nu sunt sterse, cum sa fie stearsa una cu laude, cu multumiri in conditiile in care de a beneficia de aceste cuvinte ne am dat sufletul. (bine inteles nu pentru laude facem dar ne pica bine, mai ales daca luam in calcul, ca putea sa fie si altfel)
                                          Aceste postari, le am aratat si celor care nu au nici o treaba cu acest forum, dar ne au ajutat si au contribuit (voluntar) la organizarea turneului de la Tg Secuiesc. Aceste cuvinte sunt rasplata pentru munca lor depusa!!! (+maxim o bere, doua).
                                          Numai Bine, Va asteptam si alta data!

                                          Comentariu


                                          • Pana la postarea meciurilor va incalzesc cu o secventa dintr-un meci a la Durdun.

                                            Comentariu
















































































































































                                            • Comentariu


                                              • Urmeaza cat de curand inca o transa.

                                                Vizionare placuta!

                                                Comentariu








































                                                • Comentariu
















































































                                                  • Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X