tt-shop.ro 468x60 3ttmall.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 2
R1 R1:  0
R2 R2:  0
N N:  0
Pagina 1 din 14 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 208

Subiect: Turneu A "Cupa Bamboo Table Tennis", Cluj Napoca - 17.02.2018

  1. #1
    Super Moderator
    Avatarul lui FlorinBN
    Data înscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    46
    Postări
    6.534
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    400 z 21 h 33 m
    Timp online pe zi
    3 h 42 m
    Reputație
    14704

    Turneu A "Cupa Bamboo Table Tennis", Cluj Napoca - 17.02.2018

    Turneu A - Cluj Napoca - 17 feb 2018 - Cupa Bamboo Table Tennis Editia a III-a


    Cluj Napoca, Sambata 17 februarie 2018
    ORA: 09.00 Avansati, 13.00 Elite si Open
    SALA Bamboo Table Tennis
    ADRESA: str. Ploiesti nr.6-8 (Complex Leu)


    LOGISTICA:
    - 15 mese ITTF;
    - mingi Stiga Perform *** plastic;
    - apa plata, cafea;
    - cupe, medalii si diplome - locurile 1-4

    TAXA: 30 lei;
    - juniori < 14 ani - 15 lei;
    - persoane cu dizabilitati - fara taxa;

    INSCRIEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum pana vineri 16 feb ora 18.00;
    - ultima retragere la termen joi 15 feb ora 21.00;
    - inscrierile la sala se fac doar in limita locurilor disponibile;
    - retragerile dupa termen si absentele se penalizeaza conform regulamentului;


    SISTEMUL DE JOC:
    - 3 categorii;
    - in primele 2 zile (pana vineri 9 feb - ora 18.00) jucatorii se pot inscrie doar la categoria din care fac parte;


    Avansati - 90 jucatori, ora 09.00 ultima confirmare
    - grupe inferioare (5-6 jucatori) - dupa MP, regula sarpelui, cu ceva permutari intre localitati unde este cazul - se califica primii 4;
    - grupe superioare - se califica primii 2;
    - eliminatorii - locurile 1 se aranjeaza pe tablou dupa numarul grupei superioare, locurile 2 generate automat din program (se vor putea intalni doar in finala cu adversarii din grupele superioare).

    Elite - 24 jucatori, Open - 30 jucatori, ora 13.00 ultima confirmare;
    - in principiu 4 grupe Elite, 5 Open, in functie de inscrierile din primele zile se poate face eventual realocarea locurilor;
    - grupe superioare - se califica primii 2;
    - eliminatorii - locurile 1 se aranjeaza pe tablou dupa numarul grupei superioare, locurile 2 trase la sorti (se vor putea intalni doar in finala cu adversarii din grupele superioare).

    ORGANIZATORI:
    - principali: Marinescu Razvan - 0769 213974, Purdea Raul - 0755250791
    - tehnic: Apian Florin

    ECHIPAMENT SPORTIV:
    - firma Viva Sport Shop va fi prezentă cu un stand de materiale de tenis de masă si va oferi mingile de joc - Stiga Perform 40+ ***.

    Spor la antrenamente si va asteptam!
    TEnergy 05 // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Amatur - Bistrita

  2. Mulțumesc marcelgiosan, GeluBv, PaliHR au mulțumit pentru mesaj
  3. #2
    Super Moderator
    Avatarul lui FlorinBN
    Data înscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    46
    Postări
    6.534
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    400 z 21 h 33 m
    Timp online pe zi
    3 h 42 m
    Reputație
    14704
    Inscrieri Amatori - on 16-Feb-18 at 18:03:09

    1. Spaller Tiberiu, Nasaud, 290 - 19.63 - A
    2. Vass Sandor, Beclean, 474 - 18.88 - AW
    3. Boicu Gabriel, Vatra Dornei, 386 - 18.87 - A
    4. Galfi Levente, Cluj Napoca, 873 - 18.5 - AW
    5. Pacurar Cosmin, Blaj, 870 - 18.35 - A
    6. Neamtu Adrian, Gherla, 1359 - 18 - A
    7. Barbuta Ioan, Dej, 528 - 17.87 - A
    8. Barabas Claudiu, Bistrita, 279 - 17.79 - A
    9. Badaluta Marian, Vatra Dornei, 362 - 17.75 - AW
    10. Moldovan Sidonia, Ludus, 897 - 17.5 - AJF
    11. Lucic Corneliu, Suceava, 373 - 17.42 - AHW
    12. Pop Ioan, Bistrita, 851 - 17.23 - AW
    13. Cazacu Florin, Vatra Dornei, 610 - 17.18 - A
    14. Joldes Adrian, Bistrita, 702 - 17.13 - A
    15. Csiki Sandor, Cluj Napoca, 889 - 17 - AW
    16. Szabo Tamas, Miercurea Ciuc, 831 - 16.5 - A
    17. Puia Darius, Stremt, 602 - 16.48 - A
    18. Balla Peter, Toplita, 297 - 16.35 - A
    19. Tintas Adrian, Sighetu Marmatiei, 465 - 16.26 - A
    20. Sosdean Cosmin, Bistrita, 1845 - 16.2 - A
    21. Chira Angel, Baia Mare, 855 - 16 - AW
    22. Andreica Daniel, Viseu, 857 - 16 - A
    23. Moldovan Flavia, Tarnaveni, 558 - 15.77 - AF
    24. Sicoe Ioan, Turda, 349 - 15.71 - AW
    25. Vajda Erno, Reghin, 438 - 15.7 - AW
    26. Sabau Gheorghe, Tarnaveni, 559 - 15.57 - A
    27. Luca Eugen, Aiud, 904 - 15.5 - A
    28. Vaduva Dan, Bistrita, 1034 - 15.25 - AW
    29. Krisan Iuliu, Viseu, 1354 - 15.25 - A
    30. Oniga Paul, Blaj, 568 - 15.04 - A
    31. Orban Marc Adrian, Turda, 1050 - 15 - A
    32. Gusan Boris, Turda, 399 - 14.93 - AW
    33. Docea Beniamin, Aiud, 672 - 14.9 - A
    34. Bucur Delia, Ludus, 898 - 14.6 - AJF
    35. Ivascu Cosmin, Viseu, 918 - 14.1 - A
    36. Fulop Laszlo, Targu Mures, 548 - 14.07 - A
    37. Puscas Razvan, Cluj Napoca, 1996 - 14 - A
    38. Lupescu Nicolae, Reghin, 483 - 13.87 - A
    39. Piper Petru, Luna CJ, 1073 - 13.8 - AH
    40. Bal Adrian, Gherla, 1737 - 13.8 - A
    41. Pop Sabin, Targu Mures, 473 - 13.68 - A
    42. Sava Andrei, Cluj Napoca, 1295 - 13.67 - A
    43. Barbos Florin, Bistrita, 766 - 12.23 - A
    44. Fedorciuc Petru Gelu, Viseu, 2882 - 11.8 - A
    45. Chira Camelia, Baia Mare, 992 - 11.6 - AJF
    46. Sabau Mircea, Tarnaveni, 869 - 11.43 - A
    47. Feher Robert, Turda, 1279 - 11 - A
    48. Damian Vasile, Nasaud, 833 - 10.8 - A
    49. Onofrei Petru, Gherla, 982 - 10.6 - AW
    50. Prodan Tiberiu, Tarnaveni, 1071 - 10.58 - A
    51. Ivascu Gavrila, Viseu, 1463 - 10.2 - A
    52. Franc Ioan, Viseu, 2097 - 10 - A
    53. Petrache Radu, Blaj, 3112 - 9.8 - A
    54. Fodor Iosif, Cluj Napoca, 1394 - 9.67 - AH
    55. Iepure Teodor Calin, Aiud, 952 - 9.55 - AJ
    56. Bizau Ioan, Viseu, 3118 - 9.2 - A
    57. Moldovan Ioan, Viseu, 1810 - 9.1 - A
    58. Deak Sandor, Cluj Napoca, 2648 - 9 - A
    59. Sticlet Doru, Bistrita, 1067 - 8.33 - AW
    60. Creta Petru, Luna CJ, 1847 - 8.1 - A
    61. Grigor Fabian, Viseu, 3205 - 8 - AJ
    62. Urcan Mircea, Luna CJ, 3400 - 7.9 - A
    63. Sirbu Vlad, Aiud, 1174 - 7.57 - A
    64. Cristea Samuel, Bistrita, 1388 - 7.4 - AJ
    65. Aisner Imre, Ludus, 3438 - 7 - A
    66. Sechel Vasile, Viseu, 2646 - 6.8 - A
    67. Faraian Alexandru, Aiud, 1390 - 6.64 - AJ
    68. Cristea Daniel, Bistrita, 1261 - 6.5 - AJ
    69. Rosoga Liviu, Cluj Napoca, 1633 - 6 - A
    70. Asavei Gheorghe, Razboieni, 1783 - 6 - A
    71. Blaga Monica, Viseu, 2793 - 6 - AF
    72. Grigor Florin, Viseu, 3528 - 6 - A
    73. Pop Dan Cristian, Dej, 1396 - 5.33 - AJ
    74. Solyom Sandor, Cluj Napoca, 2353 - 4 - A
    75. Turbas Gelu, Cluj Napoca, 2094 - 0 - A
    76. Horvath Carol, Cluj Napoca, 2364 - 0 - A
    77. Varvari Dan, Cluj Napoca, 2707 - 0 - A
    78. Ian Albert, Cluj Napoca, 2943 - 0 - A
    79. Farcas Mihnea, Cluj Napoca, 3297 - 0 - A
    80. Pop Claudiu, Turda, 4029 - 0 - A
    81. Burnar Ioan, Viseu, 5005 - 0 - A
    82. David Zoltan, Cluj Napoca, 5006 - 0 - A
    83. Tofeni Ovidiu, Cluj Napoca, 5008 - 0 - A
    84. Balas Radu, Cluj Napoca, 5009 - 0 - A
    85. Badiu Ionut, Cluj Napoca, 5010 - 0 - A
    86. Panainte Diana, Cluj Napoca, 5012 - 0 - A
    87. Simion Andrea, Cluj Napoca, 5013 - 0 - A
    88. Ceban Laurentiu, Cluj Napoca, 5014 - 0 - A
    89. Grosu Nicolae, Cluj Napoca, 5015 - 0 - A
    90. Usvari Iosif, Cluj Napoca, 5016 - 0 - A


    Inscrieri Elite - on 16-Feb-18 at 18:03:25

    1. Gogu Gabriel, Cluj Napoca, 4 - 43.81 - EW
    2. Nistor Dorel, Bistrita, 13 - 43.47 - E
    3. Mocean Dan, Cluj Napoca, 20 - 41.5 - EL
    4. Rus Traian, Cluj Napoca, 829 - 41 - EL
    5. Anca Octavian, Ludus, 1075 - 41 - EL
    6. Morosanu Vasile, Suceava, 85 - 37.75 - EW
    7. Apian Florin, Bistrita, 23 - 37.53 - E
    8. Farcas Vlad, Cluj Napoca, 235 - 36.67 - EL
    9. Galban Calin, Viseu, 292 - 36.36 - E
    10. Zamblau Ionut, Cluj Napoca, 37 - 36 - E
    11. Irimia Sorin Jr, Moinesti, 352 - 33.7 - E
    12. Dezso Lorand, Dej, 967 - 33.7 - E
    13. Mican Nicolae, Dej, 1788 - 33.7 - E
    14. Simion Boby, Cluj Napoca, 241 - 33.6 - ELH
    15. Maxim Valentin, Cluj Napoca, 186 - 33.33 - E
    16. Mathe Mihai, Ludus, 1401 - 33 - EL
    17. Zidar Victor, Reghin, 66 - 32.73 - E
    18. Carpaci Alexandru, Ludus, 268 - 31.08 - ELW
    19. Pop Zoltan, Dej, 206 - 31 - E
    20. Petrus Florin, Alba Iulia, 664 - 30.97 - E
    21. Muresan Iulian, Cluj Napoca, 1868 - 30.9 - E
    22. Ticala Vasile Jr, Viseu, 575 - 30.7 - E
    23. Blaga Marius, Cluj Napoca, 242 - 30.25 - E
    24. Nascu Serban, Cluj Napoca, 2211 - 0 - E
    -----------------------------------------
    Lista de asteptare:
    1. Firu Marian, Vatra Dornei, 300 - 31.83 - E
    2. Georgiu Dragos, Vatra Dornei, 58 - 33.55 - E
    3. Kevin Gerber, Luxemburg, 5005 - 0 - A


    Inscrieri Open - on 16-Feb-18 at 18:03:35

    1. Preda Ionut, Moinesti, 1649 - 29.9 - O
    2. Korabian Tamas, Cluj Napoca, 139 - 29.84 - O
    3. Camarasiu Tiberiu, Cluj Napoca, 355 - 28.34 - O
    4. Butura Vasile, Alba Iulia, 644 - 28 - O
    5. Cherhat Dumitru, Cluj Napoca, 350 - 27.78 - O
    6. Andreica Iulian, Viseu, 487 - 27.58 - O
    7. Iaru Horatiu, Cluj Napoca, 826 - 27.1 - O
    8. Pop Danut, Dej, 255 - 26.86 - O
    9. Beica Florin, Gherla, 1509 - 26.4 - O
    10. Ciobanu Gabriel, Cluj Napoca, 466 - 26.3 - OW
    11. Ciobanu Daniel, Blaj, 105 - 26.1 - OW
    12. Teglas Andreea, Ludus, 444 - 25.58 - OJF
    13. Motorga Dorin, Targu Mures, 219 - 24.94 - O
    14. Coroian Claudiu, Gherla, 868 - 24.63 - O
    15. Damian Mircea, Bistrita, 169 - 23.43 - O
    16. Moldovan Doru, Dej, 1100 - 23 - O
    17. Sava Petru, Cluj Napoca, 619 - 22.6 - O
    18. Fulop Attila, Aiud, 177 - 21.86 - OW
    19. Ambrus Szilard, Ludus, 482 - 21.82 - OJ
    20. Cont Cosmin, Gherla, 588 - 21.06 - O
    21. Susan Mircea, Alba Iulia, 585 - 20.34 - O
    22. Bumbu Pavel, Razboieni, 442 - 20.17 - O
    23. Radu Serban, Cluj Napoca, 1610 - 0 - OW
    24. Rusu Calin, Cluj Napoca, 2080 - 0 - OW
    25. Parjol Rares, Cluj Napoca, 2355 - 0 - O
    TEnergy 05 // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Amatur - Bistrita

  4. Îmi place PaliHR le-a plăcut acest mesaj
  5. #3
    Super Moderator
    Avatarul lui FlorinBN
    Data înscrierii
    05.03.2006
    Locație
    Bistrita
    Vârstă
    46
    Postări
    6.534
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    400 z 21 h 33 m
    Timp online pe zi
    3 h 42 m
    Reputație
    14704
    Bistrita - elite:

    Apian Florin
    Nistor Dorel
    Tira Viorel
    TEnergy 05 // Viscaria // TEnergy 05
    When everything else is going wrong ... just hit the ball on the table!

    Amatur - Bistrita

  6. #4
    senior

    Data înscrierii
    01.12.2013
    Locație
    Viseu de Sus, Romania
    Vârstă
    15
    Postări
    246
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    44 z 5 h 2 m
    Timp online pe zi
    41 m
    Reputație
    90
    Din Vișeu:
    Elite:
    Galban Calin
    Ticala Vasile Jr

    Open: Andreica Iulian

    Amatori:
    Krisan Iuliu
    Andreica Daniel
    Ivascu Cosmin
    Ivascu Gavrila
    Franc Ioan
    Moldovan Ioan
    Sechel Vasile
    Faltisca Eugen
    Burnar Ioan
    Blaga Monica
    Bizau Ioan
    Grigor Fabian
    Grigor Florin

  7. #5
    junior Avatarul lui adriano
    Data înscrierii
    26.06.2010
    Locație
    Turda
    Vârstă
    36
    Postări
    84
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    4 z 23 h 6 m
    Timp online pe zi
    2 m
    Reputație
    10
    Orban Marc Adrian ---Turda----avansați

    Trimis de pe al meu SM-J500F folosind Tapatalk

  8. #6
    senior

    Data înscrierii
    12.09.2013
    Locație
    alba iulia
    Vârstă
    36
    Postări
    230
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    15 z 16 h 58 m
    Timp online pe zi
    13 m
    Reputație
    181
    Damian Mircea -Bistrita ,
    Bumbu Pavel -Razboieni open

    Asavei Gheorghe -Razboieni ,
    Cristea Daniel-Bistrita ,
    Cristea Samuel-Bistrita
    Piper Petru -Luna si
    Creta Petru -Luna amatori

  9. Mulțumesc bumbu pavel au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Space, Brulea Petre le-a plăcut acest mesaj
  10. #7
    senior

    Data înscrierii
    12.09.2013
    Locație
    alba iulia
    Vârstă
    36
    Postări
    230
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    15 z 16 h 58 m
    Timp online pe zi
    13 m
    Reputație
    181
    Vaduva Dan ,
    Pop Ioan,
    Joldes Adrian,
    Barabas Claudiu,
    Barbos Florin -Bistrita amatori

  11. Îmi place Space, Brulea Petre le-a plăcut acest mesaj
  12. #8
    cadet

    Data înscrierii
    11.06.2017
    Locație
    aiud
    Vârstă
    54
    Postări
    42
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    6 z 7 h 8 m
    Timp online pe zi
    35 m
    Reputație
    76
    Docea Beniamin avansati

    Fulop Attila
    Dirlea Ioan open toti din Aiud

  13. Îmi place bumbu pavel, jacsonn, Space, Brulea Petre le-a plăcut acest mesaj
  14. #9
    senior

    Data înscrierii
    12.09.2013
    Locație
    alba iulia
    Vârstă
    36
    Postări
    230
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    15 z 16 h 58 m
    Timp online pe zi
    13 m
    Reputație
    181
    Spaller Tiberiu si Damian Vasile Nasaud amatori

  15. Îmi place Space, Brulea Petre le-a plăcut acest mesaj
  16. #10
    junior

    Data înscrierii
    31.10.2015
    Locație
    Turda
    Vârstă
    54
    Postări
    77
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    8 z 7 h 58 m
    Timp online pe zi
    14 m
    Reputație
    80
    Din Turda la amatori
    Sicoe Ioan si
    Gusan Boris

  17. Îmi place jacsonn, Kis Istvan le-a plăcut acest mesaj
  18. #11
    senior
    Avatarul lui alx_vass
    Data înscrierii
    04.02.2013
    Locație
    beclean B-N
    Vârstă
    51
    Postări
    561
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    33 z 19 h 20 m
    Timp online pe zi
    26 m
    Reputație
    114
    VASS SANDOR -AVANSATI -BECLEAN

    Trimis de pe al meu SM-G390F folosind Tapatalk
    LEMN LEVI OFF CARBON FH TENERGY05 BH TENERGY05

  19. #12
    junior
    Data înscrierii
    24.01.2013
    Locație
    Cluj-Napoca
    Vârstă
    52
    Postări
    53
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    13 h 22 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    23
    Galfi Levente si
    Csiki Sandor din Cluj la amatori.

  20. #13
    junior
    Data înscrierii
    31.07.2011
    Locație
    cluj
    Vârstă
    53
    Postări
    89
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    6 z 9 h 21 m
    Timp online pe zi
    3 m
    Reputație
    22
    Blaga Marius - Cluj-Napoca - Elite

  21. Îmi place jacsonn le-a plăcut acest mesaj
  22. #14
    junior

    Data înscrierii
    16.11.2012
    Locație
    Victoria, Brasov.
    Vârstă
    41
    Postări
    83
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    2 z 2 h 46 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    116
    Muresan Iulian din Cluj la Elite. Merci.
    Poți să știi!

  23. #15
    senior

    Data înscrierii
    17.09.2012
    Locație
    Cluj-Napoca, Romania
    Vârstă
    20
    Postări
    327
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    30 z 4 h 51 m
    Timp online pe zi
    21 m
    Reputație
    320
    Mocean Dan-Cluj-Napoca-Elite

Subiecte similare

  1. Răspunsuri: 31
    Ultimul post: 28.10.2017, 16:33
  2. Răspunsuri: 45
    Ultimul post: 05.06.2017, 12:22
  3. Răspunsuri: 102
    Ultimul post: 26.02.2017, 23:32
  4. Cupa EDOB editia I Cluj Napoca Turneu B 24.11.2012
    De VladFarcas în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 54
    Ultimul post: 25.11.2012, 18:31

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •