Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Xiom sigma 2 euro

Adună
X
Adună
Currently Active Users Viewing This Thread: 0 (0 members and 0 guests)
 
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Xiom sigma 2 euro

    Buna,poate sa-mi spuna cineva cu parere despre xiom sigma 2 euro?
    Momentan joc cu xiom vega euro puse pe un lemn Levi off cu carbon,cu care sunt multumit,dar as vrea sa fac un upgrade la fete?sau o recomandare de fete dupa xiom vega euro???
    Multumesc!!
    Yasaka Sweden Extra - Yasaka Rakza 7 - Yasaka Rakza 7

  • #2
    Xiom vega japan.

    Comentariu


    • #3
      Mersi,pro si contra??
      Yasaka Sweden Extra - Yasaka Rakza 7 - Yasaka Rakza 7

      Comentariu


      • #4
        Buna. Xiom sigma 2 este un alt nivel fata de vega, mai performant si cu mai multa efect spin etc. Este o fata extraordinara, eu o folosesc pentru rever, dar cine nu merge prea de parte de masa se poate folosi si la forehand. Este un bun inlocuitor fata de tenergy uri, si nu se uzeaza asa de repede ca gen 05, 64 etc. Momentan joc pe forehand cu xiom omega 7, mai oameni buni, pretul este acolo ca si la tenergy dar nu se compara absolut deloc. Precis cu mare efect, foarte usor pot sa dai topsping si la mingi taiate si la contre, pui mingea acolo unde vrei cu foarte mare usurinta. Fac antrenamente aproape in fiecare zi am jucat cu mai multe tipuri de fete, tenergy, andro, tibhar, donic etc, dar fetele xiom, mai ales seria sigma si omega, sint de departe cel mai buni fete la ora actuala, si aici nu am facut reclama, puneti mana si testati l, omega 7 sa va convingeti si voi, niciodata nu am avut o fata mai buna decat fata respectiva. Bafta tuturor.

        - - - Actualizat - - -

        Fac o corectare, deci sigma 2 europe este mai moale, si sigma 2 pro o fata putin mai tare, fiecare cu stilul lui de joc, mai aproape mai la semidistanta depinde de jucator cum joaca.
        Kiss

        Comentariu

        Who has read this thread:
        Procesare...
        X