tt-shop.ro 468x60tt-shop.ro 468x60 2vivasportshop.ro 2 468x60
Pagina 1 din 28 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 414

Subiect: "VIVA SPORT", București (Chiajna) - 03.03.2018

  1. #1
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui Dan2
    Data înscrierii
    30.12.2005
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    59
    Postări
    5.710
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    184 z 1 h 2 m
    Timp online pe zi
    1 h 22 m
    Reputație
    10670

    "VIVA SPORT", București (Chiajna) - 03.03.2018

    LOCALITATEA: BUCURESTI - SALA SPORTURILOR CONCORDIA CHIAJNA
    DATA:
    3 MARTIE 2018
    ADRESA+INDICATII ACCES: localitatea CHIAJNA, centru, langa stadionul CONCORDIA;


    https://www.google.com/maps/@44.4628...i6656?hl=ro-RO

    TIMPUL PROBABIL ALOCAT:Sambata: 9,30 - 21,30 ;
    NUMAR PARTICIPANTI:Incepatori 36 - Avansati 72 - OPEN 48 - ELITE 36, in ordinea inscrierii pe site.
    NR MESE: 20 mese DONIC WALDNER 25+DONIC PERSSON 25, aprobate ITTF .
    SPATIU DE JOC:EXCELENT; suprafata de joc: PARCHET
    MINGI: STIGA PERFORM *** ABS 40+
    FACILITATI:Vestiare si dusuri ultramoderne, garderoba
    MATERIAL DE PREMIERE: Cupe, medalii, diplome pentru primii 4 la fiecare categorie;
    ÎNSCRIERI: Pe forum; telefonic; ultima înscriere vineri 2 MARTIE ora 21,00; la sala, in limita locurilor disponibile; ultima retragere joi 1 MARTIE ora 21;
    Jucatorii nemotivati sau retrasi dupa termenul limita vor fi penalizati conform regulamentului.
    TAXA PARTICIPARE:35 Lei . Doamnele, domnisoarele si copiii SUB 14 ani inscrisi la amatori: 20 lei. Persoanele cu dizabilitati nu platesc taxa de participare. Câte 1 leu/participant se vireaza/doneaza catre AmaTur.

    - AVANSATI+INCEPATORI: ora 9,30; confirmarea inscrierii pana la ora 9,15
    - OPEN+ELITE: ora 13,30 ; confirmarea inscrierii pana la ora 13,15

    TURNEUL PENTRU INCEPATORI ora 9,30-17,00

    Participa jucatori amatori cu MP<10.
    SISTEMUL DE JOC: grupe de 6 , se califica primii patru, gr. superioare de 3 sau 4 jucatori, primii doi se califica in eliminatorii, tablou eliminatoriu;
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare pe baza MP; in eliminatorii in ordinea grupelor; locurile 2 prin targere la sorti.


    TURNEUL PENTRU AVANSATI ora 9,30-18,00

    Participa jucatorii amatori cu MP<20.
    SISTEMUL DE JOC: grupe de 6, se califica primii patru, gr. superioare de 3 sau 4 jucatori, primii doi se califica in eliminatorii, tablou eliminatoriu;
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare pe baza MP; in eliminatorii in ordinea grupelor; locurile 2 prin targere la sorti.

    TURNEUL OPEN ora 13,30- 21,30

    Participa jucatorii categoria OPEN cu 20<=MP<30 p., precum si jucatorii amatori cu 10<MP<20, care sunt rugati sa-si anunte optiunea la OPEN;
    SISTEMUL DE JOC: grupe inferioare + grupe superioare + eliminatorii - 3 din 5 seturi;
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare pe baza MP, in eliminatorii in ordinea grupelor; locurile 2 prin tragere la sorti;


    TURNEUL ELITE ora 14,00 - 21,30

    Participa jucatorii cu media turneelor MINIM 30p.,jucatorii legitimati in divizia B, precum si jucatorii OPEN-isti cu MP<30 care sunt rugati sa-si anunte optiunea la ELITE.
    SISTEMUL DE JOC: grupe inferioare + grupe superioare + eliminatorii - 3 din 5 seturi;
    Ordinea favoritilor in grupele inferioare pe baza MP, in eliminatorii in ordinea grupelor; locurile 2 prin tragere la sorti;

    Se asigura: minge oficiala ,apa; plata;/minerala;
    MASA: contra cost, vom anunta in timp util

    ORGANIZATORI:
    VIVA SPORT SHOP
    , prin Tiberiu Tanase, organizator principal, cu sprijinul clubului Concordia Chiajna si al Primariei comunei Chiajna
    Coordonarea tehnica: Dan Bodeanu tel 0745 340 668

    ATENTIE!
    - Repartizarea numarului de locuri intre categorii va fi definitivata pana joi 1 martie, ora 21.00, in functie de inscrieri;
    - Jucatorii inscrisi se pot retrage fara penalizari pana la termenul limita joi 1 martie ora 21.00;[LE: din cauza conditiilor meteo, pentru a veni in sprijinul participantilor, am decalat termenul limita de retragare pentru 2 martie, ora 13,00]
    - Jucatorii nemotivati sau retrasi dupa termenul limita vor fi penalizati conform regulamentului!

    ECHIPAMENT SPORTIV:
    - Viva Sport Shop va fi prezentă cu un bogat stand de materiale de tenis de masă.


    Vă așteptăm cu plăcere!






    .
    Ultima modificare făcută de Dan2; 28.02.2018 la 17:39.

  2. #2
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui Dan2
    Data înscrierii
    30.12.2005
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    59
    Postări
    5.710
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    184 z 1 h 2 m
    Timp online pe zi
    1 h 22 m
    Reputație
    10670
    Inscrieri OPEN - on 04.03.2018 at 11:27:26

    1. Vranceanu Mihai, Bucuresti, 491 - 29,67 - O
    2. Boraciu Claudiu, Urziceni, 139 - 29,06 - O
    3. Ion Sebastian, Buftea, 403 - 28,8 - O
    4. Mihaila Nicolae, Breaza, 79 - 28,51 - O
    5. Istrate Cristian, Bucuresti, 76 - 28,46 - OW
    6. Bivolaru Marius, Ploiesti, 85 - 28,46 - O
    7. Bolea Catalin, Bucuresti, 563 - 28,33 - O
    8. Ivan Valentin, Campina, 89 - 28,1 - O
    9. Rosioara Razvan, Alexandria, 486 - 27,72 - O
    10. Voin Doru, Bucuresti, 151 - 26,91 - O
    11. Bratescu Adrian, Targoviste, 94 - 26,46 - OW
    12. Darmaz Ion, Targoviste, 100 - 26,4 - OW
    13. Nedelcu Florin, Buftea, 1727 - 26,4 - O
    14. Salariu Adrian, Buftea, 173 - 26,38 - O
    15. Miron Liviu, Campina, 748 - 26,35 - O
    16. Sarbu Dan, Ploiesti, 114 - 25,86 - OW
    17. Sorescu Mircea, Paulesti, 220 - 25,73 - O
    18. Petrov Dan, Bucuresti, 111 - 25,59 - OW
    19. Avram Nicolae, Nedelea, 126 - 25,5 - O
    20. Voicu Ionut, Ploiesti, 285 - 24,88 - O
    21. Gheorghe Nicolae, Calarasi, 209 - 24,65 - O
    22. Dima Cristi, Bucuresti, 339 - 23,97 - O
    23. Acsinte Oana, Bucuresti, 522 - 23,9 - OF
    24. Negria Mihai, Bucuresti, 650 - 23,87 - O
    25. Pascu Razvan, Magureni, 361 - 23,35 - O
    26. Sandu Bogdan Gabriel, Bucuresti, 783 - 23 - O
    27. Stancescu Sebastian, Ploiesti, 190 - 22,53 - O
    28. Moise Mihai, Alexandria, 1022 - 22 - O
    29. Sorescu Gabriel, Pitesti, 1303 - 22 - O
    30. Papacu Bejoli, Bucuresti, 372 - 21,85 - OW
    31. Craciun David Mihai, Bucuresti, 167 - 21,69 - OJ
    32. Valcea Daniel, Pitesti, 333 - 21,33 - O
    33. Iorgoiu Constantin, Drajna de Jos, 328 - 20,36 - O
    34. Jaouir Khaled, Bucuresti, 223 - 20,13 - OW
    35. Sabin Cristian, Bucuresti, 713 - 20,1 - O
    36. Moraru Constantin, Bucuresti, 1143 - 20,1 - OW
    37. Balaban Catalin, Bucuresti, 863 - 19,95 - A
    38. Dinu Gheorghe, Bucuresti, 219 - 19,61 - AW
    39. Boroleanu Robert, Bucuresti, 907 - 19,47 - A
    40. Catana Claudiu, Bucuresti, 300 - 19,22 - A
    41. Florea Marian, Targoviste, 616 - 18,25 - A
    42. Zaharia Puiu, Bucuresti, 960 - 16,35 - A
    43. Niculescu Daniel, Pitesti, 1340 - 15,85 - AW
    44. Banuta Dumitru, Ploiesti, 436 - 15,42 - A
    45. Rusea Gheorghe, Breaza, 366 - 14,86 - A

    Nu au fost absenti;

    Grupe inferioare OPEN

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 VRANCEANU MIHAI BUCURESTI
    3-2
    0-3
    3-1
    3-1
    3
    2
    2 SARBU DAN PLOIESTI
    2-3
    0-3
    3-2
    3-2
    2
    3
    3 SORESCU MIRCEA PAULESTI
    3-0
    3-0
    3-2
    3-2
    4
    1
    4 VALCEA DANIEL PITESTI
    1-3
    2-3
    2-3
    3-1
    1
    4
    5 IORGOIU CONSTANTIN DRAJNA DE JOS
    1-3
    2-3
    2-3
    1-3
    0
    6
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BORACIU CLAUDIU URZICENI
    1-3
    3-2
    3-1
    3-1
    3
    2
    2 MIRON LIVIU CAMPINA
    3-1
    0-3
    3-2
    3-0
    3
    1
    3 PETROV DAN BUCURESTI
    2-3
    3-0
    1-3
    3-0
    2
    4
    4 CRACIUN DAVID MIHAI BUCURESTI
    1-3
    2-3
    3-1
    3-1
    2
    3
    5 JAOUIR KHALED BUCURESTI
    1-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    6
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ION SEBASTIAN BUFTEA
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 VOIN DORU BUCURESTI
    1-3
    3-2
    1-3
    3-2
    2
    4
    3 AVRAM NICOLAE NEDELEA
    0-3
    2-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    4 PAPACU BEJOLI BUCURESTI
    0-3
    3-1
    0-3
    3-0
    2
    3
    5 SABIN CRISTIAN BUCURESTI
    0-3
    2-3
    0-3
    0-3
    0
    6
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 MIHAILA NICOLAE BREAZA
    3-2
    3-0
    0-3
    3-0
    3-0
    4
    1
    2 NEDELCU FLORIN BUFTEA
    2-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3-1
    4
    2
    3 VOICU IONUT PLOIESTI
    0-3
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    3
    4 SORESCU GABRIEL PITESTI
    3-0
    0-3
    1-3
    3-2
    3-2
    3
    4
    5 MORARU CONSTANTIN BUCURESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    1-3
    0
    6 ZAHARIA PUIU BUCURESTI
    0-3
    1-3
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    Gr.inferioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ISTRATE CRISTIAN BUCURESTI
    3-0
    2-3
    2-3
    3-0
    3-1
    3
    2
    2 DARMAZ ION TARGOVISTE
    0-3
    1-3
    3-1
    2-3
    3-0
    2
    3 GHEORGHE NICOLAE CALARASI
    3-2
    3-1
    2-3
    3-1
    3-0
    4
    1
    4 MOISE MIHAI ALEXANDRIA
    3-2
    1-3
    3-2
    2-3
    3-1
    3
    3
    5 BALABAN CATALIN BUCURESTI
    0-3
    3-2
    1-3
    3-2
    3-0
    3
    4
    6 BANUTA DUMITRU PLOIESTI
    1-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 6
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BIVOLARU MARIUS PLOIESTI
    0-3
    3-1
    2-3
    3-0
    3-2
    3
    3
    2 BRATESCU ADRIAN TARGOVISTE
    3-0
    3-1
    2-3
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 DIMA CRISTI BUCURESTI
    1-3
    1-3
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    4
    4 SANDU BOGDAN GABRIEL BUCURESTI
    3-2
    3-2
    3-0
    2-3
    3-0
    4
    1
    5 DINU GHEORGHE BUCURESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    6 NICULESCU DANIEL PITESTI
    2-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 7
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BOLEA CATALIN BUCURESTI
    2-3
    3-1
    1-3
    3-1
    3-0
    3
    3
    2 SALARIU ADRIAN BUFTEA
    3-2
    3-0
    2-3
    3-2
    3-0
    4
    2
    3 ACSINTE OANA BUCURESTI
    1-3
    0-3
    3-0
    3-2
    3-0
    3
    4
    4 PASCU RAZVAN MAGURENI
    3-1
    3-2
    0-3
    3-0
    3-0
    4
    1
    5 BOROLEANU ROBERT BUCURESTI
    1-3
    2-3
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    6 RUSEA GHEORGHE BREAZA
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 8
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 IVAN VALENTIN CAMPINA
    0-3
    1-3
    3-0
    1-3
    1-3
    1
    2 ROSIOARA RAZVAN ALEXANDRIA
    3-0
    3-0
    2-3
    3-2
    3-0
    4
    1
    3 NEGRIA MIHAI BUCURESTI
    3-1
    0-3
    2-3
    3-0
    3-2
    3
    2
    4 STANCESCU SEBASTIAN PLOIESTI
    0-3
    3-2
    3-2
    1-3
    3-2
    3
    4
    5 CATANA CLAUDIU BUCURESTI
    3-1
    2-3
    0-3
    3-1
    3-0
    3
    3
    6 FLOREA MARIAN TARGOVISTE
    3-1
    0-3
    2-3
    2-3
    0-3
    1

    Grupe superioare OPEN

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SORESCU MIRCEA PAULESTI
    2-3
    0-3
    3-1
    1
    2 NEDELCU FLORIN BUFTEA
    3-2
    2-3
    3-1
    2
    2
    3 PAPACU BEJOLI BUCURESTI
    3-0
    3-2
    0-3
    2
    1
    4 PETROV DAN BUCURESTI
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MIRON LIVIU CAMPINA
    3-2
    3-0
    2-3
    2
    1
    2 ISTRATE CRISTIAN BUCURESTI
    2-3
    1-3
    0-3
    0
    3 VOICU IONUT PLOIESTI
    0-3
    3-1
    3-2
    2
    4 VOIN DORU BUCURESTI
    3-2
    3-0
    2-3
    2
    2
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 ION SEBASTIAN BUFTEA
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    2 BRATESCU ADRIAN TARGOVISTE
    0-3
    2-3
    3-1
    1
    3 MOISE MIHAI ALEXANDRIA
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    2
    4 SORESCU GABRIEL PITESTI
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MIHAILA NICOLAE BREAZA
    3-0
    2-3
    3-0
    2
    2
    2 SALARIU ADRIAN BUFTEA
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    3 BIVOLARU MARIUS PLOIESTI
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    1
    4 BALABAN CATALIN BUCURESTI
    0-3
    3-1
    1-3
    1
    Gr.superioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 GHEORGHE NICOLAE CALARASI
    3-0
    3-0
    0-3
    2
    2
    2 NEGRIA MIHAI BUCURESTI
    0-3
    3-0
    0-3
    1
    3 BOLEA CATALIN BUCURESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4 DIMA CRISTI BUCURESTI
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    1
    Gr.superioara nr. 6
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SANDU BOGDAN GABRIEL BUCURESTI
    3-1
    3-0
    3-2
    3
    1
    2 VRANCEANU MIHAI BUCURESTI
    1-3
    3-1
    3-1
    2
    2
    3 CATANA CLAUDIU BUCURESTI
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    4 ACSINTE OANA BUCURESTI
    2-3
    1-3
    1-3
    0
    Gr.superioara nr. 7
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 PASCU RAZVAN MAGURENI
    0-3
    3-0
    3-1
    2
    2 BORACIU CLAUDIU URZICENI
    3-0
    3-0
    1-3
    2
    1
    3 SARBU DAN PLOIESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    4 STANCESCU SEBASTIAN PLOIESTI
    1-3
    3-1
    3-0
    2
    2
    Gr.superioara nr. 8
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 ROSIOARA RAZVAN ALEXANDRIA
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    2
    2 AVRAM NICOLAE NEDELEA
    3-0
    2-3
    3-0
    2
    1
    3 CRACIUN DAVID MIHAI BUCURESTI
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    4 VALCEA DANIEL PITESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0

    Eliminatorii OPEN
    1. Papacu Bejoli
    --------------- Papacu Bejoli 3-0
    16. Voin Doru
    ------------------------------ Avram Nicolae 3-1
    9. Stancescu Sebastian
    --------------- Avram Nicolae 3-0
    8. Avram Nicolae
    --------------------------------------------- Vranceanu Mihai 3-2
    5. Dima Cristi
    --------------- Vranceanu Mihai 3-1
    12. Vranceanu Mihai
    ------------------------------ Vranceanu Mihai 3-0
    13. Moise Mihai
    --------------- Moise Mihai 3-1
    4. Bivolaru Marius
    ------------------------------------------------------------ Vranceanu Mihai 3-1
    3. Ion Sebastian
    --------------- Ion Sebastian 3-0
    14. Mihaila Nicolae
    ------------------------------ Sandu Bogdan Gabriel 3-1
    11. Gheorghe Nicolae
    --------------- Sandu Bogdan Gabriel 3-1
    6. Sandu Bogdan Gabriel
    --------------------------------------------- Boraciu Claudiu 3-2
    7. Boraciu Claudiu
    --------------- Boraciu Claudiu 3-0
    10. Rosioara Razvan
    ------------------------------ Boraciu Claudiu 3-0
    15. Nedelcu Florin
    --------------- Nedelcu Florin 3-0
    2. Miron Liviu


    Clasament OPEN

    1. Vranceanu Mihai - Bucuresti
    2. Boraciu Claudiu - Urziceni
    3 -- 4
    Avram Nicolae - Nedelea
    Sandu Bogdan Gabriel - Bucuresti
    5 -- 8
    Moise Mihai - Alexandria
    Nedelcu Florin - Buftea
    Papacu Bejoli - Bucuresti
    Ion Sebastian - Buftea
    9 -- 16
    Dima Cristi - Bucuresti
    Rosioara Razvan - Alexandria
    Stancescu Sebastian - Ploiesti
    Gheorghe Nicolae - Calarasi
    Bivolaru Marius - Ploiesti
    Miron Liviu - Campina
    Voin Doru - Bucuresti
    Mihaila Nicolae - Breaza
    17 -- 19 2v gr.sup.
    Voicu Ionut - Ploiesti
    Pascu Razvan - Magureni
    Craciun David Mihai - Bucuresti
    20 -- 25 1v gr.sup.
    Bratescu Adrian - Targoviste
    Sorescu Mircea - Paulesti
    Negria Mihai - Bucuresti
    Balaban Catalin - Bucuresti
    Catana Claudiu - Bucuresti
    Petrov Dan - Bucuresti
    26 -- 32 0v gr.sup.
    Istrate Cristian - Bucuresti
    Bolea Catalin - Bucuresti
    Salariu Adrian - Buftea
    Sarbu Dan - Ploiesti
    Acsinte Oana - Bucuresti
    Sorescu Gabriel - Pitesti
    Valcea Daniel - Pitesti
    33 -- 34 2v gr.inf.
    Darmaz Ion - Targoviste
    Dinu Gheorghe - Bucuresti
    35 -- 38 1v gr.inf.
    Ivan Valentin - Campina
    Boroleanu Robert - Bucuresti
    Florea Marian - Targoviste
    Zaharia Puiu - Bucuresti
    39 -- 45 0v gr.inf.
    Iorgoiu Constantin - Drajna de Jos
    Jaouir Khaled - Bucuresti
    Sabin Cristian - Bucuresti
    Moraru Constantin - Bucuresti
    Niculescu Daniel - Pitesti
    Banuta Dumitru - Ploiesti
    Rusea Gheorghe - Breaza

    Inscrieri ELITE - on 04.03.2018 at 12:18:08

    1. Enciu Alexandru, Slobozia, 1 - 44,75 - EL
    2. Petcu Marius, Bucuresti, 495 - 43 - E
    3. Petrescu Liviu, Pitesti, 7 - 41,94 - ELW
    4. Oprea Luca, Bucuresti, 232 - 40,75 - EJ
    5. Toma Florin, Pitesti, 38 - 40,46 - ELW
    6. Tudorache Viorel, Bucuresti, 303 - 39,33 - EL
    7. Fratila Robert, Filipestii de Targ, 8 - 38,39 - E
    8. Banescu Dragos, Pitesti, 35 - 38,25 - EL
    9. Cristache George, Bucuresti, 30 - 38,05 - E
    10. Ropotan Iulian, Bucuresti, 201 - 37 - E
    11. Dinca Daniel, Bucuresti, 14 - 36,61 - EH
    12. Frasineanu Adrian, Bucuresti, 1215 - 36,05 - E
    13. Sinita Eugen, Bucuresti, 28 - 35,76 - E
    14. Iancu George, Ploiesti, 18 - 35,67 - EW
    15. Cionoiu Cristian, Bucuresti, 82 - 35,53 - E
    16. Tigau Dan, Bucuresti, 21 - 35,27 - ELW
    17. Navacioiu Marian, Bucuresti, 63 - 34,7 - EW
    18. Radu Daniel, Bucuresti, 441 - 34,63 - E
    19. Vlase Gheorghe, Slobozia, 27 - 34,53 - E
    20. Dumitrescu Cornel, Bucuresti, 33 - 34,44 - EW
    21. Buzatu Vasile, Buftea, 55 - 34,25 - EW
    22. Panea Ovidiu, Bucuresti, 96 - 34,16 - E
    23. Dumitru Gheorghe, Bucuresti, 104 - 33,78 - E
    24. Grigore Alexandru, Campina, 50 - 32,91 - E
    25. Motoroi Costin, Bucuresti, 154 - 32,43 - EW
    26. Mosoia Stefan, Bucuresti, 502 - 32,13 - E
    27. Buta Radu, Bucuresti, 194 - 31,15 - E
    28. Rojnita Sebastian, Bacau, 54 - 30,96 - E
    29. Aftenii Daniel, Bucuresti, 1889 - 30,9 - E
    30. Micuda Mihai, Bucuresti, 654 - 30,83 - E
    31. Ciuca Dan, Pitesti, 99 - 30,47 - EW
    32. Dobrin Adrian, Targoviste, 153 - 30,17 - E
    33. Bradatan Lenuta, Bucuresti, 350 - 30,13 - EF
    34. ON HO, Bucuresti, 255 - 29,63 - O
    35. Nicolae Alin, Bucuresti, 688 - 22,47 - O

    Nu au fost absenti; D-l Mostovoi Andrei, prezent in sala, nu a putut participa din motive de sanatate.

    Grupe inferioare ELITE

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ENCIU ALEXANDRU SLOBOZIA
    3-2
    3-1
    3-1
    3-1
    4
    1
    2 FRASINEANU ADRIAN BUCURESTI
    2-3
    3-1
    3-2
    3-2
    3
    2
    3 SINITA EUGEN BUCURESTI
    1-3
    1-3
    3-0
    2-3
    1
    3
    4 GRIGORE ALEXANDRU CAMPINA
    1-3
    2-3
    0-3
    3-0
    1
    4
    5 MOTOROI COSTIN BUCURESTI
    1-3
    2-3
    3-2
    0-3
    1
    6
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 PETCU MARIUS BUCURESTI
    3-2
    3-2
    3-0
    3-1
    3-0
    5
    1
    2 DINCA DANIEL BUCURESTI
    2-3
    0-3
    3-2
    3-2
    3-1
    3
    3
    3 IANCU GEORGE PLOIESTI
    2-3
    3-0
    3-2
    1-3
    3-2
    3
    2
    4 DUMITRU GHEORGHE BUCURESTI
    0-3
    2-3
    2-3
    3-1
    3-1
    2
    4
    5 MOSOIA STEFAN BUCURESTI
    1-3
    2-3
    3-1
    1-3
    2-3
    1
    6 CIUCA DAN PITESTI
    0-3
    1-3
    2-3
    1-3
    3-2
    1
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 PETRESCU LIVIU PITESTI
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 ROPOTAN IULIAN BUCURESTI
    1-3
    3-2
    1-3
    3-0
    3-0
    3
    4
    3 CIONOIU CRISTIAN BUCURESTI
    1-3
    2-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    2
    4 PANEA OVIDIU BUCURESTI
    0-3
    3-1
    1-3
    3-1
    3-1
    3
    3
    5 BUTA RADU BUCURESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    6 DOBRIN ADRIAN TARGOVISTE
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 OPREA LUCA BUCURESTI
    1-3
    3-1
    1-3
    3-0
    3-0
    3
    3
    2 CRISTACHE GEORGE BUCURESTI
    3-1
    3-1
    3-0
    3-1
    3-0
    5
    1
    3 TIGAU DAN BUCURESTI
    1-3
    1-3
    3-2
    2-3
    3-0
    2
    4
    4 BUZATU VASILE BUFTEA
    3-1
    0-3
    2-3
    3-2
    3-1
    3
    2
    5 ROJNITA SEBASTIAN BACAU
    0-3
    1-3
    3-2
    2-3
    1-3
    1
    6 BRADATAN LENUTA BUCURESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    3-1
    1
    Gr.inferioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TOMA FLORIN PITESTI
    0-3
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
    2 FRATILA ROBERT FILIPESTII DE TARG
    3-0
    3-1
    3-0
    3-1
    3-1
    5
    1
    3 NAVACIOIU MARIAN BUCURESTI
    1-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2-3
    2
    3
    4 DUMITRESCU CORNEL BUCURESTI
    1-3
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    5 AFTENII DANIEL BUCURESTI
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    6 ON HO BUCURESTI
    0-3
    1-3
    3-2
    0-3
    3-0
    2
    Gr.inferioara nr. 6
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TUDORACHE VIOREL BUCURESTI
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 BANESCU DRAGOS PITESTI
    0-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 RADU DANIEL BUCURESTI
    1-3
    2-3
    3-1
    3-1
    2-3
    2
    3
    4 VLASE GHEORGHE SLOBOZIA
    0-3
    1-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    5 MICUDA MIHAI BUCURESTI
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    3-2
    1
    6 NICOLAE ALIN BUCURESTI
    0-3
    0-3
    3-2
    0-3
    2-3
    1

    Grupe superioare ELITE

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 ENCIU ALEXANDRU SLOBOZIA
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 OPREA LUCA BUCURESTI
    0-3
    3-1
    1
    2
    3 NAVACIOIU MARIAN BUCURESTI
    0-3
    1-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 PETCU MARIUS BUCURESTI
    3-1
    3-1
    2
    1
    2 PANEA OVIDIU BUCURESTI
    1-3
    3-0
    1
    2
    3 RADU DANIEL BUCURESTI
    1-3
    0-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 PETRESCU LIVIU PITESTI
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 DINCA DANIEL BUCURESTI
    1-3
    3-1
    1
    2
    3 VLASE GHEORGHE SLOBOZIA
    0-3
    1-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 CRISTACHE GEORGE BUCURESTI
    3-1
    3-1
    2
    1
    2 SINITA EUGEN BUCURESTI
    1-3
    0-3
    0
    3 DUMITRESCU CORNEL BUCURESTI
    1-3
    3-0
    1
    2
    4
    Gr.superioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 FRATILA ROBERT FILIPESTII DE TARG
    1-3
    3-1
    1
    2
    2 FRASINEANU ADRIAN BUCURESTI
    3-1
    3-0
    2
    1
    3 TIGAU DAN BUCURESTI
    1-3
    0-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 6
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TUDORACHE VIOREL BUCURESTI
    3-0
    3-2
    2
    1
    2 IANCU GEORGE PLOIESTI
    0-3
    0-3
    0
    3 ROPOTAN IULIAN BUCURESTI
    2-3
    3-0
    1
    2
    4
    Gr.superioara nr. 7
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BANESCU DRAGOS PITESTI
    3-2
    1-3
    1
    2 CIONOIU CRISTIAN BUCURESTI
    2-3
    3-1
    1
    1
    3 DUMITRU GHEORGHE BUCURESTI
    3-1
    1-3
    1
    2
    4
    Gr.superioara nr. 8
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TOMA FLORIN PITESTI
    3-1
    3-1
    2
    1
    2 BUZATU VASILE BUFTEA
    1-3
    3-0
    1
    2
    3 GRIGORE ALEXANDRU CAMPINA
    1-3
    0-3
    0
    4

    Eliminatorii ELITE
    1. Enciu Alexandru
    --------------- Enciu Alexandru 3-1
    16. Panea Ovidiu
    ------------------------------ Enciu Alexandru 3-1
    9. Dumitru Gheorghe
    --------------- Dumitru Gheorghe 3-2
    8. Toma Florin
    --------------------------------------------- Enciu Alexandru 3-1
    5. Frasineanu Adrian
    --------------- Frasineanu Adrian 3-1
    12. Ropotan Iulian
    ------------------------------ Frasineanu Adrian 3-2
    13. Dinca Daniel
    --------------- Dinca Daniel 3-1
    4. Cristache George
    ------------------------------------------------------------ Enciu Alexandru 3-2
    3. Petrescu Liviu
    --------------- Petrescu Liviu 3-0
    14. Dumitrescu Cornel
    ------------------------------ Fratila Robert 3-2
    11. Fratila Robert
    --------------- Fratila Robert 3-0
    6. Tudorache Viorel
    --------------------------------------------- Oprea Luca 3-2
    7. Cionoiu Cristian
    --------------- Cionoiu Cristian 3-1
    10. Buzatu Vasile
    ------------------------------ Oprea Luca 3-1
    15. Oprea Luca
    --------------- Oprea Luca 3-1
    2. Petcu Marius

    Clasament ELITE

    1. Enciu Alexandru - Slobozia
    2. Oprea Luca - Bucuresti
    3 -- 4
    Fratila Robert - Filipestii de Targ
    Frasineanu Adrian - Bucuresti
    5 -- 8
    Cionoiu Cristian - Bucuresti
    Dumitru Gheorghe - Bucuresti
    Petrescu Liviu - Pitesti
    Dinca Daniel - Bucuresti
    9 -- 16
    Petcu Marius - Bucuresti
    Panea Ovidiu - Bucuresti
    Tudorache Viorel - Bucuresti
    Ropotan Iulian - Bucuresti
    Toma Florin - Pitesti
    Buzatu Vasile - Buftea
    Cristache George - Bucuresti
    Dumitrescu Cornel - Bucuresti
    17 -- 1v gr.sup.
    Banescu Dragos - Pitesti
    18 -- 24 0v gr.sup.
    Sinita Eugen - Bucuresti
    Iancu George - Ploiesti
    Tigau Dan - Bucuresti
    Navacioiu Marian - Bucuresti
    Radu Daniel - Bucuresti
    Vlase Gheorghe - Slobozia
    Grigore Alexandru - Campina
    25 -- 2v gr.inf.
    ON HO - Bucuresti
    26 -- 33 1v gr.inf.
    Motoroi Costin - Bucuresti
    Mosoia Stefan - Bucuresti
    Rojnita Sebastian - Bacau
    Micuda Mihai - Bucuresti
    Ciuca Dan - Pitesti
    Dobrin Adrian - Targoviste
    Bradatan Lenuta - Bucuresti
    Nicolae Alin - Bucuresti
    34 -- 35 0v gr.inf.
    Buta Radu - Bucuresti
    Aftenii Daniel - Bucuresti
    Ultima modificare făcută de Dan2; 04.03.2018 la 13:43.

  3. Mulțumesc mihais mioveni, FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
  4. #3
    senior
    Avatarul lui Constantin Sursilov
    Data înscrierii
    28.03.2016
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    41
    Postări
    586
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    25 z 18 h 43 m
    Timp online pe zi
    28 m
    Reputație
    1893
    SURSILOV CONSTANTIN - București - Avansati

    Trimis de pe al meu Huawei Mate 10 PRO folosind Tapatalk
    Blade: Butterfly Primo Power Feeling
    Fh: Nittaku Fastarc G-1
    Bh: Nittaku Fastarc P-1

  5. #4
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui Dan2
    Data înscrierii
    30.12.2005
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    59
    Postări
    5.710
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    184 z 1 h 2 m
    Timp online pe zi
    1 h 22 m
    Reputație
    10670
    Inscrieri INCEPATORI - on 04.03.2018 at 09:59:54

    1. Dinca Raducu, Bucuresti, 1519 - 9,77 - A
    2. Rosoga Ana, Constanta, 633 - 9,65 - AF
    3. Huica Petre, Bucuresti, 772 - 8,92 - A
    4. Rosca Sorin, Bucuresti, 1213 - 8,9 - A
    5. Constantin Eduard, Bucuresti, 1833 - 8,85 - A
    6. Stefan Mihaela, Bucuresti, 1599 - 8,33 - AF
    7. Bistreanu Armand, Bucuresti, 891 - 8,32 - A
    8. Vlasie Ionut, Bucuresti, 2125 - 8,25 - A
    9. Bonciu Daniel, Bucuresti, 2410 - 7,9 - A
    10. Curelariu Eduard, Bucuresti, 1452 - 7,8 - A
    11. Eparu Leontin, Ploiesti, 1199 - 7,78 - A
    12. Eparu Matei, Ploiesti, 1084 - 7,4 - AJ
    13. Mitu Nicolae, Pitesti, 1447 - 7,4 - A
    14. Matei Mircea, Targoviste, 1104 - 7,25 - A
    15. Podlovschi Bogdan, Bucuresti, 1053 - 7,17 - A
    16. Danila Eugeniu, Bucuresti, 1783 - 7 - A
    17. Gavrila Aurel, Bucuresti, 3533 - 6,5 - A
    18. Ienasoae Dragos, Bucuresti, 2142 - 6,25 - A
    19. Ursulescu Ioan Stanga, Bacau, 1557 - 6,23 - A
    20. Boroica Alex, Bucuresti, 2329 - 6 - A
    21. Boboc Viorel, Slobozia, 1342 - 5,75 - A
    22. Cristea Ovidiu, Bucuresti, 2080 - 5,7 - A
    23. Ionescu Daniel, Bucuresti, 1484 - 5,65 - A
    24. Boroica Gheorghe, Bucuresti, 2271 - 5,3 - A
    25. Predus Paul, Bucuresti, 2209 - 5 - A
    26. Tonciu Costin, Bucuresti, 3084 - 5 - A
    27. Vlasie Vasile, Bucuresti, 2144 - 4,5 - A
    28. Grumeza Lucian, Bucuresti, 3197 - 4,5 - A
    29. Varbanescu Radu, Bucuresti, 2037 - 4 - A
    30. Vint Alexandru, Bucuresti, 5003 - 0 - A
    31. Cociuba Florin, Bucuresti, 5004 - 0 - A
    32. Grigore Madalin, Cocorastii Mislii, 5005 - 0 - A
    33. Zaharia Ionut, Bucuresti, 5006 - 0 - A
    34. Tolan Ilie, Bucuresti, 5007 - 0 - A
    35. Iordan Mark Gabriel, Bucuresti, 5008 - 0 - A
    36. Iordan Alexandru Constantin, Bucuresti, 5009 - 0 - A


    La INCEPATORI sunt 35 de participanti, cu un jucator absent nemotivat: Cristea Ovidiu - Bucuresti

    Grupe inferioare INCEPATORI

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 DINCA RADUCU BUCURESTI
    1-3
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    4
    2 EPARU MATEI PLOIESTI
    3-1
    1-3
    3-1
    3-2
    2-3
    3
    3
    3 MITU NICOLAE PITESTI
    3-1
    3-1
    3-2
    3-0
    1-3
    4
    2
    4 BOROICA GHEORGHE BUCURESTI
    0-3
    1-3
    2-3
    3-0
    0-3
    1
    5 PREDUS PAUL BUCURESTI
    0-3
    2-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    6 IORDAN ALEXANDRU CONSTANTIN BUCURESTI
    0-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3-1
    4
    1
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ROSOGA ANA CONSTANTA
    3-1
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 EPARU LEONTIN PLOIESTI
    1-3
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    3 PODLOVSCHI BOGDAN BUCURESTI
    2-3
    3-2
    0-3
    0-3
    3-0
    2
    4 IONESCU DANIEL BUCURESTI
    1-3
    0-3
    3-0
    3-2
    3-1
    3
    3
    5 TONCIU COSTIN BUCURESTI
    0-3
    0-3
    3-0
    2-3
    3-0
    2
    4
    6 IORDAN MARK GABRIEL BUCURESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 HUICA PETRE BUCURESTI
    0-3
    0-3
    3-1
    3-2
    2
    3
    2 CURELARIU EDUARD BUCURESTI
    3-0
    3-0
    3-2
    3-1
    4
    1
    3 MATEI MIRCEA TARGOVISTE
    3-0
    0-3
    3-2
    3-0
    3
    2
    4 CRISTEA OVIDIU BUCURESTI
    5 VLASIE VASILE BUCURESTI
    1-3
    2-3
    2-3
    0-3
    0
    6 TOLAN ILIE BUCURESTI
    2-3
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    4
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ROSCA SORIN BUCURESTI
    3-2
    3-0
    3-1
    3-1
    1-3
    4
    1
    2 BONCIU DANIEL BUCURESTI
    2-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3-1
    4
    2
    3 DANILA EUGENIU BUCURESTI
    0-3
    1-3
    3-0
    0-3
    3-0
    2
    4 BOBOC VIOREL SLOBOZIA
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5 GRUMEZA LUCIAN BUCURESTI
    1-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2-3
    2
    4
    6 ZAHARIA IONUT BUCURESTI
    3-1
    1-3
    0-3
    3-0
    3-2
    3
    3
    Gr.inferioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CONSTANTIN EDUARD BUCURESTI
    1-3
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    3
    2 VLASIE IONUT BUCURESTI
    3-1
    3-2
    1-3
    3-0
    3-0
    4
    1
    3 GAVRILA AUREL BUCURESTI
    3-0
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
    4 BOROICA ALEX BUCURESTI
    1-3
    3-1
    1-3
    3-1
    3-0
    3
    4
    5 VARBANESCU RADU BUCURESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    6 GRIGORE MADALIN COCORASTII MISLII
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    Gr.inferioara nr. 6
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 STEFAN MIHAELA BUCURESTI
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    2 BISTREANU ARMAND BUCURESTI
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    3 IENASOAE DRAGOS BUCURESTI
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    3
    4 URSULESCU IOAN STANGA BACAU
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    3-2
    2
    4
    5 VINT ALEXANDRU BUCURESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    6 COCIUBA FLORIN BUCURESTI
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
    3-1
    1

    Grupe inferioare INCEPATORI

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 DINCA RADUCU BUCURESTI
    1-3
    1-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    4
    2 EPARU MATEI PLOIESTI
    3-1
    1-3
    3-1
    3-2
    2-3
    3
    3
    3 MITU NICOLAE PITESTI
    3-1
    3-1
    3-2
    3-0
    1-3
    4
    2
    4 BOROICA GHEORGHE BUCURESTI
    0-3
    1-3
    2-3
    3-0
    0-3
    1
    5 PREDUS PAUL BUCURESTI
    0-3
    2-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0
    6 IORDAN ALEXANDRU CONSTANTIN BUCURESTI
    0-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3-1
    4
    1
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ROSOGA ANA CONSTANTA
    3-1
    3-2
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 EPARU LEONTIN PLOIESTI
    1-3
    2-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3
    2
    3 PODLOVSCHI BOGDAN BUCURESTI
    2-3
    3-2
    0-3
    0-3
    3-0
    2
    4 IONESCU DANIEL BUCURESTI
    1-3
    0-3
    3-0
    3-2
    3-1
    3
    3
    5 TONCIU COSTIN BUCURESTI
    0-3
    0-3
    3-0
    2-3
    3-0
    2
    4
    6 IORDAN MARK GABRIEL BUCURESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 HUICA PETRE BUCURESTI
    0-3
    0-3
    3-1
    3-2
    2
    3
    2 CURELARIU EDUARD BUCURESTI
    3-0
    3-0
    3-2
    3-1
    4
    1
    3 MATEI MIRCEA TARGOVISTE
    3-0
    0-3
    3-2
    3-0
    3
    2
    4 CRISTEA OVIDIU BUCURESTI
    5 VLASIE VASILE BUCURESTI
    1-3
    2-3
    2-3
    0-3
    0
    6 TOLAN ILIE BUCURESTI
    2-3
    1-3
    0-3
    3-0
    1
    4
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ROSCA SORIN BUCURESTI
    3-2
    3-0
    3-1
    3-1
    1-3
    4
    1
    2 BONCIU DANIEL BUCURESTI
    2-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3-1
    4
    2
    3 DANILA EUGENIU BUCURESTI
    0-3
    1-3
    3-0
    0-3
    3-0
    2
    4 BOBOC VIOREL SLOBOZIA
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    5 GRUMEZA LUCIAN BUCURESTI
    1-3
    1-3
    3-0
    3-0
    2-3
    2
    4
    6 ZAHARIA IONUT BUCURESTI
    3-1
    1-3
    0-3
    3-0
    3-2
    3
    3
    Gr.inferioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CONSTANTIN EDUARD BUCURESTI
    1-3
    0-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3
    3
    2 VLASIE IONUT BUCURESTI
    3-1
    3-2
    1-3
    3-0
    3-0
    4
    1
    3 GAVRILA AUREL BUCURESTI
    3-0
    2-3
    3-1
    3-0
    3-0
    4
    2
    4 BOROICA ALEX BUCURESTI
    1-3
    3-1
    1-3
    3-1
    3-0
    3
    4
    5 VARBANESCU RADU BUCURESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    6 GRIGORE MADALIN COCORASTII MISLII
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    Gr.inferioara nr. 6
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 STEFAN MIHAELA BUCURESTI
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    2 BISTREANU ARMAND BUCURESTI
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    3 IENASOAE DRAGOS BUCURESTI
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    3-1
    3
    3
    4 URSULESCU IOAN STANGA BACAU
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    3-2
    2
    4
    5 VINT ALEXANDRU BUCURESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0
    6 COCIUBA FLORIN BUCURESTI
    0-3
    0-3
    1-3
    2-3
    3-1
    1

    Eliminatorii INCEPATORI
    1. Zaharia Ionut
    --------------- Zaharia Ionut 3-0
    16. Rosoga Ana
    ------------------------------ Dinca Raducu 3-2
    9. Matei Mircea
    --------------- Dinca Raducu 3-0
    8. Dinca Raducu
    --------------------------------------------- Dinca Raducu 3-0
    5. Vlasie Ionut
    --------------- Vlasie Ionut 3-1
    12. Eparu Leontin
    ------------------------------ Vlasie Ionut 3-0
    13. Ionescu Daniel
    --------------- Ionescu Daniel 3-1
    4. Eparu Matei
    ------------------------------------------------------------ Dinca Raducu 3-2
    3. Curelariu Eduard
    --------------- Boroica Alex 3-0
    14. Boroica Alex
    ------------------------------ Bistreanu Armand 3-0
    11. Mitu Nicolae
    --------------- Bistreanu Armand 3-0
    6. Bistreanu Armand
    --------------------------------------------- Iordan Alexandru Constantin 3-1
    7. Stefan Mihaela
    --------------- Stefan Mihaela 3-2
    10. Bonciu Daniel
    ------------------------------ Iordan Alexandru Constantin 3-1
    15. Iordan Alexandru Constantin
    --------------- Iordan Alexandru Constantin 3-1
    2. Huica Petre

    Clasament INCEPATORI

    1. Dinca Raducu - Bucuresti
    2. Iordan Alexandru Constantin - Bucuresti
    3 -- 4
    Vlasie Ionut - Bucuresti
    Bistreanu Armand - Bucuresti
    5 -- 8
    Zaharia Ionut - Bucuresti
    Stefan Mihaela - Bucuresti
    Ionescu Daniel - Bucuresti
    Boroica Alex - Bucuresti
    9 -- 16
    Matei Mircea - Targoviste
    Huica Petre - Bucuresti
    Eparu Leontin - Ploiesti
    Mitu Nicolae - Pitesti
    Rosoga Ana - Constanta
    Bonciu Daniel - Bucuresti
    Eparu Matei - Ploiesti
    Curelariu Eduard - Bucuresti
    17 -- 1v gr.sup.
    Gavrila Aurel - Bucuresti
    18 -- 24 0v gr.sup.
    Rosca Sorin - Bucuresti
    Constantin Eduard - Bucuresti
    Ienasoae Dragos - Bucuresti
    Ursulescu Ioan Stanga - Bacau
    Tonciu Costin - Bucuresti
    Grumeza Lucian - Bucuresti
    Tolan Ilie - Bucuresti
    25 -- 26 2v gr.inf.
    Podlovschi Bogdan - Bucuresti
    Danila Eugeniu - Bucuresti
    27 -- 29 1v gr.inf.
    Boroica Gheorghe - Bucuresti
    Cociuba Florin - Bucuresti
    Grigore Madalin - Cocorastii Mislii
    30 -- 35 0v gr.inf.
    Boboc Viorel - Slobozia
    Predus Paul - Bucuresti
    Vlasie Vasile - Bucuresti
    Varbanescu Radu - Bucuresti
    Vint Alexandru - Bucuresti
    Iordan Mark Gabriel - Bucuresti

    Absent nemotivat: Cristea Ovidiu - Bucuresti

    REZULTATE TURNEU AVANSATI:

    Inscrieri AVANSATI - on 04.03.2018 at 10:09:09

    1. Trocan Alexa, Mioveni, 575 - 19,68 - AF
    2. Lita Gabriel, Bucuresti, 329 - 19,04 - A
    3. Socaci Sorin, Panciu, 367 - 18,48 - AW
    4. Alexandru Marius, Bucuresti, 259 - 18,37 - A
    5. Hana Mircea Radu, Bucuresti, 1026 - 18,3 - A
    6. Trocan Nicolae, Mioveni, 473 - 17,93 - AW
    7. Barca George, Pitesti, 431 - 17,87 - A
    8. Plaiasu Ion, Plopeni, 276 - 17,25 - A
    9. Corbu Darius, Valenii de Munte, 331 - 17,22 - A
    10. Docan Cristian, Bucuresti, 312 - 17,01 - A
    11. Plop Adrian, Bucuresti, 769 - 17 - A
    12. Loghin Florin, Brasov, 305 - 16,91 - A
    13. Ispas Victor, Turnu Magurele, 695 - 16,88 - AW
    14. Stoian Sorin, Curtea de Arges, 1304 - 16,7 - A
    15. Kis Istvan, Brasov, 341 - 16,54 - AW
    16. Patrascu Traian, Bucuresti, 802 - 16,53 - A
    17. Baluta Silviu, Bucuresti, 448 - 16,32 - AW
    18. Stoica Mihai, Mioveni, 490 - 16,19 - AW
    19. Trif Florin, Cocorastii Mislii, 1553 - 16 - A
    20. Panait Adrian, Braila, 454 - 15,58 - AW
    21. Sursilov Constantin, Bucuresti, 357 - 15,53 - A
    22. Dinu Adrian, Darmanesti, 392 - 15,29 - A
    23. Ipate Virgil, Valenii de Munte, 586 - 15,22 - A
    24. Nitu Serban, Paulesti, 411 - 15,19 - A
    25. Coclea Ionel, Braila, 488 - 15,02 - AW
    26. Bejan Alexandru, Tecuci, 548 - 14,93 - A
    27. Dumitrescu Catalin, Buftea, 2044 - 14,9 - A
    28. Bivolaru Stelian, Targoviste, 523 - 14,87 - A
    29. Constantin Gabriela, Bucuresti, 1041 - 14,7 - AFH
    30. Vlasceanu Valentin, Darmanesti, 568 - 14,67 - A
    31. Preda Gheorghe, Cocorastii Mislii, 1341 - 14 - A
    32. Milos Cristian, Alexandria, 1765 - 13,85 - A
    33. Paraschiv Claudiu, Bucuresti, 1004 - 13,65 - A
    34. Simion Silviu, Cocorastii Mislii, 1583 - 13,2 - A
    35. Ciocau Viorel, Bucuresti, 1128 - 13,13 - A
    36. Georgescu Vlad, Bucuresti, 905 - 12,96 - A
    37. Moca Vasile, Bucuresti, 576 - 12,9 - A
    38. Constantin Cristina, Bucuresti, 521 - 12,64 - AF
    39. Fratila Tiberiu, Bucuresti, 1468 - 12,47 - A
    40. Milos Gianni, Alexandria, 2055 - 12,2 - A
    41. Enculescu Mihaita, Bucuresti, 1113 - 11,98 - A
    42. Carjan Dumitru, Bucuresti, 610 - 11,73 - AW
    43. Rapan Mihai, Bucuresti, 1088 - 11,52 - A
    44. Petrache Codrut, Breaza, 1853 - 11,5 - A
    45. Vajeu Ionut, Busteni, 885 - 11,33 - A
    46. Dramba Daniel Dumitru, Bucuresti, 1023 - 11,06 - A
    47. Tanase Stefan, Fagaras, 787 - 10,9 - AJ
    48. Marin Dumitru, Bucuresti, 1436 - 10,87 - A
    49. Zamfirache Ioan, Botosani, 544 - 10,59 - AW
    50. Pasoveanu Silvian, Bucuresti, 1198 - 10,5 - A
    51. Subtirelu Marius, Onesti, 1546 - 10,37 - A
    52. Dina Alexandru, Bucuresti, 997 - 10,17 - A
    53. Daia Cristina, Bucuresti, 1621 - 10 - AF
    54. Petraru Ionut, Bucuresti, 1763 - 10 - A
    55. Mircescu Alexandru, Breaza, 1800 - 10 - A
    56. Dica Danut, Caracal, 1934 - 10 - A
    57. Tanase Tiberiu, Bucuresti, 1200 - 9,87 - A
    58. Stanescu Tiberiu, Slatina, 849 - 9,67 - A
    59. Enciu Marcel, Bucuresti, 747 - 9,64 - AW
    60. Haralambescu Andrei, Bucuresti, 979 - 9,5 - A
    61. Mihaila George, Bucuresti, 1306 - 8,9 - A
    62. Gheorghe Daniel, Braila, 922 - 8,68 - A
    63. Ion Nelu, Mioveni, 1015 - 8,63 - A
    64. Neacsu Gabriel, Cocorastii Mislii, 1747 - 7,5 - AW
    65. Bucur Mario, Bucuresti, 1115 - 6,9 - A
    66. Olaru Viorel, Cocorastii Mislii, 1824 - 6,5 - A
    67. Moraru Cristina, Breaza, 2327 - 6,5 - AF
    68. Frasineanu Stefan, Bucuresti, 3574 - 6 - A
    69. Popescu Adrian, Valcanesti, 3644 - 6 - A
    70. Popescu Sorin, Ploiesti, 1526 - 0 - A
    71. Matei Razvan, Bucuresti, 3342 - 0 - A
    72. Boroica Ionut, Bucuresti, 5003 - 0 - A


    AVANSATI: 70 de participanti si o absenta motivata: Fratila Tiberiu -deces in familie. Milos Cristian s-a retras - R2


    Grupe inferioare AVANSATI

    Gr.inferioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TROCAN ALEXA MIOVENI
    3-0
    3-0
    3-2
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 NITU SERBAN PAULESTI
    0-3
    1-3
    3-0
    3-0
    1-3
    2
    4
    3 COCLEA IONEL BRAILA
    0-3
    3-1
    3-2
    3-1
    0-3
    3
    3
    4 MARIN DUMITRU BUCURESTI
    2-3
    0-3
    2-3
    1-3
    1-3
    0
    5 ZAMFIRACHE IOAN BOTOSANI
    0-3
    0-3
    1-3
    3-1
    2-3
    1
    6 BOROICA IONUT BUCURESTI
    0-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3-2
    4
    2
    Gr.inferioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 LITA GABRIEL BUCURESTI
    3-1
    3-1
    3-0
    3-1
    4
    1
    2 IPATE VIRGIL VALENII DE MUNTE
    1-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3
    2
    3 BEJAN ALEXANDRU TECUCI
    1-3
    1-3
    1-3
    3-1
    1
    3
    4 TANASE STEFAN FAGARAS
    0-3
    0-3
    3-1
    0-3
    1
    5 PASOVEANU SILVIAN BUCURESTI
    1-3
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    4
    6 MATEI RAZVAN BUCURESTI
    Gr.inferioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 SOCACI SORIN PANCIU
    3-1
    1-3
    1-3
    3-0
    3-1
    3
    3
    2 DINU ADRIAN DARMANESTI
    1-3
    0-3
    3-1
    3-0
    1-3
    2
    3 DUMITRESCU CATALIN BUFTEA
    3-1
    3-0
    3-1
    3-1
    1-3
    4
    1
    4 DRAMBA DANIEL DUMITRU BUCURESTI
    3-1
    1-3
    1-3
    3-0
    3-0
    3
    2
    5 SUBTIRELU MARIUS ONESTI
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    1-3
    0
    6 POPESCU SORIN PLOIESTI
    1-3
    3-1
    3-1
    0-3
    3-1
    3
    4
    Gr.inferioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 ALEXANDRU MARIUS BUCURESTI
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 SURSILOV CONSTANTIN BUCURESTI
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 BIVOLARU STELIAN TARGOVISTE
    0-3
    1-3
    3-2
    3-0
    3-1
    3
    3
    4 VAJEU IONUT BUSTENI
    0-3
    0-3
    2-3
    1-3
    3-0
    1
    4
    5 DINA ALEXANDRU BUCURESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    3-1
    1-3
    1
    6 POPESCU ADRIAN VALCANESTI
    0-3
    0-3
    1-3
    0-3
    3-1
    1
    Gr.inferioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 HANA MIRCEA RADU BUCURESTI
    3-1
    3-1
    3-2
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 PANAIT ADRIAN BRAILA
    1-3
    1-3
    3-0
    3-1
    3-1
    3
    3
    3 CONSTANTIN GABRIELA BUCURESTI
    1-3
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    4 PETRACHE CODRUT BREAZA
    2-3
    0-3
    0-3
    0-3
    3-0
    1
    5 DAIA CRISTINA BUCURESTI
    0-3
    1-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    6 OLARU VIOREL COCORASTII MISLII
    0-3
    1-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 6
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 TROCAN NICOLAE MIOVENI
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 TRIF FLORIN COCORASTII MISLII
    0-3
    3-0
    3-0
    3-0
    3-0
    4
    2
    3 VLASCEANU VALENTIN DARMANESTI
    0-3
    0-3
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    4
    4 RAPAN MIHAI BUCURESTI
    1-3
    0-3
    3-2
    3-1
    3-0
    3
    3
    5 PETRARU IONUT BUCURESTI
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    3-0
    1
    6 MORARU CRISTINA BREAZA
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 7
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 BARCA GEORGE PITESTI
    3-2
    3-2
    3-0
    3-1
    3-0
    5
    1
    2 STOICA MIHAI MIOVENI
    2-3
    3-0
    3-0
    3-2
    3-0
    4
    2
    3 PREDA GHEORGHE COCORASTII MISLII
    2-3
    0-3
    0-3
    3-0
    3-0
    2
    4
    4 CARJAN DUMITRU BUCURESTI
    0-3
    0-3
    3-0
    2-3
    3-0
    2
    3
    5 MIRCESCU ALEXANDRU BREAZA
    1-3
    2-3
    0-3
    3-2
    3-0
    2
    6 FRASINEANU STEFAN BUCURESTI
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0-3
    0
    Gr.inferioara nr. 8
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 PLAIASU ION PLOPENI
    1-3
    3-1
    3-1
    3-1
    3
    2
    2 BALUTA SILVIU BUCURESTI
    3-1
    1-3
    3-0
    3-0
    3
    1
    3 MILOS CRISTIAN ALEXANDRIA
    4 ENCULESCU MIHAITA BUCURESTI
    1-3
    3-1
    0-3
    1-3
    1
    5 DICA DANUT CARACAL
    1-3
    0-3
    3-0
    3-2
    2
    3
    6 BUCUR MARIO BUCURESTI
    1-3
    0-3
    3-1
    2-3
    1
    4
    Gr.inferioara nr. 9
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 CORBU DARIUS VALENII DE MUNTE
    0-3
    1-3
    3-2
    3-0
    3-0
    3
    4
    2 PATRASCU TRAIAN BUCURESTI
    3-0
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    1
    3 PARASCHIV CLAUDIU BUCURESTI
    3-1
    0-3
    0-3
    3-1
    3-0
    3
    3
    4 MILOS GIANNI ALEXANDRIA
    2-3
    1-3
    3-0
    3-1
    3-2
    3
    2
    5 TANASE TIBERIU BUCURESTI
    0-3
    0-3
    1-3
    1-3
    0-3
    0
    6 NEACSU GABRIEL COCORASTII MISLII
    0-3
    0-3
    0-3
    2-3
    3-0
    1
    Gr.inferioara nr. 10
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 DOCAN CRISTIAN BUCURESTI
    3-1
    3-2
    3-0
    3-1
    4
    1
    2 KIS ISTVAN BRASOV
    1-3
    2-3
    3-1
    3-0
    2
    3
    3 SIMION SILVIU COCORASTII MISLII
    2-3
    3-2
    3-1
    3-1
    3
    2
    4 FRATILA TIBERIU BUCURESTI
    5 STANESCU TIBERIU SLATINA
    0-3
    1-3
    1-3
    3-2
    1
    4
    6 ION NELU MIOVENI
    1-3
    0-3
    1-3
    2-3
    0
    Gr.inferioara nr. 11
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 PLOP ADRIAN BUCURESTI
    3-2
    3-1
    3-1
    3-0
    3-0
    5
    1
    2 STOIAN SORIN CURTEA DE ARGES
    2-3
    3-0
    2-3
    3-2
    3-0
    3
    2
    3 CIOCAU VIOREL BUCURESTI
    1-3
    0-3
    3-1
    3-0
    1-3
    2
    4 CONSTANTIN CRISTINA BUCURESTI
    1-3
    3-2
    1-3
    3-1
    3-1
    3
    3
    5 ENCIU MARCEL BUCURESTI
    0-3
    2-3
    0-3
    1-3
    0-3
    0
    6 GHEORGHE DANIEL BRAILA
    0-3
    0-3
    3-1
    1-3
    3-0
    2
    4
    Gr.inferioara nr. 12
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    V
    Loc
    1 LOGHIN FLORIN BRASOV
    0-3
    3-1
    3-0
    3-1
    3-1
    4
    2
    2 ISPAS VICTOR TURNU MAGURELE
    3-0
    3-1
    3-0
    3-0
    3-0
    5
    1
    3 GEORGESCU VLAD BUCURESTI
    1-3
    1-3
    3-1
    3-2
    3-2
    3
    3
    4 MOCA VASILE BUCURESTI
    0-3
    0-3
    1-3
    3-1
    2-3
    1
    5 HARALAMBESCU ANDREI BUCURESTI
    1-3
    0-3
    2-3
    1-3
    2-3
    0
    6 MIHAILA GEORGE BUCURESTI
    1-3
    0-3
    2-3
    3-2
    3-2
    2
    4

    Grupe superioare AVANSATI

    Gr.superioara nr. 1
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TROCAN ALEXA MIOVENI
    3-0
    3-1
    2
    1
    2 DICA DANUT CARACAL
    0-3
    0-3
    0
    3 PARASCHIV CLAUDIU BUCURESTI
    1-3
    3-0
    1
    2
    4
    Gr.superioara nr. 2
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 LITA GABRIEL BUCURESTI
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 CARJAN DUMITRU BUCURESTI
    0-3
    3-2
    1
    2
    3 KIS ISTVAN BRASOV
    0-3
    2-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 3
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 DUMITRESCU CATALIN BUFTEA
    3-1
    3-0
    2
    1
    2 RAPAN MIHAI BUCURESTI
    1-3
    1-3
    0
    3 CONSTANTIN CRISTINA BUCURESTI
    0-3
    3-1
    1
    2
    4
    Gr.superioara nr. 4
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 ALEXANDRU MARIUS BUCURESTI
    3-2
    2-3
    1
    2
    2 PANAIT ADRIAN BRAILA
    2-3
    3-1
    1
    1
    3 GEORGESCU VLAD BUCURESTI
    3-2
    1-3
    1
    4
    Gr.superioara nr. 5
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 HANA MIRCEA RADU BUCURESTI
    3-1
    3-2
    2
    1
    2 BIVOLARU STELIAN TARGOVISTE
    1-3
    3-0
    1
    2
    3 MIHAILA GEORGE BUCURESTI
    2-3
    0-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 6
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 TROCAN NICOLAE MIOVENI
    3-0
    3-1
    2
    1
    2 SOCACI SORIN PANCIU
    0-3
    3-1
    1
    2
    3 GHEORGHE DANIEL BRAILA
    1-3
    1-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 7
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BARCA GEORGE PITESTI
    3-2
    3-1
    2
    1
    2 BEJAN ALEXANDRU TECUCI
    2-3
    3-2
    1
    2
    3 STANESCU TIBERIU SLATINA
    1-3
    2-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 8
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 BALUTA SILVIU BUCURESTI
    3-1
    0-3
    1
    2
    2 COCLEA IONEL BRAILA
    1-3
    0-3
    0
    3 CORBU DARIUS VALENII DE MUNTE
    3-0
    3-0
    2
    1
    4
    Gr.superioara nr. 9
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 PATRASCU TRAIAN BUCURESTI
    2-3
    3-2
    1
    2
    2 BOROICA IONUT BUCURESTI
    3-2
    3-1
    2
    1
    3 BUCUR MARIO BUCURESTI
    2-3
    1-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 10
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 DOCAN CRISTIAN BUCURESTI
    2-3
    3-1
    1
    1
    2 IPATE VIRGIL VALENII DE MUNTE
    3-2
    1-3
    1
    3 PREDA GHEORGHE COCORASTII MISLII
    1-3
    3-1
    1
    2
    4
    Gr.superioara nr. 11
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 PLOP ADRIAN BUCURESTI
    3-1
    1-3
    1
    2
    2 DRAMBA DANIEL DUMITRU BUCURESTI
    1-3
    3-0
    1
    1
    3 VLASCEANU VALENTIN DARMANESTI
    3-1
    0-3
    1
    4
    Gr.superioara nr. 12
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 ISPAS VICTOR TURNU MAGURELE
    3-0
    3-0
    2
    1
    2 SURSILOV CONSTANTIN BUCURESTI
    0-3
    3-0
    1
    2
    3 DAIA CRISTINA BUCURESTI
    0-3
    0-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 13
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 LOGHIN FLORIN BRASOV
    1-3
    3-0
    1
    2
    2 CONSTANTIN GABRIELA BUCURESTI
    3-1
    3-0
    2
    1
    3 VAJEU IONUT BUSTENI
    0-3
    0-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 14
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 STOIAN SORIN CURTEA DE ARGES
    2-3
    3-0
    1
    2
    2 TRIF FLORIN COCORASTII MISLII
    3-2
    3-0
    2
    1
    3 POPESCU SORIN PLOIESTI
    0-3
    0-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 15
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 SIMION SILVIU COCORASTII MISLII
    3-1
    3-2
    2
    1
    2 STOICA MIHAI MIOVENI
    1-3
    3-0
    1
    2
    3 PASOVEANU SILVIAN BUCURESTI
    2-3
    0-3
    0
    4
    Gr.superioara nr. 16
    Nume si prenume Localitate
    1
    2
    3
    4
    V
    Loc
    1 MILOS GIANNI ALEXANDRIA
    0-3
    3-2
    1
    2 PLAIASU ION PLOPENI
    3-0
    1-3
    1
    2
    3 NITU SERBAN PAULESTI
    2-3
    3-1
    1
    1
    4
    Eliminatorii AVANSATI
    1. Trocan Alexa
    --------------- Trocan Alexa 3-0
    32. Carjan Dumitru
    ------------------------------ Stoica Mihai 3-0
    17. Stoica Mihai
    --------------- Stoica Mihai 3-0
    16. Nitu Serban
    --------------------------------------------- Corbu Darius 3-0
    9. Boroica Ionut
    --------------- Boroica Ionut 3-0
    24. Preda Gheorghe
    ------------------------------ Corbu Darius 3-1
    25. Bejan Alexandru
    --------------- Corbu Darius 3-1
    8. Corbu Darius
    A------------------------------------------------------------ Hana Mircea Radu 3-0
    5. Hana Mircea Radu
    --------------- Hana Mircea Radu 3-2
    28. Socaci Sorin
    ------------------------------ Hana Mircea Radu 3-1
    21. Plop Adrian
    --------------- Plop Adrian 3-1
    12. Ispas Victor
    --------------------------------------------- Hana Mircea Radu 3-2
    13. Constantin Gabriela
    --------------- Constantin Gabriela 3-1
    20. Stoian Sorin
    ------------------------------ Constantin Cristina 3-0
    29. Constantin Cristina
    --------------- Constantin Cristina 3-2
    4. Panait Adrian
    ---------------------------------------------------------------------- Hana Mircea Radu 3-2
    3. Dumitrescu Catalin
    --------------- Alexandru Marius 3-0
    30. Alexandru Marius
    ------------------------------ Alexandru Marius 3-1
    19. Loghin Florin
    --------------- Loghin Florin 3-1
    14. Trif Florin
    --------------------------------------------- Alexandru Marius 3-2
    11. Dramba Daniel Dumitru
    --------------- Sursilov Constantin 3-0
    22. Sursilov Constantin
    ------------------------------ Trocan Nicolae 3-0
    27. Bivolaru Stelian
    --------------- Trocan Nicolae 3-1
    6. Trocan Nicolae
    B------------------------------------------------------------ Lita Gabriel 3-0
    7. Barca George
    --------------- Baluta Silviu 3-2
    26. Baluta Silviu
    ------------------------------ Baluta Silviu 3-0
    23. Patrascu Traian
    --------------- Patrascu Traian 3-1
    10. Docan Cristian
    --------------------------------------------- Lita Gabriel 3-1
    15. Simion Silviu
    --------------- Simion Silviu 3-1
    18. Plaiasu Ion
    ------------------------------ Lita Gabriel 3-2
    31. Paraschiv Claudiu
    --------------- Lita Gabriel 3-1
    2. Lita Gabriel

    Clasament AVANSATI

    1. Hana Mircea Radu - Bucuresti
    2. Lita Gabriel - Bucuresti
    3 -- 4
    Corbu Darius - Valenii de Munte
    Alexandru Marius - Bucuresti
    5 -- 8
    Constantin Cristina - Bucuresti
    Baluta Silviu - Bucuresti
    Stoica Mihai - Mioveni
    Trocan Nicolae - Mioveni
    9 -- 16
    Plop Adrian - Bucuresti
    Simion Silviu - Cocorastii Mislii
    Boroica Ionut - Bucuresti
    Loghin Florin - Brasov
    Constantin Gabriela - Bucuresti
    Patrascu Traian - Bucuresti
    Trocan Alexa - Mioveni
    Sursilov Constantin - Bucuresti
    17 -- 32
    Socaci Sorin - Panciu
    Paraschiv Claudiu - Bucuresti
    Bejan Alexandru - Tecuci
    Dumitrescu Catalin - Buftea
    Panait Adrian - Braila
    Barca George - Pitesti
    Nitu Serban - Paulesti
    Bivolaru Stelian - Targoviste
    Ispas Victor - Turnu Magurele
    Plaiasu Ion - Plopeni
    Preda Gheorghe - Cocorastii Mislii
    Trif Florin - Cocorastii Mislii
    Stoian Sorin - Curtea de Arges
    Docan Cristian - Bucuresti
    Carjan Dumitru - Bucuresti
    Dramba Daniel Dumitru - Bucuresti
    33 -- 36 1v gr.sup.
    Ipate Virgil - Valenii de Munte
    Vlasceanu Valentin - Darmanesti
    Georgescu Vlad - Bucuresti
    Milos Gianni - Alexandria
    37 -- 48 0v gr.sup.
    Kis Istvan - Brasov
    Coclea Ionel - Braila
    Rapan Mihai - Bucuresti
    Vajeu Ionut - Busteni
    Pasoveanu Silvian - Bucuresti
    Daia Cristina - Bucuresti
    Dica Danut - Caracal
    Stanescu Tiberiu - Slatina
    Mihaila George - Bucuresti
    Gheorghe Daniel - Braila
    Bucur Mario - Bucuresti
    Popescu Sorin - Ploiesti
    49 -- 51 2v gr.inf.
    Dinu Adrian - Darmanesti
    Ciocau Viorel - Bucuresti
    Mircescu Alexandru - Breaza
    52 -- 60 1v gr.inf.
    Moca Vasile - Bucuresti
    Enculescu Mihaita - Bucuresti
    Petrache Codrut - Breaza
    Tanase Stefan - Fagaras
    Zamfirache Ioan - Botosani
    Dina Alexandru - Bucuresti
    Petraru Ionut - Bucuresti
    Neacsu Gabriel - Cocorastii Mislii
    Popescu Adrian - Valcanesti
    61 -- 69 0v gr.inf.
    Marin Dumitru - Bucuresti
    Subtirelu Marius - Onesti
    Tanase Tiberiu - Bucuresti
    Enciu Marcel - Bucuresti
    Haralambescu Andrei - Bucuresti
    Ion Nelu - Mioveni
    Olaru Viorel - Cocorastii Mislii
    Moraru Cristina - Breaza
    Frasineanu Stefan - Bucuresti

    71. M Fratila Tiberiu -deces in familie
    72. R2 Milos Cristian
    Ultima modificare făcută de Dan2; 04.03.2018 la 13:41.

  6. Mulțumesc FlorinBN au mulțumit pentru mesaj
  7. #5
    senior
    Avatarul lui Unchiul Mortimar
    Data înscrierii
    14.02.2016
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    33
    Postări
    195
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 z 1 h 35 m
    Timp online pe zi
    9 m
    Reputație
    284
    Serban Marius-Avansati-Bucuresti

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk
    Xiom Feel HX
    FH- Tenergy 05FX
    BH- Nittaku Fastarc G1

  8. #6
    junior
    Avatarul lui Pascu Razvan
    Data înscrierii
    27.03.2017
    Locație
    Magureni
    Vârstă
    32
    Postări
    126
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    27 z 12 h 3 m
    Timp online pe zi
    41 m
    Reputație
    536
    Pascu Răzvan la Open din Magureni.

    Trimis de pe al meu SM-G950F folosind Tapatalk

  9. #7
    junior

    Data înscrierii
    10.02.2012
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    32
    Postări
    132
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    3 z 20 h 30 m
    Timp online pe zi
    1 m
    Reputație
    413
    Lita Gabriel - Avansati - Bucuresti

  10. Mulțumesc Dan2 au mulțumit pentru mesaj
  11. #8
    junior
    Avatarul lui Enculescu Mihaita
    Data înscrierii
    11.08.2017
    Locație
    Dobroesti, Ilfov
    Vârstă
    45
    Postări
    57
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    5 z 7 h 54 m
    Timp online pe zi
    9 m
    Reputație
    97
    Enculescu Mihaita, Bucuresti, Avansati.

    Trimis de pe al meu ALE-L21 folosind Tapatalk

  12. Mulțumesc Dan2 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Constantin Sursilov le-a plăcut acest mesaj
  13. #9
    junior
    Avatarul lui vasile.moca
    Data înscrierii
    05.07.2016
    Locație
    Bucuresti
    Postări
    140
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    10 z 20 h 35 m
    Timp online pe zi
    12 m
    Reputație
    347
    Moca Vasile, avansati

  14. #10
    senior
    Avatarul lui nitu serban
    Data înscrierii
    14.04.2017
    Locație
    paulesti
    Vârstă
    51
    Postări
    592
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    16 z 15 h 37 m
    Timp online pe zi
    25 m
    Reputație
    1911
    Nitu serban-paulesti-avansati

  15. #11
    organizator turnee

    Data înscrierii
    05.09.2012
    Locație
    Tecuci, Romania
    Vârstă
    60
    Postări
    401
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    54 z 13 h 49 m
    Timp online pe zi
    29 m
    Reputație
    1568
    Munteanu Octavian Tecuci Elite
    Stiga Clipper Butterfly Tenergy 64 Yasaka Antipower

  16. Mulțumesc Dan2 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Dumitrescu Cornel, Dan12, GeluBv, Cristian Istrate, Dan Popa, ADN le-a plăcut acest mesaj
  17. #12
    senior

    Data înscrierii
    29.06.2013
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    55
    Postări
    463
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    11 z 8 h 45 m
    Timp online pe zi
    7 m
    Reputație
    1637
    Dospinescu George - București - Open

    Trimis de pe al meu SM-G930F folosind Tapatalk

  18. #13
    senior
    Avatarul lui Dan V
    Data înscrierii
    30.01.2017
    Locație
    Bucuresti
    Vârstă
    56
    Postări
    150
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 z 8 h 45 m
    Timp online pe zi
    13 m
    Reputație
    432
    Vaireanu Danut Ionel, Bucuresti, Avansati

    Multumesc mult!

  19. Mulțumesc Dan2 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Constantin Sursilov, Dan12 le-a plăcut acest mesaj
  20. #14
    organizator turnee
    Avatarul lui Cornel 67
    Data înscrierii
    15.09.2011
    Locație
    Giurgiu
    Vârstă
    52
    Postări
    2.777
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    106 z 2 h 33 m
    Timp online pe zi
    51 m
    Reputație
    4921
    Dena Corneliu - Giurgiu - Open

  21. #15
    junior

    Data înscrierii
    14.12.2013
    Locație
    TARGOVISTE
    Vârstă
    57
    Postări
    132
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    6 z 5 h 30 m
    Timp online pe zi
    4 m
    Reputație
    281
    bratescu adrian - OPEN-Targoviste
    Victoria Cristina

  22. Mulțumesc Dan2 au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place Pascu Razvan, sebyy, Cristian Istrate, mironliviu, meme6513 le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Răspunsuri: 408
    Ultimul post: 26.03.2019, 20:43
  2. Turneu A+ București (Chiajna) - 29/30.09.2018
    De Dan2 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 643
    Ultimul post: 04.10.2018, 15:30
  3. Turneu A "Domnița CHIAJNA", București - 14.07.2018
    De Dan2 în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 355
    Ultimul post: 11.08.2018, 01:05
  4. Răspunsuri: 199
    Ultimul post: 24.12.2014, 20:03
  5. Răspunsuri: 210
    Ultimul post: 02.05.2013, 16:22

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •