pingpongshop.ro 468x60vivasportshop.ro 1 468x60ttmall.ro 468x60
Nu-mi place Nu-mi place:  0
R1 R1:  0
Pagina 1 din 17 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 252

Subiect: “EMI-TT” & “SELGROS”, Dumbrăvița - 17.02.2018

  1. #1
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    44
    Postări
    3.588
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    99 z 28 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    9244

    “EMI-TT” & “SELGROS”, Dumbrăvița - 17.02.2018

    Turneu A “EMI-TT” & “SELGROS ” - Dumbravita 17 Februarie 2018

    LOCUL DE DESFASURARE:Localitatea Dumbravita,Sala Polivalenta a ACS Dumbravita

    ADRESA: Strada Salii Polivalente
    In spatele Primariei Dumbravita pe str.Kos Karoly spre padure pana se vede Polivalenta ,circa 500m

    DATA: SIMBATA 17 Februarie 2018

    LOGISTICA: 20-25 JOOLA . Turnee marca EMI-TT.Mingi ***

    CATEGORIILE-TURNEULUI

    1.Turneu Categoria Copii pana la 10 aniNascuti 2008-2010
    Nr participanti .Nelimitat
    Ora de incepere Validare inscrieri 9.30-9.45 Inceperea turneului 10.00

    2.Turneu Categoria Copii 11-12 ani –Nascuti 2006- 2007
    Nr participanti .Nelimitat
    Ora de incepere . Validare inscrieri 9.30-9.45 Inceperea turneului10.00

    3.Turneu Categoria Copii 13-14 aniNascuti 2005-2003
    Nr participanti .Nelimitat
    Ora de incepere Validare inscrieri 9.30-9.45 Inceperea turneului 10.00

    4.Turneu Categoria Incepatori –toti participantii cu media pana la 9,99
    Nr participanti .22+ 2 Wildcard
    Validare inscrieri 9.00-9.15 .Ora de incepere 9.30

    5.Turneu Categoria Avansati toti participantii cu media intre 10 si 20
    Nr participanti 52+ 2 Wildcard
    Validare inscrieri 9.00-9.15 .Ora de incepere 9.30

    6.Turneu Categoria Open toti participantii cu media intre 20 si 30
    Nr participanti 46+2 Wildcard
    Validare inscrieri Ora de incepere 13.00-13.15 13.30

    7.Turneu Categoria Elite toti participantii cu media peste 30
    Nr participanti 28+2 Wildcarduri
    Validare inscrieri .Ora incepere12.00-12.15 12.30

    Ora de validare a inscrierilor este cu 30-15 min mai devreme decat inceperea categoriei.
    Inscrierea la o alta categorie decat ceea data de medie se poate face numai cu acordul organizatorului in functie de fluctuatia mediei din ultimul an si de recomandarile apropiatiilor in cazul jucatorilor noi(exceptand cazurile reglementate de regulament)

    TAXA PARTICIPARE .-40 Lei adulti,20 lei copii ,femei si persoane cu dezabilitati , 1 leu catre AMATUR
    FACILITATI.Dulciuri,fursecuri, apa,cafea,GULAS de Dumbravita

    SISTEMUL DE JOC.-Minim 6 jocuri per jucator.3 din 5 seturi
    -Grupe inf de 6 juc,capii de serie dupa MP,se califica 4
    -Grupe sup de 3-4 dupa o cheie aleatoare,se califica 2
    -Eliminatori

    INSCRIEREA PARTICIPANTILOR: Inscrierile se fac in ordinea anuntari pe forum,sau telefonic
    - ultima retragere Joi 15.02.2018, ora 21,00;
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte: N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);



    Locurile 1-3- Cupe, medalii si diploma
    Locurile 4-8- Diploma


    PERSOANE DE CONTACT: Dumitru Beltechi "EMI" (Zosim1) 0747 630 959
    Nicoleta Huszar 0722663121

    ORGANIZATORI si PARTENERI EMI-TT & ACS Dumbravita_Sectia Tenis de Masa ,SELGROS,PAPA SAM ,Primaria Dumbravita




    [COLOR="#FF0000"][SIZE=4]
    Citat Postat în original de Zosim1 Vezi post
    ATENTIE
    SUPLIMENTARE DE LOCURI


    ELITE 6 locuri in Total 30 locuri
    OPEN 12 locuri in Total 48 locuri
    AVANSATI 0 locuri in Total 54 locuri
    INCEPATORI 6 locuri in Total 24 locuri

    Inceperea categoriilor la Avansati si Incepatori ramane 9.30 cu ora de validare 9.00-9.15.
    CINE NU VALIDEAZA PANA LA 9.15 fizic sau telefonic nu se va regasi in listele participantilor.
    CINE VALIDEAZA si intarzie ,va primi 0-3 la meciurile la care nu este prezent si va continua normal in momentul sosiri.NU SE VOR JUCA MECIURILE RESTANTE

    Categoriile ELITE si OPEN se decaleaza cu 30 de minute,deci Elite la 12.30 si OPEN 13.30 iar validarea cu 15 minute inainte.

    Multumim de intelegere
    Ultima modificare făcută de Zosim1; 16.02.2018 la 12:59.

  2. Îmi place Kis Istvan, andreyutzu, Tamas Vivien, tavy, leo33, dantim, Harry, gabi.pop le-a plăcut acest mesaj
  3. #2
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    44
    Postări
    3.588
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    99 z 28 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    9244
    Citat Postat în original de Zosim1 Vezi post
    Inscrieri ELITE - on 15.02.2018 at 16:57:00

    1. Sorescu Deian - Resita, 178 - 44 - EL
    2. Gajta Jonel - Varset, 148 - 43,6 - E
    3. Cristanus Cristian - Timisoara, 1299 - 43 - EL
    4. Butnariu Daniel - Timisoara, 477 - 41,7 - EL
    5. Mutrescu Eugen - Timisoara, 11 - 41,18 - E
    6. Beca Iliesen - Timisoara, 129 - 41,12 - EL
    7. Roman Bogdan - Arad, 7 - 40,39 - E
    8. Put Gabriel - Oravita, 8 - 39,57 - E
    9. Avram Victor - Arad, 5 - 39,46 - E
    10. Pavel Calin - Hunedoara, 33 - 36,63 - E
    11. Sufletel Radu - Alba Iulia, 32 - 36,34 - ELW
    12. Boru Lucian - Timisoara, 220 - 35,93 - E
    13. Daneliuc Gabi - Selimbar, 14 - 35,59 - EW
    14. Verdet Adrian - Oravita, 19 - 35,09 - E
    15. Zbancu Leo - Deva, 97 - 34,21 - E
    16. Crisanov Aurel - Timisoara, 913 - 34 - E
    17. Vaida Sorin - Oradea, 46 - 33,19 - EW
    18. Creinicean Liviu - Oravita, 43 - 32,86 - E
    19. Spatariu Daniel - Arad, 123 - 32,71 - E
    20. Mihalescu Dinu - Timisoara, 57 - 32,63 - EW
    21. Popescu Carol - Timisoara, 1419 - 32 - E
    22. Popet Doru - Timisoara, 180 - 31,52 - EW
    23. Istrate Cristian - Timisoara, 835 - 30,75 - E
    24. Petersi Nuri - Varset, 318 - 30,7 - E
    25. Kaposta Victor - Arad, 45 - 30,6 - E
    26. Curut Gabriel - Timisoara, 67 - 30,56 - E
    27. Oprea Adrian - Lugoj, 62 - 30,19 - E
    28. Wild card Elite 1 - Timisoara, 5001 - 0 - A
    29. Wild card Elite 2 - Timisoara, 5002 - 0 - A
    30. Iana Remus - Dumbravita, 5003 - 0 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Oana Ciprian - Dumbravita, 5004 - 0 - A

    Inscrieri OPEN - on 15.02.2018 at 17:01:41

    1. Codau Vlad - Oradea, 171 - 28,3 - O
    2. Orban Madalina - Timisoara, 73 - 27,9 - OJF
    3. Drinceanu Lilian - Oravita, 113 - 27,23 - O
    4. Turburan Ion - Resita, 232 - 27,14 - O
    5. Fieraru George - Timisoara, 720 - 26,4 - O
    6. Veres Francisc - Oravita, 83 - 26,17 - O
    7. Ciublea Vichente - Oravita, 338 - 25,7 - O
    8. Manea Adrian - Timisoara, 1252 - 25,5 - O
    9. Schiopulescu Ion - Lugoj, 369 - 25,46 - O
    10. Murgu Ioan - Oravita, 146 - 25,42 - O
    11. Gheorghe Nicu - Drobeta Tr Severin, 378 - 25,36 - OW
    12. Belba Caius Petrica - Baile Herculane, 1110 - 25,2 - O
    13. Lungu Marius - Oravita, 150 - 25 - O
    14. Georgescu Constantin - Orastie, 296 - 24,73 - O
    15. Vuca Adrian - Berzovia, 341 - 24,42 - O
    16. Deak Valentin - Sebis, 437 - 23,62 - O
    17. Balmez Dorel - Oravita, 887 - 23,6 - O
    18. Paladuta Victor - Timisoara, 1245 - 23,25 - O
    19. Degianschi Obrad - Resita, 246 - 23,21 - O
    20. Jichici Svetozar - Timisoara, 151 - 22,79 - OW
    21. Roseti Ionut - Lugoj, 800 - 22,67 - O
    22. Csaky Tiberiu - Resita, 308 - 22,46 - O
    23. Curpas Ioan - Oradea, 201 - 22,23 - OW
    24. Botea Fabian - Hunedoara, 365 - 22,11 - O
    25. Ilia Ionicut - Oravita, 915 - 22 - O
    26. Cornianu Sebastian - Baile Herculane, 1139 - 22 - O
    27. Ardelean Raul - Arad, 345 - 21,98 - O
    28. Boznea Daniel - Deva, 357 - 21,93 - O
    29. Demian Daniel - Arad, 825 - 21,7 - O
    30. Venter Liviu - Resita, 724 - 21,5 - O
    31. Cecan Vasile - Timisoara, 252 - 21,4 - O
    32. Dani Leo - Arad, 270 - 21,3 - OH
    33. Costache Rosioru Cristian - Timisoara, 839 - 21,2 - O
    34. Vijaica Paul - Drobeta Tr Severin, 301 - 20,8 - OW
    35. Matei Dumitru - Deva, 239 - 20,67 - OW
    36. Postelnicu Mihai - Deva, 229 - 20,33 - O
    37. Draghici Dumitru - Drobeta Tr Severin, 776 - 20 - O
    38. Munteanu Constantin - Resita, 605 - 19,72 - A
    39. Vijaica Florin - Drobeta Tr Severin, 385 - 18,13 - A
    40. Manu Nicolae - Resita, 1209 - 18 - A
    41. Bozosan Petre - Sibiu, 278 - 17,92 - A
    42. Olah Remus - Arad, 479 - 16,29 - A
    43. Tarlea Adrian - Deva, 782 - 14,82 - A
    44. Caraus Sorin - Deva, 488 - 14,33 - A
    45. Pop Ioan - Timisoara, 711 - 10,12 - A
    46. Faur Claudiu - Timisoara, 1993 - 7,6 - A
    47. Wild card OPEN 1 - Timisoara, 5001 - 0 - A
    48. Wild Card OPEN 2 - Timisoara, 5002 - 0 - A


    Inscrieri AVANSATI - on 15.02.2018 at 17:05:03

    1. Munteanu Constantin - Resita, 605 - 19,72 - A
    2. Nagy Iosif - Arad, 289 - 19,65 - AW
    3. Pop Alexandru - Oradea, 251 - 19,41 - A
    4. Stancu Tiberiu - Deva, 730 - 19,33 - AW
    5. Kramarsic Milos - Belgrad, 1694 - 18,55 - A
    6. Pop Ioan Florin - Lugoj, 1376 - 18,45 - A
    7. Hancig Mircea - Dumbravita, 475 - 18,38 - A
    8. Ignuta Sebastian - Voiteg, 1074 - 18,37 - A
    9. Popovici Ciprian - Hunedoara, 1010 - 18,33 - A
    10. Poenar Alin - Resita, 1026 - 18 - A
    11. Tatar Dorel - Simeria, 881 - 17,44 - AW
    12. Veres Adrian - Timisoara, 383 - 17,33 - A
    13. Szekeres Zoltan - Timisoara, 1363 - 16,85 - A
    14. Olah Remus - Arad, 479 - 16,29 - A
    15. Ticu Sorin - Lugoj, 447 - 16,24 - A
    16. Szemciuk Istvan - Deva, 1563 - 16,1 - A
    17. Stoica Ioan Florin - Lugoj, 452 - 16,06 - A
    18. Kaszta Harrald - Arad, 1660 - 16 - A
    19. Avasilcai Marcel - Arad, 598 - 15,9 - A
    20. Budiu Lorin - Timisoara, 1654 - 15,75 - A
    21. Putnik Tiberiu - Varset, 819 - 15,58 - A
    22. Tedi Ioja - Calan, 955 - 15,02 - A
    23. Cioveie Marian - Oravita, 374 - 14,81 - A
    24. Gipsy King - Hunedoara, 949 - 14,58 - A
    25. Craiovan Victor - Resita, 655 - 14,43 - A
    26. Faur Lucian - Jimbolia, 781 - 14,23 - AW
    27. Dorjan George - Lokve, 2645 - 13,6 - A
    28. Borcsi Jozsef - Timisoara, 579 - 13,53 - A
    29. Nicola Gabriela - Timisoara, 1042 - 13,25 - AF
    30. Lascu Marius - Timisoara, 635 - 13,17 - A
    31. Jusca Sorin - Lugoj, 2663 - 13 - A
    32. Moldovean Valer - Calan, 1125 - 12,9 - A
    33. Trisca Silviu - Timisoara, 827 - 12,78 - A
    34. Glavan Radu - Timisoara, 823 - 12,68 - A
    35. Tamsa Titus - Resita, 971 - 12,68 - A
    36. Iliuta Adrian - Sannicolau Mare, 972 - 11,95 - A
    37. Totin Tosa - Timisoara, 2883 - 11,6 - A
    38. Clisic Iosif - Sannicolau Mare, 1399 - 11,5 - A
    39. Frunza Alexandru - Timisoara, 1451 - 11,5 - A
    40. Oprean Andrei - Baia de Cris, 607 - 11,04 - A
    41. Midvichi Alexandru - Deva, 986 - 11 - AJ
    42. Botas Constantin - Sannicolau Mare, 994 - 10,7 - A
    43. Mitar Marius Tiberiu - Sannicolau Mare, 980 - 10,33 - A
    44. Dobanda Alexandru - Arad, 1183 - 10,17 - AW
    45. Furca Marius - Timisoara, 1065 - 10 - A
    46. Tutudan Nicu - Arad, 1708 - 9,85 - A
    47. Barbu Tiberiu - Simeria, 1329 - 9,75 - A
    48. Capotescu Tiberiu - Lugoj, 3213 - 8 - A
    49. Sain Emil - Timisoara, 1362 - 7,5 - A
    50. Dobanda Dinu - Arad, 1484 - 6,17 - A
    51. Belgun Ionut - Timisoara, 2076 - 0 - A
    52. Oproi Eugen - Sannicolau Mare, 2685 - 0 - A
    53. Wild card 1 - Rezerva, 5004 - 0 - A
    54. Wild card 2 - Rezerva, 5005 - 0 - A


    Inscrieri INCEPATORI - on 15.02.2018 at 17:08:01

    1. Pralea Constantin - Alba Iulia, 631 - 9,59 - AW
    2. Florescu Marius - Timisoara, 1014 - 9,2 - A
    3. Guta Catalin - Hunedoara, 2288 - 9 - A
    4. Postelnicu Eric - Deva, 1433 - 8,25 - AJ
    5. Sabau Victor - Arad, 1380 - 8,2 - A
    6. Stoica Mihai - Hateg, 3212 - 8 - A
    7. Midvichi Daniel - Deva, 1687 - 6,8 - A
    8. Gligor Paul - Arad, 1815 - 6 - A
    9. Matusan Florin - Timisoara, 1913 - 6 - A
    10. Ternauciuc Adrian - Lugoj, 2475 - 5,5 - A
    11. Rusu Ciprian - Arad, 3725 - 5,3 - A
    12. Achim Paul - Arad, 2248 - 5 - A
    13. Gherlea Laurentiu - Sannicolau Mare, 2507 - 4 - A
    14. Nopcea Marius - Hateg, 3879 - 4 - A
    15. Zegheanu Alina - Timisoara, 3881 - 4 - A
    16. Balaj Roli - Arad, 2357 - 0 - A
    17. Tudor Buta - Timisoara, 3102 - 0 - A
    18. Cimpean Nicu - Utvin, 5001 - 0 - A
    19. Stoinescu Raul - Arad, 5002 - 0 - A
    20. Faur Constantin - Timisoara, 5003 - 0 - A
    21. Gherman Romulus - Arad, 5004 - 0 - A
    22. Adam Claudiu - Arad, 5006 - 0 - A
    23. Wild card 1 - Rezerva, 5007 - 0 - A
    24. Wild card 2 - Rezerva, 5008 - 0 - A
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Sirbu Florin - Sannicolau Mare, 5009 - 0 - A
    2. Turcanu Amalia - Dumbravita, 2245 - 6 - AF
    3. Fekete Zoltan - Dumbravita, 2180 - 5,25 - A
    Penalizari Dumbravita - 2018.02.17
    ID Nume si prenume Data Penalizare
    690 Adam Claudiu - Arad 2018.02.17 - R2
    689 Stoinescu Raul - Arad 2018.02.17 - R2
    688 Matei Dumitru - Deva 2018.02.17 - R2
    687 Putnik Tiberiu - Varset 2018.02.17 - R2
    686 Petersi Nuri - Varset 2018.02.17 - R2
    685 Draghici Dumitru - Drobeta Tr Severin 2018.02.17 - R2
    684 Vijaica Paul - Drobeta Tr Severin 2018.02.17 - R2
    683 Rusu Ciprian - Arad 2018.02.17 - R2
    682 Stoica Ioan Florin - Lugoj 2018.02.17 - R2
    681 Clisic Iosif - Sannicolau Mare 2018.02.17 - R2
    Ultima modificare făcută de marcelgiosan; 03.04.2018 la 21:04.

  4. Îmi place andreyutzu, gabi.pop le-a plăcut acest mesaj
  5. #3
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    44
    Postări
    3.588
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    99 z 28 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    9244
    Rezervat Clasament

  6. #4
    organizator turnee
    Avatarul lui Zosim1
    Data înscrierii
    17.03.2012
    Locație
    Victoria
    Vârstă
    44
    Postări
    3.588
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    99 z 28 m
    Timp online pe zi
    59 m
    Reputație
    9244
    Rezervat Organizator


    Inf Sup Elim
    AMATORI 9x6=54 36 32
    ELITE 4x6=24 16 8
    INCEPATORI 3X 6=18 12 8
    OPEN 6x6=36 24 16
    ora m1 m2 m3 m4 m5 m6 m7 m8 m9 m10 m11 m12 m13 m14 m15 m16 m17 m18 m19 m20
    9.30-9.45 IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA.II II C C C C C C
    9.45-10.00 IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA.II II C C C C C C
    10.00-10.15 IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA.II II C C C C C C
    10.15-10.30 IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA.II II C C C C C C
    10.30-10.45 IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA.II II C C C C C C
    10.45-11.00 IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA.II II C C C C C C
    11.00-11.15 IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA.II II C C C C C C
    11.15-11.30 IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA.II II C C C C C C
    11.30-11.45 IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA.II II C C C C C C
    11.45-12.00 IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA IA.II II C C C C C C
    12.00-12.15 SA SA SA SA SA SA SA SA SI SI IE IE IE IE
    12.15-12.30 SA SA SA SA SA SA SA SA SI SI IE IE IE IE
    12.30-12.45 SA SA SA SA SA SA SA SA SI SI IE IE IE IE
    12.45-13.00 SA SA SA SA SA SA SA SA SI SI IO IO IO IO IO IO IE IE IE IE
    13.00-13.45 SA SA SA SA SA SA SA SA SI SI IO IO IO IO IO IO IE IE IE IE
    13.45-14.00 SA SA SA SA SA SA SA SA SI SI IO IO IO IO IO IO IE IE IE IE
    14.00-14.15 EA1 EA1 EA1 EA1 EA1 EA1 EA1 EA1 EI1 EI1 IO IO IO IO IO IO IE IE IE IE
    14.15-14.30 EA2 EA2 EA2 EA2 EA2 EA2 EA2 EA2 EI1 EI1 IO IO IO IO IO IO IE IE IE IE
    14.30-14.45 EA3 EA3 EA3 EA3 EI2 EI2 IO IO IO IO IO IO IE IE IE IE
    14.45-15.00 EA4 EA4 FI1 FI2 IO IO IO IO IO IO IE IE IE IE
    15.00-15.15 FA FA IO IO IO IO IO IO IE IE IE IE
    15.15-15.30 IO IO IO IO IO IO IE IE IE IE
    15.30-15.45 IO IO IO IO IO IO IE IE IE IE
    16.00-16.20 IO IO IO IO IO IO IE IE IE IE
    16.20-16.40 IO IO IO IO IO IO IE IE IE IE
    16.40-17.00 IO IO IO IO IO IO SE SE SE SE
    17.00-17.20 SO SO SO SO SO SO SO SO IO IO IO IO IO IO SE SE SE SE
    17.20-17.40 SO SO SO SO SO SO SO SO IO IO IO IO IO IO SE SE SE SE
    17.40-18.00 SO SO SO SO SO SO SO SO SE SE SE SE
    18.00-18.20 EO1 EO1 EO1 EO1 EO1 EO1 EO1 EO1 SE SE SE SE
    18.20-18.40 EO2 EO2 EO2 EO2 SE SE SE SE
    18.40-19.00 EO3 EO3 EE1 EE1 EE1 EE1
    19.00-19.20 FO1 FO2 EE2 EE2
    19.20-19.40 FE1 FE2
    19.40-20.00
    20.00-20.20
    20.20-20.40
    20.40-21.00
    21.00-21.20
    21.20-21.40
    21.00-22.00
    Ultima modificare făcută de Zosim1; 04.02.2018 la 22:50.

  7. #5
    cadet
    Data înscrierii
    18.06.2017
    Locație
    Medias
    Vârstă
    24
    Postări
    28
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 h 37 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    44
    Corburean Ioana, Mediaș, Elite

  8. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Toza le-a plăcut acest mesaj
  9. #6
    organizator turnee
    Avatarul lui kvictors
    Data înscrierii
    05.04.2012
    Locație
    Arad
    Vârstă
    39
    Postări
    289
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    21 z 10 h 32 m
    Timp online pe zi
    12 m
    Reputație
    437
    Kaposta Victor - Arad - elite

  10. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Toza le-a plăcut acest mesaj
  11. #7
    senior
    Avatarul lui gicu_licu
    Data înscrierii
    27.02.2013
    Locație
    drobeta-turnu-severin
    Vârstă
    63
    Postări
    400
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    55 z 6 h 32 m
    Timp online pe zi
    38 m
    Reputație
    1060
    Din Drobeta Turnu-Severin se inscriu, la categoria open, urmatorii:
    - Draghici Dumitru( MP=20.00);
    - Vijaica Florin(MP=18.13), din ratiuni de transport(cu acordul organizatorilor);
    - Vijaica Paul(MP=20.80).
    Multumim.
    Lemne: Butterfly Joo SaeHyuk/ Butterfly Petr Korbel
    FH :Butterfly Tenergy 64/Butterfly Tenergy 05 FX
    BH :Tibhar Grass D.TecS 1.2/Butterfly Feint Long II 1.3

  12. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Toza le-a plăcut acest mesaj
  13. #8
    junior
    Avatarul lui andreyutzu
    Data înscrierii
    15.07.2014
    Locație
    Deva
    Vârstă
    45
    Postări
    149
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    19 z 9 h 14 m
    Timp online pe zi
    17 m
    Reputație
    272
    Salut.
    Oprean Andrei, Baia de Cris, avansati.
    Mersi.

    Sent using my SM-J510FN
    Lemn: 729
    Forehand: Donic Bluefire M1;
    Backhand: Donic Bluefire M1;

  14. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Adrian Veres, Toza le-a plăcut acest mesaj
  15. #9
    organizator turnee

    Data înscrierii
    13.02.2012
    Locație
    alba iulia
    Vârstă
    65
    Postări
    819
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    19 z 11 h 30 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    2484
    Pralea Constantin-Alba Iulia-începători

  16. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place andreyutzu, Toza, INDISPONIBIL le-a plăcut acest mesaj
  17. #10
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    26.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    4.167
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    337 z 15 h 45 m
    Timp online pe zi
    2 h 51 m
    Reputație
    6926
    Daneliuc Gabi, Selimbar, elite
    Sufletel Radu, Alba Iulia, elite

  18. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
  19. #11
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    26.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    4.167
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    337 z 15 h 45 m
    Timp online pe zi
    2 h 51 m
    Reputație
    6926
    Beca Iliesen, Timisoara, elite
    Florescu Marius, Timisoara, incepatori

  20. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
  21. #12
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    26.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    4.167
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    337 z 15 h 45 m
    Timp online pe zi
    2 h 51 m
    Reputație
    6926
    Cecan Vasile, Timisoara, open
    Jichici Svetozar, Timisoara, open

  22. Mulțumesc Zosim1, Toza au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place andreyutzu, Adrian Veres, lulciuc.dumitru le-a plăcut acest mesaj
  23. #13
    înțelept
    Avatarul lui mateidumitru
    Data înscrierii
    25.02.2008
    Locație
    Deva
    Vârstă
    68
    Postări
    2.724
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    72 z 10 h 44 m
    Timp online pe zi
    36 m
    Reputație
    3417
    Matei Dumitru - Deva - open

  24. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place andreyutzu le-a plăcut acest mesaj
  25. #14
    cadet
    Data înscrierii
    08.05.2017
    Locație
    Cristur
    Vârstă
    28
    Postări
    23
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    20 h 11 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    31
    Szemciuk Istvan, Deva, amator

  26. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place andreyutzu le-a plăcut acest mesaj
  27. #15
    senior
    Avatarul lui Adrian Veres
    Data înscrierii
    28.04.2015
    Locație
    Timisoara
    Vârstă
    38
    Postări
    442
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    33 z 17 h 18 m
    Timp online pe zi
    38 m
    Reputație
    649
    Buna seara ,se inscriu :

    Georgescu Constantin din Orastie la Open
    Borcsi Jozsef din Timisoara la Avansati
    Veres Adrian din Timisoara la Avansati

    multumesc.
    Ultima modificare făcută de Adrian Veres; 04.02.2018 la 23:46.
    Blade: Levi Combi // Dr. Neubauer Kung Fu
    FH: SpinLord Waran // SpinLord Waran
    BH: Death Metal TT // SpinLord Dornenglanz

  28. Mulțumesc Zosim1 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place andreyutzu, Toza, Ioji le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu A "EMI-TT & SELGROS", Dumbrăvița - 16.06.2018
    De Zosim1 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 283
    Ultimul post: 27.06.2018, 22:10
  2. Turneu A "Cupa Orașului Dumbrăveni", Dumbrăveni - 16.06.2018
    De adof în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 223
    Ultimul post: 19.06.2018, 18:40
  3. Răspunsuri: 5
    Ultimul post: 16.04.2018, 20:48
  4. Turneu A "EMI-TT & SELGROS", Dumbrăvița - 02.12.2017
    De Zosim1 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 172
    Ultimul post: 19.12.2017, 10:26
  5. Răspunsuri: 194
    Ultimul post: 20.07.2017, 20:03

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •