Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • #26
    Re: COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

    Postat în original de defensestyle
    mister chiru!!! tu observi cate GRESELI de ortografie faci ??? in astfel de conditii refuz sa vorbesc cu tine! o zi buna !
    Mama mama, ce bine ca nu mai vorbesti cu Chiru...Hai sa facem altfel: nu mai vorbi cu nimeni, ce zici de asta? Si cand o fi nevoie, te cautam noi, e bine asa?

    Comentariu


    • #27
      Re: COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

      bai eugene ai inebunit?
      ce drak fratica am inceput sa punem la suflet comentariile
      la toti ciurli-burli?

      Comentariu


      • #28
        Re: COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

        Ca tot vorbim de anii 80. Il stie cineva pe Gelu[nu-i stiu numele complet] care prin '89 era in echipa cu Cristian Dodean si era in top 10 in Romania?

        Comentariu


        • #29
          Re: COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

          Se poate sa vii cu intrebari din astea? Lasa lumea sa se certe!
          Lemn- Bty Viscaria
          FH - TENERGY 05
          BH - TENERGY 80

          Comentariu


          • #30
            Re: COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

            Blade-Darker speed 90
            Fh- Butterfly Tenergy 05 fx
            Bh- Testing

            Comentariu


            • #31
              Re: COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

              Salutari poporului iubitor de topspin. Uite un forum care imi trezeste amintiri placute, din vremea cand eram mai tineri si dibaci in manuirea paletei. Costica arati tare prosper in obrajiori, departe de firavul inalt care cara paleta in sac din Mircea Voda colt cu Călărașilor. Poate poza de la avatar iti da un refresh desi s-a schimbat mult de atunci in sensul ca imi maschez pletele valvoi ; am intrat in sala din Marasesti cam in acelasi an cu tine, apoi dupa decesul d-lui Florentin ne-am mutat in Smardan, tu nu ai mai venit dupa o perioada iar noi cei ramasi am continuat cu d-nul Lazarescu sub sigla CSS1 pana la iesirea din juniorat. Acolo in sala aia mica am avut placerea sa-i intalnesc, sa joc si sa petrecem clipe impreuna cu Paul, George, Ernest, Edi, Georgica Vaduva si multi altii al caror nume momentan imi scapa. Am participat impreuna la competitii, turnee, au fost niste ani frumosi '85-'88. Dupa aceea fiecare si-a vazut de drumul sau in viatza. Acum cand scriu aceste randuri nu mai stiu nimic de ei, poate de vina fiind si distanta care ne separa, eu locuind in Canada. De jucat joc rar, de 3-4 ori pe an din cauza timpului liber redus spre zero, desi am multe cluburi in zona in care locuiesc cu jucatori foarte buni, majoritatea evident orezari. Am mai gadilat mingea intr-o comunitate romaneasca unde ne mai adunam din cand in cand, uite un link catre un concurs tinut acolo anul trecut http://campulromanesc.ca/tenis_20apr2008.html
              Ma bucur ca am descoperit un astfel de forum care ne poate "reuni" fie si virtual.
              Acuma ma streseaza cateva intrebari :
              Ce se mai stie de d-nul Lazarescu ?
              Paulica mai merge la peste ?
              Ernest e tot asa urat sau si-a facut operatie ?
              Ce club e in Voluntari ?
              Daca eu joc cu stanga si Georgica V. cu dreapta cine castiga ?
              Au gasit-o pe Elodia ?
              Paulica asta e pentru tine, http://pescuit.danielpredoi.com/index.html iar daca vrei sa vezi si un concurs de crap intre romani, englezi si canadieni tinut pe St Lawrence acum 2 luni, am postat in pagina 2 si niste poze si un filmulet http://infopescar.tv/forum/pescuit-in-a ... 04-15.html
              Pana la primirea unor vesti de la voi, sa auzim numai de bine
              Dan Predoi

              Comentariu


              • #32
                Re: COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

                Salut Dane! fac pariu ca nu stii cine sunt dar,iti dau un indiciu,am fost impreuna cu Badila ,cu Ernest ,Dan Neagu pe nea Vivi Dumitrescu si am facut parteneriate grupa mare ,eu chiar fiind numit antrenor secund la un moment dat..........arati super ,numai ca parul te-a cam parasit...... sa ai Bafta si Noroc pe unde esti..........

                Comentariu


                • #33
                  Re: COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

                  chirule turnee numai organizezi????mi-e cam dor de tine

                  Comentariu


                  • #34
                    Re: COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

                    Postat în original de Dan Predoi
                    Salutari poporului iubitor de topspin. Uite un forum care imi trezeste amintiri placute, din vremea cand eram mai tineri si dibaci in manuirea paletei. Costica arati tare prosper in obrajiori, departe de firavul inalt care cara paleta in sac din Mircea Voda colt cu Călărașilor. Poate poza de la avatar iti da un refresh desi s-a schimbat mult de atunci in sensul ca imi maschez pletele valvoi ; am intrat in sala din Marasesti cam in acelasi an cu tine, apoi dupa decesul d-lui Florentin ne-am mutat in Smardan, tu nu ai mai venit dupa o perioada iar noi cei ramasi am continuat cu d-nul Lazarescu sub sigla CSS1 pana la iesirea din juniorat. Acolo in sala aia mica am avut placerea sa-i intalnesc, sa joc si sa petrecem clipe impreuna cu Paul, George, Ernest, Edi, Georgica Vaduva si multi altii al caror nume momentan imi scapa. Am participat impreuna la competitii, turnee, au fost niste ani frumosi '85-'88. Dupa aceea fiecare si-a vazut de drumul sau in viatza. Acum cand scriu aceste randuri nu mai stiu nimic de ei, poate de vina fiind si distanta care ne separa, eu locuind in Canada. De jucat joc rar, de 3-4 ori pe an din cauza timpului liber redus spre zero, desi am multe cluburi in zona in care locuiesc cu jucatori foarte buni, majoritatea evident orezari. Am mai gadilat mingea intr-o comunitate romaneasca unde ne mai adunam din cand in cand, uite un link catre un concurs tinut acolo anul trecut http://campulromanesc.ca/tenis_20apr2008.html
                    Ma bucur ca am descoperit un astfel de forum care ne poate "reuni" fie si virtual.
                    Acuma ma streseaza cateva intrebari :
                    Ce se mai stie de d-nul Lazarescu ?
                    Paulica mai merge la peste ?
                    Ernest e tot asa urat sau si-a facut operatie ?
                    Ce club e in Voluntari ?
                    Daca eu joc cu stanga si Georgica V. cu dreapta cine castiga ?
                    Au gasit-o pe Elodia ?
                    Paulica asta e pentru tine, http://pescuit.danielpredoi.com/index.html iar daca vrei sa vezi si un concurs de crap intre romani, englezi si canadieni tinut pe St Lawrence acum 2 luni, am postat in pagina 2 si niste poze si un filmulet http://infopescar.tv/forum/pescuit-in-a ... 04-15.html
                    Pana la primirea unor vesti de la voi, sa auzim numai de bine
                    Dan Predoi
                    Paulica mai nou danseaza......si o face chiar bine

                    Comentariu


                    • #35
                      Re: COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

                      Tigane.........ai innebunit?!?te omoara ala.......

                      Comentariu


                      • #36
                        Re: COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80


                        Scoate-ti domne clipu ca-l vad si copiii si nu se mai duc la tenis de masă!
                        Blade-Darker speed 90
                        Fh- Butterfly Tenergy 05 fx
                        Bh- Testing

                        Comentariu


                        • #37
                          Re: COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

                          Nu imi dau seama din videoclip daca e Paul fiindca lumina se reflecta in obiectiv si nu i-am vazut fata clar, ceea ce ma uimeste e ca respectivul are un "airbag" respectabil deasupra chilotilor deci nu poate fi el, banuiesc ca secventele au fost filmate cu un mobil si nu au claritate prea mare prin urmare cu scuzele de rigoare pentru privirea mea uzata poate ma lamureste cineva : era cumva in camera acolo si Georgica Vaduva ?
                          Paule daca citesti aceste randuri da-mi te rog de veste.
                          (at)Lica,
                          da, imi amintesc de tine, ai fost o data prin '94 in sala din Smardan unde avea nea Dumitrescu grupa de fete. Ce mai stii de dansul ? Mister Calauz & Pagu mai respira ? Domnul Popescu Radu ce mai face ?
                          Toate cele bune si sa dati numai netzuri la set-ball
                          Pentru cei care nu au avut sansa sa-l vada live jucand, poate cel mai bun backhand din istorie
                          http://www.youtube.com/watch?v=PWaHSnrRBHo&

                          Comentariu


                          • #38
                            Re: COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

                            Postat în original de Dan Predoi
                            Nu imi dau seama din videoclip daca e Paul fiindca lumina se reflecta in obiectiv si nu i-am vazut fata clar, ceea ce ma uimeste e ca respectivul are un "airbag" respectabil deasupra chilotilor deci nu poate fi el, banuiesc ca secventele au fost filmate cu un mobil si nu au claritate prea mare prin urmare cu scuzele de rigoare pentru privirea mea uzata poate ma lamureste cineva : era cumva in camera acolo si Georgica Vaduva ?
                            Paule daca citesti aceste randuri da-mi te rog de veste.
                            (at)Lica,
                            da, imi amintesc de tine, ai fost o data prin '94 in sala din Smardan unde avea nea Dumitrescu grupa de fete. Ce mai stii de dansul ? Mister Calauz & Pagu mai respira ? Domnul Popescu Radu ce mai face ?
                            Toate cele bune si sa dati numai netzuri la set-ball...
                            va asigur ca in filmulet este paulica....doar ca intre timp s-a insurat si facut si burta......mare
                            da este george vaduva in clip doar ca el nu dansa....mai sunt cateva pe youtube unde danseaza si el....

                            Comentariu


                            • #39
                              Re: COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

                              Postat în original de lica
                              Tigane.........ai innebunit?!?te omoara ala.......
                              nu cred...dar ,deja la turnee nu ma mai cheama....
                              le organizeaza pe blat

                              Comentariu


                              • #40
                                Re: COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

                                Postat în original de Dado.daniel

                                Scoate-ti domne clipu ca-l vad si copiii si nu se mai duc la tenis de masă!
                                am vrut sa-l scot dar cand am o stare mai proasta ma uit la clip si ma inveselesc......

                                Comentariu


                                • #41
                                  Re: COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

                                  Tigane, da-ne si noua link-ul cu George dansand.

                                  Comentariu


                                  • #42
                                    Re: COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

                                    Chirule, ce daca nu le ai cu scrisul, noi te iubim si asa. Poate fi si mai rau.

                                    Comentariu


                                    • #43
                                      Re: COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

                                      Vezi ca eu iti scriu de departe , asa ca sa imi raspunzi frumos si mai lasa-l pe Lica in pace ca numai de rau te invata si pe tine si pe Vaduva.

                                      Comentariu


                                      • #44
                                        Re: COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

                                        Uite-l ma si pe Predoi!

                                        Comentariu


                                        • #45
                                          Re: COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

                                          Lica, nu pot veni cu Voluntariul ca ma fac de rusine. Am glumit, treaba e ca nu sunt in tara. Imi e dor de echipa lui Chiru.

                                          Comentariu


                                          • #46
                                            Re: COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

                                            Dane, de la chiru stiu ca Lazarescu o duce foarte bine si nu pare schimbat deloc. As dori sa-l revad. Tu unde stai in Canada? Poate ne vedem acolo in 2 luni?
                                            Cum merge treaba dom` Lica? o puneti de o mineriada ceva. La iarna te astept la munte ca tot ai zia ca vi. Iti pregatesc si o sticla de ceva bun, dar sa vi fara b betivii aia de vaduva si Chiru, ca nici ei nu te-au luat pe tine.

                                            Comentariu


                                            • #47
                                              Re: COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

                                              bai nenorocitilor si-a luat omu cateva saptamani de vacanta si voi ma mancati de c.. pe la spate?
                                              si la cine ?la fostii mei colegi de club?
                                              bai tigane cand jucam noi pe la css1 asa zisul ping-pong pe vremea aia tu nici nu erai pe teava!
                                              sunt cateva personaje pe aici care i-si dau cu parerea despre talentele mele ascunse pe care nu le cunosc de pe nik.
                                              dane te-ai schimbat mult tata!!!!
                                              este adevarat ala sunt eu cu burtica,fara chelie(nu fac nici o aluzie) dar cu chef de viata....
                                              ce stie lumea....nu numai tenisul e esenta vietii...mai e si distractia..
                                              unii stiu numai de tenis si nici p-ala ca lumea!!!
                                              sti cantecul ala"dusmanii i-mi poarta pica...."!!!!!!

                                              Comentariu


                                              • #48
                                                Re: COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

                                                OHHHHOOOO..SALUTARE.....SICA SUNT....HAI NOROC DANE....MA MAI TI MINTE???? MES-UL MEU ESTE FLAVIAN2005..SAU.. WWW.ANAFLAVIAN-PRODUCTION.COM

                                                Comentariu


                                                • #49
                                                  Re: COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

                                                  (at)Paulica,
                                                  deci tu erai "cipandeilu' " din clip ? N-as fi crezut daca nu vedeam cu ochii mei, deh tata ...prosperitate acolo..."airbag" de parlamentar...credeam ca miscarea la tenis ajuta , ce club e in Voluntari ? cum o mai duci, te-ai mai intalnit cu cineva din fostii ... ? Ernest&Edy sunt inca in Italia ? D-l Lazarescu ...? Nu mai stiu nimic de nimeni
                                                  (at)maestrul Sica Gunie a.k.a Flavius,
                                                  excelent site-ul, f bine codat bravo webmaster-ului, tu arati super, normal cand ai langa tine tot felul de nepotzele despuiate cu ugerele performante la vedere, si un calugar s-ar urca pe pereti , ma bucur ca ai o afacere care merge, ai fost inspirat cu directia actuala mult mai profitabila decat topspinul (mai dai "lingurizte" langa fileu ???? )
                                                  (at)Decebal
                                                  Locuiesc in Toronto, oricand ajungi poti sa ma contactezi, lasa-mi doar un PM te rog

                                                  Comentariu


                                                  • #50
                                                    Re: COLEGI SPARTAC CSS1 ANII 80

                                                    Georgica,stii f.bine ce hahalere ne-am ales ca prieteni,astia sunt,cu astia defilam....Chirule,te-ai bronzat sau ai pacalit si acolo pestele,sa nu cumva sa-mi trimiti vreo poza deaia de-a ta,cu peste cumparat si pe urma tras in pozele tale...... stim cu totii ce minciuni desavirsite trageti VOI pescarii astia piratzi....... am vazut fimuletul postat de amicul tau Tiganu,sa stii ca esti *futogenic*.......daca as bea ceva.........

                                                    Comentariu

                                                    Who has read this thread:
                                                    Procesare...
                                                    X