tt-shop.ro 468x60vivasportshop.ro 2 468x60tt-shop.ro 468x60 2
Pagina 1 din 15 12311 ... UltimulUltimul
Rezultate 1 la 15 din 217

Subiect: "Memorialul Eugen Roman", Arad - 03.03.2018

  1. #1
    organizator turnee
    Avatarul lui Pitzi
    Data înscrierii
    27.10.2014
    Locație
    Arad
    Vârstă
    49
    Postări
    1.199
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    20 z 6 h 59 m
    Timp online pe zi
    15 m
    Reputație
    1789

    "Memorialul Eugen Roman", Arad - 03.03.2018

    Turneu A - Memorialul Eugen Roman editia a VII-a , Arad - Sâmbătă 03.03.2018

    LOCALITATEA: Arad
    - incepatori : sala Victoria -Str.Marasesti nr.44 A (in incinta fostei fabrici de ceasuri Victoria);
    - avansati ,open+elite sala CSM , str. Mihai Eminescu nr. 28
    DATA: Sâmbătă 03 Martie 2018;
    CATEGORIE: Elite,Open,Avansati,Incepatori;
    ORA DE ÎNCEPERE:
    Avansati + Incepatori 9.00 – 9 .25 validare înscrieri, 9.30-9.45 încep meciurile;
    Open+Elite 14.00 - 14.25 validare înscrieri, 14.30-14.45 încep meciurile;

    SALA: sala Victoria -Str.Marasesti nr.44 A (in incinta fostei fabrici de ceasuri Victoria);
    INDICAȚII DE ACCES:

    SALA: sala CSM , str. Mihai Eminescu nr. 28
    INDICAȚII DE ACCES:

    LOGISTICĂ: 4+8 mese ITTF , mingi 3* plastic ;
    TAXA:
    - Adulți - 35 Lei, Copii sub 14 ani - 15 lei,
    - persoanele cu dizabilitati nu platesc taxa de participare.
    Pentru fiecare participant se va dona 1 ron catre AmaTur.
    SE ASIGURA:
    - - apa , cafea, vin ,tuica "lovitura cu podeaua" , bere , pranz -felul II;
    MATERIALE DE PREMIERE:
    - locurile I,II,III - cupa+medalie+diploma
    - locul IV - diploma
    INSCRIEREA/RETRAGEREA PARTICIPANTILOR:
    - pe forum sau telefonic;
    - prioritatea la înscriere: primul venit, primul servit;
    - ultima retragere Joi 01.03.2018, ora 21,00;
    - retragerile înainte de termen vor fi monitorizate: R1;
    - retragerile după termen vor fi penalizate cu 2 puncte: R2;
    - absenții vor fi penalizați cu 3 puncte N;
    - organizatorii își rezervă dreptul de a refuza persoanele care au creat probleme referitoare la abateri regulamentare sau de natură a împiedica sub orice formă bunul mers al competiției
    (atitudine necuviincioasă, nemotivați, retrageri multiple, etc.);

    INCEPATORI
    - poate participa orice jucator cu media intre 0 si 9,99;
    Numar maxim de jucatori: 40
    Validare inscrieri: 09:00 - 09:25
    Ora de incepere: 09:30 - 09:45
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - grupe inferioare : 4 jucatori , se califica toti ,in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceiasi localitate (locul 1 nu se schimba);
    - grupe superioare de 3-4 jucatori dupa o schema aleatoare, se califica minim primii 2 ,
    - tablou eliminatoriu se va genera automat;
    - se joaca finala mica;


    AVANSATI
    - poate participa orice jucator cu media intre 10 si 19,99;
    Numar maxim de jucatori: 36
    Validare inscrieri: 09:00 - 09:25
    Ora de incepere: 09:30 - 09:45
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - grupe inferioare : 6 jucatori , se califica primii 4 ,in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceiasi localitate (locul 1 nu se schimba);
    - grupe superioare de 3-4 jucatori dupa o schema aleatoare, se califica primii 2
    - tablou eliminatoriu complet se va genera automat;
    - se joaca finala mica;

    OPEN
    - poate participa orice jucator cu media >= 20,00 ;
    Numar maxim de jucatori: 24
    Validare inscrieri: 14:00 - 14:25
    Ora de incepere: 14:30-14:45
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - grupe inferioare : 6 jucatori , se califica primii 4 ,in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceiasi localitate (locul 1 nu se schimba);
    - grupe superioare de 3-4 jucatori dupa o schema aleatoare, se califica primii 2
    - tablou eliminatoriu complet se va genera automat;
    - se joaca finala mica;

    ELITE
    - poate participa orice jucator cu media >= 30,00 ;
    Numar maxim de jucatori: 24
    Validare inscrieri: 14:00 - 14:25
    Ora de incepere: 14:30-14:45
    SISTEM DE DESFASURARE:
    - grupe inferioare : 6 jucatori , se califica primii 4 ,in functie de MP aplicand regula sarpelui cu eventuale permutari pentru a evita mai multi jucatori din aceiasi localitate (locul 1 nu se schimba);
    - grupe superioare de 3-4 jucatori dupa o schema aleatoare, se califica primii 2
    - tablou eliminatoriu complet se va genera automat;
    - se joaca finala mica;


    ORGANIZATOR:
    Roman Bogdan: 0746.056.622
    Suport tehnic: Fekete Istvan 0721.907.017


    VA ASTEPTAM CU DRAG!
    Ultima modificare făcută de Pitzi; 26.02.2018 la 13:31.

  2. Mulțumesc roman bogdan, marcelgiosan, PaliHR au mulțumit pentru mesaj
  3. #2
    organizator turnee
    Avatarul lui Pitzi
    Data înscrierii
    27.10.2014
    Locație
    Arad
    Vârstă
    49
    Postări
    1.199
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    20 z 6 h 59 m
    Timp online pe zi
    15 m
    Reputație
    1789

    Inscrieri finale

    Inscrieri Elite - on 03/03/2018 at 22:35:59

    1. Avram Victor - Arad, 6 - 38.9 - E
    2. Verdet Adrian - Oravita, 16 - 35.18 - E
    3. Mihalescu Dinu - Timisoara, 72 - 32.63 - EW
    4. Creinicean Liviu - Oravita, 40 - 32.62 - E
    5. Vaida Sorin - Oradea, 56 - 32.61 - EW
    6. Curut Gabriel - Timisoara, 74 - 31.4 - E
    7. Popa Octavian - Oradea, 191 - 31.13 - E
    8. Istrate Cristian - Timisoara, 701 - 31 - E
    9. Kaposta Victor - Arad, 53 - 30.38 - E
    10. Balogh Attila - Oradea, 132 - 30.31 - E
    11. Popescu Carol - Timisoara, 961 - 29 - O
    12. Ciucioiu Dorin - Timisoara, 239 - 26.67 - O
    13. Lungu Marius - Oravita, 203 - 24.71 - O

    Inscrieri Open - on 03/03/2018 at 22:36:39

    1. Orban Madalina - Timisoara, 84 - 28.73 - OJF
    2. Ciublea Vichente - Oravita, 388 - 26.62 - O
    3. Veres Francisc - Oravita, 98 - 26.34 - O
    4. Drinceanu Lilian - Oravita, 120 - 26.32 - O
    5. Birtalan Laszlo - Oradea, 122 - 25.1 - O
    6. Schiopulescu Ion - Lugoj, 413 - 24.86 - O
    7. Balmez Dorel - Oravita, 755 - 24.23 - O
    8. Pop Ioan Florin - Lugoj, 1098 - 24.2 - O
    9. Murgu Ioan - Oravita, 198 - 23.42 - O
    10. Belba Caius Petrica - Baile Herculane, 864 - 23.1 - O
    11. Ardelean Raul - Arad, 320 - 22.83 - O
    12. Jichici Svetozar - Timisoara, 142 - 22.5 - OW
    13. Roseti Ionut - Lugoj, 733 - 22.25 - O
    14. Botea Fabian - Hunedoara, 376 - 22.24 - O
    15. Frunza Alexandru - Timisoara, 1006 - 21.5 - O
    16. Cecan Vasile - Timisoara, 218 - 20.87 - O
    17. Dani Leo - Arad, 338 - 20.87 - OH
    18. Costache Rosioru Cristian - Timisoara, 727 - 20.7 - O
    19. Neamtu Andreea - Arad, 1087 - 20.7 - OJF
    20. Aberle Ildiko - Oradea, 1697 - 19 - AF
    21. Mihu Eugen - Arad, 1772 - 19 - A
    22. Olah Remus - Arad, 460 - 16.29 - A
    23. Stoica Ioan Florin - Lugoj, 463 - 16.06 - A
    24. Bulz Ovidiu - Arad, 2615 - 0 - O


    Inscrieri Avansati - on 3/2/2018 at 2:36:55 PM

    1. Nagy Iosif - Arad, 280 - 19.92 - AW
    2. Veres Adrian - Timisoara, 386 - 18.08 - A
    3. Bozosan Petre - Sibiu, 261 - 18.02 - A
    4. Pop Claudiu - Arad, 823 - 18 - A
    5. Hancig Mircea - Dumbravita, 450 - 17.93 - A
    6. Fekete Istvan - Arad, 387 - 17.52 - A
    7. Muresan Florin - Deva, 1393 - 17 - A
    8. Morariu Marius - Sibiu, 462 - 16.86 - A
    9. Banu Florentin - Timisoara, 1106 - 16.25 - AW
    10. Avasilcai Marcel - Arad, 567 - 16.18 - A
    11. Ticu Sorin - Lugoj, 438 - 16.04 - A
    12. Budiu Lorin - Timisoara, 1405 - 16.03 - A
    13. Craiovan Victor - Resita, 691 - 14.28 - A
    14. Kaszta Harrald - Arad, 1413 - 14.2 - A
    15. Botas Constantin - Sannicolau Mare, 722 - 14.18 - A
    16. Borcsi Jozsef - Timisoara, 551 - 14.11 - A
    17. Karacsonyi Zoltan - Timisoara, 1381 - 14 - AW
    18. Caraus Sorin - Deva, 538 - 13.93 - A
    19. Iliuta Adrian - Sannicolau Mare, 735 - 13.46 - A
    20. Bulibasa Tiberiu - Arad, 1140 - 13 - A
    21. Lascu Marius - Timisoara, 697 - 12.9 - A
    22. Oprean Andrei - Deva, 591 - 12.31 - A
    23. Berchi Ioan - Arad, 762 - 11.48 - A
    24. Tutudan Nicu - Arad, 1516 - 10.93 - A
    25. Stanciu Vlad - Arad, 1425 - 10.5 - A
    26. Capotescu Tiberiu - Lugoj, 2228 - 10.05 - A
    27. Iusco Ionut - Arad, 2083 - 10 - A
    28. Pralea Constantin - Alba Iulia, 647 - 9.17 - AW
    29. Mirza Ovidiu - Arad, 1549 - 6 - A

    Inscrieri Incepatori - on 03/03/2018 at 20:40:50

    1. Iancu Marinel - Timisoara, 1250 - 9.67 - A
    2. Barbu Tiberiu - Simeria, 1254 - 9.4 - A
    3. Mitar Marius Tiberiu - Sannicolau Mare, 835 - 9.26 - A
    4. Dobanda Alexandru - Arad, 1111 - 9.13 - AW
    5. Sabau Victor - Arad, 1261 - 9.1 - A
    6. Balaj Roland - Arad, 1714 - 8.65 - A
    7. Ternauciuc Adrian - Lugoj, 2004 - 8.6 - A
    8. Sirbu Florin - Sannicolau Mare, 2134 - 8.6 - A
    9. Herteg Doru - Arad, 1433 - 8 - AW
    10. Effler Stefan - Arad, 3463 - 7.4 - A
    11. Gherman Romulus - Arad, 2582 - 7.25 - A
    12. Deme Dan - Arad, 1802 - 6.5 - A
    13. Chiscan Bogdan - Arad, 1417 - 6.2 - A
    14. Coiov Nicolae - Arad, 2036 - 6 - A
    15. Tremurici Armando - Sannicolau Mare, 2267 - 6 - A
    16. Buruian Alexandru - Arad, 2843 - 6 - A
    17. Gligor Paul - Arad, 1550 - 5.75 - A
    18. Gherlea Laurentiu - Sannicolau Mare, 1990 - 5.2 - A
    19. Achim Paul - Arad, 2015 - 5 - A
    20. Beldean Octavian - Arad, 2130 - 5 - A
    21. Nastase Laurentiu - Arad, 2143 - 5 - A
    22. Albu Alexandru - Arad, 2167 - 5 - A
    23. Herteg Dorinel - Arad, 2334 - 5 - A
    24. Iovuta Ioan - Arad, 3049 - 5 - A
    25. Buie Laurentiu - Arad, 3079 - 5 - A
    26. Podrumar Casian - Arad, 3193 - 5 - A
    27. Kovacs Iosif - Arad, 2698 - 4.5 - A
    28. Ardelean Raul 2 - Arad, 3890 - 4 - A
    29. Pricope Madalin - Arad, 2732 - 0 - A
    30. Bulzan Claudiu - Arad, 2869 - 0 - A
    31. Lebada Doru - Arad, 2982 - 0 - A
    32. Bayusz Zoltan - Arad, 3207 - 0 - A
    33. Frent George - Arad, 3251 - 0 - A
    34. Simion Dani - Arad, 3327 - 0 - A
    35. Dumitru Florin - Arad, 5002 - 0 - A
    36. Baltat Sebastian - Arad, 5003 - 0 - A
    37. Nicoras Ionut - Arad, 5004 - 0 - A
    38. Popovici Dumitru - Arad, 5005 - 0 - A
    39. Tusz Andrei - Arad, 5006 - 0 - A
    Ultima modificare făcută de Pitzi; 03.03.2018 la 23:37.

  4. Îmi place Bozosan Petre, andreyutzu le-a plăcut acest mesaj
  5. #3
    organizator turnee
    Avatarul lui Pitzi
    Data înscrierii
    27.10.2014
    Locație
    Arad
    Vârstă
    49
    Postări
    1.199
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    20 z 6 h 59 m
    Timp online pe zi
    15 m
    Reputație
    1789

    Clasamente finale

    Clasament Elite

    1. Avram Victor - Arad
    2. Verdet Adrian - Oravita
    3 -- 4
    Curut Gabriel - Timisoara
    Mihalescu Dinu - Timisoara
    5 -- 7 1v gr.sup.
    Popa Octavian - Oradea
    Istrate Cristian - Timisoara
    Ciucioiu Dorin - Timisoara
    8 -- 0v gr.sup.
    Vaida Sorin - Oradea
    9 -- 3v gr.inf.
    Balogh Attila - Oradea
    10 -- 11 2v gr.inf.
    Creinicean Liviu - Oravita
    Kaposta Victor - Arad
    12 -- 13 0v gr.inf.
    Popescu Carol - Timisoara
    Lungu Marius - Oravita

    Clasament Open

    1. Bulz Ovidiu - Arad
    2. Orban Madalina - Timisoara
    3 -- 4
    Mihu Eugen - Arad
    Ciublea Vichente - Oravita
    5 -- 8
    Neamtu Andreea - Arad
    Frunza Alexandru - Timisoara
    Balmez Dorel - Oravita
    Drinceanu Lilian - Oravita
    9 -- 12 1v gr.sup.
    Veres Francisc - Oravita
    Murgu Ioan - Oravita
    Ardelean Raul - Arad
    Olah Remus - Arad
    13 -- 16 0v gr.sup.
    Birtalan Laszlo - Oradea
    Schiopulescu Ion - Lugoj
    Pop Ioan Florin - Lugoj
    Dani Leo - Arad
    17 -- 18 2v gr.inf.
    Roseti Ionut - Lugoj
    Botea Fabian - Hunedoara
    19 -- 21 1v gr.inf.
    Belba Caius Petrica - Baile Herculane
    Costache Rosioru Cristian - Timisoara
    Aberle Ildiko - Oradea
    22 -- 24 0v gr.inf.
    Jichici Svetozar - Timisoara
    Cecan Vasile - Timisoara
    Stoica Ioan Florin - Lugoj

    Clasament Avansati

    1. Pop Claudiu - Arad
    2. Nagy Iosif - Arad
    3 -- 4
    Hancig Mircea - Dumbravita
    Lascu Marius - Timisoara
    5 -- 8
    Bulibasa Tiberiu - Arad
    Botas Constantin - Sannicolau Mare
    Veres Adrian - Timisoara
    Avasilcai Marcel - Arad
    9 -- 10
    Morariu Marius - Sibiu
    Craiovan Victor - Resita
    11 -- 16 1v gr.sup.
    Fekete Istvan - Arad
    Muresan Florin - Deva
    Banu Florentin - Timisoara
    Budiu Lorin - Timisoara
    Karacsonyi Zoltan - Timisoara
    Capotescu Tiberiu - Lugoj
    17 -- 20 0v gr.sup.
    Bozosan Petre - Sibiu
    Ticu Sorin - Lugoj
    Tutudan Nicu - Arad
    Pralea Constantin - Alba Iulia
    21 -- 22 2v gr.inf.
    Szivery Adrian - Arad
    Borcsi Jozsef - Timisoara
    23 -- 26 1v gr.inf.
    Caraus Sorin - Deva
    Iliuta Adrian - Sannicolau Mare
    Oprean Andrei - Deva
    Unc Marcel - Arad
    27 -- 30 0v gr.inf.
    Kaszta Harrald - Arad
    Iusco Ionut - Arad
    Badea Catalin - Dumbravita
    Mirza Ovidiu - Arad

    Clasament Incepatori

    1. Iancu Marinel - Timisoara
    2. Deme Dan - Arad
    3 -- 4
    Sabau Victor - Arad
    Gherman Romulus - Arad
    5 -- 8
    Mitar Marius Tiberiu - Sannicolau Mare
    Tremurici Armando - Sannicolau Mare
    Barbu Tiberiu - Simeria
    Balaj Roland - Arad
    9 -- 16
    Dumitru Florin - Arad
    Effler Stefan - Arad
    Bulzan Claudiu - Arad
    Gligor Paul - Arad
    Gherlea Laurentiu - Sannicolau Mare
    Beldean Octavian - Arad
    Dobanda Alexandru - Arad
    Coiov Nicolae - Arad

    17 -- 20
    Frent George - Arad
    Lebada Doru - Arad
    Chiscan Bogdan - Arad
    Buruian Alexandru - Arad
    21 -- 29 1v gr.sup.
    Ternauciuc Adrian - Lugoj
    Sirbu Florin - Sannicolau Mare
    Herteg Doru - Arad
    Achim Paul - Arad
    Albu Alexandru - Arad
    Iovuta Ioan - Arad
    Buie Laurentiu - Arad
    Pricope Madalin - Arad
    Simion Dani - Arad
    30 -- 32 0v gr.sup.
    Herteg Dorinel - Arad
    Popovici Dumitru - Arad
    Tusz Andrei - Arad
    33 -- 39 0v gr.inf.
    Nastase Laurentiu - Arad
    Podrumar Casian - Arad
    Kovacs Iosif - Arad
    Ardelean Raul 2 - Arad
    Bayusz Zoltan - Arad
    Baltat Sebastian - Arad
    Nicoras Ionut - Arad
    Ultima modificare făcută de Pitzi; 04.03.2018 la 18:20.

  6. #4
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui roman bogdan
    Data înscrierii
    29.10.2009
    Locație
    Arad
    Vârstă
    38
    Postări
    3.689
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    39 z 23 h 23 m
    Timp online pe zi
    17 m
    Reputație
    2085
    Roman Bogdan - OPEN + ELITE
    Spatariu Daniel - OPEN + ELITE
    Blade: VECHITURA CU 70 LEI
    FH: FATA DE ROATA DE MASINA
    BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

  7. Mulțumesc Bozosan Petre au mulțumit pentru mesaj
    Îmi place andreyutzu, sorin1218 le-a plăcut acest mesaj
  8. #5
    senior

    Data înscrierii
    29.12.2017
    Locație
    Arad
    Vârstă
    27
    Postări
    195
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    31 z 20 h 5 m
    Timp online pe zi
    58 m
    Reputație
    277
    Salut, din Arad la incepatori:
    - Gligor Paul
    - Achim Paul
    - Albu Alexandru
    - Kovacs Iosif

    Mersi!

  9. #6
    Coordonator AmaTur
    Avatarul lui roman bogdan
    Data înscrierii
    29.10.2009
    Locație
    Arad
    Vârstă
    38
    Postări
    3.689
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    39 z 23 h 23 m
    Timp online pe zi
    17 m
    Reputație
    2085
    avansati:

    Pop Claudiu - Arad
    Berchi Ioan - Arad
    Blade: VECHITURA CU 70 LEI
    FH: FATA DE ROATA DE MASINA
    BH: PIAPTAN CU EFECTE SECUNDARE

  10. #7
    1,77245385
    Avatarul lui Kralizec
    Data înscrierii
    27.05.2010
    Locație
    Timisoara
    Postări
    6.504
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    435 z 12 h 50 m
    Timp online pe zi
    3 h 8 m
    Reputație
    9196
    Karacsonyi Zoltan, Timisoara, avansati

  11. Îmi place andreyutzu, Adrian Veres le-a plăcut acest mesaj
  12. #8
    senior
    Avatarul lui Mitar Marius Tiberiu
    Data înscrierii
    20.11.2017
    Vârstă
    45
    Postări
    578
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    46 z 3 h 45 m
    Timp online pe zi
    1 h 20 m
    Reputație
    690
    Bună ziua !Botaș Constantin Iliuță Adrian Mitar Marius Tiberiu la avansati Gherlea Laurențiu ,Sirbu Florin, Oproiu Eugen la începători.Multumim.
    Ultima modificare făcută de Mitar Marius Tiberiu; 18.02.2018 la 13:01.

  13. #9
    senior

    Data înscrierii
    21.01.2010
    Locație
    Orastie
    Vârstă
    41
    Postări
    240
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 19 h 7 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    173
    Din Orastie Crainic Adrian.Georgescu Constantin open iar la amatori Zdrenghea Mircea si Horvath Mircea

  14. Îmi place Adrian Veres, andreyutzu le-a plăcut acest mesaj
  15. #10
    senior

    Data înscrierii
    21.01.2010
    Locație
    Orastie
    Vârstă
    41
    Postări
    240
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 19 h 7 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    173
    Din Cugir la open Andone Claudiu.Sicoe Rodica.Kromec Iulian si la amatori Cristea Virgil

  16. Îmi place Adrian Veres le-a plăcut acest mesaj
  17. #11
    senior

    Data înscrierii
    21.01.2010
    Locație
    Orastie
    Vârstă
    41
    Postări
    240
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    1 z 19 h 7 m
    Timp online pe zi
    N/A
    Reputație
    173
    Din Orastie la open Serban Marian

  18. #12
    senior
    Avatarul lui Toza
    Data înscrierii
    06.11.2011
    Locație
    Timisoara
    Vârstă
    51
    Postări
    226
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    28 z 23 h 2 m
    Timp online pe zi
    13 m
    Reputație
    489
    Cecan Vasile - Timisoara - Open
    Jichici Svetozar - Timisoara - Open
    Blade : ANDRO TP LIGNA CI OFF (ST)
    Fh : ANDRO HEXER POWERGRIP SFX (2.1)
    Bh : ANDRO HEXER POWERGRIP SFX (2.1)

  19. #13
    organizator turnee
    Avatarul lui King Pong Oradea
    Data înscrierii
    05.02.2013
    Locație
    Oradea
    Vârstă
    7
    Postări
    2.545
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    19 z 22 h 24 m
    Timp online pe zi
    11 m
    Reputație
    3133
    Se inscrie Craciun Calin, Oradea, categoria Elite!
    Club King Pong Oradea
    www.kingpong.ro
    0359 181 232

  20. Îmi place sorin1218 le-a plăcut acest mesaj
  21. #14
    organizator turnee

    Data înscrierii
    03.03.2017
    Locație
    deva
    Vârstă
    44
    Postări
    259
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    9 z 9 h 28 m
    Timp online pe zi
    12 m
    Reputație
    351
    Citat Postat în original de Pitzi Vezi post
    rezervat inscrieri
    din Deva se inscriu la Open:Boznea Daniel si Postelnicu Mihai si la Avansati:Caraus Sorin

    Trimis de pe al meu SM-G928F folosind Tapatalk

  22. Îmi place andreyutzu le-a plăcut acest mesaj
  23. #15
    senior
    Avatarul lui Adrian Veres
    Data înscrierii
    28.04.2015
    Locație
    Timisoara
    Vârstă
    39
    Postări
    647
    Mulțumesc / Îmi place post
    Timp total online
    47 z 14 h 29 m
    Timp online pe zi
    38 m
    Reputație
    924
    Salut din Timisoara la avansati Veres Adrian multumesc
    Der Materialspezialist Cubixx 100
    Andro Rasanter R 42 2.0
    SpinLord Dornenglanz Ox

  24. Îmi place Toza, alex.pop, gabi.pop, lulciuc.dumitru, Harry, Ioji le-a plăcut acest mesaj

Subiecte similare

  1. Turneu A+ "Memorialul Eugen Roman", Arad - 30.03.2019
    De Pitzi în forumul AmaTur
    Răspunsuri: 505
    Ultimul post: 05.04.2019, 14:41
  2. Răspunsuri: 429
    Ultimul post: 08.03.2017, 11:15
  3. Răspunsuri: 189
    Ultimul post: 28.03.2016, 22:22
  4. Răspunsuri: 268
    Ultimul post: 27.03.2013, 18:28
  5. Răspunsuri: 116
    Ultimul post: 27.03.2012, 13:30

Permisiuni postare

  • Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita postările proprii
  •